Англия прогнози

Онлайн Казино

Футболни залози

1xBET Регистрация

Category Archives: Прогнози за утре

Футболни прогнози за Понеделник, 17 Април, 2017

Англия Англия – Премиършип
22:00 Мидълзбро – Арсенал 2 7/10 1.57
Англия Англия – Чемпиъншип
16:45 Фулъм – Астън Вила 1 6/10 1.82
17:00 Барнзли – Брентфорд X2 7/10 1.40
17:00 Бирмингам – Бъртън Албион 1X 8/10 1.36
17:00 Блекбърн – Бристъл Сити 1X 7/10 1.38
17:00 Ипсуич – Нюкасъл 2 6/10 1.73
17:00 Кардиф – Нотингам Форест 1X 8/10 1.38
17:00 Куинс Парк Рейнджърс – Шефилд Уензди X2 7/10 1.30
17:00 Лийдс – Уулвърхямптън 1 6/10 1.83
17:00 Престън – Норич 1X 7/10 1.48
17:00 Рединг – Родъръм Юнайтед 1 7/10 1.40
Англия Англия – Първа Лига
14:15 Шефилд Юнайтед – Брадфорд Сити 1X 7/10 1.29
17:00 Бристол Роувърс – Олдъм 1 6/10 1.90
17:00 Нортхямптън Таун – Шросбъри Таун 1X 7/10 1.36
17:00 Оксфорд Юнайтед – Порт Вейл 1 5/10 1.91
17:00 Рочдейл – Ковънтри 1 7/10 1.48
17:00 Саутенд – Милтън 1 6/10 1.85
17:00 Скънторп – Честърфийлд 1 7/10 1.32
17:00 Уолсол – Суиндън -2.5 6/10 1.75
17:00 Флийтууд Таун – Милоул 1X 7/10 1.53
17:00 Чарлтън – Джилингам 1X 7/10 1.29
Англия Англия – Втора Лига
15:00 Челтнъм Таун – Гримсби Таун +2.5 6/10 1.80
17:00 Акрингтън Стенли – Кроули Таун 1 6/10 1.68
17:00 Барнет – Уикъмб X2 7/10 1.53
17:00 Донкастър – Блекпул +2.5 5/10 1.80
17:00 Йоувил – Крю Александра +2.5 6/10 1.80
17:00 Карлайл – Стивънидж Бороу 1X 7/10 1.53
17:00 Кембридж Юнайтед – Екзитър 1X 7/10 1.42
17:00 Лейтън Ориент – Хартлипул X2 7/10 1.35
17:00 Мансфийлд Таун – Лутън Таун X2 8/10 1.45
17:00 Моркамб – Колчестър X2 7/10 1.50
17:00 Нотс Каунти – Портсмут 2 5/10 1.75
17:00 Плимут – Нюпорт Каунти 1 7/10 1.62
Англия Англия – Национална Лига
17:00 Алдършот Таун – Доувър Атлетик 1X 7/10 1.38
17:00 Бароу – Норт Фериби Юнайтед 1 7/10 1.36
17:00 Гайзли – Транмиър Роувърс 2 7/10 1.62
17:00 Гейтсхед – Линкълн Сити 2 6/10 1.83
17:00 Дагенъм и Редбридж – Сътън Юнайтед 1 6/10 1.83
17:00 Ийстли – Бромли 1X 7/10 1.32
17:00 Йорк Сити – Рексъм 1 6/10 1.62
17:00 Макълсфийлд Таун – Солихъл Муурс 1 6/10 1.62
17:00 Мейдстоун Юнайтед – Боръм Ууд 1 4/10 2.10
17:00 Саутпорт – Форест Грийн Роувърс +2.5 8/10 1.50
17:00 Торки Юнайтед – Брейнтри Таун 1 4/10 2.00
17:00 Честър – Уокинг 1X 8/10 1.53
Германия Германия – Втора Бундеслига
21:15 Арминия Билефелд – Щутгарт 2 5/10 2.07
Испания Испания – Примера Дивисион
21:45 Алавес – Виляреал X2 7/10 1.38
Испания Испания – Сегунда Дивисион
21:00 Леванте – Реус Депортиу 1 7/10 1.67
Италия Италия – Серия Б
13:30 СПАЛ – Трапани 1 6/10 1.68
16:00 Бреша – Беневенто 2 3/10 2.30
16:00 Верона – Читадела 1 6/10 1.67
16:00 Виртус Ентела – Тернана 1 6/10 1.77
16:00 Виченца – Про Верчели 1 5/10 2.05
16:00 Карпи – Бари 1 5/10 2.20
16:00 Перуджа – Асколи 1 8/10 1.52
16:00 Салернитана – Латина 1 7/10 1.55
16:00 Фрозиноне – Новара 1 5/10 1.75
19:00 Пиза – Авелино -2.5 7/10 1.38
21:30 Чезена – Специя 1X 7/10 1.24
Франция Франция – Лига 2
21:45 Страсбург – Аячо 1 6/10 1.59
Австрия Австрия – Ерсте Лига
19:30 Блау-Вайс Линц – ЛАСК Линц 2 6/10 1.65
Норвегия Норвегия – Типелиген
19:00 Бран Берген – Хаугесунд 1 5/10 1.80
19:00 Молде – Волеренга Осло 1 6/10 1.69
19:00 Олесунд – Лилестрьом 1 4/10 2.30
19:00 Сандефьорд – Кристиансунд 1X 8/10 1.35
19:00 Согндал – Стрьомгодсет X2 7/10 1.40
19:00 Стабек – Сарпсборг 08 X2 7/10 1.40
21:00 Викинг Ставангер – Розенборг 2 7/10 1.45
21:00 Од БК – Тромсьо 1 7/10 1.58
Норвегия Норвегия – Адеколиген
16:00 Санднес – Фредрикстад 1 7/10 1.52
19:00 Бодо Глимт – Елверум 1 8/10 1.36
19:00 Ранхайм – Арендал 1 6/10 1.72
19:00 Старт Кристиансанд – Осане 1 7/10 1.44
19:00 Тромсдален – Конгсвингер X2 8/10 1.45
19:00 Уленсакер Киса – Стрьомен 1X 8/10 1.33
19:00 Флурьо – Левангер 1X 8/10 1.41
Полша Полша – Екстракласа
16:30 Легия Варшава – Корона Келце 1 7/10 1.25
16:30 ЛКС Нечеча – Пяст Гливице 1 6/10 1.90
19:00 Висла Краков – Заглембие Любин 1X 7/10 1.29
19:00 Лехия Гданск – Арка Гдиня 1 8/10 1.55
Португалия Португалия – Примейра Лига
22:00 Насионал Мадейра – Морейрензе -2.5 7/10 1.60
Русия Русия – Първа Дивизия
11:00 СКА-Хабаровск – Зенит Санкт П. 1 6/10 1.57
14:00 ФК Тамбов – Волгар Астрахан -2.5 7/10 1.44
15:00 Сибир Новосибирск – Динамо Москва 2 6/10 1.68
15:00 Спартак Москва 2 – Луч-Енергия В. 1 6/10 1.70
18:00 Мордовия Саранск – Енисей Красноярск -2.5 7/10 1.52
18:00 Сокол Саратов – Нефтехимик Нижнекамск 1 5/10 2.00
18:00 ФК Тосно – Спартак Налчик 1 8/10 1.40
19:00 Кубан Краснодар – ФК Тюмен 1 5/10 1.75
19:00 Факел Воронеж – Шинник Ярославл 1X 7/10 1.35
19:00 ФК Химки – Балтика Калининград 1 3/10 2.25
Словения Словения – Първа Лига
17:00 Алуминий Кидричево – Копер -2.5 6/10 1.71
19:00 Домжале – Кръшко 1 7/10 1.29
21:15 Олимпия Любляна – Радомлие +2.5 7/10 1.49
Финландия Финландия – Вейкауслига
16:00 КуПС Куопио – Интер Турку -2.5 6/10 1.57
16:00 РоПС Рованиеми – ВПС Вааса 1 4/10 2.45
Холандия Холандия – Ерсте Дивизи
15:30 Ваалвийк – Алмере Сити 2 4/10 2.15
15:30 ВВВ Венло – Еммен 1 7/10 1.34
15:30 Волендам – Ахил ’29 1 9/10 1.20
15:30 Де Граафшап – МВВ Маастрихт 1 6/10 1.91
15:30 Дордрехт – Телстар +2.5 8/10 1.55
15:30 Йънг ПСВ – Йънг Аякс 1 3/10 2.40
15:30 Йънг Утрехт – Камбур 2 8/10 1.44
15:30 НАК Бреда – ФК Айндховен 1 7/10 1.68
15:30 Фортуна Ситард – ФК Ос 1 7/10 1.62
15:30 Хелмонд Спорт – Ден Бош +2.5 6/10 1.57
Чехия Чехия – Първа Лига
18:30 Славия Прага – Храдец Кралове 1 7/10 1.25
Швейцария Швейцария – Суперлига
14:45 Йънг Бойс – Грасхопърс 1 7/10 1.55
14:45 Лугано – Тун 1X 7/10 1.36
17:00 Люцерн – Санкт Гален 1 7/10 1.57
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
16:00 Волен – Шафхаузен 1 6/10 1.85
16:00 Ксамакс – Киасо 1 7/10 1.48
16:00 Цюрих – Аарау 1 8/10 1.35
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
16:00 АИК Стокхолм – Хамарби 1 7/10 1.57
16:00 Калмар – Йонкьопинг Содра 1 5/10 1.85
18:30 ИФК Гьотеборг – АФК Ескилстюна 1 7/10 1.33
18:30 Норкьопинг – Сириус 1 7/10 1.50
Швеция Швеция – Суперетан Лига
16:00 Фрей Тебю – Йостерс 1X 7/10 1.43
16:00 Хелзинборг – Йефле 1 6/10 1.59
18:00 Фалкенберг – Дегерфорш 1 5/10 1.87
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
00:15 Бока Хуниорс – Патронато Парана 1 7/10 1.40
00:20 Килмес Буенос Айрес – Колон Санта Фе 1X 7/10 1.36
02:15 Тигре Виктория – Ривър Плейт X2 7/10 1.32
02:30 Унион Санта Фе – Дефенса и Хустисия 1 4/10 2.15
Боливия Боливия – Професионална Лига
00:15 Сан Хосе Оруро – Насионал Потоси 1X 7/10 1.30
02:30 Ориенте Петролеро – Боливар Ла Пас X2 8/10 1.40
Бразилия Бразилия – Кампеонато Паулища
01:00 Сао Пауло SP – Коринтианс SP 1X 8/10 1.30
Еквадор Еквадор – Серия А
01:30 Емелек Гуаякил – Барселона Гуаякил -2.5 6/10 1.71
Колумбия Колумбия – Примера А
00:00 Алианса Петролера – Атлетико Уила -2.5 7/10 1.61
01:15 Америка де Кали – Онсе Калдас 1 6/10 1.90
02:00 Рионегро – Индепендиенте Меделин -2.5 7/10 1.70
Мексико Мексико – Примера Дивисион
02:00 Пуебла – Крус Асул X2 8/10 1.35
Чили Чили – Примера Дивисион
00:00 Антофагаста – Универсидад де Чили +2.5 6/10 1.72
02:30 Аудакс И. – Универсидад К. 2 5/10 2.15

Футболни прогнози за Четвъртък, 13 Април, 2017

Лига Европа Лига Европа
22:05 Андерлехт – Манчестър Юнайтед 2 5/10 1.95
22:05 Лион – Бешикташ 1 7/10 1.59
Англия Англия – Чемпиъншип
21:45 Уигън – Барнзли 1 4/10 2.04
Англия Англия – Първа Лига
21:45 Бъри – Рочдейл X2 8/10 1.42
Италия Италия – Лега Про – Група А
15:30 Витербезе – Алесандрия -2.5 6/10 1.65
15:30 Олбия – Карарезе 1 3/10 2.45
15:30 Расинг Рома – Пиаченца X2 8/10 1.30
15:30 Ренате – Пистоезе 1 5/10 1.91
17:30 Лупа Рома – Арецо -2.5 6/10 1.62
19:30 Понтедера – Джиана Ерминио -2.5 6/10 1.64
21:30 Ливорно – Тутокуойо 1 6/10 1.60
21:30 Лукезе – Сиена -2.5 7/10 1.63
21:30 Прато – Кремонезе 2 5/10 1.90
21:30 Про Пиаченца – Комо 1X 7/10 1.33
България България – Група за Титлата
19:30 Локомотив Пловдив – ЦСКА София 2 6/10 1.85
България България – Група Б за Изпадане
17:00 Локомотив Горна О. – Нефтохимик Бургас -2.5 7/10 1.72
Гърция Гърция – Футболна Лига
16:00 Егиниакос – Панелевсиниакос 1 6/10 1.67
Гърция Гърция – Купа на Гърция
19:30 Олимпиакос – АЕК Атина 1 7/10 1.65
Дания Дания – Първа Дивизия
14:45 Фремад Амагер – Вендсисел X2 7/10 1.35
17:00 Вейле – Нюкьобинг 1X 8/10 1.29
17:00 Кьоге – Хелзингор 1X 7/10 1.36
17:00 Нествед – Роскилде X2 7/10 1.30
17:00 Фредериция – Скиве 1 5/10 1.95
Дания Дания – Купа на Дания
19:30 Рандерс – Брьондби X2 7/10 1.29
Дания Дания – Плейофи
15:00 Брабранд – Хвидовре 1X 7/10 1.28
16:00 Брьоншой – Тистед 2 5/10 1.79
Израел Израел – Група за Промоция
16:00 Апоел Катамон Й. – Бейтар Тел А. 1 5/10 2.15
Кипър Кипър – Група за Титлата
16:00 Аполон Лимасол – Апоел Никозия 1X 8/10 1.38
Кипър Кипър – Група за Изпадане
16:00 Неа Саламина – Докса Катокопия 2 4/10 2.10
Литва Литва – А Лига
18:00 Судува Мариямполе – Кауно Жалгирис 1 7/10 1.25
20:00 ФК Тракай – Утенис Утена 1 8/10 1.30
Полша Полша – Първа Лига
21:45 ГКС Катовице – Миедж Легница 1X 8/10 1.32
Сърбия Сърбия – Суперлига
18:00 Вождовац Белград – Чукарички 2 7/10 1.58
18:00 Металац – Рад Белград 1X 8/10 1.32
18:00 Напредак Крушевац – Бачка Бачка П. 1 7/10 1.45
18:00 Радник Сурдулица – Войводина 2 5/10 1.95
18:00 Раднички Ниш – Явор Иваница 1 6/10 1.65
18:00 ФК Нови Пазар – Партизан Белград 2 8/10 1.20
18:00 Цървена Звезда Белград – Борац Чачак +2.5 8/10 1.40
Швеция Швеция – Купа на Швеция
17:00 Йостерсунд – Норкьопинг 1X 7/10 1.36
Бахрейн Бахрейн – Висша Лига
17:15 Ал Мухарак – Ал Наджма 1 7/10 1.58
19:30 Ал Хид – Ал Рифа -2.5 6/10 1.65
Бразилия Бразилия – Купа на Бразилия
03:45 Интернасионал RS – Коринтианс SP 1X 8/10 1.33
03:45 Спорт Ресифе PE – Жойнвил SC 1 7/10 1.36
Гватемала Гватемала – Лига Насионал
01:00 Петапа – Депортиво Карча 1 7/10 1.33
03:00 Комуникасионес – Сучитепекес 1 6/10 1.57
05:00 Кселаху – Миктлан 1 7/10 1.57
21:00 Маркуензе – Малакатеко 1 4/10 2.00
Ел Салвадор Ел Салвадор – Примера Дивисион
01:00 Санта Текла – Фирпо Усулутан 1 5/10 1.87
Колумбия Колумбия – Копа Колумбия
03:30 Хуниор Баранкиля – Хагуарес де К. 1 8/10 1.40
03:45 Америка де Кали – Депортиво Кали +2.5 6/10 1.80
Коста Рика Коста Рика – Примера Дивисион
05:00 Депортиво Саприса – Перес Селедон 1 7/10 1.36
05:00 Кармелита – Сантос де Гуапилес 1 4/10 2.45
05:00 Картахинес – Белен Сигло XXI 1 7/10 1.44
05:00 Лимон – Ередиано 2 6/10 1.91
05:00 Сан Карлос – ЛД Алахуеленсе -2.5 7/10 1.73
05:00 Универсидад де К. – Мунисипал Либерия 1 3/10 2.30
Мексико Мексико – Примера Дивисион
03:00 Керетаро – Тихуана 1X 7/10 1.43
03:30 Сантос Лагуна – Монтерей X2 8/10 1.38
05:00 Америка Мексико – Некакса А. 1 6/10 1.63
05:06 Пачука – Монаркас Морелия 1 6/10 1.60
05:30 Атлас Гуадалахара – Пумас УНАМ М. 1X 7/10 1.34
Хондурас Хондурас – Национална Лига
00:30 Маратон Сан П. – Мотагуа Тегусигалпа 1X 7/10 1.28
02:00 Олимпия Тегусигалпа – Реал Еспаня 1 7/10 1.57
03:00 Хутикалпа – Вида Ла Сейба 1 4/10 2.00
04:15 Хондурас Прогресо – Социал Сол О. 1 4/10 2.00
04:30 Платенсе – Реал Сосиедад Токоа 1X 8/10 1.35
Южна Африка Южна Африка – Висша Лига
19:00 Мамелоди Съндаунс – СуперСпорт Юнайтед 1X 7/10 1.23
19:00 Платинум Старс – Кейптаун Сити X2 7/10 1.29
Копа Либертадорес Копа Либертадорес
01:30 Гуарани Асунсион – Замора Баринас 1 8/10 1.45
03:00 Универсидад Католика – Сан Лоренцо д. 1X 7/10 1.31
03:45 Палмейрас SP – Пенярол Монтевидео 1 7/10 1.28
03:45 Фламенго RJ – Атлетико PR 1 8/10 1.50

Футболни прогнози за Понеделник, 10 Април, 2017

Англия Англия – Премиършип
22:00 Кристъл Палас – Арсенал 2 5/10 1.82
Италия Италия – Серия Б
21:30 Новара – Верона -2.5 6/10 1.60
Италия Италия – Лега Про – Група В
21:30 Албинолефе – Самбенедетезе 1X 7/10 1.38
Франция Франция – Лига 2
21:45 Аячо – Ланс 2 3/10 2.45
Азербайджан Азербайджан – Висша Лига
14:00 Зира Баку – Интер Баку X2 8/10 1.40
16:30 АЗАЛ ПФК Баку – Сумгаит 2 7/10 1.58
Беларус Беларус – Премиер Лига
17:30 ФК Слуцк – Торпедо Жодино X2 8/10 1.27
България България – Група А за Изпадане
20:00 Верея Стара Загора – Славия -2.5 5/10 1.80
Дания Дания – Група Б за Изпадане
20:00 Орхус – Силкеборг 1X 7/10 1.30
Норвегия Норвегия – Типелиген
20:00 Кристиансунд – Бран Берген -2.5 7/10 1.62
Полша Полша – Екстракласа
19:00 Корона Келце – Рух Хожов 1 5/10 2.10
Португалия Португалия – Примейра Лига
22:00 Маритимо – Шавеш 1X 8/10 1.25
Португалия Португалия – Сегунда Лига
18:00 Витория Гимараеш Б – Визела 1 6/10 1.72
Румъния Румъния – Група за Титлата
20:30 Астра Гюргево – Динамо Букурещ 1X 7/10 1.25
Румъния Румъния – Група за Изпадане
18:00 Конкордия Кяжна – Газ Метан Медиаш X2 7/10 1.40
Русия Русия – Премиер Лига
15:00 Том Томск – Рубин Казан 2 7/10 1.22
17:30 Урал Свердловска област – ФК Оренбург 1X 7/10 1.36
Турция Турция – Супер Лига
20:00 Истанбул Башакшехир – Галатасарай 1X 7/10 1.30
20:00 Касъмпаша – Коняспор 1X 8/10 1.28
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
15:30 Алтънорду – Газиантеп ББ 1 7/10 1.65
18:30 Елязъгспор – Сивасспор -2.5 6/10 1.67
Финландия Финландия – Вейкауслига
18:30 ХИК Хелзинки – КуПС Куопио 1 7/10 1.29
Холандия Холандия – Ерсте Дивизи
21:00 Йънг ПСВ – Волендам 1X 7/10 1.40
21:00 Йънг Утрехт – ФК Ос 1X 7/10 1.35
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
20:45 Ле Монт – Цюрих 2 7/10 1.45
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
20:00 Елфсборг – АИК Стокхолм 1X 7/10 1.38
Швеция Швеция – Суперетан Лига
20:00 Атвидаберг – Фрей Тебю -2.5 6/10 1.75
20:00 Йостерс – Сирианска Сьодертале 1X 5/10 1.30
Египет Египет – Висша Лига
17:00 Асуан – Ел Джаиш Кайро -2.5 7/10 1.55
20:00 Замалек Кайро – ЕНППИ Кайро 1 7/10 1.58
23:30 Комерсиантес Унидос – Спорт Уанкайо 1 5/10 1.90
Шампионска Лига Азия Шампионска Лига Азия
17:30 Персеполис Техеран – Ал-Райян 1 5/10 1.75
18:45 Ал Джазира Абу Даби – Ал Фатех 1 6/10 1.76
20:00 Ал Хилал Рияд – Ал Вахда Абу Даби 1 7/10 1.44

Футболни прогнози за Петък, 31 Март, 2017

Англия Англия – Чемпиъншип
21:45 Дарби Каунти – Куинс Парк Рейнджърс 1X 9/10 1.20
Германия Германия – Бундеслига
21:30 Херта Берлин – Хофенхайм X2 8/10 1.43
Германия Германия – Втора Бундеслига
19:30 Ерцгебирге Ауе – Санкт Паули 1X 7/10 1.42
19:30 Нюрнберг – Карлсруе 1X 7/10 1.28
19:30 Фортуна Дюселдорф – Мюнхен 1860 -2.5 6/10 1.60
Испания Испания – Сегунда Дивисион
21:00 Алкоркон – Майорка 1X 8/10 1.29
Италия Италия – Серия Б
20:00 Авелино – СПАЛ 2 4/10 2.38
22:00 Чезена – Фрозиноне 1X 8/10 1.36
Франция Франция – Лига 1
20:00 Гингам – Нанси 1 5/10 1.88
Франция Франция – Лига 2
21:00 Амиен – Клермонт Фут 1X 7/10 1.21
21:00 Газелек Аячо – Бурж-Перона 1 6/10 1.71
21:00 Лавал – Аячо -2.5 7/10 1.44
21:00 Льо Авър – Реймс 1X 7/10 1.35
21:00 Ним – Валансиен 1 6/10 1.85
21:00 Троа – Орлеан 1 5/10 1.85
21:00 Тур – Ред Стар Париж 1 6/10 1.85
21:00 Шамоа Ниор – Оксер 1 4/10 2.15
Австрия Австрия – Ерсте Лига
19:30 Блау-Вайс Линц – Капфенберг 1 6/10 1.83
19:30 Винер Нойщат – Аустрия Лустенау 2 7/10 1.60
19:30 ВСГ Ватенс – Лиферинг Залцбург X2 7/10 1.31
19:30 Флоридсдорфер АК – ЛАСК Линц 2 8/10 1.45
21:30 Хорн – Вакер Инсбрук 1X 8/10 1.36
България България – Първа ПФЛ
17:30 Пирин Благоевград – Нефтохимик Бургас 1 6/10 1.85
Израел Израел – Лига Леумит
16:00 Апоел Акре – Бейтар Тел Авив Рамла 1 6/10 1.80
16:00 Апоел Афула – Апоел Йерусалим 1 7/10 1.74
16:00 Апоел Катамон Й. – Макаби Назарет 1X 7/10 1.32
16:00 Апоел Назарет Илит – Ирони Нешер -2.5 7/10 1.60
16:00 Апоел Петах Т. – Апоел Рамат Х. 1 6/10 1.80
16:00 Апоел Рамат Ган – Макаби Херцлия 1 6/10 1.72
16:00 Апоел Ришон Лецион – Макаби Нетаня 2 7/10 1.62
16:00 Макаби Шаараим – Апоел Бней Лод 1X 8/10 1.42
Ирландия Ирландия – Висша Дивизия
21:30 Дъндолк – Дрогеда Юнайтед 1 9/10 1.20
21:45 Голуей ФК – Слиго Роувърс 1X 8/10 1.36
21:45 Дери Сити – Брей Уондърърс 1 6/10 1.90
21:45 Лимерик – Корк Сити 2 6/10 1.70
22:00 Шамрок Роувърс – Фин Харпс 1 7/10 1.35
Ирландия Ирландия – Първа Дивизия
21:45 Атлон Таун – Кабинтили X2 7/10 1.27
21:45 Шелбърн – Уексфорд Ютс 1 6/10 1.90
Полша Полша – Екстракласа
19:00 Шльонск Вроцлав – Корона Келце -2.5 5/10 1.80
21:30 Висла Краков – Лех Познан -2.5 6/10 1.80
Полша Полша – Първа Лига
19:30 Олимпия Груджьондз – Сандеця Нови Сач 1X 8/10 1.31
20:00 Вигри Сувалки – ГКС Тихи 1 5/10 1.90
20:00 Хробри Глогов – Стал Мелец 1 4/10 2.30
21:45 ГКС Катовице – Подбескидзе 1 4/10 1.95
Португалия Португалия – Примейра Лига
21:00 Шавеш – Пасош Ферейра 1X 8/10 1.30
23:00 Насионал Мадейра – Витория Гимараеш X2 7/10 1.32
Русия Русия – Премиер Лига
19:30 Анжи Махачкала – Урал Свердловска о. 1X 7/10 1.25
Сърбия Сърбия – Суперлига
18:00 Металац – Чукарички -2.5 6/10 1.65
Холандия Холандия – Ерсте Дивизи
21:00 Алмере Сити – Телстар 1 7/10 1.44
21:00 Ваалвийк – Волендам X2 8/10 1.42
21:00 ВВВ Венло – НАК Бреда 1 6/10 1.66
21:00 Де Граафшап – Йънг ПСВ 1 5/10 1.80
21:00 Камбур – Еммен 1 7/10 1.50
21:00 ФК Айндховен – Ден Бош 1 6/10 1.75
21:00 ФК Ос – Ахил ’29 1 7/10 1.55
21:00 Хелмонд Спорт – Дордрехт 1 6/10 1.83
Хърватска Хърватска – Първа Лига
19:00 Интер Запрешич – Хайдук Сплит 2 6/10 1.80
Чехия Чехия – Първа Лига
21:15 Млада Болеслав – Баумит Яблонец 1 6/10 1.62
Чехия Чехия – Национална Лига
19:00 Сигма Оломоуц – Тринец 1 6/10 1.35
19:00 Усти над Лабем – Чешке Будьовице X2 7/10 1.45
20:00 Зноймо – Простейов 1 8/10 1.23
Шотландия Шотландия – Премиършип
21:45 Дънди ФК – Абърдийн 2 7/10 1.53

Футболни прогнози за Вторник, 28 Март, 2017

Световно Първенство Световно Първенство
09:35 Нова Зеландия – Фиджи +2.5 7/10 1.50
12:00 Австралия – ОАЕ 1 8/10 1.30
13:35 Япония – Тайланд +2.5 7/10 1.32
14:00 Южна Корея – Сирия 1 9/10 1.20
15:00 Иран – Китай 1 6/10 1.57
16:00 Узбекистан – Катар 1 5/10 1.75
23:00 Боливия – Аржентина 2 5/10 1.80
23:00 Еквадор – Колумбия -2.5 7/10 1.70
23:00 Хондурас – Коста Рика 2 3/10 2.40
Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи – Национални
13:00 Египет – Того 1 8/10 1.29
19:00 Албания – Босна и Херцеговина X2 7/10 1.38
19:00 Грузия – Латвия 1X 7/10 1.25
19:00 Естония – Хърватска 2 7/10 1.50
19:00 Македония – Беларус 1 3/10 2.70
19:00 Русия – Белгия X2 7/10 1.38
20:00 Южна Африка – Ангола 1 8/10 1.30
21:00 Камерун – Гвинея -2.5 7/10 1.55
21:00 Люксембург – Кабо Верде X2 8/10 1.35
21:00 Мароко – Тунис 1 5/10 1.90
21:45 Австрия – Финландия 1 7/10 1.44
21:45 Ирландия – Исландия 1X 7/10 1.31
21:45 Португалия – Швеция 1 7/10 1.62
21:45 Холандия – Италия X2 8/10 1.43
22:00 Франция – Испания 1X 8/10 1.33
Англия Англия – Първа Лига
21:45 Оксфорд Юнайтед – Бъри 1 5/10 1.90
21:45 Уимбълдън – Рочдейл X2 7/10 1.41
Англия Англия – Втора Лига
21:45 Акрингтън Стенли – Кембридж Юнайтед -2.5 6/10 1.72
Англия Англия – Национална Лига
21:45 Макълсфийлд Таун – Йорк Сити 1 6/10 1.80
21:45 Солихъл Муурс – Торки Юнайтед +2.5 5/10 1.83
21:45 Сътън Юнайтед – Линкълн Сити 2 5/10 1.83
21:45 Транмиър Роувърс – Доувър Атлетик 1 6/10 1.75
21:45 Честър – Бароу +2.5 6/10 1.84
Германия Германия – Трета Лига
20:00 Шпортфройнде Лоте – Холщайн Кил 1X 8/10 1.44
Румъния Румъния – Купа на Румъния
20:30 Поли Тимишоара – Клуж 2 8/10 1.55
Унгария Унгария – Купа на Унгария
19:00 Мезьокьовешд – Солнок 1 7/10 1.38
Шотландия Шотландия – Чемпиъншип
21:45 Дънди Юнайтед – Аяр Юнайтед 1 7/10 1.45
Шотландия Шотландия – Първа Лига
21:45 Албион Роувърс – Ийст Файф -2.5 5/10 1.75
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
01:00 Велес Сарсфийлд – Хуракан Буенос А. 1X 7/10 1.25
03:15 Талерес Кордоба – Олимпо Баия Бланка 1 6/10 1.78
Купа на Азия Купа на Азия
15:00 Филипини – Непал 1 9/10 1.20
18:00 Ливан – Хонконг 1 8/10 1.32
19:00 Бахрейн – Сингапур 1 8/10 1.30
19:00 Йемен – Таджикистан -2.5 5/10 1.78
Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство