Англия прогнози

Директна регистрация

Футболни залози

1xBET Регистрация

Category Archives: Прогнози за утре

Футболни прогнози за Понеделник, 13 Март, 2017

Англия Англия – ФА Къп
21:45 Челси – Манчестър Юнайтед 1 5/10 1.85
Италия Италия – Серия Б
21:30 Верона – Асколи 1 7/10 1.38
Италия Италия – Лега Про – Група С
21:45 Монополи 1966 – Фоджа 2 7/10 1.70
Франция Франция – Лига 2
21:45 Ланс – Сошо 1 5/10 1.92
България България – Първа ПФЛ
17:30 Нефтохимик Бургас – Верея Стара З. 1 3/10 2.40
България България – Втора ПФЛ
15:30 Ботев Гълъбово – Оборище Панагюрище 1X 7/10 1.28
15:30 Лудогорец Разград I. – Царско Село С. +2.5 6/10 1.65
Гърция Гърция – Супер Лига
19:30 Левадиакос – Астерас Триполис 1X 8/10 1.42
Дания Дания – Суперлига
20:00 Олборг – Мидтиланд X2 8/10 1.36
Израел Израел – Висша Лига
21:00 Апоел Беер Шева – Бейтар Йерусалим 1 6/10 1.60
Кипър Кипър – Група за Титлата
19:00 АЕК Ларнака – Омония Никозия 1 6/10 1.80
Полша Полша – Екстракласа
19:00 Краковия Краков – Заглембие Любин -2.5 6/10 1.72
Португалия Португалия – Примейра Лига
22:00 Бенфика – Белененсеш 1 8/10 1.18
Румъния Румъния – Група за Титлата
20:30 Виторул Констанца – Динамо Букурещ -2.5 6/10 1.70
Румъния Румъния – Група за Изпадане
18:00 Газ Метан Медиаш – Търгу Муреш 1 8/10 1.50
Русия Русия – Премиер Лига
18:30 Локомотив Москва – ФК Краснодар -2.5 7/10 1.53
Русия Русия – Първа Дивизия
12:30 ФК Тамбов – Шинник Ярославл -2.5 6/10 1.63
Северна Ирландия Северна Ирландия – Премиършип
21:45 Линфийлд – Клифтънвил 1 7/10 1.60
Турция Турция – Супер Лига
19:00 Акхисар Беледиеспор – Трабзонспор X2 7/10 1.42
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
17:30 Сивасспор – Балъкесирспор 1 7/10 1.70
Финландия Финландия – Купа на Финландия
18:00 РоПС Рованиеми – Сейняйоен ЯК 1 3/10 2.55
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
20:45 Аарау – Цюрих 2 5/10 1.80
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
00:10 Ривър Плейт – Унион Санта Фе 1 7/10 1.60
00:10 Росарио Сентрал – Годой Крус 1 6/10 1.78
02:20 Атлетико Тукуман – Сармиенто Хунин 1 6/10 1.80
Боливия Боливия – Професионална Лига
01:30 Ориенте Петролеро – Блуминг Санта К. 1 6/10 1.60
Колумбия Колумбия – Примера А
00:15 Онсе Калдас – Хуниор Баранкиля 1 4/10 2.25
00:30 Патриотас Бояка – Атлетико Букараманга 1 6/10 1.65
02:30 Депортиво Кали – Санта Фе Богота 1 7/10 1.55
Мексико Мексико – Примера Дивисион
01:00 Сантос Лагуна – Монтерей X2 7/10 1.42
01:00 Хагуарес де Чиапас – Леон X2 7/10 1.40
Парагвай Парагвай – Примера Дивисион
01:20 Депортиво Капиата – Спортиво Лукеньо 1 5/10 2.05
САЩ САЩ – Висша Лига
01:00 Лос Анджелис Г. – Портланд Тимбърс 1 6/10 1.91
Уругвай Уругвай – Примера Дивисион
01:00 Насионал Монтевидео – Расинг Клуб М. 1 7/10 1.40
Чили Чили – Примера Дивисион
01:30 Унион Еспаньола – Кобресал Ел С. 1 7/10 1.44
Шампионска Лига Азия Шампионска Лига Азия
15:00 Буньодкор Ташкент – Зоб Ахан Исфахан 1X 8/10 1.40
17:30 Естеглал Техеран – Локомотив Ташкент -2.5 6/10 1.75
18:30 Ал Ахли Дубай – Ал Таавон 1 5/10 1.85
19:30 Ал Ахли Джеда – Ал Аин 1 4/10 2.00

Футболни прогнози за Събота, 11 Март, 2017

Англия Англия – Премиършип
17:00 Борнемут – Уест Хям +2.5 7/10 1.73
17:00 Евертън – Уест Бромич 1 7/10 1.65
17:00 Хъл Сити – Суонзи 1X 7/10 1.36
Англия Англия – Чемпиъншип
17:00 Астън Вила – Шефилд Уензди 1X 8/10 1.38
17:00 Барнзли – Ипсуич 1X 8/10 1.36
17:00 Брентфорд – Хъдърсфийлд X2 8/10 1.40
17:00 Бъртън Албион – Нотингам Форест 1X 7/10 1.34
17:00 Кардиф – Бирмингам 1 6/10 1.85
17:00 Лийдс – Куинс Парк Рейнджърс 1X 8/10 1.26
17:00 Норич – Блекбърн 1 7/10 1.70
17:00 Престън – Рединг 1X 8/10 1.38
17:00 Уигън – Бристъл Сити -2.5 6/10 1.64
17:00 Уулвърхямптън – Родъръм Юнайтед 1 7/10 1.40
Англия Англия – Първа Лига
17:00 Бристол Роувърс – Саутенд 1X 8/10 1.36
17:00 Джилингам – Скънторп 2 4/10 2.10
17:00 Ковънтри – Брадфорд Сити 2 6/10 1.90
17:00 Милтън – Рочдейл -2.5 5/10 1.82
17:00 Питърбъро – Оксфорд Юнайтед X2 7/10 1.35
17:00 Порт Вейл – Суиндън X2 8/10 1.29
17:00 Уимбълдън – Нортхямптън Таун 1X 7/10 1.25
17:00 Флийтууд Таун – Болтън 1X 7/10 1.33
17:00 Чарлтън – Уолсол 1X 7/10 1.33
17:00 Честърфийлд – Шросбъри Таун X2 8/10 1.40
Англия Англия – Втора Лига
17:00 Барнет – Кроули Таун 1 5/10 1.78
17:00 Донкастър – Челтнъм Таун 1 6/10 1.60
17:00 Екзитър – Акрингтън Стенли +2.5 5/10 1.80
17:00 Карлайл – Кембридж Юнайтед +2.5 5/10 1.82
17:00 Колчестър – Портсмут 2 6/10 1.88
17:00 Крю Александра – Нюпорт Каунти -2.5 7/10 1.70
17:00 Лейтън Ориент – Гримсби Таун -2.5 6/10 1.65
17:00 Лутън Таун – Стивънидж Бороу 1 5/10 1.80
17:00 Мансфийлд Таун – Плимут 1X 7/10 1.33
17:00 Моркамб – Йоувил 1X 7/10 1.43
17:00 Нотс Каунти – Хартлипул 1 6/10 1.80
17:00 Уикъмб – Блекпул 1X 8/10 1.36
Англия Англия – Национална Лига
17:00 Бромли – Норт Фериби Юнайтед 1 6/10 1.60
17:00 Гайзли – Алдършот Таун X2 8/10 1.38
17:00 Дагенъм и Р. – Форест Грийн Р. +2.5 6/10 1.75
17:00 Ийстли – Бароу X2 7/10 1.40
17:00 Макълсфийлд Таун – Мейдстоун Юнайтед 1 6/10 1.70
17:00 Рексъм – Гейтсхед -2.5 5/10 1.75
17:00 Саутпорт – Торки Юнайтед +2.5 6/10 1.82
17:00 Солихъл Муурс – Брейнтри Таун 1X 8/10 1.35
17:00 Сътън Юнайтед – Йорк Сити 1X 7/10 1.30
17:00 Уокинг – Боръм Ууд 1X 7/10 1.30
Англия Англия – ФА Къп
14:15 Мидълзбро – Манчестър Сити 2 7/10 1.41
19:30 Арсенал – Линкълн Сити +2.5 8/10 1.22
Германия Германия – Бундеслига
16:30 Байерн Мюнхен – Айнтрахт Франкфурт +2.5 7/10 1.40
16:30 Дармщат 98 – Майнц 05 -2.5 7/10 1.68
16:30 РБ Лайпциг – Волфсбург 1 6/10 1.62
16:30 Фрайбург – Хофенхайм X2 8/10 1.40
16:30 Херта Берлин – Борусия Дортмунд 2 7/10 1.68
19:30 Инголщат – Кьолн 1X 8/10 1.38
Германия Германия – Втора Бундеслига
14:00 Вюрцбургер Кикерс – Динамо Дрезден -2.5 7/10 1.55
14:00 Хановер 96 – Мюнхен 1860 1 6/10 1.67
Испания Испания – Примера Дивисион
14:00 Валенсия – Спортинг Хихон 1 7/10 1.47
19:30 Малага – Алавес -2.5 7/10 1.60
21:45 Гранада – Атлетико Мадрид 2 5/10 1.50
Испания Испания – Сегунда Дивисион
17:00 Майорка – Луго 1X 7/10 1.22
19:00 Валядолид – Леванте -2.5 8/10 1.53
19:00 Мирандес – УКАМ Мурсия 1X 7/10 1.36
19:00 Нумансия – Реал Овиедо 1 4/10 2.10
21:30 Кордоба – Сарагоса -2.5 6/10 1.60
Италия Италия – Серия А
21:45 Дженоа – Сампдория 1X 7/10 1.43
Италия Италия – Серия Б
16:00 Бари – Фрозиноне 1 5/10 2.05
16:00 Беневенто – Виртус Ентела 1 6/10 1.83
16:00 Салернитана – Бреша 1 6/10 1.57
16:00 СПАЛ – Чезена 1 5/10 2.00
16:00 Специя – Авелино 1 6/10 1.57
16:00 Читадела – Перуджа -2.5 7/10 1.55
19:00 Латина – Карпи -2.5 8/10 1.45
Франция Франция – Лига 1
17:45 Монако – Бордо 1 8/10 1.45
21:00 Гингам – Бастия 1 6/10 1.72
21:00 Монпелие – Нант -2.5 7/10 1.68
21:00 Нанси – Лил 1X 7/10 1.36
21:00 Рен – Дижон 1 6/10 1.80
Франция Франция – Лига 2
16:00 Страсбург – Брест -2.5 8/10 1.55
Австрия Австрия – Бундеслига
17:00 Санкт Полтен – Рийд 1 3/10 2.30
19:30 Адмира Вакер М. – Ред Бул З. 2 7/10 1.44
19:30 Алтах – Матерсбург 1 5/10 1.91
19:30 Аустрия Виена – Волфсбергер 1 7/10 1.57
Беларус Беларус – Други
14:00 Торпедо Жодино – БАТЕ Борисов 2 7/10 1.62
Белгия Белгия – Първа Дивизия – Плейофи
21:00 Рьозеларе – Роял Антверпен 1X 8/10 1.44
България България – Първа ПФЛ
15:00 Черно море – Ботев Пловдив 1 6/10 1.72
17:30 ЦСКА София – Монтана 1 9/10 1.10
Гърция Гърция – Супер Лига
15:00 Пас Янина – Панайтоликос 1 6/10 1.78
17:15 Паниониос Атина – Лариса 1 7/10 1.43
19:30 Ираклис Солун – Панатинайкос 2 8/10 1.47
Дания Дания – Суперлига
17:00 Лингби – Виборг 1X 8/10 1.33
Ирландия Ирландия – Първа Дивизия
18:00 Коб Рамблърс – Шелбърн -2.5 7/10 1.55
Полша Полша – Екстракласа
16:30 Висла Плоцк – ЛКС Нечеча 1X 7/10 1.35
19:00 Рух Хожов – Лехия Гданск -2.5 6/10 1.74
21:30 Ягиелония Бялисток – Корона Келце 1 8/10 1.53
Полша Полша – Първа Лига
17:00 ГКС Тихи – Ключборк -2.5 7/10 1.70
18:00 Погон Шедълце – Гурник Забже -2.5 7/10 1.60
18:00 Стал Мелец – Олимпия Груджьондз 2 4/10 2.45
18:45 Сандеця Нови Сач – Заглембие Сосновец 1X 7/10 1.35
19:00 Висла Пулави – Вигри Сувалки -2.5 6/10 1.59
19:00 Подбескидзе – Хробри Глогов 1X 7/10 1.29
Португалия Португалия – Примейра Лига
18:00 Витория Сетубал – Фейрензе 1 5/10 2.05
20:15 Шавеш – Спортинг Брага X2 7/10 1.33
22:30 Тондела – Спортинг Лисабон 2 8/10 1.38
Португалия Португалия – Сегунда Лига
13:15 Портимонензе – Фамаликао 1 6/10 1.65
13:15 Спортинг Брага Б – Жил Висенте 1 4/10 2.00
17:00 Академика Коимбра – Фафе 1 6/10 1.63
17:00 Олянензе – Кова Да Пиедаде -2.5 8/10 1.55
17:00 Пенафиел – Визела 1 5/10 1.80
17:00 Спортинг Ковиля – Витория Гимараеш Б 1 7/10 1.72
17:00 Спортинг Лисабон Б – Академико Визеу 1 5/10 1.85
17:00 Униао Мадейра – Порто Б -2.5 6/10 1.67
17:00 Фреамунде – Варзин 1X 7/10 1.30
19:00 Санта Клара – Бенфика Б -2.5 7/10 1.62
Русия Русия – Премиер Лига
10:30 ФК Уфа – Криля Советов 1X 7/10 1.30
13:00 ЦСКА Москва – Том Томск +2.5 8/10 1.11
15:30 Рубин Казан – ФК Оренбург 1 6/10 1.85
Северна Ирландия Северна Ирландия – Премиършип
17:00 Балимина Юнайтед – Портадаун 1 6/10 1.67
17:00 Гленавон – Дънганън Суифтс 1 6/10 1.85
17:00 Коулрейн – Гленторан 1 7/10 1.56
17:00 Крусейдърс – Карик Рейнджърс 1 8/10 1.18
Словакия Словакия – Суперлига
17:30 ДАК Дунайска Стреда – Жилина 2 3/10 2.25
18:00 Ружомберок – Татран Прешов 1 8/10 1.35
18:00 Сеница – Слован Братислава 2 7/10 1.49
Словения Словения – Първа Лига
17:00 Рудар Веление – Горица -2.5 5/10 1.80
18:00 Домжале – Олимпия Любляна X2 8/10 1.45
18:00 Кръшко – Целие X2 8/10 1.32
19:00 Копер – Радомлие 1 8/10 1.31
21:15 Марибор – Алуминий Кидричево 1 7/10 1.25
Турция Турция – Супер Лига
12:30 Кардемир Карабукспор – Аданаспор 1 7/10 1.62
15:00 Османлиспор – Бурсаспор 1 7/10 1.57
18:00 Газиантепспор – Касъмпаша -2.5 5/10 1.75
18:00 Галатасарай – Генчлербирлиги 1 7/10 1.72
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
12:00 Самсунспор – Газиантеп ББ 1 6/10 1.85
15:00 Денизлиспор – Болуспор -2.5 5/10 1.75
17:30 Йени Малатияспор – Шанлъурфаспор 1 7/10 1.65
Уелс Уелс – Висша Лига
16:30 Кармартън Таун – Бангор Сити X2 7/10 1.39
16:30 Конас Кий – Кардиф Метрополитън 1 7/10 1.50
Украйна Украйна – Премиер Лига
14:00 Олимпик Донецк – Ворскла Полтава 2 7/10 1.68
14:00 Черноморец Одеса – Стал Каменское 1X 8/10 1.45
17:00 Александрия – Днипро Днепропетровск 1 5/10 1.78
17:00 Карпати Лвов – Волин Луцк 1 6/10 1.63
Унгария Унгария – НП I
16:30 Видеотон Фехервар – Диошдьор +2.5 6/10 1.73
16:30 Дебрецен – Пакш 1 6/10 1.70
16:30 Мезьокьовешд – Дюрмот 1 4/10 1.95
16:30 МТК Будапеща – Вашаш Будапеща X2 7/10 1.35
19:00 Уйпещ – Хонвед Будапеща 1X 7/10 1.45
19:00 Ференцварош – Халадаш Сомбатхей 1 7/10 1.44
Холандия Холандия – Ередивизи
19:30 АДО Ден Хааг – НЕК Ниймеген 1 5/10 2.20
20:45 Го Ахед Игълс – ПСВ Айндховен 2 7/10 1.22
20:45 Хераклес – Утрехт +2.5 6/10 1.73
21:45 Екселсиор – Хееренвеен +2.5 5/10 1.75
Хърватска Хърватска – Първа Лига
16:00 Динамо Загреб – РНК Сплит +2.5 8/10 1.53
18:00 Хайдук Сплит – Риека 2 5/10 2.00
Чехия Чехия – Първа Лига
16:00 Височина Ихлава – Карвина 1X 8/10 1.30
16:00 Дукла Прага – Баумит Яблонец 1 4/10 2.00
16:00 Прибрам – Храдец Кралове 1 3/10 2.60
16:00 Фастав Злин – Словачко 1 5/10 1.77
16:30 Збройовка Бърно – Бохемианс 1905 П. -2.5 6/10 1.57
18:45 Виктория Пилзен – Слован Либерец 1 7/10 1.44
Чехия Чехия – Национална Лига
11:15 Баник Соколов – Пардубице 1 6/10 1.80
11:15 Тринец – МАС Таборско 1 4/10 2.30
15:30 Витковице – Виктория Жижков 2 5/10 2.20
15:30 Фридек-Мистек – Баник Острава 2 7/10 1.62
Швейцария Швейцария – Суперлига
18:45 Грасхопърс – Вадуц 1 6/10 1.57
21:00 Санкт Гален – Люцерн X2 8/10 1.40
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
18:45 Киасо – Волен -2.5 7/10 1.64
20:00 Шафхаузен – Ле Монт 1 7/10 1.69
Швеция Швеция – Купа на Швеция
17:00 Йостерсунд – Трелеборг 1 7/10 1.22
19:30 ИФК Гьотеборг – Норкьопинг 1 5/10 2.00
Шотландия Шотландия – Премиършип
17:00 Абърдийн – Мъдъруел 1 7/10 1.30
17:00 Партик Тисъл – Инвърнес КТ 1 4/10 1.95
17:00 Рос Каунти – Килмарнък 1 6/10 1.90
17:00 Сейнт Джонстън – Дънди ФК 1X 7/10 1.25
17:00 Хартс – Хамилтън 1 6/10 1.62
Шотландия Шотландия – Чемпиъншип
17:00 Аяр Юнайтед – Фолкърк X2 8/10 1.25
17:00 Дъмбартън – Рейт Роувърс 1X 7/10 1.40
17:00 Сейнт Мирън – Дънфърмлин 1X 7/10 1.44
19:15 Грийнок Мортън – Куин ъф Саут 1X 7/10 1.40
Шотландия Шотландия – Първа Лига
17:00 Албион Роувърс – Еърдри 1X 7/10 1.47
17:00 Алоа Атлетик – Стенхаусмюър 1 7/10 1.53
17:00 Ливингстън – Ийст Файф 1 7/10 1.50
17:00 Питърхед – Брихин Сити 1 6/10 1.75
17:00 Странрар – Куинс парк ФК -2.5 6/10 1.80
Шотландия Шотландия – Втора Лига
17:00 Анан Атлетик – Елгин Сити X2 7/10 1.30
17:00 Арброут – Клайд 1 6/10 1.85
17:00 Берик Рейнджърс – Каудънбийт 1X 8/10 1.36
17:00 Монтроуз – Стърлинг Албиън +2.5 6/10 1.75
17:00 Форфар Атлетик – Единбург Сити 1 6/10 1.62
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
02:00 Патронато Парана – Арсенал Саранди 1 5/10 1.83
Мексико Мексико – Примера Дивисион
05:00 Веракрус – Пуебла 1X 7/10 1.36
САЩ САЩ – Висша Лига
21:00 Ню Инглънд Революшън – Орландо Сити 1 7/10 1.72
21:00 Чикаго Файър – Реал Солт Лейк 1 4/10 2.00
23:00 Ню Йорк Ред Булс – Колорадо Рапидс 1 5/10 1.80
23:30 Филаделфия Юнион – Торонто 1X 7/10 1.42
Япония Япония – Джей Лига Дивизия 1
08:00 Консадол Сапоро – Серезо Осака -2.5 6/10 1.65
08:00 Омия Ардижа – Джубило Ивата -2.5 7/10 1.65
08:00 Саган Тошу – Санфрече Хирошима X2 7/10 1.33
08:30 Албирекс Ниигата – Шимизу Ес-Пулс 1 4/10 2.45
09:00 Вегалта Сендай – Висел Кобе X2 8/10 1.32
12:00 Гамба Осака – Токио 1X 7/10 1.36

Англия прогнози: 10.03.2017

Англия Англия – Чемпиъншип
21:45 Брайтън – Дарби Каунти 1 7/10 1.85 efbet bet365

Футболни прогнози за Четвъртък, 9 Март, 2017

Лига Европа Лига Европа
20:00 ФК Копенхаген – Аякс 1X 5/10 1.40
20:00 ФК Ростов – Манчестър Юнайтед 2 5/10 1.80
22:05 КАА Гент – Генк 1 6/10 1.90
22:05 Лион – Рома 1X 7/10 1.42
22:05 Олимпиакос – Бешикташ -2.5 6/10 1.60
Исландия Исландия – Други
20:00 ХК Коупавогюр – Валур Рейкявик 2 8/10 1.32
Литва Литва – А Лига
18:00 Стумбрас Каунас – Судува Мариямполе 2 7/10 1.68
Боливия Боливия – Професионална Лига
02:00 Реал Потоси – Насионал Потоси 2 3/10 2.40
Бразилия Бразилия – Купа на Бразилия
00:30 Гояс GO – Куяба MT 1 6/10 1.67
00:30 Парана Клуб PR – Баия BA 2 4/10 2.45
00:30 Сао Пауло SP – АВС RN 1 8/10 1.25
Иран Иран – Про Лига
14:00 Машин Сази Табриз – Санат Нафт Абадан 1X 7/10 1.45
16:00 Зоб Ахан Исфахан – Нафт Техеран 1 4/10 2.03
16:00 Персеполис Техеран – Естеглал Хузестан 1 6/10 1.57
Колумбия Колумбия – Копа Колумбия
02:30 Алианса Петролера – Атлетико Б. 1X 7/10 1.36
22:00 Реал Картахена – Хуниор Баранкиля 2 6/10 1.80
Коста Рика Коста Рика – Примера Дивисион
04:00 Депортиво Саприса – Картахинес 1 8/10 1.44
04:00 Ередиано – ЛД Алахуеленсе 1 7/10 1.53
04:00 Мунисипал Либерия – Лимон X2 7/10 1.42
04:00 Перес Селедон – Сантос де Гуапилес 1 4/10 2.10
Мексико Мексико – Копа Мексико
03:00 Депортиво Толука – Монаркас Морелия 1 7/10 1.70
03:00 Леон – Крус Асул 1 4/10 2.15
05:00 Некакса Агуаскалиентес – Сантос Лагуна X2 7/10 1.44
05:00 Тихуана – Америка Мексико -2.5 5/10 1.80
ОАЕ ОАЕ – Премиер Дивизия
15:40 Ал Шарджа – Ал Итихад Калба 1X 7/10 1.45
18:30 Ал Вахда Абу Даби – Бани Яс 1 7/10 1.67
Парагвай Парагвай – Примера Дивисион
00:00 Спортиво Лукеньо – Олимпия Асунсион 2 5/10 1.90
Перу Перу – Други
00:45 Академия Кантолао – Спорт Росарио 1X 7/10 1.26
03:00 Алианса Лима – Универсидад де К. 1 7/10 1.64
22:30 Комерсиантес Унидос – Университарио де Д. 1 4/10 2.25
Саудитска Арабия Саудитска Арабия – Професионална Лига
17:50 Ал Таавон – Ал Етифак Дамам 1 5/10 1.88
19:35 Ал Вехда Мека – Ал Ахли Джеда 2 7/10 1.49
19:35 Ал Хилал Рияд – Ал Фатех +2.5 7/10 1.41
Сингапур Сингапур – С-Лига
13:30 Албирекс Ниигата СИНГ – Бруней ДПММ 1 5/10 1.83
Копа Либертадорес Копа Либертадорес
00:30 Годой Крус – Атлетико MG -2.5 7/10 1.55
00:30 Спорт Бойс Уорнес – Либертад Асунсион -2.5 7/10 1.60
02:45 Атлетико Тукуман – Палмейрас SP 1 4/10 2.51
02:45 Фламенго RJ – Сан Лоренцо де Алмагро 1 7/10 1.70
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи – Клубни
13:00 Лилестрьом – Согндал 1 4/10 2.05

Футболни прогнози за Вторник, 7 Март, 2017

Шампионска Лига Шампионска Лига
21:45 Арсенал – Байерн Мюнхен X2 7/10 1.36
Англия Англия – Чемпиъншип
21:45 Бирмингам – Уигън 1X 7/10 1.33
21:45 Бристъл Сити – Норич X2 7/10 1.40
21:45 Дарби Каунти – Престън 1 6/10 1.87
21:45 Ипсуич – Уулвърхямптън 1X 7/10 1.42
21:45 Куинс Парк Рейнджърс – Барнзли 1X 7/10 1.29
21:45 Нотингам Форест – Брентфорд 1X 8/10 1.38
21:45 Родъръм Юнайтед – Брайтън 2 8/10 1.50
21:45 Фулъм – Лийдс 1 5/10 1.85
21:45 Хъдърсфийлд – Астън Вила -2.5 6/10 1.62
22:00 Рединг – Нюкасъл X2 7/10 1.29
Англия Англия – Първа Лига
21:45 Оксфорд Юнайтед – Шефилд Юнайтед X2 7/10 1.25
21:45 Уолсол – Честърфийлд 1 7/10 1.72
21:45 Чарлтън – Скънторп 1X 7/10 1.42
Англия Англия – Втора Лига
21:30 Плимут – Блекпул 1 4/10 1.95
21:45 Кроули Таун – Портсмут 2 5/10 1.77
Англия Англия – Национална Лига
21:45 Бароу – Транмиър Роувърс X2 7/10 1.40
21:45 Брейнтри Таун – Линкълн Сити -2.5 7/10 1.72
Франция Франция – Лига Национал
21:00 Белфор – Шатору X2 7/10 1.40
Полша Полша – Екстракласа
19:00 Гурник Ленчна – Заглембие Любин -2.5 7/10 1.71
Словения Словения – Първа Лига
17:00 Горица – Марибор X2 7/10 1.28
Финландия Финландия – Купа на Финландия
15:00 Илвес Тампере – КуПС Куопио 1 3/10 2.25
18:30 Хака – МП Микели 1 7/10 1.26
Шотландия Шотландия – Чемпиъншип
21:45 Дънфърмлин – Куин ъф Саут 1X 7/10 1.32
Шотландия Шотландия – Първа Лига
21:45 Ливингстън – Албион Роувърс +2.5 7/10 1.57
Шотландия Шотландия – Втора Лига
21:45 Берик Рейнджърс – Клайд +2.5 6/10 1.63
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
00:00 Патронато Парана – Арсенал Саранди 1 5/10 1.78
02:15 Сан Мартин С. – Хуракан Буенос А. -2.5 7/10 1.50
Колумбия Колумбия – Примера А
03:00 Рионегро – Кортулуа 1 7/10 1.58
Чили Чили – Примера Дивисион
01:30 О’Хигинс Ранкагуа – Универсидад де К. 1 6/10 1.65
Копа Либертадорес Копа Либертадорес
22:15 Депортес Икике – Гуарани Асунсион 1 5/10 1.85

Херта – Борусия Дортмунд

Байерн Мюнхен – Айнтрахт

Интер – Аталанта 12.03

Реал Сосиедад – Атл. Билбао 12.03

Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство