Футболни прогнози за Събота, 16 Септември, 2017

Залози

Англия Англия – Премиършип
14:30 Кристъл Палас – Саутхямптън X2 8/10 1.38  Залози
17:00 Ливърпул – Бърнли 1 8/10 1.24  Залози
17:00 Нюкасъл – Сток Сити 1X 8/10 1.32  Залози
17:00 Уест Бромич – Уест Хям 1X 7/10 1.34  Залози
17:00 Уотфорд – Манчестър Сити 2 8/10 1.33  Залози
17:00 Хъдърсфийлд – Лестър X2 8/10 1.36  Залози
19:30 Тотнъм – Суонзи 1 8/10 1.25  Залози
Англия Англия – Чемпиъншип
17:00 Бирмингам – Престън 1X 8/10 1.38  Залози
17:00 Брентфорд – Рединг 1 4/10 2.02  Залози
17:00 Бристъл Сити – Дарби Каунти 1X 7/10 1.36  Залози
17:00 Бъртън Албион – Фулъм 2 6/10 1.87  Залози
17:00 Ипсуич – Болтън -2.5 5/10 1.80  Залози
17:00 Кардиф – Шефилд Уензди -2.5 6/10 1.67  Залози
17:00 Мидълзбро – Куинс Парк Рейнджърс 1 6/10 1.68  Залози
17:00 Милоул – Лийдс X2 8/10 1.43  Залози
17:00 Нотингам Форест – Уулвърхямптън 2 5/10 2.16  Залози
17:00 Хъл Сити – Съндърланд 1X 8/10 1.29  Залози
19:30 Барнзли – Астън Вила X2 7/10 1.29  Залози
Англия Англия – Първа Лига
17:00 Блекбърн – Уимбълдън 1 7/10 1.59  Залози
17:00 Брадфорд Сити – Родъръм Юнайтед 1 5/10 2.15  Залози
17:00 Бъри – Плимут -2.5 5/10 1.80  Залози
17:00 Джилингам – Чарлтън 2 6/10 1.85  Залози
17:00 Милтън – Рочдейл 1 4/10 2.05  Залози
17:00 Олдъм – Шросбъри Таун -2.5 7/10 1.53  Залози
17:00 Портсмут – Флийтууд Таун 1 6/10 1.90  Залози
17:00 Саутенд – Нортхямптън Таун 1X 7/10 1.23  Залози
17:00 Уигън – Бристол Роувърс 1 6/10 1.65  Залози
17:00 Уолсол – Питърбъро +2.5 5/10 1.80  Залози
Англия Англия – Втора Лига
15:00 Линкълн Сити – Мансфийлд Таун 1X 8/10 1.40  Залози
17:00 Гримсби Таун – Йоувил 1 4/10 1.95  Залози
17:00 Екзитър – Крю Александра 1X 8/10 1.29  Залози
17:00 Карлайл – Барнет +2.5 6/10 1.75  Залози
17:00 Кембридж Юнайтед – Ковънтри 1X 8/10 1.45  Залози
17:00 Кроули Таун – Нотс Каунти X2 8/10 1.33  Залози
17:00 Моркамб – Нюпорт Каунти 2 5/10 2.15  Залози
17:00 Порт Вейл – Форест Грийн Роувърс 1X 8/10 1.35  Залози
17:00 Суиндън – Стивънидж Бороу 1X 7/10 1.35  Залози
17:00 Уикъмб – Лутън Таун X2 8/10 1.38  Залози
17:00 Челтнъм Таун – Колчестър 1X 7/10 1.42  Залози
17:00 Честърфийлд – Акрингтън Стенли +2.5 5/10 1.80  Залози
Англия Англия – Национална Лига
14:30 Лейтън Ориент – Хартлипул 1X 7/10 1.29  Залози
17:00 Бароу – Торки Юнайтед 1 5/10 1.80  Залози
17:00 Бромли – Солихъл Муурс 1 5/10 1.78  Залози
17:00 Гейтсхед – Алдършот Таун 1X 7/10 1.50  Залози
17:00 Дагенъм и Редбридж – Халифакс Таун 1 6/10 1.81  Залози
17:00 Доувър Атлетик – Честър 1 7/10 1.55  Залози
17:00 Ебсфлийт Юнайтед – Транмиър Роувърс X2 8/10 1.35  Залози
17:00 Ийстли – Файлд 1 5/10 1.87  Залози
17:00 Макълсфийлд Таун – Мейдстоун Юнайтед 1 6/10 1.88  Залози
17:00 Мейдънхед Юнайтед – Боръм Ууд 1 3/10 2.38  Залози
17:00 Рексъм – Гайзли 1 6/10 1.62  Залози
17:00 Уокинг – Сътън Юнайтед 2 3/10 2.30  Залози
Англия Англия – ФА Къп
17:00 Олфритън Таун – Ръшдън и Даймъндс 1 7/10 1.50  Залози
Германия Германия – Бундеслига
16:30 Айнтрахт Франкфурт – Аугсбург 1 6/10 1.87  Залози
16:30 Байерн Мюнхен – Майнц 05 1 9/10 1.12  Залози
16:30 Вердер Бремен – Шалке 04 X2 7/10 1.50  Залози
16:30 Щутгарт – Волфсбург 1X 8/10 1.40  Залози
19:30 РБ Лайпциг – Борусия М’Гладбах 1 7/10 1.65  Залози
Германия Германия – Втора Бундеслига
14:00 Дуисбург – Нюрнберг 1X 7/10 1.42  Залози
14:00 Зандхаузен – Кайзерслаутерн -2.5 6/10 1.57  Залози
14:00 Санкт Паули – Инголщат 1X 7/10 1.40  Залози
Испания Испания – Примера Дивисион
14:00 Леванте – Валенсия X2 7/10 1.37  Залози
17:15 Хетафе – Барселона 2 8/10 1.22  Залози
19:30 Бетис – Депортиво Ла Коруня 1 6/10 1.85  Залози
21:45 Атлетико Мадрид – Малага +2.5 6/10 1.75  Залози
Испания Испания – Сегунда Дивисион
17:00 Валядолид – Гранада 1X 7/10 1.21  Залози
19:00 Лорка – Реус Депортиу 1 4/10 2.38  Залози
19:00 Севиля Атлетико – Райо Валекано -2.5 6/10 1.70  Залози
21:00 Осасуна – Алмерия 1 6/10 1.85  Залози
21:30 Нумансия – Спортинг Хихон 1X 7/10 1.30  Залози
Италия Италия – Серия А
16:00 Кротоне – Интер 2 7/10 1.30  Залози
19:00 Фиорентина – Болоня 1 7/10 1.52  Залози
21:45 Рома – Верона 1 9/10 1.20  Залози
Италия Италия – Серия Б
16:00 Бреша – Про Верчели 1 6/10 1.90  Залози
16:00 Виртус Ентела – Тернана 1 4/10 2.10  Залози
16:00 Емполи – Асколи 1 7/10 1.55  Залози
16:00 Кремонезе – Карпи 1 6/10 1.90  Залози
16:00 Новара – Читадела -2.5 7/10 1.70  Залози
16:00 Перуджа – Парма 1 4/10 2.00  Залози
16:00 Салернитана – Пескара +2.5 7/10 1.46  Залози
16:00 Фоджа – Палермо X2 7/10 1.43  Залози
16:00 Фрозиноне – Бари -2.5 6/10 1.67  Залози
Франция Франция – Лига 1
18:00 Монако – Страсбург +2.5 7/10 1.40  Залози
21:00 Гингам – Лил -2.5 6/10 1.74  Залози
21:00 Дижон – Сент Етиен X2 8/10 1.35  Залози
21:00 Нант – Каен 1 6/10 1.88  Залози
Франция Франция – Лига 2
16:00 Сошо – Реймс 1X 8/10 1.45  Залози
Австрия Австрия – Бундеслига
17:00 Алтах – Рапид Виена 2 4/10 2.15  Залози
19:30 Адмира Вакер Мьодлинг – Щурм Грац X2 8/10 1.37  Залози
19:30 Волфсбергер – ЛАСК Линц 1X 8/10 1.47  Залози
Беларус Беларус – Премиер Лига
15:00 Динамо Минск – ФК Минск 1 8/10 1.36  Залози
17:00 Крумкачи Минск – Торпедо Жодино 2 4/10 2.10  Залози
18:00 ФК Витебск – Гомел 1 6/10 1.83  Залози
19:00 Днепър Могилев – Городея 1 3/10 2.38  Залози
Белгия Белгия – Първа Дивизия А
19:00 Кортрийк – Андерлехт 2 6/10 1.65  Залози
21:00 Локерен – Роял Антверпен 1X 8/10 1.36  Залози
21:00 Шарлероа – Ваасланд-Беверен 1 8/10 1.55  Залози
21:30 Сент Трюиден – Генк X2 7/10 1.36  Залози
Белгия Белгия – Първа Дивизия Б
18:00 Беершот Вилрийк – Вестерло 1 6/10 1.73  Залози
21:30 Тубиз – Лиерс X2 7/10 1.39  Залози
България България – Първа ПФЛ
17:45 Верея Стара Загора – Дунав Русе 1X 8/10 1.35  Залози
20:00 Черно море – ЦСКА София 2 7/10 1.70  Залози
Гърция Гърция – Супер Лига
16:00 Левадиакос – Ксанти 1X 8/10 1.28  Залози
18:15 ПАОК – Панайтоликос 1 9/10 1.17  Залози
20:30 Олимпиакос – Астерас Триполис 1 8/10 1.25  Залози
Дания Дания – Суперлига
17:00 Сьондерийске – Хорсенс 1 6/10 1.82  Залози
Израел Израел – Висша Лига
18:00 Ирони Кирят Ш. – Макаби Петах Т. -2.5 7/10 1.65  Залози
19:00 Макаби Хайфа – Апоел Раанана 1 7/10 1.38  Залози
19:30 Апоел Ашкелон – Апоел Акре 1X 7/10 1.40  Залози
20:30 Бейтар Йерусалим – Апоел Хайфа 1 7/10 1.68  Залози
Ирландия Ирландия – Висша Дивизия
22:00 Фин Харпс – Слиго Роувърс -2.5 6/10 1.65  Залози
Ирландия Ирландия – Първа Дивизия
21:15 Коб Рамблърс – Кабинтили 1 7/10 1.60  Залози
21:30 Лонгфорд Таун – УК Дъблин 1X 8/10 1.28  Залози
Ирландия Ирландия – Купа на Лигата
17:00 Шамрок Роувърс – Дъндолк 2 5/10 2.05  Залози
Кипър Кипър – Първа Дивизия
18:00 Етникос Ахна – Олимпиакос Никозия 1 7/10 1.43  Залози
19:00 Пафос – Омония Никозия 2 8/10 1.50  Залози
20:00 АЕК Ларнака – АЕЛ Лимасол 1 6/10 1.58  Залози
Норвегия Норвегия – Типелиген
17:00 Од БК – Олесунд 1 6/10 1.67  Залози
19:00 Стабек – Стрьомгодсет +2.5 7/10 1.65  Залози
Полша Полша – Екстракласа
16:30 Висла Плоцк – Погон Шчечин 1X 8/10 1.41  Залози
19:00 Гурник Забже – Шльонск Вроцлав 1X 7/10 1.30  Залози
21:30 Висла Краков – Пяст Гливице 1 5/10 1.75  Залози
Полша Полша – Първа Лига
15:45 Хробри Глогов – Раков Ченстохова 1 5/10 2.20  Залози
19:00 Битовия Битов – Пуща Неполомице 1 6/10 1.90  Залози
19:00 Вигри Сувалки – Одра Ополе 1X 7/10 1.35  Залози
19:00 Заглембие Сосновец – Хойничанка Х. 1 3/10 2.25  Залози
19:00 Подбескидзе – Погон Шедълце -2.5 5/10 1.75  Залози
20:00 Стомил Олщин – Миедж Легница X2 8/10 1.28  Залози
Португалия Португалия – Примейра Лига
18:00 Маритимо – Авеш -2.5 7/10 1.60  Залози
20:15 Боавища – Бенфика 2 8/10 1.44  Залози
22:30 Спортинг Лисабон – Тондела 1 8/10 1.17  Залози
Португалия Португалия – Сегунда Лига
13:15 Академика Коимбра – Спортинг Лисабон Б. 1 5/10 2.05  Залози
19:00 Порто Б – Насионал Мадейра 1 3/10 2.25  Залози
19:00 Спортинг Брага Б – Оливейрензе 1 5/10 1.85  Залози
Румъния Румъния – Лига I
18:00 Поли Тимишоара – Сепси Сфънту Георге 1 6/10 1.56  Залози
20:30 Университатя Крайова – Динамо Букурещ -2.5 7/10 1.60  Залози
Русия Русия – Премиер Лига
16:30 ЦСКА Москва – ФК Ростов 1 6/10 1.67  Залози
19:00 Анжи Махачкала – ФК Краснодар 2 4/10 2.00  Залози
Русия Русия – Първа Дивизия
14:00 Том Томск – Спартак Москва 2 X2 7/10 1.36  Залози
15:00 Олимпиец Нижни Н. – Енисей Красноярск X2 8/10 1.25  Залози
15:00 Шинник Ярославл – Сибир Новосибирск 1 5/10 1.90  Залози
16:00 Авангард Курск – Ротор Волгоград 1 6/10 1.83  Залози
16:00 ФК Химки – ФК Тамбов 2 5/10 1.94  Залози
17:00 Волгар Астрахан – ФК Оренбург 1X 7/10 1.48  Залози
18:00 Динамо Санкт Петербург – ФК Тюмен 1 5/10 2.10  Залози
18:00 Криля Советов – Балтика Калининград 1 7/10 1.58  Залози
18:00 Кубан Краснодар – Факел Воронеж 1 6/10 1.71  Залози
Северна Ирландия Северна Ирландия – Премиършип
17:00 Балимина Юнайтед – Гленторан +2.5 8/10 1.53  Залози
17:00 Гленавон – Клифтънвил 1 5/10 1.92  Залози
17:00 Дънганън Суифтс – Уорънпойнт Таун 1 5/10 1.75  Залози
17:00 Коулрейн – Карик Рейнджърс 1 8/10 1.33  Залози
17:00 Крусейдърс – Ардс ФК +2.5 8/10 1.28  Залози
17:00 Линфийлд – Балинамалард Юнайтед 1 9/10 1.11  Залози
Словакия Словакия – Суперлига
18:30 Слован Братислава – Ружомберок 1 7/10 1.50  Залози
20:00 Земплин Михаловце – Сеница 1 6/10 1.67  Залози
20:00 Нитра – Железарна Подбрезова 1 6/10 1.67  Залози
20:00 Татран Прешов – Спартак Търнава 2 5/10 2.05  Залози
20:30 Жилина – Тренчин 1 5/10 1.75  Залози
Словения Словения – Първа Лига
15:00 Триглав – Рудар Веление -2.5 6/10 1.65  Залози
17:00 Алуминий Кидричево – Анкаран Хрватини 1 8/10 1.48  Залози
21:20 Олимпия Любляна – Домжале -2.5 7/10 1.72  Залози
Сърбия Сърбия – Суперлига
20:00 Войводина – Напредак Крушевац 1 7/10 1.62  Залози
Турция Турция – Супер Лига
17:00 Йени Малатияспор – Бурсаспор 1X 7/10 1.44  Залози
20:00 Акхисар Беледие – Кардемир Карабук 1 6/10 1.85  Залози
20:00 Галатасарай – Касъмпаша +2.5 7/10 1.40  Залози
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
17:00 Болуспор – Адана Демирспор 1X 7/10 1.33  Залози
17:00 Самсунспор – Алтънорду 1X 7/10 1.35  Залози
20:00 Аданаспор – Манисаспор 1 6/10 1.75  Залози
Уелс Уелс – Висша Лига
16:30 Бала Таун – Кармартън Таун 1 8/10 1.36  Залози
16:30 Ландидно – Бари Таун Юнайтед 1 6/10 1.73  Залози
16:30 Нютаун – Абъристуит Таун 1 7/10 1.72  Залози
Украйна Украйна – Премиер Лига
14:00 Александрия – Стал Каменское 1 7/10 1.60  Залози
17:00 Верес Ровно – Ворскла Полтава X2 7/10 1.30  Залози
17:00 ФК Мариупол – Зирка Кропивницкий -2.5 8/10 1.55  Залози
Унгария Унгария – НП I
19:00 Балмазуйварош – Дебрецен X2 7/10 1.35  Залози
19:00 Вашаш Будапеща – Видеотон Фехервар 2 9/10  Залози
19:00 Диошдьор – Пакш 1 7/10 1.72  Залози
19:00 Пушкаш Академи – Мезьокьовешд 1 7/10 1.68  Залози
19:00 Халадаш Сомбатхей – Уйпещ +2.5 5/10 1.77  Залози
21:30 Хонвед Будапеща – Ференцварош +2.5 6/10 1.78  Залози
Финландия Финландия – Вейкауслига
17:00 ВПС Вааса – КуПС Куопио X2 7/10 1.37  Залози
17:00 Илвес Тампере – ХИК Хелзинки 2 6/10 1.90  Залози
17:00 РоПС Рованиеми – Сейняйоен ЯК 2 5/10 1.88  Залози
Финландия Финландия – Икьонен
16:00 АС Оулу – Гранкула ИФК 1 7/10 1.40  Залози
16:00 Екеняс ИФ – ОПС Оулу 1 5/10 1.80  Залози
16:00 КПВ Кокола – Гнистан Хелзинки 1 7/10 1.30  Залози
16:00 Яро – Хонка 2 6/10 1.90  Залози
Холандия Холандия – Ередивизи
19:30 Екселсиор – Хееренвеен 2 4/10 2.15  Залози
20:45 НАК Бреда – Грьонинген 2 3/10 2.30  Залози
20:45 Рода – Вилем II 1X 8/10 1.37  Залози
21:45 Цволе – Хераклес 1 5/10 1.80  Залози
Хърватска Хърватска – Първа Лига
18:00 Славен – Осиек -2.5 7/10 1.57  Залози
20:00 Интер Запрешич – Динамо Загреб 2 7/10 1.25  Залози
Чехия Чехия – Първа Лига
18:00 Збройовка Бърно – Слован Либерец 1X 8/10 1.35  Залози
18:00 Карвина – Сигма Оломоуц 1 4/10 2.45  Залози
20:00 Словачко – Млада Болеслав X2 7/10 1.40  Залози
Чехия Чехия – Национална Лига
17:30 Варнсдорф – Храдец Кралове X2 7/10 1.32  Залози
17:30 МАС Таборско – Усти над Лабем 1 6/10 1.90  Залози
17:30 Прибрам – Олимпия Прага 1 7/10 1.33  Залози
Швейцария Швейцария – Купа на Швейцария
19:00 Сервет – Люцерн 2 8/10 1.50  Залози
19:30 Локарно – Стад Нион 2 7/10 1.55  Залози
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
15:00 ИФК Гьотеборг – Йонкьопинг Содра 1 7/10 1.67  Залози
17:00 Юргорден – Йоребро 1 8/10 1.35  Залози
Швеция Швеция – Суперетан Лига
17:00 Атвидаберг – Сирианска Сьодертале +2.5 6/10 1.60  Залози
19:00 Йефле – Далкурд 2 5/10 1.78  Залози
Шотландия Шотландия – Премиършип
17:00 Абърдийн – Килмарнък 1 7/10 1.30  Залози
17:00 Дънди ФК – Сейнт Джонстън X2 7/10 1.35  Залози
17:00 Селтик – Рос Каунти 1 9/10 1.13  Залози
17:00 Хамилтън – Хартс 2 4/10 2.10  Залози
17:00 Хибърниън – Мъдъруел 1 7/10 1.62  Залози
Шотландия Шотландия – Чемпиъншип
17:00 Дъмбартън – Брихин Сити 1X 7/10 1.35  Залози
17:00 Дънфърмлин – Сейнт Мирън +2.5 7/10 1.64  Залози
17:00 Инвърнес КТ – Ливингстън 1 5/10 1.95  Залози
17:00 Куин ъф Саут – Грийнок Мортън 1X 7/10 1.32  Залози
17:00 Фолкърк – Дънди Юнайтед X2 7/10 1.40  Залози
Шотландия Шотландия – Първа Лига
17:00 Албион Роувърс – Странрар 1X 7/10 1.45  Залози
17:00 Еър Юнайтед – Алоа Атлетик 1 6/10 1.80  Залози
17:00 Еърдри – Ийст Файф 1X 8/10 1.30  Залози
17:00 Куинс парк ФК – Рейт Роувърс 2 7/10 1.53  Залози
17:00 Форфар Атлетик – Арброут +2.5 8/10 1.53  Залози
Шотландия Шотландия – Втора Лига
17:00 Анан Атлетик – Стенхаусмюър +2.5 7/10 1.56  Залози
17:00 Берик Рейнджърс – Елгин Сити +2.5 6/10 1.58  Залози
17:00 Каудънбийт – Питърхед 2 6/10 1.82  Залози
17:00 Клайд – Единбург Сити 1 6/10 1.90  Залози
17:00 Монтроуз – Стърлинг Албиън 1X 8/10 1.42  Залози
Аржентина Аржентина – Суперлига
Може да прогнозирате и да залагате на избрани от вас букмейкъри.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство