Футболни прогнози за Събота, 29 Октомври, 2016

Англия Англия – Премиършип
14:30 Съндърланд – Арсенал 2 7/10 1.39
17:00 Манчестър Юнайтед – Бърнли 1 8/10 1.20
17:00 Мидълзбро – Борнемут -2.5 7/10 1.65
17:00 Тотнъм – Лестър 1 6/10 1.59
17:00 Уест Бромич – Манчестър Сити 2 7/10 1.45
17:00 Уотфорд – Хъл Сити 1 6/10 1.72
19:30 Кристъл Палас – Ливърпул 2 6/10 1.72
Англия Англия – Чемпиъншип
17:00 Барнзли – Бристъл Сити X2 8/10 1.33
17:00 Брайтън – Норич 1X 8/10 1.35
17:00 Дарби Каунти – Шефилд Уензди X2 6/10 1.60
17:00 Ипсуич – Родъръм Юнайтед 1 5/10 1.75
17:00 Кардиф – Уигън -2.5 7/10 1.66
17:00 Лийдс – Бъртън Албион 1 5/10 2.05
17:00 Престън – Нюкасъл 2 6/10 1.72
17:00 Рединг – Нотингам Форест 1X 7/10 1.25
17:00 Фулъм – Хъдърсфийлд 1X 7/10 1.35
19:30 Блекбърн – Уулвърхямптън X2 8/10 1.36
Англия Англия – Първа Лига
15:00 Оксфорд Юнайтед – Милоул 1X 8/10 1.36
17:00 Бристол Роувърс – Питърбъро 1X 7/10 1.42
17:00 Нортхямптън Таун – Бъри 1X 7/10 1.30
17:00 Рочдейл – Олдъм -2.5 7/10 1.65
17:00 Саутенд – Шросбъри Таун 1 5/10 1.85
17:00 Скънторп – Суиндън 1 7/10 1.68
17:00 Уимбълдън – Брадфорд Сити X2 7/10 1.40
17:00 Флийтууд Таун – Джилингам 1 5/10 2.10
17:00 Чарлтън – Честърфийлд 1 7/10 1.70
17:00 Шефилд Юнайтед – Милтън 1 5/10 1.91
Англия Англия – Втора Лига
17:00 Акрингтън Стенли – Нюпорт Каунти 1 6/10 1.80
17:00 Барнет – Хартлипул 1X 7/10 1.35
17:00 Донкастър – Уикъмб 1 6/10 1.65
17:00 Йоувил – Гримсби Таун -2.5 6/10 1.73
17:00 Карлайл – Кроули Таун 1 6/10 1.57
17:00 Кембридж Юнайтед – Портсмут 2 6/10 1.80
17:00 Лейтън Ориент – Крю Александра 1 4/10 2.00
17:00 Мансфийлд Таун – Стивънидж Бороу 1 4/10 2.05
17:00 Моркамб – Екзитър +2.5 6/10 1.62
17:00 Нотс Каунти – Лутън Таун +2.5 5/10 1.80
17:00 Плимут – Колчестър 1 4/10 2.10
17:00 Челтнъм Таун – Блекпул X2 8/10 1.36
Англия Англия – Национална Лига
14:15 Бароу – Ийстли 1X 7/10 1.35
17:00 Алдършот Таун – Гайзли 1 7/10 1.57
17:00 Боръм Ууд – Уокинг 1 5/10 1.75
17:00 Брейнтри Таун – Солихъл Муурс 1 6/10 1.90
17:00 Гейтсхед – Рексъм 1 6/10 1.90
17:00 Доувър Атлетик – Транмиър Роувърс X2 7/10 1.45
17:00 Йорк Сити – Сътън Юнайтед -2.5 7/10 1.72
17:00 Мейдстоун Юнайтед – Макълсфийлд Таун X2 7/10 1.42
17:00 Норт Фериби Юнайтед – Бромли +2.5 7/10 1.74
17:00 Торки Юнайтед – Саутпорт 1X 8/10 1.22
17:00 Форест Грийн Р. – Дагенъм и Р. 1 6/10 1.80
17:00 Честър – Линкълн Сити -2.5 5/10 1.82
Германия Германия – Бундеслига
16:30 Аугсбург – Байерн Мюнхен 2 8/10 1.23
16:30 Вердер Бремен – Фрайбург 1X 7/10 1.36
16:30 Волфсбург – Байер Леверкузен +2.5 6/10 1.72
16:30 Дармщат 98 – РБ Лайпциг 2 7/10 1.62
16:30 Майнц 05 – Инголщат 1 5/10 2.15
19:30 Борусия Дортмунд – Шалке 04 1 6/10 1.57
Германия Германия – Втора Бундеслига
14:00 Гройтер Фюрт – Кайзерслаутерн 1X 7/10 1.31
14:00 Унион Берлин – Фортуна Дюселдорф +2.5 5/10 1.75
Испания Испания – Примера Дивисион
14:00 Спортинг Хихон – Севиля X2 8/10 1.20
17:15 Алавес – Реал Мадрид 2 7/10 1.22
19:30 Атлетико Мадрид – Малага 1 7/10 1.25
21:45 Барселона – Гранада +2.5 8/10 1.15
Испания Испания – Сегунда Дивисион
17:00 Хуеска – Реус Депортиу 1X 7/10 1.28
19:00 Сарагоса – Алмерия 1 5/10 2.05
19:00 Тенерифе – Райо Валекано 1 4/10 2.30
21:00 Кордоба – Валядолид 1 5/10 2.10
Италия Италия – Серия А
19:00 Болоня – Фиорентина -2.5 6/10 1.65
21:45 Ювентус – Наполи 1 6/10 1.81
Италия Италия – Серия Б
16:00 Бари – Про Верчели 1 7/10 1.65
16:00 Беневенто – Специя 1 4/10 2.40
16:00 Виртус Ентела – Бреша -2.5 6/10 1.75
16:00 Карпи – Асколи 1 8/10 1.53
16:00 Салернитана – Пиза 1X 8/10 1.22
16:00 Тернана – Новара -2.5 7/10 1.50
16:00 Фрозиноне – Чезена -2.5 7/10 1.57
16:00 Читадела – Латина 1 6/10 1.75
Франция Франция – Лига 1
18:00 Тулуза – Лион -2.5 6/10 1.79
21:00 Бастия – Дижон 1X 8/10 1.30
21:00 Гингам – Анже 1 4/10 2.20
21:00 Лориен – Монпелие 1X 8/10 1.30
21:00 Нанси – Каен -2.5 8/10 1.55
21:00 Сент Етиен – Монако X2 7/10 1.44
Франция Франция – Лига 2
16:00 Клермонт Фут – Амиен 1X 8/10 1.33
16:00 Оксер – Шамоа Ниор 1X 8/10 1.30
16:00 Сошо – Страсбург 1 4/10 2.09
Австрия Австрия – Бундеслига
17:00 Адмира Вакер Мьодлинг – Рапид Виена 2 7/10 1.58
19:30 Волфсбергер – Матерсбург 1 6/10 1.68
19:30 Ред Бул Залцбург – Рийд +2.5 8/10 1.50
19:30 Санкт Полтен – Алтах X2 8/10 1.36
Беларус Беларус – Премиер Лига
14:00 Нафтан – Динамо Брест 1X 8/10 1.36
15:00 Гранит Микашевичи – ФК Витебск 2 4/10 2.20
15:30 Динамо Минск – Белшина Бобруйск 1 8/10 1.32
17:00 Шахтьор Солигорск – Неман 1 7/10 1.30
Белгия Белгия – Първа Дивизия А
19:00 Зулте Варегем – Клуб Брюж +2.5 6/10 1.72
21:00 Генк – Вестерло 1 8/10 1.35
21:00 Ойпен – Локерен +2.5 6/10 1.68
21:30 Сент Трюиден – Шарлероа 1X 8/10 1.49
Белгия Белгия – Първа Дивизия Б
21:00 Унион Сент Ж. – Оуд Хеверле Л. +2.5 6/10 1.68
България България – Първа ПФЛ
17:30 ЦСКА София – Локомотив Пловдив 1 8/10 1.44
20:00 Берое – Монтана 1 7/10 1.39
Гърция Гърция – Супер Лига
15:00 Лариса – Паниониос Атина 1X 7/10 1.42
17:15 Ксанти – Керкира Корфу 1 6/10 1.65
19:30 Атромитос – Олимпиакос 2 7/10 1.40
Дания Дания – Суперлига
17:00 Лингби – Рандерс X2 7/10 1.35
Израел Израел – Висша Лига
16:00 Бней Сахнин – Апоел Хайфа 1X 8/10 1.36
18:15 Апоел Тел Авив – Апоел Кфар Саба 1 6/10 1.57
20:00 Апоел Раанана – МС Ашдод 1X 7/10 1.36
20:30 Макаби Хайфа – Апоел Ашкелон 1 7/10 1.29
Кипър Кипър – Първа Дивизия
18:00 Етникос Ахна – Кармиотиса Пано П. 1 7/10 1.60
18:00 Омония Никозия – Арис Лимасол +2.5 8/10 1.51
20:00 АЕК Ларнака – Апоел Никозия 1 4/10 2.50
Полша Полша – Екстракласа
16:30 Гурник Ленчна – Шльонск Вроцлав 1 4/10 2.50
19:00 Погон Шчечин – Рух Хожов 1 6/10 1.76
21:30 Лех Познан – Висла Плоцк 1 6/10 1.66
Полша Полша – Първа Лига
17:00 Погон Шедълце – Висла Пулави 1X 7/10 1.22
17:00 Сандеця Нови Сач – Подбескидзе 1X 7/10 1.36
18:00 ГКС Тихи – Миедж Легница X2 8/10 1.35
18:00 Ключборк – ГКС Катовице 2 6/10 1.90
18:00 Олимпия Груджьондз – Стомил Олщин -2.5 6/10 1.72
18:45 Битовия Битов – Хойничанка Хойнице 1X 7/10 1.38
19:00 Гурник Забже – Знич Прушков 1 7/10 1.40
Португалия Португалия – Примейра Лига
18:00 Тондела – Морейрензе 1 3/10 2.30
20:15 Витория Сетубал – Порто 2 7/10 1.33
22:30 Боавища – Ещорил Прая 1X 7/10 1.30
Португалия Португалия – Сегунда Лига
13:15 Олянензе – Спортинг Лисабон Б X2 7/10 1.35
18:00 Фреамунде – Спортинг Брага Б -2.5 8/10 1.52
Румъния Румъния – Лига I
14:00 Университатя Крайова – Пандури 1 7/10 1.44
20:30 Динамо Букурещ – Астра Гюргево 1X 8/10 1.25
Русия Русия – Премиер Лига
15:30 Амкар Перм – ФК Ростов 1X 7/10 1.35
18:00 Спартак Москва – ЦСКА Москва 1 3/10 2.45
Северна Ирландия Северна Ирландия – Премиършип
17:00 Балимина Юнайтед – Балинамалард Ю. 1 6/10 1.65
17:00 Карик Рейнджърс – Гленторан 2 6/10 1.57
17:00 Клифтънвил – Гленавон +2.5 7/10 1.57
17:00 Линфийлд – Крусейдърс +2.5 7/10 1.74
17:00 Портадаун – Ардс ФК X2 7/10 1.40
Словакия Словакия – Суперлига
18:00 Земплин Михаловце – Сеница 1 5/10 1.80
18:00 Спартак Миява – ДАК Дунайска Стреда 1 6/10 1.80
18:00 Спартак Търнава – Ружомберок 1X 7/10 1.35
18:00 Тренчин – Злате Моравце 1 8/10 1.22
Словения Словения – Първа Лига
16:00 Целие – Кръшко 1 6/10 1.68
21:15 Олимпия Любляна – Домжале 1 7/10 1.67
Сърбия Сърбия – Суперлига
18:00 Радник Сурдулица – Партизан Белград 2 7/10 1.53
Турция Турция – Супер Лига
13:30 Газиантепспор – Османлиспор 2 5/10 2.01
16:00 Бурсаспор – Коняспор 1 4/10 2.20
19:00 Аданаспор – Галатасарай 2 8/10 1.53
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
13:00 Болуспор – Газиантеп ББ 1 6/10 1.58
19:00 Елязъгспор – Йени Малатияспор X2 8/10 1.30
Уелс Уелс – Висша Лига
16:30 Кармартън Таун – Бала Таун 2 5/10 2.05
16:30 Нютаун – Ландидно X2 8/10 1.36
19:15 Абъристуит Таун – Еърбъс ЮК 1X 7/10 1.42
Украйна Украйна – Премиер Лига
14:00 Олимпик Донецк – Волин Луцк 1 7/10 1.66
17:00 Шахтьор Донецк – Черноморец Одеса +2.5 6/10 1.65
19:30 Динамо Киев – Карпати Лвов 1 9/10 1.11
Унгария Унгария – НП I
16:30 Хонвед Будапеща – Халадаш Сомбатхей 1 5/10 1.90
18:30 Диошдьор – Ференцварош 2 6/10 1.62
18:45 Вашаш Будапеща – Видеотон Фехервар X2 8/10 1.33
19:00 Дюрмот – Дебрецен X2 7/10 1.34
19:00 Мезьокьовешд – МТК Будапеща 1X 7/10 1.33
19:00 Пакш – Уйпещ 1 3/10 2.60
Холандия Холандия – Ередивизи
19:30 Вилем II – Грьонинген +2.5 5/10 1.82
20:45 Витес – ПСВ Айндховен 2 6/10 1.83
20:45 Хераклес – Спарта Ротердам 1X 7/10 1.32
21:45 Аякс – Екселсиор 1 8/10 1.12
Хърватска Хърватска – Първа Лига
16:00 Интер Запрешич – Динамо Загреб 2 7/10 1.31
18:00 Славен – Истра 1961 1 4/10 2.00
Чехия Чехия – Първа Лига
16:00 Спарта Прага – Прибрам +2.5 7/10 1.44
18:00 Збройовка Бърно – Височина Ихлава 1 6/10 1.67
18:00 Словачко – Теплице 1X 7/10 1.30
21:15 Млада Болеслав – Фастав Злин 1 8/10 1.53
Чехия Чехия – Национална Лига
11:15 Пардубице – Чешке Будьовице X2 8/10 1.38
15:30 Графин Влашим – Виктория Жижков 1 5/10 1.82
15:30 Простейов – МАС Таборско 1X 7/10 1.48
15:30 Фридек-Мистек – Сигма Оломоуц 2 5/10 1.85
19:00 Опава – Тринец 1 8/10 1.42
Швейцария Швейцария – Суперлига
18:45 Сион – Лугано 1 8/10 1.42
21:00 Грасхопърс – Базел 2 7/10 1.65
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
18:45 Киасо – Волен 1X 7/10 1.30
Швеция Швеция – Суперетан Лига
15:00 Дегерфорш – Сирианска Сьодертале -2.5 5/10 1.82
17:00 АФК Юнайтед – Атвидаберг 1 7/10 1.44
17:00 Варберг БоИС – Люнгшиле 1X 8/10 1.40
Шотландия Шотландия – Премиършип
14:00 Абърдийн – Селтик 2 7/10 1.67
17:00 Инвърнес КТ – Хартс X2 7/10 1.42
17:00 Мъдъруел – Рос Каунти +2.5 5/10 1.81
17:00 Рейнджърс – Килмарнък 1 7/10 1.32
17:00 Сейнт Джонстън – Партик Тисъл 1 5/10 1.91
17:00 Хамилтън – Дънди ФК 1X 8/10 1.28
Шотландия Шотландия – Чемпиъншип
17:00 Грийнок Мортън – Аяр Юнайтед 1 5/10 1.88
17:00 Дъмбартън – Дънфърмлин X2 7/10 1.37
17:00 Дънди Юнайтед – Фолкърк 1 5/10 1.85
17:00 Хибърниън – Сейнт Мирън 1 8/10 1.30
19:15 Рейт Роувърс – Куин ъф Саут 1X 7/10 1.31
Шотландия Шотландия – Първа Лига
17:00 Алоа Атлетик – Албион Роувърс 1 6/10 1.67
17:00 Брихин Сити – Ливингстън X2 7/10 1.33
17:00 Ийст Файф – Еърдри 1X 8/10 1.40
17:00 Куинс парк ФК – Стенхаусмюър 1 6/10 1.85
17:00 Питърхед – Странрар +2.5 6/10 1.68
Шотландия Шотландия – Втора Лига
17:00 Берик Рейнджърс – Арброут 1X 8/10 1.35
17:00 Елгин Сити – Каудънбийт 1 6/10 1.58
17:00 Клайд – Стърлинг Албиън 1 7/10 1.64
17:00 Форфар Атлетик – Единбург Сити 1 7/10 1.33
Шотландия Шотландия – Купа на Шотландия
17:00 Ийст Стърлингшър – Анан Атлетик 2 4/10 2.00
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
20:00 Велес Сарсфийлд – Талерес Кордоба 1 4/10 2.25
22:00 Белграно Кордоба – Килмес Буенос А. 1 7/10 1.68
22:00 Бока Хуниорс – Темперлей 1 8/10 1.45
23:00 Атлетико Рафаела – Колон Санта Фе 1 4/10 2.15
23:00 Естудиантес Ла Плата – Расинг Клуб -2.5 7/10 1.48
23:00 Индепендиенте – Химнасия Ла Плата 1 6/10 1.67
Бразилия Бразилия – Серия А
21:30 Атлетико MG – Фламенго RJ +2.5 6/10 1.84
21:30 Атлетико PR – Крузейро MG 1X 8/10 1.33
21:30 Коринтианс SP – Чапекоензе SC 1 7/10 1.38
23:30 Ботафого RJ – Коритиба PR 1 7/10 1.67
23:30 Интернасионал RS – Санта Круз PE 1 7/10 1.33
Бразилия Бразилия – Серия Б
22:00 Баия BA – Сеара CE 1 7/10 1.67
22:00 Пайсанду PA – Сампайо Кореа MA 1 6/10 1.62
22:00 Тупи MG – Вила Нова GO 1X 8/10 1.45

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker