Футболни прогнози за Петък, 28 Октомври, 2016

Германия Германия – Бундеслига
21:30 Борусия М’Гладбах – Айнтрахт Франкфурт 1 5/10 1.85
Германия Германия – Втора Бундеслига
19:30 Арминия Билефелд – Зандхаузен 1X 7/10 1.30
19:30 Динамо Дрезден – Айнтрахт Брауншвайг 2 3/10 2.50
19:30 Мюнхен 1860 – Ерцгебирге Ауе -2.5 6/10 1.73
Германия Германия – Трета Лига
20:00 Аален – Цвикау 1 6/10 1.85
Испания Испания – Примера Дивисион
21:45 Леганес – Реал Сосиедад -2.5 7/10 1.66
Франция Франция – Лига 1
21:45 Лил – Пари Сен Жермен 2 6/10 1.57
Франция Франция – Лига 2
21:00 Аячо – Лавал 1X 7/10 1.25
21:00 Бурж-Перона – Газелек Аячо X2 7/10 1.38
21:00 Валансиен – Ним 1X 7/10 1.38
21:00 Ред Стар Париж – Тур 1 4/10 2.15
21:00 Реймс – Льо Авър -2.5 7/10 1.60
Франция Франция – Лига Национал
21:00 Авранш – Лез Ербиер 1 4/10 2.05
21:00 Белфор – Конкарно -2.5 7/10 1.55
21:00 КА Бастия – Булон -2.5 6/10 1.65
21:00 Консолат Марсилия – Епинал 1 5/10 1.81
21:00 Кретей-Луситанос – Кювили-Руан -2.5 5/10 1.75
21:00 Седан – Лион-Дюшер 1X 8/10 1.30
Беларус Беларус – Премиер Лига
19:00 Крумкачи Минск – БАТЕ Борисов 2 8/10 1.45
Белгия Белгия – Първа Дивизия Б
21:30 Серкъл Брюж – Рьозеларе 1 4/10 2.40
България България – Първа ПФЛ
17:30 Локомотив Горна Оряховица – Славия 1X 7/10 1.42
20:00 Дунав Русе – Лудогорец Разград 2 8/10 1.17
Дания Дания – Суперлига
19:00 Силкеборг – Одензе 1X 8/10 1.33
Естония Естония – Мейстрилига
19:00 Инфонет Талин – Пайде Линнамеесконд 1 8/10 1.18
Израел Израел – Лига Леумит
15:00 Апоел Акре – Макаби Шаараим 1 7/10 1.57
15:00 Апоел Афула – Бейтар Тел Авив Рамла 1X 7/10 1.36
15:00 Апоел Ришон Л. – Апоел Назарет И. 1 6/10 1.80
15:00 Макаби Назарет – Ирони Нешер -2.5 7/10 1.70
Ирландия Ирландия – Висша Дивизия
21:45 Брей Уондърърс – Корк Сити X2 7/10 1.45
21:45 Дъндолк – Голуей ФК 1 7/10 1.35
21:45 Лонгфорд Таун – Шамрок Роувърс 2 7/10 1.45
21:45 Сейнт Патрикс – Дери Сити 1X 7/10 1.40
21:45 Слиго Роувърс – Уексфорд Ютс +2.5 7/10 1.53
21:45 Фин Харпс – Бохемианс 2 5/10 2.10
Ирландия Ирландия – Плейофи
21:45 Дрогеда Юнайтед – Коб Рамблърс 1 7/10 1.70
Малта Малта – Премиер Лига
19:00 Флориана – Гзира Юнайтед 1 6/10 1.70
21:15 Сейнт Андрюс ФК – Валета 2 7/10 1.26
Полша Полша – Екстракласа
19:00 Пяст Гливице – ЛКС Нечеча 1X 8/10 1.36
21:30 Корона Келце – Легия Варшава 2 6/10 1.57
Португалия Португалия – Примейра Лига
21:00 Бенфика – Пасош Ферейра 1 8/10 1.15
23:00 Насионал Мадейра – Спортинг Лисабон 2 7/10 1.38
Португалия Португалия – Сегунда Лига
21:00 Порто Б – Фафе 1 5/10 1.87
Румъния Румъния – Лига I
20:30 Конкордия Кяжна – Клуж 2 4/10 2.15
Северна Ирландия Северна Ирландия – Премиършип
21:45 Коулрейн – Дънганън Суифтс 1 6/10 1.77
Турция Турция – Супер Лига
20:00 Генчлербирлиги – Бешикташ X2 7/10 1.27
Уелс Уелс – Висша Лига
21:45 Кевн Друидс – Бангор Сити +2.5 7/10 1.65
Холандия Холандия – Ерсте Дивизи
21:00 Алмере Сити – Хелмонд Спорт 1 7/10 1.60
21:00 Ахил ’29 – Де Граафшап 2 7/10 1.62
21:00 Ден Бош – Йънг Утрехт 1 6/10 1.75
21:00 МВВ Маастрихт – Волендам 1 4/10 2.10
21:00 Телстар – Йънг ПСВ 1X 7/10 1.36
21:00 ФК Ос – НАК Бреда 2 7/10 1.55
Чехия Чехия – Национална Лига
19:00 Зноймо – Баник Соколов 1 5/10 1.85
19:00 Усти над Лабем – Варнсдорф 1 5/10 1.80

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker