Залози на Живо

Бонус 195 лева

Казино на живо

Category Archives: Прогнози

Футболни прогнози за Събота, 12 Август, 2017

Англия Англия – Премиършип
14:30 Уотфорд – Ливърпул 2 8/10 1.55  Залог
17:00 Евертън – Сток Сити 1 7/10 1.67  Залог
17:00 Кристъл Палас – Хъдърсфийлд 1 5/10 1.80  Залог
17:00 Саутхямптън – Суонзи 1 7/10 1.62  Залог
17:00 Уест Бромич – Борнемут 1X 7/10 1.33  Залог
17:00 Челси – Бърнли 1 8/10 1.20  Залог
19:30 Брайтън – Манчестър Сити 2 7/10 1.34  Залог
Англия Англия – Чемпиъншип
17:00 Барнзли – Ипсуич 1X 8/10 1.35  Залог
17:00 Бирмингам – Бристъл Сити -2.5 5/10 1.80  Залог
17:00 Брентфорд – Нотингам Форест 1 5/10 1.81  Залог
17:00 Дарби Каунти – Уулвърхямптън 1X 8/10 1.29  Залог
17:00 Лийдс – Престън -2.5 6/10 1.68  Залог
17:00 Милоул – Болтън -2.5 6/10 1.73  Залог
17:00 Хъл Сити – Бъртън Албион 1 7/10 1.60  Залог
17:00 Шефилд Уензди – Куинс Парк Рейнджърс 1 5/10 1.80  Залог
19:30 Мидълзбро – Шефилд Юнайтед 1 6/10 1.85  Залог
Англия Англия – Първа Лига
17:00 Блекбърн – Донкастър 1 6/10 1.91  Залог
17:00 Блекпул – Милтън -2.5 7/10 1.73  Залог
17:00 Бристол Роувърс – Питърбъро 1X 8/10 1.30  Залог
17:00 Джилингам – Брадфорд Сити -2.5 6/10 1.74  Залог
17:00 Нортхямптън Таун – Флийтууд Таун X2 7/10 1.42  Залог
17:00 Оксфорд Юнайтед – Портсмут 1X 8/10 1.42  Залог
17:00 Плимут – Чарлтън 1X 7/10 1.42  Залог
17:00 Родъръм Юнайтед – Саутенд -2.5 6/10 1.78  Залог
17:00 Рочдейл – Скънторп 1X 7/10 1.35  Залог
17:00 Уимбълдън – Шросбъри Таун 1 6/10 1.85  Залог
17:00 Уолсол – Олдъм -2.5 7/10 1.55  Залог
Англия Англия – Втора Лига
17:00 Барнет – Лутън Таун X2 7/10 1.38  Залог
17:00 Гримсби Таун – Ковънтри X2 8/10 1.45  Залог
17:00 Йоувил – Акрингтън Стенли X2 7/10 1.33  Залог
17:00 Кембридж Юнайтед – Карлайл +2.5 6/10 1.84  Залог
17:00 Колчестър – Стивънидж Бороу 1X 7/10 1.42  Залог
17:00 Крю Александра – Нюпорт Каунти 1X 8/10 1.36  Залог
17:00 Линкълн Сити – Моркамб 1 7/10 1.57  Залог
17:00 Мансфийлд Таун – Форест Грийн Роувърс 1 5/10 1.76  Залог
17:00 Нотс Каунти – Честърфийлд -2.5 6/10 1.76  Залог
17:00 Порт Вейл – Уикъмб 1X 7/10 1.40  Залог
17:00 Суиндън – Екзитър 1X 7/10 1.36  Залог
17:00 Челтнъм Таун – Кроули Таун 1 5/10 1.95  Залог
Англия Англия – Национална Лига
17:00 Алдършот Таун – Гайзли 1 8/10 1.53  Залог
17:00 Бароу – Уокинг 1 7/10 1.65  Залог
17:00 Боръм Ууд – Солихъл Муурс 1 6/10 1.68  Залог
17:00 Гейтсхед – Торки Юнайтед 1 6/10 1.70  Залог
17:00 Доувър Атлетик – Рексъм +2.5 5/10 1.75  Залог
17:00 Ийстли – Дагенъм и Редбридж 1X 8/10 1.35  Залог
17:00 Лейтън Ориент – Мейдстоун Юнайтед 1 5/10 1.80  Залог
17:00 Макълсфийлд Таун – Бромли 1X 7/10 1.27  Залог
17:00 Транмиър Роувърс – Сътън Юнайтед 1 7/10 1.56  Залог
17:00 Честър – Халифакс Таун X2 7/10 1.40  Залог
Германия Германия – Купа на Германия
16:30 Кемницер – Байерн Мюнхен 2 9/10 1.03  Залог
16:30 Унтерхахинг – Хайденхайм X2 7/10 1.38  Залог
19:30 Арминия Билефелд – Фортуна Дюселдорф 1X 7/10 1.36  Залог
19:30 Рот-Вайс Ерфурт – Хофенхайм 2 7/10 1.31  Залог
19:30 Ян Регенсбург – Дармщат 98 X2 7/10 1.50  Залог
21:45 Вюрцбургер Кикерс – Вердер Бремен 2 8/10 1.46  Залог
Италия Италия – Купа на Италия
21:00 Болоня – Читадела 1 7/10 1.57  Залог
21:30 Беневенто – Перуджа -2.5 6/10 1.60  Залог
21:30 Бреша – Пескара 2 4/10 2.38  Залог
21:30 Карпи – Салернитана -2.5 7/10 1.60  Залог
21:30 Порденоне – Лече -2.5 7/10 1.60  Залог
21:30 СПАЛ – Ренате 1 7/10 1.25  Залог
21:45 Киево – Асколи 1 7/10 1.34  Залог
21:45 Кротоне – Пиаченца 1 8/10 1.28  Залог
21:45 Сампдория – Фоджа 1 8/10 1.30  Залог
21:45 Сасуоло – Специя 1 7/10 1.67  Залог
21:45 Удинезе – Фрозиноне 1 6/10 1.62  Залог
22:00 Бари – Кремонезе 1X 8/10 1.22  Залог
22:15 Каляри – Палермо 1 7/10 1.50  Залог
Франция Франция – Лига 1
18:00 Нант – Олимпик Марсилия -2.5 6/10 1.75  Залог
21:00 Бордо – Метц 1 8/10 1.44  Залог
21:00 Каен – Сент Етиен -2.5 8/10 1.55  Залог
21:00 Тулуза – Монпелие -2.5 6/10 1.65  Залог
Франция Франция – Лига 2
16:00 Сошо – Ланс -2.5 6/10 1.60  Залог
Австрия Австрия – Бундеслига
17:00 Алтах – Ред Бул Залцбург 2 7/10 1.55  Залог
19:30 Аустрия Виена – ЛАСК Линц 1X 7/10 1.27  Залог
19:30 Санкт Полтен – Матерсбург X2 7/10 1.42  Залог
19:30 Щурм Грац – Волфсбергер 1 6/10 1.62  Залог
Беларус Беларус – Премиер Лига
18:00 ФК Слуцк – Неман 1X 8/10 1.35  Залог
19:00 ФК Витебск – Нафтан +2.5 5/10 1.80  Залог
20:00 Крумкачи Минск – Днепър Могилев 2 6/10 1.83  Залог
Белгия Белгия – Първа Дивизия А
19:00 Мехелен – КАА Гент X2 7/10 1.37  Залог
21:00 Локерен – Роял Ексел Мускрон 1 6/10 1.78  Залог
21:00 Ойпен – Кортрийк +2.5 7/10 1.73  Залог
21:00 Сент Трюиден – Стандарт Лиеж 2 5/10 2.08  Залог
21:30 Остенде – Ваасланд-Беверен 1 7/10 1.72  Залог
Белгия Белгия – Първа Дивизия Б
18:00 Рьозеларе – Оуд Хеверле Льовен 1 4/10 2.05  Залог
21:30 Вестерло – Тубиз 1X 7/10 1.40  Залог
България България – Първа ПФЛ
18:15 Етър Велико Т. – Пирин Благоевград 2 4/10 2.30  Залог
21:00 Лудогорец Разград – Верея Стара З. 1 8/10 1.23  Залог
Дания Дания – Суперлига
17:00 Лингби – Сьондерийске 1X 7/10 1.42  Залог
19:30 ФК Копенхаген – Хорсенс 1 8/10 1.36  Залог
Ирландия Ирландия – Купа на Ирландия
21:00 Брей Уондърърс – Корк Сити 2 8/10 1.50  Залог
21:30 Лонгфорд Таун – Слиго Роувърс 2 6/10 1.85  Залог
21:45 Коб Рамблърс – Лимерик 2 6/10 1.83  Залог
Норвегия Норвегия – Типелиген
19:00 Молде – Розенборг +2.5 6/10 1.70  Залог
Полша Полша – Екстракласа
16:30 Сандеця Нови Сонч – Висла Плоцк 1X 7/10 1.30  Залог
19:00 Лех Познан – Заглембие Любин 1 5/10 1.75  Залог
21:30 Висла Краков – Краковия Краков 1 7/10 1.67  Залог
Полша Полша – Първа Лига
13:30 Одра Ополе – Миедж Легница 1X 7/10 1.42  Залог
18:30 Раков Ченстохова – Хойничанка Хойнице +2.5 6/10 1.84  Залог
20:00 Битовия Битов – Рух Хожов 1 7/10 1.38  Залог
Португалия Португалия – Примейра Лига
18:00 Морейрензе – Фейрензе 1X 7/10 1.35  Залог
20:15 Белененсеш – Маритимо 1 4/10 2.50  Залог
22:30 Боавища – Рио Аве X2 8/10 1.38  Залог
Португалия Португалия – Сегунда Лига
13:15 Академика Коимбра – Спортинг Брага Б 1 5/10 2.00  Залог
18:00 Спортинг Лисабон Б – Академико Визеу 1 5/10 1.83  Залог
Румъния Румъния – Лига I
18:30 Конкордия Кяжна – Ювентус Букурещ -2.5 7/10 1.57  Залог
21:00 ФК ФКСБ – Астра Гюргево 1 6/10 1.60  Залог
Русия Русия – Премиер Лига
15:00 ФК Уфа – ФК Ростов 1X 8/10 1.38  Залог
17:30 ЦСКА Москва – Спартак Москва 1X 7/10 1.37  Залог
20:00 Анжи Махачкала – Динамо Москва 2 4/10 2.55  Залог
Северна Ирландия Северна Ирландия – Премиършип
17:00 Балинамалард Юнайтед – Гленторан +2.5 7/10 1.73  Залог
17:00 Дънганън Суифтс – Коулрейн X2 7/10 1.33  Залог
17:00 Клифтънвил – Ардс ФК 1 7/10 1.53  Залог
17:00 Линфийлд – Карик Рейнджърс 1 8/10 1.20  Залог
19:30 Уорънпойнт Таун – Гленавон 2 6/10 1.80  Залог
Словакия Словакия – Суперлига
19:30 Земплин Михаловце – Татран Прешов 1 5/10 1.80  Залог
20:00 Жилина – Сеница +2.5 6/10 1.65  Залог
20:00 Ружомберок – Спартак Търнава -2.5 6/10 1.68  Залог
20:00 Тренчин – Железарна Подбрезова 1 6/10 1.65  Залог
Словения Словения – Първа Лига
19:00 Горица – Алуминий Кидричево 1 5/10 1.75  Залог
21:20 Олимпия Любляна – Рудар Веление 1 8/10 1.47  Залог
Турция Турция – Супер Лига
20:00 Акхисар Беледиеспор – Сивасспор 1X 7/10 1.28  Залог
20:00 Генчлербирлиги – Кардемир Карабукспор 1X 8/10 1.28  Залог
21:45 Аланияспор – Касъмпаша 1X 7/10 1.30  Залог
21:45 Гьозтепе – Фенербахче 2 7/10 1.70  Залог
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
19:00 Ризеспор – Манисаспор 1 6/10 1.73  Залог
21:45 Аданаспор – Денизлиспор 1 3/10 2.60  Залог
Уелс Уелс – Висша Лига
16:30 Кевн Друидс – Кардиф Метрополитън 1 5/10 1.90  Залог
16:30 Ландидно – Кармартън Таун 1X 7/10 1.36  Залог
Украйна Украйна – Премиер Лига
17:00 Верес Ровно – Заря Луганск 2 6/10 1.85  Залог
17:00 Стал Каменское – Ворскла Полтава 2 7/10 1.68  Залог
19:30 Александрия – Шахтьор Донецк +2.5 7/10 1.45  Залог
Унгария Унгария – НП I
19:00 Вашаш Будапеща – Мезьокьовешд 1 6/10 1.67  Залог
19:00 Диошдьор – Пушкаш Академи +2.5 6/10 1.80  Залог
19:00 Ференцварош – Пакш 1 7/10 1.53  Залог
19:00 Халадаш Сомбатхей – Балмазуйварош 1 7/10 1.72  Залог
19:00 Хонвед Будапеща – Уйпещ 1 5/10 1.83  Залог
21:30 Видеотон Фехервар – Дебрецен 1 7/10 1.47  Залог
Финландия Финландия – Икьонен
17:00 Екеняс ИФ – АС Оулу +2.5 6/10 1.75  Залог
17:00 Хака – Гранкула ИФК 1 7/10 1.43  Залог
17:00 Яро – Гнистан Хелзинки 1 7/10 1.35  Залог
Холандия Холандия – Ередивизи
19:30 ВВВ Венло – Спарта Ротердам 1 5/10 2.15  Залог
19:30 ПСВ Айндховен – АЗ Алкмаар 1 7/10 1.42  Залог
21:45 Витес – НАК Бреда 1 8/10 1.55  Залог
21:45 Хераклес – Аякс 2 7/10 1.40  Залог
Хърватска Хърватска – Първа Лига
20:00 Локомотив Загреб – Осиек 1 4/10 2.45  Залог
22:00 Интер Запрешич – Истра 1961 -2.5 7/10 1.60  Залог
Чехия Чехия – Първа Лига
17:00 Виктория Пилзен – Сигма Оломоуц 1 7/10 1.36  Залог
17:00 Збройовка Бърно – Бохемианс 1905 П. 1 5/10 2.15  Залог
17:00 Словачко – Баник Острава -2.5 6/10 1.73  Залог
Чехия Чехия – Национална Лига
11:15 Олимпия Прага – Виктория Жижков X2 7/10 1.33  Залог
18:00 Прибрам – Графин Влашим 1 5/10 1.80  Залог
18:00 Фридек-Мистек – Тринец 1 3/10 2.50  Залог
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
17:00 Халмстад – Сириус X2 5/10 1.50  Залог
Швеция Швеция – Суперетан Лига
17:00 Йостерс – Йефле 1 8/10 1.42  Залог
19:00 ГАИС Гьотеборг – Сирианска Сьодертале 1 5/10 2.00  Залог
Шотландия Шотландия – Премиършип
17:00 Килмарнък – Хартс X2 7/10 1.40  Залог
17:00 Рейнджърс – Хибърниън 1 6/10 1.73  Залог
17:00 Рос Каунти – Абърдийн 2 7/10 1.70  Залог
17:00 Сейнт Джонстън – Мъдъруел 1 6/10 1.76  Залог
17:00 Хамилтън – Дънди ФК 1X 8/10 1.35  Залог
Шотландия Шотландия – Чемпиъншип
17:00 Брихин Сити – Ливингстън 2 7/10 1.70  Залог
17:00 Грийнок Мортън – Сейнт Мирън 1X 8/10 1.44  Залог
17:00 Дънди Юнайтед – Куин ъф Саут 1 6/10 1.70  Залог
17:00 Дънфърмлин – Инвърнес КТ 1X 7/10 1.36  Залог
17:00 Фолкърк – Дъмбартън 1 7/10 1.60  Залог
Шотландия Шотландия – Първа Лига
17:00 Еър Юнайтед – Форфар Атлетик 1 7/10 1.61  Залог
17:00 Еърдри – Арброут 1X 7/10 1.40  Залог
17:00 Ийст Файф – Алоа Атлетик 1X 7/10 1.43  Залог
17:00 Куинс парк ФК – Албион Роувърс -2.5 6/10 1.75  Залог
17:00 Рейт Роувърс – Странрар 1 6/10 1.58  Залог
Шотландия Шотландия – Втора Лига
17:00 Каудънбийт – Единбург Сити 1X 7/10 1.35  Залог
17:00 Клайд – Анан Атлетик +2.5 7/10 1.57  Залог
17:00 Монтроуз – Стенхаусмюър 1X 7/10 1.37  Залог
17:00 Питърхед – Елгин Сити 1 7/10 1.42  Залог
17:00 Стърлинг Албиън – Берик Рейнджърс 1 5/10 1.86  Залог
Бразилия Бразилия – Серия А
22:00 Атлетико GO – Коритиба PR 1X 8/10 1.33  Залог

 

Футболни прогнози за Петък, 11 Август, 2017

Англия Англия – Премиършип
21:45 Арсенал – Лестър 1 7/10 1.46  Залог
Германия Германия – Купа на Германия
20:00 Кобленц – Динамо Дрезден 2 7/10 1.29  Залог
21:45 Карлсруе – Байер Леверкузен 2 8/10 1.40  Залог
21:45 Холщайн Кил – Айнтрахт Брауншвайг 1 4/10 2.38  Залог
Италия Италия – Купа на Италия
22:15 Торино – Трапани 1 9/10 1.18  Залог
Франция Франция – Лига 1
20:00 Ница – Троа 1 7/10 1.45  Залог
21:45 Рен – Лион 2 5/10 1.95  Залог
Франция Франция – Лига 2
21:00 Брест – Газелек Аячо -2.5 7/10 1.64  Залог
21:00 Кювили-Руан – Бурж-Перона 1 3/10 2.25  Залог
21:00 Орлеан – Аячо 1X 8/10 1.34  Залог
21:00 Париж ФК – Льо Авър X2 7/10 1.35  Залог
21:00 Тур – Реймс -2.5 6/10 1.65  Залог
21:00 Шамоа Ниор – Оксер 1X 7/10 1.25  Залог
Франция Франция – Лига Национал
21:00 Авранш – Дюнкерк X2 7/10 1.36  Залог
21:00 Безие – Конкарно -2.5 7/10 1.65  Залог
21:00 Консолат Марсилия – Кретей-Луситанос 1X 8/10 1.24  Залог
21:00 Лавал – Антанта ССГ 1 6/10 1.80  Залог
21:00 Лион-Дюшер – По -2.5 7/10 1.50  Залог
21:00 Шамбли – Лез Ербиер -2.5 7/10 1.53  Залог
21:00 Шоле – Ред Стар Париж 1X 7/10 1.40  Залог
Австрия Австрия – Ерсте Лига
19:30 Аустрия Лустенау – Капфенберг 1 7/10 1.44  Залог
19:30 Блау-Вайс Линц – Рийд 2 6/10 1.85  Залог
19:30 Флоридсдорфер АК – Винер Нойщат 2 5/10 2.00  Залог
19:30 Хартберг – Лиферинг Залцбург +2.5 7/10 1.53  Залог
21:30 ВСГ Ватенс – Вакер Инсбрук X2 8/10 1.44  Залог
Беларус Беларус – Премиер Лига
18:30 Ислоч Минск – Городея 1X 7/10 1.40  Залог
19:00 БАТЕ Борисов – Динамо Брест 1 6/10 1.60  Залог
Белгия Белгия – Първа Дивизия А
21:30 Зулте Варегем – Клуб Брюж X2 8/10 1.29  Залог
Белгия Белгия – Първа Дивизия Б
21:30 Серкъл Брюж – Унион Сент Жилоаз 1 7/10 1.56  Залог
България България – Първа ПФЛ
18:15 Черно море – Славия 1 7/10 1.44  Залог
21:00 Септември София – ЦСКА София 2 7/10 1.30  Залог
Дания Дания – Суперлига
20:00 Силкеборг – Хелзингор 1X 8/10 1.29  Залог
Естония Естония – Мейстрилига
19:00 Пайде Линнамеесконд – Нарва Транс X2 7/10 1.30  Залог
19:00 Флора Талин – Тулевик Вилянди 1 9/10 1.05  Залог
Исландия Исландия – Първа Дивизия
21:00 Тор Акурейри – ИР Рейкявик 1 7/10 1.40  Залог
22:15 Грота Селтярнарнес – Хаукар Х. 2 7/10 1.53  Залог
22:15 Кефлавик – Тротур Рейкявик 1 6/10 1.88  Залог
22:15 Лейкнир Рейкявик – Филкир Рейкявик 2 5/10 1.85  Залог
Норвегия Норвегия – Типелиген
20:00 Сандефьорд – Согндал 1 4/10 2.10  Залог
Полша Полша – Първа Лига
20:00 Стомил Олщин – Подбескидзе 1X 7/10 1.40  Залог
21:45 ГКС Катовице – Пуща Неполомице 1 6/10 1.75  Залог
Португалия Португалия – Примейра Лига
22:30 Спортинг Лисабон – Витория Сетубал 1 9/10 1.14  Залог
Румъния Румъния – Лига I
21:00 Поли Тимишоара – Виторул Констанца X2 7/10 1.30  Залог
Северна Ирландия Северна Ирландия – Премиършип
21:45 Балимина Юнайтед – Крусейдърс 2 7/10 1.62  Залог
Словакия Словакия – Суперлига
19:30 Нитра – Злате Моравце 1 4/10 2.00  Залог
Словения Словения – Първа Лига
19:00 Целие – Триглав -2.5 5/10 1.75  Залог
21:20 Марибор – Домжале 1 5/10 2.00  Залог
Турция Турция – Супер Лига
21:45 Истанбул Башакшехир – Бурсаспор 1 8/10 1.50  Залог
Уелс Уелс – Висша Лига
21:45 Бала Таун – Нютаун 1 6/10 1.73  Залог
21:45 Бангор Сити – Дъ Ню Сейнтс 2 8/10 1.40  Залог
21:45 Престатън Таун – Конас Кий X2 7/10 1.30  Залог
Украйна Украйна – Премиер Лига
19:00 Динамо Киев – Зирка Кропивницкий +2.5 7/10 1.33  Залог
Финландия Финландия – Икьонен
18:30 ОПС Оулу – КПВ Кокола 2 6/10 1.75  Залог
18:30 ТПС Турку – Хонка 1X 7/10 1.45  Залог
Холандия Холандия – Ередивизи
20:00 АДО Ден Хааг – Утрехт X2 7/10 1.35  Залог
Хърватска Хърватска – Първа Лига
20:00 Риека – Динамо Загреб 2 5/10 2.00  Залог
22:00 Хайдук Сплит – Славен 1 7/10 1.45  Залог
Чехия Чехия – Първа Лига
19:00 Славия Прага – Височина Ихлава 1 8/10 1.21  Залог
Чехия Чехия – Национална Лига
19:00 Витковице – Зноймо -2.5 6/10 1.80  Залог
19:00 Усти над Лабем – Опава +2.5 5/10 1.80  Залог
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
20:00 Малмьо – Калмар 1 7/10 1.37  Залог
Шотландия Шотландия – Премиършип
21:45 Партик Тисъл – Селтик 2 8/10 1.23  Залог
Индонезия Индонезия – Лига 1
11:00 Митра Кукар – Барито Путера 1 8/10 1.44  Залог
14:30 Сривиджая Палембанг – Семен Паданг 1 7/10 1.50  Залог
 
Саудитска Арабия Саудитска Арабия – Професионална Лига
19:00 Ал Кадисия Хобар – Ал Раед 1 6/10 1.80  Залог
20:55 Ал Етифак Дамам – Ал Ахли Джеда 2 7/10 1.48  Залог
20:55 Ал Итихад Джеда – Ал Батен 1 8/10 1.33  Залог
Япония Япония – Джей Лига Дивизия 2
12:00 Гифу – Фагиано Окаяма 1X 7/10 1.40  Залог
12:00 Джеф Юнайтед Чиба – Ренофа Ямагучи 1 5/10 1.78  Залог
12:00 Ехиме ФК – Мито Холихок 1 4/10 2.50  Залог
12:00 Киото Санга – Ависпа Фукуока X2 7/10 1.35  Залог
12:00 Монтедио Ямагата – Звейген Канадзава 1 6/10 1.67  Залог
12:00 Теспакусатсу Гунма – Каматамаре Сануки 1X 7/10 1.45  Залог
12:30 Токио Верди – Роасо Кумамото 1 7/10 1.68  Залог
13:00 В-Варен Нагазаки – Шонан Белмар X2 7/10 1.27  Залог
13:00 Оита Тринита – Мачида Зелвия 1 4/10 2.15  Залог
13:00 Токушима Вортис – Йокохама ФК 1X 7/10 1.24  Залог

Футболни прогнози за Четвъртък, 10 Август, 2017

Англия Англия – Купа на Лигата
21:45 Бъри – Съндърланд X2 7/10 1.25  Залог
България България – Втора ПФЛ
20:30 Литекс Ловеч – Созопол 1 7/10 1.60  Залог
Израел Израел – Суперкупа
20:45 Бней Йехуда – Апоел Беер Шева 2 7/10 1.30  Залог
Литва Литва – А Лига
18:00 Утенис Утена – Стумбрас Каунас 1 4/10 2.05  Залог
20:00 Атлантас Клайпеда – Лиетава Йонава 1 6/10 1.62  Залог
Норвегия Норвегия – Купа на Норвегия
19:30 Волеренга Осло – Елверум +2.5 8/10 1.36  Залог
Полша Полша – Купа на Полша
20:00 Заглембие Сосновец – Корона Келце X2 7/10 1.41  Залог
21:00 Арка Гдиня – Шльонск Вроцлав 1X 7/10 1.44  Залог
Португалия Португалия – Примейра Лига
23:00 Витория Гимараеш – Шавеш 1 5/10 1.75  Залог
Румъния Румъния – Лига I
18:30 Газ Метан М. – Сепси Сфънту Г. 1 3/10 2.45  Залог
21:00 Клуж – Динамо Букурещ 1 6/10 1.85  Залог
Русия Русия – Премиер Лига
20:00 Ахмат Грозни – ФК Краснодар 1X 8/10 1.35  Залог
Русия Русия – Първа Дивизия
15:00 Спартак Москва 2. – Зенит Санкт П. 1 6/10 1.65  Залог
Сърбия Сърбия – Суперлига
21:00 Радник Сурдулица – Цървена Звезда Б. 2 9/10 1.15  Залог
21:00 Явор Иваница – Спартак Суботица 1X 8/10 1.44  Залог
Финландия Финландия – Вейкауслига
18:30 КуПС Куопио – ЮЯК Ювяскюля 1 7/10 1.22  Залог
18:30 ФК Лахти – Интер Турку 1X 5/10 1.35  Залог
20:00 Сейняйоен ЯК – ХИК Хелзинки 2 5/10 1.80  Залог
Швейцария Швейцария – Суперлига
21:00 Базел – Грасхопърс 1 8/10 1.20  Залог
21:00 Цюрих – Сион 1 5/10 1.75  Залог
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
21:00 Аарау – Шафхаузен 2 6/10 1.78  Залог
21:00 Вадуц – Винтертур 1 7/10 1.72  Залог
Швеция Швеция – Суперетан Лига
20:00 Трелеборг – Дегерфорш 1 6/10 1.75  Залог
20:00 Хелзинборг – Атвидаберг 1 8/10 1.39  Залог
Иран Иран – Про Лига
16:45 Гостареш Фулад – Сепидроод Рещ -2.5 7/10 1.42  Залог
19:00 Естеглал Хузестан – Сайпа Карадж 1 5/10 2.15  Залог
19:00 Пейкан Техеран – Зоб Ахан Исфахан X2 8/10 1.24  Залог
19:00 Санат Нафт А. – Падидех Хорасан М. 1X 8/10 1.38  Залог
19:00 Сепахан Исфахан – Парс Джонуби Джем 1 4/10 2.00  Залог
19:00 Сиах Ямеган АХ – Фулад Хузестан Ахваз 1 4/10 2.50  Залог
19:15 Естеглал Техеран – Трактор Сази Т. 1 4/10 2.15  Залог
19:15 Нафт Техеран – Персеполис Техеран 2 7/10 1.50  Залог
Китай Китай – Супер Лига
14:35 Ляонин Хууин – Гуанджоу Евъргранде 2 7/10 1.36  Залог
14:35 Тиендзин Цюендзиен – Пекин Гуоан 1 5/10 2.00  Залог
14:35 Хъбей Чайна Форчън – Шанхай ШИПГ X2 7/10 1.40  Залог
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи – Клубни
21:30 Пистоезе – Фиорентина 2 9/10 1.18  Залог
22:00 Наполи – Еспаньол 1 7/10 1.36  Залог
23:00 Севиля – Рома 1 3/10 2.38  Залог

Футболни прогнози за Сряда, 9 Август, 2017

Англия Англия – Купа на Лигата
21:45 Колчестър – Астън Вила 2 6/10 1.57  Залог
21:45 Крю Александра – Болтън 2 6/10 1.62  Залог
21:45 Лийдс – Порт Вейл 1 7/10 1.54  Залог
21:45 Олдъм – Бъртън Албион X2 7/10 1.40  Залог
21:45 Шефилд Юнайтед – Уолсол 1 7/10 1.50  Залог
Германия Германия – Втора Бундеслига
21:00 Хайденхайм – Ерцгебирге Ауе -2.5 7/10 1.56  Залог
Дания Дания – Купа на Дания
19:30 Роскилде – Нюкьобинг 1X 8/10 1.35  Залог
20:15 Фредериция – Есберг 2 5/10 2.05  Залог
Исландия Исландия – Висша Лига
21:00 Фьолнир Рейкявик – КА Акурейри 1X 5/10 1.50  Залог
23:00 Стярнан Гардабаер – Брейдаблик К. 1 5/10 1.91  Залог
Норвегия Норвегия – Купа на Норвегия
19:30 Йерв Гримстад – Розенборг 2 8/10 1.35  Залог
19:30 Кристиансунд – Флурьо 1 6/10 1.62  Залог
19:30 Лилестрьом – Тромсьо 1 7/10 1.67  Залог
19:30 Сарпсборг 08 – Од БК 1 5/10 1.80  Залог
19:30 Стабек – Олесунд +2.5 6/10 1.78  Залог
20:45 Мьондален – Бран Берген 2 6/10 1.80  Залог
Полша Полша – Купа на Полша
21:00 Погон Шчечин – Лех Познан X2 7/10 1.33  Залог
Португалия Португалия – Примейра Лига
21:00 Порто – Ещорил Прая +2.5 8/10 1.53  Залог
23:00 Бенфика – Спортинг Брага 1 8/10 1.33  Залог
Румъния Румъния – Лига I
17:00 Астра Гюргево – Конкордия Кяжна 1 7/10 1.65  Залог
19:15 Ювентус Букурещ – Университатя Крайова 2 5/10 1.78  Залог
21:45 ФК ФКСБ – Политехника Яш 1 7/10 1.33  Залог
Русия Русия – Премиер Лига
17:30 Урал Свердловска о. – Зенит Санкт П. 2 8/10 1.35  Залог
19:30 Спартак Москва – Арсенал Тула 1 7/10 1.33  Залог
20:00 Рубин Казан – Локомотив Москва -2.5 5/10 1.40  Залог
20:00 ФК Ростов – Динамо Москва 1X 7/10 1.30  Залог
20:00 ФК Тосно – ЦСКА Москва 2 7/10 1.44  Залог
Русия Русия – Първа Дивизия
13:00 Динамо Санкт П. – Олимпиец Нижни Н. 1 6/10 1.85  Залог
15:00 Сибир Новосибирск – Кубан Краснодар 1X 7/10 1.41  Залог
15:00 Том Томск – Волгар Астрахан -2.5 8/10 1.50  Залог
16:00 Шинник Ярославл – Криля Советов 2 5/10 2.00  Залог
17:00 ФК Оренбург – Ротор Волгоград 1 8/10 1.52  Залог
17:00 ФК Тамбов – Факел Воронеж 1 8/10 1.36  Залог
17:00 ФК Тюмен – Луч-Енергия Владивосток -2.5 7/10 1.57  Залог
19:00 ФК Химки – Авангард Курск 1X 8/10 1.30  Залог
20:00 Балтика Калининград – Енисей К. 1X 8/10 1.29  Залог
Сърбия Сърбия – Суперлига
19:00 Бачка Бачка П. – Напредак Крушевац X2 8/10 1.32  Залог
19:00 Мачва Шабац – Раднички Ниш X2 7/10 1.40  Залог
21:00 Борац Чачак – Войводина 2 6/10 1.78  Залог
21:00 Партизан Белград – Вождовац Белград +2.5 6/10 1.57  Залог
21:00 Рад Белград – Земун 1 8/10 1.48  Залог
21:00 Чукарички – Младост Лучани 1 7/10 1.57  Залог
Финландия Финландия – Вейкауслига
18:30 Кеми Кингс – Илвес Тампере 2 5/10 2.20  Залог
18:30 ХИФК Хелзинки – ВПС Вааса X2 8/10 1.28  Залог
Чехия Чехия – Купа на Чехия
18:00 Локо Влтавин Прага – Теплице +2.5 8/10 1.35  Залог
Швейцария Швейцария – Суперлига
21:00 Йънг Бойс – Тун 1 8/10 1.36  Залог
21:00 Лозана Спорт – Лугано 1X 7/10 1.35  Залог
21:00 Санкт Гален – Люцерн 1X 7/10 1.36  Залог
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
21:00 Волен – Ксамакс 2 7/10 1.67  Залог
21:00 Киасо – Раперсвил-Йона +2.5 6/10 1.75  Залог
21:00 Сервет – Вил 1 7/10 1.33  Залог
Швеция Швеция – Суперетан Лига
20:00 Далкурд – Фрей Тебю 1 8/10 1.25  Залог
20:00 Йоргрите – Бромапойкарна 2 6/10 1.75  Залог
20:00 Фалкенберг – Вернаму +2.5 6/10 1.57  Залог
Шотландия Шотландия – Купа на Лигата
21:45 Дънди ФК – Дънди Юнайтед 1X 7/10 1.40  Залог
21:45 Рейнджърс – Дънфърмлин +2.5 7/10 1.45  Залог
21:45 Рос Каунти – Мъдъруел +2.5 5/10 1.80  Залог
21:45 Хамилтън – Абърдийн 2 8/10 1.50  Залог
Япония Япония – Джей Лига Дивизия 1
13:00 Албирекс Ниигата – Кавазаки Фронтейл 2 6/10 1.70  Залог
13:00 Вегалта Сендай – Джубило Ивата 1X 7/10 1.48  Залог
13:00 Вентфорет Кофу – Урава Ред Даймъндс 2 7/10 1.40  Залог
13:00 Висел Кобе – Кашима Антлърс 2 5/10 2.00  Залог
13:00 Кашива Рейсол – Саган Тошу 1 6/10 1.75  Залог
13:00 Консадол Сапоро – Йокохама Ф-Маринос X2 8/10 1.33  Залог
13:00 Омия Ардижа – Токио X2 7/10 1.30  Залог
13:00 Санфрече Хирошима – Гамба Осака X2 7/10 1.44  Залог
13:00 Шимизу Ес-Пулс – Серезо Осака -2.5 5/10 1.82  Залог
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи – Клубни
20:30 Бургос – Реал Сосиедад 2 8/10 1.17  Залог
20:30 Селта Виго – Удинезе 1 5/10 1.92  Залог
21:00 Алкоркон – Хетафе 2 4/10 1.97  Залог
21:45 Милан – Бетис 1 7/10 1.57  Залог
21:45 Сасуоло – Кремонезе 1 7/10 1.35  Залог

Футболни прогнози за Вторник, 8 Август, 2017

UEFA Суперкупа UEFA Суперкупа
21:45 Реал Мадрид – Манчестър Юнайтед +2.5 6/10 1.73  Залог
Англия Англия – Национална Лига
21:45 Алдършот Таун – Торки Юнайтед 1 6/10 1.70  Залог
21:45 Бароу – Халифакс Таун 1 6/10 1.90  Залог
21:45 Боръм Ууд – Дагенъм и Редбридж X2 7/10 1.40  Залог
21:45 Гейтсхед – Гайзли 1 7/10 1.57  Залог
21:45 Ебсфлийт Юнайтед – Мейдстоун Юнайтед 1 6/10 1.76  Залог
21:45 Ийстли – Сътън Юнайтед 1X 7/10 1.29  Залог
21:45 Лейтън Ориент – Солихъл Муурс 1 7/10 1.55  Залог
21:45 Макълсфийлд Таун – Хартлипул 1X 7/10 1.30  Залог
21:45 Транмиър Роувърс – Уокинг 1 7/10 1.34  Залог
Англия Англия – Купа на Лигата
21:45 Акрингтън Стенли – Престън 2 5/10 2.00  Залог
21:45 Барнзли – Моркамб 1 7/10 1.50  Залог
21:45 Бирмингам – Кроули Таун +2.5 8/10 1.53  Залог
21:45 Брадфорд Сити – Донкастър 1X 8/10 1.33  Залог
21:45 Бристол Роувърс – Кембридж Юнайтед 1 6/10 1.75  Залог
21:45 Бристъл Сити – Плимут 1 6/10 1.67  Залог
21:45 Гримсби Таун – Дарби Каунти 2 6/10 1.73  Залог
21:45 Екзитър – Чарлтън X2 8/10 1.34  Залог
21:45 Кардиф – Портсмут 1 5/10 1.80  Залог
21:45 Ковънтри – Блекбърн X2 7/10 1.29  Залог
21:45 Куинс Парк Р. – Нортхямптън Таун 1 7/10 1.66  Залог
21:45 Лутън Таун – Ипсуич X2 7/10 1.33  Залог
21:45 Мансфийлд Таун – Рочдейл 1X 7/10 1.38  Залог
21:45 Милоул – Стивънидж Бороу 1 8/10 1.53  Залог
21:45 Норич – Суиндън 1 7/10 1.33  Залог
21:45 Нотингам Форест – Шросбъри Таун 1 7/10 1.55  Залог
21:45 Оксфорд Юнайтед – Челтнъм Таун 1 7/10 1.62  Залог
21:45 Питърбъро – Барнет 1 6/10 1.60  Залог
21:45 Родъръм Юнайтед – Линкълн Сити 1 5/10 1.91  Залог
21:45 Саутенд – Нюпорт Каунти 1 6/10 1.70  Залог
21:45 Скънторп – Нотс Каунти 1 5/10 1.78  Залог
21:45 Уигън – Блекпул 1 5/10 1.80  Залог
21:45 Уикъмб – Фулъм 2 7/10 1.62  Залог
21:45 Уимбълдън – Брентфорд +2.5 5/10 1.80  Залог
21:45 Уулвърхямптън – Йоувил 1 8/10 1.40  Залог
21:45 Флийтууд Таун – Карлайл 1X 7/10 1.33  Залог
21:45 Форест Грийн Роувърс – Милтън X2 7/10 1.32  Залог
21:45 Шефилд Уензди – Честърфийлд 1 8/10 1.36  Залог
22:00 Рединг – Джилингам 1 8/10 1.44  Залог
Франция Франция – Купа на Лигата
19:30 Лавал – Лориен 2 4/10 2.20  Залог
21:00 Бурж-Перона – Реймс 2 3/10 2.60  Залог
21:00 Валансиен – Сошо 2 3/10 2.70  Залог
21:00 Газелек Аячо – Кретей-Луситанос 1 7/10 1.73  Залог
21:00 Кювили-Руан – Орлеан 2 3/10 2.60  Залог
21:00 Льо Авър – Ним 1 5/10 2.00  Залог
21:00 Париж ФК – Брест 2 3/10 2.70  Залог
21:00 Ред Стар Париж – Оксер 2 3/10 2.60  Залог
21:00 Тур – Шамоа Ниор 1 3/10 2.50  Залог
21:00 Шатору – Клермонт Фут 1 4/10 2.25  Залог
22:00 Ланс – Аячо 1 4/10 2.05  Залог
Австрия Австрия – Ерсте Лига
19:30 Вакер Инсбрук – Аустрия Лустенау 1 4/10 2.25  Залог
19:30 Капфенберг – Блау-Вайс Линц +2.5 5/10 1.75  Залог
19:30 Флоридсдорфер АК – ВСГ Ватенс +2.5 6/10 1.68  Залог
Исландия Исландия – Висша Лига
21:00 Викингур Рейкявик – Вестманаейяр +2.5 6/10 1.67  Залог
22:15 ФХ Хафнарфьордур – Валур Рейкявик +2.5 6/10 1.80  Залог
Полша Полша – Купа на Полша
19:00 Битовия Битов – Лехия Гданск 2 6/10 1.73  Залог
19:00 Висла Пулави – Легия Варшава 2 8/10 1.38  Залог
19:00 ГКС Белхатов – Хойничанка Хойнице 1X 7/10 1.25  Залог
19:00 ГКС Тихи – Краковия Краков 2 5/10 2.07  Залог
19:00 Заглембие Любин – Ягиелония Бялисток 1 3/10 2.36  Залог
19:00 Миедж Легница – Сандеця Нови Сонч 2 4/10 2.50  Залог
20:00 Рух Хожов – Хробри Глогов -2.5 7/10 1.73  Залог
20:00 Стал Мелец – Пяст Гливице 2 4/10 1.96  Залог
21:45 Висла Краков – Висла Плоцк 1 5/10 1.85  Залог
Португалия Португалия – Примейра Лига
18:00 Маритимо – Пасош Ферейра 1X 7/10 1.24  Залог
Португалия Португалия – Сегунда Лига
21:00 Оливейрензе – Бенфика Б -2.5 6/10 1.65  Залог
Румъния Румъния – Лига I
16:45 Ботошани – Поли Тимишоара -2.5 7/10 1.72  Залог
18:45 Виторул Констанца – Волунтари 1 7/10 1.57  Залог
Русия Русия – Премиер Лига
11:00 СКА-Хабаровск – Анжи Махачкала -2.5 8/10 1.33  Залог
17:30 Амкар Перм – ФК Уфа 1X 7/10 1.38  Залог
Швеция Швеция – Суперетан Лига
20:00 Йостерс – ГАИС Гьотеборг 1 6/10 1.57  Залог
20:00 Сирианска Сьодертале – Норбю 1 4/10 2.10  Залог
Шотландия Шотландия – Купа на Лигата
21:45 Сейнт Джонстън – Партик Тисъл 1 6/10 1.75  Залог
21:45 Селтик – Килмарнък 1 9/10 1.15  Залог
21:45 Фолкърк – Ливингстън 1 6/10 1.73  Залог
21:45 Хибърниън – Еър Юнайтед 1 9/10 1.18  Залог
Бразилия Бразилия – Серия Б
02:00 Лондрина PR – Вила Нова GO -2.5 7/10 1.65  Залог
Колумбия Колумбия – Примера А
03:30 Кортулуа – Санта Фе Богота 2 4/10 2.00  Залог
Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство