Македонци шокираха Фенербахче в Лига Европа

Македонският Вардар Скопие продължава да мечтае за дебютно участие в групите на Лига Европа. Вардар победи Фенербахче с 2:0 в първия плейофен мач тази вечер. Успехът на македонците им даде много добра преднина преди реванша в Турция следващата седмица.

Вардар откри резултата в  20-ата минута, когато арменецът Тигран Барсегян бе точен. Фенербахче с играчи като Карлос Камени, Матьо Валбуена, Мартин Шкъртел и Набил Дирар просто бе неузнаваем на терена в Скопие. Те така и не успяха да намерят пътя към вратата на съперника, а в края на мача Мехмет Топал си вкара автогол, за да оформи крайния резултат – 2:0.

Минута преди изтичането на редовното време бившият футболист на Ботев Пловдив Бобан Грънчаров бе изгонен за втори жълт картон и ще пропусне реванша.

Може да прогнозирате и да залагате при избрани от Вас букмейкъри.