АНАЛИЗ

ФАКТИ ЗА МАЧА

*Финал в турнира: Лига на конференциите

*Ако мача завърши наравно следват две продължение и ако се наложи дузпи

АНАЛИЗ ДОМАКИН: Жозе Моуриньо е опитен треньор и знае как трябва да подреди отбора си за един подобен двубой. Очаквам от Рома да не предприемат рискове и да изчакат своят момент в мача, дори ако той дойде и в продълженията. Единственият под въпрос за отбора на Рома е Мхитарян, който ще се разбере минути преди мача дали ще започне в стартовите 11.

АНАЛИЗ ГОСТ: Фейенорд загуби в последният си мач в първенството от Твенте с резултат 1-2, но това не промени нищо в крайното класиране, след като отбора си беше гарантирал третото място. Това направи така, че треньора да успее да извади някои от важните играчи и да им даде почивка. Днес определено очаквам двубой в който и двата отбора няма да предприемат рискове, и залог – под 2.5 гола ми се струва логичен.