Monthly Archives: май 2017

България прогнози: 31.05.2017

България - Група за ТитлатаБългария – Група за Титлата
20:00Дунав Русе – ЦСКА София25/107.00 Efbet
20:00Левски София – Черно море18/101.33 Efbet
20:00Лудогорец Разград – Локомотив Пловдив16/101.85 Efbet

Футболни прогнози за Сряда, 31 Май, 2017

България - Група за ТитлатаБългария – Група за Титлата
20:00Дунав Русе – ЦСКА София25/107.00 Efbet
20:00Левски София – Черно море18/101.33 Efbet
20:00Лудогорец Разград – Локомотив Пловдив16/101.85 Efbet
Приятелски Срещи - НационалниПриятелски Срещи – Национални
20:30Кот д’Ивоар – Бенин17/101.28
20:30Мароко – Холандия-2.56/101.76
ИталияИталия – Плейофи
19:30Ливорно – Реджиана16/101.73
21:30Лече – Алесандрия-2.56/101.62
21:30Парма – Лукезе18/101.42
21:30Порденоне – Козенца16/101.75
АрменияАрмения – Висша Лига
16:00Арарат Ереван – Алашкерт Ереван27/101.25
16:00Бананц Ереван – Пюник ЕреванX27/101.26
16:00Ширак Гюмри – Гандзасар Капан1X8/101.40
БелгияБелгия – Първа Дивизия – Плейофи за Лига Европа
21:30Остенде – Генк23/102.38
ГърцияГърция – Група за Европейските турнири
20:30Паниониос Атина – АЕК Атина27/101.67
20:30ПАОК – Панатинайкос15/101.80
ДанияДания – Плейофи
19:00Хорсенс – Вендсисел16/101.83
21:00Хелзингор – ВиборгX28/101.28
ИсландияИсландия – Купа на Исландия
20:30Вестманаейяр – Фьолнир Рейкявик14/102.38
22:15ИР Рейкявик – КР Рейкявик29/101.14
22:15ФХ Хафнарфьордур – Селфос19/101.20
23:00Валур Рейкявик – Стярнан Гардабаер14/102.10
КазахстанКазахстан – Висша Лига
15:00Ордабаси Шимкент – Иртиш Павлодар-2.57/101.50
16:30Кайрат Алмати – Астана1X7/101.36
ЛитваЛитва – А Лига
18:00Лиетава Йонава – Стумбрас Каунас1X7/101.30
20:00ФК Тракай – Судува Мариямполе-2.56/101.57
МакедонияМакедония – Първа Лига
17:30Брегалница Щип – Работнички Скопие26/101.67
17:30Вардар Скопие – Силекс Кратово17/101.27
17:30Победа Прилеп – Ренова Джепчище15/101.90
17:30Шкендия 79 Тетово – Пелистер Битоля17/101.42
17:30Шкупи Скопие – Македония Гьорче П.17/101.64
НорвегияНорвегия – Купа на Норвегия
19:00Бодо Глимт – Елверум18/101.33
19:30Айерсун – Хаугесунд27/101.25
19:30Йорн-Хутен – Волеренга Осло27/101.25
19:30Киелсос – Олесунд27/101.22
19:30Конгсвингер – Сарпсборг 0826/101.67
19:30Левангер – Розенборг28/101.14
19:30Нест-Сотра – Бран Берген+2.58/101.26
19:30Нутоден – Стабек27/101.29
19:30Ранхайм – Кристиансунд+2.58/101.54
19:30Уленсакер Киса – Лилестрьом26/101.70
19:30Флурьо – Согндал27/101.62
20:15Флекерьой – Од БК29/101.18
РумънияРумъния – Група за Изпадане
21:00Студентеск Яш – Волунтари1X7/101.28
СловенияСловения – Купа на Словения
21:30Домжале – Олимпия Любляна13/102.60
ТурцияТурция – Купа на Турция
21:30Истанбул Башакшехир – Коняспор-2.56/101.60
УкрайнаУкрайна – Група за Титлата
19:00Александрия – Шахтьор Донецк27/101.67
19:00Динамо Киев – Черноморец Одеса18/101.30
19:00Заря Луганск – Олимпик Донецк18/101.52
УкрайнаУкрайна – Група за Изпадане
17:00Днипро Днепропетровск – Волин Луцк18/101.35
17:00Карпати Лвов – Зирка Кропивницкий17/101.72
17:00Стал Каменское – Ворскла Полтава15/101.97
УнгарияУнгария – Купа на Унгария
20:00Вашаш Будапеща – Ференцварош25/102.05
ФинландияФинландия – Вейкауслига
18:30ВПС Вааса – ХИФК Хелзинки16/101.80
18:30Илвес Тампере – Кеми Кингс17/101.45
18:30Интер Турку – ФК Лахти-2.56/101.57
18:30ИФК Мариехамн – РоПС Рованиеми16/101.65
ФинландияФинландия – Каконен Група А
18:30Култсу – ПЕПО Лапеенранта1X7/101.50
ФинландияФинландия – Каконен Група В
18:30НуПС Нумела – ЕсПа Еспоо1X8/101.48
ХърватскаХърватска – Купа на Хърватска
21:15Динамо Загреб – Риека15/101.95
Черна ГораЧерна Гора – Купа на Черна гора
21:30Сутиеска Никшич – Гарбал Радановичи15/102.19
ИндонезияИндонезия – Суперлига
16:30Бали Юнайтед – Персиб Бандунг1X7/101.42
КолумбияКолумбия – Апертура – Плейофи
23:15Хагуарес де К. – Атлетико Насионал25/101.85
ПеруПеру – Други
22:30Универсидад де К. – Мелгар Арекипа1X7/101.30
ЯпонияЯпония – Купа на Лигата
13:00Албирекс Ниигата – Висел Кобе25/102.10
13:00Вентфорет Кофу – Саган Тошу-2.58/101.50
13:00Джубило Ивата – Омия Ардижа14/102.05
13:00Йокохама Ф-Маринос – Санфрече Хирошима-2.56/101.67
13:00Консадол Сапоро – Кашива Рейсол-2.57/101.62
13:00Шимизу Ес-Пулс – ТокиоX28/101.35
Шампионска Лига АзияШампионска Лига Азия
13:30Урава Ред Даймъндс – Чеджу Юнайтед17/101.57
15:00Дзянсу Сънинг – Шанхай ШИПГX28/101.30

Футболни прогнози за Вторник, 30 Май, 2017

Шампионска Лига АзияШампионска Лига Азия
13:00Кавазаки Фронтейл – Муангтонг Юнайтед17/101.44
13:00Кашима Антлърс – Гуанджоу Евъргранде+2.56/101.65
22:00Лехвия Доха – Персеполис Техеран1X7/101.33
22:30Ал Хилал Рияд – Естеглал Хузестан17/101.40
ГерманияГермания – Втора Бундеслига – Плейофи
19:00Мюнхен 1860 – Ян Регенсбург-2.56/101.60
ИталияИталия – Плейофи
21:30Перуджа – Беневенто15/102.05
ЕстонияЕстония – Мейстрилига
19:00Вапрус Пярну – Пайде Линнамеесконд26/101.62
20:15Тулевик Вилянди – Таммека Тарту+2.57/101.55
ИсландияИсландия – Купа на Исландия
22:15Акранес – Грота Селтярнарнес17/101.33
МолдоваМолдова – Други
21:00Шериф Тираспол – Дачия Кишинев16/101.90
ФинландияФинландия – Каконен Група А
19:00Кифен 08 – Легирус Интер13/102.25

Футболни прогнози за Понеделник, 29 Май, 2017

АнглияАнглия – Чемпиъншип – Плейофи
17:00Хъдърсфийлд – Рединг1X5/101.33
ГерманияГермания – Бундеслига – Плейофи
21:30Айнтрахт Брауншвайг – Волфсбург-2.56/101.70
ИталияИталия – Плейофи
21:30Фрозиноне – Карпи16/101.85
БългарияБългария – Плейофи
17:30Локомотив Горна Оряховица – Монтана16/101.62
20:00Славия – Нефтохимик Бургас14/102.00
ДанияДания – Плейофи
20:00Рандерс – Одензе+2.57/101.73
ЕстонияЕстония – Мейстрилига
19:00Флора Талин – Силамае Калев+2.57/101.48
НорвегияНорвегия – Типелиген
20:00Стрьомгодсет – Викинг Ставангер16/101.94
РумънияРумъния – Група за Изпадане
20:30Конкордия Кяжна – Ботошани-2.56/101.56
ТурцияТурция – Плейофи
19:00Ескишехирспор – Гиресунспор15/101.80
21:30Болуспор – Гьозтепе1X7/101.29
ФинландияФинландия – Икьонен
18:30АС Оулу – КПВ Кокола-2.56/101.78
18:30ТПС Турку – Яро1X8/101.38
18:30Хонка – Гранкула ИФК17/101.26
ШвецияШвеция – Алсвенскан Лига
20:00АИК Стокхолм – МалмьоX28/101.42
20:00Хакен – Йостерсунд14/102.20
ШвецияШвеция – Първа Дивизия – Юг
20:00Розенгард 1917 – Кристианстад+2.57/101.60
Шампионска Лига АзияШампионска Лига Азия
21:45Ал Аин – Естеглал Техеран16/101.60
22:00Ал Ахли Дубай – Ал Ахли Джеда15/101.83

Тенис прогноза за днес 28.05.2017

АТР,ФРЕНЧ ОУПЪНСрещаПрогн.Сиг. Кт.
28 May
12:00
Хорасио Зебайос – Адриан Манарино1 6/101.75 Efbet
28 May
12:00
Гилермо Гарсия Лопес – Жил Мюлер2 6/10 Efbet
28 May
12:00
Мариус Копил – Алберт Рамос Винолас2 7/10 Efbet
28 May
13:15
Пабло Кареньо-Буста – Флориан Майер1 8/101.09 Efbet
28 May
13:15
Бенджамин Бонзи – Данийл Медведев2 6/10 Efbet
28 May
13:15
Таро Даниел – Йежи Янович1 5/101.80 Efbet
28 May
13:30
Марко Трунгелити – Куентин Халис2 5/10 Efbet
28 May
13:30
Иво Карлович – Стефанос Циципас1 6/101.70 Efbet
28 May
14:30
Стефан Робер – Григор Димитров2 9/10 Efbet
28 May
14:30
Михаил Кукушкин – Тенис Сандгрен1 6/101.45 Efbet
28 May
14:45
Доминик Тийм – Бърнард Томич1 9/101.03 Efbet
28 May
14:45
Томи Робредо – Даниел Евънс1 6/101.70 Efbet
28 May
16:00
Юичи Сугита – Стийв Джонсън2 8/10 Efbet
28 May
16:00
Робин Хаасе – Алекс Де Минаур1 8/101.18 Efbet
28 May
16:00
Лукас Пуй – Жюлиен Бенето1 9/101.07 Efbet
28 May
16:00
Томас Белучи – Душан Лайович1 6/101.55 Efbet
WTA,ФРЕНЧ ОУПЪНПр.Сиг.Коеф.
28 May
12:00
Луиза Чирико – Йелена Остапенко2 7/10 Efbet
28 May
12:00
Моника Пуйг – Роберта Винчи1 5/101.75 Efbet
28 May
12:00
Мадисън Брингъл – Юлия Гьоргес2 6/10 Efbet
28 May
12:00
Тимея Бачшински – Сара Сорибес Тормо1 7/101.15 Efbet
28 May
12:00
Юлия Босеруп – Петра Квитова2 7/10 Efbet
28 May
13:15
Анжелик Кербер – Екатерина Макарова1 6/101.50 Efbet
28 May
13:15
Марина Еракович – Шелби Роджърс2 7/10 Efbet
28 May
13:30
Кристина Макхейл – Светлана Кузнецова2 8/10 Efbet
28 May
14:45
Аманда Анисимова – Куруми Нара1 5/101.75 Efbet
28 May
14:45
Леся Цуренко – Катерина Козлова1 5/101.70 Efbet
28 May
15:00
Миряна Лучич Барони – Кагла Буюкакджай1 8/101.10 Efbet
28 May
15:00
Камила Джорджи – Оушън Додин1 5/101.70 Efbet
28 May
16:15
Винъс Уилямс – Кианг Ванг1 6/101.36 Efbet
28 May
16:15
Arruabarrena-Vecino, Lara – Доминика Цибулкова2 6/10 Efbet
28 May
16:15
Виктория Голубич – Александра Саснович2 3/10 Efbet
28 May
16:15
Бетани Матек-Сендс – Евгения Родина1 5/101.45

Гледайте и залагайте на Франция Оупън в bet365

Гледайте и залагайте на Франция Оупън в bet365

Франция Оупън 2017 започва в Неделя, 28 Май и може да гледате и залагате на събитията в bet365.

Ще има Пряко Предаване на над 300 мача от турнира, като може да гледате на Вашия компютър, мобилен или таблет.
Как да гледате: Ако нямате открита сметка ( Регистрация ) си направете от ТУК или ТУК
Логнете се в сметката си.
Натиснете На Живо в горната част на началната страница и изберете срещата, която желаете.
За да може да гледате, трябва да имате средства в сметката си или да сте направили залог в последните 24 часа.

Предлагаме над 30 пазара На Живо за всеки мач пряко, като възможностите включват залог за победител в Следваща Точка, Следващ Гейм, Следващ Сет и Победител в Мача.

С чудесното Пряко Предаване и разнообразните пазари преди мач и На Живо, както и с Бонус за Тенис, bet365 е най-доброто място за Вашите залози за Франция Оупън.

Приятно гледане!

Екип на Fbet.BG

Испания прогнози: 28.05.2017

ИспанияИспания – Сегунда Дивисион
13:00Алкоркон – ТенерифеX27/101.42
17:00Сарагоса – Райо Валекано1X7/101.42
19:00Елче – Реус Депортиу-2.58/101.39
19:00Майорка – Нумансия15/101.78
19:00Химнастик де Тарагона – ХиронаX27/101.38
21:30Кордоба – Реал Овиедо-2.57/101.57

Италия прогнози: 28.05.2017

ИталияИталия – Серия А
16:00Каляри – Милан+2.58/101.33
19:00Рома – Дженоа19/101.05
19:00Сампдория – Наполи+2.59/101.18
21:45Интер – Удинезе18/101.35
21:45Кротоне – Лацио+2.57/101.45
21:45Палермо – Емполи28/101.50
21:45Фиорентина – Пескара19/101.15

България прогнози: 28.05.2017

България - Група за ТитлатаБългария – Група за Титлата
18:30ЦСКА София – Левски София1X8/101.30Efbet
21:00Локомотив Пловдив – Дунав Русе15/102.35Efbet
21:00Черно море – Лудогорец РазградX27/101.60Efbet

Футболни прогнози за Неделя, 28 Май, 2017

АнглияАнглия – Втора Лига – Плейофи
17:00Блекпул – ЕкзитърX27/101.36
ИспанияИспания – Сегунда Дивисион
13:00Алкоркон – ТенерифеX27/101.42
17:00Сарагоса – Райо Валекано1X7/101.42
19:00Елче – Реус Депортиу-2.58/101.39
19:00Майорка – Нумансия15/101.78
19:00Химнастик де Тарагона – ХиронаX27/101.38
21:30Кордоба – Реал Овиедо-2.57/101.57
ИталияИталия – Серия А
16:00Каляри – Милан+2.58/101.33
19:00Рома – Дженоа19/101.05
19:00Сампдория – Наполи+2.59/101.18
21:45Интер – Удинезе18/101.35
21:45Кротоне – Лацио+2.57/101.45
21:45Палермо – Емполи28/101.50
21:45Фиорентина – Пескара19/101.15
ФранцияФранция – Други
19:00Орлеан – Париж ФК15/101.88
22:00Лориен – Троа15/101.75
АвстрияАвстрия – Бундеслига
17:30Адмира Вакер Мьодлинг – Аустрия Виена+2.57/101.53
17:30Волфсбергер – Щурм Грац25/101.80
17:30Рапид Виена – Санкт Полтен1X7/101.40
17:30Рийд – Матерсбург18/101.55
НорвегияНорвегия – Типелиген
19:00Бран Берген – Олесунд18/101.50
19:00Кристиансунд – Согндал1X7/101.29
19:00Лилестрьом – Тромсьо15/101.88
19:00Молде – Стабек15/101.80
19:00Хаугесунд – Сарпсборг 08X27/101.40
21:00Волеренга Осло – Розенборг26/101.87
НорвегияНорвегия – Адеколиген
19:00Бодо Глимт – Мьондален17/101.60
19:00Елверум – Левангер1X8/101.45
19:00Конгсвингер – Флурьо17/101.65
19:00Осане – Стрьомен1X8/101.29
19:00Санднес – Уленсакер Киса18/101.50
19:00Тромсдален – РанхаймX27/101.44
19:00Фредрикстад – Арендал15/101.85
ПолшаПолша – Първа Лига
13:30Битовия Битов – Стомил Олщин15/101.83
13:30Вигри Сувалки – Хойничанка ХойницеX28/101.33
13:30ГКС Тихи – Стал Мелец16/101.67
13:30Гурник Забже – Подбескидзе16/101.75
13:30Ключборк – Знич ПрушковX27/101.38
13:30Миедж Легница – Погон Шедълце16/101.67
13:30Олимпия Груджьондз – ГКС Катовице15/101.91
13:30Сандеця Нови Сач – Висла Пулави15/101.78
13:30Хробри Глогов – Заглембие СосновецX28/101.29
ПортугалияПортугалия – Купа на Португалия
19:15Бенфика – Витория Гимараеш17/101.32
ТурцияТурция – Супер Лига
16:00Бурсаспор – Генчлербирлиги17/101.63
16:00Кардемир Карабукспор – Кайзериспор1X8/101.34
19:00Газиантепспор – Бешикташ29/101.13
ФинландияФинландия – Икьонен
17:00Гнистан Хелзинки – Екеняс ИФ+2.56/101.80
ХоландияХоландия – Ередивизи – Плейофи
15:30Рода – МВВ Маастрихт17/101.66
17:45НЕК Ниймеген – НАК Бреда17/101.60
ХоландияХоландия – Ередивизи – Плейофи за Лига Европа
13:30Утрехт – АЗ Алкмаар+2.58/101.50
ЧехияЧехия – Национална Лига
16:00Баник Острава – Зноймо19/101.10
16:00Графин Влашим – Баник Соколов1X7/101.50
16:00МАС Таборско – Виктория ЖижковX28/101.44
16:00Опава – Сигма Оломоуц15/101.85
16:00Пардубице – Варнсдорф15/101.85
16:00Простейов – Витковице+2.57/101.53
16:00Усти над Лабем – Фридек-Мистек1X7/101.45
16:00Чешке Будьовице – Тринец16/101.75
ШвейцарияШвейцария – Суперлига
17:00Грасхопърс – БазелX27/101.38
17:00Лозана Спорт – Лугано1X7/101.50
17:00Люцерн – Вадуц18/101.36
17:00Санкт Гален – Сион+2.57/101.50
17:00Тун – Йънг Бойс+2.58/101.35
ШвецияШвеция – Алсвенскан Лига
16:00Хамарби – Йонкьопинг Содра16/101.80
18:30ИФК Гьотеборг – Елфсборг15/101.80
ШвецияШвеция – Суперетан Лига
16:00Трелеборг – Йостерс+2.55/101.78
18:00Йефле – Бромапойкарна27/101.65
ШвецияШвеция – Първа Дивизия – Юг
17:00Енгелхолм – Ландскрона БоИС1X5/101.67
18:00Люнгшиле – Асириска БК15/101.36
ШотландияШотландия – Чемпиъншип – Плейофи
17:00Хамилтън – Дънди Юнайтед1X7/101.33
АржентинаАржентина – Примера Дивисион
03:15Расинг Клуб – Сан Лоренцо де Алмагро1X7/101.38
20:00Дефенса и Хустисия – Тигре Виктория16/101.67
22:15Арсенал Саранди – Ланус24/102.10
23:00Талерес Кордоба – Атлетико Тукуман16/101.73
БразилияБразилия – Серия А
17:00Атлетико MG – Понте Прета SP17/101.36
22:00Атлетико GO – Коринтианс SP26/101.75
22:00Атлетико PR – Фламенго RJ-2.57/101.65
22:00Сантос SP – Крузейро MG1X8/101.25
ЯпонияЯпония – Джей Лига Дивизия 1
07:00Вегалта Сендай – Албирекс Ниигата-2.56/101.67
10:00Токио – Вентфорет Кофу17/101.49
11:00Висел Кобе – Серезо Осака1X8/101.35
Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство