Daily Archives: април 12, 2017

Футболни прогнози за Четвъртък, 13 Април, 2017

Лига Европа Лига Европа
22:05 Андерлехт – Манчестър Юнайтед 2 5/10 1.95
22:05 Лион – Бешикташ 1 7/10 1.59
Англия Англия – Чемпиъншип
21:45 Уигън – Барнзли 1 4/10 2.04
Англия Англия – Първа Лига
21:45 Бъри – Рочдейл X2 8/10 1.42
Италия Италия – Лега Про – Група А
15:30 Витербезе – Алесандрия -2.5 6/10 1.65
15:30 Олбия – Карарезе 1 3/10 2.45
15:30 Расинг Рома – Пиаченца X2 8/10 1.30
15:30 Ренате – Пистоезе 1 5/10 1.91
17:30 Лупа Рома – Арецо -2.5 6/10 1.62
19:30 Понтедера – Джиана Ерминио -2.5 6/10 1.64
21:30 Ливорно – Тутокуойо 1 6/10 1.60
21:30 Лукезе – Сиена -2.5 7/10 1.63
21:30 Прато – Кремонезе 2 5/10 1.90
21:30 Про Пиаченца – Комо 1X 7/10 1.33
България България – Група за Титлата
19:30 Локомотив Пловдив – ЦСКА София 2 6/10 1.85
България България – Група Б за Изпадане
17:00 Локомотив Горна О. – Нефтохимик Бургас -2.5 7/10 1.72
Гърция Гърция – Футболна Лига
16:00 Егиниакос – Панелевсиниакос 1 6/10 1.67
Гърция Гърция – Купа на Гърция
19:30 Олимпиакос – АЕК Атина 1 7/10 1.65
Дания Дания – Първа Дивизия
14:45 Фремад Амагер – Вендсисел X2 7/10 1.35
17:00 Вейле – Нюкьобинг 1X 8/10 1.29
17:00 Кьоге – Хелзингор 1X 7/10 1.36
17:00 Нествед – Роскилде X2 7/10 1.30
17:00 Фредериция – Скиве 1 5/10 1.95
Дания Дания – Купа на Дания
19:30 Рандерс – Брьондби X2 7/10 1.29
Дания Дания – Плейофи
15:00 Брабранд – Хвидовре 1X 7/10 1.28
16:00 Брьоншой – Тистед 2 5/10 1.79
Израел Израел – Група за Промоция
16:00 Апоел Катамон Й. – Бейтар Тел А. 1 5/10 2.15
Кипър Кипър – Група за Титлата
16:00 Аполон Лимасол – Апоел Никозия 1X 8/10 1.38
Кипър Кипър – Група за Изпадане
16:00 Неа Саламина – Докса Катокопия 2 4/10 2.10
Литва Литва – А Лига
18:00 Судува Мариямполе – Кауно Жалгирис 1 7/10 1.25
20:00 ФК Тракай – Утенис Утена 1 8/10 1.30
Полша Полша – Първа Лига
21:45 ГКС Катовице – Миедж Легница 1X 8/10 1.32
Сърбия Сърбия – Суперлига
18:00 Вождовац Белград – Чукарички 2 7/10 1.58
18:00 Металац – Рад Белград 1X 8/10 1.32
18:00 Напредак Крушевац – Бачка Бачка П. 1 7/10 1.45
18:00 Радник Сурдулица – Войводина 2 5/10 1.95
18:00 Раднички Ниш – Явор Иваница 1 6/10 1.65
18:00 ФК Нови Пазар – Партизан Белград 2 8/10 1.20
18:00 Цървена Звезда Белград – Борац Чачак +2.5 8/10 1.40
Швеция Швеция – Купа на Швеция
17:00 Йостерсунд – Норкьопинг 1X 7/10 1.36
Бахрейн Бахрейн – Висша Лига
17:15 Ал Мухарак – Ал Наджма 1 7/10 1.58
19:30 Ал Хид – Ал Рифа -2.5 6/10 1.65
Бразилия Бразилия – Купа на Бразилия
03:45 Интернасионал RS – Коринтианс SP 1X 8/10 1.33
03:45 Спорт Ресифе PE – Жойнвил SC 1 7/10 1.36
Гватемала Гватемала – Лига Насионал
01:00 Петапа – Депортиво Карча 1 7/10 1.33
03:00 Комуникасионес – Сучитепекес 1 6/10 1.57
05:00 Кселаху – Миктлан 1 7/10 1.57
21:00 Маркуензе – Малакатеко 1 4/10 2.00
Ел Салвадор Ел Салвадор – Примера Дивисион
01:00 Санта Текла – Фирпо Усулутан 1 5/10 1.87
Колумбия Колумбия – Копа Колумбия
03:30 Хуниор Баранкиля – Хагуарес де К. 1 8/10 1.40
03:45 Америка де Кали – Депортиво Кали +2.5 6/10 1.80
Коста Рика Коста Рика – Примера Дивисион
05:00 Депортиво Саприса – Перес Селедон 1 7/10 1.36
05:00 Кармелита – Сантос де Гуапилес 1 4/10 2.45
05:00 Картахинес – Белен Сигло XXI 1 7/10 1.44
05:00 Лимон – Ередиано 2 6/10 1.91
05:00 Сан Карлос – ЛД Алахуеленсе -2.5 7/10 1.73
05:00 Универсидад де К. – Мунисипал Либерия 1 3/10 2.30
Мексико Мексико – Примера Дивисион
03:00 Керетаро – Тихуана 1X 7/10 1.43
03:30 Сантос Лагуна – Монтерей X2 8/10 1.38
05:00 Америка Мексико – Некакса А. 1 6/10 1.63
05:06 Пачука – Монаркас Морелия 1 6/10 1.60
05:30 Атлас Гуадалахара – Пумас УНАМ М. 1X 7/10 1.34
Хондурас Хондурас – Национална Лига
00:30 Маратон Сан П. – Мотагуа Тегусигалпа 1X 7/10 1.28
02:00 Олимпия Тегусигалпа – Реал Еспаня 1 7/10 1.57
03:00 Хутикалпа – Вида Ла Сейба 1 4/10 2.00
04:15 Хондурас Прогресо – Социал Сол О. 1 4/10 2.00
04:30 Платенсе – Реал Сосиедад Токоа 1X 8/10 1.35
Южна Африка Южна Африка – Висша Лига
19:00 Мамелоди Съндаунс – СуперСпорт Юнайтед 1X 7/10 1.23
19:00 Платинум Старс – Кейптаун Сити X2 7/10 1.29
Копа Либертадорес Копа Либертадорес
01:30 Гуарани Асунсион – Замора Баринас 1 8/10 1.45
03:00 Универсидад Католика – Сан Лоренцо д. 1X 7/10 1.31
03:45 Палмейрас SP – Пенярол Монтевидео 1 7/10 1.28
03:45 Фламенго RJ – Атлетико PR 1 8/10 1.50

Шампионска лига прогнози: 12.04.2017

Шампионска Лига Шампионска Лига Четвъртфинали
19:45 Борусия Дортмунд (Гер) – Монако (Фра) +2,5 8/10 1,43
21:45 Атлетико Мадрид (Исп) – Лестър (Анг) +2,5 7/10 1.77
21:45 Байерн Мюнхен (Гер) – Реал Мадрид (Исп) 1 6/10 1.75

Футболни прогнози за Сряда, 12 Април, 2017

Шампионска Лига Шампионска Лига Четвъртфинали
19:45 Борусия Дортмунд (Гер) – Монако (Фра) +2,5 8/10 1,43
21:45 Атлетико Мадрид (Исп) – Лестър (Анг) +2,5 7/10 1.77
21:45 Байерн Мюнхен (Гер) – Реал Мадрид (Исп) 1 6/10 1.75
Испания Испания – Сегунда Дивисион Б Група 2
20:00 Самудио – Лейоа 2 8/10 1.38
21:00 Баракалдо – Аморебиета 1 5/10 1.85
Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина – Купа на Босна и Херцеговина
19:00 Широки Брег – Железничар Сараево -2.5 5/10 1.80
20:30 ФК Сараево – Младост Добой Какан 1 7/10 1.42
Гърция Гърция – Купа на Гърция
19:00 Панатинайкос – ПАОК -2.5 8/10 1.50
Естония Естония – Купа на Естония
18:00 Номе Калю – ФКИ Талин 1X 8/10 1.40
Кипър Кипър – Група за Титлата
18:00 АЕК Ларнака – Анортозис 1 7/10 1.27
Кипър Кипър – Група за Изпадане
17:00 Арис Лимасол – Кармиотиса Пано П. 1 7/10 1.55
17:00 Етникос Ахна – Ермис Арадипоу 1 7/10 1.50
Литва Литва – А Лига
17:00 Лиетава Йонава – Атлантас Клайпеда 2 6/10 1.75
18:00 Стумбрас Каунас – Жалгирис Вилнюс 2 8/10 1.25
Полша Полша – Първа Лига
19:00 Гурник Забже – Заглембие Сосновец 1 6/10 1.75
Русия Русия – Първа Дивизия
17:30 Волгар Астрахан – ФК Тосно 2 6/10 1.85
18:00 Сокол Саратов – Факел Воронеж -2.5 7/10 1.50
18:30 Спартак Налчик – Спартак Москва 2 X2 7/10 1.44
18:30 Шинник Ярославл – Кубан Краснодар -2.5 8/10 1.45
19:00 Зенит Санкт Петербург 2 – ФК Тамбов 1X 8/10 1.36
20:00 Балтика Калининград – СКА-Хабаровск -2.5 7/10 1.43
Словакия Словакия – Купа на Словакия
18:00 Скалица – Попрад 1 5/10 2.10
Словения Словения – Купа на Словения
18:15 Марибор – Олимпия Любляна 1 7/10 1.67
Турция Турция – Супер Лига
17:30 Газиантепспор – Генчлербирлиги X2 8/10 1.38
Унгария Унгария – НП I
19:00 Дюрмот – Видеотон Фехервар 2 8/10 1.55
19:00 Мезьокьовешд – Дебрецен 1 3/10 2.50
19:00 МТК Будапеща – Халадаш Сомбатхей 1 4/10 2.20
19:00 Пакш – Ференцварош -2.5 7/10 1.61
Финландия Финландия – Вейкауслига
18:30 Интер Турку – РоПС Рованиеми 1 5/10 1.80
Черна Гора Черна Гора – Купа на Черна гора
17:00 Рудар Плевля – Гарбал Радановичи 1X 7/10 1.36
Чехия Чехия – Купа на Чехия
19:45 Славия Прага – Карвина 1 7/10 1.30
Кувейт Кувейт – Висша Лига
17:25 Ал Ярмук Кувейт – Ал Тадамон X2 8/10 1.40
17:25 Хайтан – Ал Сахел Абу Халифа 1X 8/10 1.35
19:55 Ал Салибихает – Бурган 1 7/10 1.40
19:55 Кувейт СК – Ал Араби Кувейт 1 7/10 1.44
Малайзия Малайзия – Суперлига
16:00 Келантан – Джохор Дарул Такзим 2 6/10 1.60
Мароко Мароко – Първа Дивизия
19:00 Дифа Ел Хадида – Видад Казабланка X2 7/10 1.32
Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство