Футболни прогнози за Неделя, 13 Август, 2017

Англия Англия – Премиършип
15:30 Нюкасъл – Тотнъм 2 7/10 1.67  Залози
18:00 Манчестър Юнайтед – Уест Хям 1 8/10 1.33  Залози
Англия Англия – Чемпиъншип
15:30 Норич – Съндърланд 1 5/10 1.83  Залози
Германия Германия – Купа на Германия
16:30 Мюнхен 1860 – Инголщат 2 7/10 1.65  Залози
16:30 Оснабрюк – Хамбургер 2 7/10 1.62  Залози
16:30 Саарбрюкен – Унион Берлин 2 6/10 1.90  Залози
19:30 Веен Висбаден – Ерцгебирге Ауе 1 4/10 2.30  Залози
19:30 Енерги Котбус – Щутгарт 2 7/10 1.36  Залози
19:30 Магдебург – Аугсбург 2 5/10 2.00  Залози
Италия Италия – Купа на Италия
19:00 Дженоа – Чезена 1 8/10 1.42  Залози
21:30 Верона – Авелино 1 8/10 1.43  Залози
Франция Франция – Лига 1
16:00 Страсбург – Лил 2 4/10 2.10  Залози
22:00 Гингам – Пари Сен Жермен 2 8/10 1.25  Залози
Австрия Австрия – Бундеслига
17:30 Адмира Вакер Мьодлинг – Рапид Виена +2.5 7/10 1.72  Залози
Беларус Беларус – Премиер Лига
14:45 Динамо Минск – Торпедо Жодино 1 8/10 1.55  Залози
18:00 Славия Мозир – Гомел X2 7/10 1.33  Залози
19:00 Шахтьор Солигорск – ФК Минск 1 7/10 1.28  Залози
Белгия Белгия – Първа Дивизия А
15:30 Роял Антверпен – Генк X2 8/10 1.30  Залози
19:00 Шарлероа – Андерлехт 2 6/10 1.85  Залози
Белгия Белгия – Първа Дивизия Б
17:00 Лиерс – Беершот Вилрийк +2.5 5/10 1.80  Залози
България България – Първа ПФЛ
18:45 Берое – Ботев Пловдив 1 4/10 2.00  Залози
21:00 Левски София – Дунав Русе 1 7/10 1.60  Залози
Дания Дания – Суперлига
14:00 Мидтиланд – Нордселанд 1 7/10 1.71  Залози
17:00 Рандерс – Брьондби 2 6/10 1.87  Залози
19:00 Орхус – Одензе +2.5 6/10 1.80  Залози
Дания Дания – Първа Дивизия
14:45 Брабранд – Фремад Амагер 1X 7/10 1.50  Залози
14:45 Есберг – Вейле 1X 7/10 1.35  Залози
14:45 Кьоге – Вендсисел 1X 8/10 1.38  Залози
14:45 Нюкьобинг – Виборг X2 7/10 1.40  Залози
14:45 Роскилде – Скиве 1 5/10 1.80  Залози
14:45 Тистед – Фредериция 2 3/10 2.40  Залози
Ирландия Ирландия – Купа на Ирландия
20:30 Дъндолк – Дери Сити 1 6/10 1.75  Залози
Македония Македония – Първа Лига
18:00 Победа Прилеп – Пелистер Битоля 2 6/10 1.73  Залози
18:00 Силекс Кратово – ФК Скопие 1 7/10 1.62  Залози
Норвегия Норвегия – Типелиген
19:00 Бран Берген – Од БК 1 5/10 1.75  Залози
19:00 Кристиансунд – Сарпсборг 08 2 4/10 2.05  Залози
19:00 Олесунд – Викинг Ставангер 1X 8/10 1.33  Залози
19:00 Хаугесунд – Стабек 1 5/10 1.82  Залози
21:00 Стрьомгодсет – Лилестрьом 1 4/10 2.13  Залози
Норвегия Норвегия – Адеколиген
16:00 Елверум – Бодо Глимт 2 7/10 1.70  Залози
19:00 Арендал – Стрьомен 1X 8/10 1.45  Залози
19:00 Конгсвингер – Йерв Гримстад 1X 7/10 1.38  Залози
19:00 Мьондален – Тромсдален 1 7/10 1.53  Залози
19:00 Ранхайм – Уленсакер Киса 1 8/10 1.45  Залози
19:00 Санднес – Осане 1 8/10 1.45  Залози
19:00 Старт Кристиансанд – Флурьо 1 7/10 1.65  Залози
19:00 Фредрикстад – Левангер 1X 8/10 1.44  Залози
Полша Полша – Екстракласа
16:30 Гурник Забже – Арка Гдиня 1 6/10 1.91  Залози
19:00 Корона Келце – Ягиелония Бялисток X2 7/10 1.40  Залози
Полша Полша – Първа Лига
18:00 Хробри Глогов – ГКС Тихи 1X 8/10 1.36  Залози
20:00 Стал Мелец – Олимпия Груджьондз 1 3/10 2.30  Залози
20:47 Вигри Сувалки – Гурник Ленчна -2.5 7/10 1.73  Залози
21:00 Заглембие Сосновец – Погон Шедълце 1 5/10 1.90  Залози
Португалия Португалия – Примейра Лига
18:00 Пасош Ферейра – Авеш 1 6/10 1.91  Залози
20:00 Спортинг Брага – Портимонензе 1 7/10 1.52  Залози
22:15 Тондела – Порто +2.5 5/10 1.72  Залози
Португалия Португалия – Сегунда Лига
13:15 Ароука – Порто Б -2.5 6/10 1.65  Залози
18:00 Жил Висенте – Кова Да Пиедаде 1 5/10 1.78  Залози
18:00 Лейшоес – Варзин 1X 8/10 1.29  Залози
18:00 Санта Клара – Спортинг Ковиля 1X 8/10 1.30  Залози
19:00 Бенфика Б – Насионал Мадейра 1X 7/10 1.37  Залози
19:00 Витория Гимараеш Б – Оливейрензе -2.5 7/10 1.72  Залози
19:00 Пенафиел – Фамаликао 1 6/10 1.78  Залози
Румъния Румъния – Лига I
17:30 Университатя Крайова – Ботошани 1 5/10 1.85  Залози
20:00 Политехника Яш – Динамо Букурещ 2 6/10 1.65  Залози
Русия Русия – Премиер Лига
11:00 СКА-Хабаровск – Рубин Казан 2 4/10 1.95  Залози
17:30 Локомотив Москва – ФК Тосно 1 7/10 1.37  Залози
20:00 Зенит Санкт Петербург – Ахмат Грозни 1 7/10 1.44  Залози
20:00 ФК Краснодар – Амкар Перм 1 7/10 1.40  Залози
Русия Русия – Първа Дивизия
15:00 Том Томск – Шинник Ярославл 1 4/10 2.25  Залози
16:00 Олимпиец Нижни Новгород – ФК Тюмен 1 5/10 1.83  Залози
17:00 Авангард Курск – Енисей Красноярск 2 5/10 1.83  Залози
17:00 ФК Тамбов – Ротор Волгоград 1 7/10 1.60  Залози
18:00 Зенит Санкт П. – Балтика Калининград X2 7/10 1.23  Залози
18:00 Криля Советов – Динамо Санкт П. 1 7/10 1.53  Залози
18:00 Факел Воронеж – Спартак Москва 2 1X 7/10 1.40  Залози
19:00 ФК Химки – Волгар Астрахан 1 4/10 2.15  Залози
20:00 Кубан Краснодар – ФК Оренбург 1 4/10 2.35  Залози
Словакия Словакия – Суперлига
19:30 Слован Братислава – ДАК Дунайска С. 1 7/10 1.65  Залози
Словения Словения – Първа Лига
19:00 Кръшко – Анкаран Хрватини 1 7/10 1.60  Залози
Сърбия Сърбия – Суперлига
18:00 Цървена Звезда Б. – Бачка Бачка П. 1 8/10 1.10  Залози
18:30 Земун – Чукарички -2.5 7/10 1.62  Залози
20:00 Войводина – Партизан Белград 2 4/10 2.10  Залози
21:00 Напредак Крушевац – Борац Чачак 1 7/10 1.27  Залози
21:00 Раднички Ниш – Рад Белград 1 7/10 1.52  Залози
Турция Турция – Супер Лига
20:00 Йени Малатияспор – Османлиспор +2.5 6/10 1.83  Залози
20:00 Трабзонспор – Коняспор 1 6/10 1.67  Залози
21:45 Бешикташ – Анталияспор 1 7/10 1.40  Залози
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
20:00 Болуспор – Гиресунспор 1 7/10 1.64  Залози
20:00 Самсунспор – Газиантеп ББ -2.5 7/10 1.65  Залози
21:45 Балъкесирспор – Адана Демирспор 1 4/10 2.25  Залози
21:45 Газиантепспор – Юмраниеспор 2 7/10 1.50  Залози
Украйна Украйна – Премиер Лига
17:00 Иличивец Мариупол – Карпати Лвов -2.5 7/10 1.65  Залози
19:30 Олимпик Донецк – Черноморец Одеса 1 7/10 1.67  Залози
Финландия Финландия – Вейкауслига
17:00 ЮЯК Ювяскюля – Кеми Кингс X2 8/10 1.33  Залози
Холандия Холандия – Ередивизи
13:30 Цволе – Рода 1 6/10 1.80  Залози
15:30 Вилем II – Екселсиор 1X 7/10 1.30  Залози
15:30 Фейенорд – Твенте 1 7/10 1.22  Залози
17:45 Грьонинген – Хееренвеен 1X 7/10 1.37  Залози
Хърватска Хърватска – Първа Лига
20:00 Цибалия – Рудеш Загреб 1X 7/10 1.34  Залози
Чехия Чехия – Първа Лига
17:00 Теплице – Баумит Яблонец -2.5 6/10 1.72  Залози
18:00 Дукла Прага – Фастав Злин 1 5/10 1.91  Залози
18:00 Карвина – Млада Болеслав X2 8/10 1.35  Залози
19:00 Слован Либерец – Спарта Прага -2.5 6/10 1.72  Залози
Чехия Чехия – Национална Лига
16:00 Баник Соколов – МАС Таборско 1X 8/10 1.30  Залози
18:00 Варнсдорф – Чешке Будьовице 2 3/10 2.50  Залози
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
16:00 АИК Стокхолм – АФК Ескилстюна 1 7/10 1.29  Залози
16:00 Хамарби – Йостерсунд 1X 7/10 1.46  Залози
18:30 Йонкьопинг Содра – Йоребро +2.5 6/10 1.83  Залози
18:30 Норкьопинг – Юргорден +2.5 7/10 1.60  Залози
Швеция Швеция – Суперетан Лига
16:00 Варберг БоИС – Бромапойкарна 2 6/10 1.72  Залози
18:00 Вернаму – Далкурд 2 6/10 1.91  Залози
Бразилия Бразилия – Серия А
17:00 Сао Пауло SP – Крузейро MG 1 5/10 1.95  Залози
22:00 Атлетико MG – Фламенго RJ 1X 7/10 1.35  Залози
22:00 Васко да Гама RJ – Палмейрас SP X2 8/10 1.33  Залози
22:00 Спорт Ресифе PE – Понте Прета SP 1 6/10 1.73  Залози
Може да прогнозирате и да залагате на избрани от вас букмейкъри.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство