Англия прогнози

Онлайн Казино

Футболни залози

1xBET Регистрация

Tag Archives: прогнози за утре

Футболни прогнози за Понеделник, 1 Май, 2017

Англия Англия – Премиършип
22:00 Уотфорд – Ливърпул 2 8/10 1.53
Испания Испания – Примера Дивисион
22:00 Малага – Севиля 2 5/10 1.95
Италия Италия – Серия Б
13:30 Беневенто – Авелино 1 5/10 1.80
16:00 Верона – Виченца 1 7/10 1.62
България България – Група за Титлата
20:00 Лудогорец Разград – Черно море 1 7/10 1.25
България България – Група А за Изпадане
17:30 Славия – Верея Стара Загора -2.5 6/10 1.62
Гърция Гърция – Футболна Лига
16:00 Калони – Панелевсиниакос -2.5 7/10 1.57
Дания Дания – Група Б за Изпадане
20:00 Силкеборг – Орхус X 3/10 3.25
Исландия Исландия – Висша Лига
20:00 Брейдаблик Коупавогюр – КА Акурейри 1 6/10 1.60
22:15 Гриндавик – Стярнан Гардабаер 2 7/10 1.67
22:15 КР Рейкявик – Викингур Рейкявик 1 6/10 1.57
Полша Полша – Група за Изпадане
19:00 Заглембие Любин – Краковия Краков -2.5 6/10 1.74
Румъния Румъния – Група за Титлата
20:30 Динамо Букурещ – ФК ФКСБ X2 8/10 1.36
Румъния Румъния – Група за Изпадане
17:30 Поли Тимишоара – Ботошани X2 8/10 1.42
Русия Русия – Премиер Лига
13:00 Том Томск – Зенит Санкт Петербург 2 9/10 1.05
15:30 Криля Советов – ФК Оренбург 1X 7/10 1.33
18:00 ФК Краснодар – Анжи Махачкала 1 7/10 1.38
Турция Турция – Супер Лига
20:00 Бурсаспор – Галатасарай +2.5 6/10 1.59
20:00 Османлиспор – Коняспор 1 7/10 1.70
Хърватска Хърватска – Първа Лига
19:00 Осиек – Локомотив Загреб 1 6/10 1.78
Чехия Чехия – Първа Лига
18:30 Слован Либерец – Бохемианс 1905 Прага 1 5/10 1.80
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
20:45 Шафхаузен – Сервет 1 5/10 2.05
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
16:00 Калмар – Халмстад 1 6/10 1.75
16:00 Малмьо – Йоребро 1 7/10 1.30
18:30 Сириус – Йонкьопинг Содра 1X 7/10 1.29
18:30 Юргорден – Норкьопинг +2.5 7/10 1.60
Швеция Швеция – Суперетан Лига
16:00 Йоргрите – Йостерс -2.5 6/10 1.75
16:00 Норбю – Атвидаберг X2 8/10 1.45
18:00 Хелзинборг – Дегерфорш 1 8/10 1.50
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
01:10 Бока Хуниорс – Арсенал Саранди 1 7/10 1.22
01:30 Олимпо Баия Бланка – Атлетико Рафаела 1X 8/10 1.35
Аржентина Аржентина – Примера Б Насионал
01:00 Сантамарина – Бока Унидос 1 6/10 1.90
Боливия Боливия – Професионална Лига
00:15 Стронгест Ла Пас – Петролеро Якуиба 1 8/10 1.20
02:30 Блуминг Санта К. – Ориенте Петролеро 2 3/10 2.50
Еквадор Еквадор – Серия А
01:30 Емелек Гуаякил – Делфин Манта 1 8/10 1.40
Колумбия Колумбия – Примера А
00:00 Мильонариос Богота – Атлетико Уила 1 7/10 1.44
01:15 Америка де Кали – Тигрес 1 7/10 1.50
02:00 Хуниор Баранкиля – Индепендиенте М. 1 4/10 2.40
04:00 Депортес Толима – Санта Фе Богота -2.5 7/10 1.62
Коста Рика Коста Рика – Клаусура – Финална Фаза
00:00 Сантос де Гуапилес – Лимон 1 5/10 1.83
Мексико Мексико – Примера Дивисион
02:00 Пуебла – Некакса Агуаскалиентес -2.5 6/10 1.74
Парагвай Парагвай – Примера Дивисион
00:00 Серо Портеньо – Либертад Асунсион 1X 8/10 1.40
02:10 Гуарани Асунсион – Генерал Диаз 1 7/10 1.67
Перу Перу – Други
00:00 Алианса Лима – Комерсиантес Унидос 1 7/10 1.50
02:15 Спорт Росарио – Универсидад Сан М. 1 6/10 1.80
Уругвай Уругвай – Примера Дивисион
00:00 Насионал Монтевидео – Рампла Хуниорс 1 7/10 1.30
Чили Чили – Примера Дивисион
00:00 Коло-Коло Сантяго – Палестино Сантяго 1 7/10 1.42

Футболни прогнози за Понеделник, 24 Април, 2017

Испания Испания – Примера Дивисион
21:45 Ейбар – Атлетик Билбао 1X 7/10 1.45
Испания Испания – Сегунда Дивисион Б Група 1
19:00 Бургос – Културал Леонеса 2 6/10 1.57
Италия Италия – Серия А
21:45 Пескара – Рома 2 7/10 1.22
Италия Италия – Лега Про – Група В
21:30 Албинолефе – Порденоне 2 3/10 2.38
21:30 Падуа – Анкона 1 7/10 1.50
21:45 Парма – Судтирол 1 8/10 1.50
България България – Група Б за Изпадане
20:00 Пирин Благоевград – Локомотив Горна О. 1 8/10 1.40
Гърция Гърция – Футболна Лига
16:00 Ханя – Анагениси Кардица 1 6/10 1.62
Дания Дания – Група Б за Изпадане
20:00 Орхус – Олборг 2 4/10 2.18
Норвегия Норвегия – Типелиген
20:00 Хаугесунд – Молде X2 7/10 1.36
Португалия Португалия – Примейра Лига
22:00 Морейрензе – Шавеш -2.5 7/10 1.72
Португалия Португалия – Сегунда Лига
18:00 Спортинг Брага Б – Академика Коимбра -2.5 5/10 1.75
Румъния Румъния – Група за Титлата
20:30 ФК ФКСБ – Виторул Констанца 1 6/10 1.72
Румъния Румъния – Група за Изпадане
18:00 Студентеск Яш – Търгу Муреш 1 8/10 1.50
Турция Турция – Супер Лига
20:00 Бешикташ – Аданаспор +2.5 7/10 1.36
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
17:00 Балъкесирспор – Алтънорду 1X 7/10 1.30
18:30 Манисаспор – Денизлиспор 1 3/10 2.50
19:30 Шанлъурфаспор – Газиантеп ББ -2.5 7/10 1.65
Финландия Финландия – Вейкауслига
18:30 ХИФК Хелзинки – ФК Лахти -2.5 7/10 1.57
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
20:45 Ксамакс – Цюрих 2 6/10 1.80
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
20:00 Малмьо – Юргорден 1 7/10 1.58
20:00 Сириус – Калмар 1 5/10 2.15
Швеция Швеция – Суперетан Лига
20:00 Трелеборг – Йоргрите 1X 7/10 1.29
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
00:15 Ривър Плейт – Сармиенто Хунин 1 8/10 1.32
01:30 Талерес Кордоба – Годой Крус 1 6/10 1.60
02:15 Арсенал Саранди – Индепендиенте 2 6/10 1.90
Боливия Боливия – Професионална Лига
00:15 Ориенте Петролеро – Университарио С. 1 7/10 1.70
Бразилия Бразилия – Кампеонато Минейро
00:00 Крузейро MG – Америка MG 1 7/10 1.32
Бразилия Бразилия – Кампеонато Гаучо
01:00 Ново Хамбурго RS – Гремио RS X2 8/10 1.30
Венецуела Венецуела – Примера Дивисион
00:00 Депортиво Тачира – Каракас 1 6/10 1.80
Египет Египет – Висша Лига
18:00 Ал Масри Порт Саид – Замалек Кайро X2 8/10 1.33
21:00 Ал Ахли Кайро – Танта 1 9/10 1.15
Колумбия Колумбия – Примера А
01:15 Кортулуа – Америка де Кали 2 7/10 1.53
01:30 Санта Фе Богота – Рионегро 1 7/10 1.45
03:30 Индепендиенте Меделин – Депортес Т. 1 6/10 1.70
Мексико Мексико – Примера Дивисион
03:00 Сантос Лагуна – Америка Мексико 1 5/10 2.11
Парагвай Парагвай – Примера Дивисион
00:00 Насионал Асунсион – Серо Портеньо 2 5/10 1.80
02:10 Сол де Америка – Гуарани Асунсион +2.5 7/10 1.55
Перу Перу – Други
00:00 Депортиво Мунисипал – Алианса Лима X2 7/10 1.36
САЩ САЩ – Висша Лига
01:00 Минесота Юнайтед – Колорадо Рапидс 1X 7/10 1.45
Хондурас Хондурас – Национална Лига
00:00 Вида Ла Сейба – Платенсе 2 3/10 2.38
00:00 Хутикалпа – Олимпия Тегусигалпа 2 6/10 1.57
01:00 Мотагуа Тегусигалпа – Реал Сосиедад Т. 1 6/10 1.62
Чили Чили – Примера Дивисион
02:30 Уачипато Талкауано – Универсидад де К. 1 6/10 1.90
Шампионска Лига Азия Шампионска Лига Азия
17:00 Буньодкор Ташкент – Ал Ахли Джеда 2 7/10 1.67
18:00 Ал Хилал Рияд – Персеполис Техеран 1 7/10 1.62
18:35 Ал Вахда Абу Даби – Ал-Райян 2 4/10 2.15
19:00 Зоб Ахан Исфахан – Ал Аин X2 7/10 1.45

Футболни прогнози за Четвъртък, 21Април, 2017

Англия - Чемпиъншип Англия – Чемпиъншип Пр. Сиг. Кф. Залог
21:45 Норич – Брайтън  x/2 7/10 1.60  efbet
Германия - Бундеслига Германия – Бундеслига
21:30 Кьолн – Хофенхайм  x/2 7/10 1.35  efbet
Германия - Втора Бундеслига Германия – Втора Бундеслига
19:30 Гройтер Фюрт – Динамо Дрезден  1 5/10 2.60 efbet
19:30 Кайзерслаутерн – Мюнхен 1860  1/x 6/10 1.35 efbet
19:30 Фортуна Дюселдорф – Санкт Паули  x 4/10 3.30 efbet
Испания - Примера Дивисион Испания – Примера Дивисион
22:00 Севиля – Гранада  1 9/10 1.19 efbet
Испания - Сегунда Дивисион Испания – Сегунда Дивисион
21:00 Реал Овиедо – Хуеска  +1,5 7/10 1.45 efbet
Италия - Серия Б Италия – Серия Б
20:00 Новара – Перуджа  +1,5 7/10 1.40 efbet
22:00 Беневенто – Виченца  1 6/10 1.80 efbet
Франция - Лига 1 Франция – Лига 1
21:45 Нанси – Олимпик Марсилия  2 7/10 2.15 efbet
Франция - Лига 2 Франция – Лига 2
21:00 Аячо – Шамоа Ниор  1/x 6/10 1.30 efbet
21:00 Валансиен – Орлеан  1/x 6/10 1.40 efbet
21:00 Клермонт Фут – Троа  x/2 7/10 1.50 efbet
21:00 Лавал – Страсбург  2 6/10 2.25 efbet
21:00 Оксер – Тур  +2,5 5/10 2.20 efbet
21:00 Реймс – Ним  +1,5 7/10 1.30 efbet

Очаквайте още в следващите 24 часа. Прогнозите се качват бавно защото се анализират една по една, като се ползват голям брой източници, сайтове, инструменти, статии, коментари, критики и много други.

Австрия Австрия – Ерсте Лига
19:30 Аустрия Лустенау – Флоридсдорфер АК 1 7/10 1.57
19:30 Винер Нойщат – Блау-Вайс Линц X2 8/10 1.35
19:30 Капфенберг – Хорн X2 8/10 1.40
19:30 ЛАСК Линц – Лиферинг Залцбург +2.5 6/10 1.57
21:30 ВСГ Ватенс – Вакер Инсбрук X2 8/10 1.40
Беларус Беларус – Премиер Лига
18:30 ФК Витебск – Торпедо Жодино 2 4/10 2.10
19:30 Крумкачи Минск – БАТЕ Борисов 2 8/10 1.40
Белгия Белгия – Група за Титлата
21:30 КАА Гент – Остенде 1 5/10 1.73
Белгия Белгия – Група за Изпадане
21:30 Ломел Юнайтед – Серкъл Брюж X2 5/10 1.58
Дания Дания – Група за Титлата
21:15 Сьондерийске – Лингби 1X 5/10 1.36
Дания Дания – Група Б за Изпадане
19:00 Силкеборг – Виборг 1X 5/10 1.48
Ирландия Ирландия – Висша Дивизия
21:45 Брей Уондърърс – Шамрок Роувърс X2 8/10 1.35
21:45 Дъндолк – Бохемианс 1 7/10 1.25
21:45 Лимерик – Голуей ФК 1 6/10 1.62
21:45 Сейнт Патрикс – Корк Сити 2 7/10 1.51
22:00 Фин Харпс – Дрогеда Юнайтед 1 4/10 2.10
Ирландия Ирландия – Първа Дивизия
21:45 Атлон Таун – Уексфорд Ютс 1 3/10 2.60
21:45 Кабинтили – Уотърфорд Юнайтед 2 7/10 1.42
21:45 Шелбърн – УК Дъблин 1X 7/10 1.40
Полша Полша – Първа Лига
19:00 Миедж Легница – Знич Прушков 1 8/10 1.50
21:45 Гурник Забже – Вигри Сувалки 1 5/10 1.80
Португалия Португалия – Примейра Лига
22:30 Рио Аве – Ароука 1 7/10 1.70
Русия Русия – Премиер Лига
17:00 ФК Уфа – ЦСКА Москва 2 7/10 1.73
Словения Словения – Първа Лига
20:00 Радомлие – Горица 2 8/10 1.50
Турция Турция – Супер Лига
20:00 Кардемир Карабукспор – Касъмпаша 1X 7/10 1.33
20:00 Коняспор – Газиантепспор 1 7/10 1.73
Финландия Финландия – Вейкауслига
18:00 Интер Турку – ИФК Мариехамн -2.5 7/10 1.62
Холандия Холандия – Ередивизи
21:00 Хееренвеен – Вилем II 1 5/10 1.75
Холандия Холандия – Ерсте Дивизи
21:00 Алмере Сити – Де Граафшап +2.5 7/10 1.44
21:00 Ахил ’29 – Дордрехт 1X 5/10 1.44
21:00 Ден Бош – Фортуна Ситард 1 4/10 2.30
21:00 Еммен – НАК Бреда X2 7/10 1.45
21:00 Йънг Аякс – Хелмонд Спорт 1 7/10 1.23
21:00 Камбур – Ваалвийк +2.5 7/10 1.36
21:00 МВВ Маастрихт – Йънг ПСВ 1 5/10 2.10
21:00 Телстар – Йънг Утрехт 1 6/10 1.83
21:00 ФК Айндховен – ВВВ Венло 2 6/10 1.80
21:00 ФК Ос – Волендам 2 6/10 1.73
Хърватска Хърватска – Първа Лига
19:00 Осиек – Интер Запрешич 1 8/10 1.35
21:00 Цибалия – Славен 2 7/10 1.72
Чехия Чехия – Първа Лига
19:00 Дукла Прага – Височина Ихлава 1 8/10 1.44
21:15 Словачко – Славия Прага 2 7/10 1.65
Швеция Швеция – Суперетан Лига
20:00 Йефле – Сирианска Сьодертале -2.5 6/10 1.75
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
23:00 Сан Лоренцо де Алмагро – Темперлей 1 7/10 1.53

Футболни прогнози за Понеделник, 17 Април, 2017

Англия Англия – Премиършип
22:00 Мидълзбро – Арсенал 2 7/10 1.57
Англия Англия – Чемпиъншип
16:45 Фулъм – Астън Вила 1 6/10 1.82
17:00 Барнзли – Брентфорд X2 7/10 1.40
17:00 Бирмингам – Бъртън Албион 1X 8/10 1.36
17:00 Блекбърн – Бристъл Сити 1X 7/10 1.38
17:00 Ипсуич – Нюкасъл 2 6/10 1.73
17:00 Кардиф – Нотингам Форест 1X 8/10 1.38
17:00 Куинс Парк Рейнджърс – Шефилд Уензди X2 7/10 1.30
17:00 Лийдс – Уулвърхямптън 1 6/10 1.83
17:00 Престън – Норич 1X 7/10 1.48
17:00 Рединг – Родъръм Юнайтед 1 7/10 1.40
Англия Англия – Първа Лига
14:15 Шефилд Юнайтед – Брадфорд Сити 1X 7/10 1.29
17:00 Бристол Роувърс – Олдъм 1 6/10 1.90
17:00 Нортхямптън Таун – Шросбъри Таун 1X 7/10 1.36
17:00 Оксфорд Юнайтед – Порт Вейл 1 5/10 1.91
17:00 Рочдейл – Ковънтри 1 7/10 1.48
17:00 Саутенд – Милтън 1 6/10 1.85
17:00 Скънторп – Честърфийлд 1 7/10 1.32
17:00 Уолсол – Суиндън -2.5 6/10 1.75
17:00 Флийтууд Таун – Милоул 1X 7/10 1.53
17:00 Чарлтън – Джилингам 1X 7/10 1.29
Англия Англия – Втора Лига
15:00 Челтнъм Таун – Гримсби Таун +2.5 6/10 1.80
17:00 Акрингтън Стенли – Кроули Таун 1 6/10 1.68
17:00 Барнет – Уикъмб X2 7/10 1.53
17:00 Донкастър – Блекпул +2.5 5/10 1.80
17:00 Йоувил – Крю Александра +2.5 6/10 1.80
17:00 Карлайл – Стивънидж Бороу 1X 7/10 1.53
17:00 Кембридж Юнайтед – Екзитър 1X 7/10 1.42
17:00 Лейтън Ориент – Хартлипул X2 7/10 1.35
17:00 Мансфийлд Таун – Лутън Таун X2 8/10 1.45
17:00 Моркамб – Колчестър X2 7/10 1.50
17:00 Нотс Каунти – Портсмут 2 5/10 1.75
17:00 Плимут – Нюпорт Каунти 1 7/10 1.62
Англия Англия – Национална Лига
17:00 Алдършот Таун – Доувър Атлетик 1X 7/10 1.38
17:00 Бароу – Норт Фериби Юнайтед 1 7/10 1.36
17:00 Гайзли – Транмиър Роувърс 2 7/10 1.62
17:00 Гейтсхед – Линкълн Сити 2 6/10 1.83
17:00 Дагенъм и Редбридж – Сътън Юнайтед 1 6/10 1.83
17:00 Ийстли – Бромли 1X 7/10 1.32
17:00 Йорк Сити – Рексъм 1 6/10 1.62
17:00 Макълсфийлд Таун – Солихъл Муурс 1 6/10 1.62
17:00 Мейдстоун Юнайтед – Боръм Ууд 1 4/10 2.10
17:00 Саутпорт – Форест Грийн Роувърс +2.5 8/10 1.50
17:00 Торки Юнайтед – Брейнтри Таун 1 4/10 2.00
17:00 Честър – Уокинг 1X 8/10 1.53
Германия Германия – Втора Бундеслига
21:15 Арминия Билефелд – Щутгарт 2 5/10 2.07
Испания Испания – Примера Дивисион
21:45 Алавес – Виляреал X2 7/10 1.38
Испания Испания – Сегунда Дивисион
21:00 Леванте – Реус Депортиу 1 7/10 1.67
Италия Италия – Серия Б
13:30 СПАЛ – Трапани 1 6/10 1.68
16:00 Бреша – Беневенто 2 3/10 2.30
16:00 Верона – Читадела 1 6/10 1.67
16:00 Виртус Ентела – Тернана 1 6/10 1.77
16:00 Виченца – Про Верчели 1 5/10 2.05
16:00 Карпи – Бари 1 5/10 2.20
16:00 Перуджа – Асколи 1 8/10 1.52
16:00 Салернитана – Латина 1 7/10 1.55
16:00 Фрозиноне – Новара 1 5/10 1.75
19:00 Пиза – Авелино -2.5 7/10 1.38
21:30 Чезена – Специя 1X 7/10 1.24
Франция Франция – Лига 2
21:45 Страсбург – Аячо 1 6/10 1.59
Австрия Австрия – Ерсте Лига
19:30 Блау-Вайс Линц – ЛАСК Линц 2 6/10 1.65
Норвегия Норвегия – Типелиген
19:00 Бран Берген – Хаугесунд 1 5/10 1.80
19:00 Молде – Волеренга Осло 1 6/10 1.69
19:00 Олесунд – Лилестрьом 1 4/10 2.30
19:00 Сандефьорд – Кристиансунд 1X 8/10 1.35
19:00 Согндал – Стрьомгодсет X2 7/10 1.40
19:00 Стабек – Сарпсборг 08 X2 7/10 1.40
21:00 Викинг Ставангер – Розенборг 2 7/10 1.45
21:00 Од БК – Тромсьо 1 7/10 1.58
Норвегия Норвегия – Адеколиген
16:00 Санднес – Фредрикстад 1 7/10 1.52
19:00 Бодо Глимт – Елверум 1 8/10 1.36
19:00 Ранхайм – Арендал 1 6/10 1.72
19:00 Старт Кристиансанд – Осане 1 7/10 1.44
19:00 Тромсдален – Конгсвингер X2 8/10 1.45
19:00 Уленсакер Киса – Стрьомен 1X 8/10 1.33
19:00 Флурьо – Левангер 1X 8/10 1.41
Полша Полша – Екстракласа
16:30 Легия Варшава – Корона Келце 1 7/10 1.25
16:30 ЛКС Нечеча – Пяст Гливице 1 6/10 1.90
19:00 Висла Краков – Заглембие Любин 1X 7/10 1.29
19:00 Лехия Гданск – Арка Гдиня 1 8/10 1.55
Португалия Португалия – Примейра Лига
22:00 Насионал Мадейра – Морейрензе -2.5 7/10 1.60
Русия Русия – Първа Дивизия
11:00 СКА-Хабаровск – Зенит Санкт П. 1 6/10 1.57
14:00 ФК Тамбов – Волгар Астрахан -2.5 7/10 1.44
15:00 Сибир Новосибирск – Динамо Москва 2 6/10 1.68
15:00 Спартак Москва 2 – Луч-Енергия В. 1 6/10 1.70
18:00 Мордовия Саранск – Енисей Красноярск -2.5 7/10 1.52
18:00 Сокол Саратов – Нефтехимик Нижнекамск 1 5/10 2.00
18:00 ФК Тосно – Спартак Налчик 1 8/10 1.40
19:00 Кубан Краснодар – ФК Тюмен 1 5/10 1.75
19:00 Факел Воронеж – Шинник Ярославл 1X 7/10 1.35
19:00 ФК Химки – Балтика Калининград 1 3/10 2.25
Словения Словения – Първа Лига
17:00 Алуминий Кидричево – Копер -2.5 6/10 1.71
19:00 Домжале – Кръшко 1 7/10 1.29
21:15 Олимпия Любляна – Радомлие +2.5 7/10 1.49
Финландия Финландия – Вейкауслига
16:00 КуПС Куопио – Интер Турку -2.5 6/10 1.57
16:00 РоПС Рованиеми – ВПС Вааса 1 4/10 2.45
Холандия Холандия – Ерсте Дивизи
15:30 Ваалвийк – Алмере Сити 2 4/10 2.15
15:30 ВВВ Венло – Еммен 1 7/10 1.34
15:30 Волендам – Ахил ’29 1 9/10 1.20
15:30 Де Граафшап – МВВ Маастрихт 1 6/10 1.91
15:30 Дордрехт – Телстар +2.5 8/10 1.55
15:30 Йънг ПСВ – Йънг Аякс 1 3/10 2.40
15:30 Йънг Утрехт – Камбур 2 8/10 1.44
15:30 НАК Бреда – ФК Айндховен 1 7/10 1.68
15:30 Фортуна Ситард – ФК Ос 1 7/10 1.62
15:30 Хелмонд Спорт – Ден Бош +2.5 6/10 1.57
Чехия Чехия – Първа Лига
18:30 Славия Прага – Храдец Кралове 1 7/10 1.25
Швейцария Швейцария – Суперлига
14:45 Йънг Бойс – Грасхопърс 1 7/10 1.55
14:45 Лугано – Тун 1X 7/10 1.36
17:00 Люцерн – Санкт Гален 1 7/10 1.57
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
16:00 Волен – Шафхаузен 1 6/10 1.85
16:00 Ксамакс – Киасо 1 7/10 1.48
16:00 Цюрих – Аарау 1 8/10 1.35
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
16:00 АИК Стокхолм – Хамарби 1 7/10 1.57
16:00 Калмар – Йонкьопинг Содра 1 5/10 1.85
18:30 ИФК Гьотеборг – АФК Ескилстюна 1 7/10 1.33
18:30 Норкьопинг – Сириус 1 7/10 1.50
Швеция Швеция – Суперетан Лига
16:00 Фрей Тебю – Йостерс 1X 7/10 1.43
16:00 Хелзинборг – Йефле 1 6/10 1.59
18:00 Фалкенберг – Дегерфорш 1 5/10 1.87
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
00:15 Бока Хуниорс – Патронато Парана 1 7/10 1.40
00:20 Килмес Буенос Айрес – Колон Санта Фе 1X 7/10 1.36
02:15 Тигре Виктория – Ривър Плейт X2 7/10 1.32
02:30 Унион Санта Фе – Дефенса и Хустисия 1 4/10 2.15
Боливия Боливия – Професионална Лига
00:15 Сан Хосе Оруро – Насионал Потоси 1X 7/10 1.30
02:30 Ориенте Петролеро – Боливар Ла Пас X2 8/10 1.40
Бразилия Бразилия – Кампеонато Паулища
01:00 Сао Пауло SP – Коринтианс SP 1X 8/10 1.30
Еквадор Еквадор – Серия А
01:30 Емелек Гуаякил – Барселона Гуаякил -2.5 6/10 1.71
Колумбия Колумбия – Примера А
00:00 Алианса Петролера – Атлетико Уила -2.5 7/10 1.61
01:15 Америка де Кали – Онсе Калдас 1 6/10 1.90
02:00 Рионегро – Индепендиенте Меделин -2.5 7/10 1.70
Мексико Мексико – Примера Дивисион
02:00 Пуебла – Крус Асул X2 8/10 1.35
Чили Чили – Примера Дивисион
00:00 Антофагаста – Универсидад де Чили +2.5 6/10 1.72
02:30 Аудакс И. – Универсидад К. 2 5/10 2.15

Футболни прогнози за Четвъртък, 13 Април, 2017

Лига Европа Лига Европа
22:05 Андерлехт – Манчестър Юнайтед 2 5/10 1.95
22:05 Лион – Бешикташ 1 7/10 1.59
Англия Англия – Чемпиъншип
21:45 Уигън – Барнзли 1 4/10 2.04
Англия Англия – Първа Лига
21:45 Бъри – Рочдейл X2 8/10 1.42
Италия Италия – Лега Про – Група А
15:30 Витербезе – Алесандрия -2.5 6/10 1.65
15:30 Олбия – Карарезе 1 3/10 2.45
15:30 Расинг Рома – Пиаченца X2 8/10 1.30
15:30 Ренате – Пистоезе 1 5/10 1.91
17:30 Лупа Рома – Арецо -2.5 6/10 1.62
19:30 Понтедера – Джиана Ерминио -2.5 6/10 1.64
21:30 Ливорно – Тутокуойо 1 6/10 1.60
21:30 Лукезе – Сиена -2.5 7/10 1.63
21:30 Прато – Кремонезе 2 5/10 1.90
21:30 Про Пиаченца – Комо 1X 7/10 1.33
България България – Група за Титлата
19:30 Локомотив Пловдив – ЦСКА София 2 6/10 1.85
България България – Група Б за Изпадане
17:00 Локомотив Горна О. – Нефтохимик Бургас -2.5 7/10 1.72
Гърция Гърция – Футболна Лига
16:00 Егиниакос – Панелевсиниакос 1 6/10 1.67
Гърция Гърция – Купа на Гърция
19:30 Олимпиакос – АЕК Атина 1 7/10 1.65
Дания Дания – Първа Дивизия
14:45 Фремад Амагер – Вендсисел X2 7/10 1.35
17:00 Вейле – Нюкьобинг 1X 8/10 1.29
17:00 Кьоге – Хелзингор 1X 7/10 1.36
17:00 Нествед – Роскилде X2 7/10 1.30
17:00 Фредериция – Скиве 1 5/10 1.95
Дания Дания – Купа на Дания
19:30 Рандерс – Брьондби X2 7/10 1.29
Дания Дания – Плейофи
15:00 Брабранд – Хвидовре 1X 7/10 1.28
16:00 Брьоншой – Тистед 2 5/10 1.79
Израел Израел – Група за Промоция
16:00 Апоел Катамон Й. – Бейтар Тел А. 1 5/10 2.15
Кипър Кипър – Група за Титлата
16:00 Аполон Лимасол – Апоел Никозия 1X 8/10 1.38
Кипър Кипър – Група за Изпадане
16:00 Неа Саламина – Докса Катокопия 2 4/10 2.10
Литва Литва – А Лига
18:00 Судува Мариямполе – Кауно Жалгирис 1 7/10 1.25
20:00 ФК Тракай – Утенис Утена 1 8/10 1.30
Полша Полша – Първа Лига
21:45 ГКС Катовице – Миедж Легница 1X 8/10 1.32
Сърбия Сърбия – Суперлига
18:00 Вождовац Белград – Чукарички 2 7/10 1.58
18:00 Металац – Рад Белград 1X 8/10 1.32
18:00 Напредак Крушевац – Бачка Бачка П. 1 7/10 1.45
18:00 Радник Сурдулица – Войводина 2 5/10 1.95
18:00 Раднички Ниш – Явор Иваница 1 6/10 1.65
18:00 ФК Нови Пазар – Партизан Белград 2 8/10 1.20
18:00 Цървена Звезда Белград – Борац Чачак +2.5 8/10 1.40
Швеция Швеция – Купа на Швеция
17:00 Йостерсунд – Норкьопинг 1X 7/10 1.36
Бахрейн Бахрейн – Висша Лига
17:15 Ал Мухарак – Ал Наджма 1 7/10 1.58
19:30 Ал Хид – Ал Рифа -2.5 6/10 1.65
Бразилия Бразилия – Купа на Бразилия
03:45 Интернасионал RS – Коринтианс SP 1X 8/10 1.33
03:45 Спорт Ресифе PE – Жойнвил SC 1 7/10 1.36
Гватемала Гватемала – Лига Насионал
01:00 Петапа – Депортиво Карча 1 7/10 1.33
03:00 Комуникасионес – Сучитепекес 1 6/10 1.57
05:00 Кселаху – Миктлан 1 7/10 1.57
21:00 Маркуензе – Малакатеко 1 4/10 2.00
Ел Салвадор Ел Салвадор – Примера Дивисион
01:00 Санта Текла – Фирпо Усулутан 1 5/10 1.87
Колумбия Колумбия – Копа Колумбия
03:30 Хуниор Баранкиля – Хагуарес де К. 1 8/10 1.40
03:45 Америка де Кали – Депортиво Кали +2.5 6/10 1.80
Коста Рика Коста Рика – Примера Дивисион
05:00 Депортиво Саприса – Перес Селедон 1 7/10 1.36
05:00 Кармелита – Сантос де Гуапилес 1 4/10 2.45
05:00 Картахинес – Белен Сигло XXI 1 7/10 1.44
05:00 Лимон – Ередиано 2 6/10 1.91
05:00 Сан Карлос – ЛД Алахуеленсе -2.5 7/10 1.73
05:00 Универсидад де К. – Мунисипал Либерия 1 3/10 2.30
Мексико Мексико – Примера Дивисион
03:00 Керетаро – Тихуана 1X 7/10 1.43
03:30 Сантос Лагуна – Монтерей X2 8/10 1.38
05:00 Америка Мексико – Некакса А. 1 6/10 1.63
05:06 Пачука – Монаркас Морелия 1 6/10 1.60
05:30 Атлас Гуадалахара – Пумас УНАМ М. 1X 7/10 1.34
Хондурас Хондурас – Национална Лига
00:30 Маратон Сан П. – Мотагуа Тегусигалпа 1X 7/10 1.28
02:00 Олимпия Тегусигалпа – Реал Еспаня 1 7/10 1.57
03:00 Хутикалпа – Вида Ла Сейба 1 4/10 2.00
04:15 Хондурас Прогресо – Социал Сол О. 1 4/10 2.00
04:30 Платенсе – Реал Сосиедад Токоа 1X 8/10 1.35
Южна Африка Южна Африка – Висша Лига
19:00 Мамелоди Съндаунс – СуперСпорт Юнайтед 1X 7/10 1.23
19:00 Платинум Старс – Кейптаун Сити X2 7/10 1.29
Копа Либертадорес Копа Либертадорес
01:30 Гуарани Асунсион – Замора Баринас 1 8/10 1.45
03:00 Универсидад Католика – Сан Лоренцо д. 1X 7/10 1.31
03:45 Палмейрас SP – Пенярол Монтевидео 1 7/10 1.28
03:45 Фламенго RJ – Атлетико PR 1 8/10 1.50
Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство