Футболни прогнози за Неделя, 23 Октомври, 2016

Англия Англия – Премиършип
15:30 Манчестър Сити – Саутхямптън 1 8/10 1.50
18:00 Челси – Манчестър Юнайтед 1X 7/10 1.29
Германия Германия – Бундеслига
16:30 РБ Лайпциг – Вердер Бремен 1 7/10 1.53
18:30 Шалке 04 – Майнц 05 1X 7/10 1.26
Германия Германия – Втора Бундеслига
14:30 Айнтрахт Брауншвайг – Гройтер Фюрт 1 6/10 1.80
14:30 Ерцгебирге Ауе – Унион Берлин X2 8/10 1.45
14:30 Нюрнберг – Хановер 96 1X 7/10 1.40
Испания Испания – Примера Дивисион
13:00 Селта Виго – Депортиво Ла Коруня 1 6/10 1.75
17:15 Севиля – Атлетико Мадрид -2.5 6/10 1.78
19:30 Виляреал – Лас Палмас 1 6/10 1.70
19:30 Малага – Леганес 1 5/10 1.82
21:45 Реал Мадрид – Атлетик Билбао +2.5 7/10 1.31
Испания Испания – Сегунда Дивисион
13:00 Валядолид – Сарагоса 1X 7/10 1.25
13:00 Майорка – Алкоркон 1 4/10 2.00
17:00 Алмерия – Химнастик де Тарагона -2.5 6/10 1.60
19:00 Кадис – УКАМ Мурсия 1X 7/10 1.30
19:00 Мирандес – Леванте X2 7/10 1.30
21:00 Реал Овиедо – Тенерифе 1 4/10 2.20
Италия Италия – Серия А
13:30 Удинезе – Пескара 1 6/10 1.82
16:00 Аталанта – Интер -2.5 6/10 1.75
16:00 Емполи – Киево 1X 7/10 1.36
16:00 Каляри – Фиорентина X2 8/10 1.40
16:00 Кротоне – Наполи 2 8/10 1.22
16:00 Торино – Лацио 1X 7/10 1.30
19:00 Болоня – Сасуоло 1X 7/10 1.38
21:45 Рома – Палермо +2.5 8/10 1.34
Франция Франция – Лига 1
16:00 Каен – Сент Етиен -2.5 7/10 1.62
18:00 Метц – Ница X2 7/10 1.32
21:45 Пари Сен Жермен – Олимпик Марсилия +2.5 7/10 1.48
Австрия Австрия – Бундеслига
15:00 Санкт Полтен – Ред Бул Залцбург 2 7/10 1.38
17:30 Рапид Виена – Аустрия Виена 1 5/10 1.78
Беларус Беларус – Премиер Лига
14:00 Белшина Бобруйск – Шахтьор Солигорск 2 7/10 1.53
15:00 ФК Минск – Динамо Минск 2 3/10 2.38
16:00 Динамо Брест – ФК Слуцк 1 6/10 1.75
18:00 БАТЕ Борисов – Славия Мозир 1 9/10 1.14
Белгия Белгия – Първа Дивизия А
15:30 Клуб Брюж – Андерлехт +2.5 5/10 1.75
19:00 Генк – Сент Трюиден 1 6/10 1.62
21:00 Ойпен – КАА Гент 2 7/10 1.68
Белгия Белгия – Първа Дивизия Б
17:00 Ломел Юнайтед – Роял Антверпен +2.5 7/10 1.73
България България – Първа ПФЛ
17:30 Славия – Пирин Благоевград 1 6/10 1.65
20:00 Верея Стара З. – Нефтохимик Бургас 1 5/10 2.20
Гърция Гърция – Супер Лига
16:00 Ираклис Солун – Атромитос 2 8/10
18:15 Левадиакос – Панайтоликос 1X 8/10 1.28
18:15 Пас Янина – Лариса 1X 8/10 1.32
20:30 Олимпиакос – ПАОК 1 7/10 1.50
Дания Дания – Суперлига
14:00 Хорсенс – Рандерс X2 7/10 1.32
17:00 Одензе – ФК Копенхаген 2 8/10 1.50
19:00 Брьондби – Орхус 1 6/10 1.60
Дания Дания – Първа Дивизия
14:00 АБ Гладсаксе – Кьоге 2 5/10 1.92
14:00 Вейле – Вендсисел X2 7/10 1.40
14:00 Нествед – Хелзингор -2.5 5/10 1.78
14:00 Скиве – Роскилде -2.5 5/10 1.80
14:00 Фремад Амагер – Нюкьобинг +2.5 5/10 1.75
Ирландия Ирландия – Висша Дивизия
21:00 Дъндолк – Бохемианс 1 7/10 1.25
Кипър Кипър – Първа Дивизия
18:00 АЕЗ Закакиу – АЕК Ларнака +2.5 7/10 1.30
19:00 Арис Лимасол – АЕЛ Лимасол 2 7/10 1.48
20:00 Анортозис – Ермис Арадипоу 1 6/10 1.83
Македония Македония – Първа Лига
15:30 Брегалница Щип – Пелистер Битоля 1X 7/10 1.42
15:30 Македония Гьорче П. – Ренова Джепчище 1 6/10 1.82
15:30 Победа Прилеп – Силекс Кратово -2.5 6/10 1.60
15:30 Шкендия 79 Тетово – Вардар Скопие -2.5 7/10 1.65
Норвегия Норвегия – Типелиген
16:30 Тромсьо – Волеренга Осло 1X 8/10 1.38
19:00 Лилестрьом – Старт Кристиансанд 1 8/10 1.44
19:00 Розенборг – Од БК 1 6/10 1.50
19:00 Хаугесунд – Бодо Глимт 1 5/10 1.78
21:00 Согндал – Стрьомгодсет +2.5 6/10 1.75
Норвегия Норвегия – Адеколиген
14:00 Йерв Гримстад – Кристиансунд 1X 8/10 1.43
14:00 Мьондален – КФУМ Осло 1 7/10 1.45
14:00 Осане – Санднес X2 7/10 1.42
14:00 Рауфос – Левангер 2 7/10 1.22
14:00 Сандефьорд – ФК Брюне 1 7/10 1.36
14:00 Уленсакер Киса – Ранхайм 1 5/10 1.79
14:00 Фредрикстад – Конгсвингер +2.5 6/10 1.60
14:00 Хьодд – Стрьомен 1 4/10 2.10
Полша Полша – Екстракласа
16:30 Лехия Гданск – Пяст Гливице 1 7/10 1.55
19:00 Ягиелония Бялисток – Заглембие Любин -2.5 6/10 1.69
Полша Полша – Първа Лига
18:45 ГКС Катовице – Гурник Забже -2.5 7/10 1.55
Португалия Португалия – Примейра Лига
18:00 Морейрензе – Рио Аве X2 8/10 1.33
20:00 Ещорил Прая – Витория Гимараеш 2 3/10 2.50
22:15 Белененсеш – Бенфика 2 7/10 1.40
Португалия Португалия – Сегунда Лига
13:15 Варзин – Портимонензе -2.5 7/10 1.56
17:00 Визела – Порто Б -2.5 7/10 1.60
18:00 Авеш – Фреамунде 1 6/10 1.80
18:00 Академико Визеу – Академика Коимбра X2 8/10 1.40
18:00 Бенфика Б – Пенафиел 1X 8/10 1.29
18:00 Кова Да Пиедаде – Витория Гимараеш Б -2.5 6/10 1.68
18:00 Спортинг Брага Б – Санта Клара 1 3/10 2.60
18:00 Спортинг Лисабон Б – Лейшоес -2.5 7/10 1.63
18:00 Фамаликао – Униао Мадейра 1X 7/10 1.31
18:00 Фафе – Спортинг Ковиля X2 7/10 1.40
Румъния Румъния – Лига I
18:00 Студентеск Яш – Волунтари 1X 7/10 1.30
20:30 Търгу Муреш – Стяуа Букурещ 2 8/10 1.36
Русия Русия – Премиер Лига
16:30 Локомотив Москва – ЦСКА Москва X2 7/10 1.32
19:00 ФК Краснодар – Амкар Перм 1 6/10 1.60
Словакия Словакия – Суперлига
18:30 Спартак Търнава – ДАК Дунайска Стреда 1 6/10 1.72
Словения Словения – Първа Лига
17:55 Рудар Веление – Олимпия Любляна 2 7/10 1.70
Турция Турция – Супер Лига
13:30 Кардемир Карабук – Истанбул Башакшехир X2 7/10 1.40
16:00 Османлиспор – Касъмпаша 1 8/10 1.50
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
13:00 Мерсин Идман Юрду – Балъкесирспор +2.5 7/10 1.68
16:00 Самсунспор – Алтънорду X2 8/10 1.48
19:00 Гьозтепе – Ескишехирспор 1 5/10 2.15
Уелс Уелс – Висша Лига
17:00 Абъристуит Таун – Ландидно 1X 7/10 1.41
17:00 Дъ Ню Сейнтс – Нютаун +2.5 7/10 1.22
17:00 Конас Кий – Кардиф Метрополитън 1 6/10 1.62
Украйна Украйна – Премиер Лига
14:00 Александрия – Динамо Киев 2 8/10 1.25
17:00 Олимпик Донецк – Заря Луганск 2 7/10 1.62
19:30 Зирка Кропивницкий – Шахтьор Донецк 2 9/10 1.14
19:30 Черноморец Одеса – Ворскла Полтава +2.5 5/10 1.75
Финландия Финландия – Вейкауслига
15:00 ВПС Вааса – ФК Лахти 1 6/10 1.67
15:00 ИФК Мариехамн – Илвес Тампере 1 7/10 1.55
15:00 КуПС Куопио – Кеми Кингс 1 6/10 1.90
15:00 ПК-35 Вантаа – Интер Турку +2.5 7/10 1.48
15:00 РоПС Рованиеми – ХИФК Хелзинки 2 9/10
15:00 ХИК Хелзинки – Сейняйоен ЯК 1X 8/10 1.36
Холандия Холандия – Ередивизи
13:30 НЕК Ниймеген – Витес 2 6/10 1.85
15:30 Грьонинген – АЗ Алкмаар +2.5 7/10 1.60
15:30 Фейенорд – Аякс 1 4/10 2.25
17:45 Хееренвеен – Хераклес 1 6/10 1.62
Хърватска Хърватска – Първа Лига
16:00 Осиек – Локомотив Загреб 1 5/10 2.10
18:00 Риека – Интер Запрешич +2.5 7/10 1.50
Чехия Чехия – Първа Лига
15:00 Слован Либерец – Храдец Кралове 1 7/10 1.50
19:00 Виктория Пилзен – Спарта Прага 1 4/10 2.20
Чехия Чехия – Национална Лига
11:15 Виктория Жижков – Усти над Лабем 1X 8/10 1.34
Швейцария Швейцария – Суперлига
14:45 Йънг Бойс – Грасхопърс 1 7/10 1.57
17:00 Лозана Спорт – Сион +2.5 7/10 1.55
17:00 Люцерн – Санкт Гален 1 7/10 1.53
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
16:00 Вил – Винтертур 1 6/10 1.65
16:00 Цюрих – Шафхаузен 1 7/10 1.32
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
16:00 Йоребро – Хелзинборг 1 5/10 1.95
16:00 Норкьопинг – Фалкенберг +2.5 8/10 1.30
18:30 Хакен – Калмар 1 5/10 1.75
18:30 Хамарби – Елфсборг +2.5 7/10 1.62
Швеция Швеция – Суперетан Лига
16:00 Люнгшиле – Дегерфорш 1 6/10 1.83
16:00 Сирианска Сьодертале – Вернаму 1 5/10 1.78
18:30 Енгелхолм – АФК Юнайтед 2 6/10 1.62
18:30 Трелеборг – Варберг БоИС 1X 7/10 1.34
Шотландия Шотландия – Премиършип
14:00 Сейнт Джонстън – Дънди ФК 1 5/10 1.80
Шотландия Шотландия – Купа на Лигата
16:15 Рейнджърс – Селтик 2 7/10 1.53

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker