Футболни прогнози за Неделя, 9 Юли, 2017

Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи – Национални
16:00 Замбия – Зимбабве -2.5 7/10 1.60
Естония Естония – Мейстрилига
19:00 Левадия Талин – Флора Талин 1 5/10 2.00
19:00 Номе Калю – Вапрус Пярну 1 8/10 1.01
Ирландия Ирландия – Висша Дивизия
16:00 Корк Сити – Сейнт Патрикс 1 7/10 1.25
16:30 Дери Сити – Слиго Роувърс 1 7/10 1.65
Исландия Исландия – Висша Лига
20:00 Вестманаейяр – Брейдаблик Коупавогюр 1 3/10 2.25
22:15 КР Рейкявик – Фьолнир Рейкявик 1 7/10 1.65
23:00 Валур Рейкявик – Стярнан Гардабаер 1X 7/10 1.32
Казахстан Казахстан – Висша Лига
16:00 Акжайк – Кайрат Алмати 2 8/10 1.32
16:00 Ордабаси Шимкент – Шахтьор Караганди 1 8/10 1.53
Молдова Молдова – Национална Дивизия
18:30 Милсами Орхей – Сперанца Ниспорени 1 7/10 1.35
20:00 Шериф Тираспол – Заря Белци 1 8/10 1.44
Норвегия Норвегия – Типелиген
19:00 Викинг Ставангер – Согндал 1 5/10 1.85
21:00 Стабек – Бран Берген +2.5 6/10 1.80
Норвегия Норвегия – Втора Дивизия – Група 2
19:00 Фана Берген – Вард Хаугесунд 2 4/10 2.20
Румъния Румъния – Суперкупа
21:00 Виторул Констанца – Волунтари 1 6/10 1.70
Финландия Финландия – Икьонен
18:30 Гранкула ИФК – Яро 2 5/10 1.75
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
18:30 Йостерсунд – Йонкьопинг Содра 1 7/10 1.42
18:30 Калмар – АИК Стокхолм 2 4/10 1.95
Швеция Швеция – Първа Дивизия – Север
15:00 Тийм ТГ – Браге 2 5/10 1.75
16:00 Акрополис – ИФК Люлео +2.5 7/10 1.35
16:30 Солентюна – Умео ФК X2 7/10 1.28
18:00 Сандвикен – Арамейск-Сирианска +2.5 7/10 1.57
Швеция Швеция – Първа Дивизия – Юг
17:00 Енгелхолм – Мялби 2 5/10 1.88
17:00 Ландскрона БоИС – Оскаршхамн АИК 1 9/10 1.16
18:00 Квидинг – Люнгшиле X2 7/10 1.25
18:00 Одеволд – Хускварна +2.5 8/10 1.55
Аржентина Аржентина – Примера Б Насионал
22:00 Спортиво Е. – Индепендиенте Р. 1X 7/10 1.35
22:05 Чакарита Хуниорс – Хувентуд Унида Г. 1 7/10 1.36
Бразилия Бразилия – Серия А
17:00 Чапекоензе SC – Атлетико PR 1 7/10 1.72
22:00 Баия BA – Флуминензе RJ 1X 7/10 1.30
22:00 Ботафого RJ – Атлетико MG 1X 8/10 1.32
22:00 Крузейро MG – Палмейрас SP 1 5/10 2.00
Бразилия Бразилия – Серия C – Група А
22:00 Ботафого PB – Сампайо Кореа MA 1 5/10 1.91
22:00 Сентро Спортиво А. – Куяба MT 1 7/10 1.60
Бразилия Бразилия – Серия C – Група Б
17:00 Волта Редонда RJ – Сао Бенто SP 1 5/10 1.83
21:00 Ипиранга RS – Ботафого SP 1 4/10 2.25
Еквадор Еквадор – Серия А
20:00 Универсидад Католика Кито – Емелек Г. 1 6/10 1.85
Индонезия Индонезия – Лига 1
11:00 Барито Путера – Персиба Баликпапан 1 8/10 1.25
11:00 ПСМ Макасар – Бхаянгкара ФК 1 7/10 1.55
14:30 Мадура Юнайтед – Персиб Бандунг 1 7/10 1.35
Китай Китай – Супер Лига
10:30 Чанчун Ятай – Шанхай ШИПГ 2 7/10 1.73
14:35 Тиендзин Теда – Шандун Лунен 2 5/10 2.15
Колумбия Колумбия – Примера А
23:15 Тигрес – Онсе Калдас -2.5 8/10 1.44
Перу Перу – Примера Дивисион
19:15 Хуан Аурих – Комерсиантес Унидос 1 5/10 1.88
21:30 Унион Комерсио – Алианса Лима 1X 8/10 1.36
Перу Перу – Сегунда Дивисион
23:30 Спорт Лорето – Универсидад Сезар В. 2 5/10 1.97
Тайланд Тайланд – Таи Висша Лига
14:00 Сисакет – Патая Юнайтед 1 5/10 2.10
14:00 Чианграй Юнайтед – Тай Хонда Л. +2.5 7/10 1.36
15:00 Муангтонг Юнайтед – Бурирам Юнайтед 1 4/10 2.10
15:00 Убон УМТ Юнайтед – Порт Банкок 1 6/10 1.85
Уругвай Уругвай – Други
21:00 Данубио Монтевидео – Хувентуд де Л. 1 5/10 1.83
21:00 Монтевидео Уондърърс – Суд Америка М. 1 5/10 1.75
21:00 Расинг Клуб М. – Ривър Плейт М. 1 4/10 1.95
21:00 Серо Монтевидео – Насионал Монтевидео 2 6/10 1.90
Чили Чили – Копа Чили
19:00 Рейнджърс Талка – Универсидад Католика 2 7/10 1.50
22:30 Депортес Ла С. – Коло-Коло Сантяго 2 8/10 1.53
Южна Корея Южна Корея – К-Лига Класик
12:00 Сувон Самсунг Б. – Чеджу Юнайтед +2.5 6/10 1.70
13:00 Кануън – Сангжу Сангму 1X 7/10 1.28
13:00 Куанджу – Сеул 2 5/10 1.95
Япония Япония – Джей Лига Дивизия 1
12:30 Урава Ред Даймъндс – Албирекс Ниигата 1 8/10 1.29
Япония Япония – Джей Лига Дивизия 2
12:00 Гифу – Киото Санга X2 7/10 1.38
12:00 Ренофа Ямагучи – Монтедио Ямагата X2 8/10 1.35
12:30 Токио Верди – Фагиано Окаяма 1X 7/10 1.30
13:00 В-Варен Нагазаки – Ехиме ФК -2.5 7/10 1.55
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи – Клубни
13:00 ЦСКА Москва – ФК Краснодар 1 7/10 1.70
14:00 Кьоге – Одензе 2 5/10 1.83
16:00 Хибърниън – Съндърланд 2 6/10 1.82
18:00 Щутгартер Кикерс – Щутгарт +2.5 7/10 1.38
18:30 Интер – ВСГ Ватенс 1 9/10 1.16
18:30 Рапид Виена – Монако 2 6/10 1.85
19:00 Зандхаузен – Цюрих 1X 7/10 1.45
22:00 Етоил дю Сахел Сус – Олимпик Марсилия 1 6/10 1.60
Може да прогнозирате и да залагате на избрани от вас букмейкъри.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство