Футболни прогнози за Сряда, 26 Октомври, 2016

Англия Англия – Купа на Лигата
21:45 Саутхямптън – Съндърланд 1 7/10 1.42
21:45 Уест Хям – Челси 2 6/10 1.80
22:00 Манчестър Юнайтед – Манчестър Сити -2.5 5/10 1.75
Германия Германия – Купа на Германия
19:30 Гройтер Фюрт – Майнц 05 2 5/10 1.85
19:30 Хайденхайм – Волфсбург 2 5/10 1.80
19:30 Хановер 96 – Фортуна Дюселдорф 1 6/10 1.80
21:45 Байерн Мюнхен – Аугсбург +2.5 7/10 1.42
21:45 Борусия Дортмунд – Унион Берлин +2.5 7/10 1.32
21:45 Кьолн – Хофенхайм 1 6/10 1.87
21:45 Нюрнберг – Шалке 04 2 5/10 1.85
Испания Испания – Купа на Краля
22:00 Културал Леонеса – Реал Мадрид 2 9/10 1.12
Италия Италия – Серия А
21:45 Интер – Торино +2.5 5/10 1.83
21:45 Киево – Болоня 1 4/10 2.10
21:45 Лацио – Каляри 1 6/10 1.53
21:45 Наполи – Емполи 1 8/10 1.22
21:45 Сасуоло – Рома 2 6/10 1.90
21:45 Фиорентина – Кротоне +2.5 7/10 1.55
21:45 Ювентус – Сампдория 1 8/10 1.20
Австрия Австрия – Купа на Австрия
17:00 Ред Бул Залцбург – Флоридсдорфер АК 1 9/10 1.07
17:30 Санкт Полтен – Щурм Грац 2 6/10 1.75
21:15 Блау-Вайс Линц – Рапид Виена +2.5 7/10 1.42
Белгия Белгия – Първа Дивизия А
21:30 Андерлехт – Мехелен 1 6/10 1.47
21:30 Клуб Брюж – Вестерло +2.5 7/10 1.40
21:30 Шарлероа – Генк 1X 7/10 1.45
България България – Купа на България
18:00 Литекс Ловеч – Локомотив София X2 7/10 1.40
19:00 Левски София – Черно море 1 7/10 1.36
Гърция Гърция – Купа на Гърция
15:00 Паниониос Атина – Левадиакос 1 6/10 1.70
15:00 Пас Янина – Ксанти -2.5 7/10 1.50
17:15 Атромитос – Панайтоликос 1 6/10 1.88
17:15 ПАОК – Лариса 1 7/10 1.28
19:30 Олимпиакос – Платаниас 1 8/10 1.20
Дания Дания – Купа на Дания
16:15 Хелзингор – Хорсенс 2 7/10 1.71
20:00 Мариенлист – АБ Гладсаксе 2 5/10 1.78
20:00 Роскилде – Фредериция -2.5 7/10 1.74
21:15 Фрем Копенхаген – Брьондби 2 8/10 1.09
Израел Израел – Тото Купа
21:00 Апоел Тел Авив – Апоел Хайфа 1 7/10 1.61
Македония Македония – Първа Лига
15:30 Шкендия 79 Тетово – Шкупи Скопие 1 7/10 1.28
Норвегия Норвегия – Купа на Норвегия
21:00 Розенборг – Бодо Глимт 1 8/10 1.16
Полша Полша – Купа на Полша
14:30 Пуща Неполомице – Погон Шчечин 2 5/10 1.75
Португалия Португалия – Купа на Лигата
17:00 Визела – Жил Висенте 1X 7/10 1.29
18:00 Ароука – Кова Да Пиедаде 1 7/10 1.73
18:00 Варзин – Академико Визеу -2.5 7/10 1.53
18:00 Витория Сетубал – Санта Клара 1 5/10 1.75
18:00 Маритимо – Униао Мадейра 1 7/10 1.73
18:00 Морейрензе – Ещорил Прая 1X 7/10 1.30
18:00 Пенафиел – Спортинг Ковиля -2.5 7/10 1.42
Русия Русия – Купа на Русия
15:00 Енисей Красноярск – Сибир Новосибирск 1 6/10 1.88
17:00 Амкар Перм – Урал Свердловска област 1 4/10 1.95
19:00 Рубин Казан – СКА-Хабаровск 1 7/10 1.36
19:00 Терек Грозни – ФК Уфа 1 5/10 1.75
19:00 ФК Тосно – Динамо Москва X2 7/10 1.35
Словения Словения – Купа на Словения
15:00 Алуминий Кидричево – Олимпия Любляна 2 8/10 1.55
15:00 Крка Ново Место – Рудар Веление 2 5/10 1.85
18:15 Марибор – Горица 1 8/10 1.40
Сърбия Сърбия – Купа на Сърбия
14:00 ФК Ягодина – Борац Чачак 1X 7/10 1.30
15:00 Вождовац Белград – Спартак Суботица 1X 7/10 1.30
16:00 Чукарички – Явор Иваница 1 6/10 1.73
17:00 Цървена Звезда Белград – БСК Борча +2.5 8/10 1.30
18:00 Младост Лучани – Рад Белград 1 4/10 2.05
18:00 Радник Сурдулица – Слобода Ужице 1 7/10 1.45
18:00 ФК Нови Пазар – Войводина 2 6/10 1.78
Уелс Уелс – Купа на Лигата
21:45 Нютаун – Кармартън Таун 1X 7/10 1.32
Украйна Украйна – Купа на Украйна
14:00 ФК Полтава – Карпати Лвов 2 7/10 1.57
15:00 Верес Ровно – Ворскла Полтава 2 6/10 1.83
15:00 Десна Чернигов – Днипро Днепропетровск 2 7/10 1.57
17:00 Иличивец Мариупол – Стал Каменское 2 5/10 2.20
18:00 Нефтяник-Укрнафта – Волин Луцк 2 5/10 1.83
18:30 МФК Николаев – Оболон-Бровар Киев 2 3/10 2.40
19:00 Динамо Киев – Заря Луганск 1 7/10 1.33
19:30 Шахтьор Донецк – Александрия 1 9/10 1.17
Холандия Холандия – КНВБ Купа
21:00 АЗ Алкмаар – Еммен 1 8/10 1.20
21:00 Витес – Ваалвийк +2.5 7/10 1.38
21:00 Утрехт – Грьонинген 1 7/10 1.68
21:45 Фейенорд – Екселсиор +2.5 8/10 1.36
Хърватска Хърватска – Купа на Хърватска
18:00 Интер Запрешич – Цибалия 1 7/10 1.70
18:00 Шибеник – Осиек 2 7/10 1.36
Чехия Чехия – Национална Лига
18:40 Баник Острава – Витковице 1 9/10 1.20
Чехия Чехия – Купа на Чехия
16:00 МАС Таборско – Слован Либерец 2 8/10 1.52
16:30 Млада Болеслав – Храдец Кралове 1 7/10 1.44
17:30 Опава – Виктория Пилзен 2 7/10 1.36
17:30 Фастав Злин – Спарта Прага X2 7/10 1.24
18:00 Збройовка Бърно – Височина Ихлава 1 6/10 1.62
Швейцария Швейцария – Купа на Швейцария
20:30 Аарау – Лугано 1X 8/10 1.36
20:30 Криенс – Брюл Санкт Гален 1 6/10 1.83
21:15 Винтертур – Киасо 1 5/10 1.85
21:30 Йънг Бойс – Грасхопърс 1 8/10 1.44
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
20:00 Елфсборг – Норкьопинг +2.5 8/10 1.51
20:00 Йостерсунд – Хамарби 1 4/10 2.00
20:00 Калмар – Йефле 1 6/10 1.67
20:00 Фалкенберг – Малмьо +2.5 8/10 1.40
Шотландия Шотландия – Премиършип
21:45 Дънди ФК – Партик Тисъл -2.5 6/10 1.72
21:45 Килмарнък – Хартс 2 7/10 1.50
21:45 Мъдъруел – Инвърнес КТ X2 6/10 1.43
21:45 Рейнджърс – Сейнт Джонстън 1 6/10 1.57
21:45 Рос Каунти – Селтик 2 7/10 1.22
Бразилия Бразилия – Серия Б
00:15 Оесте SP – Лувердензе MT 1 5/10 2.10
01:30 Сампайо Кореа MA – Вила Нова GO -2.5 6/10 1.68
02:30 Гояс GO – КР Бразил AL 1 6/10 1.73

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker