Футболни прогнози за Неделя, 11 Декември, 2016

Англия Англия – Премиършип
14:00 Челси – Уест Бромич 1 8/10 1.25
16:15 Манчестър Юнайтед – Тотнъм 1X 8/10 1.25
16:15 Саутхямптън – Мидълзбро 1 7/10 1.68
Англия Англия – Чемпиъншип
14:00 Дарби Каунти – Нотингам Форест 1 5/10 1.75
Германия Германия – Бундеслига
16:30 Борусия М’Гладбах – Майнц 05 1 6/10 1.72
18:30 Шалке 04 – Байер Леверкузен 1X 7/10 1.35
Германия Германия – Втора Бундеслига
14:30 Айнтрахт Брауншвайг – Арминия Билефелд 1 5/10 1.75
14:30 Гройтер Фюрт – Санкт Паули 1X 8/10 1.30
14:30 Зандхаузен – Вюрцбургер Кикерс 1X 7/10 1.28
Испания Испания – Примера Дивисион
13:00 Ейбар – Алавес 1 6/10 1.85
19:30 Еспаньол – Спортинг Хихон 1 6/10 1.72
21:45 Бетис – Атлетик Билбао X2 8/10 1.35
Испания Испания – Сегунда Дивисион
13:00 Алмерия – Майорка 1X 8/10 1.29
17:00 Кордоба – Кадис 1 4/10 2.00
19:00 Алкоркон – Хирона 1X 7/10 1.40
19:00 Валядолид – Мирандес 1 6/10 1.73
19:00 Луго – Нумансия -2.5 6/10 1.70
21:00 Сарагоса – Реал Овиедо 1X 8/10 1.28
Италия Италия – Серия А
13:30 Каляри – Наполи 2 7/10 1.57
16:00 Аталанта – Удинезе 1 7/10 1.71
16:00 Болоня – Емполи 1 5/10 2.04
16:00 Палермо – Киево -2.5 7/10 1.55
16:00 Торино – Ювентус 2 6/10 1.85
21:45 Интер – Дженоа 1 7/10 1.67
Италия Италия – Серия Б
18:30 Бреша – Новара X2 7/10 1.35
Франция Франция – Лига 1
16:00 Лион – Рен 1 6/10 1.57
18:00 Сент Етиен – Гингам 1X 8/10 1.24
21:45 Пари Сен Жермен – Ница 1 8/10 1.40
Австрия Австрия – Бундеслига
15:00 Рапид Виена – Рийд 1 7/10 1.44
17:30 Щурм Грац – Ред Бул Залцбург X2 7/10 1.30
Белгия Белгия – Първа Дивизия А
15:30 Андерлехт – Клуб Брюж 1X 8/10 1.35
21:00 Ваасланд-Беверен – Генк X2 7/10 1.30
21:00 Стандарт Лиеж – Вестерло 1 7/10 1.25
Белгия Белгия – Първа Дивизия Б
17:00 Роял Антверпен – Тубиз 1 7/10 1.70
България България – Първа ПФЛ
15:00 Локомотив Горна О. – ЦСКА София 2 7/10 1.62
17:30 Черно море – Дунав Русе 1 8/10 1.55
Гърция Гърция – Супер Лига
15:00 Панайтоликос – Ираклис Солун 1 8/10 1.50
17:15 Паниониос Атина – Керкира Корфу 1 7/10 1.59
17:15 ПАОК – Платаниас 1 8/10 1.33
19:30 Атромитос – Панатинайкос 2 4/10 2.00
Дания Дания – Суперлига
14:00 Рандерс – Есберг 1 7/10 1.50
17:00 Орхус – ФК Копенхаген 2 7/10 1.58
19:00 Брьондби – Мидтиланд +2.5 7/10 1.70
Израел Израел – Висша Лига
19:00 МС Ашдод – Макаби Петах Тиква -2.5 6/10 1.68
20:15 Апоел Хайфа – Макаби Тел Авив 2 7/10 1.53
Кипър Кипър – Първа Дивизия
16:00 Етникос Ахна – АЕЗ Закакиу 1 8/10 1.53
17:00 Кармиотиса Пано П. – Арис Лимасол 2 4/10 2.40
18:00 Докса Катокопия – АЕК Ларнака 2 8/10 1.33
Полша Полша – Екстракласа
16:30 Лех Познан – Корона Келце 1 8/10 1.45
19:00 Пяст Гливице – Легия Варшава 2 6/10 1.65
Португалия Португалия – Примейра Лига
18:00 Насионал Мадейра – Тондела -2.5 6/10 1.70
18:00 Фейрензе – Порто 2 7/10 1.27
20:00 Бенфика – Спортинг Лисабон -2.5 6/10 1.63
22:15 Спортинг Брага – Пасош Ферейра 1 6/10 1.62
Португалия Португалия – Сегунда Лига
13:15 Лейшоес – Портимонензе 2 5/10 1.82
17:00 Визела – Фамаликао -2.5 8/10 1.48
Румъния Румъния – Лига I
19:00 Астра Гюргево – Стяуа Букурещ X2 7/10 1.30
Словакия Словакия – Суперлига
16:20 Жилина – Земплин Михаловце 1 9/10 1.20
18:30 Спартак Търнава – Тренчин +2.5 5/10 1.83
Словения Словения – Първа Лига
17:55 Олимпия Любляна – Кръшко 1 8/10 1.33
Сърбия Сърбия – Суперлига
17:30 Чукарички – Партизан Белград 2 7/10 1.67
Турция Турция – Супер Лига
12:30 Кардемир Карабукспор – Аланияспор 1 5/10 1.90
15:00 Акхисар Беледиеспор – Османлиспор X2 7/10 1.35
18:00 Галатасарай – Газиантепспор 1 8/10 1.35
18:00 Коняспор – Кайзериспор 1 5/10 1.87
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
12:00 Алтънорду – Манисаспор 1 6/10 1.75
12:00 Самсунспор – Ескишехирспор 2 7/10 1.47
17:00 Денизлиспор – Юмраниеспор -2.5 7/10 1.64
17:30 Йени Малатияспор – Бандърмаспор 1 7/10 1.47
Украйна Украйна – Премиер Лига
14:00 Карпати Лвов – Зирка Кропивницкий 1X 8/10 1.25
17:00 Александрия – Черноморец Одеса 1 6/10 1.75
19:30 Стал Каменское – Заря Луганск 2 5/10 1.85
Холандия Холандия – Ередивизи
13:30 Спарта Ротердам – Витес +2.5 7/10 1.62
15:30 АЗ Алкмаар – Фейенорд +2.5 6/10 1.62
15:30 Утрехт – Хераклес 1 7/10 1.57
Хърватска Хърватска – Първа Лига
16:00 Динамо Загреб – Локомотив Загреб +2.5 6/10 1.57
18:00 РНК Сплит – Риека 2 7/10 1.33
Швейцария Швейцария – Суперлига
14:45 Грасхопърс – Лугано 1 5/10 1.80
14:45 Сион – Люцерн 1 4/10 1.97
17:00 Тун – Йънг Бойс X2 7/10 1.30
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
16:00 Волен – Шафхаузен +2.5 6/10 1.80
16:00 Ле Монт – Аарау X2 7/10 1.44
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
22:00 Ривър Плейт – Бока Хуниорс X2 8/10 1.41
Бразилия Бразилия – Серия А
21:00 Атлетико PR – Фламенго RJ 1X 8/10 1.33
21:00 Витория Салвадор BA – Палмейрас SP +2.5 5/10 1.83
21:00 Гремио RS – Ботафого RJ 2 4/10 2.15
21:00 Крузейро MG – Коринтианс SP 1X 8/10 1.40
21:00 Понте Прета SP – Коритиба PR 1 6/10 1.67
21:00 Сантос SP – Америка MG +2.5 7/10 1.57
21:00 Сао Пауло SP – Санта Круз PE 1 8/10 1.35
21:00 Спорт Ресифе PE – Фигуерензе SC 1 7/10 1.36
21:00 Флуминензе RJ – Интернасионал RS 2 6/10 1.90

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker