Хъдърсфийлд се справи с Нюкасъл за втора поредна победа в елита

Отборът на Хъдърсфийлд Таун регистрира втора поредна победа във Висшата лига, след като надигра Нюкасъл с 1:0 като домакин в мач от втория кръг. Австралийския халф Аарън Мой вкара единственото попадение за своя тим в 50-ата минута като се разписа след асистенция на Качунга.

Хъдърсфийлд имаше инициативата през по-голямата част от срещата и заслужено стигна до трите точки и вече има шест в своя актив след два изиграни кръга. Нюкасъл се разигра в края на второто полувреме, но пропусна няколко шанса за гол и така остава  в дъното на класирането след две поредни поражения. Тимът на Рафа Бенитес не успя да вкара попадение в първите си два мача, докато техният съперник Хъдърсфийлд регистрира втора поредна суха мрежа.

В следващия кръг Хъдърсфийлд приема Саутхемптън, а “свраките” са домакини на Уест Хям.

Може да прогнозирате и да залагате на избрани от вас букмейкъри.