Футболни прогнози за Неделя, 12 Март, 2017

Англия Англия – Премиършип
18:00 Ливърпул – Бърнли 1 7/10 1.25
Англия Англия – ФА Къп
16:00 Тотнъм – Милоул 1 8/10 1.17
Германия Германия – Бундеслига
16:30 Шалке 04 – Аугсбург 1 7/10 1.68
18:30 Хамбургер – Борусия М’Гладбах X2 7/10 1.45
Германия Германия – Втора Бундеслига
14:30 Зандхаузен – Гройтер Фюрт -2.5 7/10 1.62
14:30 Кайзерслаутерн – Хайденхайм 1X 7/10 1.38
14:30 Нюрнберг – Арминия Билефелд -2.5 6/10 1.84
Испания Испания – Примера Дивисион
13:00 Реал Сосиедад – Атлетик Билбао -2.5 6/10 1.75
17:15 Депортиво Ла Коруня – Барселона 2 8/10 1.22
19:30 Селта Виго – Виляреал -2.5 7/10 1.70
21:45 Реал Мадрид – Бетис 1 8/10 1.11
Испания Испания – Сегунда Дивисион
13:00 Алмерия – Хуеска 1X 7/10 1.30
17:00 Севиля Атлетико – Химнастик де Т. -2.5 6/10 1.57
19:00 Кадис – Райо Валекано 1 3/10 2.25
21:30 Хетафе – Тенерифе 1X 7/10 1.27
Италия Италия – Серия А
13:30 Сасуоло – Болоня -2.5 6/10 1.80
16:00 Интер – Аталанта 1 5/10 1.83
16:00 Киево – Емполи 1 5/10 2.00
16:00 Наполи – Кротоне +2.5 7/10 1.44
16:00 Пескара – Удинезе X2 7/10 1.36
16:00 Фиорентина – Каляри 1 8/10 1.44
21:45 Палермо – Рома 2 7/10 1.40
Италия Италия – Серия Б
16:00 Новара – Про Верчели 1 5/10 1.77
16:00 Тернана – Трапани 1X 7/10 1.40
18:30 Виченца – Пиза -2.5 7/10 1.30
Франция Франция – Лига 1
16:00 Сент Етиен – Метц 1 6/10 1.62
18:00 Лион – Тулуза 1 7/10 1.50
22:00 Лориен – Пари Сен Жермен 2 8/10 1.33
Австрия Австрия – Бундеслига
17:30 Щурм Грац – Рапид Виена -2.5 6/10 1.70
Белгия Белгия – Първа Дивизия А
15:30 Андерлехт – Ваасланд-Беверен 1 8/10 1.13
15:30 Вестерло – Генк +2.5 6/10 1.57
15:30 КАА Гент – Мехелен 1 8/10 1.50
15:30 Клуб Брюж – Сент Трюиден 1 9/10 1.16
15:30 Кортрийк – Роял Ексел Мускрон 1 4/10 2.45
15:30 Локерен – Шарлероа 2 4/10 2.00
15:30 Ойпен – Зулте Варегем 2 3/10 2.30
15:30 Стандарт Лиеж – Остенде 1 5/10 2.00
България България – Първа ПФЛ
13:00 Пирин Благоевград – Славия +2.5 6/10 1.80
15:00 Берое – Левски София 2 5/10 1.80
17:30 Локомотив Горна О. – Лудогорец Разград 2 7/10 1.23
Гърция Гърция – Супер Лига
15:00 Керкира Корфу – Ксанти -2.5 7/10 1.44
17:15 Олимпиакос – Атромитос +2.5 7/10 1.65
17:15 Платаниас – Верия 1 7/10 1.35
Гърция Гърция – Футболна Лига
13:00 Ханя – Пансерайкос 1 7/10 1.53
15:00 Арис Солун – Кисамикос 1 9/10 1.10
15:00 Калитеа – Агротикос Астерас 1 6/10 1.83
15:00 Ламия – Калони +2.5 6/10 1.65
15:00 Панелевсиниакос – ОФИ Крит 2 7/10 1.67
15:00 Спарти – Анагениси Кардица 1 6/10 1.65
15:00 Трикала – Ахарнайкос Мениди +2.5 6/10 1.62
Дания Дания – Суперлига
14:00 Одензе – Сьондерийске 1X 8/10 1.30
17:00 Хорсенс – Брьондби 2 7/10 1.60
Дания Дания – Първа Дивизия
14:45 Вейле – Хобро -2.5 7/10 1.72
14:45 Кьоге – Вендсисел X2 8/10 1.44
14:45 Роскилде – Нествед 1 6/10 1.68
14:45 Скиве – АБ Гладсаксе 1 5/10 1.80
14:45 Фремад Амагер – Фредериция 1X 7/10 1.38
14:45 Хелзингор – Нюкьобинг -2.5 6/10 1.78
Израел Израел – Висша Лига
19:00 Бней Йехуда – Апоел Ашкелон 1 4/10 2.00
20:15 Макаби Тел Авив – Апоел Хайфа 1 7/10 1.29
Македония Македония – Първа Лига
15:00 Вардар Скопие – Брегалница Щип 1 8/10 1.13
15:00 Пелистер Битоля – Работнички Скопие 1 5/10 1.75
15:00 Силекс Кратово – Македония Гьорче П. 1 8/10 1.45
15:00 Шкендия 79 Тетово – Победа Прилеп +2.5 7/10 1.68
15:00 Шкупи Скопие – Ренова Джепчище 1 4/10 2.05
Полша Полша – Екстракласа
16:30 Гурник Ленчна – Погон Шчечин X2 8/10 1.34
19:00 Легия Варшава – Висла Краков 1 7/10 1.49
Португалия Португалия – Примейра Лига
18:00 Боавища – Маритимо 1X 8/10 1.33
18:00 Насионал Мадейра – Пасош Ферейра 1X 8/10 1.30
20:00 Рио Аве – Морейрензе 1 5/10 1.85
22:15 Витория Гимараеш – Ещорил Прая 1 7/10 1.53
Португалия Португалия – Сегунда Лига
13:15 Лейшоес – Авеш X2 8/10 1.40
Русия Русия – Премиер Лига
10:30 Амкар Перм – Зенит Санкт Петербург 2 6/10 1.85
15:30 Спартак Москва – Анжи Махачкала 1 7/10 1.33
18:00 ФК Ростов – Терек Грозни 1 3/10 2.25
Русия Русия – Първа Дивизия
12:00 Сибир Новосибирск – Кубан Краснодар -2.5 7/10 1.58
12:00 Спартак Москва 2 – Енисей Красноярск X2 7/10 1.42
13:30 Волгар Астрахан – Зенит Санкт П. -2.5 7/10 1.49
15:00 Спартак Налчик – Балтика Калининград 1X 7/10 1.40
15:00 ФК Тосно – ФК Тюмен 1 7/10 1.52
15:00 ФК Химки – Факел Воронеж -2.5 7/10 1.52
16:00 Мордовия Саранск – Нефтехимик Н. -2.5 7/10 1.55
18:00 Луч-Енергия Владивосток – Динамо М. 2 9/10 1.12
Словакия Словакия – Суперлига
16:20 Тренчин – Земплин Михаловце 1 7/10 1.40
18:30 Шпорт Подбрезова – Спартак Търнава 1 5/10 1.96
Сърбия Сърбия – Суперлига
14:00 Младост Лучани – Партизан Белград 2 8/10 1.33
16:00 Борац Чачак – Чукарички 1X 7/10 1.48
16:00 Вождовац Белград – Бачка Бачка П. 1 7/10 1.60
16:00 Напредак Крушевац – Радник Сурдулица 1 8/10 1.35
16:00 Рад Белград – Спартак Суботица 1X 8/10 1.40
16:00 Раднички Ниш – ФК Нови Пазар 1 7/10 1.29
18:00 Цървена Звезда Белград – Явор Иваница +2.5 7/10 1.52
Турция Турция – Супер Лига
15:00 Коняспор – Истанбул Башакшехир -2.5 7/10 1.53
18:00 Бешикташ – Кайзериспор 1 8/10 1.35
18:00 Ризеспор – Анталияспор 1X 7/10 1.45    
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
12:00 Бандърмаспор – Елязъгспор -2.5 6/10 1.68
13:00 Гиресунспор – Ескишехирспор 1X 8/10 1.37
15:00 Мерсин Идман Юрду – Алтънорду X2 7/10 1.36
17:30 Адана Демирспор – Манисаспор +2.5 7/10 1.70
Уелс Уелс – Висша Лига
18:15 Дъ Ню Сейнтс – Бала Таун +2.5 7/10 1.40
Украйна Украйна – Премиер Лига
14:00 Зирка Кропивницкий – Динамо Киев 2 9/10 1.20
19:30 Заря Луганск – Шахтьор Донецк 2 7/10 1.33
Финландия Финландия – Купа на Финландия
16:00 КуПС Куопио – Хонка 1 8/10 1.55
Холандия Холандия – Ередивизи
13:30 Вилем II – Цволе 1X 8/10 1.34
15:30 Рода – Грьонинген X2 8/10 1.36
15:30 Фейенорд – АЗ Алкмаар 1 7/10 1.44
17:45 Аякс – Твенте 1 7/10 1.29
Хърватска Хърватска – Първа Лига
16:00 Цибалия – Истра 1961 -2.5 8/10 1.52
18:00 Славен – Осиек -2.5 7/10 1.50
Чехия Чехия – Първа Лига
16:30 Млада Болеслав – Спарта Прага 1X 8/10 1.45
18:30 Славия Прага – Теплице 1 7/10 1.40
Чехия Чехия – Национална Лига
15:00 Сигма Оломоуц – Графин Влашим 1 7/10 1.60
15:30 Варнсдорф – Простейов 1 8/10 1.44
Швейцария Швейцария – Суперлига
14:45 Лозана Спорт – Йънг Бойс 2 7/10 1.69
14:45 Тун – Лугано 1 6/10 1.60
17:00 Сион – Базел X2 7/10 1.45
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
16:00 Винтертур – Ксамакс 2 5/10 2.00
16:00 Сервет – Вил 1 7/10 1.33
Швеция Швеция – Купа на Швеция
17:00 Елфсборг – Бромапойкарна 1 7/10 1.21
19:30 Хакен – АИК Стокхолм 1X 8/10 1.48
Шотландия Шотландия – Премиършип
14:00 Селтик – Рейнджърс 1 8/10 1.36
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
22:00 Расинг Клуб – Ланус -2.5 7/10 1.63
Може да прогнозирате и да залагате на избрани от вас букмейкъри.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство