Daily Archives: април 22, 2017

Англия прогнози: 22.04.2017

Англия Англия – Премиършип
17:00 Борнемут – Мидълзбро 1 6/10 1.87
17:00 Суонзи – Сток Сити -2.5 6/10 1.75
17:00 Уест Хям – Евертън +2.5 5/10 1.73
17:00 Хъл Сити – Уотфорд 1 5/10 1.85
Англия Англия – Чемпиъншип
17:00 Брентфорд – Куинс Парк Рейнджърс 1 5/10 2.05
17:00 Бристъл Сити – Барнзли 1 7/10 1.70
17:00 Бъртън Албион – Лийдс X2 7/10 1.36
17:00 Нотингам Форест – Рединг 1X 7/10 1.38
17:00 Родъръм Юнайтед – Ипсуич 2 5/10 2.00
17:00 Уигън – Кардиф -2.5 5/10 1.78
17:00 Уулвърхямптън – Блекбърн -2.5 5/10 1.80
17:00 Хъдърсфийлд – Фулъм 1X 7/10 1.36
17:00 Шефилд Уензди – Дарби Каунти 1 6/10 1.80
Англия Англия – Първа Лига
17:00 Брадфорд Сити – Уимбълдън 1 7/10 1.47
17:00 Бъри – Нортхямптън Таун 1X 7/10 1.22
17:00 Джилингам – Флийтууд Таун -2.5 5/10 1.75
17:00 Ковънтри – Уолсол 1X 8/10 1.45
17:00 Милоул – Оксфорд Юнайтед 1 7/10 1.60
17:00 Милтън – Шефилд Юнайтед X2 7/10 1.25
17:00 Олдъм – Рочдейл X2 8/10 1.33
17:00 Питърбъро – Бристол Роувърс X2 7/10 1.34
17:00 Порт Вейл – Болтън 2 7/10 1.68
17:00 Суиндън – Скънторп X2 7/10 1.45
17:00 Честърфийлд – Чарлтън 2 5/10 1.82
17:00 Шросбъри Таун – Саутенд X2 7/10 1.30
Англия Англия – Втора Лига
17:00 Блекпул – Челтнъм Таун 1 6/10 1.90
17:00 Гримсби Таун – Йоувил -2.5 7/10 1.62
17:00 Екзитър – Моркамб 1 7/10 1.45
17:00 Колчестър – Плимут 1X 7/10 1.36
17:00 Кроули Таун – Карлайл -2.5 5/10 1.75
17:00 Крю Александра – Лейтън Ориент 1 7/10 1.60
17:00 Лутън Таун – Нотс Каунти 1 7/10 1.68
17:00 Нюпорт Каунти – Акрингтън Стенли -2.5 5/10 1.75
17:00 Портсмут – Кембридж Юнайтед 1 5/10 1.78
17:00 Стивънидж Бороу – Мансфийлд Таун X2 7/10 1.42
17:00 Уикъмб – Донкастър X2 7/10 1.35
17:00 Хартлипул – Барнет 1X 8/10 1.36
Англия Англия – Национална Лига
14:15 Линкълн Сити – Макълсфийлд Таун 1 8/10 1.44
17:00 Боръм Ууд – Гейтсхед 1X 8/10 1.35
17:00 Брейнтри Таун – Бароу 1X 7/10 1.42
17:00 Бромли – Гайзли 1 5/10 1.95
17:00 Доувър Атлетик – Торки Юнайтед 1 8/10 1.55
17:00 Норт Фериби Юнайтед – Алдършот Таун 2 7/10 1.33
17:00 Рексъм – Дагенъм и Редбридж X2 7/10 1.35
17:00 Солихъл Муурс – Ийстли 1X 7/10 1.40
17:00 Сътън Юнайтед – Честър 1 6/10 1.65
17:00 Транмиър Роувърс – Саутпорт 1 9/10 1.18
17:00 Уокинг – Йорк Сити X2 7/10 1.33
17:00 Форест Грийн Р. – Мейдстоун Юнайтед 1 7/10 1.50
Англия Англия – ФА Къп
19:15 Челси – Тотнъм 1X 8/10 1.40

Футболни прогнози за Събота, 22 Април, 2017

Англия Англия – Премиършип
17:00 Борнемут – Мидълзбро 1 6/10 1.87
17:00 Суонзи – Сток Сити -2.5 6/10 1.75
17:00 Уест Хям – Евертън +2.5 5/10 1.73
17:00 Хъл Сити – Уотфорд 1 5/10 1.85
Англия Англия – Чемпиъншип
17:00 Брентфорд – Куинс Парк Рейнджърс 1 5/10 2.05
17:00 Бристъл Сити – Барнзли 1 7/10 1.70
17:00 Бъртън Албион – Лийдс X2 7/10 1.36
17:00 Нотингам Форест – Рединг 1X 7/10 1.38
17:00 Родъръм Юнайтед – Ипсуич 2 5/10 2.00
17:00 Уигън – Кардиф -2.5 5/10 1.78
17:00 Уулвърхямптън – Блекбърн -2.5 5/10 1.80
17:00 Хъдърсфийлд – Фулъм 1X 7/10 1.36
17:00 Шефилд Уензди – Дарби Каунти 1 6/10 1.80
Англия Англия – Първа Лига
17:00 Брадфорд Сити – Уимбълдън 1 7/10 1.47
17:00 Бъри – Нортхямптън Таун 1X 7/10 1.22
17:00 Джилингам – Флийтууд Таун -2.5 5/10 1.75
17:00 Ковънтри – Уолсол 1X 8/10 1.45
17:00 Милоул – Оксфорд Юнайтед 1 7/10 1.60
17:00 Милтън – Шефилд Юнайтед X2 7/10 1.25
17:00 Олдъм – Рочдейл X2 8/10 1.33
17:00 Питърбъро – Бристол Роувърс X2 7/10 1.34
17:00 Порт Вейл – Болтън 2 7/10 1.68
17:00 Суиндън – Скънторп X2 7/10 1.45
17:00 Честърфийлд – Чарлтън 2 5/10 1.82
17:00 Шросбъри Таун – Саутенд X2 7/10 1.30
Англия Англия – Втора Лига
17:00 Блекпул – Челтнъм Таун 1 6/10 1.90
17:00 Гримсби Таун – Йоувил -2.5 7/10 1.62
17:00 Екзитър – Моркамб 1 7/10 1.45
17:00 Колчестър – Плимут 1X 7/10 1.36
17:00 Кроули Таун – Карлайл -2.5 5/10 1.75
17:00 Крю Александра – Лейтън Ориент 1 7/10 1.60
17:00 Лутън Таун – Нотс Каунти 1 7/10 1.68
17:00 Нюпорт Каунти – Акрингтън Стенли -2.5 5/10 1.75
17:00 Портсмут – Кембридж Юнайтед 1 5/10 1.78
17:00 Стивънидж Бороу – Мансфийлд Таун X2 7/10 1.42
17:00 Уикъмб – Донкастър X2 7/10 1.35
17:00 Хартлипул – Барнет 1X 8/10 1.36
Англия Англия – Национална Лига
14:15 Линкълн Сити – Макълсфийлд Таун 1 8/10 1.44
17:00 Боръм Ууд – Гейтсхед 1X 8/10 1.35
17:00 Брейнтри Таун – Бароу 1X 7/10 1.42
17:00 Бромли – Гайзли 1 5/10 1.95
17:00 Доувър Атлетик – Торки Юнайтед 1 8/10 1.55
17:00 Норт Фериби Юнайтед – Алдършот Таун 2 7/10 1.33
17:00 Рексъм – Дагенъм и Редбридж X2 7/10 1.35
17:00 Солихъл Муурс – Ийстли 1X 7/10 1.40
17:00 Сътън Юнайтед – Честър 1 6/10 1.65
17:00 Транмиър Роувърс – Саутпорт 1 9/10 1.18
17:00 Уокинг – Йорк Сити X2 7/10 1.33
17:00 Форест Грийн Р. – Мейдстоун Юнайтед 1 7/10 1.50
Англия Англия – ФА Къп
19:15 Челси – Тотнъм 1X 8/10 1.40
Германия Германия – Бундеслига
16:30 Айнтрахт Франкфурт – Аугсбург 1 6/10 1.80
16:30 Байерн Мюнхен – Майнц 05 1 9/10 1.18
16:30 Инголщат – Вердер Бремен 1 4/10 2.18
16:30 Хамбургер – Дармщат 98 1 7/10 1.42
16:30 Херта Берлин – Волфсбург 1X 8/10 1.39
19:30 Борусия М’Гладбах – Борусия Дортмунд 2 5/10 2.06
Германия Германия – Втора Бундеслига
14:00 Ерцгебирге Ауе – Хановер 96 2 4/10 2.20
14:00 Хайденхайм – Арминия Билефелд 1X 7/10 1.40
Испания Испания – Примера Дивисион
14:00 Малага – Валенсия 1X 8/10 1.33
17:15 Виляреал – Леганес 1 7/10 1.70
19:30 Осасуна – Спортинг Хихон 1X 7/10 1.45
21:45 Еспаньол – Атлетико Мадрид 2 5/10 1.75
Испания Испания – Сегунда Дивисион
17:00 Валядолид – Елче -2.5 6/10 1.70
19:00 Кадис – Леванте X2 7/10 1.42
19:00 Райо Валекано – Луго 1 6/10 1.78
19:00 Хетафе – Химнастик де Тарагона 1 6/10 1.70
21:30 Хирона – УКАМ Мурсия 1 7/10 1.45
Италия Италия – Серия А
21:45 Фиорентина – Интер 1 4/10 2.50
Италия Италия – Серия Б
16:00 Авелино – Чезена -2.5 6/10 1.62
16:00 Асколи – Бреша 1 4/10 2.02
16:00 Бари – Верона -2.5 7/10 1.70
16:00 Латина – СПАЛ 2 5/10 2.00
16:00 Про Верчели – Салернитана 1X 7/10 1.32
16:00 Специя – Виртус Ентела 1X 8/10 1.23
16:00 Тернана – Фрозиноне -2.5 7/10 1.65
16:00 Трапани – Пиза 1 5/10 1.90
16:00 Читадела – Карпи 1X 7/10 1.30
Франция Франция – Лига 1
18:00 Пари Сен Жермен – Монпелие +2.5 7/10 1.29
21:00 Бордо – Бастия 1 8/10 1.35
21:00 Дижон – Анже -2.5 7/10 1.68
21:00 Каен – Нант 1 4/10 2.30
21:00 Лил – Гингам 1 5/10 1.90
21:00 Лориен – Метц 1 7/10 1.68
Франция Франция – Лига 2
16:00 Брест – Амиен 1 6/10 1.83
Австрия Австрия – Бундеслига
17:00 Щурм Грац – Матерсбург 1 7/10 1.60
19:30 Алтах – Адмира Вакер Мьодлинг 1 7/10 1.72
19:30 Рийд – Волфсбергер -2.5 7/10 1.68
19:30 Санкт Полтен – Ред Бул Залцбург 2 7/10 1.30
Беларус Беларус – Премиер Лига
16:00 Динамо Минск – Неман 1 6/10 1.65
17:00 Днепър Могилев – Нафтан 1 6/10 1.65
18:00 ФК Слуцк – Городея -2.5 8/10 1.48
19:30 Шахтьор Солигорск – Динамо Брест 1X 8/10 1.29
Белгия Белгия – Група за Титлата
19:00 Шарлероа – Зулте Варегем 1X 5/10 1.29
Белгия Белгия – Група за Изпадане
18:00 Тубиз – Оуд Хеверле Льовен 1X 5/10 1.35
Белгия Белгия – Група А за Лига Европа
21:00 Сент Трюиден – Унион Сент Жилоаз 1 5/10 1.75
Гърция Гърция – Футболна Лига
15:00 Ламия – Пансерайкос 1 9/10 1.11
Ирландия Ирландия – Висша Дивизия
21:45 Слиго Роувърс – Дери Сити X2 7/10 1.32
Ирландия Ирландия – Първа Дивизия
21:15 Коб Рамблърс – Лонгфорд Таун 1 3/10 2.60
Норвегия Норвегия – Типелиген
19:00 Стрьомгодсет – Сандефьорд 1 7/10 1.42
Норвегия Норвегия – Адеколиген
16:00 Конгсвингер – Ранхайм 1 5/10 2.05
Полша Полша – Екстракласа
19:00 Арка Гдиня – Висла Плоцк 1X 8/10 1.40
19:00 Гурник Ленчна – Висла Краков X2 8/10 1.32
19:00 Заглембие Любин – Шльонск Вроцлав 1 6/10 1.90
19:00 Корона Келце – ЛКС Нечеча 1X 8/10 1.35
19:00 Краковия Краков – Легия Варшава 2 4/10 2.05
19:00 Лех Познан – Рух Хожов 1 7/10 1.28
19:00 Погон Шчечин – Лехия Гданск 1X 7/10 1.44
19:00 Пяст Гливице – Ягиелония Бялисток X2 7/10 1.38
Полша Полша – Първа Лига
18:00 Погон Шедълце – Хойничанка Хойнице X2 8/10 1.36
18:00 Сандеця Нови Сач – Хробри Глогов 1 5/10 1.85
18:45 Стал Мелец – ГКС Катовице X2 8/10 1.36
19:00 ГКС Тихи – Стомил Олщин 1 5/10 1.90
20:00 Олимпия Груджьондз – Заглембие С. -2.5 7/10 1.72
21:00 Висла Пулави – Подбескидзе 2 5/10 2.05
Португалия Португалия – Примейра Лига
18:00 Маритимо – Белененсеш 1 5/10 1.84
18:00 Тондела – Насионал Мадейра 1X 7/10 1.37
20:15 Ещорил Прая – Витория Сетубал 1X 7/10 1.35
22:30 Спортинг Лисабон – Бенфика X2 8/10 1.42
Русия Русия – Премиер Лига
14:00 Зенит Санкт П. – Урал Свердловска о. +2.5 6/10 1.65
16:30 Локомотив Москва – Амкар Перм 1 6/10 1.62
16:30 ФК Ростов – Спартак Москва X2 7/10 1.40
19:00 Терек Грозни – Анжи Махачкала 1X 8/10 1.22
Словакия Словакия – Суперлига
16:30 Тренчин – Ружомберок 1 6/10 1.67
20:00 Земплин Михаловце – ДАК Дунайска С. 2 7/10 1.65
20:00 Татран Прешов – Злате Моравце 1 4/10 2.20
Словения Словения – Първа Лига
18:00 Целие – Алуминий Кидричево 1 7/10 1.40
19:00 Копер – Рудар Веление 1 5/10 2.10
21:15 Марибор – Домжале 1 6/10 1.80
Турция Турция – Супер Лига
13:30 Ризеспор – Истанбул Башакшехир X2 8/10 1.25
16:00 Аланияспор – Османлиспор 1X 7/10 1.36
19:00 Анталияспор – Трабзонспор X2 7/10 1.38
19:00 Генчлербирлиги – Кайзериспор 1X 7/10 1.27
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
16:00 Гьозтепе – Адана Демирспор 1 5/10 1.90
18:30 Гиресунспор – Йени Малатияспор -2.5 7/10 1.62
Унгария Унгария – НП I
19:00 Дебрецен – Халадаш Сомбатхей -2.5 7/10 1.70
19:00 Дюрмот – Ференцварош 2 7/10 1.48
19:00 Мезьокьовешд – Уйпещ 1X 7/10 1.36
19:00 МТК Будапеща – Видеотон Фехервар 2 6/10 1.80
19:00 Пакш – Диошдьор 1 6/10 1.70
21:30 Вашаш Будапеща – Хонвед Будапеща 1X 7/10 1.40
Финландия Финландия – Вейкауслига
16:00 ВПС Вааса – КуПС Куопио 1X 7/10 1.36
16:00 Илвес Тампере – РоПС Рованиеми 1 7/10 1.44
16:00 Кеми Кингс – Сейняйоен ЯК 2 6/10 1.70
Холандия Холандия – Ередивизи
19:30 НЕК Ниймеген – Екселсиор 1X 7/10 1.45
20:45 АЗ Алкмаар – Твенте 1 6/10 1.62
20:45 Цволе – Хераклес 1 6/10 1.75
21:45 Го Ахед Игълс – Грьонинген X2 8/10 1.36
Хърватска Хърватска – Първа Лига
16:00 Динамо Загреб – Хайдук Сплит 1 7/10 1.39
20:00 Истра 1961 – Риека 2 7/10 1.25
Чехия Чехия – Първа Лига
18:00 Збройовка Бърно – Млада Болеслав 1X 8/10 1.42
18:00 Храдец Кралове – Слован Либерец X2 7/10 1.38
18:30 Бохемианс 1905 Прага – Фастав Злин -2.5 7/10 1.53
Чехия Чехия – Национална Лига
11:15 Баник Соколов – Тринец 1 5/10 2.00
13:15 Графин Влашим – Варнсдорф 1 7/10 1.55
18:00 Усти над Лабем – Простейов +2.5 8/10 1.45
18:00 Фридек-Мистек – Пардубице -2.5 5/10 1.75
19:00 Сигма Оломоуц – Витковице 1 8/10 1.31
20:00 Зноймо – Виктория Жижков 1 6/10 1.90
Швейцария Швейцария – Суперлига
18:45 Грасхопърс – Люцерн 1X 8/10 1.45
21:00 Базел – Вадуц +2.5 8/10 1.36
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
20:00 Аарау – Волен 1 7/10 1.68
20:00 Сервет – Винтертур 1 7/10 1.60
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
17:00 Йонкьопинг Содра – АИК Стокхолм 2 4/10 2.05
Швеция Швеция – Суперетан Лига
17:00 Варберг БоИС – Фрей Тебю 1 7/10 1.74
17:00 ГАИС Гьотеборг – Хелзинборг X2 8/10 1.36
17:00 Йостерс – Далкурд X2 7/10 1.30
19:00 Дегерфорш – Вернаму X2 7/10 1.45
Шотландия Шотландия – Чемпиъншип
17:00 Грийнок Мортън – Аяр Юнайтед 1 7/10 1.53
17:00 Дънди Юнайтед – Сейнт Мирън 1 5/10 1.80
17:00 Дънфърмлин – Фолкърк X2 8/10 1.38
17:00 Куин ъф Саут – Дъмбартън 1 6/10 1.90
Шотландия Шотландия – Първа Лига
17:00 Албион Роувърс – Ийст Файф -2.5 7/10 1.65
17:00 Брихин Сити – Странрар +2.5 5/10 1.80
17:00 Еърдри – Алоа Атлетик +2.5 7/10 1.62
17:00 Ливингстън – Куинс парк ФК 1 6/10 1.75
17:00 Питърхед – Стенхаусмюър 1 6/10 1.65
Шотландия Шотландия – Втора Лига
17:00 Берик Рейнджърс – Монтроуз 1X 7/10 1.41
17:00 Единбург Сити – Анан Атлетик 1X 8/10 1.40
17:00 Елгин Сити – Стърлинг Албиън 1 6/10 1.57
17:00 Каудънбийт – Арброут X2 7/10 1.36
17:00 Форфар Атлетик – Клайд 1 7/10 1.68
Шотландия Шотландия – Купа на Шотландия
14:15 Хибърниън – Абърдийн X2 9/10 1.20
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
20:00 Алдосиви Мар д. – Нюелс Олд Б. -2.5 7/10 1.48
22:00 Расинг Клуб – Атлетико Тукуман 1 8/10 1.53
22:10 Банфийлд – Килмес Буенос Айрес 1 7/10 1.74
22:15 Дефенса и Хустисия – Ланус -2.5 7/10 1.57
Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство