Футболни прогнози за Събота, 10 Декември, 2016

Англия Англия – Премиършип
14:30 Уотфорд – Евертън X2 7/10 1.38
17:00 Арсенал – Сток Сити 1 8/10 1.36
17:00 Бърнли – Борнемут X2 8/10 1.30
17:00 Суонзи – Съндърланд +2.5 5/10 1.84
17:00 Хъл Сити – Кристъл Палас X2 7/10 1.35
19:30 Лестър – Манчестър Сити 2 6/10 1.70
Англия Англия – Чемпиъншип
17:00 Астън Вила – Уигън 1 7/10 1.70
17:00 Барнзли – Норич 2 5/10 2.15
17:00 Брентфорд – Бъртън Албион 1X 7/10 1.28
17:00 Ипсуич – Кардиф 1X 8/10 1.33
17:00 Нюкасъл – Бирмингам 1 7/10 1.44
17:00 Рединг – Шефилд Уензди X2 8/10 1.40
17:00 Родъръм Юнайтед – Куинс Парк Р. X2 7/10 1.33
17:00 Уулвърхямптън – Фулъм X2 8/10 1.44
17:00 Хъдърсфийлд – Бристъл Сити 1X 7/10 1.30
19:30 Престън – Блекбърн -2.5 6/10 1.65
Англия Англия – Първа Лига
15:00 Милтън – Уимбълдън 1X 8/10 1.33
17:00 Брадфорд Сити – Чарлтън -2.5 6/10 1.71
17:00 Бристол Роувърс – Бъри 1 6/10 1.57
17:00 Милоул – Шросбъри Таун 1 8/10 1.53
17:00 Оксфорд Юнайтед – Олдъм 1 5/10 1.83
17:00 Питърбъро – Честърфийлд 1 6/10 1.65
17:00 Порт Вейл – Нортхямптън Таун 2 4/10 2.15
17:00 Рочдейл – Скънторп -2.5 5/10 1.75
17:00 Саутенд – Ковънтри 1X 7/10 1.30
17:00 Флийтууд Таун – Уолсол 1X 8/10 1.23
17:00 Шефилд Юнайтед – Суиндън 1 7/10 1.44
Англия Англия – Втора Лига
17:00 Гримсби Таун – Портсмут -2.5 5/10 1.82
17:00 Йоувил – Барнет 1X 7/10 1.33
17:00 Крю Александра – Кроули Таун 1 5/10 2.00
17:00 Лейтън Ориент – Акрингтън Стенли X2 7/10 1.40
17:00 Лутън Таун – Карлайл 1X 8/10 1.36
17:00 Мансфийлд Таун – Колчестър 1X 7/10 1.31
17:00 Нотс Каунти – Уикъмб -2.5 6/10 1.75
17:00 Нюпорт Каунти – Моркамб 1 5/10 1.85
17:00 Плимут – Донкастър X2 7/10 1.45
17:00 Стивънидж Бороу – Блекпул X2 7/10 1.30
17:00 Хартлипул – Кембридж Юнайтед X2 7/10 1.42
17:00 Челтнъм Таун – Екзитър 1X 7/10 1.42
Германия Германия – Бундеслига
16:30 Байерн Мюнхен – Волфсбург +2.5 7/10 1.35
16:30 Инголщат – РБ Лайпциг 2 6/10 1.75
16:30 Кьолн – Борусия Дортмунд 2 6/10 1.58
16:30 Фрайбург – Дармщат 98 1 7/10 1.70
16:30 Хамбургер – Аугсбург 1X 8/10 1.33
Германия Германия – Втора Бундеслига
14:00 Бохум – Мюнхен 1860 1X 8/10 1.30
14:00 Кайзерслаутерн – Ерцгебирге Ауе 1 5/10 1.83
Испания Испания – Примера Дивисион
14:00 Осасуна – Барселона 2 9/10 1.20
17:15 Реал Сосиедад – Валенсия 1X 8/10 1.29
19:30 Лас Палмас – Леганес 1 6/10 1.80
21:45 Реал Мадрид – Депортиво Ла Коруня 1 9/10 1.10
Испания Испания – Сегунда Дивисион
17:00 Химнастик де Тарагона – Райо Валекано -2.5 7/10 1.60
19:00 Елче – Хетафе 1X 8/10 1.35
19:00 Хуеска – УКАМ Мурсия 1 3/10 2.25
21:00 Леванте – Тенерифе 1 5/10 1.85
Италия Италия – Серия А
19:00 Кротоне – Пескара 1X 7/10 1.40
21:45 Сампдория – Лацио X2 7/10 1.42
Италия Италия – Серия Б
16:00 Авелино – Беневенто 2 4/10 2.45
16:00 Асколи – Латина 1 5/10 2.10
16:00 Виртус Ентела – Трапани -2.5 6/10 1.64
16:00 Виченца – Верона -2.5 6/10 1.67
16:00 Карпи – Тернана 1 7/10 1.62
16:00 Перуджа – Про Верчели 1 6/10 1.67
16:00 СПАЛ – Специя -2.5 6/10 1.57
16:00 Фрозиноне – Салернитана 1 6/10 1.85
16:00 Чезена – Читадела -2.5 7/10 1.66
Франция Франция – Лига 1
18:00 Бордо – Монако 2 5/10 2.10
21:00 Бастия – Метц 1 5/10 1.91
21:00 Лил – Монпелие 1X 7/10 1.22
21:00 Нанси – Анже -2.5 7/10 1.45
21:00 Нант – Каен 1 5/10 2.05
21:00 Тулуза – Лориен -2.5 5/10 1.75
Франция Франция – Лига 2
16:00 Страсбург – Ланс -2.5 7/10 1.53
Австрия Австрия – Бундеслига
17:00 Алтах – Волфсбергер 1 6/10 1.75
Белгия Белгия – Първа Дивизия А
19:00 Ойпен – Шарлероа X2 8/10 1.47
21:00 Кортрийк – Сент Трюиден 1 6/10 1.85
21:30 Роял Ексел Мускрон – Мехелен +2.5 5/10 1.81
Белгия Белгия – Първа Дивизия Б
18:00 Серкъл Брюж – Лиерс X2 8/10 1.36
21:30 Оуд Хеверле Льовен – Рьозеларе X2 8/10 1.48
България България – Първа ПФЛ
13:00 Славия – Монтана 1 8/10 1.40
15:00 Верея Стара Загора – Левски София 2 8/10 1.47
17:30 Лудогорец Разград – Локомотив Пловдив 1 8/10 1.33
Гърция Гърция – Супер Лига
15:00 Астерас Триполис – Верия 1 7/10 1.33
17:15 Ксанти – Лариса 2 4/10 2.40
19:30 АЕК Атина – Левадиакос 1 7/10 1.30
Дания Дания – Суперлига
17:00 Лингби – Силкеборг -2.5 6/10 1.62
Израел Израел – Висша Лига
16:00 Апоел Тел Авив – Бней Сахнин 1 4/10 2.15
18:00 Апоел Кфар Саба – Ирони Кирят Шмона 2 4/10 2.15
18:15 Апоел Ашкелон – Бней Йехуда X2 7/10 1.38
20:30 Апоел Раанана – Макаби Хайфа 2 5/10 1.90
Кипър Кипър – Първа Дивизия
17:00 Анагениси Дериния – АЕЛ Лимасол 2 8/10 1.22
17:00 Аполон Лимасол – Неа Саламина 1 8/10 1.37
19:00 Ермис Арадипоу – Омония Никозия 2 5/10 1.90
Полша Полша – Екстракласа
16:30 Гурник Ленчна – ЛКС Нечеча X2 8/10 1.45
19:00 Висла Плоцк – Рух Хожов 1 5/10 2.05
21:30 Висла Краков – Краковия Краков 1X 7/10 1.42
Португалия Португалия – Примейра Лига
13:45 Белененсеш – Маритимо -2.5 7/10 1.59
20:15 Шавеш – Морейрензе -2.5 7/10 1.52
22:30 Боавища – Витория Гимараеш X2 8/10 1.33
Португалия Португалия – Сегунда Лига
17:00 Авеш – Униао Мадейра 1 6/10 1.85
17:00 Академико Визеу – Фафе -2.5 6/10 1.57
17:00 Жил Висенте – Спортинг Ковиля -2.5 7/10 1.40
17:00 Спортинг Брага Б – Витория Гимараеш Б 1X 7/10 1.28
17:00 Спортинг Лисабон Б – Порто Б +2.5 6/10 1.83
17:00 Фреамунде – Олянензе 1 6/10 1.90
18:00 Академика Коимбра – Бенфика Б -2.5 6/10 1.60
18:00 Варзин – Кова Да Пиедаде 1X 7/10 1.33
21:00 Санта Клара – Пенафиел 1X 7/10 1.29
Румъния Румъния – Лига I
16:00 Пандури – Газ Метан Медиаш X2 7/10 1.36
18:00 Ботошани – Студентеск Яш 1 7/10 1.73
20:30 Динамо Букурещ – Търгу Муреш 1 7/10 1.33
Северна Ирландия Северна Ирландия – Премиършип
17:00 Ардс ФК – Линфийлд 2 8/10 1.40
17:00 Балинамалард Юнайтед – Крусейдърс 2 7/10 1.29
17:00 Гленавон – Коулрейн +2.5 7/10 1.72
17:00 Гленторан – Балимина Юнайтед +2.5 8/10 1.55
17:00 Дънганън Суифтс – Карик Рейнджърс 1 7/10 1.44
Словакия Словакия – Суперлига
15:00 Шпорт Подбрезова – Татран Прешов 1 7/10 1.35
18:00 ДАК Дунайска Стреда – Злате Моравце 1 6/10 1.65
18:00 Ружомберок – Сеница 1 8/10 1.40
18:00 Спартак Миява – Слован Братислава 2 4/10 2.30
Словения Словения – Първа Лига
13:00 Алуминий Кидричево – Целие 2 5/10 1.83
15:00 Горица – Радомлие +2.5 7/10 1.65
17:00 Рудар Веление – Копер 1X 7/10 1.30
17:55 Домжале – Марибор X2 8/10 1.40
Сърбия Сърбия – Суперлига
14:00 Борац Чачак – Радник Сурдулица 2 3/10 2.25
14:00 Металац – Вождовац Белград -2.5 7/10 1.53
14:00 Напредак Крушевац – Младост Лучани 1 3/10 2.25
14:00 Рад Белград – ФК Нови Пазар 1 7/10 1.60
14:00 Спартак Суботица – Бачка Бачка П. 1 7/10 1.45
19:00 Цървена Звезда Белград – Раднички Ниш 1 7/10 1.33
Турция Турция – Супер Лига
15:00 Ризеспор – Касъмпаша 1X 7/10 1.36
18:00 Бешикташ – Бурсаспор 1 8/10 1.55
18:00 Генчлербирлиги – Истанбул Башакшехир -2.5 7/10 1.67
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
12:00 Сивасспор – Гьозтепе 1X 7/10 1.35
15:00 Адана Демирспор – Болуспор X2 8/10 1.42
17:30 Балъкесирспор – Шанлъурфаспор 1 6/10 1.75
Уелс Уелс – Висша Лига
16:30 Дъ Ню Сейнтс – Кардиф Метрополитън +2.5 8/10 1.42
16:30 Еърбъс ЮК – Бала Таун 2 7/10 1.72
17:00 Рил – Нютаун +2.5 6/10 1.70
19:15 Ландидно – Кармартън Таун 1X 7/10 1.36
Украйна Украйна – Премиер Лига
14:00 Волин Луцк – Ворскла Полтава X2 8/10 1.30
Унгария Унгария – НП I
16:30 Диошдьор – Дюрмот 1 6/10 1.65
16:30 Пакш – Вашаш Будапеща X2 7/10 1.40
16:30 Уйпещ – Дебрецен 1 4/10 2.05
16:30 Халадаш Сомбатхей – Видеотон Фехервар -2.5 7/10 1.65
16:30 Хонвед Будапеща – Мезьокьовешд 1 6/10 1.75
19:00 Ференцварош – МТК Будапеща 1 7/10 1.42
Холандия Холандия – Ередивизи
19:30 НЕК Ниймеген – АДО Ден Хааг 1X 8/10 1.35
20:45 ПСВ Айндховен – Го Ахед Игълс 1 9/10 1.12
20:45 Хееренвеен – Екселсиор 1 7/10 1.43
21:45 Цволе – Вилем II 1 4/10 2.10
Хърватска Хърватска – Първа Лига
16:00 Цибалия – Хайдук Сплит 2 8/10 1.55
18:00 Истра 1961 – Осиек 2 4/10 2.30
Швейцария Швейцария – Суперлига
18:45 Вадуц – Лозана Спорт 1X 8/10 1.45
21:00 Базел – Санкт Гален 1 8/10 1.25
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
18:45 Вил – Ксамакс +2.5 7/10 1.74
18:45 Киасо – Сервет 2 3/10 2.25
Шотландия Шотландия – Премиършип
17:00 Абърдийн – Сейнт Джонстън 1 6/10 1.72
17:00 Дънди ФК – Рос Каунти 1X 7/10 1.35
17:00 Инвърнес КТ – Хамилтън 1X 8/10 1.30
17:00 Мъдъруел – Килмарнък +2.5 5/10 1.83
17:00 Рейнджърс – Хартс 1 6/10 1.91
Шотландия Шотландия – Чемпиъншип
17:00 Аяр Юнайтед – Дънди Юнайтед 2 7/10 1.62
17:00 Дънфърмлин – Грийнок Мортън +2.5 6/10 1.75
17:00 Сейнт Мирън – Рейт Роувърс +2.5 5/10 1.82
17:00 Фолкърк – Куин ъф Саут 1 5/10 1.87
17:00 Хибърниън – Дъмбартън 1 7/10 1.22
Шотландия Шотландия – Първа Лига
17:00 Еърдри – Стенхаусмюър 1 7/10 1.65
17:00 Куинс парк ФК – Албион Роувърс 1X 7/10 1.36
17:00 Питърхед – Алоа Атлетик X2 7/10 1.34
17:00 Странрар – Ливингстън X2 8/10 1.35
19:15 Брихин Сити – Ийст Файф 1 5/10 1.91
Шотландия Шотландия – Втора Лига
17:00 Анан Атлетик – Каудънбийт 1X 7/10 1.38
17:00 Единбург Сити – Стърлинг Албиън 1X 7/10 1.36
17:00 Елгин Сити – Берик Рейнджърс 1 6/10 1.70
17:00 Монтроуз – Клайд +2.5 6/10 1.60
17:00 Форфар Атлетик – Арброут 1 6/10 1.83
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
22:00 Велес Сарсфийлд – Атлетико Рафаела 1X 8/10 1.34
22:00 Сан Лоренцо д. – Унион Санта Ф. 1 7/10 1.67
22:00 Талерес Кордоба – Нюелс Олд Б. 1 4/10 2.38

 

Може да прогнозирате и да залагате на избрани от вас букмейкъри.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство