Футболни прогнози за Събота, 19 Август, 2017

Англия Англия – Премиършип
14:30 Суонзи – Манчестър Юнайтед 2 8/10 1.36  Залози
17:00 Борнемут – Уотфорд +2.5 6/10 1.80  Залози
17:00 Лестър – Брайтън 1 7/10 1.72  Залози
17:00 Ливърпул – Кристъл Палас 1 7/10 1.36  Залози
17:00 Саутхямптън – Уест Хям 1 6/10 1.70  Залози
Англия Англия – Чемпиъншип
14:15 Шефилд Юнайтед – Барнзли 1 5/10 1.75  Залози
17:00 Астън Вила – Норич 1X 8/10 1.35  Залози
17:00 Болтън – Дарби Каунти X2 7/10 1.25  Залози
17:00 Бристъл Сити – Милоул 1 6/10 1.90  Залози
17:00 Ипсуич – Брентфорд X2 7/10 1.40  Залози
17:00 Куинс Парк Рейнджърс – Хъл Сити -2.5 6/10 1.73  Залози
17:00 Нотингам Форест – Мидълзбро X2 8/10 1.32  Залози
17:00 Престън – Рединг -2.5 6/10 1.80  Залози
17:00 Уулвърхямптън – Кардиф 1X 7/10 1.25  Залози
17:00 Фулъм – Шефилд Уензди 1 5/10 1.85  Залози
19:30 Съндърланд – Лийдс 1X 7/10 1.30  Залози
Англия Англия – Първа Лига
17:00 Брадфорд Сити – Блекбърн 1X 7/10 1.34  Залози
17:00 Бъри – Бристол Роувърс 1X 8/10 1.40  Залози
17:00 Донкастър – Блекпул 1 5/10 1.78  Залози
17:00 Милтън – Джилингам 1 7/10 1.60  Залози
17:00 Олдъм – Уигън X2 7/10 1.22  Залози
17:00 Питърбъро – Родъръм Юнайтед 1X 8/10 1.33  Залози
17:00 Портсмут – Уолсол 1 6/10 1.70  Залози
17:00 Саутенд – Плимут -2.5 6/10 1.80  Залози
17:00 Скънторп – Оксфорд Юнайтед -2.5 6/10 1.75  Залози
17:00 Флийтууд Таун – Уимбълдън -2.5 6/10 1.60  Залози
17:00 Чарлтън – Нортхямптън Таун 1 6/10 1.85  Залози
17:00 Шросбъри Таун – Рочдейл 1X 8/10 1.45  Залози
Англия Англия – Втора Лига
17:00 Акрингтън Стенли – Мансфийлд Таун X2 7/10 1.42  Залози
17:00 Екзитър – Линкълн Сити 1X 8/10 1.30  Залози
17:00 Карлайл – Челтнъм Таун 1 5/10 1.95  Залози
17:00 Ковънтри – Нюпорт Каунти 1 6/10 1.78  Залози
17:00 Кроули Таун – Кембридж Юнайтед X2 8/10 1.33  Залози
17:00 Крю Александра – Барнет 1X 7/10 1.44  Залози
17:00 Лутън Таун – Колчестър 1 6/10 1.62  Залози
17:00 Моркамб – Суиндън X2 7/10 1.40  Залози
17:00 Стивънидж Бороу – Гримсби Таун -2.5 7/10 1.73  Залози
17:00 Уикъмб – Нотс Каунти 1 5/10 2.05  Залози
17:00 Форест Грийн Роувърс – Йоувил -2.5 5/10 1.83  Залози
17:00 Честърфийлд – Порт Вейл 1X 8/10 1.38  Залози
Англия Англия – Национална Лига
17:00 Боръм Ууд – Алдършот Таун 1X 7/10 1.38  Залози
17:00 Бромли – Хартлипул 1X 8/10 1.44  Залози
17:00 Гайзли – Торки Юнайтед 1X 7/10 1.40  Залози
17:00 Гейтсхед – Макълсфийлд Таун 1X 7/10 1.22  Залози
17:00 Доувър Атлетик – Бароу 1 5/10 2.10  Залози
17:00 Ийстли – Транмиър Роувърс X2 8/10 1.41  Залози
17:00 Мейдстоун Юнайтед – Рексъм 1 5/10 2.15  Залози
17:00 Мейдънхед Юнайтед – Ебсфлийт Юнайтед 1X 7/10 1.35  Залози
17:00 Солихъл Муурс – Халифакс Таун X2 7/10 1.35  Залози
17:00 Уокинг – Лейтън Ориент X2 8/10 1.36  Залози
17:00 Файлд – Дагенъм и Редбридж X2 8/10 1.42  Залози
17:00 Честър – Сътън Юнайтед X2 7/10 1.35  Залози
Германия Германия – Бундеслига
16:30 Волфсбург – Борусия Дортмунд 2 6/10 1.85  Залози
16:30 Майнц 05 – Хановер 96 -2.5 7/10 1.72  Залози
16:30 Хамбургер – Аугсбург 1 4/10 2.15  Залози
16:30 Херта Берлин – Щутгарт 1 5/10 2.00  Залози
16:30 Хофенхайм – Вердер Бремен 1 6/10 1.78  Залози
19:30 Шалке 04 – РБ Лайпциг X2 8/10 1.43  Залози
Германия Германия – Втора Бундеслига
14:00 Динамо Дрезден – Зандхаузен 1 4/10 2.05  Залози
14:00 Фортуна Дюселдорф – Кайзерслаутерн 1 5/10 1.88  Залози
14:00 Хайденхайм – Дуисбург -2.5 6/10 1.65  Залози
Испания Испания – Примера Дивисион
19:15 Селта Виго – Реал Сосиедад -2.5 6/10 1.82  Залози
21:15 Жирона – Атлетико Мадрид 2 7/10 1.45  Залози
23:15 Севиля – Еспаньол 1 7/10 1.62  Залози
Испания Испания – Сегунда Дивисион
20:00 Алкоркон – Спортинг Хихон -2.5 8/10 1.55  Залози
20:00 Осасуна – Севиля Атлетико 1 6/10 1.73  Залози
21:30 Кордоба – Кадис -2.5 7/10 1.57  Залози
21:30 Нумансия – Хуеска -2.5 6/10 1.60  Залози
23:00 Валядолид – Барселона Б 1 6/10 1.85  Залози
Италия Италия – Серия А
19:00 Ювентус – Каляри 1 9/10 1.15  Залози
21:45 Верона – Наполи 2 8/10 1.40  Залози
Франция Франция – Лига 1
18:00 Лион – Бордо 1 6/10 1.58  Залози
21:00 Монпелие – Страсбург 1 6/10 1.87  Залози
21:00 Ница – Гингам 1X 7/10 1.22  Залози
21:00 Рен – Дижон 1 7/10 1.62  Залози
21:00 Сент Етиен – Амиен 1 7/10 1.52  Залози
21:00 Троа – Нант -2.5 6/10 1.58  Залози
Франция Франция – Лига 2
16:00 Ланс – Брест 1X 7/10 1.28  Залози
Австрия Австрия – Бундеслига
17:00 Рапид Виена – Щурм Грац 1 4/10 2.00  Залози
19:30 Волфсбергер – Адмира Вакер Мьодлинг -2.5 6/10 1.67  Залози
Беларус Беларус – Премиер Лига
18:00 Городея – ФК Слуцк 1X 8/10 1.38  Залози
19:00 Торпедо Жодино – ФК Витебск 1X 8/10 1.28  Залози
Белгия Белгия – Първа Дивизия А
19:00 Генк – Шарлероа 1 6/10 1.85  Залози
21:00 Ваасланд-Беверен – Локерен 1 4/10 2.00  Залози
21:00 Ойпен – Остенде +2.5 7/10 1.62  Залози
21:30 Мехелен – Роял Антверпен 1 5/10 2.00  Залози
Белгия Белгия – Първа Дивизия Б
18:00 Унион Сент Жилоаз – Вестерло +2.5 5/10 1.75  Залози
21:30 Оуд Хеверле Льовен – Серкъл Брюж -2.5 5/10 1.82  Залози
България България – Първа ПФЛ
18:15 Верея Стара З. – Локомотив Пловдив -2.5 6/10 1.72  Залози
21:00 ЦСКА София – Витоша Бистрица 1 8/10 1.08  Залози
Гърция Гърция – Супер Лига
19:15 Астерас Триполис – Пас Янина 1 7/10 1.68  Залози
19:15 Ксанти – Ламия 1 6/10 1.60  Залози
21:30 Олимпиакос – Лариса +2.5 7/10 1.49  Залози
Ирландия Ирландия – Висша Дивизия
20:30 Лимерик – Бохемианс 1X 7/10 1.36  Залози
Ирландия Ирландия – Първа Дивизия
21:30 Лонгфорд Таун – Атлон Таун 1 8/10 1.20  Залози
Кипър Кипър – Първа Дивизия
19:00 Етникос Ахна – Алки Ороклини X2 7/10 1.42  Залози
20:00 АЕЛ Лимасол – Арис Лимасол 1 7/10 1.45  Залози
Норвегия Норвегия – Типелиген
19:00 Лилестрьом – Волеренга Осло 1 5/10 2.10  Залози
Норвегия Норвегия – Адеколиген
16:00 Ранхайм – Левангер 1X 8/10 1.28  Залози
Полша Полша – Екстракласа
16:30 Арка Гдиня – Погон Шчечин 1X 8/10 1.35  Залози
19:00 Пяст Гливице – Корона Келце 1X 7/10 1.24  Залози
21:30 Ягиелония Бялисток – Шльонск Вроцлав +2.5 6/10 1.84  Залози
Полша Полша – Първа Лига
15:45 ГКС Тихи – Битовия Битов -2.5 6/10 1.72  Залози
18:00 Олимпия Груджьондз – Хробри Глогов 1 6/10 1.91  Залози
18:00 Погон Шедълце – Вигри Сувалки 1X 7/10 1.38  Залози
18:00 Пуща Неполомице – Одра Ополе -2.5 6/10 1.73  Залози
18:00 Раков Ченстохова – ГКС Катовице X2 8/10 1.44  Залози
Португалия Португалия – Примейра Лига
18:00 Тондела – Ещорил Прая -2.5 6/10 1.57  Залози
20:15 Витория Гимараеш – Спортинг Лисабон 2 6/10 1.78  Залози
22:30 Бенфика – Белененсеш +2.5 7/10 1.46  Залози
Португалия Португалия – Сегунда Лига
13:00 Спортинг Брага Б – Санта Клара -2.5 8/10 1.55  Залози
13:15 Фамаликао – Бенфика Б 1 5/10 2.00  Залози
18:00 Академико Визеу – Лейшоес -2.5 7/10 1.62  Залози
18:00 Варзин – Жил Висенте 1 4/10 2.30  Залози
18:00 Кова Да Пиедаде – Ароука -2.5 6/10 1.58  Залози
18:00 Оливейрензе – Насионал Мадейра X2 7/10 1.40  Залози
18:00 Порто Б – Пенафиел 1 6/10 1.91  Залози
18:00 Спортинг Ковиля – Витория Гимараеш Б -2.5 7/10 1.67  Залози
18:00 Униао Мадейра – Академика Коимбра 1X 7/10 1.34  Залози
Румъния Румъния – Лига I
18:30 Газ Метан Медиаш – Поли Тимишоара 1 3/10 2.62  Залози
21:00 Ювентус Букурещ – ФК ФКСБ 2 9/10  Залози
Русия Русия – Премиер Лига
15:00 Урал Свердловска област – ЦСКА Москва 2 6/10 1.67  Залози
17:30 Спартак Москва – Локомотив Москва 1 6/10 1.89  Залози
20:00 Рубин Казан – Анжи Махачкала 1 6/10 1.57  Залози
Русия Русия – Първа Дивизия
13:00 Енисей Красноярск – Зенит Санкт П. 1 7/10 1.40  Залози
13:00 Сибир Новосибирск – Олимпиец Нижни Н. -2.5 6/10 1.60  Залози
15:00 Динамо Санкт Петербург – Том Томск 1 6/10 1.75  Залози
15:00 ФК Тюмен – Криля Советов 2 5/10 1.91  Залози
16:00 ФК Оренбург – Луч-Енергия Владивосток 1 7/10 1.57  Залози
16:00 ФК Химки – Шинник Ярославл 1X 7/10 1.30  Залози
17:00 ФК Тамбов – Кубан Краснодар 1 6/10 1.85  Залози
18:00 Волгар Астрахан – Авангард Курск -2.5 8/10 1.54  Залози
20:00 Балтика Калининград – Факел Воронеж 1 7/10 1.40  Залози
Северна Ирландия Северна Ирландия – Премиършип
17:00 Балимина Юнайтед – Гленавон 1X 7/10 1.42  Залози
17:00 Балинамалард Юнайтед – Клифтънвил 2 7/10 1.65  Залози
17:00 Гленторан – Карик Рейнджърс 1 8/10 1.53  Залози
17:00 Дънганън Суифтс – Линфийлд 2 7/10 1.30  Залози
17:00 Крусейдърс – Коулрейн 1 7/10 1.51  Залози
17:00 Уорънпойнт Таун – Ардс ФК X2 7/10 1.50  Залози
Словакия Словакия – Суперлига
19:30 Спартак Търнава – Слован Братислава 1X 8/10 1.40  Залози
20:00 Злате Моравце – Татран Прешов 1 5/10 1.91  Залози
20:00 Сеница – Нитра 2 4/10 2.40  Залози
20:00 Тренчин – Земплин Михаловце 1 7/10 1.35  Залози
Словения Словения – Първа Лига
17:00 Триглав – Горица 1X 7/10 1.45  Залози
21:20 Марибор – Кръшко +2.5 7/10 1.70  Залози
Сърбия Сърбия – Суперлига
18:00 Бачка Бачка Паланка – Младост Лучани 1X 8/10 1.35  Залози
18:00 Мачва Шабац – Рад Белград 1X 7/10 1.32  Залози
20:00 Спартак Суботица – Вождовац Белград 1X 8/10 1.32  Залози
21:00 Чукарички – Раднички Ниш 1 6/10 1.75  Залози
21:00 Явор Иваница – Войводина 2 6/10 1.90  Залози
Турция Турция – Супер Лига
19:00 Кардемир Карабук – Истанбул Башакшехир 2 5/10 2.10  Залози
19:45 Бурсаспор – Аланияспор 1 4/10 2.00  Залози
21:45 Османлиспор – Галатасарай 2 5/10 1.85  Залози
21:45 Сивасспор – Йени Малатияспор 1X 8/10 1.30  Залози
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
19:30 Ерзурум ББ – Балъкесирспор -2.5 6/10 1.75  Залози
20:00 Гиресунспор – Аданаспор 1X 7/10 1.38  Залози
21:45 Адана Демирспор – Ризеспор X2 7/10 1.35  Залози
Уелс Уелс – Висша Лига
16:30 Кардиф Метрополитън – Бангор Сити +2.5 8/10 1.50  Залози
16:30 Конас Кий – Кармартън Таун 1 7/10 1.55  Залози
16:30 Престатин Таун – Бари Таун Юнайтед +2.5 7/10 1.62  Залози
19:15 Дъ Ню Сейнтс – Бала Таун 1 8/10 1.44  Залози
Украйна Украйна – Премиер Лига
19:30 Черноморец Одеса – Верес Ровно 1X 7/10 1.32  Залози
19:30 Шахтьор Донецк – Олимпик Донецк +2.5 8/10 1.47  Залози
Унгария Унгария – НП I
19:00 Мезьокьовешд – Хонвед Будапеща 2 6/10 1.91  Залози
19:00 Пушкаш Академи – Балмазуйварош 1 6/10 1.91  Залози
21:30 Уйпещ – Диошдьор 1X 8/10 1.32  Залози
Финландия Финландия – Вейкауслига
17:00 Кеми Кингс – Интер Турку X2 8/10 1.30  Залози
17:00 ХИФК Хелзинки – РоПС Рованиеми -2.5 6/10 1.72  Залози
18:00 Сейняйоен ЯК – ФК Лахти 1 4/10 2.50  Залози
Финландия Финландия – Икьонен
17:00 АС Оулу – Гнистан Хелзинки 1 7/10 1.40  Залози
17:00 Хонка – Хака 1 7/10 1.35  Залози
Холандия Холандия – Ередивизи
19:30 Твенте – ВВВ Венло 1 7/10 1.72  Залози
20:45 АЗ Алкмаар – АДО Ден Хааг 1 7/10 1.33  Залози
21:45 Хееренвеен – Хераклес 1 6/10 1.67  Залози
Хърватска Хърватска – Първа Лига
22:00 Риека – Локомотив Загреб 1 7/10 1.42  Залози
Чехия Чехия – Първа Лига
18:00 Баник Острава – Теплице -2.5 7/10 1.66  Залози
18:00 Фастав Злин – Карвина 1 7/10 1.73  Залози
19:00 Бохемианс 1905 Прага – Славия Прага X2 8/10 1.25  Залози
21:00 Млада Болеслав – Слован Либерец 1 7/10 1.70  Залози
Чехия Чехия – Национална Лига
11:15 Пардубице – Усти над Лабем 1X 8/10 1.27  Залози
11:15 Тринец – Олимпия Прага 1 7/10 1.34  Залози
18:00 МАС Таборско – Прибрам X2 8/10 1.44  Залози
19:00 Опава – Баник Соколов 1 7/10 1.32  Залози
Швейцария Швейцария – Суперлига
20:00 Тун – Лозана Спорт 1 6/10 1.56  Залози
20:00 Цюрих – Йънг Бойс +2.5 6/10 1.60  Залози
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
20:00 Киасо – Вил 1 4/10 2.05  Залози
20:00 Раперсвил-Йона – Волен +2.5 7/10 1.64  Залози
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
17:00 АФК Ескилстюна – Малмьо 2 7/10 1.36  Залози
Швеция Швеция – Суперетан Лига
17:00 Сирианска Сьодертале – Йостерс X2 8/10 1.28  Залози
19:00 Дегерфорш – Варберг БоИС 1X 7/10 1.30  Залози
Шотландия Шотландия – Премиършип
14:30 Килмарнък – Селтик +2.5 7/10 1.48  Залози
17:00 Абърдийн – Дънди ФК 1 7/10 1.28  Залози
17:00 Мъдъруел – Рос Каунти X2 7/10 1.42  Залози
17:00 Рейнджърс – Хартс 1 6/10 1.57  Залози
17:00 Сейнт Джонстън – Партик Тисъл -2.5 7/10 1.70  Залози
17:00 Хибърниън – Хамилтън 1 7/10 1.53  Залози
Шотландия Шотландия – Чемпиъншип
17:00 Дънди Юнайтед – Брихин Сити 1 8/10 1.20  Залози
17:00 Дънфърмлин – Фолкърк +2.5 6/10 1.73  Залози
17:00 Инвърнес КТ – Грийнок Мортън 1X 7/10 1.35  Залози
17:00 Куин ъф Саут – Дъмбартън 1 7/10 1.62  Залози
17:00 Ливингстън – Сейнт Мирън 1X 7/10 1.35  Залози
Шотландия Шотландия – Първа Лига
17:00 Албион Роувърс – Еърдри +2.5 8/10 1.55  Залози
17:00 Алоа Атлетик – Куинс парк ФК 1 7/10 1.65  Залози
17:00 Арброут – Ийст Файф +2.5 5/10 1.75  Залози
17:00 Рейт Роувърс – Форфар Атлетик 1 7/10 1.53  Залози
17:00 Странрар – Еър Юнайтед 2 6/10 1.83  Залози
Шотландия Шотландия – Втора Лига
17:00 Берик Рейнджърс – Анан Атлетик +2.5 7/10 1.50  Залози
17:00 Елгин Сити – Клайд 1 4/10 2.00  Залози
17:00 Монтроуз – Каудънбийт +2.5 6/10 1.69  Залози
17:00 Стенхаусмюър – Питърхед +2.5 8/10 1.55  Залози
17:00 Стърлинг Албиън – Единбург Сити 1 7/10 1.70  Залози
Бразилия Бразилия – Серия А
22:00 Коринтианс SP – Витория Салвадор BA 1 8/10 1.35  Залози
Бразилия Бразилия – Серия Б
22:30 АВС RN – Интернасионал RS 2 7/10 1.73  Залози
22:30 Боа MG – Сеара CE 1 4/10 2.15  Залози
22:30 Гуарани SP – Санта Круз PE 1 5/10 1.78  Залози
22:30 КР Бразил AL – Лувердензе MT 1 6/10 1.83  Залози
Япония Япония – Джей Лига Дивизия 1
12:30 Джубило Ивата – Серезо Осака X2 7/10 1.35  Залози
12:30 Кашима Антлърс – Шимизу Ес-Пулс 1 8/10 1.53  Залози
13:00 Албирекс Ниигата – Вегалта Сендай X2 7/10 1.42  Залози
13:00 Гамба Осака – Кашива Рейсол 1 3/10 2.50  Залози
13:00 Кавазаки Фронтейл – Консадол Сапоро 1 7/10 1.42  Залози
13:00 Саган Тошу – Омия Ардижа 1X 7/10 1.29  Залози
13:00 Санфрече Хирошима – Вентфорет Кофу 1 7/10 1.70  Залози
13:00 Урава Ред Даймъндс – Токио 1 7/10 1.67  Залози
Може да прогнозирате и да залагате на избрани от вас букмейкъри.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство