Футболни прогнози за Събота, 22 Октомври, 2016

Англия Англия – Премиършип
14:30 Борнемут – Тотнъм +2.5 5/10 1.79
17:00 Арсенал – Мидълзбро 1 7/10 1.25
17:00 Бърнли – Евертън 2 7/10 1.62
17:00 Лестър – Кристъл Палас 1X 7/10 1.27
17:00 Суонзи – Уотфорд -2.5 6/10 1.82
17:00 Уест Хям – Съндърланд 1 6/10 1.65
17:00 Хъл Сити – Сток Сити -2.5 6/10 1.75
19:30 Ливърпул – Уест Бромич 1 7/10 1.27
Англия Англия – Чемпиъншип
17:00 Астън Вила – Фулъм 1X 7/10 1.31
17:00 Брентфорд – Барнзли 1 6/10 1.85
17:00 Бристъл Сити – Блекбърн 1 6/10 1.80
17:00 Норич – Престън 1 8/10 1.55
17:00 Родъръм Юнайтед – Рединг 2 5/10 2.10
17:00 Уигън – Брайтън X2 8/10 1.35
17:00 Уулвърхямптън – Лийдс 1X 7/10 1.24
17:00 Хъдърсфийлд – Дарби Каунти 1X 7/10 1.40
17:00 Шефилд Уензди – Куинс Парк Рейнджърс 1 6/10 1.72
19:30 Нотингам Форест – Кардиф 1X 7/10 1.42
Англия Англия – Първа Лига
17:00 Брадфорд Сити – Шефилд Юнайтед 1X 7/10 1.42
17:00 Джилингам – Чарлтън X2 8/10 1.40
17:00 Ковънтри – Рочдейл 1X 7/10 1.45
17:00 Милоул – Флийтууд Таун 1 5/10 1.82
17:00 Милтън – Саутенд 1 6/10 1.75
17:00 Олдъм – Бристол Роувърс X2 8/10 1.36
17:00 Питърбъро – Уимбълдън 1 6/10 1.80
17:00 Порт Вейл – Оксфорд Юнайтед -2.5 6/10 1.70
17:00 Суиндън – Уолсол 1X 8/10 1.38
17:00 Честърфийлд – Скънторп X2 8/10 1.30
17:00 Шросбъри Таун – Нортхямптън Таун X2 8/10 1.40
Англия Англия – Втора Лига
17:00 Блекпул – Донкастър X2 8/10 1.36
17:00 Гримсби Таун – Челтнъм Таун -2.5 5/10 1.80
17:00 Екзитър – Кембридж Юнайтед -2.5 5/10 1.78
17:00 Колчестър – Моркамб 1 6/10 1.68
17:00 Кроули Таун – Акрингтън Стенли -2.5 6/10 1.75
17:00 Крю Александра – Йоувил 1X 7/10 1.29
17:00 Лутън Таун – Мансфийлд Таун 1 6/10 1.85
17:00 Нюпорт Каунти – Плимут 2 5/10 2.05
17:00 Портсмут – Нотс Каунти 1 7/10 1.55
17:00 Стивънидж Бороу – Карлайл 2 4/10 2.00
17:00 Уикъмб – Барнет -2.5 6/10 1.80
17:00 Хартлипул – Лейтън Ориент X2 7/10 1.38
Англия Англия – Национална Лига
17:00 Боръм Ууд – Норт Фериби Юнайтед 1 8/10 1.30
17:00 Дагенъм и Редбридж – Макълсфийлд Таун 1 5/10 1.85
17:00 Доувър Атлетик – Брейнтри Таун 1 7/10 1.65
17:00 Йорк Сити – Честър X2 7/10 1.50
17:00 Линкълн Сити – Ийстли 1X 8/10 1.25
17:00 Мейдстоун Юнайтед – Гейтсхед X2 7/10 1.44
17:00 Рексъм – Бромли 1 6/10 1.90
17:00 Саутпорт – Сътън Юнайтед X2 7/10 1.32
17:00 Солихъл Муурс – Транмиър Роувърс 2 6/10 1.78
17:00 Торки Юнайтед – Алдършот Таун X2 8/10 1.45
17:00 Уокинг – Бароу +2.5 6/10 1.65
17:00 Форест Грийн Роувърс – Гайзли 1 8/10 1.35
Германия Германия – Бундеслига
16:30 Байер Леверкузен – Хофенхайм 1 8/10 1.45
16:30 Дармщат 98 – Волфсбург 2 6/10 1.75
16:30 Инголщат – Борусия Дортмунд 2 8/10 1.55
16:30 Фрайбург – Аугсбург 1 4/10 2.15
16:30 Херта Берлин – Кьолн 1X 7/10 1.40
19:30 Байерн Мюнхен – Борусия М’Гладбах 1 8/10 1.17
Германия Германия – Втора Бундеслига
14:00 Зандхаузен – Санкт Паули -2.5 6/10 1.67
14:00 Хайденхайм – Динамо Дрезден -2.5 6/10 1.83
Испания Испания – Примера Дивисион
14:00 Еспаньол – Ейбар 1 4/10 2.10
17:15 Валенсия – Барселона 2 8/10 1.42
19:30 Реал Сосиедад – Алавес 1 7/10 1.70
21:45 Гранада – Спортинг Хихон 1 5/10 2.15
Италия Италия – Серия А
19:00 Сампдория – Дженоа -2.5 6/10 1.68
21:45 Милан – Ювентус 2 6/10 1.75
Италия Италия – Серия Б
16:00 Бари – Трапани 1 6/10 1.80
16:00 Беневенто – Перуджа 1X 7/10 1.26
16:00 Верона – Про Верчели 1 7/10 1.30
16:00 Виченца – Фрозиноне X2 8/10 1.42
16:00 Латина – Пиза -2.5 7/10 1.50
16:00 Новара – Авелино 1 7/10 1.58
16:00 Салернитана – Виртус Ентела 1X 7/10 1.21
16:00 СПАЛ – Карпи X2 7/10 1.36
16:00 Тернана – Чезена -2.5 7/10 1.50
Франция Франция – Лига 1
18:00 Лион – Гингам 1 7/10 1.57
21:00 Анже – Тулуза 1X 7/10 1.38
21:00 Бордо – Нанси 1 6/10 1.80
21:00 Дижон – Лориен 1X 7/10 1.28
21:00 Лил – Бастия 1 7/10 1.73
21:00 Нант – Рен -2.5 7/10 1.45
Франция Франция – Лига 2
16:00 Ланс – Реймс 1 4/10 2.45
Австрия Австрия – Бундеслига
19:30 Алтах – Адмира Вакер Мьодлинг 1 7/10 1.73
19:30 Рийд – Волфсбергер 1 4/10 2.30
Беларус Беларус – Премиер Лига
14:00 ФК Витебск – Нафтан 1 6/10 1.67
15:30 Ислоч Минск – Торпедо Жодино 2 4/10 2.30
18:00 Неман – Городея 2 3/10 2.38
Белгия Белгия – Първа Дивизия А
19:00 Зулте Варегем – Локерен 1 7/10 1.73
21:00 Мехелен – Роял Ексел Мускрон 1X 7/10 1.29
21:30 Вестерло – Шарлероа 2 5/10 1.86
Белгия Белгия – Първа Дивизия Б
21:00 Оуд Хеверле Льовен – Серкъл Брюж 1 5/10 2.17
България България – Първа ПФЛ
15:00 Ботев Пловдив – Черно море 1 5/10 2.00
20:00 Лудогорец Разград – Локомотив Горна О. +2.5 5/10 1.75
Гърция Гърция – Супер Лига
16:00 Керкира Корфу – Астерас Триполис X2 7/10 1.40
18:15 Платаниас – Ксанти 1 6/10 1.80
20:30 АЕК Атина – Паниониос Атина 1 8/10 1.54
Дания Дания – Суперлига
17:00 Лингби – Сьондерийске 1X 7/10 1.47
Израел Израел – Висша Лига
16:00 Бней Йехуда – Макаби Петах Тиква -2.5 6/10 1.58
18:00 Апоел Кфар Саба – Апоел Раанана 1X 8/10 1.40
18:15 Апоел Хайфа – Апоел Тел Авив -2.5 6/10 1.57
20:15 Апоел Ашкелон – Бней Сахнин X2 7/10 1.38
20:30 МС Ашдод – Бейтар Йерусалим 2 5/10 1.89
Кипър Кипър – Първа Дивизия
18:00 Аполон Лимасол – Анагениси Дериния +2.5 7/10 1.55
18:00 Кармиотиса Пано П. – Докса Катокопия -2.5 6/10 1.65
20:00 Неа Саламина – Омония Никозия 2 7/10 1.50
Македония Македония – Първа Лига
15:30 Работнички Скопие – Шкупи Скопие 1 8/10 1.53
Норвегия Норвегия – Типелиген
16:30 Стабек – Сарпсборг 08 +2.5 7/10 1.72
19:00 Бран Берген – Молде 1X 7/10 1.38
Полша Полша – Екстракласа
16:30 Висла Плоцк – Гурник Ленчна 1 6/10 1.85
19:00 Шльонск Вроцлав – Краковия Краков 1 3/10 2.45
21:30 Легия Варшава – Лех Познан 1 6/10 1.75
Полша Полша – Първа Лига
15:00 Стомил Олщин – Ключборк 1 5/10 1.83
17:00 Хойничанка Хойнице – Олимпия Г. 1 5/10 2.02
18:00 Стал Мелец – Миедж Легница X2 7/10 1.38
18:45 Заглембие Сосновец – Вигри Сувалки 1 5/10 1.85
19:00 Висла Пулави – ГКС Тихи 1X 7/10 1.39
19:00 Подбескидзе – Погон Шедълце 1 6/10 1.80
Португалия Португалия – Примейра Лига
18:00 Фейрензе – Витория Сетубал -2.5 7/10 1.53
20:15 Спортинг Лисабон – Тондела +2.5 8/10 1.50
22:30 Порто – Ароука 1 9/10 1.18
Румъния Румъния – Лига I
18:00 Газ Метан М. – Университатя Крайова X2 8/10 1.35
20:30 Динамо Букурещ – Пандури 1 5/10 1.85
Русия Русия – Премиер Лига
12:00 Том Томск – Анжи Махачкала 1X 8/10 1.35
14:30 ФК Уфа – ФК Ростов -2.5 8/10 1.40
17:00 Урал Свердловска о. – Спартак Москва 2 5/10 1.78
19:30 Терек Грозни – Рубин Казан 1X 8/10 1.38
Русия Русия – Първа Дивизия
09:00 Луч-Енергия Владивосток – ФК Химки 1 5/10 1.95
13:00 Енисей Красноярск – Шинник Ярославл 1X 8/10 1.26
13:00 Зенит Санкт П. – Кубан Краснодар 1 4/10 2.15
14:00 Нефтехимик Нижнекамск – ФК Тюмен 2 4/10 2.38
14:30 Спартак Москва 2 – СКА-Хабаровск 1X 8/10 1.35
15:00 Спартак Налчик – Сибир Новосибирск 1 5/10 2.17
16:00 ФК Тосно – ФК Тамбов 1 7/10 1.70
17:00 Балтика Калининград – Факел Воронеж 2 7/10 1.70
17:00 Волгар Астрахан – Мордовия Саранск 1 5/10 1.90
19:00 Динамо Москва – Сокол Саратов +2.5 6/10 1.65
Северна Ирландия Северна Ирландия – Премиършип
17:00 Ардс ФК – Дънганън Суифтс X2 7/10 1.42
17:00 Балинамалард Юнайтед – Портадаун +2.5 6/10 1.75
17:00 Гленавон – Балимина Юнайтед 1 6/10 1.91
17:00 Гленторан – Клифтънвил 2 6/10 1.62
17:00 Коулрейн – Линфийлд +2.5 7/10 1.61
17:00 Крусейдърс – Карик Рейнджърс +2.5 7/10 1.39
Словакия Словакия – Суперлига
18:00 Земплин Михаловце – Татран Прешов 1 6/10 1.67
18:00 Злате Моравце – Слован Братислава 2 6/10 1.64
18:00 Ружомберок – Жилина X2 7/10 1.40
18:00 Спартак Миява – Шпорт Подбрезова 1 3/10 2.30
21:30 Сеница – Тренчин 2 9/10
Словения Словения – Първа Лига
17:00 Кръшко – Алуминий Кидричево 1X 7/10 1.28
19:00 Копер – Домжале X2 7/10 1.34
21:15 Марибор – Горица 1 6/10 1.44
Сърбия Сърбия – Суперлига
16:00 Бачка Бачка П. – Радник Сурдулица 1X 7/10 1.26
16:00 Спартак Суботица – Цървена Звезда Б. 2 7/10 1.33
18:00 Рад Белград – Борац Чачак 1 6/10 1.73
18:00 ФК Нови Пазар – Напредак Крушевац -2.5 7/10 1.52
18:00 Чукарички – Металац 1 8/10 1.53
18:00 Явор Иваница – Младост Лучани 1 4/10 2.45
20:00 Партизан Белград – Раднички Ниш 1 8/10 1.30
Турция Турция – Супер Лига
16:00 Аланияспор – Бурсаспор 1X 8/10 1.34
19:00 Акхисар Беледиеспор – Аданаспор 1 6/10 1.72
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
13:00 Бандърмаспор – Юмраниеспор 1 5/10 1.85
13:00 Денизлиспор – Газиантеп ББ X2 7/10 1.42
17:00 Сивасспор – Шанлъурфаспор 1 6/10 1.73
19:00 Гиресунспор – Болуспор -2.5 5/10 1.75
Уелс Уелс – Висша Лига
16:30 Еърбъс ЮК – Кармартън Таун +2.5 7/10 1.70
19:15 Бангор Сити – Рил 1 7/10 1.52
Украйна Украйна – Премиер Лига
17:00 Карпати Лвов – Стал Каменское 1 4/10 2.00
19:30 Волин Луцк – Днипро Днепропетровск 2 4/10 2.40
Унгария Унгария – НП I
16:30 Видеотон Фехервар – Пакш 1 8/10 1.48
18:30 Дебрецен – Вашаш Будапеща 1 4/10 2.10
19:00 Мезьокьовешд – Халадаш Сомбатхей X2 7/10 1.44
19:00 МТК Будапеща – Дюрмот 1 6/10 1.80
19:00 Уйпещ – Диошдьор 1 6/10 1.78
19:00 Ференцварош – Хонвед Будапеща 1 7/10 1.65
Финландия Финландия – Икьонен
15:00 Джаз Пори – КПВ Кокола 2 5/10 1.80
15:00 КТП Котка – Хака 1 4/10 2.10
15:00 ТПС Турку – Екеняс ИФ 1 7/10 1.25
15:00 ЮЯК Ювяскюля – АС Оулу 1 8/10 1.50
15:00 Яро – Гранкула ИФК +2.5 7/10 1.40
Холандия Холандия – Ередивизи
19:30 Го Ахед Игълс – Твенте X2 7/10 1.40
20:45 ПСВ Айндховен – Спарта Ротердам 1 8/10 1.17
20:45 Рода – АДО Ден Хааг 1 4/10 2.45
21:45 Вилем II – Утрехт 1 3/10 2.50
Хърватска Хърватска – Първа Лига
16:00 Истра 1961 – Хайдук Сплит 2 6/10 1.87
18:00 Динамо Загреб – Цибалия +2.5 7/10 1.50
Чехия Чехия – Първа Лига
16:00 Прибрам – Баумит Яблонец X2 8/10 1.38
18:00 Карвина – Теплице 1 3/10 2.25
18:00 Млада Болеслав – Збройовка Бърно 1 7/10 1.40
21:05 Славия Прага – Словачко +2.5 6/10 1.62
Чехия Чехия – Национална Лига
11:15 Баник Соколов – Фридек-Мистек 1 4/10 1.95
11:15 Тринец – Графин Влашим 2 4/10 2.40
16:30 Витковице – Опава 2 6/10 1.83
16:30 МАС Таборско – Пардубице 1 5/10 1.85
Швейцария Швейцария – Суперлига
18:45 Вадуц – Тун 1X 7/10 1.44
21:00 Лугано – Базел 2 8/10 1.52
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
18:45 Волен – Ле Монт 1X 7/10 1.41
18:45 Киасо – Аарау -2.5 6/10 1.72
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
17:00 Малмьо – Йостерсунд +2.5 7/10 1.55
Швеция Швеция – Суперетан Лига
19:00 Далкурд – Асириска Сьодертале 1 7/10 1.55
Шотландия Шотландия – Премиършип
17:00 Инвърнес КТ – Килмарнък 1 6/10 1.57
17:00 Партик Тисъл – Рос Каунти -2.5 5/10 1.81
Шотландия Шотландия – Чемпиъншип
17:00 Аяр Юнайтед – Куин ъф Саут 2 5/10 2.00
17:00 Дънди Юнайтед – Дъмбартън 1 7/10 1.38
17:00 Дънфърмлин – Хибърниън 2 5/10 1.80
17:00 Фолкърк – Рейт Роувърс 1 7/10 1.73
Шотландия Шотландия – Първа Лига
17:00 Албион Роувърс – Питърхед +2.5 7/10 1.57
17:00 Еърдри – Куинс парк ФК +2.5 6/10 1.65
17:00 Ливингстън – Алоа Атлетик +2.5 7/10 1.48
17:00 Стенхаусмюър – Брихин Сити 2 6/10 1.83
17:00 Странрар – Ийст Файф 1X 7/10 1.33
Шотландия Шотландия – Купа на Лигата
14:15 Грийнок Мортън – Абърдийн 2 9/10 1.20
Шотландия Шотландия – Купа на Шотландия
17:00 Анан Атлетик – Ийст Стърлингшър 1 8/10 1.52
17:00 Единбург Сити – Форфар Атлетик 2 7/10 1.60

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker