Футболни прогнози за Събота, 14 Октомври, 2017

Англия – Премиършип

14:30 Ливърпул – Манчестър Юнайтед X2 8/10 1.45  Efbet
17:00 Бърнли – Уест Хям 1X 7/10 1.44  Efbet
17:00 Манчестър Сити – Сток Сити +2.5 8/10 1.32  Efbet
17:00 Суонзи – Хъдърсфийлд -2.5 7/10 1.53  Efbet
17:00 Тотнъм – Борнемут +2.5 8/10 1.36  Efbet
19:30 Уотфорд – Арсенал 2 6/10 1.62  Efbet

Англия – Чемпиъншип

17:00 Барнзли – Мидълзбро 2 6/10 1.90  Efbet
17:00 Болтън – Шефилд Уензди 2 4/10 2.00  Efbet
17:00 Брентфорд – Милоул +2.5 7/10 1.67  Efbet
17:00 Лийдс – Рединг 1 5/10 1.85  Efbet
17:00 Норич – Хъл Сити 1 5/10 1.94  Efbet
17:00 Съндърланд – Куинс Парк Рейнджърс 1X 8/10 1.30  Efbet
17:00 Фулъм – Престън 1X 8/10 1.25  Efbet
17:00 Шефилд Юнайтед – Ипсуич 1 6/10 1.72  Efbet
19:30 Уулвърхямптън – Астън Вила -2.5 6/10 1.64  Efbet

Англия – Първа Лига

17:00 Бристол Роувърс – Оксфорд Юнайтед 1X 7/10 1.33  Efbet
17:00 Бъри – Брадфорд Сити 2 4/10 2.18  Efbet
17:00 Нортхямптън Таун – Уимбълдън X2 7/10 1.35  Efbet
17:00 Олдъм – Блекбърн 2 5/10 1.75  Efbet
17:00 Питърбъро – Джилингам 1 8/10 1.40  Efbet
17:00 Плимут – Шросбъри Таун -2.5 7/10 1.65  Efbet
17:00 Портсмут – Милтън 1 5/10 1.75  Efbet
17:00 Родъръм Юнайтед – Скънторп 1 5/10 1.94  Efbet
17:00 Уигън – Саутенд 1 8/10 1.48  Efbet
17:00 Уолсол – Блекпул 1X 8/10 1.40  Efbet
17:00 Флийтууд Таун – Рочдейл X2 8/10 1.47  Efbet
17:00 Чарлтън – Донкастър 1X 8/10 1.44  Efbet

Англия – Втора Лига

17:00 Акрингтън Стенли – Ковънтри X2 7/10 1.30  Efbet
17:00 Гримсби Таун – Кроули Таун 1 4/10 2.03  Efbet
17:00 Йоувил – Крю Александра 1X 7/10 1.40  Efbet
17:00 Колчестър – Карлайл 1X 7/10 1.42  Efbet
17:00 Линкълн Сити – Кембридж Юнайтед 1 5/10 1.78  Efbet
17:00 Лутън Таун – Стивънидж Бороу 1 7/10 1.59  Efbet
17:00 Мансфийлд Таун – Суиндън 1 6/10 1.90  Efbet
17:00 Порт Вейл – Челтнъм Таун -2.5 5/10 1.78  Efbet
17:00 Уикъмб – Екзитър 1 4/10 2.15  Efbet
17:00 Форест Грийн Роувърс – Нюпорт Каунти X2 7/10 1.29  Efbet
17:00 Честърфийлд – Моркамб 1X 8/10 1.33  Efbet

Англия – ФА Къп

17:00 Алдършот Таун – Торки Юнайтед 1 7/10 1.53  Efbet
17:00 Дагенъм и Редбридж – Лейтън Ориент +2.5 6/10 1.73  Efbet
17:00 Доувър Атлетик – Бромли 1 5/10 1.80  Efbet
17:00 Ийстли – Херефорд Юнайтед 1 5/10 1.75  Efbet
17:00 Кидерминстър Хариърс – Честър 1X 7/10 1.40  Efbet
17:00 Файлд – Рексъм 1X 7/10 1.36  Efbet
17:00 Халифакс Таун – Транмиър Роувърс 2 4/10 2.05  Efbet

Германия – Бундеслига

16:30 Байерн Мюнхен – Фрайбург +2.5 7/10 1.22  Efbet
16:30 Майнц 05 – Хамбургер 1 7/10 1.72  Efbet
16:30 Хановер 96 – Айнтрахт Франкфурт 1X 8/10 1.36  Efbet
16:30 Херта Берлин – Шалке 04 1 3/10 2.60  Efbet
16:30 Хофенхайм – Аугсбург 1 5/10 1.75  Efbet
19:30 Борусия Дортмунд – РБ Лайпциг 1 8/10 1.49  Efbet

Германия – Втора Бундеслига

14:00 Арминия Билефелд – Фортуна Дюселдорф 1X 8/10 1.40  Efbet
14:00 Бохум – Зандхаузен 1X 8/10 1.34  Efbet
14:00 Динамо Дрезден – Инголщат X2 7/10 1.34  Efbet

Испания – Примера Дивисион

14:00 Атлетик Билбао – Севиля 1X 7/10 1.42  Efbet
19:30 Алавес – Реал Сосиедад X2 7/10 1.35  Efbet
21:45 Атлетико Мадрид – Барселона 2 3/10 2.38  Efbet

Испания – Сегунда Дивисион

17:00 Кадис – Културал Леонеса 1 6/10 1.81  Efbet
19:00 Барселона Б – Лорка -2.5 6/10 1.78  Efbet
19:00 Гранада – Реал Овиедо 1X 8/10 1.30  Efbet
21:00 Тенерифе – Нумансия 1 5/10 1.90  Efbet

Италия – Серия А

19:00 Ювентус – Лацио 1 8/10 1.53  Efbet
21:45 Рома – Наполи 2 3/10 2.30  Efbet

Италия – Серия Б

16:00 Асколи – Венеция 1 4/10 2.50  Efbet
16:00 Бреша – Новара 1 3/10 2.38  Efbet
16:00 Карпи – Чезена -2.5 8/10 1.54  Efbet
16:00 Парма – Пескара +2.5 7/10 1.65  Efbet
16:00 Про Верчели – Бари X2 8/10 1.42  Efbet
16:00 Тернана – Специя 1 4/10 2.50  Efbet
16:00 Фрозиноне – Палермо -2.5 7/10 1.64  Efbet
16:00 Читадела – Кремонезе -2.5 5/10 1.79  Efbet

Франция – Лига 1

18:00 Дижон – Пари Сен Жермен +2.5 7/10 1.36  Efbet
21:00 Гингам – Рен -2.5 6/10 1.75  Efbet
21:00 Лил – Троа 1 6/10 1.57  Efbet
21:00 Сент Етиен – Метц 1 7/10 1.48  Efbet
21:00 Тулуза – Амиен 1 6/10 1.80  Efbet

Франция – Лига 2

15:55 Клермонт Фут – Льо Авър 1X 7/10 1.38  Efbet

Австрия – Бундеслига

17:00 ЛАСК Линц – Ред Бул Залцбург 2 5/10 1.78  Efbet
19:30 Алтах – Адмира Вакер Мьодлинг 1 4/10 2.05  Efbet
19:30 Волфсбергер – Матерсбург 1X 8/10 1.35  Efbet
19:30 Рапид Виена – Санкт Полтен 1 7/10 1.28  Efbet

Беларус – Премиер Лига

14:00 Ислоч Минск – Крумкачи Минск 1 7/10 1.60  Efbet
17:00 Шахтьор Солигорск – Динамо Минск 1 7/10 1.65  Efbet

Белгия – Първа Дивизия А

19:00 Шарлероа – Ойпен 1 6/10 1.58  Efbet
21:00 Генк – Роял Ексел Мускрон 1 8/10 1.42  Efbet
21:00 Локерен – Сент Трюиден 1X 7/10 1.40  Efbet
21:30 КАА Гент – Ваасланд-Беверен 1 8/10 1.55  Efbet

Белгия – Първа Дивизия Б

18:00 Серкъл Брюж – Рьозеларе 1 6/10 1.85  Efbet

България – Първа ПФЛ

15:30 Славия – Дунав Русе +2.5 6/10 1.72  Efbet
20:00 Черно море – Лудогорец Разград 2 7/10 1.40  Efbet

Гърция – Супер Лига

16:00 Пас Янина – Платаниас 1 6/10 1.70  Efbet
18:15 Атромитос – Астерас Триполис 1 5/10 1.83  Efbet
20:30 Паниониос Атина – Олимпиакос 2 8/10 1.45  Efbet

Дания – Суперлига

17:00 Нордселанд – Рандерс 1 5/10 1.80  Efbet

Израел – Висша Лига

18:00 Макаби Петах Тиква – Макаби Хайфа -2.5 8/10 1.53  Efbet
18:30 Апоел Хайфа – Апоел Акре 1 7/10 1.53  Efbet
19:00 МС Ашдод – Апоел Ашкелон -2.5 6/10 1.57  Efbet
20:30 Апоел Раанана – Апоел Беер Шева 2 8/10 1.36  Efbet

Ирландия – Висша Дивизия

20:30 Лимерик – Дрогеда Юнайтед 1 8/10 1.29  Efbet

Кипър – Първа Дивизия

18:00 Анортозис – Аполон Лимасол 1X 8/10 1.43  Efbet
20:00 Арис Лимасол – АЕК Ларнака 2 7/10 1.35  Efbet

Македония – Първа Лига

15:30 Пелистер Битоля – Победа Прилеп 1 6/10 1.58  Efbet

Норвегия – Типелиген

16:30 Тромсьо – Розенборг 2 5/10 1.91  Efbet
19:00 Стрьомгодсет – Од БК -2.5 5/10 1.80  Efbet

Полша – Екстракласа

16:30 Пяст Гливице – Сандеця Нови Сонч -2.5 7/10 1.65  Efbet
19:00 ЛКС Нечеча – Арка Гдиня 1 4/10 2.30  Efbet
21:30 Шльонск Вроцлав – Висла Краков 1 4/10 2.00  Efbet

Полша – Първа Лига

14:00 Гурник Ленчна – Погон Шедълце 1X 8/10 1.28  Efbet
18:00 ГКС Тихи – Пуща Неполомице 1 5/10 1.85  Efbet
18:00 Хробри Глогов – Вигри Сувалки 1 5/10 2.00  Efbet
18:15 Стомил Олщин – Одра Ополе 1X 8/10 1.42  Efbet
18:45 Подбескидзе – ГКС Катовице 1X 7/10 1.33  Efbet
19:00 Битовия Битов – Заглембие Сосновец -2.5 6/10 1.75  Efbet
19:00 Олимпия Груджьондз – Миедж Легница X2 8/10 1.33  Efbet

Португалия – Купа на Португалия

20:00 Академико Визеу – Фейрензе X2 7/10 1.42  Efbet
21:00 Олянензе – Бенфика +2.5 7/10 1.30  Efbet

Румъния – Лига I

16:30 Газ Метан Медиаш – Виторул Констанца 2 4/10 2.00  Efbet
19:15 Политехника Яш – Университатя Крайова -2.5 8/10 1.42  Efbet

Русия – Премиер Лига

14:00 Динамо Москва – СКА-Хабаровск 1 7/10 1.45  Efbet
16:30 Урал Свердловска о. – Анжи Махачкала 1 5/10 1.80  Efbet
19:00 ФК Краснодар – ЦСКА Москва -2.5 6/10 1.57  Efbet

Русия – Първа Дивизия

13:00 Сибир Новосибирск – ФК Оренбург 2 4/10 2.12  Efbet
13:00 Том Томск – Факел Воронеж 1 4/10 2.00  Efbet
14:00 Динамо Санкт П. – Спартак Москва 2. 1 4/10 2.00  Efbet
14:00 Криля Советов – Ротор Волгоград 1 7/10 1.33  Efbet
14:00 Олимпиец Нижни Н. – Кубан Краснодар 1X 7/10 1.34  Efbet
14:00 ФК Тюмен – ФК Тамбов X2 7/10 1.27  Efbet
14:00 Шинник Ярославл – Балтика Калининград 1X 7/10 1.36  Efbet
15:00 Авангард Курск – Луч-Енергия В. 1 6/10 1.78  Efbet
16:00 Волгар Астрахан – Енисей Красноярск -2.5 7/10 1.70  Efbet
18:00 ФК Химки – Зенит Санкт Петербург 2 1X 7/10 1.22  Efbet

Северна Ирландия – Премиършип

17:00 Балимина Юнайтед – Ардс ФК 1 6/10 1.67  Efbet
17:00 Гленторан – Клифтънвил +2.5 5/10 1.80  Efbet
17:00 Карик Рейнджърс – Дънганън Суифтс +2.5 7/10 1.70  Efbet
17:00 Коулрейн – Линфийлд +2.5 7/10 1.67  Efbet
17:00 Крусейдърс – Гленавон 1 8/10 1.55  Efbet

Словакия – Суперлига

16:00 Земплин Михаловце – Спартак Търнава 2 6/10 1.83  Efbet
18:00 Железарна Подбрезова – ДАК Дунайска С. X2 8/10 1.35  Efbet
18:00 Слован Братислава – Татран Прешов 1 9/10 1.14  Efbet
18:00 Тренчин – Сеница 1 9/10 1.18  Efbet
19:00 Ружомберок – Злате Моравце 1 6/10 1.70  Efbet

Словения – Първа Лига

14:00 Триглав – Кръшко X2 7/10 1.45  Efbet
16:00 Горица – Целие 1 7/10 1.67  Efbet
18:00 Домжале – Анкаран Хрватини 1 8/10 1.30  Efbet
21:20 Алуминий Кидричево – Олимпия Любляна 2 7/10 1.70  Efbet

Сърбия – Суперлига

16:00 Земун – Войводина 2 7/10 1.62  Efbet
17:00 Раднички Ниш – Вождовац Белград 1 6/10 1.91  Efbet
17:00 Цървена Звезда Белград – Мачва Шабац 1 9/10 1.10  Efbet
18:00 Рад Белград – Спартак Суботица -2.5 7/10 1.62  Efbet
18:00 Чукарички – Явор Иваница 1 7/10 1.38  Efbet

Турция – Супер Лига

14:00 Кардемир Карабукспор – Кайзериспор -2.5 5/10 1.83  Efbet
16:30 Анталияспор – Гьозтепе 1X 8/10 1.28  Efbet
16:30 Истанбул Башакшехир – Аланияспор 1 8/10 1.53  Efbet
19:30 Коняспор – Галатасарай 2 7/10 1.68  Efbet

Турция – ТФФ Първа Лига

13:00 Юмраниеспор – Елязъгспор -2.5 6/10 1.75  Efbet
15:00 Балъкесирспор – Газиантепспор 1 8/10 1.42  Efbet
18:00 Газиантеп ФК – Гиресунспор -2.5 7/10 1.65  Efbet

Уелс – Висша Лига

16:30 Бангор Сити – Кардиф Метрополитън 1 5/10 1.88  Efbet
16:30 Бари Таун Юнайтед – Кевн Друидс 1 6/10 1.78  Efbet
16:30 Дъ Ню Сейнтс – Престатин Таун +2.5 7/10 1.30  Efbet
16:30 Кармартън Таун – Конас Кий 2 5/10 1.75  Efbet
16:30 Ландидно – Абъристуит Таун 1 6/10 1.72  Efbet

Украйна – Премиер Лига

17:00 Верес Ровно – ФК Мариупол 1 5/10 2.15  Efbet
17:00 Стал Каменское – Заря Луганск 2 7/10 1.29  Efbet

Унгария – НП I

16:30 Балмазуйварош – Видеотон Фехервар 2 7/10 1.71  Efbet
16:30 Диошдьор – Вашаш Будапеща 1X 7/10 1.36  Efbet
16:30 Мезьокьовешд – Дебрецен X2 7/10 1.34  Efbet
16:30 Уйпещ – Пакш 1X 7/10 1.30  Efbet
16:30 Халадаш Сомбатхей – Хонвед Будапеща X2 8/10 1.27  Efbet
20:30 Пушкаш Академи – Ференцварош +2.5 6/10 1.74  Efbet

Финландия – Икьонен

15:00 Екеняс ИФ – Гранкула ИФК 1 7/10 1.42  Efbet
15:00 ОПС Оулу – Хонка 2 8/10 1.36  Efbet
15:00 ТПС Турку – Гнистан Хелзинки +2.5 7/10 1.50  Efbet
15:00 Хака – КПВ Кокола X2 7/10 1.48  Efbet
15:00 Яро – АС Оулу +2.5 7/10 1.62  Efbet

Холандия – Ередивизи

19:30 Аякс – Спарта Ротердам 1 8/10 1.10  Efbet
19:30 Рода – НАК Бреда X2 7/10 1.48  Efbet
21:45 Утрехт – Хееренвеен +2.5 7/10 1.60  Efbet
21:45 Фейенорд – Цволе 1 7/10 1.37  Efbet

Хърватска – Първа Лига

16:00 Истра 1961 – Риека 2 8/10 1.27  Efbet
20:00 Динамо Загреб – Осиек +2.5 5/10 1.75  Efbet

Чехия – Първа Лига

18:00 Збройовка Бърно – Словачко -2.5 7/10 1.60  Efbet
18:00 Млада Болеслав – Теплице -2.5 6/10 1.80  Efbet
18:00 Сигма Оломоуц – Баумит Яблонец -2.5 5/10 1.78  Efbet
18:00 Слован Либерец – Дукла Прага 1 6/10 1.68  Efbet
18:00 Фастав Злин – Височина Ихлава 1 7/10 1.53  Efbet
21:00 Карвина – Славия Прага 2 8/10 1.54  Efbet

Чехия – Национална Лига

11:15 Пардубице – Графин Влашим 1 3/10 2.25  Efbet
16:00 Фридек-Мистек – Храдец Кралове X2 7/10 1.40  Efbet
16:30 МАС Таборско – Тринец 1X 7/10 1.38  Efbet
19:00 Опава – Варнсдорф 1 7/10 1.28  Efbet

Швейцария – Суперлига

20:00 Лозана Спорт – Йънг Бойс 2 7/10 1.57  Efbet
20:00 Лугано – Базел 2 7/10 1.65  Efbet

Швейцария – Чалъндж Лига

20:00 Вил – Аарау +2.5 6/10 1.73  Efbet
20:00 Шафхаузен – Волен 1 8/10 1.35  Efbet

Швеция – Алсвенскан Лига

15:00 Халмстад – ИФК Гьотеборг X2 7/10 1.30  Efbet
17:00 Йостерсунд – Йоребро 1 7/10 1.45  Efbet
17:00 Хакен – АФК Ескилстюна 1 7/10 1.48  Efbet

Швеция – Суперетан Лига

15:00 Норбю – Дегерфорш +2.5 6/10 1.60  Efbet
17:00 Далкурд – Йостерс 1 7/10 1.35  Efbet
17:00 Фрей Тебю – Варберг БоИС 1X 7/10 1.40  Efbet

Шотландия – Премиършип

17:00 Партик Тисъл – Килмарнък 1X 7/10 1.25  Efbet
17:00 Рос Каунти – Хартс X2 8/10 1.42  Efbet
17:00 Селтик – Дънди ФК 1 9/10 1.10  Efbet
17:00 Хамилтън – Мъдъруел +2.5 5/10 1.80  Efbet
17:00 Хибърниън – Абърдийн 1X 8/10 1.45  Efbet

Шотландия – Чемпиъншип

17:00 Брихин Сити – Грийнок Мортън 2 7/10 1.57  Efbet
17:00 Дъмбартън – Сейнт Мирън 2 6/10 1.67  Efbet
17:00 Куин ъф Саут – Дънфърмлин 1X 8/10 1.40  Efbet
17:00 Ливингстън – Дънди Юнайтед -2.5 6/10 1.72  Efbet
17:00 Фолкърк – Инвърнес КТ 1X 7/10 1.29  Efbet

Шотландия – Първа Лига

17:00 Еър Юнайтед – Еърдри 1 7/10 1.42  Efbet
17:00 Ийст Файф – Албион Роувърс 1X 7/10 1.48  Efbet
17:00 Куинс парк ФК – Форфар Атлетик 1 5/10 2.15  Efbet
17:00 Рейт Роувърс – Арброут 1 7/10 1.60  Efbet
17:00 Странрар – Алоа Атлетик +2.5 8/10 1.53  Efbet

Шотландия – Купа на Шотландия

17:00 Берик Рейнджърс – Анан Атлетик +2.5 7/10 1.62  Efbet
 Efbet

Аржентина – Суперлига

20:05 Колон Санта Фе – Темперлей 1 5/10 1.75  Efbet
20:05 Росарио Сентрал – Архентинос Хуниорс 1 6/10 1.57  Efbet
22:15 Естудиантес Ла Плата – Банфийлд 1 4/10 2.15  Efbet

Бразилия – Серия Б

22:30 АВС RN – Боа MG 1X 7/10 1.38  Efbet
22:30 Америка MG – Лувердензе MT 1 8/10 1.52  Efbet
22:30 Вила Нова GO – Гояс GO 1 4/10 1.95  Efbet
22:30 Фигуерензе SC – Санта Круз PE 1 5/10 2.05  Efbet

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker