Залози на Живо

Бонус 195 лева

Казино на живо

Category Archives: Прогнози за утре

Футболни прогнози за Петък, 11 Август, 2017

Англия Англия – Премиършип
21:45 Арсенал – Лестър 1 7/10 1.46  Залог
Германия Германия – Купа на Германия
20:00 Кобленц – Динамо Дрезден 2 7/10 1.29  Залог
21:45 Карлсруе – Байер Леверкузен 2 8/10 1.40  Залог
21:45 Холщайн Кил – Айнтрахт Брауншвайг 1 4/10 2.38  Залог
Италия Италия – Купа на Италия
22:15 Торино – Трапани 1 9/10 1.18  Залог
Франция Франция – Лига 1
20:00 Ница – Троа 1 7/10 1.45  Залог
21:45 Рен – Лион 2 5/10 1.95  Залог
Франция Франция – Лига 2
21:00 Брест – Газелек Аячо -2.5 7/10 1.64  Залог
21:00 Кювили-Руан – Бурж-Перона 1 3/10 2.25  Залог
21:00 Орлеан – Аячо 1X 8/10 1.34  Залог
21:00 Париж ФК – Льо Авър X2 7/10 1.35  Залог
21:00 Тур – Реймс -2.5 6/10 1.65  Залог
21:00 Шамоа Ниор – Оксер 1X 7/10 1.25  Залог
Франция Франция – Лига Национал
21:00 Авранш – Дюнкерк X2 7/10 1.36  Залог
21:00 Безие – Конкарно -2.5 7/10 1.65  Залог
21:00 Консолат Марсилия – Кретей-Луситанос 1X 8/10 1.24  Залог
21:00 Лавал – Антанта ССГ 1 6/10 1.80  Залог
21:00 Лион-Дюшер – По -2.5 7/10 1.50  Залог
21:00 Шамбли – Лез Ербиер -2.5 7/10 1.53  Залог
21:00 Шоле – Ред Стар Париж 1X 7/10 1.40  Залог
Австрия Австрия – Ерсте Лига
19:30 Аустрия Лустенау – Капфенберг 1 7/10 1.44  Залог
19:30 Блау-Вайс Линц – Рийд 2 6/10 1.85  Залог
19:30 Флоридсдорфер АК – Винер Нойщат 2 5/10 2.00  Залог
19:30 Хартберг – Лиферинг Залцбург +2.5 7/10 1.53  Залог
21:30 ВСГ Ватенс – Вакер Инсбрук X2 8/10 1.44  Залог
Беларус Беларус – Премиер Лига
18:30 Ислоч Минск – Городея 1X 7/10 1.40  Залог
19:00 БАТЕ Борисов – Динамо Брест 1 6/10 1.60  Залог
Белгия Белгия – Първа Дивизия А
21:30 Зулте Варегем – Клуб Брюж X2 8/10 1.29  Залог
Белгия Белгия – Първа Дивизия Б
21:30 Серкъл Брюж – Унион Сент Жилоаз 1 7/10 1.56  Залог
България България – Първа ПФЛ
18:15 Черно море – Славия 1 7/10 1.44  Залог
21:00 Септември София – ЦСКА София 2 7/10 1.30  Залог
Дания Дания – Суперлига
20:00 Силкеборг – Хелзингор 1X 8/10 1.29  Залог
Естония Естония – Мейстрилига
19:00 Пайде Линнамеесконд – Нарва Транс X2 7/10 1.30  Залог
19:00 Флора Талин – Тулевик Вилянди 1 9/10 1.05  Залог
Исландия Исландия – Първа Дивизия
21:00 Тор Акурейри – ИР Рейкявик 1 7/10 1.40  Залог
22:15 Грота Селтярнарнес – Хаукар Х. 2 7/10 1.53  Залог
22:15 Кефлавик – Тротур Рейкявик 1 6/10 1.88  Залог
22:15 Лейкнир Рейкявик – Филкир Рейкявик 2 5/10 1.85  Залог
Норвегия Норвегия – Типелиген
20:00 Сандефьорд – Согндал 1 4/10 2.10  Залог
Полша Полша – Първа Лига
20:00 Стомил Олщин – Подбескидзе 1X 7/10 1.40  Залог
21:45 ГКС Катовице – Пуща Неполомице 1 6/10 1.75  Залог
Португалия Португалия – Примейра Лига
22:30 Спортинг Лисабон – Витория Сетубал 1 9/10 1.14  Залог
Румъния Румъния – Лига I
21:00 Поли Тимишоара – Виторул Констанца X2 7/10 1.30  Залог
Северна Ирландия Северна Ирландия – Премиършип
21:45 Балимина Юнайтед – Крусейдърс 2 7/10 1.62  Залог
Словакия Словакия – Суперлига
19:30 Нитра – Злате Моравце 1 4/10 2.00  Залог
Словения Словения – Първа Лига
19:00 Целие – Триглав -2.5 5/10 1.75  Залог
21:20 Марибор – Домжале 1 5/10 2.00  Залог
Турция Турция – Супер Лига
21:45 Истанбул Башакшехир – Бурсаспор 1 8/10 1.50  Залог
Уелс Уелс – Висша Лига
21:45 Бала Таун – Нютаун 1 6/10 1.73  Залог
21:45 Бангор Сити – Дъ Ню Сейнтс 2 8/10 1.40  Залог
21:45 Престатън Таун – Конас Кий X2 7/10 1.30  Залог
Украйна Украйна – Премиер Лига
19:00 Динамо Киев – Зирка Кропивницкий +2.5 7/10 1.33  Залог
Финландия Финландия – Икьонен
18:30 ОПС Оулу – КПВ Кокола 2 6/10 1.75  Залог
18:30 ТПС Турку – Хонка 1X 7/10 1.45  Залог
Холандия Холандия – Ередивизи
20:00 АДО Ден Хааг – Утрехт X2 7/10 1.35  Залог
Хърватска Хърватска – Първа Лига
20:00 Риека – Динамо Загреб 2 5/10 2.00  Залог
22:00 Хайдук Сплит – Славен 1 7/10 1.45  Залог
Чехия Чехия – Първа Лига
19:00 Славия Прага – Височина Ихлава 1 8/10 1.21  Залог
Чехия Чехия – Национална Лига
19:00 Витковице – Зноймо -2.5 6/10 1.80  Залог
19:00 Усти над Лабем – Опава +2.5 5/10 1.80  Залог
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
20:00 Малмьо – Калмар 1 7/10 1.37  Залог
Шотландия Шотландия – Премиършип
21:45 Партик Тисъл – Селтик 2 8/10 1.23  Залог
Индонезия Индонезия – Лига 1
11:00 Митра Кукар – Барито Путера 1 8/10 1.44  Залог
14:30 Сривиджая Палембанг – Семен Паданг 1 7/10 1.50  Залог
 
Саудитска Арабия Саудитска Арабия – Професионална Лига
19:00 Ал Кадисия Хобар – Ал Раед 1 6/10 1.80  Залог
20:55 Ал Етифак Дамам – Ал Ахли Джеда 2 7/10 1.48  Залог
20:55 Ал Итихад Джеда – Ал Батен 1 8/10 1.33  Залог
Япония Япония – Джей Лига Дивизия 2
12:00 Гифу – Фагиано Окаяма 1X 7/10 1.40  Залог
12:00 Джеф Юнайтед Чиба – Ренофа Ямагучи 1 5/10 1.78  Залог
12:00 Ехиме ФК – Мито Холихок 1 4/10 2.50  Залог
12:00 Киото Санга – Ависпа Фукуока X2 7/10 1.35  Залог
12:00 Монтедио Ямагата – Звейген Канадзава 1 6/10 1.67  Залог
12:00 Теспакусатсу Гунма – Каматамаре Сануки 1X 7/10 1.45  Залог
12:30 Токио Верди – Роасо Кумамото 1 7/10 1.68  Залог
13:00 В-Варен Нагазаки – Шонан Белмар X2 7/10 1.27  Залог
13:00 Оита Тринита – Мачида Зелвия 1 4/10 2.15  Залог
13:00 Токушима Вортис – Йокохама ФК 1X 7/10 1.24  Залог

Футболни прогнози за Вторник, 8 Август, 2017

UEFA Суперкупа UEFA Суперкупа
21:45 Реал Мадрид – Манчестър Юнайтед +2.5 6/10 1.73  Залог
Англия Англия – Национална Лига
21:45 Алдършот Таун – Торки Юнайтед 1 6/10 1.70  Залог
21:45 Бароу – Халифакс Таун 1 6/10 1.90  Залог
21:45 Боръм Ууд – Дагенъм и Редбридж X2 7/10 1.40  Залог
21:45 Гейтсхед – Гайзли 1 7/10 1.57  Залог
21:45 Ебсфлийт Юнайтед – Мейдстоун Юнайтед 1 6/10 1.76  Залог
21:45 Ийстли – Сътън Юнайтед 1X 7/10 1.29  Залог
21:45 Лейтън Ориент – Солихъл Муурс 1 7/10 1.55  Залог
21:45 Макълсфийлд Таун – Хартлипул 1X 7/10 1.30  Залог
21:45 Транмиър Роувърс – Уокинг 1 7/10 1.34  Залог
Англия Англия – Купа на Лигата
21:45 Акрингтън Стенли – Престън 2 5/10 2.00  Залог
21:45 Барнзли – Моркамб 1 7/10 1.50  Залог
21:45 Бирмингам – Кроули Таун +2.5 8/10 1.53  Залог
21:45 Брадфорд Сити – Донкастър 1X 8/10 1.33  Залог
21:45 Бристол Роувърс – Кембридж Юнайтед 1 6/10 1.75  Залог
21:45 Бристъл Сити – Плимут 1 6/10 1.67  Залог
21:45 Гримсби Таун – Дарби Каунти 2 6/10 1.73  Залог
21:45 Екзитър – Чарлтън X2 8/10 1.34  Залог
21:45 Кардиф – Портсмут 1 5/10 1.80  Залог
21:45 Ковънтри – Блекбърн X2 7/10 1.29  Залог
21:45 Куинс Парк Р. – Нортхямптън Таун 1 7/10 1.66  Залог
21:45 Лутън Таун – Ипсуич X2 7/10 1.33  Залог
21:45 Мансфийлд Таун – Рочдейл 1X 7/10 1.38  Залог
21:45 Милоул – Стивънидж Бороу 1 8/10 1.53  Залог
21:45 Норич – Суиндън 1 7/10 1.33  Залог
21:45 Нотингам Форест – Шросбъри Таун 1 7/10 1.55  Залог
21:45 Оксфорд Юнайтед – Челтнъм Таун 1 7/10 1.62  Залог
21:45 Питърбъро – Барнет 1 6/10 1.60  Залог
21:45 Родъръм Юнайтед – Линкълн Сити 1 5/10 1.91  Залог
21:45 Саутенд – Нюпорт Каунти 1 6/10 1.70  Залог
21:45 Скънторп – Нотс Каунти 1 5/10 1.78  Залог
21:45 Уигън – Блекпул 1 5/10 1.80  Залог
21:45 Уикъмб – Фулъм 2 7/10 1.62  Залог
21:45 Уимбълдън – Брентфорд +2.5 5/10 1.80  Залог
21:45 Уулвърхямптън – Йоувил 1 8/10 1.40  Залог
21:45 Флийтууд Таун – Карлайл 1X 7/10 1.33  Залог
21:45 Форест Грийн Роувърс – Милтън X2 7/10 1.32  Залог
21:45 Шефилд Уензди – Честърфийлд 1 8/10 1.36  Залог
22:00 Рединг – Джилингам 1 8/10 1.44  Залог
Франция Франция – Купа на Лигата
19:30 Лавал – Лориен 2 4/10 2.20  Залог
21:00 Бурж-Перона – Реймс 2 3/10 2.60  Залог
21:00 Валансиен – Сошо 2 3/10 2.70  Залог
21:00 Газелек Аячо – Кретей-Луситанос 1 7/10 1.73  Залог
21:00 Кювили-Руан – Орлеан 2 3/10 2.60  Залог
21:00 Льо Авър – Ним 1 5/10 2.00  Залог
21:00 Париж ФК – Брест 2 3/10 2.70  Залог
21:00 Ред Стар Париж – Оксер 2 3/10 2.60  Залог
21:00 Тур – Шамоа Ниор 1 3/10 2.50  Залог
21:00 Шатору – Клермонт Фут 1 4/10 2.25  Залог
22:00 Ланс – Аячо 1 4/10 2.05  Залог
Австрия Австрия – Ерсте Лига
19:30 Вакер Инсбрук – Аустрия Лустенау 1 4/10 2.25  Залог
19:30 Капфенберг – Блау-Вайс Линц +2.5 5/10 1.75  Залог
19:30 Флоридсдорфер АК – ВСГ Ватенс +2.5 6/10 1.68  Залог
Исландия Исландия – Висша Лига
21:00 Викингур Рейкявик – Вестманаейяр +2.5 6/10 1.67  Залог
22:15 ФХ Хафнарфьордур – Валур Рейкявик +2.5 6/10 1.80  Залог
Полша Полша – Купа на Полша
19:00 Битовия Битов – Лехия Гданск 2 6/10 1.73  Залог
19:00 Висла Пулави – Легия Варшава 2 8/10 1.38  Залог
19:00 ГКС Белхатов – Хойничанка Хойнице 1X 7/10 1.25  Залог
19:00 ГКС Тихи – Краковия Краков 2 5/10 2.07  Залог
19:00 Заглембие Любин – Ягиелония Бялисток 1 3/10 2.36  Залог
19:00 Миедж Легница – Сандеця Нови Сонч 2 4/10 2.50  Залог
20:00 Рух Хожов – Хробри Глогов -2.5 7/10 1.73  Залог
20:00 Стал Мелец – Пяст Гливице 2 4/10 1.96  Залог
21:45 Висла Краков – Висла Плоцк 1 5/10 1.85  Залог
Португалия Португалия – Примейра Лига
18:00 Маритимо – Пасош Ферейра 1X 7/10 1.24  Залог
Португалия Португалия – Сегунда Лига
21:00 Оливейрензе – Бенфика Б -2.5 6/10 1.65  Залог
Румъния Румъния – Лига I
16:45 Ботошани – Поли Тимишоара -2.5 7/10 1.72  Залог
18:45 Виторул Констанца – Волунтари 1 7/10 1.57  Залог
Русия Русия – Премиер Лига
11:00 СКА-Хабаровск – Анжи Махачкала -2.5 8/10 1.33  Залог
17:30 Амкар Перм – ФК Уфа 1X 7/10 1.38  Залог
Швеция Швеция – Суперетан Лига
20:00 Йостерс – ГАИС Гьотеборг 1 6/10 1.57  Залог
20:00 Сирианска Сьодертале – Норбю 1 4/10 2.10  Залог
Шотландия Шотландия – Купа на Лигата
21:45 Сейнт Джонстън – Партик Тисъл 1 6/10 1.75  Залог
21:45 Селтик – Килмарнък 1 9/10 1.15  Залог
21:45 Фолкърк – Ливингстън 1 6/10 1.73  Залог
21:45 Хибърниън – Еър Юнайтед 1 9/10 1.18  Залог
Бразилия Бразилия – Серия Б
02:00 Лондрина PR – Вила Нова GO -2.5 7/10 1.65  Залог
Колумбия Колумбия – Примера А
03:30 Кортулуа – Санта Фе Богота 2 4/10 2.00  Залог

Футболни прогнози за Понеделник, 17 Юли, 2017

България България – Първа ПФЛ
20:30 Септември София – Дунав Русе 2 5/10 1.85
Дания Дания – Суперлига
20:00 Одензе – Нордселанд 1 4/10 2.15
Исландия Исландия – Висша Лига
22:15 Фьолнир Рейкявик – Гриндавик 1 6/10 1.90
Полша Полша – Екстракласа
19:00 Корона Келце – Заглембие Любин X2 7/10 1.36
Румъния Румъния – Лига I
21:00 Ботошани – Клуж 2 5/10 1.85
21:00 Виторул Констанца – Газ Метан Медиаш 1 7/10 1.55
Финландия Финландия – Вейкауслига
18:30 ХИФК Хелзинки – КуПС Куопио X2 7/10 1.37
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
20:00 Йонкьопинг Содра – Хакен 2 4/10 2.40
Бразилия Бразилия – Серия А
01:00 Баия BA – Авай SC 1 7/10 1.50
01:00 Коритиба PR – Флуминензе RJ 1X 7/10 1.33
Бразилия Бразилия – Серия C – Група А
00:00 Форталеса CE – Ремо PA 1 7/10 1.58
01:00 Куяба MT – Ботафого PB 1X 7/10 1.40
Еквадор Еквадор – Серия А
00:00 Фуерса Амария – Делфин Манта -2.5 7/10 1.65
00:30 Емелек Гуаякил – Ел Национал Кито 1 7/10 1.35
Индонезия Индонезия – Лига 1
11:00 Мадура Юнайтед – Персиба Баликпапан 1 9/10 1.15
11:00 Персеру Серуи – Семен Паданг -2.5 6/10 1.72
14:30 Персела Ламонган – Бхаянгкара ФК 1 7/10 1.70
Колумбия Колумбия – Примера А
01:15 Мильонариос Богота – Санта Фе Богота 1 6/10 1.80
01:30 Алианса Петролера – Рионегро 1X 8/10 1.28
03:45 Атлетико Насионал – Атлетико Б. 1 8/10 1.38
Мексико Мексико – Суперкупа
00:36 Керетаро – Америка Мексико 2 6/10 1.88
Голд Къп Северна и Централна Америка Голд Къп Северна и Централна Америка
01:00 Ямайка – Ел Салвадор 1X 7/10 1.26

Футболни прогнози за Неделя, 16 Юли, 2017

Австрия Австрия – Купа на Австрия
12:00 Дорнбирн – Алтах 2 8/10 1.28
България България – Първа ПФЛ
20:30 Ботев Пловдив – Пирин Благоевград 1 5/10 1.90
Дания Дания – Суперлига
15:00 Лингби – Силкеборг 1X 7/10 1.28
17:00 Хобро – Хелзингор -2.5 7/10 1.73
19:00 Брьондби – Мидтиланд 1X 8/10 1.33
Ирландия Ирландия – Висша Дивизия
18:00 Брей Уондърърс – Корк Сити 2 8/10 1.50
Норвегия Норвегия – Типелиген
19:00 Од БК – Викинг Ставангер 1 6/10 1.67
19:00 Сандефьорд – Тромсьо 1X 7/10 1.35
19:00 Хаугесунд – Олесунд +2.5 5/10 1.75
21:00 Бран Берген – Сарпсборг 08 1X 7/10 1.29
Полша Полша – Екстракласа
16:30 Арка Гдиня – Шльонск Вроцлав 1 3/10 2.60
16:30 ЛКС Нечеча – Ягиелония Бялисток X2 8/10 1.42
19:00 Лех Познан – Сандеця Нови Сач 1 7/10 1.38
Румъния Румъния – Лига I
21:00 ФК ФКСБ – Волунтари 1 7/10 1.35
Русия Русия – Премиер Лига
11:00 СКА-Хабаровск – Зенит Санкт Петербург 2 7/10 1.37
17:30 Рубин Казан – ФК Краснодар 1X 8/10 1.31
21:30 Терек Грозни – Амкар Перм 1 6/10 1.80
Русия Русия – Първа Дивизия
18:00 Зенит Санкт П. – Динамо Санкт П. 1X 7/10 1.40
Словения Словения – Първа Лига
19:00 Кръшко – Горица 2 6/10 1.79
19:00 Рудар Веление – Домжале 2 5/10 1.85
21:20 Олимпия Любляна – Целие 1 8/10 1.40
Украйна Украйна – Премиер Лига
17:00 Иличивец Мариупол – Верес Ровно 1 7/10 1.70
17:00 Карпати Лвов – Зирка Кропивницкий 1 6/10 1.75
19:30 Александрия – Олимпик Донецк 1 5/10 2.00
19:30 Заря Луганск – Стал Каменское 1 8/10 1.20
Унгария Унгария – НП I
18:00 Вашаш Будапеща – Диошдьор 1 7/10 1.60
18:00 Ференцварош – Пушкаш Академи 1 7/10 1.53
Финландия Финландия – Вейкауслига
18:30 Илвес Тампере – ХИК Хелзинки X2 7/10 1.24
18:30 ФК Лахти – РоПС Рованиеми 1 7/10 1.55
18:30 ЮЯК Ювяскюля – Сейняйоен ЯК 2 8/10 1.55
Хърватска Хърватска – Първа Лига
20:00 Локомотив Загреб – Хайдук Сплит 2 4/10 2.10
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
16:00 Йоребро – ИФК Гьотеборг X2 7/10 1.38
18:30 АИК Стокхолм – Норкьопинг 1X 8/10 1.28
Бразилия Бразилия – Серия А
01:00 Коринтианс SP – Атлетико PR 1 8/10 1.40
17:00 Палмейрас SP – Витория Салвадор BA 1 8/10 1.33
22:00 Атлетико GO – Атлетико MG X2 7/10 1.34
22:00 Васко да Гама RJ – Сантос SP 1X 8/10 1.40
22:00 Гремио RS – Понте Прета SP 1 8/10 1.50
22:00 Крузейро MG – Фламенго RJ 1 4/10 2.15
22:00 Чапекоензе SC – Сао Пауло SP 1X 8/10 1.35
Бразилия Бразилия – Серия Б
01:00 Лондрина PR – Боа MG 1 7/10 1.68
01:00 Сеара CE – Жувентуд RS 1 5/10 1.80
03:00 Лувердензе MT – АВС RN 1 6/10 1.62
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи – Клубни
02:00 Филаделфия Юнион – Суонзи 2 6/10 1.85
05:00 Лос Анджелис Г. – Манчестър Юнайтед 2 7/10 1.40

Футболни прогнози за Четвъртък, 6 Юли, 2017

Лига Европа Лига Европа
17:00 АЕЛ Лимасол – Сейнт Джоузеф +2.5 8/10 1.32
17:00 Дачия Кишинев – Шкендия 79 Тетово 1X 7/10 1.44
18:00 КФ Тирана – Макаби Тел Авив 2 8/10 1.36
18:00 Милсами Орхей – Фола Еш 1 6/10 1.72
18:00 Ордабаси Шимкент – Широки Брег 1 6/10 1.75
18:00 Пелистер Битоля – Лех Познан 2 8/10 1.33
18:00 Судува Мариямполе – Шахтьор Солигорск 2 6/10 1.60
18:30 Йелгава – Ференцварош 2 5/10 1.85
18:30 Работнички Скопие – Тре Пене 1 9/10 1.13
19:00 Атлантас Клайпеда – Кайрат Алмати 2 8/10 1.44
19:00 Гандзасар Капан – Младост Подгорица 1X 7/10 1.35
19:00 Сейняйоен ЯК – КР Рейкявик X2 7/10 1.45
19:00 Флора Талин – Домжале +2.5 5/10 1.82
19:00 ХИК Хелзинки – Конас Кий 1 8/10 1.14
19:45 ФК Лиепая – Крусейдърс 1 7/10 1.44
20:00 Ботев Пловдив – Партизани Тирана 1 7/10 1.43
20:00 Вадуц – Бала Таун 1 7/10 1.22
20:00 Диферданж – Зира Баку 1X 8/10 1.44
20:00 Дунав Русе – Иртиш Павлодар 1X 7/10 1.32
20:00 Интер Баку – Младост Лучани 1X 7/10 1.29
20:00 Ружомберок – Войводина 1 6/10 1.67
20:00 Слован Братислава – Пюник Ереван 1 9/10 1.15
20:00 Торпедо Кутаиси – Тренчин X2 7/10 1.26
20:30 Бангор Сити – Лингби 2 7/10 1.32
20:30 Рунавик – Динамо Минск 2 7/10 1.38
21:00 Б36 Торсхавн – Номе Калю 2 5/10 1.85
21:00 ФК Прищина – Норкьопинг 2 8/10 1.17
21:00 ФК Сараево – Заря Белци 1 7/10 1.22
21:15 Олимпия Любляна – ВПС Вааса 1 8/10 1.40
21:30 Алтах – Чихура Сачхере 1 7/10 1.30
21:30 Вашаш Будапеща – Бейтар Йерусалим 1X 7/10 1.35
21:30 Зета Голубовци – Железничар Сараево -2.5 7/10 1.55
21:30 Сант Жулия – Скендербеу Корча 2 8/10 1.30
21:30 Сутиеска Никшич – Левски София 2 6/10 1.75
21:30 Флориана – Цървена Звезда Белград 2 7/10 1.33
21:30 Фолгоре Фалциано – Валета 2 8/10 1.55
21:30 Ягиелония Бялисток – Динамо Батуми +2.5 5/10 1.75
21:45 Балимина Юнайтед – Од БК 2 7/10 1.43
21:45 Дери Сити – Мидтиланд 2 7/10 1.32
21:45 Корк Сити – Левадия Талин 1 7/10 1.40
21:45 Коулрейн – Хаугесунд 2 8/10 1.22
21:45 Осиек – УЕ Санта Колома 1 8/10 1.03
22:00 Шамрок Роувърс – Стярнан Гардабаер 1 5/10 1.80
23:00 Валур Рейкявик – Вентспилс 1X 7/10 1.25
23:00 Линкълн Ред Импс – АЕК Ларнака 2 7/10 1.33
Исландия Исландия – Първа Дивизия
20:15 Лейкнир Рейкявик – Тор Акурейри +2.5 6/10 1.72
22:15 Фрам Рейкявик – Кефлавик X2 7/10 1.38
22:15 ХК Коупавогюр – Грота Селтярнарнес 1 7/10 1.60
Казахстан Казахстан – Висша Лига
15:30 Астана – Кайсар Къзълорда +2.5 7/10 1.59
Финландия Финландия – Каконен Група В
18:30 ФК Еспоо – Пеймари Юнайтед 1X 8/10 1.38
Аржентина Аржентина – Копа Аржентина
03:10 Гилермо Браун – Чакарита Хуниорс 1 4/10 2.50
Египет Египет – Висша Лига
20:00 Замалек Кайро – Ал Итихад Александрия 1 7/10 1.62
22:30 Петроджет Суец – Ал Мокавлон Ал Араб 1X 7/10 1.32
Еквадор Еквадор – Серия А
03:15 ЛДУ Кито – Универсидад Католика Кито 2 9/10
Колумбия Колумбия – Копа Колумбия
03:45 Онсе Калдас – Хуниор Баранкиля -2.5 5/10 1.80
Перу Перу – Примера Дивисион
04:00 Алианса Лима – Академия Кантолао 1 7/10 1.29
21:15 Аякучо – Спорт Росарио 1 5/10 2.10
САЩ САЩ – Висша Лига
02:30 Ню Инглънд Р. – Ню Йорк Р. +2.5 6/10 1.72
02:30 Орландо Сити – Торонто +2.5 6/10 1.73
03:30 Хюстън Динамо – Монреал Импакт 1 7/10 1.67
05:00 Ванкувър Уайткепс – Ню Йорк Сити 1X 7/10 1.40
05:30 Портланд Тимбърс – Чикаго Файър +2.5 7/10 1.62
Копа Либертадорес Копа Либертадорес
01:15 Атлетико PR – Сантос SP 1X 7/10 1.36
03:45 Барселона Гуаякил – Палмейрас SP X2 8/10 1.40
03:45 Хорхе Вилстерман – Атлетико MG X2 8/10 1.40
Копа Судамерикана Копа Судамерикана
03:45 Палестино Сантяго – Фламенго RJ 2 5/10 1.75
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи – Клубни
20:00 Ред Бул Залцбург – ВСГ Ватенс 1 9/10 1.15
Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство