blank blank blank

EFBET Лига – Нов Бонус 500 лева

Ново Начало – 3x500 лв. БОНУС с EFBET Лига

От ЕФБЕТ са щастливи да обявят, че от сезон 2019/20 шампионатът на България ще се казва efbet Лига!

Елитното футболно първенство на България от сезон 2019/20120 вече се нарича EFBET Лига.
По повод промяната, EFBET стартира специална промоционална игра за клиентите на най-големия български онлайн букмейкър. Всеки регистриран потребител има троен шанс да спечели 500 лв. БОНУС под формата на безплатен залог! Единственото условие е клиентът да е играл множествен залог в права колонка с участието на поне един български футболен двубой от новата efbet Лига. Играта ще се провежда всеки кръг на първенството, а победителите ще бъдат изтеглени непосредствено след края на кръга.

Как да участвам за Бонуса?

• Регистрирай се от ТУК
  • Депозирай пари с които да залагаш
  • Направи футболен залог в права колонка, като мачовете трябва да са поне 2
  • Единя мач трябва да е  от Българското първенство ( Ефбет Лига )

Как да спечеля Бонуса?

blank

Участваш в Томбола

След всеки кръг от efbet Лига ще изтеглим 3-ма късметлии, които ще спечелят по 500 лв. БОНУС

blank

Получаваш Бонуса

Ако си сред късметлиите, автоматично ще заредим 500 лв. Бонус към сметката ти на efbet.com

blank

Превърташ Бонуса

След като Бонусът е зареден към сметката ти, трябва да го превъртиш един път на спортни събития на efbet.com при минимален коефициент 1.50

blank

Списък с печелившите от всеки кръг

Провери дали си сред късметлиите, спечелили 500 лв.бонус от efbet и виж актуална информация за всички победители от играта на efbet Лига.