Футболни прогнози за Неделя, 27 Август, 2017

Англия Англия – Премиършип
15:30 Уест Бромич – Сток Сити 1X 7/10 1.35  Залози
15:30 Челси – Евертън 1 7/10 1.44  Залози
18:00 Ливърпул – Арсенал 1 4/10 2.05  Залози
18:00 Тотнъм – Бърнли 1 7/10 1.22  Залози
Германия Германия – Бундеслига
16:30 РБ Лайпциг – Фрайбург 1 7/10 1.35  Залози
Германия Германия – Втора Бундеслига
14:30 Бохум – Динамо Дрезден +2.5 7/10 1.74  Залози
14:30 Зандхаузен – Фортуна Дюселдорф -2.5 7/10 1.61  Залози
14:30 Унион Берлин – Арминия Билефелд 1 6/10 1.73  Залози
Испания Испания – Примера Дивисион
19:15 Еспаньол – Леганес 1 5/10 2.05  Залози
21:15 Хетафе – Севиля 2 5/10 2.10  Залози
23:15 Реал Мадрид – Валенсия +2.5 7/10 1.25  Залози
Испания Испания – Сегунда Дивисион
20:00 Сарагоса – Гранада 1X 7/10 1.35  Залози
20:00 Спортинг Хихон – Луго 1 5/10 1.78  Залози
21:30 Кадис – Алкоркон 1 5/10 1.95  Залози
21:30 Реус Депортиу – Химнастик де Тарагона 1 4/10 2.09  Залози
Италия Италия – Серия А
19:00 Торино – Сасуоло 1 5/10 1.75  Залози
21:45 Киево – Лацио -2.5 5/10 1.75  Залози
21:45 Кротоне – Верона 1 3/10 2.40  Залози
21:45 Милан – Каляри 1 8/10 1.23  Залози
21:45 СПАЛ – Удинезе 1X 8/10 1.37  Залози
21:45 Фиорентина – Сампдория 1 6/10 1.80  Залози
Италия Италия – Серия Б
18:30 Пескара – Фоджа 1 5/10 1.76  Залози
Франция Франция – Лига 1
16:00 Гингам – Страсбург 1 5/10 1.95  Залози
18:00 Анже – Лил 1X 8/10 1.28  Залози
22:00 Монако – Олимпик Марсилия 1 7/10 1.55  Залози
Австрия Австрия – Бундеслига
17:30 Алтах – Матерсбург -2.5 7/10 1.73  Залози
17:30 Щурм Грац – Ред Бул Залцбург 2 5/10 1.90  Залози
20:00 Адмира Вакер Мьодлинг – Аустрия Виена X2 7/10 1.29  Залози
Беларус Беларус – Премиер Лига
16:00 Славия Мозир – Динамо Брест -2.5 7/10 1.65  Залози
17:00 Динамо Минск – Городея 1 7/10 1.43  Залози
19:00 Шахтьор Солигорск – БАТЕ Борисов 1X 7/10 1.44  Залози
Белгия Белгия – Първа Дивизия А
15:30 Клуб Брюж – Стандарт Лиеж 1 6/10 1.65  Залози
19:00 КАА Гент – Андерлехт X2 7/10 1.38  Залози
21:00 Остенде – Роял Антверпен 1 6/10 1.74  Залози
България България – Първа ПФЛ
18:45 Черно море – Септември София 1 8/10 1.40  Залози
21:00 Лудогорец Разград – Пирин Благоевград +2.5 8/10 1.40  Залози
Гърция Гърция – Супер Лига
19:15 Панатинайкос – Левадиакос 1 9/10 1.18  Залози
19:15 Паниониос Атина – Аполон Смирни 1 7/10 1.65  Залози
19:15 ПАОК – Керкира Корфу 1 9/10 1.16  Залози
21:30 Пас Янина – АЕК Атина 2 6/10 1.85  Залози
Дания Дания – Суперлига
14:00 Мидтиланд – Лингби 1 8/10 1.44  Залози
17:00 Брьондби – Хорсенс 1 7/10 1.36  Залози
19:00 Нордселанд – ФК Копенхаген +2.5 7/10 1.70  Залози
Дания Дания – Първа Дивизия
14:45 Брабранд – Тистед 2 4/10 2.30  Залози
14:45 Вейле – Роскилде 1 6/10 1.75  Залози
14:45 Есберг – Нюкьобинг 1 6/10 1.70  Залози
14:45 Кьоге – Скиве 1 6/10 1.75  Залози
14:45 Фредериция – Фремад Амагер 1X 7/10 1.30  Залози
Израел Израел – Висша Лига
20:10 Ирони Кирят Шмона – Макаби Тел Авив 2 7/10 1.62  Залози
21:00 Макаби Хайфа – Апоел Беер Шева -2.5 6/10 1.60  Залози
Кипър Кипър – Първа Дивизия
18:00 АЕК Ларнака – Олимпиакос Никозия 1 7/10 1.25  Залози
19:00 Докса Катокопия – Ермис Арадипоу +2.5 6/10 1.72  Залози
20:00 Алки Ороклини – Анортозис 2 6/10 1.60  Залози
Норвегия Норвегия – Купа на Норвегия
18:45 Молде – Кристиансунд 1 7/10 1.55  Залози
21:15 Розенборг – Волеренга Осло 1 8/10 1.40  Залози
Полша Полша – Екстракласа
16:30 Лех Познан – Арка Гдиня 1 6/10 1.58  Залози
16:30 Сандеця Нови Сонч – Погон Шчечин 1 4/10 2.50  Залози
19:00 Легия Варшава – Заглембие Любин 1 6/10 1.65  Залози
Полша Полша – Първа Лига
15:45 ГКС Катовице – Одра Ополе 1 5/10 1.91  Залози
18:00 Гурник Ленчна – Битовия Битов 1X 8/10 1.45  Залози
18:00 Олимпия Груджьондз – Стомил Олщин 1 5/10 1.82  Залози
18:00 Хойничанка Хойнице – Рух Хожов 1 7/10 1.50  Залози
21:00 Миедж Легница – Стал Мелец 1 7/10 1.73  Залози
Португалия Португалия – Примейра Лига
18:00 Боавища – Авеш 1 4/10 2.20  Залози
20:00 Спортинг Лисабон – Ещорил Прая +2.5 7/10 1.46  Залози
22:15 Спортинг Брага – Порто 2 7/10 1.48  Залози
Португалия Португалия – Сегунда Лига
13:15 Академико Визеу – Бенфика Б -2.5 6/10 1.80  Залози
18:00 Порто Б – Санта Клара -2.5 5/10 1.75  Залози
18:00 Реал СК Кейлуж – Ароука X2 8/10 1.42  Залози
18:00 Спортинг Ковиля – Насионал Мадейра 1X 7/10 1.38  Залози
18:00 Униао Мадейра – Спортинг Лисабон Б 1 5/10 1.88  Залози
18:00 Фамаликао – Оливейрензе 1 6/10 1.83  Залози
19:00 Варзин – Пенафиел -2.5 5/10 1.75  Залози
19:00 Кова Да Пиедаде – Витория Гимараеш Б 1X 7/10 1.28  Залози
Румъния Румъния – Лига I
18:30 Конкордия Кяжна – Виторул Констанца 2 3/10 2.50  Залози
21:00 ФК ФКСБ – Ботошани 1 6/10 1.60  Залози
Русия Русия – Премиер Лига
11:00 СКА-Хабаровск – Спартак Москва 2 8/10 1.55  Залози
17:30 ЦСКА Москва – Ахмат Грозни 1 7/10 1.50  Залози
20:00 Зенит Санкт Петербург – ФК Ростов 1 8/10 1.47  Залози
20:00 ФК Краснодар – Динамо Москва 1 6/10 1.73  Залози
Русия Русия – Първа Дивизия
12:00 Луч-Енергия Владивосток – ФК Тамбов -2.5 6/10 1.58  Залози
15:00 Том Томск – ФК Тюмен 1X 8/10 1.25  Залози
15:00 ФК Химки – Динамо Санкт Петербург 1X 7/10 1.36  Залози
16:00 Олимпиец Нижни Новгород – ФК Оренбург -2.5 7/10 1.50  Залози
16:00 Ротор Волгоград – Балтика Калининград X2 7/10 1.33  Залози
17:00 Авангард Курск – Зенит Санкт П. -2.5 6/10 1.65  Залози
18:00 Волгар Астрахан – Шинник Ярославл -2.5 6/10 1.60  Залози
18:00 Криля Советов – Сибир Новосибирск 1 8/10 1.49  Залози
18:00 Факел Воронеж – Енисей Красноярск 2 5/10 1.75  Залози
20:00 Кубан Краснодар – Спартак Москва 2 -2.5 6/10 1.80  Залози
Словакия Словакия – Суперлига
19:00 Слован Братислава – Железарна П. +2.5 7/10 1.72  Залози
Словения Словения – Първа Лига
17:00 Алуминий Кидричево – Триглав 1 6/10 1.90  Залози
19:00 Кръшко – Домжале X2 7/10 1.33  Залози
21:20 Олимпия Любляна – Марибор 1X 7/10 1.50  Залози
Сърбия Сърбия – Суперлига
20:00 Цървена Звезда Б. – Партизан Белград 1X 7/10 1.40  Залози
Турция Турция – Супер Лига
19:45 Истанбул Башакшехир – Коняспор 1 8/10 1.44  Залози
21:45 Акхисар Беледиеспор – Касъмпаша 1 4/10 2.00  Залози
21:45 Генчлербирлиги – Фенербахче 2 6/10 1.91  Залози
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
19:45 Болуспор – Газиантеп ФК 1 5/10 1.95  Залози
19:45 Истанбулспор – Гиресунспор 1X 7/10 1.40  Залози
21:45 Аданаспор – Юмраниеспор 1 6/10 1.80  Залози
21:45 Елязъгспор – Анкарагуджу 1X 7/10 1.36  Залози
Украйна Украйна – Премиер Лига
17:00 Верес Ровно – Шахтьор Донецк +2.5 7/10 1.57  Залози
17:00 Иличивец Мариупол – Динамо Киев +2.5 6/10 1.56  Залози
19:30 Александрия – Ворскла Полтава 2 4/10 2.40  Залози
19:30 Заря Луганск – Черноморец Одеса 1 6/10 1.56  Залози
Унгария Унгария – НП I
20:30 Видеотон Фехервар – Ференцварош 1 4/10 1.96  Залози
Финландия Финландия – Вейкауслига
18:30 ИФК Мариехамн – ВПС Вааса 1X 8/10 1.36  Залози
18:30 ХИК Хелзинки – КуПС Куопио 1 8/10 1.44  Залози
Финландия Финландия – Икьонен
17:00 Гранкула ИФК – ОПС Оулу 1X 7/10 1.40  Залози
Холандия Холандия – Ередивизи
13:30 Фейенорд – Вилем II +2.5 7/10 1.44  Залози
15:30 ВВВ Венло – Аякс 2 8/10 1.36  Залози
17:45 Грьонинген – Утрехт +2.5 7/10 1.62  Залози
17:45 ПСВ Айндховен – Рода +2.5 7/10 1.30  Залози
Хърватска Хърватска – Първа Лига
20:00 Локомотив Загреб – Динамо Загреб 2 8/10 1.25  Залози
22:00 Хайдук Сплит – Истра 1961 1 9/10 1.16  Залози
22:00 Цибалия – Осиек X2 7/10 1.29  Залози
Чехия Чехия – Първа Лига
17:00 Баумит Яблонец – Фастав Злин 1 6/10 1.88  Залози
17:30 Славия Прага – Млада Болеслав 1 7/10 1.56  Залози
18:00 Теплице – Височина Ихлава 1 7/10 1.47  Залози
19:30 Виктория Пилзен – Баник Острава 1 8/10 1.33  Залози
Чехия Чехия – Национална Лига
11:15 Виктория Жижков – Прибрам 1X 8/10 1.37  Залози
18:00 Варнсдорф – Витковице 1 5/10 1.79  Залози
18:00 Графин Влашим – Олимпия Прага 1 7/10 1.31  Залози
18:00 Тринец – Храдец Кралове X2 8/10 1.45  Залози
18:00 Чешке Будьовице – Усти над Лабем 1 8/10 1.50  Залози
20:30 Зноймо – Опава +2.5 7/10 1.72  Залози
Швейцария Швейцария – Суперлига
17:00 Люцерн – Цюрих +2.5 7/10 1.73  Залози
17:00 Санкт Гален – Йънг Бойс 2 6/10 1.91  Залози
17:00 Сион – Базел 2 6/10 1.75  Залози
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
17:00 Шафхаузен – Вадуц 1 7/10 1.65  Залози
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
16:00 АИК Стокхолм – Юргорден -2.5 6/10 1.72  Залози
16:00 Калмар – Сириус 1X 8/10 1.38  Залози
16:00 Норкьопинг – Йостерсунд 1 4/10 2.08  Залози
16:00 Хакен – Йонкьопинг Содра 1 6/10 1.65  Залози
18:30 Елфсборг – Халмстад 1 8/10 1.50  Залози
18:30 Малмьо – ИФК Гьотеборг 1 6/10 1.62  Залози
18:30 Сундсвал – Йоребро +2.5 6/10 1.83  Залози
Швеция Швеция – Суперетан Лига
16:00 Варберг БоИС – Сирианска Сьодертале 1 7/10 1.60  Залози
18:00 Бромапойкарна – Фалкенберг 1 7/10 1.35  Залози
Шотландия Шотландия – Премиършип
14:30 Дънди ФК – Хибърниън -2.5 6/10 1.75  Залози
17:00 Рос Каунти – Рейнджърс 2 6/10 1.60  Залози
Може да прогнозирате и да залагате на избрани от вас букмейкъри.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство