Футболни прогнози за Събота, 10 Юни, 2017

Световно ПървенствоСветовно Първенство
19:00Азербайджан – Северна ИрландияX27/101.29 Заложи
19:00Казахстан – Дания27/101.47 Заложи
19:00Словения – Малта+2.58/101.40 Заложи
19:00Шотландия – Англия26/101.68 Заложи
21:45Германия – Сан Марино19/101.01 Заложи
21:45Литва – Словакия26/101.72 Заложи
21:45Норвегия – Чехия1X8/101.42 Заложи
21:45Черна Гора – Армения16/101.60 Заложи
Купа на Африканските НацииКупа на Африканските Нации
15:30Малави – Коморски острови-2.58/101.45 Заложи
16:00Замбия – Мозамбик17/101.50 Заложи
16:30Ботсвана – Мавритания1X8/101.36 Заложи
17:00Камерун – Мароко1X7/101.24 Заложи
18:00Нигер – Свазиленд14/102.00 Заложи
19:00Гвинея-Бисау – Намибия17/101.68 Заложи
19:00Нигерия – Южна Африка16/101.68 Заложи
19:30Сиера Леоне – КенияX27/101.36 Заложи
20:00Танзания – Лесото15/101.90 Заложи
20:30Кабо Верде – Уганда16/101.88 Заложи
20:30Конго ДР – Република Конго17/101.53 Заложи
21:00Буркина Фасо – Ангола17/101.50 Заложи
21:00Кот д’Ивоар – Гвинея17/101.50 Заложи
22:00Мали – Габон-2.58/101.45 Заложи
23:00Сенегал – Екваториална Гвинея17/101.40 Заложи
ИспанияИспания – Сегунда Дивисион
21:30Алкоркон – Луго18/101.40 Заложи
21:30Алмерия – Реус Депортиу18/101.25 Заложи
21:30Валядолид – Кадис18/101.44 Заложи
21:30Елче – Реал Овиедо27/101.57 Заложи
21:30Кордоба – Хирона14/102.05 Заложи
21:30Леванте – Хуеска25/102.00 Заложи
21:30Майорка – Хетафе-2.56/101.75 Заложи
21:30Сарагоса – Тенерифе25/102.20 Заложи
21:30Химнастик де Тарагона – УКАМ Мурсия-2.56/101.69 Заложи
ИспанияИспания – Сегунда Дивисион – Плейофи
20:00Барселона Б – Картахена17/101.45 Заложи
ДанияДания – Плейофи
16:00Колдинг – Хвидовре17/101.38 Заложи
ИсландияИсландия – Първа Дивизия
17:00Лейкнир Фаскрудсфирди – Филкир Р.27/101.23 Заложи
НорвегияНорвегия – Адеколиген
14:30Конгсвингер – Левангер14/102.00 Заложи
НорвегияНорвегия – Втора Дивизия – Група 1
17:00Киелсос – Берум1X8/101.42 Заложи
19:00Гроруд – Алта15/101.95 Заложи
НорвегияНорвегия – Втора Дивизия – Група 2
15:00Фана Берген – Виндбярт15/101.90 Заложи
17:00Фрам Ларвик – Айерсун16/101.88 Заложи
ФинландияФинландия – Икьонен
17:00Екеняс ИФ – Гранкула ИФК1X8/101.28 Заложи
17:00ТПС Турку – Гнистан Хелзинки17/101.34 Заложи
17:00Хака – КПВ КоколаX27/101.35 Заложи
17:00Яро – АС Оулу16/101.68 Заложи
ФинландияФинландия – Каконен Група А
17:00Лахти Академия – КТП Котка27/101.47 Заложи
17:00Легирус Интер – ЯПС Ярвенпяя14/102.05 Заложи
17:00ПЕПО Лапеенранта – Судет17/101.47 Заложи
ФинландияФинландия – Каконен Група В
17:00НуПС Нумела – КяПа Хелзинки26/101.65 Заложи
ФинландияФинландия – Каконен Група С
17:00ГБК Кокола – ЯБК Якобстад14/101.95 Заложи
17:00Еркулес Оулу – КуФу-98 Куопио25/102.15 Заложи
ШвецияШвеция – Суперетан Лига
17:00Дегерфорш – Йефле16/101.85 Заложи
17:00Норбю – Сирианска Сьодертале1X7/101.45 Заложи
17:00Фрей Тебю – Фалкенберг14/102.30 Заложи
ШвецияШвеция – Първа Дивизия – Север
17:00Арамейск-Сирианска – Солентюна16/101.85 Заложи
ШвецияШвеция – Първа Дивизия – Юг
17:00Квидинг – Хускварна+2.56/101.72 Заложи
17:00Утсиктенс – Ландскрона БоИС+2.55/101.83 Заложи
17:00Шьовде АИК – Одеволд+2.56/101.70 Заложи
АлжирАлжир – Национален Шампионат
19:00ЖС Кабилие – УСМ Бел-Абес16/101.80 Заложи
19:00КА Батна – КР БелуиздадX27/101.35 Заложи
19:00МК Оран – ДРБ Тадженант1X8/101.33 Заложи
19:00НА Хюсеин Дей – КС КонстантинX27/101.33 Заложи
19:00УСМ Ел Хараш – РК Релизан16/101.68 Заложи
АржентинаАржентина – Примера Б Насионал
23:00Бока Унидос – Институто Кордоба1X7/101.33 Заложи
23:00Гилермо Браун – Дъглас Хейг16/101.67 Заложи
23:00Индепендиенте Р. – Архентинос Х.-2.58/101.40 Заложи
23:00Клуб Алмагро – Сан Мартин Тукуман1X8/101.33 Заложи
23:00Фландрия – Химнасия Хухуй1X7/101.25 Заложи
БоливияБоливия – Професионална Лига
22:00Университарио Сукре – Насионал Потоси16/101.85 Заложи
БразилияБразилия – Серия А
22:00Палмейрас SP – Флуминензе RJ16/101.82 Заложи
БразилияБразилия – Серия Б
22:30Боа MG – Жувентуд RS1X7/101.40 Заложи
22:30Бразил де Пелотас RS – Сеара CE-2.56/101.57 Заложи
22:30Интернасионал RS – Наутико PE18/101.25 Заложи
22:30Парана Клуб PR – Гуарани SP14/102.05 Заложи
ИндонезияИндонезия – Лига 1
16:30Арема Маланг – Персеру Серуи17/101.22 Заложи
ПарагвайПарагвай – Примера Дивисион
23:00Либертад Асунсион – Олимпия Асунсион1X7/101.36 Заложи
ПеруПеру – Примера Дивисион
20:30Аякучо – Реал Гаркиласо1X7/101.40 Заложи
23:00Спортинг Кристал – Универсидад Сан М.17/101.44 Заложи
САЩСАЩ – Висша Лига
23:00Чикаго Файър – Атланта Юнайтед16/101.75 Заложи
САЩСАЩ – Северно Американска Сокър Лига
23:00Ню Йорк Космос – Норт Каролина17/101.47 Заложи
УругвайУругвай – Други
21:00Ливърпул Монтевидео – Ел Танкуе С.+2.55/101.83 Заложи
21:00Хувентуд де Л. – Ривър Плейт М.-2.57/101.73 Заложи
Купа на АзияКупа на Азия
16:00Сингапур – Тайван+2.57/101.65 Заложи
Може да прогнозирате и да залагате при избрани от Вас букмейкъри.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство