Футболни прогнози за Неделя, 22 Октомври, 2017

Футболни прогнози за Неделя, 22 Октомври, 2017
Оценете тази публикация

Англия – Премиършип

15:30 Евертън – Арсенал 2 5/10 1.98
18:00 Тотнъм – Ливърпул 2 9/10  ?

Германия – Бундеслига

16:30 Фрайбург – Херта Берлин 1X 7/10 1.42

Испания – Примера Дивисион

17:15 Селта Виго – Атлетико Мадрид -2.5 6/10 1.72
19:30 Леганес – Атлетик Билбао -2.5 8/10 1.50
21:45 Реал Мадрид – Ейбар 1 8/10 1.08

Испания – Сегунда Дивисион

17:00 Валядолид – Луго 1 7/10 1.60
19:00 Райо Валекано – Спортинг Хихон 1 5/10 1.85
21:00 Алмерия – Реус Депортиу 1 5/10 2.05

Италия – Серия А

16:00 Аталанта – Болоня 1 6/10 1.62
16:00 Беневенто – Фиорентина 2 8/10 1.55
16:00 СПАЛ – Сасуоло 1X 8/10 1.45
16:00 Торино – Рома 2 4/10 2.00
19:00 Удинезе – Ювентус 2 7/10 1.44
21:45 Лацио – Каляри +2.5 7/10 1.44

Франция – Лига 1

16:00 Ница – Страсбург 1 7/10 1.62
18:00 Троа – Лион 2 6/10 1.66
22:00 Олимпик Марсилия – Пари Сен Жермен 2 8/10 1.44

Австрия – Бундеслига

17:30 Аустрия Виена – Рапид Виена +2.5 6/10 1.64

Белгия – Първа Дивизия А

15:30 Клуб Брюж – Роял Антверпен 1 7/10 1.36
19:00 Андерлехт – Генк 1 6/10 1.80
21:00 Зулте Варегем – Ваасланд-Беверен 1 5/10 1.80

Белгия – Първа Дивизия Б

17:00 Беершот Вилрийк – Оуд Хеверле Льовен +2.5 6/10 1.72

България – Първа ПФЛ

17:15 Верея Стара Загора – Септември София 1 6/10 1.59
19:30 Витоша Бистрица – Берое 2 7/10 1.44

Гърция – Супер Лига

16:00 Астерас Триполис – Паниониос Атина 1X 8/10 1.27
18:15 Аполон Смирни – Ксанти X2 7/10 1.40
18:15 Платаниас – Лариса 1 5/10 1.80
20:30 Олимпиакос – ПАОК -2.5 6/10 1.65

Дания – Суперлига

17:00 Хелзингор – Брьондби +2.5 8/10 1.50

Израел – Висша Лига

19:00 Апоел Ашкелон – Макаби Петах Тиква 1X 8/10 1.44
20:15 Бней Сахнин – Апоел Хайфа -2.5 7/10 1.62

Кипър – Първа Дивизия

18:00 Олимпиакос Никозия – Ермис Арадипоу 2 5/10 2.10
19:00 Аполон Лимасол – Арис Лимасол 1 8/10 1.15

Норвегия – Типелиген

19:00 Викинг Ставангер – Волеренга Осло 1X 8/10 1.44
19:00 Молде – Хаугесунд 1 6/10 1.83
19:00 Сандефьорд – Стрьомгодсет X2 7/10 1.38
19:00 Согндал – Сарпсборг 08 2 4/10 2.10
19:00 Стабек – Тромсьо +2.5 7/10 1.60
21:00 Бран Берген – Розенборг 2 4/10 2.30

Норвегия – Адеколиген

19:00 Конгсвингер – Мьондален X2 8/10 1.45
19:00 Левангер – Флурьо 1 6/10 1.75

Полша – Екстракласа

16:30 Арка Гдиня – Ягиелония Бялисток X2 7/10 1.40
19:00 Висла Краков – Легия Варшава X2 7/10 1.45

Полша – Първа Лига

16:00 Пуща Неполомице – Олимпия Груджьондз 1X 8/10 1.36
18:00 Заглембие Сосновец – Стомил Олщин 1 5/10 1.83
18:45 ГКС Катовице – Рух Хожов 1 5/10 1.75

Португалия – Примейра Лига

18:00 Тондела – Белененсеш -2.5 7/10 1.64
20:00 Авеш – Бенфика 2 8/10 1.33
22:15 Спортинг Лисабон – Шавеш 1 9/10 1.18

Португалия – Сегунда Лига

17:00 Бенфика Б – Униао Мадейра 1X 7/10 1.29
18:00 Порто Б – Варзин 1 5/10 1.88
18:00 Санта Клара – Витория Гимараеш Б 1 7/10 1.55

Румъния – Лига I

18:00 Астра Гюргево – Волунтари 1 5/10 1.75
20:45 ФК ФКСБ – Поли Тимишоара 1 7/10 1.35

Русия – Премиер Лига

16:30 ЦСКА Москва – Зенит Санкт Петербург -2.5 6/10 1.60
19:00 Анжи Махачкала – Арсенал Тула 1X 8/10 1.35

Словакия – Суперлига

18:00 Татран Прешов – Жилина 2 7/10 1.40

Словения – Първа Лига

20:00 Кръшко – Рудар Веление X2 8/10 1.38

Сърбия – Суперлига

16:00 Партизан Белград – Бачка Бачка П. 1 8/10 1.03
20:00 Цървена Звезда Б. – Младост Лучани 1 8/10 1.10

Турция – Супер Лига

16:30 Кайзериспор – Коняспор 1X 7/10 1.25
19:30 Галатасарай – Фенербахче 1 6/10 1.88

Украйна – Премиер Лига

17:00 ФК Мариупол – Заря Луганск X2 8/10 1.40
19:30 Динамо Киев – Шахтьор Донецк 2 5/10 2.00

Хърватска – Първа Лига

16:00 Локомотив Загреб – Истра 1961 1 6/10 1.57
20:00 Риека – Осиек 1 8/10 1.44

Чехия – Първа Лига

18:00 Виктория Пилзен – Збройовка Бърно 1 8/10 1.19
19:00 Славия Прага – Слован Либерец 1 8/10 1.43
19:00 Фастав Злин – Млада Болеслав 1X 7/10 1.36

Чехия – Национална Лига

16:30 Варнсдорф – Фридек-Мистек 1 6/10 1.85
16:30 Графин Влашим – МАС Таборско 1 6/10 1.65

Швейцария – Суперлига

17:00 Люцерн – Йънг Бойс +2.5 7/10 1.53
17:00 Санкт Гален – Лозана Спорт 1 6/10 1.75
17:00 Сион – Лугано 1 6/10 1.70

Швейцария – Чалъндж Лига

17:00 Волен – Вил 1 5/10 2.20

Швеция – Алсвенскан Лига

16:00 ИФК Гьотеборг – Йостерсунд +2.5 7/10 1.67
16:00 Сундсвал – Норкьопинг X2 7/10 1.40
18:30 Юргорден – Хакен 1 5/10 1.78

Швеция – Суперетан Лига

16:00 Трелеборг – Атвидаберг 1 8/10 1.35
18:30 Йостерс – Фалкенберг 1 6/10 1.88

Шотландия – Купа на Лигата

16:30 Рейнджърс – Мъдъруел 1 7/10 1.50
Може да прогнозирате и да залагате при избрани от Вас букмейкъри.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *