Футболни прогнози за Неделя, 6 Август, 2017

Англия Англия – Чемпиъншип
18:30 Болтън – Лийдс X2 7/10 1.42  Залог
Германия Германия – Втора Бундеслига
14:30 Ян Регенсбург – Нюрнберг X2 8/10 1.32  Залог
16:30 Гройтер Фюрт – Арминия Билефелд 1X 8/10 1.32  Залог
16:30 Ерцгебирге Ауе – Фортуна Дюселдорф 1X 7/10 1.38  Залог
Италия Италия – Купа на Италия
19:30 Венеция – Порденоне 1 5/10 1.85  Залог
19:30 Новара – Пиаченца 1 7/10 1.50  Залог
21:00 Читадела – Албинолефе 1 8/10 1.55  Залог
21:30 Авелино – Матера 1 6/10 1.72  Залог
21:30 Бреша – Падуа 1 7/10 1.68  Залог
21:30 Виртус Ентела – Кремонезе 1X 7/10 1.30  Залог
21:30 Виченца – Фоджа X2 7/10 1.30  Залог
21:30 Карпи – Ливорно 1 5/10 1.75  Залог
21:30 Палермо – Виртус Франкавила 1 9/10 1.12  Залог
21:30 Пескара – Триестина 1 9/10 1.15  Залог
21:30 Пиза – Фрозиноне 2 6/10 1.88  Залог
21:30 Салернитана – Алесандрия 1 6/10 1.72  Залог
21:45 Перуджа – Губио 1 7/10 1.22  Залог
21:45 Тернана – Трапани X2 8/10 1.40  Залог
21:45 Чезена – Самбенедетезе 1 7/10 1.38  Залог
22:15 Бари – Парма 1X 8/10 1.35  Залог
Франция Франция – Лига 1
16:00 Лил – Нант 1X 7/10 1.28  Залог
18:00 Анже – Бордо 1X 8/10 1.40  Залог
22:00 Олимпик Марсилия – Дижон 1 8/10 1.35  Залог
Австрия Австрия – Бундеслига
17:30 Волфсбергер – Алтах 1X 8/10 1.42  Залог
17:30 Рапид Виена – Аустрия Виена 1 6/10 1.90  Залог
20:00 Матерсбург – Щурм Грац 1X 7/10 1.40  Залог
Беларус Беларус – Премиер Лига
18:00 Неман – Ислоч Минск 1 9/10 1.20  Залог
18:30 ФК Минск – БАТЕ Борисов 2 7/10 1.25  Залог
19:00 Торпедо Жодино – ФК Слуцк 1 5/10 2.00  Залог
Белгия Белгия – Първа Дивизия А
15:30 КАА Гент – Роял Антверпен 1 7/10 1.44  Залог
19:00 Андерлехт – Остенде 1 7/10 1.36  Залог
21:00 Клуб Брюж – Ойпен 1 7/10 1.26  Залог
Белгия Белгия – Първа Дивизия Б
17:00 Вестерло – Серкъл Брюж 2 5/10 2.19  Залог
България България – Първа ПФЛ
20:00 ЦСКА София – Локомотив Пловдив 1 7/10 1.42  Залог
Дания Дания – Суперлига
13:00 Лингби – Нордселанд X2 8/10 1.50  Залог
15:00 Хелзингор – Мидтиланд 2 6/10 1.57  Залог
17:00 Одензе – Олборг 1 4/10 2.05  Залог
19:00 Брьондби – ФК Копенхаген +2.5 5/10 1.77  Залог
Дания Дания – Първа Дивизия
15:30 Вейле – Нюкьобинг 1X 8/10 1.29  Залог
15:30 Виборг – Есберг 1 5/10 1.90  Залог
15:30 Роскилде – Тистед 1 6/10 1.80  Залог
15:30 Скиве – Брабранд 1 5/10 1.88  Залог
15:30 Фредериция – Вендсисел -2.5 6/10 1.70  Залог
15:30 Фремад Амагер – Кьоге 1X 7/10 1.31  Залог
Норвегия Норвегия – Типелиген
19:00 Викинг Ставангер – Лилестрьом 1X 8/10 1.45  Залог
19:00 Од БК – Согндал 1 6/10 1.62  Залог
19:00 Сарпсборг 08 – Хаугесунд 1 7/10 1.71  Залог
19:00 Стабек – Сандефьорд 1 7/10 1.65  Залог
19:00 Тромсьо – Молде 2 4/10 2.14  Залог
Норвегия Норвегия – Адеколиген
16:00 Уленсакер Киса – Санднес 2 5/10 2.00  Залог
19:00 Бодо Глимт – Арендал 1 7/10 1.22  Залог
19:00 Йерв Гримстад – Фредрикстад 1 6/10 1.58  Залог
19:00 Осане – Ранхайм +2.5 6/10 1.76  Залог
19:00 Стрьомен – Левангер +2.5 5/10 1.80  Залог
19:00 Тромсдален – Елверум 1 6/10 1.83  Залог
19:00 Флурьо – Конгсвингер 1 6/10 1.85  Залог
Полша Полша – Екстракласа
19:00 Краковия Краков – Лех Познан X2 8/10 1.29  Залог
Полша Полша – Първа Лига
18:00 Пуща Неполомице – Раков Ченстохова 1X 7/10 1.37  Залог
Португалия Португалия – Примейра Лига
20:00 Авеш – Спортинг Лисабон 2 7/10 1.44  Залог
22:15 Витория Сетубал – Морейрензе 1X 7/10 1.36  Залог
Португалия Португалия – Сегунда Лига
13:15 Спортинг Ковиля – Спортинг Лисабон Б 1 5/10 1.84  Залог
18:00 Академико Визеу – Академика Коимбра 1X 7/10 1.35  Залог
18:00 Кова Да Пиедаде – Санта Клара 1X 7/10 1.37  Залог
18:00 Насионал Мадейра – Пенафиел 1X 7/10 1.22  Залог
18:00 Порто Б – Жил Висенте 1 6/10 1.76  Залог
18:00 Спортинг Брага Б – Униао Мадейра -2.5 8/10 1.54  Залог
18:00 Фамаликао – Ароука -2.5 7/10 1.50  Залог
19:00 Варзин – Витория Гимараеш Б -2.5 6/10 1.57  Залог
Румъния Румъния – Лига I
18:30 Университатя Крайова – Астра Гюргево 1 4/10 2.00  Залог
21:00 Конкордия Кяжна – ФК ФКСБ 2 7/10 1.52  Залог
Русия Русия – Премиер Лига
15:00 Арсенал Тула – ФК Тосно 1X 8/10 1.18  Залог
17:30 ЦСКА Москва – Рубин Казан 1 7/10 1.50  Залог
20:00 Зенит Санкт П. – Спартак Москва 1 6/10 1.82  Залог
20:00 ФК Краснодар – Урал Свердловска о. 1 8/10 1.44  Залог
Словакия Словакия – Суперлига
19:30 ДАК Дунайска Стреда – Ружомберок 1 5/10 1.78  Залог
Словения Словения – Първа Лига
17:50 Анкаран Хрватини – Марибор +2.5 7/10 1.64  Залог
21:00 Домжале – Горица 1 6/10 1.62  Залог
Сърбия Сърбия – Суперлига
19:00 Спартак Суботица – Партизан Белград 2 7/10 1.32  Залог
21:00 Цървена Звезда Белград – Чукарички 1 8/10 1.18  Залог
Украйна Украйна – Премиер Лига
17:00 Зирка Кропивницкий – Верес Ровно 1 5/10 2.10  Залог
17:00 Черноморец Одеса – Александрия -2.5 7/10 1.61  Залог
19:30 Ворскла Полтава – Динамо Киев 2 7/10 1.28  Залог
19:30 Заря Луганск – Олимпик Донецк 1 8/10 1.45  Залог
Унгария Унгария – НП I
19:00 Дебрецен – Ференцварош -2.5 5/10 1.80  Залог
21:00 Мезьокьовешд – Видеотон Фехервар 2 5/10 1.80  Залог
21:00 Уйпещ – Вашаш Будапеща 1X 8/10 1.30  Залог
Финландия Финландия – Вейкауслига
15:00 ВПС Вааса – Кеми Кингс 1 7/10 1.45  Залог
15:00 ИФК Мариехамн – Сейняйоен ЯК 1 3/10 2.45  Залог
15:00 ХИК Хелзинки – ФК Лахти 1 7/10 1.40  Залог
Финландия Финландия – Икьонен
18:30 Гранкула ИФК – Екеняс ИФ X2 8/10 1.34  Залог
Хърватска Хърватска – Първа Лига
20:00 Динамо Загреб – Хайдук Сплит 1 7/10 1.62  Залог
Чехия Чехия – Първа Лига
17:00 Баумит Яблонец – Виктория Пилзен X2 7/10 1.29  Залог
17:00 Височина Ихлава – Словачко 1X 8/10 1.29  Залог
19:00 Баник Острава – Славия Прага 2 7/10 1.71  Залог
Чехия Чехия – Национална Лига
11:15 Виктория Жижков – Варнсдорф 1 6/10 1.68  Залог
18:00 Графин Влашим – Чешке Будьовице 1X 7/10 1.40  Залог
Швейцария Швейцария – Суперлига
17:00 Йънг Бойс – Лозана Спорт 1 7/10 1.45  Залог
17:00 Санкт Гален – Сион +2.5 6/10 1.76  Залог
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
17:00 Ксамакс – Вадуц 1 7/10 1.70  Залог
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
16:00 Калмар – ИФК Гьотеборг X2 8/10 1.35  Залог
16:00 Сундсвал – Йостерсунд -2.5 6/10 1.83  Залог
16:00 Хамарби – Хакен 1X 7/10 1.34  Залог
18:30 Сириус – АИК Стокхолм X2 7/10 1.41  Залог
Швеция Швеция – Суперетан Лига
16:00 Атвидаберг – Далкурд 2 7/10 1.65  Залог
18:00 Бромапойкарна – Трелеборг 1 7/10 1.50  Залог
18:00 Вернаму – Йефле 1 6/10 1.62  Залог
Шотландия Шотландия – Премиършип
15:30 Мъдъруел – Рейнджърс 2 7/10 1.63  Залог
17:00 Абърдийн – Хамилтън 1 7/10 1.31  Залог
Може да прогнозирате и да залагате на избрани от вас букмейкъри.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство