Футболни прогнози за Петък, 10 Март, 2017

Англия Англия – Чемпиъншип
21:45 Брайтън – Дарби Каунти 1 7/10 1.85
Германия Германия – Бундеслига
21:30 Байер Леверкузен – Вердер Бремен 1 6/10 1.68
Германия Германия – Втора Бундеслига
19:30 Ерцгебирге Ауе – Карлсруе 1X 8/10 1.42
19:30 Санкт Паули – Унион Берлин 1X 5/10 1.48
19:30 Щутгарт – Бохум 1 6/10 1.62
Испания Испания – Примера Дивисион
21:45 Еспаньол – Лас Палмас 1X 7/10 1.30
Испания Испания – Сегунда Дивисион
21:00 Елче – Алкоркон -2.5 8/10 1.47
Италия Италия – Серия А
21:45 Ювентус – Милан 1 8/10 1.40
Франция Франция – Лига 1
20:00 Ница – Каен 1 7/10 1.70
21:45 Олимпик Марсилия – Анже 1 7/10 1.62
Франция Франция – Лига 2
21:00 Амиен – Бурж-Перона 1 6/10 1.75
21:00 Лавал – Оксер 1X 7/10 1.25
21:00 Льо Авър – Клермонт Фут 1 6/10 1.75
21:00 Ним – Ред Стар Париж 1 6/10 1.75
21:00 Реймс – Аячо 1 7/10 1.65
21:00 Тур – Орлеан 1 5/10 2.15
21:00 Шамоа Ниор – Валансиен -2.5 6/10 1.62
Австрия Австрия – Ерсте Лига
19:30 Вакер Инсбрук – Лиферинг Залцбург 1 5/10 2.20
19:30 Винер Нойщат – ЛАСК Линц 2 7/10 1.54
19:30 Капфенберг – ВСГ Ватенс 1X 8/10 1.33
19:30 Флоридсдорфер АК – Хорн 1X 7/10 1.40
21:30 Блау-Вайс Линц – Аустрия Лустенау X2 7/10 1.38
България България – Първа ПФЛ
17:30 Дунав Русе – Локомотив Пловдив X 3/10 3.20
Дания Дания – Суперлига
21:15 Нордселанд – Силкеборг 1 5/10 1.85
Израел Израел – Лига Леумит
15:00 Апоел Акре – Макаби Херцлия 1 6/10 1.73
15:00 Апоел Катамон Й. – Апоел Рамат Х. 1 5/10 1.88
15:00 Апоел Петах Тиква – Апоел Бней Лод 1 6/10 1.88
15:00 Апоел Ришон Л. – Бейтар Тел А. 1 3/10 2.35
15:00 Ирони Нешер – Макаби Шаараим 1 4/10 2.55
Ирландия Ирландия – Висша Дивизия
21:45 Бохемианс – Брей Уондърърс X2 8/10 1.25
21:45 Дъндолк – Лимерик 1 7/10 1.53
21:45 Слиго Роувърс – Сейнт Патрикс X2 8/10 1.44
22:00 Дрогеда Юнайтед – Корк Сити 2 8/10 1.45
22:00 Фин Харпс – Голуей ФК X2 8/10 1.42
22:00 Шамрок Роувърс – Дери Сити 1 5/10 2.00
Ирландия Ирландия – Първа Дивизия
21:45 Атлон Таун – Лонгфорд Таун 2 5/10 1.83
21:45 Кабинтили – Уексфорд Ютс -2.5 7/10 1.70
21:45 УК Дъблин – Уотърфорд Юнайтед 2 6/10 1.75
Полша Полша – Екстракласа
19:10 Шльонск Вроцлав – Пяст Гливице 1 4/10 2.00
21:30 Арка Гдиня – Лех Познан 2 5/10 1.85
Полша Полша – Първа Лига
19:00 Миедж Легница – Битовия Битов 1X 7/10 1.30
20:00 Знич Прушков – Хойничанка Хойнице X2 8/10 1.35
21:45 ГКС Катовице – Стомил Олщин 1 5/10 1.75
Португалия Португалия – Примейра Лига
22:30 Ароука – Порто 2 8/10 1.28
Русия Русия – Премиер Лига
18:00 Арсенал Тула – Урал Свердловска о. 1X 8/10 1.35
Северна Ирландия Северна Ирландия – Премиършип
22:00 Ардс ФК – Балинамалард Юнайтед 1X 7/10 1.45
Турция Турция – Супер Лига
19:00 Аланияспор – Фенербахче X2 7/10 1.28
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
17:30 Гьозтепе – Юмраниеспор 1 5/10 2.05
Финландия Финландия – Купа на Финландия
15:00 Интер Турку – ВПС Вааса 1 4/10 2.35
Холандия Холандия – Ередивизи
21:00 Витес – Спарта Ротердам 1 6/10 1.60
Холандия Холандия – Ерсте Дивизи
21:00 Ваалвийк – ФК Ос 1 6/10 1.56
21:00 ВВВ Венло – Фортуна Ситард +2.5 8/10 1.50
21:00 Волендам – Хелмонд Спорт 1 7/10 1.44
21:00 Дордрехт – МВВ Маастрихт 2 6/10 1.64
21:00 Еммен – ФК Айндховен 1 5/10 2.10
21:00 Йънг ПСВ – Алмере Сити +2.5 7/10 1.60
21:00 Йънг Утрехт – Ахил ’29 1 6/10 1.56
21:00 Камбур – Ден Бош 1 8/10 1.35
21:00 НАК Бреда – Телстар +2.5 7/10 1.52
Хърватска Хърватска – Първа Лига
19:00 Интер Запрешич – Локомотив Загреб 2 4/10 2.45
Чехия Чехия – Национална Лига
19:00 Усти над Лабем – Опава 2 3/10 2.30
20:00 Зноймо – Чешке Будьовице 1X 8/10 1.40
Шотландия Шотландия – Чемпиъншип
21:45 Дънди Юнайтед – Хибърниън 2 4/10 2.15
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
01:00 Колон Санта Фе – Олимпо Баия Бланка 1 4/10 2.15
02:00 Банфийлд – Бока Хуниорс X2 7/10 1.33
02:15 Сан Мартин С. – Хуракан Буенос А. 1 4/10 2.05
02:20 Атлетико Тукуман – Сармиенто Хунин 1 5/10 2.00
02:20 Сан Лоренцо д. – Белграно Кордоба 1 6/10 1.68
22:00 Дефенса и Х. – Нюелс Олд Б. 1X 7/10 1.40
22:00 Темперлей – Тигре Виктория 1X 7/10 1.42
22:00 Химнасия Ла П. – Килмес Буенос А. 1 5/10 1.76
Бразилия Бразилия – Купа на Бразилия
00:15 Васко да Г. – Витория Салвадор B. -2.5 6/10 1.75
00:15 Крисиума SC – Флуминензе RJ -2.5 5/10 1.75
02:30 Лувердензе MT – Коринтианс SP 2 7/10 1.70
Япония Япония – Джей Лига Дивизия 1
12:00 Кавазаки Фронтейл – Кашива Рейсол +2.5 6/10 1.68
12:00 Кашима Антлърс – Йокохама Ф-Маринос 1 5/10 1.85
12:30 Урава Ред Даймъндс – Вентфорет Кофу 1 7/10 1.25
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи – Клубни
15:00 Стабек – Сандефьорд 1 4/10 1.95
Може да прогнозирате и да залагате на избрани от вас букмейкъри.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство