Футболни прогнози за Събота, 5 Август, 2017

Англия Англия – Чемпиъншип
17:00 Бристъл Сити – Барнзли 1 6/10 1.87  Залог
17:00 Бъртън Албион – Кардиф -2.5 6/10 1.62  Залог
17:00 Ипсуич – Бирмингам -2.5 6/10 1.65  Залог
17:00 Куинс Парк Рейнджърс – Рединг -2.5 5/10 1.75  Залог
17:00 Престън – Шефилд Уензди X2 7/10 1.35  Залог
17:00 Уулвърхямптън – Мидълзбро -2.5 7/10 1.65  Залог
17:00 Фулъм – Норич +2.5 6/10 1.66  Залог
19:30 Астън Вила – Хъл Сити 1X 8/10 1.22  Залог
Англия Англия – Първа Лига
17:00 Брадфорд Сити – Блекпул 1 7/10 1.58  Залог
17:00 Бъри – Уолсол -2.5 5/10 1.78  Залог
17:00 Донкастър – Джилингам 1 5/10 1.78  Залог
17:00 Милтън – Уигън 1X 7/10 1.35  Залог
17:00 Олдъм – Оксфорд Юнайтед X2 8/10 1.34  Залог
17:00 Питърбъро – Плимут 1X 7/10 1.29  Залог
17:00 Портсмут – Рочдейл 1 6/10 1.73  Залог
17:00 Саутенд – Блекбърн X2 7/10 1.40  Залог
17:00 Скънторп – Уимбълдън 1 5/10 1.88  Залог
17:00 Флийтууд Таун – Родъръм Юнайтед -2.5 7/10 1.72  Залог
17:00 Чарлтън – Бристол Роувърс 1X 8/10 1.35  Залог
17:00 Шросбъри Таун – Нортхямптън Таун 1X 8/10 1.34  Залог
Англия Англия – Втора Лига
17:00 Акрингтън Стенли – Колчестър 1X 7/10 1.29  Залог
17:00 Екзитър – Кембридж Юнайтед -2.5 7/10 1.74  Залог
17:00 Карлайл – Суиндън 1X 8/10 1.40  Залог
17:00 Ковънтри – Нотс Каунти 1X 8/10 1.27  Залог
17:00 Кроули Таун – Порт Вейл X2 7/10 1.36  Залог
17:00 Крю Александра – Мансфийлд Таун -2.5 7/10 1.68  Залог
17:00 Лутън Таун – Йоувил 1 6/10 1.60  Залог
17:00 Моркамб – Челтнъм Таун -2.5 5/10 1.80  Залог
17:00 Стивънидж Бороу – Нюпорт Каунти 1 4/10 2.05  Залог
17:00 Уикъмб – Линкълн Сити -2.5 7/10 1.70  Залог
17:00 Форест Грийн Роувърс – Барнет 1 5/10 2.10  Залог
17:00 Честърфийлд – Гримсби Таун 1X 7/10 1.29  Залог
Англия Англия – Национална Лига
14:30 Сътън Юнайтед – Лейтън Ориент X2 7/10 1.38  Залог
17:00 Бромли – Ийстли X2 8/10 1.35  Залог
17:00 Гайзли – Ебсфлийт Юнайтед 2 5/10 2.10  Залог
17:00 Дагенъм и Редбридж – Бароу 1X 7/10 1.25  Залог
17:00 Рексъм – Макълсфийлд Таун -2.5 7/10 1.70  Залог
17:00 Солихъл Муурс – Честър X2 7/10 1.35  Залог
17:00 Торки Юнайтед – Транмиър Роувърс 2 6/10 1.74  Залог
17:00 Уокинг – Гейтсхед 1X 8/10 1.44  Залог
17:00 Халифакс Таун – Алдършот Таун X2 7/10 1.45  Залог
17:00 Хартлипул – Доувър Атлетик 1X 7/10 1.30  Залог
Германия Германия – Втора Бундеслига
14:00 Дуисбург – Бохум 1X 7/10 1.40  Залог
16:30 Айнтрахт Брауншвайг – Хайденхайм 1X 8/10 1.27  Залог
Италия Италия – Купа на Италия
19:00 Асколи – Юве Стабия 1 6/10 1.57  Залог
19:00 Специя – Реджиана 1 7/10 1.30  Залог
21:30 Емполи – Ренате 1 9/10 1.18  Залог
21:30 Про Верчели – Лече 1 4/10 2.10  Залог
Франция Франция – Лига 1
18:15 Пари Сен Жермен – Амиен 1 8/10 1.12  Залог
21:00 Лион – Страсбург 1 8/10 1.38  Залог
21:00 Метц – Гингам 1 3/10 2.70  Залог
21:00 Монпелие – Каен 1 5/10 1.88  Залог
21:00 Сент Етиен – Ница 1 4/10 2.30  Залог
21:00 Троа – Рен -2.5 6/10 1.57  Залог
Франция Франция – Лига 2
16:00 Реймс – Орлеан 1 5/10 1.80  Залог
Австрия Австрия – Бундеслига
19:30 Ред Бул З. – Адмира Вакер М. 1 8/10 1.40  Залог
Беларус Беларус – Премиер Лига
17:00 Днепър Могилев – ФК Витебск 1X 7/10 1.40  Залог
18:00 Динамо Брест – Крумкачи Минск +2.5 7/10 1.57  Залог
19:00 Городея – Славия Мозир 1 5/10 1.75  Залог
Белгия Белгия – Първа Дивизия А
19:00 Роял Ексел Мускрон – Шарлероа X2 8/10 1.36  Залог
21:00 Ваасланд-Беверен – Мехелен 1X 7/10 1.45  Залог
21:00 Кортрийк – Локерен 1X 8/10 1.33  Залог
21:30 Зулте Варегем – Сент Трюиден 1 5/10 1.82  Залог
Белгия Белгия – Първа Дивизия Б
18:00 Тубиз – Рьозеларе 1X 7/10 1.42  Залог
21:30 Оуд Хеверле Льовен – Лиерс X2 8/10 1.40  Залог
България България – Първа ПФЛ
18:45 Верея Стара Загора – Левски София 2 5/10 1.82  Залог
21:00 Витоша Бистрица – Лудогорец Разград 2 9/10 1.12  Залог
Дания Дания – Суперлига
17:00 Хобро – Рандерс 2 3/10 2.38  Залог
Ирландия Ирландия – Висша Дивизия
21:45 Слиго Роувърс – Сейнт Патрикс X2 7/10 1.40  Залог
Ирландия Ирландия – Първа Дивизия
21:15 Коб Рамблърс – Лонгфорд Таун 1 4/10 2.25  Залог
Норвегия Норвегия – Типелиген
19:00 Розенборг – Кристиансунд +2.5 8/10 1.48  Залог
Норвегия Норвегия – Адеколиген
16:00 Старт Кристиансанд – Мьондален 1 6/10 1.75  Залог
Полша Полша – Екстракласа
16:30 Лехия Гданск – Гурник Забже 1 6/10 1.65  Залог
19:00 Заглембие Любин – Погон Шчечин 1 5/10 2.05  Залог
21:30 ЛКС Нечеча – Легия Варшава 2 7/10 1.67  Залог
Полша Полша – Първа Лига
18:00 Гурник Ленчна – Заглембие Сосновец X2 7/10 1.37  Залог
18:00 Погон Шедълце – Одра Ополе 1X 7/10 1.36  Залог
18:45 ГКС Тихи – Стал Мелец 1 6/10 1.90  Залог
19:00 Олимпия Груджьондз – Вигри Сувалки 1 4/10 2.00  Залог
19:00 Подбескидзе – Битовия Битов +2.5 6/10 1.75  Залог
19:00 Хойничанка Хойнице – Стомил Олщин 1 6/10 1.65  Залог
21:00 Миедж Легница – ГКС Катовице -2.5 7/10 1.72  Залог
Румъния Румъния – Лига I
18:30 Сепси Сфънту Г. – Виторул Констанца 2 5/10 1.90  Залог
21:00 Политехника Яш – Клуж 2 8/10 1.54  Залог
Русия Русия – Премиер Лига
15:00 ФК Уфа – Ахмат Грозни 2 8/10  Залог
17:30 Динамо Москва – Амкар Перм 1 7/10 1.70  Залог
20:00 Локомотив Москва – СКА-Хабаровск 1 7/10 1.25  Залог
Русия Русия – Първа Дивизия
11:00 Луч-Енергия Владивосток – Динамо С. 1X 7/10 1.33  Залог
15:00 Том Томск – ФК Химки 1X 7/10 1.36  Залог
16:00 Олимпиец Нижни Н. – Шинник Ярославл -2.5 8/10 1.53  Залог
16:00 ФК Тюмен – Кубан Краснодар X2 8/10 1.29  Залог
17:00 Авангард Курск – Балтика Калининград X2 7/10 1.25  Залог
17:00 Спартак Москва 2 – Енисей Красноярск 1X 7/10 1.35  Залог
18:00 Зенит Санкт Петербург 2 – ФК Тамбов X2 7/10 1.34  Залог
18:00 Криля Советов – Волгар Астрахан 1 8/10 1.55  Залог
18:00 Ротор Волгоград – Сибир Новосибирск -2.5 8/10 1.55  Залог
18:00 Факел Воронеж – ФК Оренбург 2 5/10 2.13  Залог
Словакия Словакия – Суперлига
19:30 Спартак Търнава – Тренчин 1X 7/10 1.38  Залог
20:00 Железарна Подбрезова – Земплин М. 1 6/10 1.83  Залог
20:00 Злате Моравце – Жилина 2 7/10 1.67  Залог
Словения Словения – Първа Лига
17:50 Триглав – Олимпия Любляна 2 7/10 1.45  Залог
21:30 Рудар Веление – Кръшко 1 5/10 1.82  Залог
Сърбия Сърбия – Суперлига
19:00 Земун – Раднички Ниш X2 7/10 1.30  Залог
21:00 Вождовац Белград – Борац Чачак 1 8/10 1.30  Залог
21:00 Войводина – Бачка Бачка Паланка 1 7/10 1.25  Залог
21:00 Младост Лучани – Рад Белград 1X 7/10 1.24  Залог
21:00 Явор Иваница – Мачва Шабац 1 7/10 1.68  Залог
Украйна Украйна – Премиер Лига
17:00 Карпати Лвов – Стал Каменское 1 6/10 1.70  Залог
19:30 Шахтьор Донецк – Иличивец Мариупол 1 9/10 1.10  Залог
Унгария Унгария – НП I
19:00 Балмазуйварош – Диошдьор X2 8/10 1.36  Залог
21:00 Пакш – Халадаш Сомбатхей 1 6/10 1.88  Залог
21:30 Пушкаш Академи – Хонвед Будапеща X2 7/10 1.34  Залог
Финландия Финландия – Вейкауслига
17:00 Илвес Тампере – ЮЯК Ювяскюля 1 8/10 1.35  Залог
Финландия Финландия – Икьонен
17:00 АС Оулу – Яро +2.5 6/10 1.80  Залог
17:00 КПВ Кокола – Хака 1 7/10 1.73  Залог
17:00 Хонка – ОПС Оулу 1 9/10 1.15  Залог
Хърватска Хърватска – Първа Лига
20:00 Рудеш Загреб – Интер Запрешич 1X 8/10 1.36  Залог
22:00 Славен – Цибалия 1 7/10 1.33  Залог
Чехия Чехия – Първа Лига
18:00 Бохемианс 1905 Прага – Карвина 1 5/10 1.85  Залог
18:00 Сигма Оломоуц – Слован Либерец -2.5 6/10 1.65  Залог
18:00 Теплице – Дукла Прага 1 5/10 1.85  Залог
18:00 Фастав Злин – Збройовка Бърно 1 6/10 1.88  Залог
Чехия Чехия – Национална Лига
11:15 Пардубице – Фридек-Мистек 1 6/10 1.57  Залог
11:15 Тринец – Прибрам 1X 7/10 1.40  Залог
15:30 Опава – Витковице 1 7/10 1.28  Залог
18:00 МАС Таборско – Олимпия Прага 1 7/10 1.55  Залог
Швейцария Швейцария – Суперлига
20:00 Лугано – Цюрих +2.5 6/10 1.65  Залог
20:00 Тун – Базел 2 5/10 1.85  Залог
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
20:00 Вил – Волен +2.5 6/10 1.70  Залог
20:00 Шафхаузен – Киасо 1 7/10 1.25  Залог
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
17:00 Халмстад – Йонкьопинг Содра 1X 7/10 1.30  Залог
19:00 Йоребро – Елфсборг +2.5 8/10 1.50  Залог
Швеция Швеция – Суперетан Лига
17:00 Варберг БоИС – Йостерс 1X 7/10 1.40  Залог
17:00 ГАИС Гьотеборг – Фалкенберг +2.5 6/10 1.72  Залог
17:00 Норбю – Хелзинборг 2 5/10 1.90  Залог
19:00 Фрей Тебю – Сирианска Сьодертале 1X 8/10 1.38  Залог
Шотландия Шотландия – Премиършип
14:30 Селтик – Хартс 1 9/10 1.15  Залог
17:00 Дънди ФК – Рос Каунти 1X 7/10 1.41  Залог
17:00 Килмарнък – Сейнт Джонстън 1X 7/10 1.42  Залог
17:00 Хибърниън – Партик Тисъл 1 5/10 1.80  Залог
Шотландия Шотландия – Чемпиъншип
17:00 Дъмбартън – Грийнок Мортън -2.5 5/10 1.80  Залог
17:00 Инвърнес КТ – Дънди Юнайтед 1X 7/10 1.40  Залог
17:00 Куин ъф Саут – Брихин Сити 1 7/10 1.50  Залог
17:00 Ливингстън – Дънфърмлин X2 8/10 1.45  Залог
17:00 Сейнт Мирън – Фолкърк 1X 7/10 1.36  Залог
Шотландия Шотландия – Първа Лига
17:00 Албион Роувърс – Еър Юнайтед 2 6/10 1.60  Залог
17:00 Алоа Атлетик – Рейт Роувърс X2 7/10 1.44  Залог
17:00 Арброут – Куинс парк ФК 1 4/10 2.10  Залог
17:00 Странрар – Ийст Файф 1X 8/10 1.25  Залог
17:00 Форфар Атлетик – Еърдри 1X 7/10 1.40  Залог
Шотландия Шотландия – Втора Лига
17:00 Анан Атлетик – Питърхед X2 7/10 1.30  Залог
17:00 Берик Рейнджърс – Клайд X2 7/10 1.36  Залог
17:00 Единбург Сити – Монтроуз 1X 7/10 1.44  Залог
17:00 Елгин Сити – Каудънбийт 1X 7/10 1.33  Залог
17:00 Стенхаусмюър – Стърлинг Албиън 1 5/10 1.85  Залог

 

Може да прогнозирате и да залагате на избрани от вас букмейкъри.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство