Англия прогнози

Директна регистрация

Футболни залози

1xBET Регистрация

Tag Archives: прогнози за днес

Футболни прогнози за Събота, 25 Март, 2017

Световно Първенство Световно Първенство
03:00 Фиджи – Нова Зеландия 2 9/10 1.15
03:50 Мексико – Коста Рика 1 6/10 1.60
04:30 САЩ – Хондурас 1 7/10 1.38
19:00 Андора – Фарьорски острови 2 7/10 1.62
19:00 Босна и Херцеговина – Гибралтар +2.5 8/10 1.06
19:00 Кипър – Естония 1 4/10 2.00
19:00 Швейцария – Латвия +2.5 7/10 1.50
19:00 Швеция – Беларус 1 8/10 1.50
21:45 Белгия – Гърция 1 7/10 1.27
21:45 България – Холандия 2 7/10 1.50
21:45 Люксембург – Франция 2 9/10 1.04
21:45 Португалия – Унгария +2.5 6/10 1.79
Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи – Национални
15:00 Ботсвана – Танзания X2 8/10 1.32
15:00 Южна Африка – Гвинея-Бисау 1 7/10 1.50
Англия Англия – Първа Лига
15:30 Суиндън – Милоул 2 5/10 1.92
17:00 Бъри – Флийтууд Таун X2 7/10 1.36
17:00 Джилингам – Питърбъро X2 7/10 1.28
17:00 Ковънтри – Бристол Роувърс 2 4/10 2.00
17:00 Олдъм – Шефилд Юнайтед 2 7/10 1.53
17:00 Порт Вейл – Милтън 2 5/10 1.90
17:00 Уимбълдън – Саутенд X2 8/10 1.40
17:00 Честърфийлд – Рочдейл 2 6/10 1.72
17:00 Шросбъри Таун – Болтън 2 5/10 2.02
Англия Англия – Втора Лига
17:00 Акрингтън Стенли – Гримсби Таун 1 6/10 1.80
17:00 Барнет – Челтнъм Таун 1 5/10 2.15
17:00 Блекпул – Хартлипул 1 6/10 1.62
17:00 Екзитър – Йоувил 1 6/10 1.66
17:00 Карлайл – Крю Александра +2.5 6/10 1.75
17:00 Кембридж Юнайтед – Стивънидж Бороу -2.5 5/10 1.75
17:00 Колчестър – Лутън Таун 2 4/10 2.15
17:00 Кроули Таун – Лейтън Ориент 1 6/10 1.64
17:00 Моркамб – Мансфийлд Таун 2 6/10 1.64
17:00 Портсмут – Нюпорт Каунти 1 7/10 1.39
Англия Англия – Национална Лига
14:15 Линкълн Сити – Форест Грийн Роувърс 1X 8/10 1.38
17:00 Бромли – Честър 1X 8/10 1.33
17:00 Гайзли – Доувър Атлетик X2 8/10 1.35
17:00 Дагенъм и Редбридж – Йорк Сити 1 6/10 1.87
17:00 Ийстли – Гейтсхед -2.5 6/10 1.74
17:00 Макълсфийлд Таун – Алдършот Таун 1X 8/10 1.32
17:00 Рексъм – Торки Юнайтед 1 7/10 1.67
17:00 Саутпорт – Боръм Ууд X2 7/10 1.36
17:00 Солихъл Муурс – Бароу 2 5/10 2.15
17:00 Сътън Юнайтед – Норт Фериби Юнайтед 1 8/10 1.40
17:00 Транмиър Роувърс – Брейнтри Таун 1 7/10 1.32
17:00 Уокинг – Мейдстоун Юнайтед +2.5 5/10 1.80
Испания Испания – Сегунда Дивисион
17:00 Валядолид – Химнастик де Тарагона 1 6/10 1.84
19:00 Алмерия – Алкоркон 1X 8/10 1.30
19:00 Нумансия – Райо Валекано 1X 8/10 1.29
21:30 Майорка – Леванте 1X 7/10 1.38
21:45 Реал Овиедо – Хирона X2 7/10 1.39
Италия Италия – Серия Б
19:00 Читадела – Специя 1X 8/10 1.30
21:30 Беневенто – Трапани 1 6/10 1.74
Гърция Гърция – Футболна Лига
15:00 Ламия – Ханя 1 9/10 1.13
Дания Дания – Други
16:00 Брьоншой – Колдинг +2.5 8/10 1.52
Ирландия Ирландия – Висша Дивизия
17:00 Корк Сити – Дъндолк 1X 8/10 1.38
19:00 Сейнт Патрикс – Шамрок Роувърс -2.5 7/10 1.60
19:30 Дрогеда Юнайтед – Бохемианс 1X 7/10 1.40
21:30 Брей Уондърърс – Лимерик 1X 8/10 1.26
21:45 Фин Харпс – Слиго Роувърс X2 7/10 1.40
Ирландия Ирландия – Първа Дивизия
20:00 Уотърфорд Юнайтед – Уексфорд Ютс 1 8/10 1.32
21:45 Атлон Таун – Шелбърн 2 4/10 1.99
21:45 Кабинтили – Коб Рамблърс -2.5 6/10 1.70
21:45 УК Дъблин – Лонгфорд Таун -2.5 5/10 1.80
Полша Полша – Първа Лига
13:45 Висла Пулави – Хойничанка Хойнице 2 5/10 2.00
16:00 ГКС Тихи – Битовия Битов 1 3/10 2.45
17:00 Сандеця Нови Сач – Ключборк 1 7/10 1.60
18:00 Стал Мелец – Вигри Сувалки 1 3/10 2.60
Северна Ирландия Северна Ирландия – Премиършип
17:00 Ардс ФК – Гленавон 2 5/10 2.10
17:00 Балинамалард Юнайтед – Линфийлд 2 8/10 1.33
17:00 Клифтънвил – Балимина Юнайтед 1 5/10 1.91
17:00 Коулрейн – Крусейдърс +2.5 7/10 1.60
17:00 Портадаун – Дънганън Суифтс 2 5/10 1.97
Шотландия Шотландия – Чемпиъншип
17:00 Грийнок Мортън – Дънфърмлин 1X 7/10 1.33
17:00 Рейт Роувърс – Куин ъф Саут -2.5 7/10 1.72
17:00 Хибърниън – Фолкърк 1 7/10 1.50
Шотландия Шотландия – Първа Лига
17:00 Алоа Атлетик – Куинс парк ФК 1 6/10 1.67
17:00 Брихин Сити – Ийст Файф 1X 8/10 1.40
17:00 Ливингстън – Еърдри 1 8/10 1.46
17:00 Питърхед – Странрар -2.5 6/10 1.62
17:00 Стенхаусмюър – Албион Роувърс +2.5 6/10 1.83
Шотландия Шотландия – Втора Лига
17:00 Анан Атлетик – Каудънбийт 1 4/10 2.00
17:00 Арброут – Монтроуз 1 7/10 1.65
17:00 Единбург Сити – Елгин Сити -2.5 5/10 1.75
17:00 Клайд – Стърлинг Албиън 1 4/10 2.10
17:00 Форфар Атлетик – Берик Рейнджърс 1 6/10 1.72
Шотландия Шотландия – Чалъндж Къп
14:30 Дънди Юнайтед – Сейнт Мирън 1 4/10 1.95
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
21:00 Банфийлд – Унион Санта Фе -2.5 8/10 1.52
21:00 Росарио Сентрал – Тигре Виктория 1 6/10 1.90
23:00 Сан Лоренцо д. – Килмес Буенос А. 1 8/10 1.55
23:15 Химнасия Ла Плата – Сармиенто Хунин 1 7/10 1.72
САЩ САЩ – Висша Лига
20:00 Ню Инглънд Р. – Минесота Юнайтед 1 7/10 1.38
22:00 Ню Йорк Ред Булс – Реал Солт Лейк 1 8/10 1.45

Футболни прогнози за Понеделник, 20 Март, 2017

Германия Германия – Втора Бундеслига
21:15 Унион Берлин – Нюрнберг 1 5/10 1.80
Италия Италия – Серия Б
21:30 Виртус Ентела – Салернитана 1X 7/10 1.28
Италия Италия – Лега Про – Група В
21:45 Басано Виртус – Венеция 2 5/10 1.83
Дания Дания – Първа Дивизия
21:00 Роскилде – Хобро X2 7/10 1.42
Израел Израел – Лига Леумит
19:00 Ирони Нешер – Апоел Рамат Ган X2 7/10 1.25
Кипър Кипър – Група за Титлата
19:00 Апоел Никозия – АЕЛ Лимасол 1 8/10 1.44
Португалия Португалия – Сегунда Лига
18:00 Витория Гимараеш Б – Кова Да Пиедаде 1 6/10 1.82
Румъния Румъния – Група за Изпадане
18:00 Поли Тимишоара – Волунтари 1 3/10 2.50
20:30 Пандури – Студентеск Яш 2 5/10 2.00
Северна Ирландия Северна Ирландия – Премиършип
21:45 Крусейдърс – Балинамалард Юнайтед 1 8/10 1.18
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
20:45 Ле Монт – Ксамакс 2 4/10 2.00
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
00:20 Олимпо Баия Бланка – Банфийлд 1 3/10 2.38
00:30 Бока Хуниорс – Талерес Кордоба 1 8/10 1.50
Аржентина Аржентина – Примера Б Насионал
21:00 Клуб Алмагро – Феро Карил Оесте -2.5 7/10 1.45
21:00 Нуева Чикаго – Сан Мартин Тукуман 1 5/10 1.83
Венецуела Венецуела – Примера Дивисион
01:00 Сулия – Замора Баринас 1 4/10 2.40
Колумбия Колумбия – Примера А
00:15 Депортиво Кали – Америка де Кали 1 5/10 2.00
00:30 Депортес Толима – Атлетико Уила 1 7/10 1.62
02:30 Мильонариос Богота – Санта Фе Богота -2.5 8/10 1.44
Коста Рика Коста Рика – Примера Дивисион
00:10 Белен Сигло XXI – Сан Карлос -2.5 6/10 1.72
01:00 Депортиво Саприса – Ередиано 1 5/10 1.91
03:15 Кармелита – Лимон 2 5/10 1.85
Мексико Мексико – Примера Дивисион
02:00 Пуебла – Монаркас Морелия 1 5/10 2.15
Парагвай Парагвай – Примера Дивисион
00:30 Спортиво Лукеньо – Серо Портеньо +2.5 5/10 1.75
01:10 Спортиво Триниденсе – Гуарани Асунсион 2 7/10 1.73
САЩ САЩ – Висша Лига
01:00 Сиатъл Саундърс – Ню Йорк Ред Булс 1X 8/10 1.33
Уругвай Уругвай – Примера Дивисион
01:00 Пенярол Монтевидео – Рампла Хуниорс 1 8/10 1.55
Хондурас Хондурас – Национална Лига
00:00 Олимпия Тегусигалпа – Социал Сол О. 1 8/10 1.31
Чили Чили – Примера Дивисион
00:30 Универсидад де Чили – Унион Еспаньола 1 4/10 1.95
23:30 Депортес Темуко – Аудакс Италяно С. +2.5 7/10 1.72

Футболни прогнози за Неделя, 19 Март, 2017

Англия Англия – Премиършип
14:00 Мидълзбро – Манчестър Юнайтед 2 7/10 1.70
16:15 Тотнъм – Саутхямптън 1 7/10 1.70
18:30 Манчестър Сити – Ливърпул +2.5 6/10 1.65
Германия Германия – Бундеслига
16:30 Майнц 05 – Шалке 04 1 3/10 2.62
18:30 Борусия М’Гладбах – Байерн Мюнхен 2 8/10 1.42
Германия Германия – Втора Бундеслига
14:30 Бохум – Ерцгебирге Ауе 1 5/10 2.00
14:30 Динамо Дрезден – Зандхаузен 1 6/10 1.85
14:30 Карлсруе – Фортуна Дюселдорф 1X 7/10 1.33
Испания Испания – Примера Дивисион
13:00 Леганес – Малага 1X 8/10 1.36
17:15 Атлетико Мадрид – Севиля 1 7/10 1.70
19:30 Депортиво Ла Коруня – Селта Виго 1X 7/10 1.30
19:30 Спортинг Хихон – Гранада 1X 8/10 1.27
21:45 Барселона – Валенсия +2.5 5/10 1.22
Испания Испания – Сегунда Дивисион
13:00 Леванте – Алмерия 1 6/10 1.57
17:00 Алкоркон – Валядолид 1X 8/10 1.34
18:00 Тенерифе – Реус Депортиу 1 5/10 1.83
19:00 Хирона – Кадис 1 5/10 1.83
21:30 Райо Валекано – Реал Овиедо 1X 7/10 1.25
Италия Италия – Серия А
13:30 Емполи – Наполи 2 7/10 1.29
16:00 Аталанта – Пескара 1 8/10 1.28
16:00 Болоня – Киево 1X 7/10 1.30
16:00 Каляри – Лацио 2 7/10 1.54
16:00 Кротоне – Фиорентина 2 7/10 1.65
16:00 Сампдория – Ювентус 2 7/10 1.50
19:00 Удинезе – Палермо 1 7/10 1.62
21:45 Рома – Сасуоло 1 8/10 1.26
Италия Италия – Серия Б
18:30 Чезена – Тернана 1 7/10 1.65
Франция Франция – Лига 1
16:00 Каен – Монако 2 6/10 1.65
22:00 Пари Сен Жермен – Лион 1 7/10 1.48
Австрия Австрия – Бундеслига
17:30 Ред Бул Залцбург – Аустрия Виена 1 7/10 1.33
Беларус Беларус – Купа на Беларус
15:00 ФК Слуцк – Торпедо Жодино -2.5 6/10 1.57
18:00 БАТЕ Борисов – ФК Минск 1 8/10 1.25
България България – Първа ПФЛ
15:00 Нефтохимик Бургас – Черно море X2 7/10 1.35
17:30 Левски София – Ботев Пловдив 1 8/10 1.50
Гърция Гърция – Супер Лига
15:00 ПАОК – Паниониос Атина 1 7/10 1.50
17:15 Астерас Триполис – Пас Янина 1X 7/10 1.22
17:15 Ксанти – Левадиакос 1 6/10 1.57
19:30 Панатинайкос – Олимпиакос 1X 7/10 1.30
Дания Дания – Суперлига
18:00 Брьондби – Лингби 1 7/10 1.69
18:00 Виборг – Олборг X2 8/10 1.44
18:00 Есберг – Хорсенс -2.5 6/10 1.75
18:00 Мидтиланд – Нордселанд 1X 8/10 1.25
18:00 Орхус – Одензе 1X 7/10 1.42
Дания Дания – Първа Дивизия
14:45 АБ Гладсаксе – Вейле X2 7/10 1.30
14:45 Нествед – Фремад Амагер X2 8/10 1.48
14:45 Нюкьобинг – Скиве 1X 7/10 1.32
14:45 Фредериция – Кьоге 1X 7/10 1.35
Полша Полша – Екстракласа
16:30 Корона Келце – Краковия Краков X2 8/10 1.42
16:30 Лех Познан – Гурник Ленчна 1 8/10 1.25
19:00 Лехия Гданск – Легия Варшава X2 7/10 1.36
Португалия Португалия – Примейра Лига
18:00 Маритимо – Ароука 1X 8/10 1.20
18:00 Фейрензе – Шавеш -2.5 7/10 1.45
20:00 Порто – Витория Сетубал 1 9/10 1.13
22:15 Витория Гимараеш – Рио Аве 1X 8/10 1.30
Португалия Португалия – Сегунда Лига
13:15 Пенафиел – Бенфика Б +2.5 5/10 1.80
13:15 Порто Б – Визела 1 7/10 1.73
14:15 Санта Клара – Спортинг Брага Б 1 6/10 1.90
17:00 Лейшоес – Спортинг Лисабон Б 1X 7/10 1.33
17:00 Олянензе – Жил Висенте X2 8/10 1.36
17:00 Портимонензе – Варзин 1 7/10 1.65
17:00 Спортинг Ковиля – Фафе 1 5/10 1.78
17:00 Фреамунде – Авеш 2 3/10 2.50
18:00 Академика Коимбра – Академико Визеу 1 7/10 1.57
18:00 Униао Мадейра – Фамаликао 1 6/10 1.80
Русия Русия – Премиер Лига
13:00 Криля Советов – ФК Ростов -2.5 8/10 1.42
15:30 Терек Грозни – ЦСКА Москва X2 7/10 1.38
15:30 ФК Краснодар – ФК Уфа 1 6/10 1.62
18:30 Зенит Санкт Петербург – Арсенал Тула 1 8/10 1.15
Русия Русия – Първа Дивизия
11:00 ФК Тюмен – ФК Тамбов 1X 7/10 1.30
12:00 Енисей Красноярск – ФК Тосно 2 4/10 2.20
13:00 Нефтехимик Нижнекамск – Волгар А. 1X 8/10 1.44
13:00 Сокол Саратов – ФК Химки 2 3/10 2.62
13:00 Шинник Ярославл – СКА-Хабаровск -2.5 6/10 1.72
15:00 Балтика Калининград – Луч-Енергия В. 1 5/10 1.80
15:00 Спартак Москва 2 – Динамо Москва 2 6/10 1.67
17:00 Кубан Краснодар – Мордовия Саранск -2.5 7/10 1.50
17:00 Факел Воронеж – Сибир Новосибирск 1 4/10 2.15
Словакия Словакия – Суперлига
16:20 ДАК Дунайска Стреда – Спартак Търнава 1 6/10 1.75
18:30 Тренчин – Сеница 1 7/10 1.26
Словения Словения – Първа Лига
16:00 Алуминий Кидричево – Рудар Веление 2 4/10 2.00
17:55 Олимпия Любляна – Копер 1 8/10 1.45
Сърбия Сърбия – Суперлига
16:00 Чукарички – Цървена Звезда Белград 2 7/10 1.55
18:00 Войводина – Младост Лучани 1 7/10 1.50
Турция Турция – Супер Лига
12:30 Генчлербирлиги – Ризеспор 1 6/10 1.83
15:00 Бурсаспор – Аланияспор +2.5 6/10 1.66
15:00 Истанбул Башакшехир – Кардемир Карабук 1 6/10 1.62
18:00 Анталияспор – Бешикташ +2.5 6/10 1.67
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
12:00 Газиантеп ББ – Денизлиспор -2.5 7/10 1.70
12:00 Елязъгспор – Адана Демирспор -2.5 6/10 1.73
15:00 Шанлъурфаспор – Сивасспор 2 5/10 1.91
17:30 Ескишехирспор – Гьозтепе 1 6/10 1.85
Украйна Украйна – Премиер Лига
14:00 Волин Луцк – Заря Луганск +2.5 6/10 1.73
Финландия Финландия – Купа на Финландия
17:00 ИФК Мариехамн – ХИК Хелзинки 2 6/10 1.75
Холандия Холандия – Ередивизи
13:30 Хееренвеен – Фейенорд 2 7/10 1.70
15:30 Го Ахед Игълс – Цволе +2.5 5/10 1.80
15:30 Екселсиор – Аякс 2 7/10 1.24
17:45 АЗ Алкмаар – АДО Ден Хааг 1 8/10 1.38
Холандия Холандия – Ерсте Дивизи
15:30 Волендам – Камбур +2.5 5/10 1.75
Хърватска Хърватска – Първа Лига
16:00 Истра 1961 – Динамо Загреб 2 8/10 1.20
18:00 Риека – Славен 1 7/10 1.25
Чехия Чехия – Първа Лига
16:00 Баумит Яблонец – Височина Ихлава 1 6/10 1.56
16:00 Храдец Кралове – Збройовка Бърно 1X 7/10 1.38
17:30 Карвина – Виктория Пилзен 2 6/10 1.75
18:00 Бохемианс 1905 Прага – Дукла Прага -2.5 7/10 1.65
Чехия Чехия – Национална Лига
11:15 Виктория Жижков – Варнсдорф 1 4/10 1.95
15:30 МАС Таборско – Сигма Оломоуц 2 6/10 1.75
Швейцария Швейцария – Суперлига
14:45 Лугано – Йънг Бойс X2 8/10 1.26
14:45 Тун – Санкт Гален 1 7/10 1.73
17:00 Вадуц – Лозана Спорт +2.5 7/10 1.60
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
16:00 Аарау – Сервет +2.5 6/10 1.75
16:00 Шафхаузен – Волен 1 7/10 1.67
Швеция Швеция – Купа на Швеция
19:30 Норкьопинг – Бромапойкарна 1 8/10 1.35
Шотландия Шотландия – Премиършип
14:30 Дънди ФК – Селтик +2.5 7/10 1.50

Футболни прогнози за Събота, 18 Март, 2017

Англия Англия – Премиършип
14:30 Уест Бромич – Арсенал 2 6/10 1.72
17:00 Кристъл Палас – Уотфорд -2.5 6/10 1.70
17:00 Сток Сити – Челси 2 7/10 1.60
17:00 Съндърланд – Бърнли -2.5 6/10 1.72
17:00 Уест Хям – Лестър 1X 8/10 1.40
19:30 Борнемут – Суонзи 1X 7/10 1.30
Англия Англия – Чемпиъншип
15:00 Блекбърн – Престън 1X 8/10 1.40
15:00 Нотингам Форест – Дарби Каунти X2 8/10 1.36
17:00 Бирмингам – Нюкасъл 2 6/10 1.72
17:00 Бъртън Албион – Брентфорд 1X 8/10 1.45
17:00 Кардиф – Ипсуич 1 6/10 1.84
17:00 Куинс Парк Р. – Родъръм Юнайтед 1 7/10 1.46
17:00 Норич – Барнзли 1 7/10 1.57
17:00 Уигън – Астън Вила X2 7/10 1.30
17:00 Фулъм – Уулвърхямптън 1 6/10 1.75
19:30 Лийдс – Брайтън X2 8/10 1.33
Англия Англия – Първа Лига
17:00 Болтън – Нортхямптън Таун 1 7/10 1.72
17:00 Брадфорд Сити – Суиндън 1 8/10 1.50
17:00 Бристол Роувърс – Честърфийлд 1 7/10 1.49
17:00 Милоул – Бъри 1 7/10 1.60
17:00 Милтън – Ковънтри 1 6/10 1.64
17:00 Оксфорд Юнайтед – Скънторп -2.5 6/10 1.68
17:00 Питърбъро – Олдъм +2.5 6/10 1.82
17:00 Рочдейл – Джилингам 1 7/10 1.67
17:00 Саутенд – Уолсол 1X 7/10 1.29
17:00 Флийтууд Таун – Уимбълдън -2.5 7/10 1.57
17:00 Шефилд Юнайтед – Чарлтън 1 8/10 1.44
Англия Англия – Втора Лига
17:00 Гримсби Таун – Кроули Таун 1X 7/10 1.25
17:00 Йоувил – Акрингтън Стенли X2 8/10 1.30
17:00 Крю Александра – Колчестър 1X 7/10 1.43
17:00 Лейтън Ориент – Донкастър 2 7/10 1.52
17:00 Лутън Таун – Екзитър -2.5 6/10 1.83
17:00 Мансфийлд Таун – Карлайл 1 5/10 1.90
17:00 Нюпорт Каунти – Блекпул -2.5 7/10 1.65
17:00 Плимут – Моркамб 1 6/10 1.60
17:00 Стивънидж Бороу – Портсмут 2 4/10 1.95
17:00 Хартлипул – Уикъмб 2 5/10 2.14
17:00 Челтнъм Таун – Кембридж Юнайтед 1X 7/10 1.40
Англия Англия – Национална Лига
17:00 Алдършот Таун – Сътън Юнайтед 1X 8/10 1.28
17:00 Бароу – Дагенъм и Редбридж -2.5 6/10 1.75
17:00 Боръм Ууд – Гайзли 1X 8/10 1.25
17:00 Брейнтри Таун – Саутпорт 1 6/10 1.90
17:00 Гейтсхед – Уокинг 1 7/10 1.65
17:00 Доувър Атлетик – Бромли 1 7/10 1.72
17:00 Норт Фериби Юнайтед – Солихъл Муурс X2 7/10 1.35
17:00 Форест Грийн Роувърс – Рексъм 1 7/10 1.51
17:00 Честър – Ийстли 1X 7/10 1.40
Германия Германия – Бундеслига
16:30 Аугсбург – Фрайбург 1 3/10 2.45
16:30 Вердер Бремен – РБ Лайпциг X2 8/10 1.28
16:30 Волфсбург – Дармщат 98 1 7/10 1.53
16:30 Кьолн – Херта Берлин -2.5 7/10 1.54
16:30 Хофенхайм – Байер Леверкузен 1 5/10 2.15
19:30 Айнтрахт Франкфурт – Хамбургер 1X 7/10 1.34
Германия Германия – Втора Бундеслига
14:00 Гройтер Фюрт – Щутгарт +2.5 5/10 1.82
14:00 Санкт Паули – Хановер 96 -2.5 5/10 1.83
Испания Испания – Примера Дивисион
14:00 Ейбар – Еспаньол 1X 7/10 1.25
19:30 Алавес – Реал Сосиедад 1X 8/10 1.42
21:45 Бетис – Осасуна 1 7/10 1.45
Испания Испания – Сегунда Дивисион
17:00 Кордоба – Нумансия 1X 7/10 1.38
19:00 Луго – Мирандес 1 5/10 1.79
19:00 УКАМ Мурсия – Хетафе 1X 7/10 1.40
19:00 Хуеска – Майорка 1 5/10 2.05
21:30 Сарагоса – Севиля Атлетико 1 6/10 1.91
Италия Италия – Серия А
19:00 Торино – Интер 2 5/10 1.95
21:45 Милан – Дженоа 1 7/10 1.65
Италия Италия – Серия Б
16:00 Авелино – Новара 1X 8/10 1.40
16:00 Асколи – Читадела 1X 7/10 1.39
16:00 Бреша – Специя -2.5 6/10 1.67
16:00 Карпи – СПАЛ 1X 7/10 1.33
16:00 Пиза – Латина -2.5 7/10 1.36
16:00 Про Верчели – Верона X2 7/10 1.27
16:00 Трапани – Бари 1X 8/10 1.36
16:00 Фрозиноне – Виченца 1 7/10 1.57
Франция Франция – Лига 1
21:00 Анже – Гингам -2.5 6/10 1.60
21:00 Бордо – Монпелие 1X 7/10 1.29
21:00 Нанси – Лориен 1 4/10 2.10
21:00 Тулуза – Рен -2.5 8/10 1.53
Франция Франция – Лига 2
16:00 Реймс – Ланс -2.5 6/10 1.57
Австрия Австрия – Бундеслига
17:00 Рапид Виена – Матерсбург 1 5/10 1.53
19:30 Адмира Вакер Мьодлинг – Щурм Грац X2 7/10 1.35
19:30 Волфсбергер – Санкт Полтен 1X 8/10 1.25
19:30 Рийд – Алтах -2.5 6/10 1.65
Беларус Беларус – Купа на Беларус
19:00 Динамо Брест – Динамо Минск 1 4/10 2.25
Белгия Белгия – Кофидис Къп
21:45 Остенде – Зулте Варегем 2 3/10 2.60
България България – Първа ПФЛ
13:00 Верея Стара З. – Пирин Благоевград 1 4/10 2.25
15:00 Локомотив Пловдив – ЦСКА София X2 7/10 1.37
17:30 Лудогорец Разград – Дунав Русе 1 8/10 1.40
Гърция Гърция – Супер Лига
15:00 Верия – Керкира Корфу 1 7/10 1.50
17:15 Лариса – Панайтоликос 1X 8/10 1.30
19:30 Атромитос – АЕК Атина 2 5/10 1.87
Дания Дания – Други
15:00 Мариенлист – Брабранд 1 3/10 2.50
Ирландия Ирландия – Висша Дивизия
16:00 Лимерик – Фин Харпс 1 8/10 1.33
17:00 Дери Сити – Дрогеда Юнайтед 1 8/10 1.39
21:00 Дъндолк – Сейнт Патрикс 1 7/10 1.33
21:45 Слиго Роувърс – Брей Уондърърс -2.5 6/10 1.62
Ирландия Ирландия – Първа Дивизия
17:00 Коб Рамблърс – Атлон Таун 1 7/10 1.67
21:30 Лонгфорд Таун – Кабинтили 1 7/10 1.27
Полша Полша – Екстракласа
16:30 Пяст Гливице – Арка Гдиня 1X 8/10 1.45
19:00 Заглембие Любин – Рух Хожов 1 5/10 1.78
21:30 Погон Шчечин – Ягиелония Бялисток 1X 7/10 1.48
Полша Полша – Първа Лига
17:00 Битовия Битов – Стал Мелец 1X 8/10 1.25
18:00 Вигри Сувалки – Миедж Легница 1X 8/10 1.40
18:00 Ключборк – Погон Шедълце X2 8/10 1.33
18:00 Олимпия Груджьондз – ГКС Тихи 1 6/10 1.89
18:00 Стомил Олщин – Знич Прушков 1 5/10 1.80
18:45 Хойничанка Хойнице – Подбескидзе 1X 8/10 1.30
19:00 Хробри Глогов – Висла Пулави 1 5/10 1.78
Португалия Португалия – Примейра Лига
18:00 Белененсеш – Спортинг Брага -2.5 8/10 1.55
18:00 Морейрензе – Тондела -2.5 6/10 1.57
20:15 Спортинг Лисабон – Насионал Мадейра +2.5 7/10 1.43
22:30 Пасош Ферейра – Бенфика 2 8/10 1.30
Русия Русия – Премиер Лига
10:30 Том Томск – Амкар Перм 2 8/10 1.12
13:00 Урал Свердловска област – Рубин Казан X2 7/10 1.34
15:30 Локомотив Москва – Спартак Москва -2.5 7/10 1.58
Русия Русия – Първа Дивизия
17:00 Зенит Санкт П. – Спартак Налчик 1X 8/10 1.26
Северна Ирландия Северна Ирландия – Премиършип
17:00 Балимина Юнайтед – Гленторан 1 7/10 1.70
17:00 Гленавон – Коулрейн 1X 7/10 1.45
17:00 Дънганън Суифтс – Клифтънвил 2 5/10 2.05
17:00 Карик Рейнджърс – Портадаун 1X 8/10 1.40
17:00 Линфийлд – Ардс ФК +2.5 8/10 1.42
Словакия Словакия – Суперлига
16:00 Жилина – Ружомберок 1 8/10 1.45
18:00 Слован Братислава – Злате Моравце 1 9/10 1.17
18:00 Татран Прешов – Земплин Михаловце X2 7/10 1.44
Словения Словения – Първа Лига
17:00 Горица – Домжале 2 4/10 2.17
19:00 Радомлие – Кръшко +2.5 6/10 1.75
21:15 Целие – Марибор 2 7/10 1.50
Сърбия Сърбия – Суперлига
15:00 Бачка Бачка Паланка – Раднички Ниш 2 4/10 2.20
15:00 Спартак Суботица – Борац Чачак 1 6/10 1.62
18:00 Партизан Белград – Вождовац Белград 1 7/10 1.25
18:00 Рад Белград – Напредак Крушевац 2 3/10 2.50
18:00 Явор Иваница – Металац 1 6/10 1.83
Турция Турция – Супер Лига
12:30 Касъмпаша – Османлиспор 2 4/10 2.45
15:00 Кайзериспор – Газиантепспор 1 6/10 1.80
18:00 Аданаспор – Акхисар Беледиеспор -2.5 7/10 1.62
18:00 Трабзонспор – Галатасарай -2.5 5/10 1.80
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
12:00 Юмраниеспор – Бандърмаспор 1 5/10 1.80
15:00 Балъкесирспор – Мерсин Идман Юрду 1 7/10 1.45
15:00 Болуспор – Гиресунспор 1X 7/10 1.30
17:30 Манисаспор – Йени Малатияспор X2 7/10 1.33
Украйна Украйна – Премиер Лига
14:00 Стал Каменское – Александрия -2.5 8/10 1.55
17:00 Ворскла Полтава – Зирка Кропивницкий 1 6/10 1.83
Финландия Финландия – Купа на Финландия
14:30 Илвес Тампере – КПВ Кокола 1 7/10 1.55
15:15 Яро – Хонка 1 4/10 2.40
Холандия Холандия – Ередивизи
19:30 Грьонинген – Вилем II -2.5 6/10 1.70
20:45 НЕК Ниймеген – Утрехт 2 4/10 1.95
20:45 ПСВ Айндховен – Витес 1 8/10 1.30
21:45 Спарта Ротердам – Хераклес +2.5 7/10 1.67
Хърватска Хърватска – Първа Лига
16:00 РНК Сплит – Интер Запрешич 2 9/10
18:00 Осиек – Цибалия +2.5 7/10 1.71
Чехия Чехия – Първа Лига
16:00 Теплице – Прибрам 1 8/10 1.30
17:30 Слован Либерец – Славия Прага X2 7/10 1.30
21:15 Словачко – Млада Болеслав 2 5/10 2.04
Чехия Чехия – Национална Лига
11:15 Пардубице – Зноймо +2.5 5/10 1.82
15:00 Опава – Баник Острава X2 7/10 1.42
16:00 Витковице – Тринец 1 4/10 2.45
16:00 Графин Влашим – Усти над Лабем 1 6/10 1.65
16:00 Простейов – Фридек-Мистек X2 7/10 1.28
Швейцария Швейцария – Суперлига
18:45 Люцерн – Сион 1X 8/10 1.42
21:00 Базел – Грасхопърс 1 7/10 1.25
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
18:45 Вил – Киасо X2 7/10 1.40
20:00 Цюрих – Винтертур 1 8/10 1.20
Швеция Швеция – Купа на Швеция
19:30 Хакен – Йостерсунд 1 5/10 1.83
Шотландия Шотландия – Премиършип
14:15 Абърдийн – Хартс 1 6/10 1.73
17:00 Инвърнес КТ – Рос Каунти 1X 7/10 1.45
17:00 Килмарнък – Партик Тисъл X2 7/10 1.35
17:00 Мъдъруел – Сейнт Джонстън -2.5 6/10 1.83
17:00 Рейнджърс – Хамилтън 1 7/10 1.30
Шотландия Шотландия – Чемпиъншип
17:00 Дънфърмлин – Аяр Юнайтед 1 7/10 1.57
17:00 Куин ъф Саут – Сейнт Мирън 1 5/10 1.83
17:00 Рейт Роувърс – Дънди Юнайтед 2 6/10 1.80
17:00 Хибърниън – Дъмбартън +2.5 6/10 1.57
19:15 Фолкърк – Грийнок Мортън +2.5 5/10 1.83
Шотландия Шотландия – Първа Лига
17:00 Албион Роувърс – Питърхед +2.5 7/10 1.73
17:00 Еърдри – Стенхаусмюър 1 5/10 1.85
17:00 Ийст Файф – Алоа Атлетик -2.5 6/10 1.73
17:00 Куинс парк ФК – Брихин Сити 1X 8/10 1.48
17:00 Странрар – Ливингстън 2 6/10 1.90
Шотландия Шотландия – Втора Лига
17:00 Берик Рейнджърс – Арброут 2 6/10 1.88
17:00 Елгин Сити – Форфар Атлетик +2.5 7/10 1.55
17:00 Каудънбийт – Монтроуз 1X 8/10 1.30
17:00 Клайд – Единбург Сити -2.5 6/10 1.80
17:00 Стърлинг Албиън – Анан Атлетик 1X 8/10 1.40
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
02:00 Килмес Буенос Айрес – Росарио Сентрал X2 7/10 1.35
21:00 Унион Санта Фе – Колон Санта Фе 1 4/10 2.00
22:00 Нюелс Олд Б. – Велес Сарсфийлд 1 6/10 1.82
23:15 Тигре Виктория – Химнасия Ла Плата -2.5 7/10 1.45
Мексико Мексико – Примера Дивисион
05:00 Тихуана – Сантос Лагуна 1 6/10 1.87
САЩ САЩ – Висша Лига
20:00 Ню Йорк Сити – Монреал Импакт 1 6/10 1.80
22:00 Атланта Юнайтед – Чикаго Файър +2.5 7/10 1.62
22:00 Ванкувър Уайткепс – Торонто 1X 7/10 1.42
Япония Япония – Джей Лига Дивизия 1
07:00 Вентфорет Кофу – Омия Ардижа X2 7/10 1.35
07:00 Йокохама Ф-Маринос – Албирекс Ниигата 1 7/10 1.60
07:00 Консадол Сапоро – Санфрече Хирошима 2 5/10 1.80
07:00 Шимизу Ес-Пулс – Кашима Антлърс X2 7/10 1.26
08:00 Кашива Рейсол – Вегалта Сендай 1 6/10 1.75
08:00 Серезо Осака – Саган Тошу 1 4/10 2.50
09:00 Висел Кобе – Джубило Ивата 1 5/10 1.80
12:00 Токио – Кавазаки Фронтейл 1 3/10 2.50

Футболни прогнози за Събота, 11 Март, 2017

Англия Англия – Премиършип
17:00 Борнемут – Уест Хям +2.5 7/10 1.73
17:00 Евертън – Уест Бромич 1 7/10 1.65
17:00 Хъл Сити – Суонзи 1X 7/10 1.36
Англия Англия – Чемпиъншип
17:00 Астън Вила – Шефилд Уензди 1X 8/10 1.38
17:00 Барнзли – Ипсуич 1X 8/10 1.36
17:00 Брентфорд – Хъдърсфийлд X2 8/10 1.40
17:00 Бъртън Албион – Нотингам Форест 1X 7/10 1.34
17:00 Кардиф – Бирмингам 1 6/10 1.85
17:00 Лийдс – Куинс Парк Рейнджърс 1X 8/10 1.26
17:00 Норич – Блекбърн 1 7/10 1.70
17:00 Престън – Рединг 1X 8/10 1.38
17:00 Уигън – Бристъл Сити -2.5 6/10 1.64
17:00 Уулвърхямптън – Родъръм Юнайтед 1 7/10 1.40
Англия Англия – Първа Лига
17:00 Бристол Роувърс – Саутенд 1X 8/10 1.36
17:00 Джилингам – Скънторп 2 4/10 2.10
17:00 Ковънтри – Брадфорд Сити 2 6/10 1.90
17:00 Милтън – Рочдейл -2.5 5/10 1.82
17:00 Питърбъро – Оксфорд Юнайтед X2 7/10 1.35
17:00 Порт Вейл – Суиндън X2 8/10 1.29
17:00 Уимбълдън – Нортхямптън Таун 1X 7/10 1.25
17:00 Флийтууд Таун – Болтън 1X 7/10 1.33
17:00 Чарлтън – Уолсол 1X 7/10 1.33
17:00 Честърфийлд – Шросбъри Таун X2 8/10 1.40
Англия Англия – Втора Лига
17:00 Барнет – Кроули Таун 1 5/10 1.78
17:00 Донкастър – Челтнъм Таун 1 6/10 1.60
17:00 Екзитър – Акрингтън Стенли +2.5 5/10 1.80
17:00 Карлайл – Кембридж Юнайтед +2.5 5/10 1.82
17:00 Колчестър – Портсмут 2 6/10 1.88
17:00 Крю Александра – Нюпорт Каунти -2.5 7/10 1.70
17:00 Лейтън Ориент – Гримсби Таун -2.5 6/10 1.65
17:00 Лутън Таун – Стивънидж Бороу 1 5/10 1.80
17:00 Мансфийлд Таун – Плимут 1X 7/10 1.33
17:00 Моркамб – Йоувил 1X 7/10 1.43
17:00 Нотс Каунти – Хартлипул 1 6/10 1.80
17:00 Уикъмб – Блекпул 1X 8/10 1.36
Англия Англия – Национална Лига
17:00 Бромли – Норт Фериби Юнайтед 1 6/10 1.60
17:00 Гайзли – Алдършот Таун X2 8/10 1.38
17:00 Дагенъм и Р. – Форест Грийн Р. +2.5 6/10 1.75
17:00 Ийстли – Бароу X2 7/10 1.40
17:00 Макълсфийлд Таун – Мейдстоун Юнайтед 1 6/10 1.70
17:00 Рексъм – Гейтсхед -2.5 5/10 1.75
17:00 Саутпорт – Торки Юнайтед +2.5 6/10 1.82
17:00 Солихъл Муурс – Брейнтри Таун 1X 8/10 1.35
17:00 Сътън Юнайтед – Йорк Сити 1X 7/10 1.30
17:00 Уокинг – Боръм Ууд 1X 7/10 1.30
Англия Англия – ФА Къп
14:15 Мидълзбро – Манчестър Сити 2 7/10 1.41
19:30 Арсенал – Линкълн Сити +2.5 8/10 1.22
Германия Германия – Бундеслига
16:30 Байерн Мюнхен – Айнтрахт Франкфурт +2.5 7/10 1.40
16:30 Дармщат 98 – Майнц 05 -2.5 7/10 1.68
16:30 РБ Лайпциг – Волфсбург 1 6/10 1.62
16:30 Фрайбург – Хофенхайм X2 8/10 1.40
16:30 Херта Берлин – Борусия Дортмунд 2 7/10 1.68
19:30 Инголщат – Кьолн 1X 8/10 1.38
Германия Германия – Втора Бундеслига
14:00 Вюрцбургер Кикерс – Динамо Дрезден -2.5 7/10 1.55
14:00 Хановер 96 – Мюнхен 1860 1 6/10 1.67
Испания Испания – Примера Дивисион
14:00 Валенсия – Спортинг Хихон 1 7/10 1.47
19:30 Малага – Алавес -2.5 7/10 1.60
21:45 Гранада – Атлетико Мадрид 2 5/10 1.50
Испания Испания – Сегунда Дивисион
17:00 Майорка – Луго 1X 7/10 1.22
19:00 Валядолид – Леванте -2.5 8/10 1.53
19:00 Мирандес – УКАМ Мурсия 1X 7/10 1.36
19:00 Нумансия – Реал Овиедо 1 4/10 2.10
21:30 Кордоба – Сарагоса -2.5 6/10 1.60
Италия Италия – Серия А
21:45 Дженоа – Сампдория 1X 7/10 1.43
Италия Италия – Серия Б
16:00 Бари – Фрозиноне 1 5/10 2.05
16:00 Беневенто – Виртус Ентела 1 6/10 1.83
16:00 Салернитана – Бреша 1 6/10 1.57
16:00 СПАЛ – Чезена 1 5/10 2.00
16:00 Специя – Авелино 1 6/10 1.57
16:00 Читадела – Перуджа -2.5 7/10 1.55
19:00 Латина – Карпи -2.5 8/10 1.45
Франция Франция – Лига 1
17:45 Монако – Бордо 1 8/10 1.45
21:00 Гингам – Бастия 1 6/10 1.72
21:00 Монпелие – Нант -2.5 7/10 1.68
21:00 Нанси – Лил 1X 7/10 1.36
21:00 Рен – Дижон 1 6/10 1.80
Франция Франция – Лига 2
16:00 Страсбург – Брест -2.5 8/10 1.55
Австрия Австрия – Бундеслига
17:00 Санкт Полтен – Рийд 1 3/10 2.30
19:30 Адмира Вакер М. – Ред Бул З. 2 7/10 1.44
19:30 Алтах – Матерсбург 1 5/10 1.91
19:30 Аустрия Виена – Волфсбергер 1 7/10 1.57
Беларус Беларус – Други
14:00 Торпедо Жодино – БАТЕ Борисов 2 7/10 1.62
Белгия Белгия – Първа Дивизия – Плейофи
21:00 Рьозеларе – Роял Антверпен 1X 8/10 1.44
България България – Първа ПФЛ
15:00 Черно море – Ботев Пловдив 1 6/10 1.72
17:30 ЦСКА София – Монтана 1 9/10 1.10
Гърция Гърция – Супер Лига
15:00 Пас Янина – Панайтоликос 1 6/10 1.78
17:15 Паниониос Атина – Лариса 1 7/10 1.43
19:30 Ираклис Солун – Панатинайкос 2 8/10 1.47
Дания Дания – Суперлига
17:00 Лингби – Виборг 1X 8/10 1.33
Ирландия Ирландия – Първа Дивизия
18:00 Коб Рамблърс – Шелбърн -2.5 7/10 1.55
Полша Полша – Екстракласа
16:30 Висла Плоцк – ЛКС Нечеча 1X 7/10 1.35
19:00 Рух Хожов – Лехия Гданск -2.5 6/10 1.74
21:30 Ягиелония Бялисток – Корона Келце 1 8/10 1.53
Полша Полша – Първа Лига
17:00 ГКС Тихи – Ключборк -2.5 7/10 1.70
18:00 Погон Шедълце – Гурник Забже -2.5 7/10 1.60
18:00 Стал Мелец – Олимпия Груджьондз 2 4/10 2.45
18:45 Сандеця Нови Сач – Заглембие Сосновец 1X 7/10 1.35
19:00 Висла Пулави – Вигри Сувалки -2.5 6/10 1.59
19:00 Подбескидзе – Хробри Глогов 1X 7/10 1.29
Португалия Португалия – Примейра Лига
18:00 Витория Сетубал – Фейрензе 1 5/10 2.05
20:15 Шавеш – Спортинг Брага X2 7/10 1.33
22:30 Тондела – Спортинг Лисабон 2 8/10 1.38
Португалия Португалия – Сегунда Лига
13:15 Портимонензе – Фамаликао 1 6/10 1.65
13:15 Спортинг Брага Б – Жил Висенте 1 4/10 2.00
17:00 Академика Коимбра – Фафе 1 6/10 1.63
17:00 Олянензе – Кова Да Пиедаде -2.5 8/10 1.55
17:00 Пенафиел – Визела 1 5/10 1.80
17:00 Спортинг Ковиля – Витория Гимараеш Б 1 7/10 1.72
17:00 Спортинг Лисабон Б – Академико Визеу 1 5/10 1.85
17:00 Униао Мадейра – Порто Б -2.5 6/10 1.67
17:00 Фреамунде – Варзин 1X 7/10 1.30
19:00 Санта Клара – Бенфика Б -2.5 7/10 1.62
Русия Русия – Премиер Лига
10:30 ФК Уфа – Криля Советов 1X 7/10 1.30
13:00 ЦСКА Москва – Том Томск +2.5 8/10 1.11
15:30 Рубин Казан – ФК Оренбург 1 6/10 1.85
Северна Ирландия Северна Ирландия – Премиършип
17:00 Балимина Юнайтед – Портадаун 1 6/10 1.67
17:00 Гленавон – Дънганън Суифтс 1 6/10 1.85
17:00 Коулрейн – Гленторан 1 7/10 1.56
17:00 Крусейдърс – Карик Рейнджърс 1 8/10 1.18
Словакия Словакия – Суперлига
17:30 ДАК Дунайска Стреда – Жилина 2 3/10 2.25
18:00 Ружомберок – Татран Прешов 1 8/10 1.35
18:00 Сеница – Слован Братислава 2 7/10 1.49
Словения Словения – Първа Лига
17:00 Рудар Веление – Горица -2.5 5/10 1.80
18:00 Домжале – Олимпия Любляна X2 8/10 1.45
18:00 Кръшко – Целие X2 8/10 1.32
19:00 Копер – Радомлие 1 8/10 1.31
21:15 Марибор – Алуминий Кидричево 1 7/10 1.25
Турция Турция – Супер Лига
12:30 Кардемир Карабукспор – Аданаспор 1 7/10 1.62
15:00 Османлиспор – Бурсаспор 1 7/10 1.57
18:00 Газиантепспор – Касъмпаша -2.5 5/10 1.75
18:00 Галатасарай – Генчлербирлиги 1 7/10 1.72
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
12:00 Самсунспор – Газиантеп ББ 1 6/10 1.85
15:00 Денизлиспор – Болуспор -2.5 5/10 1.75
17:30 Йени Малатияспор – Шанлъурфаспор 1 7/10 1.65
Уелс Уелс – Висша Лига
16:30 Кармартън Таун – Бангор Сити X2 7/10 1.39
16:30 Конас Кий – Кардиф Метрополитън 1 7/10 1.50
Украйна Украйна – Премиер Лига
14:00 Олимпик Донецк – Ворскла Полтава 2 7/10 1.68
14:00 Черноморец Одеса – Стал Каменское 1X 8/10 1.45
17:00 Александрия – Днипро Днепропетровск 1 5/10 1.78
17:00 Карпати Лвов – Волин Луцк 1 6/10 1.63
Унгария Унгария – НП I
16:30 Видеотон Фехервар – Диошдьор +2.5 6/10 1.73
16:30 Дебрецен – Пакш 1 6/10 1.70
16:30 Мезьокьовешд – Дюрмот 1 4/10 1.95
16:30 МТК Будапеща – Вашаш Будапеща X2 7/10 1.35
19:00 Уйпещ – Хонвед Будапеща 1X 7/10 1.45
19:00 Ференцварош – Халадаш Сомбатхей 1 7/10 1.44
Холандия Холандия – Ередивизи
19:30 АДО Ден Хааг – НЕК Ниймеген 1 5/10 2.20
20:45 Го Ахед Игълс – ПСВ Айндховен 2 7/10 1.22
20:45 Хераклес – Утрехт +2.5 6/10 1.73
21:45 Екселсиор – Хееренвеен +2.5 5/10 1.75
Хърватска Хърватска – Първа Лига
16:00 Динамо Загреб – РНК Сплит +2.5 8/10 1.53
18:00 Хайдук Сплит – Риека 2 5/10 2.00
Чехия Чехия – Първа Лига
16:00 Височина Ихлава – Карвина 1X 8/10 1.30
16:00 Дукла Прага – Баумит Яблонец 1 4/10 2.00
16:00 Прибрам – Храдец Кралове 1 3/10 2.60
16:00 Фастав Злин – Словачко 1 5/10 1.77
16:30 Збройовка Бърно – Бохемианс 1905 П. -2.5 6/10 1.57
18:45 Виктория Пилзен – Слован Либерец 1 7/10 1.44
Чехия Чехия – Национална Лига
11:15 Баник Соколов – Пардубице 1 6/10 1.80
11:15 Тринец – МАС Таборско 1 4/10 2.30
15:30 Витковице – Виктория Жижков 2 5/10 2.20
15:30 Фридек-Мистек – Баник Острава 2 7/10 1.62
Швейцария Швейцария – Суперлига
18:45 Грасхопърс – Вадуц 1 6/10 1.57
21:00 Санкт Гален – Люцерн X2 8/10 1.40
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
18:45 Киасо – Волен -2.5 7/10 1.64
20:00 Шафхаузен – Ле Монт 1 7/10 1.69
Швеция Швеция – Купа на Швеция
17:00 Йостерсунд – Трелеборг 1 7/10 1.22
19:30 ИФК Гьотеборг – Норкьопинг 1 5/10 2.00
Шотландия Шотландия – Премиършип
17:00 Абърдийн – Мъдъруел 1 7/10 1.30
17:00 Партик Тисъл – Инвърнес КТ 1 4/10 1.95
17:00 Рос Каунти – Килмарнък 1 6/10 1.90
17:00 Сейнт Джонстън – Дънди ФК 1X 7/10 1.25
17:00 Хартс – Хамилтън 1 6/10 1.62
Шотландия Шотландия – Чемпиъншип
17:00 Аяр Юнайтед – Фолкърк X2 8/10 1.25
17:00 Дъмбартън – Рейт Роувърс 1X 7/10 1.40
17:00 Сейнт Мирън – Дънфърмлин 1X 7/10 1.44
19:15 Грийнок Мортън – Куин ъф Саут 1X 7/10 1.40
Шотландия Шотландия – Първа Лига
17:00 Албион Роувърс – Еърдри 1X 7/10 1.47
17:00 Алоа Атлетик – Стенхаусмюър 1 7/10 1.53
17:00 Ливингстън – Ийст Файф 1 7/10 1.50
17:00 Питърхед – Брихин Сити 1 6/10 1.75
17:00 Странрар – Куинс парк ФК -2.5 6/10 1.80
Шотландия Шотландия – Втора Лига
17:00 Анан Атлетик – Елгин Сити X2 7/10 1.30
17:00 Арброут – Клайд 1 6/10 1.85
17:00 Берик Рейнджърс – Каудънбийт 1X 8/10 1.36
17:00 Монтроуз – Стърлинг Албиън +2.5 6/10 1.75
17:00 Форфар Атлетик – Единбург Сити 1 6/10 1.62
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
02:00 Патронато Парана – Арсенал Саранди 1 5/10 1.83
Мексико Мексико – Примера Дивисион
05:00 Веракрус – Пуебла 1X 7/10 1.36
САЩ САЩ – Висша Лига
21:00 Ню Инглънд Революшън – Орландо Сити 1 7/10 1.72
21:00 Чикаго Файър – Реал Солт Лейк 1 4/10 2.00
23:00 Ню Йорк Ред Булс – Колорадо Рапидс 1 5/10 1.80
23:30 Филаделфия Юнион – Торонто 1X 7/10 1.42
Япония Япония – Джей Лига Дивизия 1
08:00 Консадол Сапоро – Серезо Осака -2.5 6/10 1.65
08:00 Омия Ардижа – Джубило Ивата -2.5 7/10 1.65
08:00 Саган Тошу – Санфрече Хирошима X2 7/10 1.33
08:30 Албирекс Ниигата – Шимизу Ес-Пулс 1 4/10 2.45
09:00 Вегалта Сендай – Висел Кобе X2 8/10 1.32
12:00 Гамба Осака – Токио 1X 7/10 1.36

Херта – Борусия Дортмунд

Байерн Мюнхен – Айнтрахт

Интер – Аталанта 12.03

Реал Сосиедад – Атл. Билбао 12.03

Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство