EFBET Лига – Нов Бонус 500 лева

Ново Начало – 3x500 лв. БОНУС с EFBET Лига

От ЕФБЕТ са щастливи да обявят, че от сезон 2019/20 шампионатът на България ще се казва efbet Лига!

Елитното футболно първенство на България от сезон 2019/20120 вече се нарича EFBET Лига.
По повод промяната, EFBET стартира специална промоционална игра за клиентите на най-големия български онлайн букмейкър. Всеки регистриран потребител има троен шанс да спечели 500 лв. БОНУС под формата на безплатен залог! Единственото условие е клиентът да е играл множествен залог в права колонка с участието на поне един български футболен двубой от новата efbet Лига. Играта ще се провежда всеки кръг на първенството, а победителите ще бъдат изтеглени непосредствено след края на кръга.

Как да участвам за Бонуса?

• Регистрирай се от ТУК
  • Депозирай пари с които да залагаш
  • Направи футболен залог в права колонка, като мачовете трябва да са поне 2
  • Единя мач трябва да е  от Българското първенство ( Ефбет Лига )

Как да спечеля Бонуса?

Участваш в Томбола

След всеки кръг от efbet Лига ще изтеглим 3-ма късметлии, които ще спечелят по 500 лв. БОНУС

Получаваш Бонуса

Ако си сред късметлиите, автоматично ще заредим 500 лв. Бонус към сметката ти на efbet.com

Превърташ Бонуса

След като Бонусът е зареден към сметката ти, трябва да го превъртиш един път на спортни събития на efbet.com при минимален коефициент 1.50

Списък с печелившите от всеки кръг

Провери дали си сред късметлиите, спечелили 500 лв.бонус от efbet и виж актуална информация за всички победители от играта на efbet Лига.