Залози на Живо

Бонус 195 лева

Казино на живо

Tag Archives: футболни прогнози

Футболни прогнози за Петък, 18 Август, 2017

Германия Германия – Бундеслига
21:30 Байерн Мюнхен – Байер Леверкузен 1 8/10 1.24  Залози
Германия Германия – Втора Бундеслига
19:30 Айнтрахт Брауншвайг – Ерцгебирге Ауе 1 6/10 1.73  Залози
19:30 Дармщат 98 – Санкт Паули 1X 8/10 1.40  Залози
Испания Испания – Примера Дивисион
21:15 Леганес – Алавес 1X 8/10 1.28  Залози
23:15 Валенсия – Лас Палмас 1 5/10 1.80  Залози
Испания Испания – Сегунда Дивисион
21:00 Лорка – Културал Леонеса 1X 7/10 1.31  Залози
23:00 Тенерифе – Сарагоса 1 5/10 2.05  Залози
Франция Франция – Лига 2
21:00 Аячо – Париж ФК 1 5/10 2.05  Залози
21:00 Газелек Аячо – Кювили-Руан 1 5/10 1.80  Залози
21:00 Клермонт Фут – Лориен -2.5 7/10 1.72  Залози
21:00 Льо Авър – Валансиен 1 6/10 1.60  Залози
21:00 Нанси – Сошо -2.5 6/10 1.57  Залози
21:00 Оксер – Орлеан -2.5 8/10 1.45  Залози
21:00 Реймс – Бурж-Перона 1 7/10 1.50  Залози
21:00 Шамоа Ниор – Тур 1X 8/10 1.25  Залози
Австрия Австрия – Ерсте Лига
19:30 Аустрия Лустенау – Блау-Вайс Линц 1 6/10 1.62  Залози
19:30 Винер Нойщат – ВСГ Ватенс 1 6/10 1.80  Залози
19:30 Флоридсдорфер АК – Капфенберг X2 8/10 1.36  Залози
19:30 Хартберг – Рийд +2.5 6/10 1.72  Залози
21:30 Вакер Инсбрук – Лиферинг Залцбург 1X 8/10 1.40  Залози
Беларус Беларус – Премиер Лига
18:00 Нафтан – Днепър Могилев 2 7/10 1.45  Залози
19:00 Гомел – Ислоч Минск 1 8/10 1.55  Залози
Белгия Белгия – Първа Дивизия А
21:30 Стандарт Лиеж – Зулте Варегем 1 6/10 1.64  Залози
Белгия Белгия – Първа Дивизия Б
21:30 Лиерс – Рьозеларе 1X 7/10 1.30  Залози
България България – Първа ПФЛ
18:45 Ботев Пловдив – Черно море 1X 7/10 1.40  Залози
21:00 Пирин Благоевград – Левски София 2 6/10 1.70  Залози
Дания Дания – Суперлига
19:00 Хорсенс – Олборг 2 3/10 2.60  Залози
21:15 Рандерс – Силкеборг 1 6/10 1.83  Залози
Израел Израел – Лига Леумит
16:30 Апоел Назарет Илит – Апоел Марморек 1 4/10 1.95  Залози
16:30 Апоел Петах Т. – Апоел Катамон Й. 1 6/10 1.75  Залози
16:30 Апоел Рамат Ган – Апоел Кфар Саба 1 4/10 1.95  Залози
16:30 Апоел Хадера – Апоел Рамат Хашарон 1X 8/10 1.36  Залози
16:30 Макаби Херцлия – Апоел Афула 1 4/10 2.00  Залози
Ирландия Ирландия – Висша Дивизия
21:45 Брей Уондърърс – Дрогеда Юнайтед 1 8/10 1.55  Залози
21:45 Голуей ФК – Шамрок Роувърс 2 5/10 1.95  Залози
21:45 Корк Сити – Слиго Роувърс +2.5 6/10 1.57  Залози
21:45 Сейнт Патрикс – Фин Харпс 1 6/10 1.62  Залози
Ирландия Ирландия – Първа Дивизия
21:45 Уотърфорд Юнайтед – УК Дъблин 1 6/10 1.57  Залози
21:45 Шелбърн – Коб Рамблърс -2.5 7/10 1.67  Залози
22:00 Уексфорд Ютс – Кабинтили X2 7/10 1.27  Залози
Полша Полша – Екстракласа
19:00 Лехия Гданск – Сандеця Нови Сонч 1 8/10 1.54  Залози
21:30 Краковия Краков – Гурник Забже 1X 8/10 1.30  Залози
Полша Полша – Първа Лига
21:00 Миедж Легница – Заглембие Сосновец 1 5/10 2.10  Залози
21:00 Хойничанка Хойнице – Подбескидзе 1 6/10 1.80  Залози
21:45 Гурник Ленчна – Стал Мелец 1X 7/10 1.42  Залози
Португалия Португалия – Примейра Лига
22:30 Рио Аве – Портимонензе 1 5/10 1.75  Залози
Румъния Румъния – Лига I
21:00 Астра Гюргево – Политехника Яш 1 6/10 1.75  Залози
Русия Русия – Премиер Лига
19:30 ФК Тосно – СКА-Хабаровск 1 6/10 1.73  Залози
Словакия Словакия – Суперлига
19:30 Железарна Подбрезова – Ружомберок -2.5 7/10 1.65  Залози
Турция Турция – Супер Лига
21:45 Касъмпаша – Бешикташ 2 6/10 1.68  Залози
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
19:45 Денизлиспор – Истанбулспор -2.5 7/10 1.70  Залози
21:45 Манисаспор – Самсунспор 1X 7/10 1.35  Залози
Уелс Уелс – Висша Лига
21:45 Нютаун – Кевн Друидс 1 6/10 1.88  Залози
22:00 Абъристуит Таун – Ландидно 1X 7/10 1.50  Залози
Унгария Унгария – НП I
20:30 Дебрецен – Вашаш Будапеща 1 3/10 2.45  Залози
Финландия Финландия – Икьонен
18:30 ОПС Оулу – Яро 2 6/10 1.66  Залози
18:30 ТПС Турку – Екеняс ИФ 1 7/10 1.36  Залози
Холандия Холандия – Ередивизи
21:00 Рода – Витес 2 5/10 1.95  Залози
Холандия Холандия – Ерсте Дивизи
21:00 Ваалвийк – Еммен 1X 7/10 1.45  Залози
21:00 Волендам – Хелмонд Спорт 1 7/10 1.57  Залози
21:00 Ден Бош – Йънг АЗ Алкмаар +2.5 6/10 1.65  Залози
21:00 Камбур – Йънг Аякс 1 7/10 1.72  Залози
21:00 МВВ Маастрихт – Го Ахед Игълс +2.5 6/10 1.84  Залози
21:00 ФК Айндховен – Телстар 1 6/10 1.67  Залози
21:00 Фортуна Ситард – Дордрехт 1 7/10 1.60  Залози
Хърватска Хърватска – Първа Лига
21:00 Истра 1961 – Цибалия 1 6/10 1.80  Залози
Чехия Чехия – Първа Лига
21:15 Спарта Прага – Словачко +2.5 6/10 1.57  Залози
Чехия Чехия – Национална Лига
20:30 Зноймо – Фридек-Мистек 1 7/10 1.45  Залози
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
21:00 Ксамакс – Шафхаузен 1 5/10 1.95  Залози
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
20:00 Йонкьопинг Содра – Елфсборг +2.5 6/10 1.75  Залози
Швеция Швеция – Суперетан Лига
20:00 Йоргрите – Фрей Тебю 1 5/10 2.00  Залози

Футболни прогнози за Четвъртък, 17 Август, 2017

Лига Европа Лига Европа
20:00 Аполон Лимасол – Мидтиланд 1X 7/10 1.29  Залози
20:00 БАТЕ Борисов – Александрия 1 5/10 1.90  Залози
20:00 Динамо Загреб – Скендербеу Корча 1 9/10 1.20  Залози
20:00 ФК Краснодар – Цървена Звезда Белград 1 6/10 1.60  Залози
20:45 ФХ Хафнарфьордур – Спортинг Брага 2 7/10 1.72  Залози
21:15 Виктория Пилзен – АЕК Ларнака 1 7/10 1.67  Залози
21:30 Лудогорец Разград – Судува Мариямполе +2.5 7/10 1.56  Залози
21:30 Панатинайкос – Атлетик Билбао -2.5 7/10 1.55  Залози
21:45 Аякс – Розенборг 1 8/10 1.27  Залози
21:45 Виторул Констанца – Ред Бул Залцбург 2 6/10 1.73  Залози
21:45 Домжале – Олимпик Марсилия 2 8/10 1.50  Залози
21:45 Клуб Брюж – АЕК Атина 1 7/10 1.73  Залози
21:45 Легия Варшава – Шериф Тираспол 1 7/10 1.40  Залози
21:45 Милан – Шкендия 79 Тетово 1 8/10 1.12  Залози
21:45 Осиек – Аустрия Виена 1 5/10 2.05  Залози
22:00 Партизан Белград – Видеотон Фехервар 1 6/10 1.75  Залози
22:05 Евертън – Хайдук Сплит +2.5 6/10 1.66  Залози
22:30 Маритимо – Динамо Киев 2 4/10 2.00  Залози
Испания Испания – Суперкупа
00:00 Реал Мадрид – Барселона 1X 8/10 1.48  Залози
Франция Франция – Лига Национал
20:00 По – Шоле X2 8/10 1.33  Залози
Исландия Исландия – Първа Дивизия
21:30 ИР Рейкявик – Грота Селтярнарнес 1 6/10 1.66  Залози
21:30 Селфос – Лейкнир Рейкявик 1 5/10 2.20  Залози
Литва Литва – А Лига
18:00 Кауно Жалгирис – Стумбрас Каунас -2.5 7/10 1.57  Залози
Норвегия Норвегия – Адеколиген
20:00 Уленсакер Киса – Старт Кристиансанд +2.5 6/10 1.60  Залози
Унгария Унгария – НП I
19:00 Ференцварош – Халадаш Сомбатхей 1 7/10 1.52  Залози
Швеция Швеция – Първа Дивизия – Юг
20:00 Ландскрона БоИС – Хускварна 1 8/10 1.33  Залози
Аржентина Аржентина – Копа Аржентина
03:10 Ланус – Унион Санта Фе 1 5/10 1.77  Залози
Боливия Боливия – Професионална Лига
00:15 Реал Потоси – Петролеро Якуиба 1 6/10 1.57  Залози
03:00 Боливар Ла Пас – Ориенте Петролеро 1 7/10 1.42  Залози
03:30 Блуминг Санта Крус – Стронгест Ла Пас X2 7/10 1.42  Залози
Бразилия Бразилия – Купа на Бразилия
03:45 Ботафого RJ – Фламенго RJ X2 8/10 1.40  Залози
03:45 Гремио RS – Крузейро MG 1 6/10 1.83  Залози
Венецуела Венецуела – Примера Дивисион
02:00 Депортиво Анзоатеги – Арагуа Маракай 1X 7/10 1.25  Залози
02:00 Депортиво Тачира – Трухилянос Валера 1 7/10 1.35  Залози
02:00 Естудиантес де М. – Замора Баринас 1 5/10 1.80  Залози
02:00 Каракас – Метрополитанос 1 7/10 1.33  Залози
02:00 Минерос де Гуаяна – Монагас Матурин 1 7/10 1.70  Залози
Иран Иран – Про Лига
18:15 Трактор Сази Табриз – Нафт Техеран 1 6/10 1.72  Залози
18:45 Зоб Ахан Исфахан – Сепахан Исфахан 1X 8/10 1.38  Залози
19:00 Падидех Хорасан М. – Естеглал Хузестан 1X 8/10 1.26  Залози
19:15 Парс Джонуби Джем – Санат Нафт Абадан 1X 7/10 1.32  Залози
19:15 Сайпа Карадж – Естеглал Техеран 2 5/10 2.00  Залози
19:30 Сепидроод Рещ – Пейкан Техеран 1 3/10 2.60  Залози
Колумбия Колумбия – Примера А
00:00 Алианса Петролера – Депортиво Пасто 1 6/10 1.82  Залози
00:00 Тигрес – Атлетико Букараманга 1X 7/10 1.31  Залози
02:00 Патриотас Бояка – Санта Фе Богота X2 7/10 1.42  Залози
04:00 Депортиво Кали – Индепендиенте Меделин 1X 8/10 1.25  Залози
04:10 Атлетико Насионал – Америка де Кали 1 7/10 1.53  Залози
23:15 Атлетико Уила – Хуниор Баранкиля X2 7/10 1.30  Залози
Мексико Мексико – Копа Мексико
03:00 Дорадос де Синалоа – Депортиво Толука 2 5/10 1.90  Залози
03:00 Некакса Агуаскалиентес – Минерос де С. 1 6/10 1.70  Залози
03:06 Леон – Веракрус 1 8/10 1.53  Залози
04:30 Потрос УАЕМ – Америка Мексико 2 5/10 1.85  Залози
Саудитска Арабия Саудитска Арабия – Професионална Лига
19:20 Ал Раед – Ал Файсали 1X 7/10 1.44  Залози
20:50 Ал Ахли Джеда – Ал Фатех 1 8/10 1.20  Залози
САЩ САЩ – Висша Лига
02:30 Монреал Импакт – Чикаго Файър +2.5 6/10 1.56  Залози
САЩ САЩ – Северно Американска Сокър Лига
02:00 Джаксънвил Армада – Пуерто Рико ФК 1 6/10 1.75  Залози
Сингапур Сингапур – С-Лига
14:30 Балестиер Халса – Уориърс ФК 2 7/10 1.38  Залози

Футболни прогнози за Вторник, 15 Август, 2017

Шампионска Лига Шампионска Лига
19:00 Карабах Агдам – ФК Копенхаген 1X 8/10 1.36  Залози
21:45 Апоел Никозия – Славия Прага 1X 7/10 1.40  Залози
21:45 Йънг Бойс – ЦСКА Москва 1X 7/10 1.40  Залози
21:45 Спортинг Лисабон – ФК ФКСБ 1 7/10 1.30  Залози
21:45 Хофенхайм – Ливърпул X2 7/10 1.35  Залози
Англия Англия – Чемпиъншип
21:45 Барнзли – Нотингам Форест X2 8/10 1.44  Залози
21:45 Бирмингам – Болтън 1 6/10 1.70  Залози
21:45 Брентфорд – Бристъл Сити 1X 7/10 1.30  Залози
21:45 Дарби Каунти – Престън 1 4/10 1.95  Залози
21:45 Кардиф – Шефилд Юнайтед -2.5 7/10 1.70  Залози
21:45 Мидълзбро – Бъртън Албион 1 7/10 1.45  Залози
21:45 Милоул – Ипсуич 1 5/10 2.05  Залози
22:00 Рединг – Астън Вила X2 7/10 1.40  Залози
Англия Англия – Национална Лига
21:45 Бромли – Лейтън Ориент X2 8/10 1.36  Залози
21:45 Гайзли – Транмиър Роувърс 2 6/10 1.60  Залози
21:45 Дагенъм и Редбридж – Ебсфлийт Юнайтед 1 6/10 1.80  Залози
21:45 Мейдстоун Юнайтед – Алдършот Таун X2 8/10 1.30  Залози
21:45 Рексъм – Гейтсхед -2.5 5/10 1.78  Залози
21:45 Солихъл Муурс – Бароу X2 7/10 1.25  Залози
21:45 Сътън Юнайтед – Макълсфийлд Таун 1 5/10 2.00  Залози
21:45 Торки Юнайтед – Боръм Ууд 1X 7/10 1.48  Залози
21:45 Уокинг – Ийстли +2.5 6/10 1.78  Залози
21:45 Файлд – Мейдънхед Юнайтед +2.5 7/10 1.65  Залози
21:45 Халифакс Таун – Доувър Атлетик 1X 7/10 1.36  Залози
21:45 Хартлипул – Честър 1 7/10 1.73  Залози
Австрия Австрия – Ерсте Лига
19:30 Блау-Вайс Линц – Хартберг 1X 7/10 1.43  Залози
19:30 ВСГ Ватенс – Аустрия Лустенау +2.5 7/10 1.68  Залози
19:30 Капфенберг – Винер Нойщат 2 6/10 1.85  Залози
19:30 Лиферинг Залцбург – Флоридсдорфер АК 1 8/10 1.25  Залози
Естония Естония – Мейстрилига
18:00 Силамае Калев – Флора Талин 2 9/10 1.18  Залози
19:00 Вапрус Пярну – Номе Калю 2 8/10 1.01  Залози
19:00 Нарва Транс – ФКИ Талин 2 8/10  Залози
20:00 Таммека Тарту – Левадия Талин 2 7/10 1.32  Залози
Ирландия Ирландия – Висша Дивизия
21:45 Лимерик – Шамрок Роувърс X2 8/10 1.35  Залози
21:45 Слиго Роувърс – Брей Уондърърс 1X 8/10 1.45  Залози
Норвегия Норвегия – Втора Дивизия – Група 1
19:30 ФК Фолло – Волеренга Осло 2 1X 8/10 1.48  Залози
Полша Полша – Екстракласа
16:30 Шльонск Вроцлав – ЛКС Нечеча 1 6/10 1.83  Залози
Северна Ирландия Северна Ирландия – Премиършип
21:45 Ардс ФК – Линфийлд +2.5 7/10 1.36  Залози
21:45 Гленавон – Балинамалард Юнайтед 1 8/10 1.42  Залози
21:45 Гленторан – Дънганън Суифтс 1 4/10 2.00  Залози
21:45 Карик Рейнджърс – Балимина Юнайтед 2 7/10 1.62  Залози
21:45 Коулрейн – Клифтънвил +2.5 6/10 1.59  Залози
21:45 Крусейдърс – Уорънпойнт Таун +2.5 7/10 1.40  Залози
Чехия Чехия – Купа на Чехия
18:00 Простейов – Опава 2 8/10 1.45  Залози
Швеция Швеция – Суперетан Лига
20:00 Дегерфорш – Фалкенберг 1X 8/10 1.38  Залози
Шотландия Шотландия – Чалъндж Къп
21:45 Грийнок Мортън – Ливингстън 1 4/10 2.10  Залози
21:45 Дънди Юнайтед – Каудънбийт +2.5 7/10 1.45  Залози
21:45 Дънфърмлин – Арброут 1 7/10 1.55  Залози
21:45 Ийст Файф – Питърхед 1X 7/10 1.50  Залози
21:45 Клайд – Странрар 1X 7/10 1.53  Залози
21:45 Куин ъф Саут – Еърдри 1 6/10 1.62  Залози
21:45 Стърлинг Албиън – Монтроуз 1 4/10 2.00  Залози
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи – Клубни
19:00 Жирона – Манчестър Сити 2 8/10 1.33  Залози

Футболни прогнози за Неделя, 13 Август, 2017

Англия Англия – Премиършип
15:30 Нюкасъл – Тотнъм 2 7/10 1.67  Залози
18:00 Манчестър Юнайтед – Уест Хям 1 8/10 1.33  Залози
Англия Англия – Чемпиъншип
15:30 Норич – Съндърланд 1 5/10 1.83  Залози
Германия Германия – Купа на Германия
16:30 Мюнхен 1860 – Инголщат 2 7/10 1.65  Залози
16:30 Оснабрюк – Хамбургер 2 7/10 1.62  Залози
16:30 Саарбрюкен – Унион Берлин 2 6/10 1.90  Залози
19:30 Веен Висбаден – Ерцгебирге Ауе 1 4/10 2.30  Залози
19:30 Енерги Котбус – Щутгарт 2 7/10 1.36  Залози
19:30 Магдебург – Аугсбург 2 5/10 2.00  Залози
Италия Италия – Купа на Италия
19:00 Дженоа – Чезена 1 8/10 1.42  Залози
21:30 Верона – Авелино 1 8/10 1.43  Залози
Франция Франция – Лига 1
16:00 Страсбург – Лил 2 4/10 2.10  Залози
22:00 Гингам – Пари Сен Жермен 2 8/10 1.25  Залози
Австрия Австрия – Бундеслига
17:30 Адмира Вакер Мьодлинг – Рапид Виена +2.5 7/10 1.72  Залози
Беларус Беларус – Премиер Лига
14:45 Динамо Минск – Торпедо Жодино 1 8/10 1.55  Залози
18:00 Славия Мозир – Гомел X2 7/10 1.33  Залози
19:00 Шахтьор Солигорск – ФК Минск 1 7/10 1.28  Залози
Белгия Белгия – Първа Дивизия А
15:30 Роял Антверпен – Генк X2 8/10 1.30  Залози
19:00 Шарлероа – Андерлехт 2 6/10 1.85  Залози
Белгия Белгия – Първа Дивизия Б
17:00 Лиерс – Беершот Вилрийк +2.5 5/10 1.80  Залози
България България – Първа ПФЛ
18:45 Берое – Ботев Пловдив 1 4/10 2.00  Залози
21:00 Левски София – Дунав Русе 1 7/10 1.60  Залози
Дания Дания – Суперлига
14:00 Мидтиланд – Нордселанд 1 7/10 1.71  Залози
17:00 Рандерс – Брьондби 2 6/10 1.87  Залози
19:00 Орхус – Одензе +2.5 6/10 1.80  Залози
Дания Дания – Първа Дивизия
14:45 Брабранд – Фремад Амагер 1X 7/10 1.50  Залози
14:45 Есберг – Вейле 1X 7/10 1.35  Залози
14:45 Кьоге – Вендсисел 1X 8/10 1.38  Залози
14:45 Нюкьобинг – Виборг X2 7/10 1.40  Залози
14:45 Роскилде – Скиве 1 5/10 1.80  Залози
14:45 Тистед – Фредериция 2 3/10 2.40  Залози
Ирландия Ирландия – Купа на Ирландия
20:30 Дъндолк – Дери Сити 1 6/10 1.75  Залози
Македония Македония – Първа Лига
18:00 Победа Прилеп – Пелистер Битоля 2 6/10 1.73  Залози
18:00 Силекс Кратово – ФК Скопие 1 7/10 1.62  Залози
Норвегия Норвегия – Типелиген
19:00 Бран Берген – Од БК 1 5/10 1.75  Залози
19:00 Кристиансунд – Сарпсборг 08 2 4/10 2.05  Залози
19:00 Олесунд – Викинг Ставангер 1X 8/10 1.33  Залози
19:00 Хаугесунд – Стабек 1 5/10 1.82  Залози
21:00 Стрьомгодсет – Лилестрьом 1 4/10 2.13  Залози
Норвегия Норвегия – Адеколиген
16:00 Елверум – Бодо Глимт 2 7/10 1.70  Залози
19:00 Арендал – Стрьомен 1X 8/10 1.45  Залози
19:00 Конгсвингер – Йерв Гримстад 1X 7/10 1.38  Залози
19:00 Мьондален – Тромсдален 1 7/10 1.53  Залози
19:00 Ранхайм – Уленсакер Киса 1 8/10 1.45  Залози
19:00 Санднес – Осане 1 8/10 1.45  Залози
19:00 Старт Кристиансанд – Флурьо 1 7/10 1.65  Залози
19:00 Фредрикстад – Левангер 1X 8/10 1.44  Залози
Полша Полша – Екстракласа
16:30 Гурник Забже – Арка Гдиня 1 6/10 1.91  Залози
19:00 Корона Келце – Ягиелония Бялисток X2 7/10 1.40  Залози
Полша Полша – Първа Лига
18:00 Хробри Глогов – ГКС Тихи 1X 8/10 1.36  Залози
20:00 Стал Мелец – Олимпия Груджьондз 1 3/10 2.30  Залози
20:47 Вигри Сувалки – Гурник Ленчна -2.5 7/10 1.73  Залози
21:00 Заглембие Сосновец – Погон Шедълце 1 5/10 1.90  Залози
Португалия Португалия – Примейра Лига
18:00 Пасош Ферейра – Авеш 1 6/10 1.91  Залози
20:00 Спортинг Брага – Портимонензе 1 7/10 1.52  Залози
22:15 Тондела – Порто +2.5 5/10 1.72  Залози
Португалия Португалия – Сегунда Лига
13:15 Ароука – Порто Б -2.5 6/10 1.65  Залози
18:00 Жил Висенте – Кова Да Пиедаде 1 5/10 1.78  Залози
18:00 Лейшоес – Варзин 1X 8/10 1.29  Залози
18:00 Санта Клара – Спортинг Ковиля 1X 8/10 1.30  Залози
19:00 Бенфика Б – Насионал Мадейра 1X 7/10 1.37  Залози
19:00 Витория Гимараеш Б – Оливейрензе -2.5 7/10 1.72  Залози
19:00 Пенафиел – Фамаликао 1 6/10 1.78  Залози
Румъния Румъния – Лига I
17:30 Университатя Крайова – Ботошани 1 5/10 1.85  Залози
20:00 Политехника Яш – Динамо Букурещ 2 6/10 1.65  Залози
Русия Русия – Премиер Лига
11:00 СКА-Хабаровск – Рубин Казан 2 4/10 1.95  Залози
17:30 Локомотив Москва – ФК Тосно 1 7/10 1.37  Залози
20:00 Зенит Санкт Петербург – Ахмат Грозни 1 7/10 1.44  Залози
20:00 ФК Краснодар – Амкар Перм 1 7/10 1.40  Залози
Русия Русия – Първа Дивизия
15:00 Том Томск – Шинник Ярославл 1 4/10 2.25  Залози
16:00 Олимпиец Нижни Новгород – ФК Тюмен 1 5/10 1.83  Залози
17:00 Авангард Курск – Енисей Красноярск 2 5/10 1.83  Залози
17:00 ФК Тамбов – Ротор Волгоград 1 7/10 1.60  Залози
18:00 Зенит Санкт П. – Балтика Калининград X2 7/10 1.23  Залози
18:00 Криля Советов – Динамо Санкт П. 1 7/10 1.53  Залози
18:00 Факел Воронеж – Спартак Москва 2 1X 7/10 1.40  Залози
19:00 ФК Химки – Волгар Астрахан 1 4/10 2.15  Залози
20:00 Кубан Краснодар – ФК Оренбург 1 4/10 2.35  Залози
Словакия Словакия – Суперлига
19:30 Слован Братислава – ДАК Дунайска С. 1 7/10 1.65  Залози
Словения Словения – Първа Лига
19:00 Кръшко – Анкаран Хрватини 1 7/10 1.60  Залози
Сърбия Сърбия – Суперлига
18:00 Цървена Звезда Б. – Бачка Бачка П. 1 8/10 1.10  Залози
18:30 Земун – Чукарички -2.5 7/10 1.62  Залози
20:00 Войводина – Партизан Белград 2 4/10 2.10  Залози
21:00 Напредак Крушевац – Борац Чачак 1 7/10 1.27  Залози
21:00 Раднички Ниш – Рад Белград 1 7/10 1.52  Залози
Турция Турция – Супер Лига
20:00 Йени Малатияспор – Османлиспор +2.5 6/10 1.83  Залози
20:00 Трабзонспор – Коняспор 1 6/10 1.67  Залози
21:45 Бешикташ – Анталияспор 1 7/10 1.40  Залози
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
20:00 Болуспор – Гиресунспор 1 7/10 1.64  Залози
20:00 Самсунспор – Газиантеп ББ -2.5 7/10 1.65  Залози
21:45 Балъкесирспор – Адана Демирспор 1 4/10 2.25  Залози
21:45 Газиантепспор – Юмраниеспор 2 7/10 1.50  Залози
Украйна Украйна – Премиер Лига
17:00 Иличивец Мариупол – Карпати Лвов -2.5 7/10 1.65  Залози
19:30 Олимпик Донецк – Черноморец Одеса 1 7/10 1.67  Залози
Финландия Финландия – Вейкауслига
17:00 ЮЯК Ювяскюля – Кеми Кингс X2 8/10 1.33  Залози
Холандия Холандия – Ередивизи
13:30 Цволе – Рода 1 6/10 1.80  Залози
15:30 Вилем II – Екселсиор 1X 7/10 1.30  Залози
15:30 Фейенорд – Твенте 1 7/10 1.22  Залози
17:45 Грьонинген – Хееренвеен 1X 7/10 1.37  Залози
Хърватска Хърватска – Първа Лига
20:00 Цибалия – Рудеш Загреб 1X 7/10 1.34  Залози
Чехия Чехия – Първа Лига
17:00 Теплице – Баумит Яблонец -2.5 6/10 1.72  Залози
18:00 Дукла Прага – Фастав Злин 1 5/10 1.91  Залози
18:00 Карвина – Млада Болеслав X2 8/10 1.35  Залози
19:00 Слован Либерец – Спарта Прага -2.5 6/10 1.72  Залози
Чехия Чехия – Национална Лига
16:00 Баник Соколов – МАС Таборско 1X 8/10 1.30  Залози
18:00 Варнсдорф – Чешке Будьовице 2 3/10 2.50  Залози
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
16:00 АИК Стокхолм – АФК Ескилстюна 1 7/10 1.29  Залози
16:00 Хамарби – Йостерсунд 1X 7/10 1.46  Залози
18:30 Йонкьопинг Содра – Йоребро +2.5 6/10 1.83  Залози
18:30 Норкьопинг – Юргорден +2.5 7/10 1.60  Залози
Швеция Швеция – Суперетан Лига
16:00 Варберг БоИС – Бромапойкарна 2 6/10 1.72  Залози
18:00 Вернаму – Далкурд 2 6/10 1.91  Залози
Бразилия Бразилия – Серия А
17:00 Сао Пауло SP – Крузейро MG 1 5/10 1.95  Залози
22:00 Атлетико MG – Фламенго RJ 1X 7/10 1.35  Залози
22:00 Васко да Гама RJ – Палмейрас SP X2 8/10 1.33  Залози
22:00 Спорт Ресифе PE – Понте Прета SP 1 6/10 1.73  Залози

Футболни прогнози за Събота, 12 Август, 2017

Англия Англия – Премиършип
14:30 Уотфорд – Ливърпул 2 8/10 1.55  Залог
17:00 Евертън – Сток Сити 1 7/10 1.67  Залог
17:00 Кристъл Палас – Хъдърсфийлд 1 5/10 1.80  Залог
17:00 Саутхямптън – Суонзи 1 7/10 1.62  Залог
17:00 Уест Бромич – Борнемут 1X 7/10 1.33  Залог
17:00 Челси – Бърнли 1 8/10 1.20  Залог
19:30 Брайтън – Манчестър Сити 2 7/10 1.34  Залог
Англия Англия – Чемпиъншип
17:00 Барнзли – Ипсуич 1X 8/10 1.35  Залог
17:00 Бирмингам – Бристъл Сити -2.5 5/10 1.80  Залог
17:00 Брентфорд – Нотингам Форест 1 5/10 1.81  Залог
17:00 Дарби Каунти – Уулвърхямптън 1X 8/10 1.29  Залог
17:00 Лийдс – Престън -2.5 6/10 1.68  Залог
17:00 Милоул – Болтън -2.5 6/10 1.73  Залог
17:00 Хъл Сити – Бъртън Албион 1 7/10 1.60  Залог
17:00 Шефилд Уензди – Куинс Парк Рейнджърс 1 5/10 1.80  Залог
19:30 Мидълзбро – Шефилд Юнайтед 1 6/10 1.85  Залог
Англия Англия – Първа Лига
17:00 Блекбърн – Донкастър 1 6/10 1.91  Залог
17:00 Блекпул – Милтън -2.5 7/10 1.73  Залог
17:00 Бристол Роувърс – Питърбъро 1X 8/10 1.30  Залог
17:00 Джилингам – Брадфорд Сити -2.5 6/10 1.74  Залог
17:00 Нортхямптън Таун – Флийтууд Таун X2 7/10 1.42  Залог
17:00 Оксфорд Юнайтед – Портсмут 1X 8/10 1.42  Залог
17:00 Плимут – Чарлтън 1X 7/10 1.42  Залог
17:00 Родъръм Юнайтед – Саутенд -2.5 6/10 1.78  Залог
17:00 Рочдейл – Скънторп 1X 7/10 1.35  Залог
17:00 Уимбълдън – Шросбъри Таун 1 6/10 1.85  Залог
17:00 Уолсол – Олдъм -2.5 7/10 1.55  Залог
Англия Англия – Втора Лига
17:00 Барнет – Лутън Таун X2 7/10 1.38  Залог
17:00 Гримсби Таун – Ковънтри X2 8/10 1.45  Залог
17:00 Йоувил – Акрингтън Стенли X2 7/10 1.33  Залог
17:00 Кембридж Юнайтед – Карлайл +2.5 6/10 1.84  Залог
17:00 Колчестър – Стивънидж Бороу 1X 7/10 1.42  Залог
17:00 Крю Александра – Нюпорт Каунти 1X 8/10 1.36  Залог
17:00 Линкълн Сити – Моркамб 1 7/10 1.57  Залог
17:00 Мансфийлд Таун – Форест Грийн Роувърс 1 5/10 1.76  Залог
17:00 Нотс Каунти – Честърфийлд -2.5 6/10 1.76  Залог
17:00 Порт Вейл – Уикъмб 1X 7/10 1.40  Залог
17:00 Суиндън – Екзитър 1X 7/10 1.36  Залог
17:00 Челтнъм Таун – Кроули Таун 1 5/10 1.95  Залог
Англия Англия – Национална Лига
17:00 Алдършот Таун – Гайзли 1 8/10 1.53  Залог
17:00 Бароу – Уокинг 1 7/10 1.65  Залог
17:00 Боръм Ууд – Солихъл Муурс 1 6/10 1.68  Залог
17:00 Гейтсхед – Торки Юнайтед 1 6/10 1.70  Залог
17:00 Доувър Атлетик – Рексъм +2.5 5/10 1.75  Залог
17:00 Ийстли – Дагенъм и Редбридж 1X 8/10 1.35  Залог
17:00 Лейтън Ориент – Мейдстоун Юнайтед 1 5/10 1.80  Залог
17:00 Макълсфийлд Таун – Бромли 1X 7/10 1.27  Залог
17:00 Транмиър Роувърс – Сътън Юнайтед 1 7/10 1.56  Залог
17:00 Честър – Халифакс Таун X2 7/10 1.40  Залог
Германия Германия – Купа на Германия
16:30 Кемницер – Байерн Мюнхен 2 9/10 1.03  Залог
16:30 Унтерхахинг – Хайденхайм X2 7/10 1.38  Залог
19:30 Арминия Билефелд – Фортуна Дюселдорф 1X 7/10 1.36  Залог
19:30 Рот-Вайс Ерфурт – Хофенхайм 2 7/10 1.31  Залог
19:30 Ян Регенсбург – Дармщат 98 X2 7/10 1.50  Залог
21:45 Вюрцбургер Кикерс – Вердер Бремен 2 8/10 1.46  Залог
Италия Италия – Купа на Италия
21:00 Болоня – Читадела 1 7/10 1.57  Залог
21:30 Беневенто – Перуджа -2.5 6/10 1.60  Залог
21:30 Бреша – Пескара 2 4/10 2.38  Залог
21:30 Карпи – Салернитана -2.5 7/10 1.60  Залог
21:30 Порденоне – Лече -2.5 7/10 1.60  Залог
21:30 СПАЛ – Ренате 1 7/10 1.25  Залог
21:45 Киево – Асколи 1 7/10 1.34  Залог
21:45 Кротоне – Пиаченца 1 8/10 1.28  Залог
21:45 Сампдория – Фоджа 1 8/10 1.30  Залог
21:45 Сасуоло – Специя 1 7/10 1.67  Залог
21:45 Удинезе – Фрозиноне 1 6/10 1.62  Залог
22:00 Бари – Кремонезе 1X 8/10 1.22  Залог
22:15 Каляри – Палермо 1 7/10 1.50  Залог
Франция Франция – Лига 1
18:00 Нант – Олимпик Марсилия -2.5 6/10 1.75  Залог
21:00 Бордо – Метц 1 8/10 1.44  Залог
21:00 Каен – Сент Етиен -2.5 8/10 1.55  Залог
21:00 Тулуза – Монпелие -2.5 6/10 1.65  Залог
Франция Франция – Лига 2
16:00 Сошо – Ланс -2.5 6/10 1.60  Залог
Австрия Австрия – Бундеслига
17:00 Алтах – Ред Бул Залцбург 2 7/10 1.55  Залог
19:30 Аустрия Виена – ЛАСК Линц 1X 7/10 1.27  Залог
19:30 Санкт Полтен – Матерсбург X2 7/10 1.42  Залог
19:30 Щурм Грац – Волфсбергер 1 6/10 1.62  Залог
Беларус Беларус – Премиер Лига
18:00 ФК Слуцк – Неман 1X 8/10 1.35  Залог
19:00 ФК Витебск – Нафтан +2.5 5/10 1.80  Залог
20:00 Крумкачи Минск – Днепър Могилев 2 6/10 1.83  Залог
Белгия Белгия – Първа Дивизия А
19:00 Мехелен – КАА Гент X2 7/10 1.37  Залог
21:00 Локерен – Роял Ексел Мускрон 1 6/10 1.78  Залог
21:00 Ойпен – Кортрийк +2.5 7/10 1.73  Залог
21:00 Сент Трюиден – Стандарт Лиеж 2 5/10 2.08  Залог
21:30 Остенде – Ваасланд-Беверен 1 7/10 1.72  Залог
Белгия Белгия – Първа Дивизия Б
18:00 Рьозеларе – Оуд Хеверле Льовен 1 4/10 2.05  Залог
21:30 Вестерло – Тубиз 1X 7/10 1.40  Залог
България България – Първа ПФЛ
18:15 Етър Велико Т. – Пирин Благоевград 2 4/10 2.30  Залог
21:00 Лудогорец Разград – Верея Стара З. 1 8/10 1.23  Залог
Дания Дания – Суперлига
17:00 Лингби – Сьондерийске 1X 7/10 1.42  Залог
19:30 ФК Копенхаген – Хорсенс 1 8/10 1.36  Залог
Ирландия Ирландия – Купа на Ирландия
21:00 Брей Уондърърс – Корк Сити 2 8/10 1.50  Залог
21:30 Лонгфорд Таун – Слиго Роувърс 2 6/10 1.85  Залог
21:45 Коб Рамблърс – Лимерик 2 6/10 1.83  Залог
Норвегия Норвегия – Типелиген
19:00 Молде – Розенборг +2.5 6/10 1.70  Залог
Полша Полша – Екстракласа
16:30 Сандеця Нови Сонч – Висла Плоцк 1X 7/10 1.30  Залог
19:00 Лех Познан – Заглембие Любин 1 5/10 1.75  Залог
21:30 Висла Краков – Краковия Краков 1 7/10 1.67  Залог
Полша Полша – Първа Лига
13:30 Одра Ополе – Миедж Легница 1X 7/10 1.42  Залог
18:30 Раков Ченстохова – Хойничанка Хойнице +2.5 6/10 1.84  Залог
20:00 Битовия Битов – Рух Хожов 1 7/10 1.38  Залог
Португалия Португалия – Примейра Лига
18:00 Морейрензе – Фейрензе 1X 7/10 1.35  Залог
20:15 Белененсеш – Маритимо 1 4/10 2.50  Залог
22:30 Боавища – Рио Аве X2 8/10 1.38  Залог
Португалия Португалия – Сегунда Лига
13:15 Академика Коимбра – Спортинг Брага Б 1 5/10 2.00  Залог
18:00 Спортинг Лисабон Б – Академико Визеу 1 5/10 1.83  Залог
Румъния Румъния – Лига I
18:30 Конкордия Кяжна – Ювентус Букурещ -2.5 7/10 1.57  Залог
21:00 ФК ФКСБ – Астра Гюргево 1 6/10 1.60  Залог
Русия Русия – Премиер Лига
15:00 ФК Уфа – ФК Ростов 1X 8/10 1.38  Залог
17:30 ЦСКА Москва – Спартак Москва 1X 7/10 1.37  Залог
20:00 Анжи Махачкала – Динамо Москва 2 4/10 2.55  Залог
Северна Ирландия Северна Ирландия – Премиършип
17:00 Балинамалард Юнайтед – Гленторан +2.5 7/10 1.73  Залог
17:00 Дънганън Суифтс – Коулрейн X2 7/10 1.33  Залог
17:00 Клифтънвил – Ардс ФК 1 7/10 1.53  Залог
17:00 Линфийлд – Карик Рейнджърс 1 8/10 1.20  Залог
19:30 Уорънпойнт Таун – Гленавон 2 6/10 1.80  Залог
Словакия Словакия – Суперлига
19:30 Земплин Михаловце – Татран Прешов 1 5/10 1.80  Залог
20:00 Жилина – Сеница +2.5 6/10 1.65  Залог
20:00 Ружомберок – Спартак Търнава -2.5 6/10 1.68  Залог
20:00 Тренчин – Железарна Подбрезова 1 6/10 1.65  Залог
Словения Словения – Първа Лига
19:00 Горица – Алуминий Кидричево 1 5/10 1.75  Залог
21:20 Олимпия Любляна – Рудар Веление 1 8/10 1.47  Залог
Турция Турция – Супер Лига
20:00 Акхисар Беледиеспор – Сивасспор 1X 7/10 1.28  Залог
20:00 Генчлербирлиги – Кардемир Карабукспор 1X 8/10 1.28  Залог
21:45 Аланияспор – Касъмпаша 1X 7/10 1.30  Залог
21:45 Гьозтепе – Фенербахче 2 7/10 1.70  Залог
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
19:00 Ризеспор – Манисаспор 1 6/10 1.73  Залог
21:45 Аданаспор – Денизлиспор 1 3/10 2.60  Залог
Уелс Уелс – Висша Лига
16:30 Кевн Друидс – Кардиф Метрополитън 1 5/10 1.90  Залог
16:30 Ландидно – Кармартън Таун 1X 7/10 1.36  Залог
Украйна Украйна – Премиер Лига
17:00 Верес Ровно – Заря Луганск 2 6/10 1.85  Залог
17:00 Стал Каменское – Ворскла Полтава 2 7/10 1.68  Залог
19:30 Александрия – Шахтьор Донецк +2.5 7/10 1.45  Залог
Унгария Унгария – НП I
19:00 Вашаш Будапеща – Мезьокьовешд 1 6/10 1.67  Залог
19:00 Диошдьор – Пушкаш Академи +2.5 6/10 1.80  Залог
19:00 Ференцварош – Пакш 1 7/10 1.53  Залог
19:00 Халадаш Сомбатхей – Балмазуйварош 1 7/10 1.72  Залог
19:00 Хонвед Будапеща – Уйпещ 1 5/10 1.83  Залог
21:30 Видеотон Фехервар – Дебрецен 1 7/10 1.47  Залог
Финландия Финландия – Икьонен
17:00 Екеняс ИФ – АС Оулу +2.5 6/10 1.75  Залог
17:00 Хака – Гранкула ИФК 1 7/10 1.43  Залог
17:00 Яро – Гнистан Хелзинки 1 7/10 1.35  Залог
Холандия Холандия – Ередивизи
19:30 ВВВ Венло – Спарта Ротердам 1 5/10 2.15  Залог
19:30 ПСВ Айндховен – АЗ Алкмаар 1 7/10 1.42  Залог
21:45 Витес – НАК Бреда 1 8/10 1.55  Залог
21:45 Хераклес – Аякс 2 7/10 1.40  Залог
Хърватска Хърватска – Първа Лига
20:00 Локомотив Загреб – Осиек 1 4/10 2.45  Залог
22:00 Интер Запрешич – Истра 1961 -2.5 7/10 1.60  Залог
Чехия Чехия – Първа Лига
17:00 Виктория Пилзен – Сигма Оломоуц 1 7/10 1.36  Залог
17:00 Збройовка Бърно – Бохемианс 1905 П. 1 5/10 2.15  Залог
17:00 Словачко – Баник Острава -2.5 6/10 1.73  Залог
Чехия Чехия – Национална Лига
11:15 Олимпия Прага – Виктория Жижков X2 7/10 1.33  Залог
18:00 Прибрам – Графин Влашим 1 5/10 1.80  Залог
18:00 Фридек-Мистек – Тринец 1 3/10 2.50  Залог
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
17:00 Халмстад – Сириус X2 5/10 1.50  Залог
Швеция Швеция – Суперетан Лига
17:00 Йостерс – Йефле 1 8/10 1.42  Залог
19:00 ГАИС Гьотеборг – Сирианска Сьодертале 1 5/10 2.00  Залог
Шотландия Шотландия – Премиършип
17:00 Килмарнък – Хартс X2 7/10 1.40  Залог
17:00 Рейнджърс – Хибърниън 1 6/10 1.73  Залог
17:00 Рос Каунти – Абърдийн 2 7/10 1.70  Залог
17:00 Сейнт Джонстън – Мъдъруел 1 6/10 1.76  Залог
17:00 Хамилтън – Дънди ФК 1X 8/10 1.35  Залог
Шотландия Шотландия – Чемпиъншип
17:00 Брихин Сити – Ливингстън 2 7/10 1.70  Залог
17:00 Грийнок Мортън – Сейнт Мирън 1X 8/10 1.44  Залог
17:00 Дънди Юнайтед – Куин ъф Саут 1 6/10 1.70  Залог
17:00 Дънфърмлин – Инвърнес КТ 1X 7/10 1.36  Залог
17:00 Фолкърк – Дъмбартън 1 7/10 1.60  Залог
Шотландия Шотландия – Първа Лига
17:00 Еър Юнайтед – Форфар Атлетик 1 7/10 1.61  Залог
17:00 Еърдри – Арброут 1X 7/10 1.40  Залог
17:00 Ийст Файф – Алоа Атлетик 1X 7/10 1.43  Залог
17:00 Куинс парк ФК – Албион Роувърс -2.5 6/10 1.75  Залог
17:00 Рейт Роувърс – Странрар 1 6/10 1.58  Залог
Шотландия Шотландия – Втора Лига
17:00 Каудънбийт – Единбург Сити 1X 7/10 1.35  Залог
17:00 Клайд – Анан Атлетик +2.5 7/10 1.57  Залог
17:00 Монтроуз – Стенхаусмюър 1X 7/10 1.37  Залог
17:00 Питърхед – Елгин Сити 1 7/10 1.42  Залог
17:00 Стърлинг Албиън – Берик Рейнджърс 1 5/10 1.86  Залог
Бразилия Бразилия – Серия А
22:00 Атлетико GO – Коритиба PR 1X 8/10 1.33  Залог

 

Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство