Англия прогнози

Онлайн Казино

Футболни залози

1xBET Регистрация

Category Archives: Прогнози за утре

Футболни прогнози за Петък, 28 Април, 2017

Германия Германия – Бундеслига
21:30 Байер Леверкузен – Шалке 04 +2.5 6/10 1.75
Германия Германия – Втора Бундеслига
19:30 Бохум – Динамо Дрезден 1X 6/10 1.40
19:30 Санкт Паули – Хайденхайм -2.5 6/10 1.65
19:30 Унион Берлин – Зандхаузен 1 7/10 1.55
Германия Германия – Трета Лига
20:00 Фортуна Кьолн – Падерборн 1X 8/10 1.40
Италия Италия – Серия А
21:45 Аталанта – Ювентус X2 8/10 1.30
Франция Франция – Лига 1
21:45 Анже – Лион +2.5 5/10 1.65
Франция Франция – Лига 2
21:00 Амиен – Аячо 1 6/10 1.58
21:00 Бурж-Перона – Сошо 1X 8/10 1.40
21:00 Газелек Аячо – Валансиен 1 5/10 1.75
21:00 Ним – Оксер 1 6/10 1.75
21:00 Орлеан – Ред Стар Париж -2.5 7/10 1.72
21:00 Страсбург – Льо Авър 1 7/10 1.60
21:00 Тур – Клермонт Фут 1 5/10 1.85
21:00 Шамоа Ниор – Реймс X2 8/10 1.28
Франция Франция – Лига Национал
21:00 Белфор – Седан -2.5 6/10 1.58
21:00 Булон – Париж ФК -2.5 8/10 1.50
21:00 Епинал – Шатору X2 7/10 1.35
21:00 КА Бастия – Авранш -2.5 7/10 1.65
21:00 Конкарно – Кретей-Луситанос -2.5 6/10 1.73
21:00 Лез Ербиер – Безие -2.5 7/10 1.65
21:00 Лион-Дюшер – Дюнкерк X2 7/10 1.40
Австрия Австрия – Ерсте Лига
19:30 Блау-Вайс Линц – Хорн 1 5/10 2.05
19:30 Капфенберг – Аустрия Лустенау 2 4/10 2.02
19:30 Флоридсдорфер АК – Лиферинг Залцбург X2 8/10 1.48
21:30 Винер Нойщат – ВСГ Ватенс 1 4/10 2.13
Белгия Белгия – Група за Изпадане
21:30 Оуд Хеверле Льовен – Ломел Юнайтед 1 4/10 2.15
21:30 Серкъл Брюж – Тубиз 1X 7/10 1.44
Белгия Белгия – Група А за Лига Европа
21:30 Стандарт Лиеж – Унион Сент Жилоаз 1 5/10 1.45
България България – Група за Титлата
17:30 Дунав Русе – Локомотив Пловдив 1 6/10 1.75
България България – Група Б за Изпадане
20:00 Нефтохимик Бургас – Пирин Благоевград X 3/10 3.20
Дания Дания – Група А за Изпадане
19:00 Одензе – Хорсенс 1 7/10 1.67
21:15 Рандерс – Есберг 1 7/10 1.70
Ирландия Ирландия – Висша Дивизия
21:45 Бохемианс – Фин Харпс 1X 7/10 1.38
21:45 Голуей ФК – Дъндолк 2 7/10 1.41
21:45 Дери Сити – Сейнт Патрикс 1X 8/10 1.31
21:45 Дрогеда Юнайтед – Слиго Роувърс X2 8/10 1.34
22:00 Шамрок Роувърс – Лимерик -2.5 5/10 1.82
Ирландия Ирландия – Първа Дивизия
21:45 Уотърфорд Юнайтед – УК Дъблин 1 8/10 1.50
21:45 Шелбърн – Коб Рамблърс 1 6/10 1.83
22:00 Уексфорд Ютс – Кабинтили X2 7/10 1.42
Полша Полша – Първа Лига
20:00 Знич Прушков – Стал Мелец -2.5 6/10 1.72
20:00 Хробри Глогов – Гурник Забже X2 7/10 1.50
21:45 Подбескидзе – Миедж Легница -2.5 8/10 1.52
Полша Полша – Група за Титлата
21:30 Лех Познан – Корона Келце 1 8/10 1.33
Полша Полша – Група за Изпадане
19:00 Арка Гдиня – Пяст Гливице 1X 7/10 1.22
Португалия Португалия – Примейра Лига
22:30 Витория Сетубал – Витория Гимараеш -2.5 7/10 1.62
Румъния Румъния – Група за Изпадане
20:30 Конкордия Кяжна – Студентеск Яш 1X 8/10 1.38
Словакия Словакия – Суперлига
19:00 Тренчин – Жилина 1 5/10 2.05
Словения Словения – Първа Лига
21:00 Домжале – Рудар Веление 1 7/10 1.45
Турция Турция – Супер Лига
20:00 Газиантепспор – Кардемир Карабукспор 1 4/10 2.00
Финландия Финландия – Вейкауслига
20:00 Сейняйоен ЯК – ХИФК Хелзинки 1 7/10 1.52
Холандия Холандия – Ерсте Дивизи
21:00 Ваалвийк – Фортуна Ситард 1X 8/10 1.42
21:00 ВВВ Венло – Йънг Аякс 1 6/10 1.72
21:00 Волендам – МВВ Маастрихт +2.5 7/10 1.69
21:00 Де Граафшап – Ахил ’29 1 8/10 1.22
21:00 Дордрехт – Еммен X2 8/10 1.40
21:00 Йънг ПСВ – Телстар 1 8/10 1.38
21:00 Камбур – ФК Айндховен 1 7/10 1.44
21:00 НАК Бреда – ФК Ос +2.5 8/10 1.35
21:00 Хелмонд Спорт – Алмере Сити X2 8/10 1.39
Чехия Чехия – Първа Лига
19:00 Височина Ихлава – Збройовка Бърно -2.5 6/10 1.67
21:15 Прибрам – Спарта Прага 2 7/10 1.65
Чехия Чехия – Национална Лига
19:00 Сигма Оломоуц – Баник Соколов +2.5 7/10 1.71
19:00 Чешке Будьовице – Графин Влашим 1X 8/10 1.36
Швейцария Швейцария – Суперлига
20:45 Люцерн – Базел X2 8/10 1.29
Швеция Швеция – Суперетан Лига
20:00 Фалкенберг – ГАИС Гьотеборг 1 3/10 2.40
Шотландия Шотландия – Премиършип
21:45 Рос Каунти – Инвърнес КТ 1X 8/10 1.25
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
23:00 Индепендиенте – Естудиантес Ла Плата 1 5/10 1.88
23:00 Килмес Буенос Айрес – Талерес Кордоба -2.5 6/10 1.57
Египет Египет – Висша Лига
17:00 Танта – Замалек Кайро 2 7/10 1.50
19:30 Исмаили Исмаилия – Ал Масри Порт Саид 1X 7/10 1.40
22:00 Ал Ахли Кайро – Ел Ентаг Ел Харби 1 9/10 1.18
Индонезия Индонезия – Суперлига
11:00 Мадура Юнайтед – Митра Кукар 1 7/10 1.53
14:30 Семен Паданг – Персипура Джаяпура 1 6/10 1.82
Китай Китай – Супер Лига
14:35 Гуанджоу РФ – Гуейджоу Хенфен Чжичен 1 8/10 1.44
Колумбия Колумбия – Примера А
03:45 Америка де Кали – Санта Фе Богота 1 5/10 2.10
Мароко Мароко – Първа Дивизия
21:30 Олимпик Сафи – Кавкаб Маракеш 1 5/10 1.75
ОАЕ ОАЕ – Премиер Дивизия
19:45 Ал Насър Дубай – Бани Яс 1 8/10 1.55
Сингапур Сингапур – С-Лига
14:30 Хоум Юнайтед – Гейланг Интернешънъл 1 7/10 1.53
Тунис Тунис – Лига 1 Група Б
17:00 Габес – Ла Марса 1 5/10 1.78
Южна Африка Южна Африка – Висша Лига
21:00 Ламонтвил Голдън Ероус – Мамелоди С. 2 5/10 1.75
21:00 Хайлендс Парк – Бидвест Уитс 2 5/10 1.85
Копа Либертадорес Копа Либертадорес
01:30 Насионал Монтевидео – Чапекоензе SC 1 6/10 1.80
01:30 Сулия – Ланус 2 7/10 1.72
03:45 Гремио RS – Гуарани Асунсион 1 7/10 1.50
03:45 Спорт Бойс Уорнес – Годой Крус X2 8/10 1.38

Футболни прогнози за Сряда, 26 Април, 2017

Англия Англия – Премиършип
21:45 Арсенал – Лестър 1 6/10 1.61
21:45 Мидълзбро – Съндърланд 1X 5/10 1.35
Германия Германия – Купа на Германия
21:45 Байерн Мюнхен – Борусия Дортмунд 1 7/10 1.55
Испания Испания – Примера Дивисион
20:30 Барселона – Осасуна 1 9/10 1.03
21:30 Леганес – Лас Палмас 1 7/10 1.68
22:30 Депортиво Ла Коруня – Реал Мадрид 2 7/10 1.35
Италия Италия – Купа на Италия – Лега Про
18:00 Венеция – Матера 1 5/10 1.79
Франция Франция – Купа на Франция
22:05 Пари Сен Жермен – Монако 1 7/10 1.32
Австрия Австрия – Купа на Австрия
19:00 Адмира Вакер М. – Ред Бул З. 2 7/10 1.38
21:30 Рапид Виена – ЛАСК Линц 1 8/10 1.50
Беларус Беларус – Купа на Беларус
18:00 Шахтьор Солигорск – ФК Слуцк 1 8/10 1.30
20:30 БАТЕ Борисов – Динамо Брест 1 8/10 1.36
Белгия Белгия – Група А за Лига Европа
21:30 Мехелен – Сент Трюиден 1X 8/10 1.25
Белгия Белгия – Група Б за Лига Европа
21:30 Ойпен – Генк 2 5/10 1.90
21:30 Роял Ексел Мускрон – Локерен -2.5 5/10 1.80
Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина – Купа на Босна и Херцеговина
19:00 Железничар Сараево – Широки Брег 1 7/10 1.50
България България – Купа на България
18:00 Ботев Пловдив – Верея Стара Загора 1 8/10 1.55
Гърция Гърция – Купа на Гърция
19:00 АЕК Атина – Олимпиакос -2.5 7/10 1.62
Израел Израел – Група за Титлата
19:45 Бейтар Йерусалим – Макаби Петах Тиква 1 5/10 1.85
Литва Литва – А Лига
18:00 Атлантас Клайпеда – Кауно Жалгирис +2.5 7/10 1.62
20:00 ФК Тракай – Лиетава Йонава 1 8/10 1.34
Норвегия Норвегия – Купа на Норвегия
19:00 Алта – Сеня 1 7/10 1.22
19:00 Братвог – Кристиансунд 2 8/10 1.20
19:00 Гроруд – ФК Фолло 1 7/10 1.35
19:00 Дон – Йерв Гримстад 2 8/10 1.14
19:00 Дрьобак-Фрогн – Сарпсборг 08 2 9/10 1.02
19:00 Йовик – Брюмундал 2 7/10 1.33
19:00 Йорн-Хутен – Хьонефос 2 6/10 1.65
19:00 Киелсос – Фриг Осло 1 7/10 1.41
19:00 Льоренског – Стрьомен 2 9/10 1.19
19:00 Мос ФК – Спринт-Елой 1 7/10 1.33
19:00 Сола – Вард Хаугесунд 2 7/10 1.40
19:00 Сторд Сунхордланд – Лисеклостер 2 8/10 1.50
19:00 Стриндхайм – Розенборг 2 9/10 1.01
19:00 Трефф – Ранхайм +2.5 9/10 1.19
19:00 Тьонсберг – Арендал 2 9/10 1.18
19:00 Улерн – КФУМ Осло 2 7/10 1.50
19:00 Флекерьой – Виндбярт 2 6/10 1.75
19:00 ХамКам – Нюбергсунд 1 9/10 1.19
19:00 Холмен – Аскер 2 7/10 1.40
19:30 Мьолнер – Финснес 2 7/10 1.40
19:30 Херд – Олесунд +2.5 9/10 1.20
Русия Русия – Премиер Лига
17:00 ФК Оренбург – Зенит Санкт Петербург 2 6/10 1.57
19:30 Арсенал Тула – Криля Советов -2.5 7/10 1.53
19:30 Рубин Казан – Терек Грозни 1 4/10 2.05
19:30 ЦСКА Москва – Локомотив Москва 1 5/10 1.90
Словакия Словакия – Суперлига
18:20 Спартак Търнава – Слован Братислава X2 7/10 1.35
20:00 Ружомберок – Земплин Михаловце 1 7/10 1.47
20:00 Шпорт Подбрезова – Злате Моравце 1 7/10 1.50
Сърбия Сърбия – Купа на Сърбия
20:00 Войводина – Партизан Белград 2 5/10 2.15
Турция Турция – Купа на Турция
20:45 Истанбул Башакшехир – Фенербахче 2 4/10 2.25
Украйна Украйна – Купа на Украйна
18:00 МФК Николаев – Динамо Киев 2 8/10 1.03
20:00 Шахтьор Донецк – Днипро Днепропетровск +2.5 8/10 1.47
Унгария Унгария – Купа на Унгария
17:00 Вашаш Будапеща – Мезьокьовешд 1 5/10 1.80
Хърватска Хърватска – Първа Лига
17:00 Локомотив Загреб – Истра 1961 -2.5 6/10 1.75
19:00 Интер Запрешич – Цибалия 1 8/10 1.55
21:00 Хайдук Сплит – РНК Сплит 1 8/10 1.15
Черна Гора Черна Гора – Купа на Черна гора
17:30 Гарбал Радановичи – Рудар Плевля -2.5 7/10 1.60
Чехия Чехия – Купа на Чехия
18:00 Млада Болеслав – Опава 1 7/10 1.30
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
20:00 АФК Ескилстюна – Йостерсунд 2 6/10 1.72
20:00 ИФК Гьотеборг – Хамарби 1 6/10 1.62
20:00 Йоребро – Хакен X2 7/10 1.36
20:00 Сундсвал – Елфсборг +2.5 6/10 1.80
Шотландия Шотландия – Чемпиъншип
21:45 Хибърниън – Рейт Роувърс 1 7/10 1.29
Венецуела Венецуела – Примера Дивисион
18:00 Метрополитанос – Трухилянос Валера X2 7/10 1.47
23:00 Арагуа Маракай – Атлетико Сокопо 1 7/10 1.47
23:00 Депортиво Анзоатеги – Депортиво Тачира 1 4/10 2.40
23:00 Естудиантес де М. – Карабобо Валенсия 2 6/10 1.90
23:00 Каракас – Атлетико Венецуела 1 6/10 1.88
23:00 Минерос де Г. – Португеза Акаригуа 1 8/10 1.42
23:00 Монагас Матурин – Депортиво Лара 1 5/10 2.00
Колумбия Колумбия – Копа Колумбия
01:01 Атлетико Уила – Депортиво Перейра 2 3/10 2.40
01:01 Депортес Киндио – Депортес Толима 1 5/10 1.87
23:15 Форталеса – Бояка Чико 1 7/10 1.50
Мароко Мароко – Първа Дивизия
21:00 ФУС Рабат – ИР Танжер 1X 8/10 1.36
Южна Африка Южна Африка – Висша Лига
20:30 Орландо Пайрътс – Барока 1X 8/10 1.20
20:30 Платинум Старс – Фрий Стейт Старс -2.5 5/10 1.80
Япония Япония – Купа на Лигата
13:00 Вегалта Сендай – Шимизу Ес-Пулс 1X 8/10 1.39
13:00 Висел Кобе – Санфрече Хирошима 1X 7/10 1.30
13:00 Джубило Ивата – Токио X2 8/10 1.22
13:00 Консадол Сапоро – Омия Ардижа -2.5 6/10 1.60
13:00 Саган Тошу – Серезо Осака 1X 8/10 1.33
13:30 Йокохама Ф-Маринос – Албирекс Ниигата 1 5/10 1.85
Копа Либертадорес Копа Либертадорес
01:30 Атлетико Тукуман – Хорхе Вилстерман 1 8/10 1.42
03:00 Сан Лоренцо д. – Универсидад Католика 1 7/10 1.65
Шампионска Лига Азия Шампионска Лига Азия
13:30 Улсан Хюндай – Кашима Антлърс X2 8/10 1.47
13:30 Урава Ред Д. – Уестърн Сидни У. 1 7/10 1.22
14:30 Шанхай ШИПГ – Сеул 1 6/10 1.57
15:30 Муангтонг Юнайтед – Бризбейн Роар 1 7/10 1.55

Футболни прогнози за Вторник, 25 Април, 2017

Англия Англия – Чемпиъншип
21:45 Уулвърхямптън – Хъдърсфийлд X2 7/10 1.36
Англия Англия – Национална Лига
21:45 Мейдстоун Юнайтед – Линкълн Сити X2 7/10 1.40
Германия Германия – Купа на Германия
21:45 Борусия М’Гладбах – Айнтрахт Франкфурт -2.5 7/10 1.74
Испания Испания – Примера Дивисион
20:30 Спортинг Хихон – Еспаньол 1X 8/10 1.35
21:30 Гранада – Малага X2 8/10 1.30
22:30 Атлетико Мадрид – Виляреал 1 8/10 1.45
Италия Италия – Серия Б
13:30 Салернитана – Бари 1 5/10 1.82
16:00 Асколи – Авелино 1 4/10 2.25
16:00 Бреша – Тернана -2.5 6/10 1.75
16:00 Виртус Ентела – Латина 1 7/10 1.53
16:00 Пиза – Про Верчели -2.5 8/10 1.31
16:00 СПАЛ – Читадела 1 5/10 1.80
16:00 Фрозиноне – Специя 1X 8/10 1.22
19:00 Чезена – Беневенто -2.5 7/10 1.65
21:30 Карпи – Трапани 1 5/10 1.91
21:30 Перуджа – Верона 1X 7/10 1.40
Франция Франция – Купа на Франция
22:00 Анже – Гингам 1X 7/10 1.35
Австрия Австрия – Ерсте Лига
19:30 Лиферинг Залцбург – Винер Нойщат +2.5 7/10 1.62
Белгия Белгия – Група за Титлата
21:30 Зулте Варегем – КАА Гент X2 7/10 1.38
Белгия Белгия – Група А за Лига Европа
21:30 Унион Сент Жилоаз – Лиерс 1 4/10 2.15
Белгия Белгия – Група Б за Лига Европа
21:30 Рьозеларе – Кортрийк +2.5 5/10 1.78
Израел Израел – Група за Титлата
19:45 Бней Сахнин – Макаби Тел Авив 2 7/10 1.38
21:00 Макаби Хайфа – Апоел Беер Шева 2 6/10 1.60
Ирландия Ирландия – Висша Дивизия
21:45 Дери Сити – Лимерик +2.5 5/10 1.80
Литва Литва – А Лига
18:00 Утенис Утена – Жалгирис Вилнюс 2 8/10 1.13
20:00 Судува Мариямполе – Стумбрас Каунас 1 7/10 1.25
Румъния Румъния – Купа на Румъния
20:00 Астра Гюргево – Поли Тимишоара 1 7/10 1.50
Русия Русия – Премиер Лига
19:30 Спартак Москва – Урал Свердловска о. +2.5 6/10 1.80
19:30 ФК Ростов – ФК Уфа 1 7/10 1.53
Хърватска Хърватска – Първа Лига
19:00 Славен – Динамо Загреб 2 8/10 1.15
21:00 Риека – Осиек 1 8/10 1.18
Чехия Чехия – Купа на Чехия
19:30 Славия Прага – Фастав Злин 1 8/10 1.33
Алжир Алжир – Национален Шампионат
20:00 ЖС Кабилие – УСМ Алжир 1 3/10 2.50
20:00 МК Алжир – МО Бежая 1 7/10 1.44
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
01:00 Патронато Парана – Олимпо Баия Бланка 1 4/10 2.10
03:15 Колон Санта Фе – Тигре Виктория 1X 8/10 1.29
Аржентина Аржентина – Примера Б Насионал
02:00 Ол Бойс Буенос Айрес – Лос Андес 1 4/10 2.10
03:05 Дъглас Хейг – Чакарита Хуниорс 1X 8/10 1.36
04:00 Сентрал Кордоба – Сантамарина 1X 8/10 1.28
Кувейт Кувейт – Висша Лига
17:30 Ал Тадамон – Ал Сахел Абу Халифа 1 7/10 1.57
20:05 Ал Джахра – Кувейт СК 2 7/10 1.26
Парагвай Парагвай – Примера Дивисион
02:10 Генерал Диаз – Индепендиенте ФБК 1X 8/10 1.44
Южна Африка Южна Африка – Висша Лига
20:30 Полокване Сити – Ламонтвил Голдън Е. 1X 7/10 1.32
Шампионска Лига Азия Шампионска Лига Азия
13:00 Гамба Осака – Аделаида Юнайтед 1 7/10 1.34
13:00 Сувон Самсунг Б. – Кавазаки Фронтейл +2.5 5/10 1.83
14:35 Дзянсу Сънинг – Чеджу Юнайтед +2.5 6/10 1.67
15:00 Локомотив Ташкент – Ал Таавон 1 5/10 1.90
18:30 Ал Фатех – Естеглал Хузестан 2 5/10 1.75
18:45 Естеглал Техеран – Ал Ахли Дубай 1X 8/10 1.34
19:00 Ал Джазира Абу Даби – Лехвия Доха 2 5/10 1.98

Футболни прогнози за Понеделник, 24 Април, 2017

Испания Испания – Примера Дивисион
21:45 Ейбар – Атлетик Билбао 1X 7/10 1.45
Испания Испания – Сегунда Дивисион Б Група 1
19:00 Бургос – Културал Леонеса 2 6/10 1.57
Италия Италия – Серия А
21:45 Пескара – Рома 2 7/10 1.22
Италия Италия – Лега Про – Група В
21:30 Албинолефе – Порденоне 2 3/10 2.38
21:30 Падуа – Анкона 1 7/10 1.50
21:45 Парма – Судтирол 1 8/10 1.50
България България – Група Б за Изпадане
20:00 Пирин Благоевград – Локомотив Горна О. 1 8/10 1.40
Гърция Гърция – Футболна Лига
16:00 Ханя – Анагениси Кардица 1 6/10 1.62
Дания Дания – Група Б за Изпадане
20:00 Орхус – Олборг 2 4/10 2.18
Норвегия Норвегия – Типелиген
20:00 Хаугесунд – Молде X2 7/10 1.36
Португалия Португалия – Примейра Лига
22:00 Морейрензе – Шавеш -2.5 7/10 1.72
Португалия Португалия – Сегунда Лига
18:00 Спортинг Брага Б – Академика Коимбра -2.5 5/10 1.75
Румъния Румъния – Група за Титлата
20:30 ФК ФКСБ – Виторул Констанца 1 6/10 1.72
Румъния Румъния – Група за Изпадане
18:00 Студентеск Яш – Търгу Муреш 1 8/10 1.50
Турция Турция – Супер Лига
20:00 Бешикташ – Аданаспор +2.5 7/10 1.36
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
17:00 Балъкесирспор – Алтънорду 1X 7/10 1.30
18:30 Манисаспор – Денизлиспор 1 3/10 2.50
19:30 Шанлъурфаспор – Газиантеп ББ -2.5 7/10 1.65
Финландия Финландия – Вейкауслига
18:30 ХИФК Хелзинки – ФК Лахти -2.5 7/10 1.57
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
20:45 Ксамакс – Цюрих 2 6/10 1.80
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
20:00 Малмьо – Юргорден 1 7/10 1.58
20:00 Сириус – Калмар 1 5/10 2.15
Швеция Швеция – Суперетан Лига
20:00 Трелеборг – Йоргрите 1X 7/10 1.29
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
00:15 Ривър Плейт – Сармиенто Хунин 1 8/10 1.32
01:30 Талерес Кордоба – Годой Крус 1 6/10 1.60
02:15 Арсенал Саранди – Индепендиенте 2 6/10 1.90
Боливия Боливия – Професионална Лига
00:15 Ориенте Петролеро – Университарио С. 1 7/10 1.70
Бразилия Бразилия – Кампеонато Минейро
00:00 Крузейро MG – Америка MG 1 7/10 1.32
Бразилия Бразилия – Кампеонато Гаучо
01:00 Ново Хамбурго RS – Гремио RS X2 8/10 1.30
Венецуела Венецуела – Примера Дивисион
00:00 Депортиво Тачира – Каракас 1 6/10 1.80
Египет Египет – Висша Лига
18:00 Ал Масри Порт Саид – Замалек Кайро X2 8/10 1.33
21:00 Ал Ахли Кайро – Танта 1 9/10 1.15
Колумбия Колумбия – Примера А
01:15 Кортулуа – Америка де Кали 2 7/10 1.53
01:30 Санта Фе Богота – Рионегро 1 7/10 1.45
03:30 Индепендиенте Меделин – Депортес Т. 1 6/10 1.70
Мексико Мексико – Примера Дивисион
03:00 Сантос Лагуна – Америка Мексико 1 5/10 2.11
Парагвай Парагвай – Примера Дивисион
00:00 Насионал Асунсион – Серо Портеньо 2 5/10 1.80
02:10 Сол де Америка – Гуарани Асунсион +2.5 7/10 1.55
Перу Перу – Други
00:00 Депортиво Мунисипал – Алианса Лима X2 7/10 1.36
САЩ САЩ – Висша Лига
01:00 Минесота Юнайтед – Колорадо Рапидс 1X 7/10 1.45
Хондурас Хондурас – Национална Лига
00:00 Вида Ла Сейба – Платенсе 2 3/10 2.38
00:00 Хутикалпа – Олимпия Тегусигалпа 2 6/10 1.57
01:00 Мотагуа Тегусигалпа – Реал Сосиедад Т. 1 6/10 1.62
Чили Чили – Примера Дивисион
02:30 Уачипато Талкауано – Универсидад де К. 1 6/10 1.90
Шампионска Лига Азия Шампионска Лига Азия
17:00 Буньодкор Ташкент – Ал Ахли Джеда 2 7/10 1.67
18:00 Ал Хилал Рияд – Персеполис Техеран 1 7/10 1.62
18:35 Ал Вахда Абу Даби – Ал-Райян 2 4/10 2.15
19:00 Зоб Ахан Исфахан – Ал Аин X2 7/10 1.45

Футболни прогнози за Четвъртък, 21Април, 2017

Англия - Чемпиъншип Англия – Чемпиъншип Пр. Сиг. Кф. Залог
21:45 Норич – Брайтън  x/2 7/10 1.60  efbet
Германия - Бундеслига Германия – Бундеслига
21:30 Кьолн – Хофенхайм  x/2 7/10 1.35  efbet
Германия - Втора Бундеслига Германия – Втора Бундеслига
19:30 Гройтер Фюрт – Динамо Дрезден  1 5/10 2.60 efbet
19:30 Кайзерслаутерн – Мюнхен 1860  1/x 6/10 1.35 efbet
19:30 Фортуна Дюселдорф – Санкт Паули  x 4/10 3.30 efbet
Испания - Примера Дивисион Испания – Примера Дивисион
22:00 Севиля – Гранада  1 9/10 1.19 efbet
Испания - Сегунда Дивисион Испания – Сегунда Дивисион
21:00 Реал Овиедо – Хуеска  +1,5 7/10 1.45 efbet
Италия - Серия Б Италия – Серия Б
20:00 Новара – Перуджа  +1,5 7/10 1.40 efbet
22:00 Беневенто – Виченца  1 6/10 1.80 efbet
Франция - Лига 1 Франция – Лига 1
21:45 Нанси – Олимпик Марсилия  2 7/10 2.15 efbet
Франция - Лига 2 Франция – Лига 2
21:00 Аячо – Шамоа Ниор  1/x 6/10 1.30 efbet
21:00 Валансиен – Орлеан  1/x 6/10 1.40 efbet
21:00 Клермонт Фут – Троа  x/2 7/10 1.50 efbet
21:00 Лавал – Страсбург  2 6/10 2.25 efbet
21:00 Оксер – Тур  +2,5 5/10 2.20 efbet
21:00 Реймс – Ним  +1,5 7/10 1.30 efbet

Очаквайте още в следващите 24 часа. Прогнозите се качват бавно защото се анализират една по една, като се ползват голям брой източници, сайтове, инструменти, статии, коментари, критики и много други.

Австрия Австрия – Ерсте Лига
19:30 Аустрия Лустенау – Флоридсдорфер АК 1 7/10 1.57
19:30 Винер Нойщат – Блау-Вайс Линц X2 8/10 1.35
19:30 Капфенберг – Хорн X2 8/10 1.40
19:30 ЛАСК Линц – Лиферинг Залцбург +2.5 6/10 1.57
21:30 ВСГ Ватенс – Вакер Инсбрук X2 8/10 1.40
Беларус Беларус – Премиер Лига
18:30 ФК Витебск – Торпедо Жодино 2 4/10 2.10
19:30 Крумкачи Минск – БАТЕ Борисов 2 8/10 1.40
Белгия Белгия – Група за Титлата
21:30 КАА Гент – Остенде 1 5/10 1.73
Белгия Белгия – Група за Изпадане
21:30 Ломел Юнайтед – Серкъл Брюж X2 5/10 1.58
Дания Дания – Група за Титлата
21:15 Сьондерийске – Лингби 1X 5/10 1.36
Дания Дания – Група Б за Изпадане
19:00 Силкеборг – Виборг 1X 5/10 1.48
Ирландия Ирландия – Висша Дивизия
21:45 Брей Уондърърс – Шамрок Роувърс X2 8/10 1.35
21:45 Дъндолк – Бохемианс 1 7/10 1.25
21:45 Лимерик – Голуей ФК 1 6/10 1.62
21:45 Сейнт Патрикс – Корк Сити 2 7/10 1.51
22:00 Фин Харпс – Дрогеда Юнайтед 1 4/10 2.10
Ирландия Ирландия – Първа Дивизия
21:45 Атлон Таун – Уексфорд Ютс 1 3/10 2.60
21:45 Кабинтили – Уотърфорд Юнайтед 2 7/10 1.42
21:45 Шелбърн – УК Дъблин 1X 7/10 1.40
Полша Полша – Първа Лига
19:00 Миедж Легница – Знич Прушков 1 8/10 1.50
21:45 Гурник Забже – Вигри Сувалки 1 5/10 1.80
Португалия Португалия – Примейра Лига
22:30 Рио Аве – Ароука 1 7/10 1.70
Русия Русия – Премиер Лига
17:00 ФК Уфа – ЦСКА Москва 2 7/10 1.73
Словения Словения – Първа Лига
20:00 Радомлие – Горица 2 8/10 1.50
Турция Турция – Супер Лига
20:00 Кардемир Карабукспор – Касъмпаша 1X 7/10 1.33
20:00 Коняспор – Газиантепспор 1 7/10 1.73
Финландия Финландия – Вейкауслига
18:00 Интер Турку – ИФК Мариехамн -2.5 7/10 1.62
Холандия Холандия – Ередивизи
21:00 Хееренвеен – Вилем II 1 5/10 1.75
Холандия Холандия – Ерсте Дивизи
21:00 Алмере Сити – Де Граафшап +2.5 7/10 1.44
21:00 Ахил ’29 – Дордрехт 1X 5/10 1.44
21:00 Ден Бош – Фортуна Ситард 1 4/10 2.30
21:00 Еммен – НАК Бреда X2 7/10 1.45
21:00 Йънг Аякс – Хелмонд Спорт 1 7/10 1.23
21:00 Камбур – Ваалвийк +2.5 7/10 1.36
21:00 МВВ Маастрихт – Йънг ПСВ 1 5/10 2.10
21:00 Телстар – Йънг Утрехт 1 6/10 1.83
21:00 ФК Айндховен – ВВВ Венло 2 6/10 1.80
21:00 ФК Ос – Волендам 2 6/10 1.73
Хърватска Хърватска – Първа Лига
19:00 Осиек – Интер Запрешич 1 8/10 1.35
21:00 Цибалия – Славен 2 7/10 1.72
Чехия Чехия – Първа Лига
19:00 Дукла Прага – Височина Ихлава 1 8/10 1.44
21:15 Словачко – Славия Прага 2 7/10 1.65
Швеция Швеция – Суперетан Лига
20:00 Йефле – Сирианска Сьодертале -2.5 6/10 1.75
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
23:00 Сан Лоренцо де Алмагро – Темперлей 1 7/10 1.53
Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство