Футболни прогнози за Неделя, 30 Октомври, 2016

Англия Англия – Премиършип
15:30 Евертън – Уест Хям 1 5/10 1.80
18:00 Саутхямптън – Челси X2 8/10 1.36
Англия Англия – Чемпиъншип
14:00 Бирмингам – Астън Вила -2.5 7/10 1.68
Германия Германия – Бундеслига
16:30 Хофенхайм – Херта Берлин 1X 7/10 1.38
18:30 Кьолн – Хамбургер 1 7/10 1.55
Германия Германия – Втора Бундеслига
14:30 Бохум – Хайденхайм 1 4/10 2.20
14:30 Карлсруе – Щутгарт 2 4/10 2.10
14:30 Хановер 96 – Вюрцбургер Кикерс 1 6/10 1.80
Испания Испания – Примера Дивисион
13:00 Ейбар – Виляреал X2 7/10 1.38
19:30 Бетис – Еспаньол 1X 8/10 1.33
21:45 Лас Палмас – Селта Виго 1X 7/10 1.38
Испания Испания – Сегунда Дивисион
12:00 Севиля Атлетико – Елче 1X 7/10 1.38
12:00 Хирона – Нумансия 1X 7/10 1.22
16:00 Луго – Кадис 1 5/10 1.90
17:00 Химнастик де Тарагона – Майорка 1X 8/10 1.33
18:00 Алкоркон – Мирандес 1 6/10 1.83
18:00 УКАМ Мурсия – Реал Овиедо 1X 8/10 1.30
20:00 Леванте – Хетафе 1 5/10 1.91
Италия Италия – Серия А
13:30 Аталанта – Дженоа 1X 7/10 1.30
16:00 Емполи – Рома 2 7/10 1.55
16:00 Кротоне – Киево -2.5 7/10 1.55
16:00 Лацио – Сасуоло 1 7/10 1.67
21:45 Сампдория – Интер 2 4/10 2.15
Италия Италия – Серия Б
18:30 Виченца – Перуджа X2 8/10 1.42
Франция Франция – Лига 1
16:00 Ница – Нант -2.5 6/10 1.68
18:00 Рен – Метц 1 7/10 1.55
21:45 Олимпик Марсилия – Бордо -2.5 7/10 1.70
Австрия Австрия – Бундеслига
17:30 Аустрия Виена – Щурм Грац +2.5 7/10 1.71
Беларус Беларус – Премиер Лига
13:00 ФК Слуцк – ФК Минск -2.5 6/10 1.65
15:00 Городея – Ислоч Минск 1 4/10 2.15
17:00 Торпедо Жодино – Славия Мозир 1 7/10 1.65
Белгия Белгия – Първа Дивизия А
15:30 Остенде – Стандарт Лиеж +2.5 7/10 1.68
19:00 Мехелен – КАА Гент 2 5/10 1.91
21:00 Ваасланд-Беверен – Андерлехт 2 6/10 1.75
21:00 Роял Ексел Мускрон – Кортрийк +2.5 6/10 1.72
Белгия Белгия – Първа Дивизия Б
13:30 Роял Антверпен – Тубиз 1 7/10 1.70
17:00 Лиерс – Ломел Юнайтед 1 7/10 1.50
България България – Първа ПФЛ
17:30 Ботев Пловдив – Левски София -2.5 5/10 1.80
20:00 Черно море – Нефтохимик Бургас 1 8/10 1.50
Гърция Гърция – Супер Лига
15:00 Панатинайкос – Ираклис Солун 1 8/10 1.18
17:15 Астерас Триполис – Левадиакос 1 7/10 1.50
17:15 Верия – Платаниас -2.5 7/10 1.44
19:30 ПАОК – АЕК Атина 1 6/10 1.80
Дания Дания – Суперлига
14:00 Сьондерийске – Хорсенс 1X 9/10 1.20
17:00 Брьондби – Олборг 1 6/10 1.67
19:00 Мидтиланд – ФК Копенхаген X2 8/10 1.26
Дания Дания – Първа Дивизия
13:30 Вендсисел – Хобро -2.5 6/10 1.69
14:45 Нюкьобинг – Нествед 1X 7/10 1.50
14:45 Фредериция – Роскилде 1X 7/10 1.42
14:45 Фремад Амагер – Скиве 1 7/10 1.73
14:45 Хелзингор – АБ Гладсаксе 1 4/10 2.00
Израел Израел – Висша Лига
19:00 Макаби Петах Т. – Ирони Кирят Ш. 1 5/10 2.10
21:00 Апоел Беер Шева – Макаби Тел Авив 1X 8/10 1.31
Кипър Кипър – Първа Дивизия
18:00 Докса Катокопия – Аполон Лимасол 2 8/10 1.40
19:00 АЕЛ Лимасол – АЕЗ Закакиу 1 7/10 1.29
19:00 Ермис Арадипоу – Неа Саламина 1 6/10 1.67
Норвегия Норвегия – Типелиген
19:00 Бодо Глимт – Викинг Ставангер 1 6/10 1.91
19:00 Волеренга Осло – Лилестрьом 1 5/10 1.95
19:00 Молде – Стабек 1 6/10 1.67
19:00 Од БК – Согндал 1 8/10 1.50
19:00 Олесунд – Хаугесунд X2 7/10 1.45
19:00 Сарпсборг 08 – Тромсьо 1 6/10 1.88
19:00 Старт Кристиансанд – Бран Берген 2 6/10 1.62
19:00 Стрьомгодсет – Розенборг 2 6/10 1.91
Норвегия Норвегия – Адеколиген
14:00 Конгсвингер – Уленсакер Киса +2.5 7/10 1.44
14:00 Кристиансунд – Сандефьорд +2.5 7/10 1.71
14:00 КФУМ Осло – Рауфос 1 5/10 1.75
14:00 Левангер – Мьондален 2 3/10 2.25
14:00 Ранхайм – Осане 1 6/10 1.87
14:00 Санднес – Хьодд 1 7/10 1.70
14:00 Стрьомен – Йерв Гримстад X2 7/10 1.50
14:00 ФК Брюне – Фредрикстад 1 8/10 1.55
Полша Полша – Екстракласа
16:30 Краковия Краков – Ягиелония Бялисток 1X 7/10 1.33
19:00 Арка Гдиня – Лехия Гданск X2 7/10 1.34
Полша Полша – Първа Лига
18:00 Вигри Сувалки – Хробри Глогов 1X 8/10 1.33
18:45 Стал Мелец – Заглембие Сосновец 2 6/10 1.91
Португалия Португалия – Примейра Лига
18:00 Ароука – Маритимо 1X 7/10 1.29
20:00 Рио Аве – Витория Гимараеш 1X 7/10 1.48
22:15 Спортинг Брага – Белененсеш 1 6/10 1.57
Португалия Португалия – Сегунда Лига
13:15 Униао Мадейра – Бенфика Б 1X 7/10 1.33
17:00 Академика Коимбра – Жил Висенте 1 4/10 1.95
17:00 Лейшоес – Академико Визеу -2.5 7/10 1.46
17:00 Спортинг Ковиля – Кова Да Пиедаде -2.5 8/10 1.50
18:00 Пенафиел – Варзин -2.5 7/10 1.50
18:00 Портимонензе – Визела 1 7/10 1.42
18:00 Санта Клара – Авеш X2 8/10 1.45
Румъния Румъния – Лига I
18:00 Търгу Муреш – Газ Метан Медиаш X2 7/10 1.36
20:30 Студентеск Яш – Стяуа Букурещ 2 6/10 1.62
Русия Русия – Премиер Лига
11:00 Урал Свердловска о. – Терек Грозни -2.5 7/10 1.43
13:30 Арсенал Тула – ФК Уфа 1X 8/10 1.27
16:00 Зенит Санкт Петербург – Том Томск 1 9/10 1.20
18:30 Анжи Махачкала – ФК Краснодар 2 5/10 2.15
Русия Русия – Първа Дивизия
08:00 СКА-Хабаровск – ФК Тосно 1X 7/10 1.42
11:00 ФК Тюмен – Енисей Красноярск X2 7/10 1.41
12:00 Сибир Новосибирск – Луч-Енергия В. -2.5 8/10 1.50
12:30 ФК Тамбов – Нефтехимик Нижнекамск 1 5/10 1.90
13:00 Шинник Ярославл – Динамо Москва 2 7/10 1.67
14:00 Мордовия Саранск – Спартак Налчик 1 5/10 1.75
15:00 ФК Химки – Спартак Москва 2 -2.5 6/10 1.62
16:00 Кубан Краснодар – Волгар Астрахан 1 8/10 1.53
16:00 Сокол Саратов – Балтика Калининград 1 4/10 2.20
16:00 Факел Воронеж – Зенит Санкт П. 1 7/10 1.73
Словакия Словакия – Суперлига
16:20 Слован Братислава – Шпорт Подбрезова 1 6/10 1.57
18:30 Татран Прешов – Жилина 2 8/10 1.53
Словения Словения – Първа Лига
15:00 Алуминий Кидричево – Марибор 2 7/10 1.33
17:00 Радомлие – Копер 2 7/10 1.50
19:00 Горица – Рудар Веление 1 6/10 1.90
Сърбия Сърбия – Суперлига
16:00 Вождовац Белград – Явор Иваница 1 4/10 2.25
16:00 Металац – Спартак Суботица -2.5 7/10 1.70
16:00 Напредак Крушевац – Борац Чачак 1 8/10 1.50
16:00 ФК Нови Пазар – Бачка Бачка Паланка -2.5 7/10 1.57
16:00 Цървена Звезда Белград – Рад Белград +2.5 8/10 1.53
18:00 Младост Лучани – Чукарички 1 4/10 2.50
18:00 Раднички Ниш – Войводина 2 4/10 2.50
Турция Турция – Супер Лига
12:30 Истанбул Башакшехир – Акхисар Беледие 1 6/10 1.62
15:00 Трабзонспор – Ризеспор 1 6/10 1.68
18:00 Фенербахче – Кардемир Карабукспор 1 8/10 1.47
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
12:00 Юмраниеспор – Адана Демирспор 2 5/10 1.90
13:00 Балъкесирспор – Самсунспор 1 7/10 1.42
14:00 Ескишехирспор – Бандърмаспор 1 7/10 1.55
18:00 Манисаспор – Сивасспор 2 6/10 1.70
18:00 Шанлъурфаспор – Мерсин Идман Юрду 1 7/10 1.44
Уелс Уелс – Висша Лига
17:00 Дъ Ню Сейнтс – Конас Кий 1 9/10 1.20
17:00 Кардиф Метрополитън – Рил 1 5/10 1.92
Украйна Украйна – Премиер Лига
14:00 Заря Луганск – Зирка Кропивницкий 1 7/10 1.34
17:00 Ворскла Полтава – Александрия -2.5 6/10 1.72
19:30 Стал Каменское – Днипро Днепропетровск 1 3/10 2.30
Холандия Холандия – Ередивизи
13:30 Цволе – Го Ахед Игълс 1 6/10 1.60
15:30 Утрехт – НЕК Ниймеген 1 7/10 1.50
15:30 Фейенорд – Хееренвеен 1 7/10 1.45
17:45 АДО Ден Хааг – АЗ Алкмаар X2 8/10 1.30
Холандия Холандия – Ерсте Дивизи
15:30 Еммен – Дордрехт 1 5/10 1.75
15:30 ФК Айндховен – Камбур X2 7/10 1.38
15:30 Фортуна Ситард – Ваалвийк 1X 7/10 1.40
Хърватска Хърватска – Първа Лига
16:00 Локомотив Загреб – Риека 2 6/10 1.68
18:00 Хайдук Сплит – Осиек 1 8/10 1.48
Чехия Чехия – Първа Лига
15:30 Храдец Кралове – Карвина -2.5 7/10 1.67
16:00 Баумит Яблонец – Славия Прага X2 7/10 1.36
16:30 Бохемианс 1905 Прага – Слован Либерец 1X 7/10 1.29
19:30 Дукла Прага – Виктория Пилзен 2 5/10 2.10
Швейцария Швейцария – Суперлига
14:45 Йънг Бойс – Вадуц 1 8/10 1.29
14:45 Лозана Спорт – Люцерн +2.5 7/10 1.47
17:00 Санкт Гален – Тун 1X 8/10 1.42
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
16:00 Аарау – Винтертур 1 7/10 1.68
16:00 Ксамакс – Цюрих 2 5/10 2.05
16:00 Ле Монт – Шафхаузен 1X 7/10 1.45
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
16:00 Калмар – Сундсвал 1 8/10 1.53
16:00 Хамарби – Норкьопинг +2.5 7/10 1.52
18:30 Йефле – Малмьо 2 5/10 2.00
18:30 Фалкенберг – Хелзинборг 2 7/10 1.47
Швеция Швеция – Суперетан Лига
16:00 ГАИС Гьотеборг – Далкурд X2 7/10 1.29
18:00 Асириска Сьодертале – Вернаму 1 6/10 1.73
18:00 Енгелхолм – Йоргрите 2 5/10 1.90
18:00 Трелеборг – Халмстад 2 4/10 1.95
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
19:00 Ланус – Тигре Виктория 1 6/10 1.75
20:00 Годой Крус – Алдосиви Мар дел Плата 1X 9/10 1.20
21:00 Нюелс Олд Б. – Сан Лоренцо д. 1 4/10 2.10

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker