Футболни прогнози за Петък, 5 Май, 2017

Англия Англия – Премиършип
22:00 Уест Хям – Тотнъм 2 8/10 1.40
Германия Германия – Втора Бундеслига
19:30 Динамо Дрезден – Мюнхен 1860 1X 8/10 1.45
19:30 Кайзерслаутерн – Санкт Паули 1X 7/10 1.40
19:30 Хайденхайм – Хановер 96 X2 8/10 1.25
Германия Германия – Трета Лига
20:00 Вердер Бремен II – Халешер -2.5 7/10 1.65
20:00 Рот-Вайс Ерфурт – Ян Регенсбург 1X 7/10 1.35
Испания Испания – Примера Дивисион
22:00 Севиля – Реал Сосиедад 1 7/10 1.74
Италия Италия – Серия Б
21:30 Перуджа – Специя 1 5/10 1.90
Франция Франция – Лига 2
21:00 Валансиен – Ред Стар Париж -2.5 5/10 1.76
21:00 Клермонт Фут – Бурж-Перона 1 6/10 1.82
21:00 Лавал – Тур -2.5 7/10 1.72
21:00 Льо Авър – Шамоа Ниор 1 6/10 1.78
21:00 Оксер – Троа -2.5 7/10 1.65
21:00 Реймс – Орлеан 1 6/10 1.62
21:00 Сошо – Амиен -2.5 7/10 1.55
Франция Франция – Лига Национал
21:00 Авранш – Кретей-Луситанос 1X 7/10 1.35
21:00 Безие – Кювили-Руан X2 7/10 1.37
21:00 Дюнкерк – Лез Ербиер 1 7/10 1.67
21:00 Епинал – Конкарно 1X 7/10 1.36
21:00 Париж ФК – Белфор 1 7/10 1.60
21:00 Шамбли – Лион-Дюшер -2.5 7/10 1.70
21:00 Шатору – По 1 6/10 1.70
Австрия Австрия – Ерсте Лига
19:30 Аустрия Лустенау – Вакер Инсбрук 1 4/10 2.15
19:30 Блау-Вайс Линц – Флоридсдорфер АК 1 5/10 1.95
19:30 Винер Нойщат – Хорн 1X 7/10 1.36
19:30 Капфенберг – Лиферинг Залцбург X2 8/10 1.40
21:30 ВСГ Ватенс – ЛАСК Линц 2 7/10 1.69
Азербайджан Азербайджан – Купа на Азербайджан
14:00 Карабах Агдам – Габала 1 5/10 1.90
Беларус Беларус – Премиер Лига
18:00 Ислоч Минск – Динамо Брест 2 7/10 1.57
19:00 ФК Витебск – Городея 1X 8/10 1.31
Белгия Белгия – Група за Титлата
21:30 Шарлероа – Клуб Брюж 2 4/10 2.00
Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина – Група за Титлата
20:00 ФК Сараево – Слобода Тузла 1 7/10 1.38
България България – Група за Титлата
20:00 Локомотив Пловдив – Лудогорец Разград 2 8/10 1.44
България България – Група А за Изпадане
17:30 Верея Стара Загора – Ботев Пловдив 1X 8/10 1.45
17:30 Славия – Монтана 1 7/10 1.34
Дания Дания – Група за Титлата
20:00 Нордселанд – ФК Копенхаген 2 6/10 1.73
Естония Естония – Мейстрилига
19:00 Вапрус Пярну – Левадия Талин 2 9/10 1.04
19:00 Флора Талин – Тулевик Вилянди +2.5 7/10 1.32
19:30 Силамае Калев – Нарва Транс +2.5 8/10 1.50
Ирландия Ирландия – Висша Дивизия
21:45 Брей Уондърърс – Сейнт Патрикс 1X 7/10 1.26
21:45 Дери Сити – Бохемианс 1 7/10 1.57
21:45 Дрогеда Юнайтед – Голуей ФК -2.5 7/10 1.65
21:45 Корк Сити – Фин Харпс +2.5 6/10 1.56
22:00 Шамрок Роувърс – Дъндолк X2 7/10 1.33
Ирландия Ирландия – Първа Дивизия
21:45 Атлон Таун – Коб Рамблърс 2 5/10 1.78
21:45 Кабинтили – Лонгфорд Таун 2 4/10 2.35
21:45 УК Дъблин – Уексфорд Ютс 1 8/10 1.50
21:45 Уотърфорд Юнайтед – Шелбърн 1 7/10 1.53
Полша Полша – Първа Лига
19:00 Миедж Легница – Висла Пулави 1 7/10 1.45
20:00 ГКС Тихи – Знич Прушков 1 6/10 1.68
21:45 Гурник Забже – Хойничанка Хойнице -2.5 6/10 1.72
Полша Полша – Група за Титлата
21:30 Корона Келце – Ягиелония Бялисток X2 7/10 1.30
Полша Полша – Група за Изпадане
19:00 Рух Хожов – Заглембие Любин X2 8/10 1.32
Португалия Португалия – Примейра Лига
22:30 Морейрензе – Спортинг Брага -2.5 7/10 1.66
Португалия Португалия – Сегунда Лига
18:00 Спортинг Лисабон Б – Бенфика Б 1 6/10 1.65
Румъния Румъния – Група за Изпадане
18:00 Волунтари – Поли Тимишоара 1 5/10 1.88
20:30 Конкордия Кяжна – Търгу Муреш 1 7/10 1.65
Словения Словения – Първа Лига
21:00 Кръшко – Алуминий Кидричево 1X 7/10 1.38
Турция Турция – Супер Лига
20:00 Анталияспор – Истанбул Башакшехир 2 5/10 2.15
Украйна Украйна – Група за Изпадане
19:00 Волин Луцк – Ворскла Полтава X2 8/10 1.42
Холандия Холандия – Ерсте Дивизи
21:00 Ахил ’29 – Йънг ПСВ 2 6/10 1.85
21:00 Ден Бош – Дордрехт X2 8/10 1.40
21:00 Еммен – Йънг Утрехт 1 8/10 1.55
21:00 Йънг Аякс – Камбур 1X 8/10 1.38
21:00 МВВ Маастрихт – Ваалвийк 1 6/10 1.89
21:00 Телстар – ВВВ Венло 2 6/10 1.65
21:00 ФК Айндховен – Хелмонд Спорт 1 6/10 1.56
21:00 ФК Ос – Де Граафшап 2 6/10 1.60
21:00 Фортуна Ситард – Волендам +2.5 8/10 1.55
Чехия Чехия – Първа Лига
19:00 Дукла Прага – Прибрам 1 6/10 1.60
Чехия Чехия – Национална Лига
19:00 Усти над Лабем – Виктория Жижков 1X 8/10 1.45
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
20:00 Хакен – Сириус 1 6/10 1.67
Швеция Швеция – Суперетан Лига
20:00 Бромапойкарна – Йостерс 1 8/10 1.55
20:00 ГАИС Гьотеборг – Вернаму 1X 8/10 1.38
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
23:00 Сан Мартин С. – Килмес Буенос А. 1X 7/10 1.22
23:00 Талерес Кордоба – Тигре Виктория 1 6/10 1.85
Аржентина Аржентина – Примера Б Насионал
21:30 Клуб Алмагро – Лос Андес 1 4/10 2.25
Еквадор Еквадор – Серия А
20:00 Индепендиенте дел В. – Фуерса Амария 1 7/10 1.38
Индонезия Индонезия – Суперлига
11:00 ПС ТНИ – Персиба Баликпапан 1 7/10 1.54
14:30 Арема Маланг – Барито Путера +2.5 6/10 1.80
Китай Китай – Супер Лига
14:35 Гуанджоу Евъргранде – Шанхай Грийнланд 1 7/10 1.40
14:35 Дзянсу Сънинг – Янбиан Фуде 1 7/10 1.41
Япония Япония – Джей Лига Дивизия 1
08:00 Гамба Осака – Шимизу Ес-Пулс 1 7/10 1.73
09:00 Кавазаки Фронтейл – Албирекс Ниигата 1 6/10 1.67
Копа Либертадорес Копа Либертадорес
01:30 Стронгест Ла Пас – Спортинг Кристал +2.5 7/10 1.55
03:00 Годой Крус – Либертад Асунсион -2.5 6/10 1.66
03:45 Замора Баринас – Гуарани Асунсион 2 5/10 2.00
03:45 Сантос SP – Санта Фе Богота 1 8/10 1.44
Може да прогнозирате и да залагате на избрани от вас букмейкъри.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство