Monthly Archives: юли 2017

Футболни прогнози за Понеделник, 31 Юли, 2017

Германия Германия – Втора Бундеслига
21:30 Фортуна Дюселдорф – Айнтрахт Б. 1X 8/10 1.36  Залог
Франция Франция – Лига 2
21:45 Оксер – Ланс 1X 6/10 1.53  Залог
Беларус Беларус – Премиер Лига
18:30 ФК Слуцк – Нафтан 1 8/10 1.20  Залог
България България – Първа ПФЛ
20:30 Етър Велико Т. – Верея Стара З. 1 3/10 2.30  Залог
България България – Втора ПФЛ
18:30 Марица Пловдив – Оборище Панагюрище 1X 7/10 1.30  Залог
18:30 Нефтохимик Бургас – Лудогорец Р. 1 7/10 1.60  Залог
Дания Дания – Суперлига
20:00 Силкеборг – Орхус 2 3/10 2.25  Залог
Ирландия Ирландия – Висша Дивизия
21:45 Корк Сити – Бохемианс 1 7/10 1.22  Залог
Исландия Исландия – Висша Лига
22:15 Брейдаблик Коупавогюр – Фьолнир Р. 1 6/10 1.85  Залог
22:15 Гриндавик – Викингур Рейкявик X2 8/10 1.42  Залог
22:15 КР Рейкявик – Викингур Олафсвик 1 7/10 1.23  Залог
23:00 Валур Рейкявик – Акранес 1 7/10 1.22  Залог
Латвия Латвия – Вирслига
19:00 Йелгава – ФК Лиепая 1X 7/10 1.40  Залог
Полша Полша – Екстракласа
19:00 Корона Келце – Краковия Краков 1X 7/10 1.40  Залог
Русия Русия – Премиер Лига
19:30 Спартак Москва – ФК Краснодар 1 5/10 1.85  Залог
Финландия Финландия – Вейкауслига
18:30 ХИК Хелзинки – ХИФК Хелзинки 1 8/10 1.25  Залог
18:30 ЮЯК Ювяскюля – РоПС Рованиеми X2 7/10 1.32  Залог
Чехия Чехия – Национална Лига
19:00 Чешке Будьовице – Виктория Жижков 1 6/10 1.72  Залог
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
21:00 Волен – Шафхаузен 2 6/10 1.78  Залог
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
20:00 АФК Ескилстюна – Юргорден 2 7/10 1.49  Залог
20:00 Хакен – Йоребро 1 7/10 1.73  Залог
Швеция Швеция – Суперетан Лига
20:00 Йоргрите – Норбю 1 6/10 1.60  Залог
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи – Клубни
19:00 Акхисар Беледиеспор – Галатасарай 2 5/10 1.80  Залог
19:00 Хамбургер – Анталияспор 1 5/10 2.00  Залог
21:00 Кьолн – Болоня 1 4/10 2.00  Залог
21:00 Савона – Дженоа 2 8/10 1.33  Залог

България прогнози 30.07.2017

България България – Първа ПФЛ
18:45 Ботев Пловдив – ЦСКА София 2 6/10 1.62  Залог

Футболни прогнози за Неделя, 30 Юли, 2017

Германия Германия – Втора Бундеслига
14:30 Нюрнберг – Кайзерслаутерн -2.5 6/10 1.64  Залог
16:30 Динамо Дрезден – Дуисбург 1X 7/10 1.24  Залог
16:30 Хайденхайм – Ерцгебирге Ауе -2.5 7/10 1.62  Залог
16:30 Холщайн Кил – Зандхаузен -2.5 7/10 1.60  Залог
Италия Италия – Купа на Италия
17:00 Ренате – Сиракуза 1X 7/10 1.34  Залог
19:00 Виченца – Про Пиаченца 1 7/10 1.73  Залог
21:30 Джиана Ерминио – Албинолефе 1 5/10 2.00  Залог
21:30 Козенца – Алесандрия 2 3/10 2.30  Залог
21:30 Ливорно – ФералпиСало 1 6/10 1.79  Залог
21:30 Матера – Казертана 1 6/10 1.67  Залог
21:30 Пиза – Варезе +2.5 7/10 1.65  Залог
21:30 Самбенедетезе – Лукезе 1 7/10 1.72  Залог
21:30 Трапани – Паганезе 1 7/10 1.30  Залог
21:45 Юве Стабия – Басано Виртус -2.5 5/10 1.81  Залог
Австрия Австрия – Бундеслига
17:00 Аустрия Виена – Щурм Грац 1 4/10 2.00  Залог
19:30 Адмира Вакер Мьодлинг – Алтах 1X 7/10 1.40  Залог
Беларус Беларус – Премиер Лига
18:00 Шахтьор Солигорск – Городея 1 6/10 1.40  Залог
18:30 Динамо Брест – ФК Минск 1 8/10 1.47  Залог
18:30 Динамо Минск – Днепър Могилев 1 7/10 1.30  Залог
Белгия Белгия – Първа Дивизия А
15:30 Мехелен – Стандарт Лиеж X2 7/10 1.49  Залог
19:00 Сент Трюиден – КАА Гент -2.5 5/10 1.76  Залог
21:00 Остенде – Роял Ексел Мускрон 1 7/10 1.51  Залог
България България – Първа ПФЛ
18:45 Ботев Пловдив – ЦСКА София 2 6/10 1.62  Залог
Дания Дания – Суперлига
15:00 Мидтиланд – Рандерс 1 7/10 1.70  Залог
19:00 Брьондби – Лингби 1 6/10 1.60  Залог
Дания Дания – Първа Дивизия
14:45 Брабранд – Роскилде 2 6/10 1.85  Залог
14:45 Кьоге – Вейле 1X 7/10 1.32  Залог
14:45 Нюкьобинг – Скиве +2.5 6/10 1.83  Залог
14:45 Тистед – Виборг -2.5 5/10 1.80  Залог
17:00 Вендсисел – Фремад Амагер 1 5/10 1.90  Залог
Ирландия Ирландия – Висша Дивизия
19:00 Дери Сити – Лимерик 1 7/10 1.67  Залог
Норвегия Норвегия – Адеколиген
16:00 Санднес – Старт Кристиансанд 1X 7/10 1.25  Залог
19:00 Арендал – Осане 1 3/10 2.25  Залог
19:00 Елверум – Флурьо 2 4/10 2.40  Залог
19:00 Конгсвингер – Уленсакер Киса 1 7/10 1.57  Залог
19:00 Левангер – Йерв Гримстад 1X 8/10 1.35  Залог
19:00 Ранхайм – Тромсдален 1 6/10 1.70  Залог
19:00 Фредрикстад – Стрьомен +2.5 7/10 1.67  Залог
Полша Полша – Екстракласа
16:30 Арка Гдиня – Висла Плоцк 1X 8/10 1.35  Залог
16:30 Погон Шчечин – Ягиелония Бялисток 1X 7/10 1.40  Залог
19:00 Лех Познан – Пяст Гливице 1 7/10 1.61  Залог
Полша Полша – Първа Лига
20:47 Вигри Сувалки – ГКС Тихи X2 8/10 1.38  Залог
Португалия Португалия – Купа на Лигата
18:00 Ароука – Пасош Ферейра 1X 8/10 1.40  Залог
18:00 Морейрензе – Авеш -2.5 7/10 1.53  Залог
18:00 Оливейрензе – Санта Клара X2 7/10 1.38  Залог
18:00 Униао Мадейра – Жил Висенте -2.5 8/10 1.55  Залог
20:00 Витория Сетубал – Тондела 1 5/10 2.05  Залог
Румъния Румъния – Лига I
18:00 Виторул Констанца – Динамо Букурещ X2 8/10 1.47  Залог
21:00 ФК ФКСБ – Университатя Крайова 1 7/10 1.52  Залог
Русия Русия – Премиер Лига
15:00 Амкар Перм – ФК Ростов -2.5 8/10 1.25  Залог
17:30 Локомотив Москва – Анжи Махачкала 1 7/10 1.55  Залог
20:00 ФК Тосно – Зенит Санкт Петербург 2 7/10 1.30  Залог
Русия Русия – Първа Дивизия
15:00 Том Томск – Авангард Курск X2 8/10 1.42  Залог
15:00 ФК Тюмен – Ротор Волгоград 1 6/10 1.85  Залог
16:00 Динамо Санкт П. – Кубан Краснодар 1X 7/10 1.40  Залог
16:00 ФК Тамбов – Енисей Красноярск 2 4/10 2.50  Залог
16:00 ФК Химки – Криля Советов X2 8/10 1.28  Залог
16:00 Шинник Ярославл – Луч-Енергия В. 1 7/10 1.70  Залог
17:00 ФК Оренбург – Зенит Санкт Петербург 2 1 6/10 1.83  Залог
18:00 Волгар Астрахан – Олимпиец Нижни Н. 1X 8/10 1.25  Залог
Словакия Словакия – Суперлига
20:00 Ружомберок – Сеница 1 7/10 1.36  Залог
Словения Словения – Първа Лига
17:50 Олимпия Любляна – Алуминий Кидричево 1 7/10 1.36  Залог
19:00 Анкаран Хрватини – Домжале 2 7/10 1.44  Залог
21:00 Целие – Горица 1X 7/10 1.42  Залог
Сърбия Сърбия – Суперлига
20:00 Рад Белград – Цървена Звезда Белград 2 7/10 1.24  Залог
Украйна Украйна – Премиер Лига
17:00 Иличивец Мариупол – Черноморец Одеса 1X 7/10 1.38  Залог
19:30 Александрия – Заря Луганск X2 7/10 1.28  Залог
19:30 Олимпик Донецк – Верес Ровно 1 6/10 1.73  Залог
Унгария Унгария – НП I
19:00 Вашаш Будапеща – Пушкаш Академи +2.5 5/10 1.83  Залог
19:00 Видеотон Фехервар – Уйпещ 1 7/10 1.64  Залог
19:00 Ференцварош – Мезьокьовешд 1 8/10 1.45  Залог
Финландия Финландия – Икьонен
17:00 ТПС Турку – ОПС Оулу 1 7/10 1.22  Залог
Хърватска Хърватска – Първа Лига
20:00 Цибалия – Хайдук Сплит 2 8/10 1.38  Залог
22:00 Осиек – Динамо Загреб 2 7/10 1.60  Залог
Чехия Чехия – Първа Лига
18:00 Млада Болеслав – Сигма Оломоуц 1 7/10 1.60  Залог
18:00 Слован Либерец – Фастав Злин 1X 7/10 1.28  Залог
20:00 Спарта Прага – Бохемианс 1905 Прага 1 8/10 1.28  Залог
Чехия Чехия – Национална Лига
18:00 Варнсдорф – Тринец 1 6/10 1.80  Залог
18:00 Графин Влашим – Баник Соколов 1 4/10 1.95  Залог
Швейцария Швейцария – Суперлига
17:00 Базел – Люцерн 1 7/10 1.45  Залог
17:00 Лозана Спорт – Сион +2.5 6/10 1.70  Залог
17:00 Цюрих – Тун 1 6/10 1.78  Залог
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
17:00 Вадуц – Сервет 1 7/10 1.65  Залог
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
16:00 ИФК Гьотеборг – Норкьопинг 1X 7/10 1.35  Залог
16:00 Йостерсунд – Халмстад 1 7/10 1.44  Залог
18:30 АИК Стокхолм – Калмар 1 8/10 1.50  Залог
Швеция Швеция – Суперетан Лига
18:00 Йостерс – Атвидаберг 1 7/10 1.55  Залог
20:00 Фалкенберг – Варберг БоИС 1 5/10 2.15  Залог
Шотландия Шотландия – Купа на Лигата
17:00 Дънди ФК – Дънди Юнайтед 1X 7/10 1.38  Залог

 

Футболни прогнози за Събота, 29 Юли, 2017

Германия Германия – Втора Бундеслига
14:00 Инголщат – Унион Берлин 1 4/10 2.15  Залог
16:30 Арминия Билефелд – Ян Регенсбург 1 4/10 2.05  Залог
16:30 Дармщат 98 – Гройтер Фюрт -2.5 6/10 1.65  Залог
Италия Италия – Купа на Италия
19:00 Арецо – Триестина 1 7/10 1.35  Залог
Франция Франция – Лига 2
16:00 Лориен – Кювили-Руан 1 7/10 1.72  Залог
Австрия Австрия – Бундеслига
17:00 Ред Бул Залцбург – ЛАСК Линц 1 8/10 1.45  Залог
19:30 Матерсбург – Волфсбергер -2.5 6/10 1.57  Залог
19:30 Санкт Полтен – Рапид Виена -2.5 5/10 1.80  Залог
Беларус Беларус – Премиер Лига
17:00 ФК Витебск – Крумкачи Минск 1 6/10 1.70  Залог
17:30 Славия Мозир – Неман 2 4/10 2.25  Залог
18:30 Ислоч Минск – Торпедо Жодино 2 7/10 1.55  Залог
19:00 БАТЕ Борисов – Гомел 1 7/10 1.33  Залог
Белгия Белгия – Първа Дивизия А
19:00 Локерен – Клуб Брюж 2 5/10 1.80  Залог
21:00 Генк – Ваасланд-Беверен 1 8/10 1.36  Залог
21:00 Ойпен – Зулте Варегем X2 7/10 1.42  Залог
21:30 Шарлероа – Кортрийк 1 6/10 1.62  Залог
България България – Първа ПФЛ
18:45 Берое – Пирин Благоевград 1X 7/10 1.25  Залог
21:00 Лудогорец Разград – Локомотив Пловдив 1 7/10 1.29  Залог
Дания Дания – Суперлига
17:00 Одензе – Хорсенс 1 7/10 1.65  Залог
19:00 ФК Копенхаген – Хобро 1 8/10 1.34  Залог
Ирландия Ирландия – Висша Дивизия
21:45 Слиго Роувърс – Дъндолк 2 5/10 1.38  Залог
Норвегия Норвегия – Адеколиген
19:00 Мьондален – Бодо Глимт X2 7/10 1.45  Залог
Полша Полша – Екстракласа
19:00 Легия Варшава – Сандеця Нови Сонч 1 7/10 1.45  Залог
Полша Полша – Първа Лига
16:30 Заглембие Сосновец – Олимпия Г. 1 4/10 2.00  Залог
18:00 Одра Ополе – Гурник Ленчна 1X 7/10 1.40  Залог
18:00 Пуща Неполомице – Хойничанка Хойнице X2 7/10 1.26  Залог
19:00 Раков Ченстохова – Миедж Легница X2 7/10 1.33  Залог
20:00 Битовия Битов – Стомил Олщин -2.5 5/10 1.75  Залог
20:00 ГКС Катовице – Погон Шедълце 1 8/10 1.55  Залог
20:00 Хробри Глогов – Подбескидзе 1X 7/10 1.35  Залог
Румъния Румъния – Лига I
18:30 Ювентус Букурещ – Волунтари X2 8/10 1.33  Залог
21:00 Газ Метан Медиаш – Клуж 2 6/10 1.78  Залог
Русия Русия – Премиер Лига
15:00 Урал Свердловска област – ФК Уфа 1 3/10 2.60  Залог
15:00 ЦСКА Москва – СКА-Хабаровск 1 9/10 1.17  Залог
17:30 Рубин Казан – Арсенал Тула 1 6/10 1.67  Залог
20:00 Ахмат Грозни – Динамо Москва 1 4/10 2.15  Залог
Словакия Словакия – Суперлига
19:30 Тренчин – ДАК Дунайска Стреда 1 7/10 1.50  Залог
20:00 Жилина – Татран Прешов 1 9/10 1.16  Залог
20:00 Нитра – Земплин Михаловце 1X 7/10 1.28  Залог
20:00 Слован Братислава – Злате Моравце +2.5 7/10 1.65  Залог
Сърбия Сърбия – Суперлига
18:00 Мачва Шабац – Земун 1 6/10 1.90  Залог
19:00 Бачка Бачка П. – Вождовац Белград 2 4/10 2.50  Залог
20:00 Партизан Белград – Явор Иваница 1 9/10 1.07  Залог
21:00 Борац Чачак – Спартак Суботица X 3/10 2.88  Залог
21:00 Радник Сурдулица – Войводина X2 8/10 1.28  Залог
21:00 Чукарички – Напредак Крушевац 1 7/10 1.65  Залог
Украйна Украйна – Премиер Лига
17:00 Стал Каменское – Шахтьор Донецк +2.5 7/10 1.37  Залог
19:30 Ворскла Полтава – Зирка Кропивницкий 1 6/10 1.73  Залог
19:30 Динамо Киев – Карпати Лвов 1 8/10 1.20  Залог
Унгария Унгария – НП I
19:00 Пакш – Дебрецен 1X 7/10 1.32  Залог
19:00 Халадаш Сомбатхей – Диошдьор 1 4/10 2.45  Залог
21:30 Хонвед Будапеща – Балмазуйварош 1 8/10 1.45  Залог
Финландия Финландия – Вейкауслига
17:00 Илвес Тампере – ВПС Вааса 1X 8/10 1.29  Залог
17:00 Кеми Кингс – Интер Турку X2 8/10 1.31  Залог
17:00 ФК Лахти – ИФК Мариехамн 1 5/10 2.05  Залог
Финландия Финландия – Икьонен
14:00 Екеняс ИФ – КПВ Кокола X2 7/10 1.36  Залог
14:00 Хака – Яро 1 3/10 2.25  Залог
17:00 Гранкула ИФК – Гнистан Хелзинки +2.5 5/10 1.75  Залог
Хърватска Хърватска – Първа Лига
20:00 Интер Запрешич – Славен X2 8/10 1.42  Залог
22:00 Риека – Истра 1961 1 9/10 1.15  Залог
Чехия Чехия – Първа Лига
18:00 Виктория Пилзен – Дукла Прага 1 7/10 1.50  Залог
18:00 Карвина – Височина Ихлава 1 4/10 2.00  Залог
18:00 Словачко – Баумит Яблонец 1 3/10 2.60  Залог
21:00 Славия Прага – Теплице 1 8/10 1.30  Залог
Чехия Чехия – Национална Лига
11:15 Олимпия Прага – Пардубице X2 7/10 1.40  Залог
18:00 Прибрам – Зноймо 1 6/10 1.67  Залог
18:00 Фридек-Мистек – Опава 2 7/10 1.73  Залог
Швейцария Швейцария – Суперлига
20:00 Грасхопърс – Йънг Бойс 2 4/10 2.05  Залог
20:00 Лугано – Санкт Гален 1X 7/10 1.30  Залог
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
20:00 Аарау – Вил 1 7/10 1.62  Залог
20:00 Раперсвил-Йона – Винтертур 2 6/10 1.72  Залог
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
17:00 Елфсборг – Сириус 1 7/10 1.73  Залог
17:00 Йонкьопинг Содра – Хамарби X2 8/10 1.45  Залог
19:00 Сундсвал – Малмьо 2 7/10 1.53  Залог
Швеция Швеция – Суперетан Лига
17:00 Бромапойкарна – Фрей Тебю +2.5 8/10 1.45  Залог
17:00 Йефле – ГАИС Гьотеборг 1X 7/10 1.38  Залог
17:00 Сирианска Сьодертале – Хелзинборг 2 4/10 2.15  Залог
17:00 Трелеборг – Вернаму +2.5 7/10 1.55  Залог
19:00 Далкурд – Дегерфорш +2.5 6/10 1.65  Залог
Шотландия Шотландия – Купа на Лигата
17:00 Алоа Атлетик – Хибърниън 2 8/10 1.20  Залог
17:00 Анан Атлетик – Еър Юнайтед 2 8/10 1.46  Залог
17:00 Арброут – Рос Каунти 2 8/10 1.36  Залог
17:00 Брихин Сити – Фолкърк 2 6/10 1.80  Залог
17:00 Грийнок Мортън – Единбург Сити 1 8/10 1.25  Залог
17:00 Елгин Сити – Питърхед 2 7/10 1.58  Залог
17:00 Килмарнък – Дъмбартън 1 7/10 1.26  Залог
17:00 Куин ъф Саут – Албион Роувърс 1 8/10 1.35  Залог
17:00 Мъдъруел – Берик Рейнджърс 1 8/10 1.11  Залог
17:00 Партик Тисъл – Странрар +2.5 7/10 1.36  Залог
17:00 Рейт Роувърс – Каудънбийт 1 7/10 1.35  Залог
17:00 Сейнт Мирън – Еърдри 1 7/10 1.45  Залог
17:00 Форфар Атлетик – Инвърнес КТ 2 7/10 1.36  Залог
17:00 Хамилтън – Стенхаусмюър 1 8/10 1.17  Залог
17:00 Хартс – Дънфърмлин 1 7/10 1.40  Залог

Футболни прогнози за Петък, 28 Юли, 2017

Германия Германия – Втора Бундеслига
21:30 Бохум – Санкт Паули 1X 8/10 1.42  Залог
Германия Германия – Трета Лига
20:00 Оснабрюк – Веен Висбаден 1X 7/10 1.33  Залог
20:00 Унтерхахинг – Карлсруе -2.5 5/10 1.75  Залог
Франция Франция – Лига 2
21:00 Брест – Шатору 1 5/10 1.85  Залог
21:00 Валансиен – Газелек Аячо -2.5 6/10 1.62  Залог
21:00 Ним – Реймс -2.5 7/10 1.68  Залог
21:00 Орлеан – Нанси X2 7/10 1.35  Залог
21:00 Париж ФК – Клермонт Фут 1X 8/10 1.42  Залог
21:00 Сошо – Бурж-Перона 1 5/10 1.95  Залог
21:00 Тур – Льо Авър -2.5 7/10 1.62  Залог
21:00 Шамоа Ниор – Аячо -2.5 6/10 1.68  Залог
Австрия Австрия – Ерсте Лига
19:30 Вакер Инсбрук – Капфенберг 1 8/10 1.55  Залог
19:30 Винер Нойщат – Блау-Вайс Линц -2.5 6/10 1.84  Залог
19:30 Хартберг – Флоридсдорфер АК 1 7/10 1.44  Залог
21:30 Аустрия Лустенау – Рийд 1 4/10 2.25  Залог
Белгия Белгия – Първа Дивизия А
21:30 Роял Антверпен – Андерлехт 2 7/10 1.68  Залог
България България – Първа ПФЛ
18:15 Черно море – Дунав Русе 1 6/10 1.85  Залог
21:00 Септември София – Славия X2 8/10 1.34  Залог
Естония Естония – Мейстрилига
19:00 Силамае Калев – ФКИ Талин 2 7/10 1.40  Залог
19:30 Тулевик Вилянди – Левадия Талин 2 9/10 1.20  Залог
Ирландия Ирландия – Висша Дивизия
21:45 Брей Уондърърс – Фин Харпс 1 6/10 1.85  Залог
21:45 Корк Сити – Голуей ФК +2.5 7/10 1.44  Залог
22:00 Шамрок Роувърс – Бохемианс 1 7/10 1.40  Залог
Ирландия Ирландия – Първа Дивизия
21:30 Лонгфорд Таун – Шелбърн 1 4/10 2.10  Залог
21:45 УК Дъблин – Кабинтили 1 6/10 1.70  Залог
21:45 Уотърфорд Юнайтед – Атлон Таун 1 8/10 1.13  Залог
22:00 Уексфорд Ютс – Коб Рамблърс 2 5/10 1.85  Залог
Исландия Исландия – Първа Дивизия
22:15 ИР Рейкявик – Хаукар Хафнарфьордур 2 4/10 2.10  Залог
Полша Полша – Екстракласа
19:00 ЛКС Нечеча – Заглембие Любин 2 3/10 2.60  Залог
21:30 Шльонск Вроцлав – Лехия Гданск X2 8/10 1.35  Залог
Полша Полша – Първа Лига
21:45 Стал Мелец – Рух Хожов 1 7/10 1.57  Залог
Румъния Румъния – Лига I
18:30 Ботошани – Сепси Сфънту Георге 1 6/10 1.75  Залог
21:00 Конкордия Кяжна – Политехника Яш -2.5 8/10 1.50  Залог
Словакия Словакия – Суперлига
19:30 Железарна Подбрезова – Спартак Търнава 1X 7/10 1.50  Залог
Словакия Словакия – 2. Лига
18:00 Локомотив Кошице – Локомотив Зволен 1 7/10 1.47  Залог
Словения Словения – Първа Лига
21:00 Кръшко – Триглав 1 6/10 1.78  Залог
Сърбия Сърбия – Суперлига
21:00 Раднички Ниш – Младост Лучани 1 5/10 1.83  Залог
Хърватска Хърватска – Първа Лига
21:00 Локомотив Загреб – Рудеш Загреб 1 6/10 1.80  Залог
Чехия Чехия – Първа Лига
19:00 Збройовка Бърно – Баник Острава 1 4/10 2.25  Залог
Чехия Чехия – Национална Лига
19:00 Витковице – Усти над Лабем 1 5/10 1.90  Залог
19:00 Храдец Кралове – МАС Таборско 1 7/10 1.44  Залог
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
21:00 Киасо – Ксамакс 2 7/10 1.68  Залог
Индонезия Индонезия – Лига 1
11:00 Персела Ламонган – Барито Путера 1 6/10 1.73  Залог
14:30 Митра Кукар – Персиба Баликпапан 1 9/10 1.17  Залог
Иран Иран – Про Лига
18:30 Гостареш Фулад – Парс Джонуби Джем -2.5 7/10 1.37  Залог
19:00 Сепахан Исфахан – Сайпа Карадж 1 6/10 1.80  Залог
19:15 Пейкан Техеран – Падидех Хорасан М. -2.5 8/10 1.44  Залог
19:30 Санат Нафт Абадан – Естеглал Техеран 2 6/10 1.88  Залог
Китай Китай – Супер Лига
14:35 Хенан Джайне – Пекин Гуоан X2 7/10 1.36  Залог
Сингапур Сингапур – С-Лига
14:30 Тампайнс Роувърс – Бруней ДПММ 1 7/10 1.45  Залог
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи – Клубни
19:30 Вердер Бремен – Уест Хям 2 4/10 2.50  Залог
20:00 Волендам – Цволе 2 5/10 1.91  Залог
20:00 Тулуза – Осасуна 1X 7/10 1.42  Залог
20:30 Борусия Дортмунд – Еспаньол 1 6/10 1.57  Залог
21:00 Кардиф – Ливингстън 1 7/10 1.40  Залог
21:30 Нумансия – Алавес 2 5/10 1.90  Залог
21:30 Флийтууд Таун – Престън 2 5/10 2.00  Залог
21:45 Бристъл Сити – Твенте 1X 7/10 1.48  Залог
21:45 Ийстли – Шефилд Юнайтед 2 7/10 1.25  Залог
21:45 Милтън – Лестър 2 8/10 1.35  Залог
Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство