Футболни прогнози за Събота, 23 Април, 2017

Англия – Премиършип


16:15 Бърнли – Манчестър Юнайтед 2 7/10 1.70
18:30 Ливърпул – Кристъл Палас 1 6/10 1.49

Англия – Чемпиъншип


14:00 Астън Вила – Бирмингам 1 5/10 1.91

Англия – ФА Къп


17:00 Арсенал – Манчестър Сити 2 6/10 1.82

Германия – Бундеслига


16:30 Фрайбург – Байер Леверкузен X2 7/10 1.30
18:30 Шалке 04 – РБ Лайпциг X2 8/10 1.42

Германия – Втора Бундеслига


14:30 Айнтрахт Брауншвайг – Бохум 1 7/10 1.68
14:30 Вюрцбургер Кикерс – Нюрнберг 1X 7/10 1.33
14:30 Зандхаузен – Карлсруе -2.5 7/10 1.59

Испания – Примера Дивисион


13:00 Реал Сосиедад – Депортиво Ла Коруня 1 7/10 1.58
17:15 Селта Виго – Бетис 1X 8/10 1.29
19:30 Лас Палмас – Алавес X2 5/10 1.85
21:45 Реал Мадрид – Барселона +2.5 7/10 1.39

Испания – Сегунда Дивисион


13:00 Нумансия – Тенерифе 1X 7/10 1.42
17:00 Майорка – Кордоба 1 5/10 1.87
17:00 Мирандес – Сарагоса 2 3/10 2.45
19:00 Алмерия – Севиля Атлетико 1 5/10 1.95
19:00 Реус Депортиу – Алкоркон 1 4/10 2.15

Италия – Серия А


13:30 Сасуоло – Наполи 2 7/10 1.42
16:00 Киево – Торино X2 7/10 1.38
16:00 Лацио – Палермо +2.5 7/10 1.37
16:00 Сампдория – Кротоне 1 5/10 1.87
16:00 Удинезе – Каляри 1 5/10 1.85
21:45 Ювентус – Дженоа +2.5 8/10 1.55

Франция – Лига 1


16:00 Тулуза – Ница -2.5 7/10 1.67
18:00 Сент Етиен – Рен -2.5 7/10 1.53
22:15 Лион – Монако X2 7/10 1.43

Белгия – Група за Титлата


19:00 Андерлехт – Клуб Брюж 1 5/10 2.05

Белгия – Група Б за Лига Европа


21:00 Генк – Роял Ексел Мускрон 1 7/10 1.32

България – Група за Титлата


17:45 Черно море – Локомотив Пловдив 1 6/10 1.80
20:00 ЦСКА София – Лудогорец Разград 2 6/10 1.88

Австрия – Бундеслига


17:30 Рапид Виена – Аустрия Виена +2.5 6/10 1.72

Беларус – Премиер Лига


17:00 Славия Мозир – ФК Минск 1X 7/10 1.37
19:00 Ислоч Минск – Гомел 1X 8/10 1.42

Гърция – Супер Лига


19:00 Верия – Астерас Триполис 2 7/10 1.33
19:00 Ираклис Солун – Панайтоликос 1 7/10 1.36
19:00 Керкира Корфу – Паниониос Атина 2 7/10 1.74
19:00 Лариса – Ксанти 1X 8/10 1.28
19:00 Левадиакос – АЕК Атина -2.5 7/10 1.62
19:00 Олимпиакос – Пас Янина +2.5 7/10 1.53
19:00 Панатинайкос – Атромитос 1 7/10 1.33
19:00 Платаниас – ПАОК 2 7/10 1.53

Гърция – Футболна Лига


15:00 Арис Солун – Агротикос Астерас +2.5 7/10 1.50
16:00 Аполон Смирни – Калони 1 9/10 1.12
16:00 ОФИ Крит – Ахарнайкос Мениди 1 7/10 1.22
16:00 Спарти – Калитеа -2.5 6/10 1.65
16:00 Трикала – Егиниакос 1 7/10 1.33

Дания – Първа Дивизия


14:45 Вендсисел – Нествед 1 6/10 1.62
14:45 Нюкьобинг – Фредериция X2 8/10 1.40
14:45 Роскилде – АБ Гладсаксе 1 7/10 1.38
14:45 Скиве – Кьоге X2 8/10 1.36
14:45 Фремад Амагер – Вейле 1X 7/10 1.43
14:45 Хелзингор – Хобро X2 7/10 1.33

Дания – Група за Титлата


19:00 ФК Копенхаген – Мидтиланд 1 5/10 1.67

Норвегия – Типелиген


19:00 Викинг Ставангер – Од БК X2 7/10 1.42
19:00 Волеренга Осло – Согндал 1 6/10 1.72
19:00 Розенборг – Олесунд 1 9/10 1.17
19:00 Сарпсборг 08 – Кристиансунд 1 8/10 1.50
19:00 Тромсьо – Стабек 1 5/10 1.90
21:00 Лилестрьом – Бран Берген 1X 7/10 1.44

Норвегия – Адеколиген


16:00 Арендал – Флурьо 1X 7/10 1.31
16:00 Фредрикстад – Бодо Глимт +2.5 7/10 1.65
16:30 Тромсдален – Старт Кристиансанд 2 4/10 2.20
19:00 Елверум – Уленсакер Киса +2.5 7/10 1.73
19:00 Йерв Гримстад – Стрьомен 1 6/10 1.80
19:00 Левангер – Мьондален +2.5 7/10 1.57
19:00 Осане – Санднес X2 8/10 1.35

Португалия – Примейра Лига


18:00 Пасош Ферейра – Спортинг Брага -2.5 6/10 1.56
20:00 Витория Гимараеш – Боавища 1 7/10 1.50
22:15 Порто – Фейрензе 1 9/10 1.13

Португалия – Сегунда Лига


13:15 Академико Визеу – Портимонензе X2 8/10 1.34
18:00 Авеш – Фамаликао 1 6/10 1.67
18:00 Бенфика Б – Порто Б X2 7/10 1.40
18:00 Варзин – Спортинг Ковиля -2.5 7/10 1.58
18:00 Визела – Фафе -2.5 6/10 1.65
18:00 Жил Висенте – Кова Да Пиедаде 1 7/10 1.68
18:00 Лейшоес – Олянензе 1 7/10 1.28
18:00 Спортинг Лисабон Б – Витория Г. 1 6/10 1.85
18:00 Фреамунде – Пенафиел 1 4/10 2.30
19:00 Санта Клара – Униао Мадейра 1 3/10 2.60

Русия – Премиер Лига


12:00 Том Томск – ФК Оренбург 2 7/10 1.33
14:30 Криля Советов – Рубин Казан 1X 7/10 1.42
17:00 ФК Краснодар – Арсенал Тула 1 7/10 1.30

Русия – Първа Дивизия


11:00 Енисей Красноярск – Кубан Краснодар 1 3/10 2.40
11:00 Луч-Енергия Владивосток – ФК Тосно 2 6/10 1.85
13:00 Нефтехимик Нижнекамск – Спартак М. -2.5 6/10 1.64
14:00 ФК Тюмен – Факел Воронеж 1 4/10 2.50
15:00 Волгар Астрахан – СКА-Хабаровск X2 7/10 1.44
15:00 Спартак Налчик – ФК Тамбов 1X 7/10 1.33
16:00 Балтика Калининград – Сибир Н. 1X 7/10 1.25
16:00 Динамо Москва – Мордовия Саранск 1 8/10 1.50
16:00 Шинник Ярославл – Сокол Саратов 1 6/10 1.68
19:00 Зенит Санкт Петербург 2 – ФК Химки 1X 7/10 1.32

Словакия – Суперлига


16:20 Слован Братислава – Жилина -2.5 5/10 1.83
18:30 Сеница – Шпорт Подбрезова X2 7/10 1.34

Словения – Първа Лига


17:55 Кръшко – Олимпия Любляна 2 7/10 1.72

Турция – Супер Лига


13:30 Акхисар Беледиеспор – Бурсаспор 1X 8/10 1.27
19:00 Галатасарай – Фенербахче +2.5 6/10 1.65

Турция – ТФФ Първа Лига


13:00 Болуспор – Бандърмаспор 1 8/10 1.50
13:00 Юмраниеспор – Мерсин Идман Юрду 1 7/10 1.44
16:00 Елязъгспор – Самсунспор 1 3/10 2.25
16:00 Ескишехирспор – Сивасспор 1 6/10 1.90

Финландия – Вейкауслига


17:00 ЮЯК Ювяскюля – ХИК Хелзинки 2 9/10 1.18

Холандия – Ередивизи


13:30 Утрехт – Рода 1 7/10 1.48
15:30 Витес – Фейенорд 2 6/10 1.62
15:30 Спарта Ротердам – АДО Ден Хааг 1 4/10 2.05
17:45 ПСВ Айндховен – Аякс 1 5/10 2.15

Хърватска – Първа Лига


16:00 РНК Сплит – Локомотив Загреб -2.5 7/10 1.48

Чехия – Първа Лига


14:15 Баумит Яблонец – Прибрам 1 8/10 1.37
18:30 Спарта Прага – Виктория Пилзен 1X 7/10 1.32

Чехия – Национална Лига


18:00 Баник Острава – МАС Таборско 1 7/10 1.33
19:00 Опава – Чешке Будьовице 1 6/10 1.83

Швейцария – Суперлига


14:45 Йънг Бойс – Лугано 1 8/10 1.53
14:45 Санкт Гален – Тун +2.5 7/10 1.65
17:00 Сион – Лозана Спорт 1 8/10 1.40

Швейцария – Чалъндж Лига


16:00 Киасо – Вил 1 8/10 1.55
16:00 Ле Монт – Шафхаузен X2 7/10 1.27

Швеция – Алсвенскан Лига


16:00 Хакен – Норкьопинг +2.5 6/10 1.74
16:00 Хамарби – Сундсвал 1 7/10 1.57
18:30 АФК Ескилстюна – Халмстад 1 4/10 2.03
18:30 Йостерсунд – ИФК Гьотеборг 1X 7/10 1.36

Швеция – Суперетан Лига


16:00 Атвидаберг – Фалкенберг 1 4/10 2.15
18:00 Бромапойкарна – Норбю +2.5 6/10 1.65

Шотландия – Купа на Шотландия


14:00 Селтик – Рейнджърс 1 8/10 1.45
Може да прогнозирате и да залагате на избрани от вас букмейкъри.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство