Футболни прогнози за Сряда, 25 Октомври, 2017

Англия – Купа на Лигата

21:45 Челси – Евертън 1 8/10 1.44  efbet
22:00 Тотнъм – Уест Хям 1 8/10 1.44  efbet

Германия – Купа на Германия

19:30 Волфсбург – Хановер 96 1 5/10 1.85  efbet
19:30 Кайзерслаутерн – Щутгарт 2 6/10 1.90  efbet
19:30 Оснабрюк – Нюрнберг 2 6/10 1.85  efbet
19:30 Херта Берлин – Кьолн 1 6/10 1.87  efbet
21:45 РБ Лайпциг – Байерн Мюнхен 2 6/10 1.80  efbet
21:45 Фрайбург – Динамо Дрезден 1 6/10 1.74  efbet
21:45 Ян Регенсбург – Хайденхайм 1X 8/10 1.38  efbet

Испания – Купа на Краля

20:00 Форментера – Атлетик Билбао +2.5 6/10 1.75  efbet
21:30 Валядолид – Леганес 1 3/10 2.40  efbet
21:30 Понферадина – Виляреал 2 9/10 1.18  efbet
22:30 Ейбар – Селта Виго 1 4/10 2.45  efbet
22:30 Елче – Атлетико Мадрид 2 8/10 1.25  efbet

Италия – Серия А

19:30 Аталанта – Верона 1 7/10 1.35  efbet
21:45 Болоня – Лацио 2 6/10 1.70  efbet
21:45 Дженоа – Наполи 2 8/10 1.36  efbet
21:45 Каляри – Беневенто 1 5/10 1.50  efbet
21:45 Киево – Милан X2 7/10 1.36  efbet
21:45 Рома – Кротоне 1 9/10 1.16  efbet
21:45 Сасуоло – Удинезе 1 4/10 1.96  efbet
21:45 Ювентус – СПАЛ 1 9/10 1.13  efbet

Австрия – Купа на Австрия

19:00 Щурм Грац – Алтах 1 7/10 1.64  efbet
21:00 Аустрия Клагенфурт – Вакер Инсбрук 2 5/10 1.75  efbet
21:30 Аустрия Виена – Рапид Виена 2 5/10 1.80  efbet

Белгия – Първа Дивизия А

21:30 Андерлехт – Зулте Варегем 1 7/10 1.46  efbet
21:30 Ваасланд-Беверен – Кортрийк 1 6/10 1.72  efbet
21:30 Генк – Клуб Брюж X2 8/10 1.50  efbet

Гърция – Купа на Гърция

15:00 Ахарнайкос Мениди – Олимпиакос 2 9/10 1.04  efbet
15:00 Ерготелис – Ксанти 2 6/10 1.75  efbet
17:15 Арис Солун – Паниониос Атина X2 7/10 1.32  efbet
17:15 Лариса – Панахайки -2.5 7/10 1.50  efbet
17:15 Панайтоликос – Пансерайкос +2.5 5/10 1.75  efbet
19:30 Аполон Понту – ПАОК 2 9/10 1.20  efbet

Дания – Първа Дивизия

20:00 Нюкьобинг – Вейле +2.5 6/10 1.57  efbet

Дания – Купа на Дания

19:00 Одензе – Мидтиланд 2 6/10 1.85  efbet
20:00 Силкеборг – Лингби +2.5 5/10 1.80  efbet
20:00 Фредериция – Кьоге 1X 8/10 1.24  efbet

Кипър – Първа Дивизия

18:00 Анортозис – Пафос 1 8/10 1.36  efbet
18:00 Апоел Никозия – Аполон Лимасол 1 6/10 1.75  efbet
19:00 Арис Лимасол – Етникос Ахна 1 6/10 1.76  efbet
20:00 Ермис Арадипоу – Алки Ороклини 1 6/10 1.90  efbet

Полша – Купа на Полша

19:00 Хробри Глогов – Арка Гдиня 2 3/10 2.32  efbet
21:30 Битовия Битов – Легия Варшава 2 7/10 1.55  efbet

Португалия – Сегунда Лига

19:00 Насионал Мадейра – Спортинг Лисабон Б 1 5/10 1.85  efbet

Румъния – Купа на Румъния

16:00 Конкордия Кяжна – Астра Гюргево X2 7/10 1.36  efbet

Русия – Купа на Русия

11:30 СКА-Хабаровск – Динамо Санкт П. 1 6/10 1.75  efbet
12:00 Луч-Енергия Владивосток – Енисей К. 2 5/10 1.87  efbet
14:00 ФК Тамбов – Авангард Курск 1 7/10 1.65  efbet
15:00 Шинник Ярославл – Олимпиец Нижни Н. 1 5/10 1.75  efbet
18:30 ФК Ростов – Амкар Перм 1X 9/10 1.20  efbet
19:00 Рубин Казан – Криля Советов 1 8/10 1.45  efbet
19:00 Спартак Москва – Спартак Налчик +2.5 8/10 1.44  efbet
19:00 ФК Тосно – Том Томск 1 8/10 1.45  efbet

Словения – Купа на Словения

15:00 Крка Ново Место – Алуминий Кидричево 2 5/10 1.85  efbet
18:15 Горица – Триглав 1 8/10 1.48  efbet

Сърбия – Суперлига

16:00 Земун – Партизан Белград +2.5 6/10 1.62  efbet
19:00 Цървена Звезда Б. – Спартак Суботица 1 9/10 1.08  efbet

Украйна – Купа на Украйна

13:00 Арсенал Киев – Верес Ровно X2 7/10 1.25  efbet
14:00 Таврия Симферопол – ФК Мариупол 2 8/10 1.20  efbet
17:00 Ворскла Полтава – Олимпик Донецк 1X 7/10 1.28  efbet
18:00 Прикарпатие – Десна Чернигов 2 8/10 1.38  efbet
19:00 Заря Луганск – Шахтьор Донецк 2 7/10 1.35  efbet
19:00 ФК Лвов – Стал Каменское 2 7/10 1.45  efbet
19:30 Александрия – Динамо Киев 2 7/10 1.35  efbet

Холандия – КНВБ Купа

19:30 ВВВ Венло – Утрехт 2 5/10 2.23  efbet
20:45 Вилем II – Хееренвеен 2 3/10 2.38  efbet
20:45 Рода – Грьонинген +2.5 7/10 1.60  efbet

Хърватска – Купа на Хърватска

15:00 Загреб – Локомотив Загреб +2.5 6/10 1.62  efbet
16:30 Задар – Осиек 2 9/10 1.14  efbet
19:00 Шибеник – Хайдук Сплит 2 9/10 1.12  efbet

Чехия – Купа на Чехия

16:00 Графин Влашим – Фастав Злин 2 6/10 1.67  efbet
18:00 Спарта Прага – Баник Острава 1 7/10 1.40  efbet
19:00 Височина Ихлава – Славия Прага 2 7/10 1.50  efbet

Швейцария – Купа на Швейцария

20:15 Стад Нион – Тун 2 9/10 1.17  efbet
21:00 Раперсвил-Йона – Базел 2 9/10 1.16  efbet
21:30 Лозана Спорт – Грасхопърс +2.5 6/10 1.65  efbet

Шотландия – Премиършип

21:45 Абърдийн – Селтик 2 8/10 1.50  efbet
21:45 Дънди ФК – Мъдъруел +2.5 6/10 1.80  efbet
21:45 Рейнджърс – Килмарнък 1 7/10 1.25  efbet

Япония – Купа на Императора

13:00 Висел Кобе – Кашима Антлърс 2 5/10 1.90  efbet
13:00 Йокохама Ф-Маринос – Джубило Ивата -2.5 6/10 1.71  efbet
13:00 Серезо Осака – Омия Ардижа 1 7/10 1.60  efbet
13:30 Кавазаки Фронтейл – Кашива Рейсол 1 5/10 1.82  efbet

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker