Футболни прогнози за Петък, 12 Май, 2017

АнглияАнглия – Премиършип
22:00Уест Бромич – Челси28/101.36
ФранцияФранция – Лига 2
21:30Амиен – Лавал18/101.28
21:30Бурж-Перона – Брест26/101.87
21:30Валансиен – ОксерX27/101.31
21:30Газелек Аячо – Ланс25/101.80
21:30Ним – Аячо17/101.49
21:30Орлеан – Клермонт Фут1X7/101.28
21:30Ред Стар Париж – Сошо17/101.73
21:30Троа – Реймс16/101.75
21:30Тур – Льо Авър-2.56/101.72
21:30Шамоа Ниор – Страсбург26/101.67
ФранцияФранция – Лига Национал
21:00Авранш – Конкарно1X7/101.40
21:00Белфор – Консолат Марсилия27/101.57
21:00Булон – Безие-2.57/101.70
21:00КА Бастия – Париж ФКX28/101.25
21:00Кретей-Луситанос – Седан1X7/101.38
21:00Кювили-Руан – Дюнкерк14/102.10
21:00Лез Ербиер – Шамбли1X7/101.40
21:00Лион-Дюшер – Шатору-2.56/101.65
21:00По – Епинал-2.56/101.60
АвстрияАвстрия – Ерсте Лига
19:30Вакер Инсбрук – Блау-Вайс Линц14/102.10
19:30ЛАСК Линц – Капфенберг17/101.33
19:30Хорн – ВСГ Ватенс14/102.00
21:30Флоридсдорфер АК – Винер Нойщат1X7/101.36
БелгияБелгия – Група А за Лига Европа
21:30Стандарт Лиеж – Мехелен14/102.00
БългарияБългария – Група за Титлата
17:30Дунав Русе – Лудогорец Разград27/101.35
20:00Локомотив Пловдив – Левски София26/101.75
ДанияДания – Група за Титлата
15:00Сьондерийске – Мидтиланд26/101.80
17:00Лингби – Нордселанд1X8/101.38
ЕстонияЕстония – Мейстрилига
19:00Таммека Тарту – Пайде ЛиннамеескондX27/101.35
19:30Номе Калю – Левадия Талин23/102.25
ИзраелИзраел – Група за Промоция
16:00Апоел Бней Лод – Макаби Назарет16/101.75
ИзраелИзраел – Група за Изпадане ЛЛ
16:00Апоел Афула – Апоел Назарет Илит24/102.10
16:00Апоел Ришон Л. – Апоел Рамат Х.X3/102.88
16:00Макаби Херцлия – Ирони Нешер14/102.55
16:00Макаби Шаараим – Апоел Йерусалим13/102.45
ИрландияИрландия – Висша Дивизия
21:45Бохемианс – Шамрок Роувърс25/101.80
21:45Голуей ФК – Корк Сити28/101.39
21:45Сейнт Патрикс – Дрогеда Юнайтед16/101.64
22:00Фин Харпс – Брей Уондърърс26/101.75
ИрландияИрландия – Първа Дивизия
21:45Шелбърн – Атлон Таун17/101.40
22:00Уексфорд Ютс – Уотърфорд Юнайтед27/101.36
ЛатвияЛатвия – Вирслига
19:00Спартакс Юрмала – Ригас16/101.88
НорвегияНорвегия – Типелиген
20:00Олесунд – Волеренга Осло+2.57/101.62
ПолшаПолша – Първа Лига
18:45ГКС Катовице – Сандеця Нови Сач-2.57/101.63
20:00Миедж Легница – Заглембие Сосновец-2.57/101.72
20:00Хробри Глогов – Олимпия Груджьондз-2.57/101.73
20:30Знич Прушков – Погон Шедълце1X7/101.42
ПолшаПолша – Група за Изпадане
19:00Заглембие Любин – Пяст Гливице15/102.00
21:30Арка Гдиня – Гурник Ленчна1X7/101.35
ПортугалияПортугалия – Примейра Лига
22:30Белененсеш – МорейрензеX28/101.40
ПортугалияПортугалия – Сегунда Лига
20:45Порто Б – Витория Гимараеш Б15/102.00
РумънияРумъния – Група за Изпадане
20:30Газ Метан Медиаш – Волунтари14/101.95
РусияРусия – Премиер Лига
19:30ЦСКА Москва – Арсенал Тула17/101.25
Северна ИрландияСеверна Ирландия – Плейофи
21:45Балимина Юнайтед – Гленавон15/102.15
СловакияСловакия – Суперлига
20:00Слован Братислава – Татран Прешов19/101.18
СловенияСловения – Първа Лига
18:00Радомлие – Копер28/101.50
20:00Целие – Кръшко18/101.48
ТурцияТурция – Супер Лига
20:00Кайзериспор – Коняспор16/101.60
20:00Касъмпаша – РизеспорX27/101.32
ТурцияТурция – ТФФ Първа Лига
18:30Гьозтепе – Самсунспор16/101.58
УкрайнаУкрайна – Група за Изпадане
19:00Волин Луцк – Стал КаменскоеX27/101.32
ФинландияФинландия – Вейкауслига
18:30Интер Турку – ВПС Вааса15/101.91
18:30ИФК Мариехамн – Кеми Кингс17/101.57
18:30КуПС Куопио – ХИФК Хелзинки16/101.72
18:30РоПС Рованиеми – ФК ЛахтиX27/101.40
20:00Сейняйоен ЯК – ЮЯК Ювяскюля18/101.33
ХоландияХоландия – Ередивизи – Плейофи
19:30Еммен – Ваалвийк15/101.78
21:45Алмере Сити – Хелмонд Спорт17/101.60
ХърватскаХърватска – Първа Лига
19:00Истра 1961 – Цибалия15/101.84
21:00РНК Сплит – Динамо Загреб28/101.13
ЧехияЧехия – Първа Лига
19:15Виктория Пилзен – Млада Болеслав17/101.65
21:15Карвина – Спарта Прага25/101.80
ШвецияШвеция – Алсвенскан Лига
20:00АФК Ескилстюна – Норкьопинг27/101.55
ШвецияШвеция – Суперетан Лига
20:00Сирианска Сьодертале – Атвидаберг+2.55/101.75
ШотландияШотландия – Премиършип
21:45Абърдийн – Селтик27/101.69
ШотландияШотландия – Чемпиъншип – Плейофи
21:45Дънди Юнайтед – Грийнок Мортън16/101.66
АлжирАлжир – Национален Шампионат
18:00МО Бежая – УСМ Бел-Абес24/102.50
КитайКитай – Супер Лига
14:35Гуанджоу РФ – Хъбей Чайна Форчън1X8/101.30
КолумбияКолумбия – Примера А
02:00Депортес Толима – Рионегро17/101.72
04:00Атлетико Насионал – Тигрес17/101.42
СингапурСингапур – С-Лига
14:30Тампайнс Роувърс – Хоум Юнайтед14/102.15
ТайландТайланд – Таи Висша Лига
16:00Чонбури – Чианграй ЮнайтедX28/101.38
ХондурасХондурас – Клаусура – Финална Фаза
04:00Реал Еспаня – Мотагуа Тегусигалпа16/101.85
04:30Хондурас Прогресо – Олимпия Т.24/102.50
Южна АфрикаЮжна Африка – Висша Лига
21:00Хайлендс Парк – Чипа Юнайтед-2.57/101.58
Копа СудамериканаКопа Судамерикана
01:15Арсенал Саранди – Хуан Аурих17/101.38
01:15Каракас – Серо Портеньо23/102.30
03:45Данубио Монтевидео – Спорт Ресифе PE16/101.91
03:45Сао Пауло SP – Дефенса и Хустисия17/101.44
Може да прогнозирате и да залагате при избрани от Вас букмейкъри.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство