Англия прогнози

Онлайн Казино

Футболни залози

1xBET Регистрация

Tag Archives: футболни прогнози

Футболни прогнози за Събота, 29 Април, 2017

Англия Англия – Премиършип
17:00 Сток Сити – Уест Хям 1X 7/10 1.25
17:00 Съндърланд – Борнемут X2 8/10 1.40
17:00 Уест Бромич – Лестър 1X 7/10 1.42
19:30 Кристъл Палас – Бърнли 1 6/10 1.75
Англия Англия – Чемпиъншип
17:00 Барнзли – Бъртън Албион 1X 7/10 1.38
17:00 Бирмингам – Хъдърсфийлд -2.5 7/10 1.68
17:00 Блекбърн – Астън Вила -2.5 7/10 1.73
17:00 Дарби Каунти – Уулвърхямптън -2.5 6/10 1.76
17:00 Ипсуич – Шефилд Уензди -2.5 6/10 1.69
17:00 Куинс Парк Р. – Нотингам Форест 1X 7/10 1.43
17:00 Лийдс – Норич 1X 8/10 1.34
17:00 Престън – Родъръм Юнайтед 1 8/10 1.50
17:00 Рединг – Уигън 1 5/10 1.90
17:00 Фулъм – Брентфорд 1 8/10 1.53
19:30 Брайтън – Бристъл Сити 1 7/10 1.60
Англия Англия – Втора Лига
17:00 Акрингтън Стенли – Лутън Таун -2.5 6/10 1.75
17:00 Барнет – Гримсби Таун 1 5/10 2.04
17:00 Донкастър – Екзитър +2.5 6/10 1.75
17:00 Йоувил – Стивънидж Бороу X2 8/10 1.35
17:00 Карлайл – Нюпорт Каунти 1X 7/10 1.30
17:00 Кембридж Юнайтед – Кроули Таун 1 8/10 1.48
17:00 Лейтън Ориент – Колчестър 2 8/10 1.53
17:00 Мансфийлд Таун – Портсмут X2 7/10 1.44
17:00 Моркамб – Уикъмб 2 6/10 1.75
17:00 Нотс Каунти – Блекпул X2 8/10 1.28
17:00 Плимут – Крю Александра 1 6/10 1.75
17:00 Челтнъм Таун – Хартлипул 1X 7/10 1.25
Англия Англия – Национална Лига
14:15 Алдършот Таун – Брейнтри Таун 1 6/10 1.80
14:15 Бароу – Доувър Атлетик 2 4/10 2.38
14:15 Гайзли – Солихъл Муурс 1 6/10 1.80
14:15 Гейтсхед – Бромли 1 5/10 2.00
14:15 Дагенъм и Редбридж – Уокинг 1 6/10 1.91
14:15 Ийстли – Рексъм 1 4/10 2.18
14:15 Йорк Сити – Форест Грийн Роувърс 1X 8/10 1.42
14:15 Макълсфийлд Таун – Сътън Юнайтед 1 6/10 1.90
14:15 Мейдстоун Юнайтед – Транмиър Роувърс X2 8/10 1.40
14:15 Саутпорт – Линкълн Сити +2.5 6/10 1.57
14:15 Торки Юнайтед – Норт Фериби Юнайтед 1 7/10 1.36
14:15 Честър – Боръм Ууд 2 3/10 2.50
Германия Германия – Бундеслига
16:30 Борусия Дортмунд – Кьолн +2.5 7/10 1.40
16:30 Вердер Бремен – Херта Берлин +2.5 6/10 1.80
16:30 Дармщат 98 – Фрайбург X2 7/10 1.34
16:30 Майнц 05 – Борусия М’Гладбах +2.5 6/10 1.75
16:30 РБ Лайпциг – Инголщат 1 7/10 1.50
19:30 Волфсбург – Байерн Мюнхен 2 8/10 1.40
Германия Германия – Втора Бундеслига
14:00 Арминия Билефелд – Гройтер Фюрт 1 5/10 2.15
14:00 Карлсруе – Кайзерслаутерн -2.5 7/10 1.60
14:00 Нюрнберг – Щутгарт +2.5 6/10 1.75
Испания Испания – Примера Дивисион
14:00 Реал Сосиедад – Гранада +2.5 8/10 1.36
17:15 Реал Мадрид – Валенсия 1 9/10 1.18
19:30 Лас Палмас – Атлетико Мадрид 2 7/10 1.65
Италия Италия – Серия А
21:45 Торино – Сампдория 1 6/10 1.65
Италия Италия – Серия Б
16:00 Бари – Пиза 1 6/10 1.58
16:00 Латина – Асколи -2.5 7/10 1.67
16:00 Про Верчели – Перуджа -2.5 7/10 1.68
16:00 Специя – СПАЛ -2.5 7/10 1.57
16:00 Тернана – Карпи 1X 7/10 1.38
16:00 Трапани – Виртус Ентела 1 6/10 1.88
16:00 Читадела – Чезена 1X 7/10 1.28
Франция Франция – Лига 1
18:00 Монако – Тулуза 1 7/10 1.22
21:00 Бастия – Рен -2.5 8/10 1.52
21:00 Метц – Нанси 1X 5/10 1.45
21:00 Монпелие – Лил 1X 7/10 1.28
21:00 Нант – Лориен +2.5 6/10 1.83
Франция Франция – Лига 2
16:00 Троа – Брест 1X 8/10 1.33
Австрия Австрия – Бундеслига
17:00 Аустрия Виена – Щурм Грац 1 5/10 1.81
19:30 Волфсбергер – Матерсбург 1X 7/10 1.40
19:30 Ред Бул Залцбург – Рийд +2.5 8/10 1.53
19:30 Санкт Полтен – Алтах X2 7/10 1.45
Беларус Беларус – Премиер Лига
16:00 Нафтан – Крумкачи Минск -2.5 7/10 1.56
18:00 ФК Минск – Ислоч Минск 1 6/10 1.67
19:00 Неман – ФК Витебск 1 6/10 1.88
Ирландия Ирландия – Първа Дивизия
21:30 Лонгфорд Таун – Атлон Таун 1 7/10 1.48
Полша Полша – Първа Лига
18:00 ГКС Катовице – ГКС Тихи 1 7/10 1.67
19:00 Битовия Битов – Олимпия Груджьондз -2.5 7/10 1.62
19:00 Заглембие Сосновец – Висла Пулави 1 7/10 1.72
19:00 Хойничанка Хойнице – Сандеця Нови Сач 1X 7/10 1.42
19:30 Стомил Олщин – Погон Шедълце 1 6/10 1.85
20:00 Вигри Сувалки – Ключборк +2.5 5/10 1.75
Португалия Португалия – Примейра Лига
18:00 Боавища – Тондела 1X 7/10 1.35
18:00 Насионал Мадейра – Рио Аве 2 3/10 2.30
20:15 Бенфика – Ещорил Прая 1 8/10 1.12
22:30 Шавеш – Порто 2 7/10 1.36
Португалия Португалия – Сегунда Лига
13:15 Портимонензе – Лейшоес 1 4/10 2.15
18:00 Витория Гимараеш Б – Спортинг Брага Б 1 4/10 2.15
Русия Русия – Премиер Лига
16:30 Локомотив Москва – Рубин Казан 1 6/10 1.88
19:00 Терек Грозни – Урал Свердловска о. 1 8/10 1.42
Русия Русия – Първа Дивизия
08:00 СКА-Хабаровск – Спартак Налчик 1 6/10 1.70
13:00 ФК Тамбов – Луч-Енергия Владивосток 1 5/10 1.80
14:00 Сибир Новосибирск – Зенит Санкт П. 1 4/10 2.10
15:00 Сокол Саратов – ФК Тюмен 1X 7/10 1.38
16:00 Факел Воронеж – Енисей Красноярск -2.5 7/10 1.57
16:00 ФК Тосно – Спартак Москва 2 1 7/10 1.72
16:00 ФК Химки – Волгар Астрахан 1X 7/10 1.22
16:00 Шинник Ярославл – Нефтехимик Н. 1 8/10 1.45
17:00 Кубан Краснодар – Динамо Москва 1 3/10 2.50
17:00 Мордовия Саранск – Балтика Калининград 1X 7/10 1.36
Словения Словения – Първа Лига
19:00 Горица – Кръшко 1 8/10 1.53
21:30 Олимпия Любляна – Марибор X2 7/10 1.50
Турция Турция – Супер Лига
16:00 Кайзериспор – Аланияспор 1X 7/10 1.29
19:00 Трабзонспор – Генчлербирлиги 1 7/10 1.57
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
15:00 Денизлиспор – Елязъгспор 1 5/10 2.10
15:30 Йени Малатияспор – Гьозтепе 1 5/10 2.00
16:00 Алтънорду – Шанлъурфаспор 1 5/10 1.82
18:30 Адана Демирспор – Бандърмаспор 1 7/10 1.68
Унгария Унгария – НП I
19:00 Диошдьор – Вашаш Будапеща X2 8/10 1.37
19:00 Уйпещ – МТК Будапеща 1 5/10 1.95
19:00 Ференцварош – Мезьокьовешд 1 7/10 1.40
19:00 Халадаш Сомбатхей – Пакш 1X 7/10 1.38
19:00 Хонвед Будапеща – Дюрмот 1 8/10 1.25
21:30 Видеотон Фехервар – Дебрецен 1 6/10 1.57
Финландия Финландия – Вейкауслига
16:00 КуПС Куопио – Илвес Тампере 1 4/10 2.15
16:00 РоПС Рованиеми – Кеми Кингс 1 6/10 1.84
16:00 ФК Лахти – ЮЯК Ювяскюля 1 7/10 1.36
16:00 ХИК Хелзинки – Интер Турку 1 7/10 1.30
Финландия Финландия – Икьонен
17:00 АС Оулу – Гнистан Хелзинки 1 7/10 1.44
17:00 Гранкула ИФК – КПВ Кокола X2 8/10 1.38
17:00 Хака – Хонка X2 7/10 1.28
19:17 ТПС Турку – Екеняс ИФ 1 8/10 1.42
Хърватска Хърватска – Първа Лига
16:00 Динамо Загреб – Цибалия +2.5 7/10 1.47
20:00 Риека – Интер Запрешич 1 8/10 1.16
Чехия Чехия – Първа Лига
18:00 Фастав Злин – Млада Болеслав 1 4/10 2.38
21:15 Виктория Пилзен – Дукла Прага 1 7/10 1.50
Чехия Чехия – Национална Лига
11:15 Виктория Жижков – Баник Острава -2.5 6/10 1.80
11:15 Пардубице – Простейов 1 8/10 1.25
11:15 Тринец – Фридек-Мистек 1X 7/10 1.33
18:00 Варнсдорф – Зноймо 1X 7/10 1.35
18:00 Витковице – Усти над Лабем 1 5/10 2.10
18:00 МАС Таборско – Опава -2.5 6/10 1.75
Швейцария Швейцария – Суперлига
18:45 Лозана Спорт – Вадуц 1 5/10 1.76
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
18:45 Винтертур – Аарау 1 5/10 1.90
18:45 Волен – Ксамакс +2.5 5/10 1.75
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
17:00 Хамарби – АФК Ескилстюна 1 7/10 1.52
Швеция Швеция – Суперетан Лига
17:00 Далкурд – Йефле 1 7/10 1.42
Шотландия Шотландия – Премиършип
14:00 Рейнджърс – Селтик 2 7/10 1.67
17:00 Абърдийн – Сейнт Джонстън 1 7/10 1.40
17:00 Мъдъруел – Дънди ФК 1X 7/10 1.32
17:00 Хамилтън – Килмарнък 1X 8/10 1.35
17:00 Хартс – Партик Тисъл 1 6/10 1.90
Шотландия Шотландия – Чемпиъншип
17:00 Аяр Юнайтед – Хибърниън 2 8/10 1.54
17:00 Дънфърмлин – Грийнок Мортън X2 8/10 1.45
17:00 Сейнт Мирън – Рейт Роувърс 1 4/10 1.95
17:00 Фолкърк – Куин ъф Саут 1 7/10 1.45
19:15 Дънди Юнайтед – Дъмбартън 1 7/10 1.68
Шотландия Шотландия – Първа Лига
17:00 Алоа Атлетик – Странрар 1 7/10 1.73
17:00 Брихин Сити – Албион Роувърс 1 6/10 1.89
17:00 Ийст Файф – Еърдри 1 6/10 1.88
17:00 Куинс парк ФК – Стенхаусмюър 1X 7/10 1.35
17:00 Ливингстън – Питърхед 1 7/10 1.50
Шотландия Шотландия – Втора Лига
17:00 Анан Атлетик – Монтроуз 1X 7/10 1.37
17:00 Арброут – Елгин Сити 1X 7/10 1.34
17:00 Единбург Сити – Стърлинг Албиън 1 5/10 1.91
17:00 Каудънбийт – Форфар Атлетик 2 5/10 1.91
17:00 Клайд – Берик Рейнджърс 1 4/10 2.10
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
22:00 Химнасия Ла П. – Сан Лоренцо д. 1 5/10 1.95
22:00 Хуракан Буенос А. – Нюелс Олд Б. X2 7/10 1.38
22:10 Сармиенто Хунин – Колон Санта Фе X2 8/10 1.40

Футболни прогнози за Събота, 23 Април, 2017

Англия – Премиършип


16:15 Бърнли – Манчестър Юнайтед 2 7/10 1.70
18:30 Ливърпул – Кристъл Палас 1 6/10 1.49

Англия – Чемпиъншип


14:00 Астън Вила – Бирмингам 1 5/10 1.91

Англия – ФА Къп


17:00 Арсенал – Манчестър Сити 2 6/10 1.82

Германия – Бундеслига


16:30 Фрайбург – Байер Леверкузен X2 7/10 1.30
18:30 Шалке 04 – РБ Лайпциг X2 8/10 1.42

Германия – Втора Бундеслига


14:30 Айнтрахт Брауншвайг – Бохум 1 7/10 1.68
14:30 Вюрцбургер Кикерс – Нюрнберг 1X 7/10 1.33
14:30 Зандхаузен – Карлсруе -2.5 7/10 1.59

Испания – Примера Дивисион


13:00 Реал Сосиедад – Депортиво Ла Коруня 1 7/10 1.58
17:15 Селта Виго – Бетис 1X 8/10 1.29
19:30 Лас Палмас – Алавес X2 5/10 1.85
21:45 Реал Мадрид – Барселона +2.5 7/10 1.39

Испания – Сегунда Дивисион


13:00 Нумансия – Тенерифе 1X 7/10 1.42
17:00 Майорка – Кордоба 1 5/10 1.87
17:00 Мирандес – Сарагоса 2 3/10 2.45
19:00 Алмерия – Севиля Атлетико 1 5/10 1.95
19:00 Реус Депортиу – Алкоркон 1 4/10 2.15

Италия – Серия А


13:30 Сасуоло – Наполи 2 7/10 1.42
16:00 Киево – Торино X2 7/10 1.38
16:00 Лацио – Палермо +2.5 7/10 1.37
16:00 Сампдория – Кротоне 1 5/10 1.87
16:00 Удинезе – Каляри 1 5/10 1.85
21:45 Ювентус – Дженоа +2.5 8/10 1.55

Франция – Лига 1


16:00 Тулуза – Ница -2.5 7/10 1.67
18:00 Сент Етиен – Рен -2.5 7/10 1.53
22:15 Лион – Монако X2 7/10 1.43

Белгия – Група за Титлата


19:00 Андерлехт – Клуб Брюж 1 5/10 2.05

Белгия – Група Б за Лига Европа


21:00 Генк – Роял Ексел Мускрон 1 7/10 1.32

България – Група за Титлата


17:45 Черно море – Локомотив Пловдив 1 6/10 1.80
20:00 ЦСКА София – Лудогорец Разград 2 6/10 1.88

Австрия – Бундеслига


17:30 Рапид Виена – Аустрия Виена +2.5 6/10 1.72

Беларус – Премиер Лига


17:00 Славия Мозир – ФК Минск 1X 7/10 1.37
19:00 Ислоч Минск – Гомел 1X 8/10 1.42

Гърция – Супер Лига


19:00 Верия – Астерас Триполис 2 7/10 1.33
19:00 Ираклис Солун – Панайтоликос 1 7/10 1.36
19:00 Керкира Корфу – Паниониос Атина 2 7/10 1.74
19:00 Лариса – Ксанти 1X 8/10 1.28
19:00 Левадиакос – АЕК Атина -2.5 7/10 1.62
19:00 Олимпиакос – Пас Янина +2.5 7/10 1.53
19:00 Панатинайкос – Атромитос 1 7/10 1.33
19:00 Платаниас – ПАОК 2 7/10 1.53

Гърция – Футболна Лига


15:00 Арис Солун – Агротикос Астерас +2.5 7/10 1.50
16:00 Аполон Смирни – Калони 1 9/10 1.12
16:00 ОФИ Крит – Ахарнайкос Мениди 1 7/10 1.22
16:00 Спарти – Калитеа -2.5 6/10 1.65
16:00 Трикала – Егиниакос 1 7/10 1.33

Дания – Първа Дивизия


14:45 Вендсисел – Нествед 1 6/10 1.62
14:45 Нюкьобинг – Фредериция X2 8/10 1.40
14:45 Роскилде – АБ Гладсаксе 1 7/10 1.38
14:45 Скиве – Кьоге X2 8/10 1.36
14:45 Фремад Амагер – Вейле 1X 7/10 1.43
14:45 Хелзингор – Хобро X2 7/10 1.33

Дания – Група за Титлата


19:00 ФК Копенхаген – Мидтиланд 1 5/10 1.67

Норвегия – Типелиген


19:00 Викинг Ставангер – Од БК X2 7/10 1.42
19:00 Волеренга Осло – Согндал 1 6/10 1.72
19:00 Розенборг – Олесунд 1 9/10 1.17
19:00 Сарпсборг 08 – Кристиансунд 1 8/10 1.50
19:00 Тромсьо – Стабек 1 5/10 1.90
21:00 Лилестрьом – Бран Берген 1X 7/10 1.44

Норвегия – Адеколиген


16:00 Арендал – Флурьо 1X 7/10 1.31
16:00 Фредрикстад – Бодо Глимт +2.5 7/10 1.65
16:30 Тромсдален – Старт Кристиансанд 2 4/10 2.20
19:00 Елверум – Уленсакер Киса +2.5 7/10 1.73
19:00 Йерв Гримстад – Стрьомен 1 6/10 1.80
19:00 Левангер – Мьондален +2.5 7/10 1.57
19:00 Осане – Санднес X2 8/10 1.35

Португалия – Примейра Лига


18:00 Пасош Ферейра – Спортинг Брага -2.5 6/10 1.56
20:00 Витория Гимараеш – Боавища 1 7/10 1.50
22:15 Порто – Фейрензе 1 9/10 1.13

Португалия – Сегунда Лига


13:15 Академико Визеу – Портимонензе X2 8/10 1.34
18:00 Авеш – Фамаликао 1 6/10 1.67
18:00 Бенфика Б – Порто Б X2 7/10 1.40
18:00 Варзин – Спортинг Ковиля -2.5 7/10 1.58
18:00 Визела – Фафе -2.5 6/10 1.65
18:00 Жил Висенте – Кова Да Пиедаде 1 7/10 1.68
18:00 Лейшоес – Олянензе 1 7/10 1.28
18:00 Спортинг Лисабон Б – Витория Г. 1 6/10 1.85
18:00 Фреамунде – Пенафиел 1 4/10 2.30
19:00 Санта Клара – Униао Мадейра 1 3/10 2.60

Русия – Премиер Лига


12:00 Том Томск – ФК Оренбург 2 7/10 1.33
14:30 Криля Советов – Рубин Казан 1X 7/10 1.42
17:00 ФК Краснодар – Арсенал Тула 1 7/10 1.30

Русия – Първа Дивизия


11:00 Енисей Красноярск – Кубан Краснодар 1 3/10 2.40
11:00 Луч-Енергия Владивосток – ФК Тосно 2 6/10 1.85
13:00 Нефтехимик Нижнекамск – Спартак М. -2.5 6/10 1.64
14:00 ФК Тюмен – Факел Воронеж 1 4/10 2.50
15:00 Волгар Астрахан – СКА-Хабаровск X2 7/10 1.44
15:00 Спартак Налчик – ФК Тамбов 1X 7/10 1.33
16:00 Балтика Калининград – Сибир Н. 1X 7/10 1.25
16:00 Динамо Москва – Мордовия Саранск 1 8/10 1.50
16:00 Шинник Ярославл – Сокол Саратов 1 6/10 1.68
19:00 Зенит Санкт Петербург 2 – ФК Химки 1X 7/10 1.32

Словакия – Суперлига


16:20 Слован Братислава – Жилина -2.5 5/10 1.83
18:30 Сеница – Шпорт Подбрезова X2 7/10 1.34

Словения – Първа Лига


17:55 Кръшко – Олимпия Любляна 2 7/10 1.72

Турция – Супер Лига


13:30 Акхисар Беледиеспор – Бурсаспор 1X 8/10 1.27
19:00 Галатасарай – Фенербахче +2.5 6/10 1.65

Турция – ТФФ Първа Лига


13:00 Болуспор – Бандърмаспор 1 8/10 1.50
13:00 Юмраниеспор – Мерсин Идман Юрду 1 7/10 1.44
16:00 Елязъгспор – Самсунспор 1 3/10 2.25
16:00 Ескишехирспор – Сивасспор 1 6/10 1.90

Финландия – Вейкауслига


17:00 ЮЯК Ювяскюля – ХИК Хелзинки 2 9/10 1.18

Холандия – Ередивизи


13:30 Утрехт – Рода 1 7/10 1.48
15:30 Витес – Фейенорд 2 6/10 1.62
15:30 Спарта Ротердам – АДО Ден Хааг 1 4/10 2.05
17:45 ПСВ Айндховен – Аякс 1 5/10 2.15

Хърватска – Първа Лига


16:00 РНК Сплит – Локомотив Загреб -2.5 7/10 1.48

Чехия – Първа Лига


14:15 Баумит Яблонец – Прибрам 1 8/10 1.37
18:30 Спарта Прага – Виктория Пилзен 1X 7/10 1.32

Чехия – Национална Лига


18:00 Баник Острава – МАС Таборско 1 7/10 1.33
19:00 Опава – Чешке Будьовице 1 6/10 1.83

Швейцария – Суперлига


14:45 Йънг Бойс – Лугано 1 8/10 1.53
14:45 Санкт Гален – Тун +2.5 7/10 1.65
17:00 Сион – Лозана Спорт 1 8/10 1.40

Швейцария – Чалъндж Лига


16:00 Киасо – Вил 1 8/10 1.55
16:00 Ле Монт – Шафхаузен X2 7/10 1.27

Швеция – Алсвенскан Лига


16:00 Хакен – Норкьопинг +2.5 6/10 1.74
16:00 Хамарби – Сундсвал 1 7/10 1.57
18:30 АФК Ескилстюна – Халмстад 1 4/10 2.03
18:30 Йостерсунд – ИФК Гьотеборг 1X 7/10 1.36

Швеция – Суперетан Лига


16:00 Атвидаберг – Фалкенберг 1 4/10 2.15
18:00 Бромапойкарна – Норбю +2.5 6/10 1.65

Шотландия – Купа на Шотландия


14:00 Селтик – Рейнджърс 1 8/10 1.45

Англия прогнози: 17.04.2017

Англия Англия – Премиършип
22:00 Мидълзбро – Арсенал 2 7/10 1.57
Англия Англия – Чемпиъншип
16:45 Фулъм – Астън Вила 1 6/10 1.82
17:00 Барнзли – Брентфорд X2 7/10 1.40
17:00 Бирмингам – Бъртън Албион 1X 8/10 1.36
17:00 Блекбърн – Бристъл Сити 1X 7/10 1.38
17:00 Ипсуич – Нюкасъл 2 6/10 1.73
17:00 Кардиф – Нотингам Форест 1X 8/10 1.38
17:00 Куинс Парк Рейнджърс – Шефилд Уензди X2 7/10 1.30
17:00 Лийдс – Уулвърхямптън 1 6/10 1.83
17:00 Престън – Норич 1X 7/10 1.48
17:00 Рединг – Родъръм Юнайтед 1 7/10 1.40
Англия Англия – Първа Лига
14:15 Шефилд Юнайтед – Брадфорд Сити 1X 7/10 1.29
17:00 Бристол Роувърс – Олдъм 1 6/10 1.90
17:00 Нортхямптън Таун – Шросбъри Таун 1X 7/10 1.36
17:00 Оксфорд Юнайтед – Порт Вейл 1 5/10 1.91
17:00 Рочдейл – Ковънтри 1 7/10 1.48
17:00 Саутенд – Милтън 1 6/10 1.85
17:00 Скънторп – Честърфийлд 1 7/10 1.32
17:00 Уолсол – Суиндън -2.5 6/10 1.75
17:00 Флийтууд Таун – Милоул 1X 7/10 1.53
17:00 Чарлтън – Джилингам 1X 7/10 1.29
Англия Англия – Втора Лига
15:00 Челтнъм Таун – Гримсби Таун +2.5 6/10 1.80
17:00 Акрингтън Стенли – Кроули Таун 1 6/10 1.68
17:00 Барнет – Уикъмб X2 7/10 1.53
17:00 Донкастър – Блекпул +2.5 5/10 1.80
17:00 Йоувил – Крю Александра +2.5 6/10 1.80
17:00 Карлайл – Стивънидж Бороу 1X 7/10 1.53
17:00 Кембридж Юнайтед – Екзитър 1X 7/10 1.42
17:00 Лейтън Ориент – Хартлипул X2 7/10 1.35
17:00 Мансфийлд Таун – Лутън Таун X2 8/10 1.45
17:00 Моркамб – Колчестър X2 7/10 1.50
17:00 Нотс Каунти – Портсмут 2 5/10 1.75
17:00 Плимут – Нюпорт Каунти 1 7/10 1.62
Англия Англия – Национална Лига
17:00 Алдършот Таун – Доувър Атлетик 1X 7/10 1.38
17:00 Бароу – Норт Фериби Юнайтед 1 7/10 1.36
17:00 Гайзли – Транмиър Роувърс 2 7/10 1.62
17:00 Гейтсхед – Линкълн Сити 2 6/10 1.83
17:00 Дагенъм и Редбридж – Сътън Юнайтед 1 6/10 1.83
17:00 Ийстли – Бромли 1X 7/10 1.32
17:00 Йорк Сити – Рексъм 1 6/10 1.62
17:00 Макълсфийлд Таун – Солихъл Муурс 1 6/10 1.62
17:00 Мейдстоун Юнайтед – Боръм Ууд 1 4/10 2.10
17:00 Саутпорт – Форест Грийн Роувърс +2.5 8/10 1.50
17:00 Торки Юнайтед – Брейнтри Таун 1 4/10 2.00
17:00 Честър – Уокинг 1X 8/10 1.53

Футболни прогнози за Понеделник, 17 Април, 2017

Англия Англия – Премиършип
22:00 Мидълзбро – Арсенал 2 7/10 1.57
Англия Англия – Чемпиъншип
16:45 Фулъм – Астън Вила 1 6/10 1.82
17:00 Барнзли – Брентфорд X2 7/10 1.40
17:00 Бирмингам – Бъртън Албион 1X 8/10 1.36
17:00 Блекбърн – Бристъл Сити 1X 7/10 1.38
17:00 Ипсуич – Нюкасъл 2 6/10 1.73
17:00 Кардиф – Нотингам Форест 1X 8/10 1.38
17:00 Куинс Парк Рейнджърс – Шефилд Уензди X2 7/10 1.30
17:00 Лийдс – Уулвърхямптън 1 6/10 1.83
17:00 Престън – Норич 1X 7/10 1.48
17:00 Рединг – Родъръм Юнайтед 1 7/10 1.40
Англия Англия – Първа Лига
14:15 Шефилд Юнайтед – Брадфорд Сити 1X 7/10 1.29
17:00 Бристол Роувърс – Олдъм 1 6/10 1.90
17:00 Нортхямптън Таун – Шросбъри Таун 1X 7/10 1.36
17:00 Оксфорд Юнайтед – Порт Вейл 1 5/10 1.91
17:00 Рочдейл – Ковънтри 1 7/10 1.48
17:00 Саутенд – Милтън 1 6/10 1.85
17:00 Скънторп – Честърфийлд 1 7/10 1.32
17:00 Уолсол – Суиндън -2.5 6/10 1.75
17:00 Флийтууд Таун – Милоул 1X 7/10 1.53
17:00 Чарлтън – Джилингам 1X 7/10 1.29
Англия Англия – Втора Лига
15:00 Челтнъм Таун – Гримсби Таун +2.5 6/10 1.80
17:00 Акрингтън Стенли – Кроули Таун 1 6/10 1.68
17:00 Барнет – Уикъмб X2 7/10 1.53
17:00 Донкастър – Блекпул +2.5 5/10 1.80
17:00 Йоувил – Крю Александра +2.5 6/10 1.80
17:00 Карлайл – Стивънидж Бороу 1X 7/10 1.53
17:00 Кембридж Юнайтед – Екзитър 1X 7/10 1.42
17:00 Лейтън Ориент – Хартлипул X2 7/10 1.35
17:00 Мансфийлд Таун – Лутън Таун X2 8/10 1.45
17:00 Моркамб – Колчестър X2 7/10 1.50
17:00 Нотс Каунти – Портсмут 2 5/10 1.75
17:00 Плимут – Нюпорт Каунти 1 7/10 1.62
Англия Англия – Национална Лига
17:00 Алдършот Таун – Доувър Атлетик 1X 7/10 1.38
17:00 Бароу – Норт Фериби Юнайтед 1 7/10 1.36
17:00 Гайзли – Транмиър Роувърс 2 7/10 1.62
17:00 Гейтсхед – Линкълн Сити 2 6/10 1.83
17:00 Дагенъм и Редбридж – Сътън Юнайтед 1 6/10 1.83
17:00 Ийстли – Бромли 1X 7/10 1.32
17:00 Йорк Сити – Рексъм 1 6/10 1.62
17:00 Макълсфийлд Таун – Солихъл Муурс 1 6/10 1.62
17:00 Мейдстоун Юнайтед – Боръм Ууд 1 4/10 2.10
17:00 Саутпорт – Форест Грийн Роувърс +2.5 8/10 1.50
17:00 Торки Юнайтед – Брейнтри Таун 1 4/10 2.00
17:00 Честър – Уокинг 1X 8/10 1.53
Германия Германия – Втора Бундеслига
21:15 Арминия Билефелд – Щутгарт 2 5/10 2.07
Испания Испания – Примера Дивисион
21:45 Алавес – Виляреал X2 7/10 1.38
Испания Испания – Сегунда Дивисион
21:00 Леванте – Реус Депортиу 1 7/10 1.67
Италия Италия – Серия Б
13:30 СПАЛ – Трапани 1 6/10 1.68
16:00 Бреша – Беневенто 2 3/10 2.30
16:00 Верона – Читадела 1 6/10 1.67
16:00 Виртус Ентела – Тернана 1 6/10 1.77
16:00 Виченца – Про Верчели 1 5/10 2.05
16:00 Карпи – Бари 1 5/10 2.20
16:00 Перуджа – Асколи 1 8/10 1.52
16:00 Салернитана – Латина 1 7/10 1.55
16:00 Фрозиноне – Новара 1 5/10 1.75
19:00 Пиза – Авелино -2.5 7/10 1.38
21:30 Чезена – Специя 1X 7/10 1.24
Франция Франция – Лига 2
21:45 Страсбург – Аячо 1 6/10 1.59
Австрия Австрия – Ерсте Лига
19:30 Блау-Вайс Линц – ЛАСК Линц 2 6/10 1.65
Норвегия Норвегия – Типелиген
19:00 Бран Берген – Хаугесунд 1 5/10 1.80
19:00 Молде – Волеренга Осло 1 6/10 1.69
19:00 Олесунд – Лилестрьом 1 4/10 2.30
19:00 Сандефьорд – Кристиансунд 1X 8/10 1.35
19:00 Согндал – Стрьомгодсет X2 7/10 1.40
19:00 Стабек – Сарпсборг 08 X2 7/10 1.40
21:00 Викинг Ставангер – Розенборг 2 7/10 1.45
21:00 Од БК – Тромсьо 1 7/10 1.58
Норвегия Норвегия – Адеколиген
16:00 Санднес – Фредрикстад 1 7/10 1.52
19:00 Бодо Глимт – Елверум 1 8/10 1.36
19:00 Ранхайм – Арендал 1 6/10 1.72
19:00 Старт Кристиансанд – Осане 1 7/10 1.44
19:00 Тромсдален – Конгсвингер X2 8/10 1.45
19:00 Уленсакер Киса – Стрьомен 1X 8/10 1.33
19:00 Флурьо – Левангер 1X 8/10 1.41
Полша Полша – Екстракласа
16:30 Легия Варшава – Корона Келце 1 7/10 1.25
16:30 ЛКС Нечеча – Пяст Гливице 1 6/10 1.90
19:00 Висла Краков – Заглембие Любин 1X 7/10 1.29
19:00 Лехия Гданск – Арка Гдиня 1 8/10 1.55
Португалия Португалия – Примейра Лига
22:00 Насионал Мадейра – Морейрензе -2.5 7/10 1.60
Русия Русия – Първа Дивизия
11:00 СКА-Хабаровск – Зенит Санкт П. 1 6/10 1.57
14:00 ФК Тамбов – Волгар Астрахан -2.5 7/10 1.44
15:00 Сибир Новосибирск – Динамо Москва 2 6/10 1.68
15:00 Спартак Москва 2 – Луч-Енергия В. 1 6/10 1.70
18:00 Мордовия Саранск – Енисей Красноярск -2.5 7/10 1.52
18:00 Сокол Саратов – Нефтехимик Нижнекамск 1 5/10 2.00
18:00 ФК Тосно – Спартак Налчик 1 8/10 1.40
19:00 Кубан Краснодар – ФК Тюмен 1 5/10 1.75
19:00 Факел Воронеж – Шинник Ярославл 1X 7/10 1.35
19:00 ФК Химки – Балтика Калининград 1 3/10 2.25
Словения Словения – Първа Лига
17:00 Алуминий Кидричево – Копер -2.5 6/10 1.71
19:00 Домжале – Кръшко 1 7/10 1.29
21:15 Олимпия Любляна – Радомлие +2.5 7/10 1.49
Финландия Финландия – Вейкауслига
16:00 КуПС Куопио – Интер Турку -2.5 6/10 1.57
16:00 РоПС Рованиеми – ВПС Вааса 1 4/10 2.45
Холандия Холандия – Ерсте Дивизи
15:30 Ваалвийк – Алмере Сити 2 4/10 2.15
15:30 ВВВ Венло – Еммен 1 7/10 1.34
15:30 Волендам – Ахил ’29 1 9/10 1.20
15:30 Де Граафшап – МВВ Маастрихт 1 6/10 1.91
15:30 Дордрехт – Телстар +2.5 8/10 1.55
15:30 Йънг ПСВ – Йънг Аякс 1 3/10 2.40
15:30 Йънг Утрехт – Камбур 2 8/10 1.44
15:30 НАК Бреда – ФК Айндховен 1 7/10 1.68
15:30 Фортуна Ситард – ФК Ос 1 7/10 1.62
15:30 Хелмонд Спорт – Ден Бош +2.5 6/10 1.57
Чехия Чехия – Първа Лига
18:30 Славия Прага – Храдец Кралове 1 7/10 1.25
Швейцария Швейцария – Суперлига
14:45 Йънг Бойс – Грасхопърс 1 7/10 1.55
14:45 Лугано – Тун 1X 7/10 1.36
17:00 Люцерн – Санкт Гален 1 7/10 1.57
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
16:00 Волен – Шафхаузен 1 6/10 1.85
16:00 Ксамакс – Киасо 1 7/10 1.48
16:00 Цюрих – Аарау 1 8/10 1.35
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
16:00 АИК Стокхолм – Хамарби 1 7/10 1.57
16:00 Калмар – Йонкьопинг Содра 1 5/10 1.85
18:30 ИФК Гьотеборг – АФК Ескилстюна 1 7/10 1.33
18:30 Норкьопинг – Сириус 1 7/10 1.50
Швеция Швеция – Суперетан Лига
16:00 Фрей Тебю – Йостерс 1X 7/10 1.43
16:00 Хелзинборг – Йефле 1 6/10 1.59
18:00 Фалкенберг – Дегерфорш 1 5/10 1.87
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
00:15 Бока Хуниорс – Патронато Парана 1 7/10 1.40
00:20 Килмес Буенос Айрес – Колон Санта Фе 1X 7/10 1.36
02:15 Тигре Виктория – Ривър Плейт X2 7/10 1.32
02:30 Унион Санта Фе – Дефенса и Хустисия 1 4/10 2.15
Боливия Боливия – Професионална Лига
00:15 Сан Хосе Оруро – Насионал Потоси 1X 7/10 1.30
02:30 Ориенте Петролеро – Боливар Ла Пас X2 8/10 1.40
Бразилия Бразилия – Кампеонато Паулища
01:00 Сао Пауло SP – Коринтианс SP 1X 8/10 1.30
Еквадор Еквадор – Серия А
01:30 Емелек Гуаякил – Барселона Гуаякил -2.5 6/10 1.71
Колумбия Колумбия – Примера А
00:00 Алианса Петролера – Атлетико Уила -2.5 7/10 1.61
01:15 Америка де Кали – Онсе Калдас 1 6/10 1.90
02:00 Рионегро – Индепендиенте Меделин -2.5 7/10 1.70
Мексико Мексико – Примера Дивисион
02:00 Пуебла – Крус Асул X2 8/10 1.35
Чили Чили – Примера Дивисион
00:00 Антофагаста – Универсидад де Чили +2.5 6/10 1.72
02:30 Аудакс И. – Универсидад К. 2 5/10 2.15

Футболни прогнози за Неделя, 16 Април, 2017

Англия Англия – Премиършип
15:30 Уест Бромич – Ливърпул 2 5/10 1.80
Германия Германия – Бундеслига
16:30 Вердер Бремен – Хамбургер 1 5/10 2.10
18:30 Дармщат 98 – Шалке 04 2 7/10 1.62
Германия Германия – Втора Бундеслига
14:30 Бохум – Гройтер Фюрт 1X 7/10 1.35
14:30 Динамо Дрезден – Фортуна Дюселдорф 1 6/10 1.85
14:30 Карлсруе – Хайденхайм 1X 7/10 1.38
14:30 Мюнхен 1860 – Зандхаузен -2.5 7/10 1.62
Германия Германия – Трета Лига
15:00 ФСВ Франкфурт – Оснабрюк -2.5 7/10 1.72
Испания Испания – Примера Дивисион
17:15 Валенсия – Севиля 1X 7/10 1.48
Франция Франция – Лига 1
16:00 Нант – Бордо 1 3/10 2.62
18:00 Бастия – Лион 2 6/10 1.57
22:00 Олимпик Марсилия – Сент Етиен 1 5/10 1.78
Австрия Австрия – Бундеслига
16:00 Матерсбург – Аустрия Виена 2 3/10 2.30
Белгия Белгия – Група за Титлата
19:00 Остенде – Андерлехт X2 7/10 1.29
Белгия Белгия – Група Б за Лига Европа
21:00 Кортрийк – Генк 2 6/10 1.91
Дания Дания – Група за Титлата
17:00 Лингби – Мидтиланд X2 7/10 1.22
Румъния Румъния – Група за Титлата
20:30 Динамо Букурещ – Виторул Констанца -2.5 6/10 1.58
Румъния Румъния – Група за Изпадане
15:30 Газ Метан Медиаш – Пандури 1 7/10 1.60
Русия Русия – Премиер Лига
12:30 ФК Оренбург – Терек Грозни 1 4/10 2.44
15:00 Урал Свердловска област – Том Томск 1 9/10 1.17
17:30 Арсенал Тула – Локомотив Москва -2.5 7/10 1.44
20:00 Спартак Москва – Зенит Санкт П. 1X 7/10 1.38
Словакия Словакия – Суперлига
16:20 Ружомберок – Слован Братислава X2 7/10 1.40
18:30 Спартак Търнава – Татран Прешов 1 7/10 1.40
Украйна Украйна – Група за Титлата
17:00 Черноморец Одеса – Александрия 1X 7/10 1.44
Украйна Украйна – Група за Изпадане
14:00 Волин Луцк – Зирка Кропивницкий X2 7/10 1.42
Холандия Холандия – Ередивизи
13:30 Вилем II – Го Ахед Игълс 1 6/10 1.70
15:30 Грьонинген – Цволе 1 5/10 2.00
15:30 Фейенорд – Утрехт 1 8/10 1.41
17:45 Аякс – Хееренвеен 1 7/10 1.22
Чехия Чехия – Първа Лига
16:00 Слован Либерец – Дукла Прага 1X 8/10 1.38
19:15 Виктория Пилзен – Словачко 1 8/10 1.35
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
16:00 Йоребро – Йостерсунд X2 7/10 1.35
16:00 Халмстад – Малмьо 2 7/10 1.45
18:30 Сундсвал – Хакен +2.5 5/10 1.79
18:30 Юргорден – Елфсборг 1X 7/10 1.35
Швеция Швеция – Суперетан Лига
16:00 Далкурд – Варберг БоИС 1 7/10 1.55
18:00 Норбю – Трелеборг -2.5 6/10 1.76
18:00 Сирианска Сьодертале – ГАИС Гьотеборг -2.5 7/10 1.73
Шотландия Шотландия – Премиършип
14:30 Рос Каунти – Селтик 2 7/10 1.33
Австралия Австралия – А-Лига
10:00 Бризбейн Роар – Уелингтън Финикс 1 6/10 1.59
12:00 Пърт Глори – Мелбърн Сити 1X 8/10 1.36
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
00:00 Индепендиенте – Атлетико Рафаела 1 7/10 1.65
02:00 Сармиенто Хунин – Расинг Клуб 2 6/10 1.91
22:15 Атлетико Тукуман – Сан Лоренцо д. -2.5 6/10 1.60
Боливия Боливия – Професионална Лига
00:15 Реал Потоси – Гуабира Монтеро 1 8/10 1.50
Бразилия Бразилия – Кампеонато Паулища
22:00 Понте Прета SP – Палмейрас SP 1X 7/10 1.50
Еквадор Еквадор – Серия А
00:00 Клан Хувенил – Делфин Манта -2.5 7/10 1.72
Китай Китай – Супер Лига
14:35 Тиендзин Теда – Гуанджоу Евъргранде 2 7/10 1.70
Колумбия Колумбия – Примера А
01:30 Депортес Толима – Депортиво Кали 1 5/10 2.20
02:00 Санта Фе Б. – Атлетико Букараманга 1 7/10 1.68
САЩ САЩ – Висша Лига
00:00 Чикаго Файър – Ню Инглънд Революшън 1 4/10 1.95
02:30 Ню Йорк Ред Булс – Ди Си Юнайтед 1 6/10 1.57
03:00 Кълъмбъс Крю – Торонто 1 4/10 2.10
03:30 Хюстън Динамо – Минесота Юнайтед 1 6/10 1.58
04:00 Колорадо Рапидс – Реал Солт Лейк 1 6/10 1.83
05:30 Портланд Тимбърс – Спортинг Канзас С. 1 5/10 1.85
Чили Чили – Примера Дивисион
00:00 О’Хигинс Ранкагуа – Евертън Виня д. 1 6/10 1.75
02:30 Унион Еспаньола – Палестино Сантяго 1 7/10 1.72
21:30 Сантяго Уондърърс – Депортес Темуко +2.5 5/10 1.77
Южна Корея Южна Корея – К-Лига Класик
09:00 Улсан Хюндай – Сеул 1X 8/10 1.40
09:00 Чеджу Юнайтед – Кануън 1 7/10 1.67
Япония Япония – Джей Лига Дивизия 1
07:00 Вентфорет Кофу – Албирекс Ниигата 1 3/10 2.62
07:00 Шимизу Ес-Пулс – Омия Ардижа -2.5 7/10 1.66
07:05 Консадол Сапоро – Кавазаки Фронтейл 2 5/10 1.93
08:00 Серезо Осака – Гамба Осака 2 4/10 2.30
09:00 Джубило Ивата – Саган Тошу 2 3/10 2.45
11:00 Санфрече Хирошима – Йокохама Ф-Маринос 1X 8/10 1.30
Япония Япония – Джей Лига Дивизия 2
07:00 Каматамаре Сануки – Фагиано Окаяма -2.5 8/10 1.55
12:00 Роасо Кумамото – Мацумото Ямага 2 6/10 1.75
Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство