Полша

Полската Екстракласа е едно първенство, в което всеки може да победи всеки и победите на аутсайдерите над фаворитите рядко се приемат като голяма изненада. Ние отчитаме това в нашите прогнози, за да постигнем максимална успеваемост. Нека погледнем как работи полската Екстракласа. Съставена от 16 отбора, всеки тим играе по два пъти срещу всеки съперник и, след изиграването на 30 кръга, първенството се разделя на две. Първите осем са в битката за титлата, а вторите осем в битка за изпадане, като във всяка група отборите стартират със само половината от точките си в редовния сезон.

  • Полша прогнози 26.05.22

    Полша – Плейофи

    19:00 Корона Келце – Одра Ополе -2.5 6/10 1.80 Залози
    21:45 Арка Гдиня – Хробри Глогов 1 5/10 1.77 Залози
    Rate this post
  • Полша прогнози 11.04.22

    Полша – Екстракласа

    19:00 Радомяк Радом – Ягиелония Бялисток -2.5 6/10 1.70 Залози

    Полша – Първа Лига

    19:00 ГКС Тихи – Гурник Полковице 1 5/10 1.85 Залози
    Rate this post
  • Полша прогнози 10.04.22

    Полша – Екстракласа

    13:30 Варта Познан – Краковия Краков 1X 7/10 1.36 Залози
    16:00 Висла Краков – Гурник Забже 1X 7/10 1.44 Залози
    18:30 Раков Ченстохова – Шльонск Вроцлав 1 8/10 1.50 Залози

    Полша – Първа Лига

    13:40 Пуща Неполомице – Арка Гдиня -2.5 7/10 1.70 Залози
    16:00 ГКС Ястшембе-Здруй – Хробри Глогов 1X 8/10 1.44 Залози
    16:00 Скра Ченстохова – Видзев Лодз 2 6/10 1.69 Залози
    19:00 ГКС Катовице – Одра Ополе 1X 8/10 1.30 Залози
    Rate this post
  • Полша прогнози 08.04.22

    Полша – Екстракласа

    19:00 Заглембие Любин – Стал Мелец 1 6/10 1.90 Залози
    21:30 Погон Шчечин – Висла Плоцк 1 7/10 1.50 Залози

    Полша – Първа Лига

    19:00 Ресовия Жешов – Подбескидзе X2 7/10 1.29 Залози
    21:30 ЛКС Лодз – Сандеця Нови Сонч 1 6/10 1.91 Залози
    Rate this post
  • Полша прогнози 02.04.22

    Полша – Екстракласа

    16:00 Варта Познан – Раков Ченстохова 2 5/10 1.85 Залози
    18:30 Гурник Ленчна – Погон Шчечин 2 8/10 1.54 Залози
    21:00 Легия Варшава – Лехия Гданск -2.5 5/10 1.79 Залози

    Полша – Първа Лига

    13:40 Миедж Легница – Ресовия Жешов 1 7/10 1.61 Залози
    16:00 Стомил Олщин – Одра Ополе X2 8/10 1.40 Залози
    19:00 ГКС Катовице – Гурник Полковице 1 5/10 2.02 Залози
    21:30 Заглембие Сосновец – ГКС Ястшембе-Здруй 1 5/10 1.80 Залози
    Rate this post
  • Полша прогнози 04.03.22

    Полша – Екстракласа

    19:00 Стал Мелец – Ягиелония Бялисток 1X 8/10 1.47 Залози
    21:30 Погон Шчечин – Радомяк Радом 1 6/10 1.70 Залози

    Полша – Първа Лига

    19:00 Стомил Олщин – Видзев Лодз -2.5 7/10 1.73 Залози
    21:30 Заглембие Сосновец – ГКС Катовице 1 5/10 2.00 Залози
    Rate this post
  • Полша прогнози 01.03.22

    Полша – Купа на Полша

    19:00 Олимпия Груджьондз – Висла Краков +2.5 7/10 1.73 Залози
    21:45 Арка Гдиня – Раков Ченстохова 2 6/10 1.65 Залози
    Rate this post
  • Полша прогнози 19.02.22

    Полша – Екстракласа

    16:00 Ягиелония Бялисток – Краковия Краков 1X 8/10 1.40 Залози
    18:30 Шльонск Вроцлав – Пяст Гливице 1X 7/10 1.40 Залози
    21:00 Термалика Нечеча – Легия Варшава X2 8/10 1.26 Залози
    Rate this post
  • Полша 11.03.2020

     Полша – Купа на Полша

    19:00 Лехия Гданск – Пяст Гливице -2.5 5/10 1.75 Bet365
    5/5 - (1 vote)
  • Полша 10.03.2020

     Полша – Купа на Полша

    19:00 ГКС Тихи – Краковия Краков X2 7/10 1.25 Bet365
    Rate this post
  • Полша 09.03.2020

     Полша – Екстракласа

    19:00 Корона Келце – ЛКС Лодз 1X 8/10 1.32 Bet365

     Полша – Първа Лига

    19:00 Подбескидзе – Варта Познан 1 6/10 1.90 Bet365
    5/5 - (1 vote)
  • Полша 08.03.2020

     Полша – Екстракласа

    13:30 Раков Ченстохова – Погон Шчечин 1X 8/10 1.42 Bet365
    16:00 Висла Краков – Лех Познан X2 7/10 1.33 Bet365

     Полша – Първа Лига

    13:40 Стал Мелец – Термалика Нечеча 1 6/10 1.68 Bet365
    18:00 Вигри Сувалки – Олимпия Груджьондз 1X 7/10 1.38 Bet365
    Rate this post
  • Полша 07.03.2020

     Полша – Екстракласа

    16:00 Арка Гдиня – Висла Плоцк 1X 8/10 1.36 Bet365
    18:30 Заглембие Любин – Лехия Гданск 1 4/10 2.10 Bet365
    21:00 Ягиелония Бялисток – Шльонск Вроцлав 1X 7/10 1.36 Bet365

     Полша – Първа Лига

    13:40 Хробри Глогов – ГКС Тихи -2.5 6/10 1.82 Bet365
    16:00 ГКС Ястшембе-Здруй – Радомяк Радом -2.5 7/10 1.66 Bet365
    17:00 Миедж Легница – Хойничанка Хойнице 1 7/10 1.55 Bet365
    19:00 Заглембие Сосновец – Пуща Неполомице 1 5/10 1.90 Bet365
    20:10 Сандеця Нови Сонч – Стомил Олщин 1X 8/10 1.32 Bet365
    Rate this post
  • Полша 06.03.2020

     Полша – Екстракласа

    21:30 Гурник Забже – Краковия Краков 1X 7/10 1.44 Bet365

     Полша – Първа Лига

    19:00 Одра Ополе – ГКС Белхатов -2.5 7/10 1.60 Bet365
    Rate this post
  • Полша 04.03.2020

     Полша – Екстракласа

    19:00 ЛКС Лодз – Заглембие Любин X2 7/10 1.36 Bet365
    19:00 Шльонск Вроцлав – Корона Келце 1 7/10 1.66 Bet365
    21:30 Лехия Гданск – Легия Варшава 2 5/10 1.77 Bet365
    21:30 Пяст Гливице – Арка Гдиня 1 7/10 1.65 Bet365
    Rate this post
  • Полша 03.03.2020

     Полша – Екстракласа

    19:00 Висла Плоцк – Раков Ченстохова 1X 7/10 1.44 Bet365
    21:30 Краковия Краков – Висла Краков 1 4/10 2.00 Bet365
    21:30 Погон Шчечин – Ягиелония Бялисток 1 4/10 2.00 Bet365
    Rate this post
  • Полша 02.03.2020

     Полша – Първа Лига

    19:00 Варта Познан – Радомяк Радом 1X 7/10 1.35 Bet365
    Rate this post
  • Полша 01.03.2020

     Полша – Екстракласа

    13:30 Корона Келце – Лехия Гданск 1X 8/10 1.40 Bet365
    16:00 Арка Гдиня – ЛКС Лодз -2.5 7/10 1.73 Bet365
    18:30 Заглембие Любин – Шльонск Вроцлав 1X 8/10 1.36 Bet365

     Полша – Първа Лига

    13:40 Олимпия Груджьондз – Стал Мелец 2 5/10 2.10 Bet365
    16:00 Подбескидзе – Вигри Сувалки 1 8/10 1.44 Bet365
    16:00 Пуща Неполомице – Хробри Глогов 1X 8/10 1.36 Bet365
    Rate this post
  • Полша 29.02.2020

     Полша – Екстракласа

    16:00 Висла Краков – Висла Плоцк 1 6/10 1.75 Bet365
    18:30 Гурник Забже – Погон Шчечин 1X 7/10 1.40 Bet365
    21:00 Легия Варшава – Краковия Краков 1 7/10 1.50 Bet365

     Полша – Първа Лига

    13:40 Миедж Легница – Заглембие Сосновец 1 6/10 1.72 Bet365
    18:00 ГКС Белхатов – ГКС Ястшембе-Здруй X2 7/10 1.44 Bet365
    18:00 ГКС Тихи – Сандеця Нови Сонч 1 6/10 1.78 Bet365
    18:30 Стомил Олщин – Одра Ополе 1X 8/10 1.30 Bet365
    19:00 Термалика Нечеча – Хойничанка Хойнице 1 6/10 1.60 Bet365
    Rate this post
  • Полша 28.02.2020

     Полша – Екстракласа

    19:00 Раков Ченстохова – Пяст Гливице 1X 8/10 1.44 Bet365
    21:30 Ягиелония Бялисток – Лех Познан X2 7/10 1.44 Bet365
    Rate this post
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker