Полша

Полската Екстракласа е едно първенство, в което всеки може да победи всеки и победите на аутсайдерите над фаворитите рядко се приемат като голяма изненада. Ние отчитаме това в нашите прогнози, за да постигнем максимална успеваемост. Нека погледнем как работи полската Екстракласа. Съставена от 16 отбора, всеки тим играе по два пъти срещу всеки съперник и, след изиграването на 30 кръга, първенството се разделя на две. Първите осем са в битката за титлата, а вторите осем в битка за изпадане, като във всяка група отборите стартират със само половината от точките си в редовния сезон.

  • Полша 12.10.2019

    Полша – Първа Лига

    15:00 Радомяк Радом – Подбескидзе 1 5/10 2.00 Bet365
    18:00 ГКС Белхатов – Олимпия Груджьондз -2.5 7/10 1.65 Bet365
  • Полша 11.10.2019

    Полша – Първа Лига

    18:45 Стомил Олщин – Термалика Нечеча X2 8/10 1.40 Bet365
    20:10 Сандеця Нови С. – Хойничанка Хойнице 1X 8/10 1.22 Bet365
  • Полша 06.10.2019

    Полша – Екстракласа

    13:30 ЛКС Лодз – Корона Келце 1X 7/10 1.36 Bet365
    16:00 Краковия Краков – Гурник Забже 1 4/10 2.00 Bet365
    18:30 Пяст Гливице – Легия Варшава X2 8/10 1.36 Bet365

    Полша – Първа Лига

    20:00 Олимпия Груджьондз – Стомил Олщин 1X 8/10 1.40 Bet365
  • Полша 04.10.2019

    Полша – Екстракласа

    19:00 Висла Плоцк – Арка Гдиня 1X 7/10 1.35 Bet365
    21:30 Шльонск Вроцлав – Ягиелония Бялисток -2.5 6/10 1.79 Bet365

    Полша – Първа Лига

    20:00 Миедж Легница – Пуща Неполомице 1 8/10 1.54 Bet365
    21:45 Стал Мелец – ГКС Ястшембе-Здруй 1 6/10 1.65 Bet365
  • Полша 29.09.2019

    Полша – Екстракласа

    13:30 Арка Гдиня – Пяст Гливице X2 7/10 1.40 Bet365
    16:00 Ягиелония Бялисток – Погон Шчечин 1X 8/10 1.34 Bet365
    18:30 Висла Краков – Краковия Краков X2 8/10 1.44 Bet365

    Полша – Първа Лига

    16:00 Варта Познан – Миедж Легница X2 7/10 1.36 Bet365
    18:00 ГКС Белхатов – Вигри Сувалки 1 4/10 1.95 Bet365
    18:00 Пуща Неполомице – Термалика Нечеча -2.5 6/10 1.60 Bet365
    19:00 Одра Ополе – Заглембие Сосновец 1X 7/10 1.40 Bet365
    19:00 Хойничанка Хойнице – ГКС Я. -2.5 5/10 1.80 Bet365
  • Полша 28.09.2019

    Полша – Екстракласа

    16:00 Раков Ченстохова – Висла Плоцк 1X 8/10 1.30 Bet365
    18:30 Легия Варшава – Лехия Гданск 1 7/10 1.72 Bet365
    21:00 Гурник Забже – Лех Познан 1X 7/10 1.47 Bet365

    Полша – Първа Лига

    16:30 Радомяк Радом – Стал Мелец X2 7/10 1.40 Bet365
    18:00 ГКС Тихи – Олимпия Груджьондз 1 5/10 1.75 Bet365
    19:00 Стомил Олщин – Подбескидзе X2 7/10 1.36 Bet365
  • Полша 27.09.2019

    Полша – Екстракласа

    21:30 Корона Келце – Шльонск Вроцлав X2 8/10 1.44 Bet365

    Полша – Първа Лига

    18:30 Сандеця Нови Сонч – Хробри Глогов 1 5/10 1.88 Bet365
  • Полша 26.09.2019

    Полша – Купа на Полша

    18:30 Одра Ополе – Арка Гдиня X2 8/10 1.31 Bet365
    21:30 Заглембие Сосновец – ЛКС Лодз X2 7/10 1.30 Bet365
  • Полша 24.09.2019

    Полша – Купа на Полша

    18:00 Рух Хожов – Стомил Олщин 2 7/10 1.44 Bet365
    18:30 Хробри Глогов – Лех Познан 2 7/10 1.36 Bet365
    19:00 Корона Келце – Заглембие Любин 1X 7/10 1.44 Bet365
    19:00 Островец Швиентокшиски – Сандеця Н. 2 7/10 1.60 Bet365
    21:30 Видзев Лодз – Шльонск Вроцлав 2 5/10 1.88 Bet365
  • Полша 18.09.2019

    Полша – Екстракласа

    19:00 Висла Плоцк – Легия Варшава -2.5 5/10 1.81 Bet365

    Полша – Първа Лига

    20:00 Олимпия Груджьондз – Термалика Нечеча X2 7/10 1.40 Bet365
    20:00 Стал Мелец – ГКС Тихи 1 7/10 1.73 Bet365
    20:30 Подбескидзе – Миедж Легница 1X 7/10 1.36 Bet365
    21:00 Варта Познан – Одра Ополе 1X 7/10 1.30 Bet365
  • Полша 15.09.2019

    Полша – Екстракласа

    16:00 Погон Шчечин – ЛКС Лодз 1 5/10 1.80 Bet365
    18:30 Гурник Забже – Шльонск Вроцлав 1X 7/10 1.44 Bet365

    Полша – Първа Лига

    13:45 Миедж Легница – Олимпия Груджьондз 1 7/10 1.57 Bet365
  • Полша 14.09.2019

    Полша – Екстракласа

    16:00 Раков Ченстохова – Арка Гдиня 1 5/10 2.15 Bet365
    18:30 Лехия Гданск – Лех Познан 1X 8/10 1.40 Bet365
    21:00 Корона Келце – Висла Краков +2.5 5/10 1.80 Bet365

    Полша – Първа Лига

    17:00 Радомяк Радом – Заглембие Сосновец 1 5/10 2.00 Bet365
    19:00 ГКС Тихи – Вигри Сувалки 1 6/10 1.69 Bet365
    19:00 Пуща Неполомице – Подбескидзе X2 8/10 1.35 Bet365
    20:00 ГКС Ястшембе-Здруй – Хробри Глогов 1 6/10 1.85 Bet365
    20:00 Термалика Нечеча – Варта Познан 1 6/10 1.65 Bet365
  • Полша 13.09.2019

    Полша – Екстракласа

    19:00 Заглембие Любин – Висла Плоцк 1X 7/10 1.29 Bet365
    21:30 Ягиелония Бялисток – Легия Варшава X2 7/10 1.45 Bet365

    Полша – Първа Лига

    20:00 Хойничанка Хойнице – ГКС Белхатов X2 7/10 1.30 Bet365
    20:45 Одра Ополе – Сандеця Нови Сонч X2 8/10 1.42 Bet365
    20:45 Стомил Олщин – Стал Мелец 2 7/10 1.74 Bet365
  • Полша 07.09.2019

    Полша – Първа Лига

    15:45 Хойничанка Хойнице – Стомил Олщин 1 4/10 2.00 Bet365
    19:00 Вигри Сувалки – Пуща Неполомице 1X 7/10 1.41 Bet365
    20:10 Сандеця Нови С. – ГКС Ястшембе-Здруй -2.5 6/10 1.62 Bet365
  • Полша 01.09.2019

    Полша – Екстракласа

    16:00 Шльонск Вроцлав – Погон Шчечин 1X 7/10 1.36 Bet365
    18:30 Лех Познан – Краковия Краков 1X 8/10 1.26 Bet365
    21:00 Легия Варшава – Раков Ченстохова 1 8/10 1.54 Bet365

    Полша – Първа Лига

    16:00 Миедж Легница – Вигри Сувалки 1 7/10 1.57 Bet365
    18:00 ГКС Белхатов – Хробри Глогов 1 5/10 1.87 Bet365
    20:00 Пуща Неполомице – Стал Мелец X2 7/10 1.23 Bet365
  • Полша 31.08.2019

    Полша – Екстракласа

    16:00 Висла Плоцк – ЛКС Лодз 1X 7/10 1.42 Bet365
    18:30 Пяст Гливице – Лехия Гданск 1X 7/10 1.33 Bet365
    21:00 Висла Краков – Заглембие Любин +2.5 6/10 1.73 Bet365

    Полша – Първа Лига

    18:00 Олимпия Груджьондз – Варта Познан 1X 7/10 1.40 Bet365
    18:30 Радомяк Радом – Сандеця Нови Сонч 1X 7/10 1.38 Bet365
    20:00 ГКС Ястшембе-Здруй – Одра Ополе -2.5 6/10 1.82 Bet365
    21:00 Термалика Нечеча – Подбескидзе 1X 8/10 1.33 Bet365
  • Полша 30.08.2019

    Полша – Екстракласа

    19:00 Арка Гдиня – Гурник Забже -2.5 7/10 1.71 Bet365
    21:30 Корона Келце – Ягиелония Бялисток 1X 7/10 1.44 Bet365

    Полша – Първа Лига

    18:30 Стомил Олщин – Заглембие Сосновец 1X 7/10 1.32 Bet365
    21:00 Хойничанка Хойнице – ГКС Тихи 2 4/10 2.53 Bet365
  • Полша 26.08.2019

    Полша – Екстракласа

    19:00 Погон Шчечин – Висла Плоцк 1 6/10 1.70 Bet365

    Полша – Първа Лига

    20:39 Стал Мелец – Миедж Легница +2.5 5/10 1.82 Bet365
  • Полша 25.08.2019

    Полша – Екстракласа

    16:00 Гурник Забже – Корона Келце -2.5 6/10 1.73 Bet365
    18:30 Заглембие Любин – Пяст Гливице -2.5 6/10 1.80 Bet365
    18:30 ЛКС Лодз – Легия Варшава X2 7/10 1.30 Bet365

    Полша – Първа Лига

    15:45 Заглембие Сосновец – ГКС Тихи 1X 7/10 1.33 Bet365
    17:00 Варта Познан – ГКС Ястшембе-Здруй 1X 7/10 1.36 Bet365
    18:00 Сандеця Нови Сонч – ГКС Белхатов -2.5 7/10 1.62 Bet365
    19:00 Хойничанка Хойнице – Пуща Неполомице 1X 7/10 1.28 Bet365
    20:00 Вигри Сувалки – Термалика Нечеча 2 6/10 1.91 Bet365
  • Полша 24.08.2019

    Полша – Екстракласа

    16:00 Краковия Краков – Арка Гдиня 1 6/10 1.70 Bet365
    18:30 Лехия Гданск – Шльонск Вроцлав 1X 8/10 1.34 Bet365
    21:00 Раков Ченстохова – Лех Познан X2 7/10 1.40 Bet365

    Полша – Първа Лига

    15:30 Подбескидзе – Олимпия Груджьондз 1 6/10 1.70 Bet365
    20:00 Хробри Глогов – Стомил Олщин -2.5 6/10 1.80 Bet365
    20:45 Одра Ополе – Радомяк Радом 1X 8/10 1.44 Bet365
Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker