Футболни прогнози за Събота, 15 Юли, 2017

България България – Първа ПФЛ
18:45 Черно море – Витоша Бистрица 1 6/10 1.58
21:00 Славия – ЦСКА София 2 8/10 1.50
Дания Дания – Суперлига
17:00 ФК Копенхаген – Олборг 1 7/10 1.36
Ирландия Ирландия – Висша Дивизия
21:45 Слиго Роувърс – Дрогеда Юнайтед 1 7/10 1.57
Ирландия Ирландия – Първа Дивизия
21:15 Коб Рамблърс – УК Дъблин -2.5 6/10 1.80
21:30 Лонгфорд Таун – Уотърфорд Юнайтед -2.5 6/10 1.65
Норвегия Норвегия – Типелиген
16:30 Согндал – Розенборг 2 6/10 1.73
19:00 Лилестрьом – Стабек 1 6/10 1.86
Полша Полша – Екстракласа
19:00 Краковия Краков – Пяст Гливице 1 5/10 1.95
21:30 Гурник Забже – Легия Варшава 2 5/10 1.75
Румъния Румъния – Лига I
18:30 Конкордия Кяжна – Поли Тимишоара 1X 7/10 1.45
Русия Русия – Премиер Лига
15:00 Урал Свердловска област – ФК Ростов 1X 8/10 1.30
17:30 ФК Тосно – ФК Уфа -2.5 8/10 1.44
20:00 Анжи Махачкала – ЦСКА Москва 2 7/10 1.55
Русия Русия – Първа Дивизия
14:00 Енисей Красноярск – ФК Тюмен 1 7/10 1.42
17:00 Авангард Курск – ФК Тамбов 2 4/10 2.35
17:00 Спартак Москва 2 – ФК Оренбург X2 7/10 1.38
17:30 Ротор Волгоград – Волгар Астрахан X2 7/10 1.32
18:00 Балтика Калининград – Сибир Н. 1 6/10 1.67
18:00 Факел Воронеж – Шинник Ярославл -2.5 7/10 1.52
19:00 Кубан Краснодар – ФК Химки 1 7/10 1.72
Словения Словения – Първа Лига
21:20 Марибор – Алуминий Кидричево 1 7/10 1.24
Унгария Унгария – НП I
19:00 Дебрецен – Мезьокьовешд 1 6/10 1.70
19:00 Пакш – Уйпещ -2.5 7/10 1.65
21:30 Хонвед Будапеща – Халадаш Сомбатхей 1 6/10 1.61
Финландия Финландия – Икьонен
17:00 Гранкула ИФК – АС Оулу 2 4/10 2.00
17:00 ОПС Оулу – Екеняс ИФ +2.5 7/10 1.53
17:00 ТПС Турку – Хака 1 7/10 1.62
17:00 Хонка – Яро 1 8/10 1.53
Хърватска Хърватска – Първа Лига
20:00 Динамо Загреб – Истра 1961 1 8/10 1.13
22:00 Риека – Славен 1 7/10 1.25
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
17:00 АФК Ескилстюна – Калмар 1X 7/10 1.40
17:00 Сундсвал – Халмстад -2.5 6/10 1.70
Шотландия Шотландия – Купа на Лигата
17:00 Берик Рейнджърс – Грийнок Мортън 2 8/10 1.40
17:00 Дънди Юнайтед – Рейт Роувърс 1 7/10 1.50
17:00 Дънфърмлин – Елгин Сити 1 8/10 1.27
17:00 Инвърнес КТ – Брихин Сити 1 8/10 1.40
17:00 Клайд – Анан Атлетик 1 5/10 2.05
17:00 Куинс парк ФК – Мъдъруел 2 7/10 1.40
17:00 Ливингстън – Партик Тисъл X2 8/10 1.35
17:00 Питърхед – Ийст Файф 1X 8/10 1.45
17:00 Рос Каунти – Алоа Атлетик 1 8/10 1.29
17:00 Стенхаусмюър – Куин ъф Саут 2 6/10 1.62
17:00 Странрар – Сейнт Мирън 2 7/10 1.70
17:00 Фолкърк – Стърлинг Албиън 1 7/10 1.25
17:00 Хибърниън – Монтроуз +2.5 7/10 1.30
Бразилия Бразилия – Серия Б
22:30 Америка MG – Гуарани SP 1 7/10 1.74
22:30 Вила Нова GO – Пайсанду PA 1X 7/10 1.24
22:30 КР Бразил AL – Интернасионал RS X2 7/10 1.40
22:30 Наутико PE – Санта Круз PE 1 4/10 2.30
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи – Клубни
12:30 Рио Аве – Фамаликао 1 6/10 1.60
13:00 Уестърн Сидни Уондърърс – Арсенал 2 9/10 1.16
13:10 Урава Ред Даймъндс – Борусия Дортмунд +2.5 7/10 1.34
13:30 НЕК Ниймеген – Хееренвеен 2 6/10 1.57
14:30 Гримсби Таун – Барнзли 2 5/10 1.97
15:00 Мейдстоун Юнайтед – Кристъл Палас 2 8/10 1.36
15:05 Падерборн – Шалке 04 2 8/10 1.25
15:30 НАК Бреда – Волендам 1 5/10 1.83
16:00 Грасхопърс – Сошо 1X 8/10 1.50
16:00 Кембридж Юнайтед – Норич 2 7/10 1.40
16:00 Сейнт Джонстън – Съндърланд 2 6/10 1.91
17:00 Веен Висбаден – Майнц 05 2 5/10 1.83
17:00 Йоувил – Бристъл Сити 2 6/10 1.85
17:00 Киево – Лугано 1 4/10 2.25
17:00 Лозана Спорт – Брентфорд 2 6/10 1.80
17:00 Макълсфийлд Таун – Дарби Каунти 2 7/10 1.57
17:00 Мансфийлд Таун – Шефилд Уензди 2 7/10 1.47
17:00 Питърбъро – Куинс Парк Рейнджърс X2 8/10 1.50
17:00 Стокпорт – Престън 2 6/10 1.57
17:00 Уимбълдън – Уотфорд 2 7/10 1.68
17:00 Шросбъри Таун – Астън Вила 2 7/10 1.50
17:30 Клуб Брюж – АЗ Алкмаар 1 5/10 1.83
17:30 Монако – Сток Сити 1 6/10 1.67
18:00 Бенфика – Йънг Бойс 1 7/10 1.72
18:00 Виктория Пилзен – Уулвърхямптън 1 6/10 1.73
18:00 Ирони Кирят Шмона – Бирмингам 1 4/10 2.40
18:00 Локерен – Олимпиакос 2 5/10 1.80
18:30 Интер – Нюрнберг 1 7/10 1.44
18:30 Триестина – Верона +2.5 8/10 1.44
19:00 Портимонензе – Витория Гимараеш 2 7/10 1.67
19:30 Брест – Рен 2 6/10 1.57
19:30 Лиерс – Андерлехт 2 6/10 1.57
19:30 Страсбург – Нанси 1X 7/10 1.44
19:30 Тондела – Шавеш 2 4/10 2.25
20:00 Базел – Спортинг Лисабон 1 5/10 2.10
20:00 Варзин – Белененсеш 2 6/10 1.80
20:00 Дижон – Сент Етиен 2 5/10 1.90
20:00 Ещорил Прая – Борнемут +2.5 7/10 1.70
20:00 Зулте Варегем – Ваасланд-Беверен 1 7/10 1.70
20:00 Пенафиел – Морейрензе 2 5/10 2.10
20:00 Сион – Атлетик Билбао 2 6/10 1.88
20:00 Хановер 96 – Твенте 1 4/10 2.25
20:30 Мидълзбро – Честърфийлд 1 8/10 1.44
20:30 Рот-Вайс Ерфурт – Херта Берлин 2 8/10 1.40
20:30 Хъл Сити – Оксфорд Юнайтед 1 7/10 1.62
22:00 Олимпик Марсилия – Фенербахче 1 4/10 2.15

 

Може да прогнозирате и да залагате на избрани от вас букмейкъри.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство