Футболни прогнози за Четвъртък, 3 Ноември, 2016

Лига Европа Лига Европа
18:00 Астана – Олимпиакос 2 5/10 2.10
20:00 Апоел Никозия – Йънг Бойс -2.5 6/10 1.75
20:00 Астра Гюргево – Виктория Пилзен +2.5 6/10 1.81
20:00 Атлетик Билбао – Генк 1 8/10 1.30
20:00 Аустрия Виена – Рома 2 6/10 1.62
20:00 Габала – Сент Етиен 2 5/10 1.80
20:00 Заря Луганск – Фейенорд X2 6/10 1.38
20:00 Зенит Санкт Петербург – Дъндолк 1 8/10 1.14
20:00 Макаби Тел Авив – АЗ Алкмаар 1 6/10 1.85
20:00 Сасуоло – Рапид Виена -2.5 5/10 1.83
20:00 Фенербахче – Манчестър Юнайтед X2 7/10 1.33
22:05 Аякс – Селта Виго -2.5 5/10 1.80
22:05 КАА Гент – Шахтьор Донецк X2 7/10 1.27
22:05 Ница – Ред Бул Залцбург 1 5/10 1.83
22:05 Панатинайкос – Стандарт Лиеж 1 4/10 2.05
22:05 ПАОК – Карабах Агдам 1 7/10 1.70
22:05 Саутхямптън – Интер 1 7/10 1.67
22:05 Спарта Прага – Апоел Беер Шева 1X 8/10 1.33
22:05 Фиорентина – Слован Либерец 1 7/10 1.24
22:05 Цюрих – Стяуа Букурещ 1X 7/10 1.30
22:05 Шалке 04 – ФК Краснодар 1 7/10 1.62
Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи – Национални
10:30 Шри Ланка – Лаос 2 8/10 1.36
13:30 Макао – Монголия 2 4/10 2.38
България България – Първа ПФЛ
15:30 Монтана – Ботев Пловдив -2.5 7/10 1.72
Дания Дания – Първа Дивизия
19:00 Скиве – Хелзингор X2 8/10 1.35
Алжир Алжир – Национален Шампионат
18:00 ЕС Сетиф – МК Оран 1 5/10 2.05
Аржентина Аржентина – Примера Б Насионал
02:00 Сан Мартин Т. – Спортиво Естудиантес -2.5 7/10 1.65
02:05 Архентинос Хуниорс – Атлетико Парана 1 6/10 1.72
02:05 Чакарита Хуниорс – Дъглас Хейг 1 4/10 1.95
Аржентина Аржентина – Копа Аржентина
02:10 Росарио Сентрал – Бока Хуниорс 2 4/10 2.03
Боливия Боливия – Професионална Лига
21:00 Спорт Бойс Уорнес – Насионал Потоси 1 8/10 1.53
Бразилия Бразилия – Купа на Бразилия
01:45 Атлетико MG – Интернасионал RS 1 7/10 1.57
01:45 Гремио RS – Крузейро MG 1X 7/10 1.36
Гватемала Гватемала – Лига Насионал
00:00 Комуникасионес – Малакатеко 1 7/10 1.70
00:30 Антигуа ГФК – Петапа 1 7/10 1.40
04:00 Маркуензе – Мунисипал -2.5 6/10 1.60
04:00 Сучитепекес – Кселаху 1 8/10 1.50
Египет Египет – Висша Лига
14:45 Вади Дегла – Миср Ел Макаса X2 8/10 1.40
14:45 Ел Дахлея Кайро – Ел Шаркия 1 5/10 1.75
17:00 Ал Итихад А. – Ел Ентаг Е. 1 6/10 1.80
19:30 Ал Мокавлон Ал Араб – Смоуха X2 7/10 1.36
19:30 Асуан – Ал Наср Ел Тааден 1 6/10 1.85
Ел Салвадор Ел Салвадор – Примера Дивисион
00:00 Санта Текла – Агила Сан Мигел 1X 7/10 1.22
00:00 УЕС Сан Салвадор – Сонсонате 2 4/10 2.35
Индия Индия – Супер Лига
15:30 Пуна Сити – Гоа 1 6/10 1.78
Катар Катар – Старс Лига
16:20 Ал-Уакра – Ал-Гарафа Доха 2 5/10 2.00
16:20 Ум Салал – Ал-Харитият -2.5 6/10 1.72
18:30 Ал-Араби Доха – Муайдар Доха 1 7/10 1.35
Коста Рика Коста Рика – Примера Дивисион
00:00 Лимон – Перес Селедон -2.5 6/10 1.71
03:30 Сан Карлос – Мунисипал Либерия 1 4/10 2.05
04:00 Депортиво Саприса – Белен Сигло XXI 1 8/10 1.33
04:00 Универсидад де К. – Сантос де Г. 1X 8/10 1.42
Мароко Мароко – Първа Дивизия
17:00 Раджа Казабланка – Кавкаб Маракеш 1 4/10 1.97
19:00 ШР Ал Хосейма – Шабаб Атлас Хенифра 1 4/10 2.40
Мексико Мексико – Копа Мексико
04:00 Керетаро – Чивас Гуадалахара 2 3/10 2.50
ОАЕ ОАЕ – Премиер Дивизия
14:50 Ал Итихад Калба – Ал Васл Дубай 2 7/10 1.48
18:00 Ал Насър Дубай – Диба Ал Фуджейра 1 6/10 1.64
18:00 Бани Яс – Ал Дафра 1X 8/10 1.42
Перу Перу – Примера Дивисион – Втора Фаза
00:45 Мелгар Арекипа – Реал Гаркиласо 1 8/10 1.45
20:15 Хуан Аурих – Унион Комерсио 1 7/10 1.63
22:30 Спортинг Кристал – Дефенсор Ла Бокана +2.5 8/10 1.50
Саудитска Арабия Саудитска Арабия – Професионална Лига
16:55 Ал Файсали – Ал Шабаб Рияд -2.5 6/10 1.64
18:50 Ал Насър Рияд – Ал Раед 1 7/10 1.73
19:00 Ал Итихад Джеда – Ал Батен 1 9/10 1.17
Тунис Тунис – Лига 1 Група А
15:30 Етоил дю Сахел Сус – Бен Гердан 1 6/10 1.57
Хондурас Хондурас – Национална Лига
00:00 Реал Сосиедад Т. – Социал Сол О. 1 8/10 1.38
02:30 Хутикалпа – Олимпия Тегусигалпа X2 7/10 1.35
03:00 Вида Ла Сейба – Реал Еспаня X2 7/10 1.40
03:00 Маратон Сан Педро – Хондурас Прогресо 1 6/10 1.72
03:00 Мотагуа Тегусигалпа – Платенсе +2.5 6/10 1.83
Япония Япония – Джей Лига Дивизия 1
06:30 Ависпа Фукуока – Кашива Рейсол 2 6/10 1.65
06:30 Албирекс Ниигата – Санфрече Хирошима 1X 7/10 1.42
06:30 Вегалта Сендай – Джубило Ивата 1X 8/10 1.31
06:30 Вентфорет Кофу – Саган Тошу -2.5 7/10 1.65
06:30 Кавазаки Фронтейл – Гамба Осака 1 6/10 1.78
06:30 Кашима Антлърс – Висел Кобе 1 6/10 1.80
06:30 Нагоя Грампус – Шонан Белмар 1 7/10 1.55
06:30 Омия Ардижа – Токио -2.5 5/10 1.80
06:30 Урава Ред Д. – Йокохама Ф-Маринос 1 7/10 1.44
Япония Япония – Джей Лига Дивизия 2
06:00 В-Варен Нагазаки – Гираванц Китакюшу -2.5 7/10 1.57
06:00 Йокохама ФК – Монтедио Ямагата X2 7/10 1.45
06:00 Мито Холихок – Токушима Вортис -2.5 8/10 1.50
07:00 Ехиме ФК – Звейген Канадзава 1X 8/10 1.30
07:00 Консадол Сапоро – Каматамаре Сануки 1 8/10 1.44
07:00 Мацумото Ямага – Роасо Кумамото 1 7/10 1.42
07:00 Мачида Зелвия – Фагиано Окаяма X2 7/10 1.35
07:00 Шимизу Ес-Пулс – Киото Санга 1 7/10 1.55
09:00 Токио Верди – Ренофа Ямагучи X2 8/10 1.45
09:30 Джеф Юнайтед Чиба – Серезо Осака 2 4/10 2.00
11:00 Гифу – Теспакусатсу Гунма X2 8/10 1.43
Копа Судамерикана Копа Судамерикана
00:00 Серо Портеньо – Атлетико Насионал 1X 7/10 1.38
01:45 Сан Лоренцо д. – Чапекоензе SC 1 8/10 1.49

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker