Футболни прогнози за Събота, 5 Ноември, 2016

Англия Англия – Премиършип
17:00 Борнемут – Съндърланд 1 7/10 1.62
17:00 Бърнли – Кристъл Палас X2 8/10 1.34
17:00 Манчестър Сити – Мидълзбро +2.5 7/10 1.50
17:00 Уест Хям – Сток Сити +2.5 6/10 1.73
19:30 Челси – Евертън 1 7/10 1.55
Англия Англия – Чемпиъншип
14:30 Уулвърхямптън – Дарби Каунти -2.5 8/10 1.53
17:00 Астън Вила – Блекбърн 1 7/10 1.62
17:00 Бъртън Албион – Барнзли 1X 7/10 1.30
17:00 Норич – Лийдс 1 5/10 1.80
17:00 Нотингам Форест – Куинс Парк Р. 1X 8/10 1.33
17:00 Нюкасъл – Кардиф 1 8/10 1.42
17:00 Родъръм Юнайтед – Престън X2 8/10 1.36
17:00 Хъдърсфийлд – Бирмингам 1X 7/10 1.29
17:00 Шефилд Уензди – Ипсуич 1 6/10 1.80
19:30 Бристъл Сити – Брайтън X2 7/10 1.40
Англия Англия – Национална Лига
17:00 Норт Фериби Юнайтед – Рексъм 2 6/10 1.75
17:00 Форест Грийн Роувърс – Алдършот Таун 1 7/10 1.52
Англия Англия – ФА Къп
17:00 Болтън – Гримсби Таун 1 8/10 1.44
17:00 Брадфорд Сити – Акрингтън Стенли 1 8/10 1.52
17:00 Брейнтри Таун – Ийстбърн Бороу 1X 7/10 1.22
17:00 Бъри – Уимбълдън 1X 8/10 1.36
17:00 Дагенъм и Редбридж – Халифакс Таун 1 7/10 1.62
17:00 Дартфорд – Сътън Юнайтед 2 4/10 2.10
17:00 Екзитър – Лутън Таун X2 7/10 1.36
17:00 Йоувил – Солихъл Муурс 1X 9/10 1.20
17:00 Кембридж Юнайтед – Доувър Атлетик 1X 7/10 1.29
17:00 Колчестър – Честърфийлд 1X 7/10 1.40
17:00 Кроули Таун – Бристол Роувърс 2 6/10 1.75
17:00 Линкълн Сити – Олтринкам 1 8/10 1.33
17:00 Мансфийлд Таун – Плимут X2 7/10 1.42
17:00 Олдъм – Донкастър 1X 7/10 1.43
17:00 Порт Вейл – Стивънидж Бороу +2.5 5/10 1.80
17:00 Портсмут – Уикъмб 1 7/10 1.57
17:00 Стокпорт – Уокинг 1X 7/10 1.40
17:00 Уолсол – Макълсфийлд Таун 1 6/10 1.75
17:00 Чарлтън – Скънторп 1X 7/10 1.40
17:00 Челтнъм Таун – Крю Александра 1X 7/10 1.38
17:00 Шросбъри Таун – Барнет 1X 8/10 1.22
Германия Германия – Бундеслига
16:30 Байер Леверкузен – Дармщат 98 1 8/10 1.26
16:30 Байерн Мюнхен – Хофенхайм 1 9/10 1.20
16:30 Инголщат – Аугсбург 1 4/10 2.10
16:30 Фрайбург – Волфсбург 1X 7/10 1.44
16:30 Хамбургер – Борусия Дортмунд 2 7/10 1.47
19:30 Айнтрахт Франкфурт – Кьолн -2.5 6/10 1.74
Германия Германия – Втора Бундеслига
14:00 Гройтер Фюрт – Бохум 1X 7/10 1.39
14:00 Кайзерслаутерн – Унион Берлин X2 8/10 1.36
Испания Испания – Примера Дивисион
14:00 Гранада – Депортиво Ла Коруня 1X 8/10 1.42
19:30 Осасуна – Алавес 1X 8/10 1.33
21:45 Лас Палмас – Ейбар 1X 7/10 1.21
Испания Испания – Сегунда Дивисион
17:00 Кадис – Хуеска 1X 7/10 1.26
19:00 Валядолид – Севиля Атлетико 1 5/10 1.75
19:00 Райо Валекано – УКАМ Мурсия 1 5/10 1.77
19:00 Хирона – Тенерифе 1 5/10 2.00
21:00 Майорка – Сарагоса -2.5 6/10 1.63
Италия Италия – Серия А
19:00 Торино – Каляри 1 7/10 1.57
21:45 Наполи – Лацио 1 6/10 1.72
Италия Италия – Серия Б
16:00 Асколи – Виртус Ентела 1X 7/10 1.40
16:00 Латина – Бари 1X 8/10 1.44
16:00 Новара – СПАЛ 1 4/10 1.95
16:00 Пиза – Перуджа 1X 7/10 1.45
16:00 Про Верчели – Карпи 2 3/10 2.30
16:00 Специя – Верона X2 7/10 1.33
16:00 Трапани – Виченца 1X 8/10 1.25
16:00 Читадела – Салернитана 1 5/10 2.10
Франция Франция – Лига 1
18:00 Монако – Нанси 1 7/10 1.50
21:00 Анже – Лил -2.5 8/10 1.44
21:00 Бордо – Лориен 1 5/10 1.75
21:00 Лион – Бастия 1 7/10 1.40
21:00 Нант – Тулуза -2.5 8/10 1.48
Франция Франция – Лига 2
16:00 Страсбург – Реймс -2.5 8/10 1.53
Австрия Австрия – Бундеслига
17:00 Щурм Грац – Санкт Полтен 1 7/10 1.29
19:30 Рийд – Адмира Вакер Мьодлинг +2.5 5/10 1.83
Беларус Беларус – Премиер Лига
14:00 ФК Витебск – Крумкачи Минск 1 4/10 2.05
14:00 ФК Минск – Нафтан 1 8/10 1.22
16:00 БАТЕ Борисов – Торпедо Жодино 1 8/10 1.49
17:00 Динамо Брест – Гранит Микашевичи 1 8/10 1.33
Белгия Белгия – Първа Дивизия А
19:00 Вестерло – Зулте Варегем 2 6/10 1.83
21:00 Ойпен – Сент Трюиден +2.5 5/10 1.80
21:30 Локерен – Мехелен +2.5 6/10 1.75
България България – Първа ПФЛ
15:00 Лудогорец Разград – ЦСКА София 1 7/10 1.28
Гърция Гърция – Супер Лига
15:00 Пас Янина – Астерас Триполис -2.5 8/10 1.53
17:15 Левадиакос – Ксанти 1X 8/10 1.36
19:30 АЕК Атина – Атромитос 1 8/10 1.40
Дания Дания – Суперлига
17:00 Рандерс – Нордселанд 1 6/10 1.71
Израел Израел – Висша Лига
16:00 Бней Йехуда – Ирони Кирят Шмона 1X 8/10 1.33
17:45 МС Ашдод – Апоел Тел Авив -2.5 6/10 1.64
20:00 Бейтар Йерусалим – Апоел Раанана 1 5/10 1.75
21:00 Апоел Хайфа – Макаби Хайфа 2 7/10 1.46
Кипър Кипър – Първа Дивизия
17:00 АЕЗ Закакиу – Омония Никозия +2.5 6/10 1.62
18:00 Арис Лимасол – Ермис Арадипоу 1 4/10 1.97
19:00 АЕК Ларнака – АЕЛ Лимасол 1 6/10 1.85
Полша Полша – Екстракласа
16:30 ЛКС Нечеча – Корона Келце 1 6/10 1.80
19:00 Ягиелония Бялисток – Пяст Гливице 1 7/10 1.62
21:30 Лехия Гданск – Погон Шчечин 1 5/10 1.81
Полша Полша – Първа Лига
14:30 Стомил Олщин – Битовия Битов -2.5 7/10 1.71
17:00 Висла Пулави – Сандеця Нови Сач -2.5 6/10 1.80
17:00 Погон Шедълце – Миедж Легница 1X 7/10 1.42
17:00 Стал Мелец – ГКС Тихи -2.5 6/10 1.62
17:00 Хойничанка Хойнице – Вигри Сувалки -2.5 5/10 1.80
18:45 Заглембие Сосновец – Хробри Глогов 1 7/10 1.65
Португалия Португалия – Примейра Лига
18:00 Ещорил Прая – Тондела 1X 7/10 1.33
18:00 Пасош Ферейра – Шавеш 1X 8/10 1.33
20:15 Фейрензе – Белененсеш 1 4/10 2.50
22:30 Рио Аве – Боавища -2.5 7/10 1.55
Португалия Португалия – Сегунда Лига
13:15 Авеш – Академика Коимбра 1 6/10 1.92
17:00 Спортинг Брага Б – Пенафиел 1X 8/10 1.30
17:00 Спортинг Лисабон Б – Санта Клара -2.5 7/10 1.67
18:00 Бенфика Б – Спортинг Ковиля 1X 7/10 1.30
Румъния Румъния – Лига I
14:00 Волунтари – Конкордия Кяжна 1X 7/10 1.34
18:00 Търгу Муреш – Университатя Крайова 2 7/10 1.62
20:30 Поли Тимишоара – Динамо Букурещ 2 7/10 1.52
Русия Русия – Премиер Лига
10:00 Том Томск – Спартак Москва 2 5/10 1.75
12:30 ФК Уфа – Рубин Казан -2.5 8/10 1.42
15:00 Криля Советов – Урал Свердловска о. -2.5 7/10 1.42
17:30 Локомотив Москва – Анжи Махачкала 1 6/10 1.57
Русия Русия – Първа Дивизия
08:00 Луч-Енергия Владивосток – Кубан К. X2 8/10 1.28
08:00 СКА-Хабаровск – Нефтехимик Нижнекамск 1 7/10 1.56
12:00 ФК Тамбов – ФК Химки 1 4/10 2.00
14:00 Мордовия Саранск – Спартак Москва 2 1X 8/10 1.36
14:00 Сокол Саратов – Волгар Астрахан 1X 7/10 1.29
14:00 Спартак Налчик – Факел Воронеж 2 5/10 2.20
14:00 ФК Тосно – Сибир Новосибирск 1 7/10 1.67
14:00 ФК Тюмен – Балтика Калининград 1 5/10 1.75
15:00 Динамо Москва – Енисей Красноярск 1 7/10 1.50
16:00 Зенит Санкт П. – Шинник Ярославл 1 4/10 2.35
Северна Ирландия Северна Ирландия – Премиършип
17:00 Ардс ФК – Балимина Юнайтед X2 8/10 1.32
17:00 Гленавон – Линфийлд 2 7/10 1.68
17:00 Гленторан – Портадаун 1 5/10 1.83
17:00 Дънганън Суифтс – Клифтънвил 2 5/10 1.83
17:00 Крусейдърс – Коулрейн 1 8/10 1.40
Словакия Словакия – Суперлига
18:00 Земплин Михаловце – Злате Моравце 1 7/10 1.57
18:00 Ружомберок – Спартак Миява 1 5/10 1.90
18:00 Сеница – Татран Прешов 1 5/10 1.80
Словения Словения – Първа Лига
17:00 Рудар Веление – Алуминий Кидричево 1 6/10 1.80
19:00 Домжале – Горица 1 6/10 1.68
21:15 Марибор – Целие 1 7/10 1.30
Сърбия Сърбия – Суперлига
14:30 Бачка Бачка П. – Напредак Крушевац 2 5/10 1.80
14:30 Рад Белград – Металац 1 5/10 2.00
14:30 Спартак Суботица – Младост Лучани -2.5 7/10 1.58
14:30 Чукарички – Вождовац Белград 1 5/10 1.78
18:00 Борац Чачак – Цървена Звезда Белград 2 9/10 1.16
Турция Турция – Супер Лига
12:30 Аланияспор – Газиантепспор 1 4/10 1.99
15:00 Кардемир Карабукспор – Бурсаспор +2.5 5/10 1.80
18:00 Анталияспор – Генчлербирлиги 1X 8/10 1.42
18:00 Бешикташ – Трабзонспор 1 8/10 1.50
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
12:00 Денизлиспор – Балъкесирспор X2 8/10 1.42
16:00 Адана Демирспор – Ескишехирспор X2 8/10 1.36
18:00 Самсунспор – Шанлъурфаспор X2 8/10 1.36
Уелс Уелс – Висша Лига
16:30 Абъристуит Таун – Конас Кий 2 4/10 2.00
16:30 Бала Таун – Кардиф Метрополитън 1X 8/10 1.36
16:30 Еърбъс ЮК – Нютаун 1X 7/10 1.48
16:30 Рил – Кармартън Таун 1 5/10 2.05
19:15 Бангор Сити – Дъ Ню Сейнтс +2.5 8/10 1.42
Украйна Украйна – Премиер Лига
14:00 Зирка Кропивницкий – Олимпик Донецк X2 8/10 1.35
17:00 Карпати Лвов – Ворскла Полтава 2 5/10 2.10
Унгария Унгария – НП I
16:30 Видеотон Фехервар – Дюрмот 1 8/10 1.30
16:30 Дебрецен – Мезьокьовешд 1 5/10 1.80
16:30 Ференцварош – Пакш 1 7/10 1.29
16:30 Халадаш Сомбатхей – МТК Будапеща -2.5 7/10 1.55
16:30 Хонвед Будапеща – Диошдьор 1 6/10 1.57
19:00 Уйпещ – Вашаш Будапеща 1X 7/10 1.42
Холандия Холандия – Ередивизи
19:30 АДО Ден Хааг – Вилем II 1 5/10 2.10
20:45 НЕК Ниймеген – Грьонинген 1X 8/10 1.40
20:45 ПСВ Айндховен – Твенте +2.5 8/10 1.33
21:45 Цволе – Рода 1 6/10 1.65
Хърватска Хърватска – Първа Лига
16:00 Риека – Хайдук Сплит 1 7/10 1.42
18:15 Осиек – Славен 1 6/10 1.67
Чехия Чехия – Първа Лига
16:00 Фастав Злин – Збройовка Бърно 1 6/10 1.90
18:00 Прибрам – Дукла Прага 2 6/10 1.91
18:00 Теплице – Храдец Кралове 1 6/10 1.61
21:05 Славия Прага – Бохемианс 1905 Прага 1 8/10 1.44
Чехия Чехия – Национална Лига
11:15 Баник Соколов – Баник Острава 2 5/10 2.00
11:15 Тринец – Пардубице 1 5/10 2.20
15:00 Витковице – Графин Влашим +2.5 6/10 1.64
15:00 МАС Таборско – Чешке Будьовице +2.5 6/10 1.83
Швейцария Швейцария – Суперлига
18:45 Тун – Сион 2 4/10 2.10
21:00 Базел – Лозана Спорт +2.5 7/10 1.36
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
18:45 Винтертур – Ле Монт 1 6/10 1.85
20:00 Шафхаузен – Ксамакс X2 8/10 1.43
Швеция Швеция – Суперетан Лига
17:00 Атвидаберг – Енгелхолм 1 8/10 1.40
17:00 Вернаму – Варберг БоИС 1 6/10 1.85
17:00 Далкурд – Сириус 1X 8/10 1.48
17:00 Йоргрите – Асириска Сьодертале 1X 7/10 1.45
17:00 Люнгшиле – Трелеборг 1 7/10 1.67
17:00 Сирианска Сьодертале – ГАИС Гьотеборг 1 6/10 1.80
17:00 Фрей Тебю – Дегерфорш 1 4/10 1.97
17:00 Халмстад – АФК Юнайтед 1 5/10 1.90
Шотландия Шотландия – Премиършип
17:00 Дънди ФК – Мъдъруел 1X 7/10 1.35
17:00 Килмарнък – Хамилтън 1X 8/10 1.45
17:00 Селтик – Инвърнес КТ +2.5 8/10 1.42
17:00 Хартс – Сейнт Джонстън 1 5/10 1.75
Шотландия Шотландия – Чемпиъншип
17:00 Аяр Юнайтед – Хибърниън 2 8/10 1.53
17:00 Дънфърмлин – Рейт Роувърс +2.5 7/10 1.59
17:00 Куин ъф Саут – Дънди Юнайтед 2 4/10 2.40
17:00 Сейнт Мирън – Дъмбартън 1X 7/10 1.29
17:00 Фолкърк – Грийнок Мортън 1 5/10 1.75
Шотландия Шотландия – Първа Лига
17:00 Албион Роувърс – Еърдри 2 3/10 2.35
17:00 Алоа Атлетик – Стенхаусмюър 1 7/10 1.31
17:00 Ливингстън – Ийст Файф 1 7/10 1.32
17:00 Питърхед – Брихин Сити +2.5 6/10 1.72
17:00 Странрар – Куинс парк ФК 1 6/10 1.75
Шотландия Шотландия – Втора Лига
17:00 Анан Атлетик – Арброут +2.5 7/10 1.66
17:00 Берик Рейнджърс – Каудънбийт 1X 8/10 1.26
17:00 Клайд – Елгин Сити +2.5 7/10 1.73
17:00 Монтроуз – Единбург Сити 1 5/10 1.80
17:00 Стърлинг Албиън – Форфар Атлетик X2 7/10 1.35
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
19:00 Килмес Буенос Айрес – Годой Крус 1X 8/10 1.32
21:00 Ривър Плейт – Естудиантес Ла Плата 1X 7/10 1.28
21:15 Сармиенто Хунин – Ланус -2.5 8/10 1.44
22:00 Колон Санта Фе – Арсенал Саранди 1 5/10 1.92
23:00 Расинг Клуб – Нюелс Олд Бойс Росарио 1 4/10 1.95

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker