Англия прогнози

Директна регистрация

Футболни залози

1xBET Регистрация

Category Archives: Прогнози

Футболни прогнози за вторник 21 март

Англия Англия – Първа Лига
21:45 Ковънтри – Порт Вейл 1X 7/10 1.34
21:45 Оксфорд Юнайтед – Болтън 1X 8/10 1.42
Англия Англия – Втора Лига
21:45 Моркамб – Акрингтън Стенли -2.5 6/10 1.76
21:45 Нюпорт Каунти – Лутън Таун X2 7/10 1.22
Англия Англия – Национална Лига
21:45 Алдършот Таун – Дагенъм и Редбридж 1X 7/10 1.33
21:45 Бароу – Рексъм -2.5 7/10 1.70
21:45 Боръм Ууд – Линкълн Сити 2 5/10 1.90
21:45 Брейнтри Таун – Уокинг 1X 8/10 1.40
21:45 Гейтсхед – Гайзли 1 7/10 1.55
21:45 Йорк Сити – Саутпорт 1 7/10 1.65
21:45 Мейдстоун Юнайтед – Сътън Юнайтед 1X 8/10 1.36
21:45 Норт Фериби Ю. – Транмиър Роувърс 2 7/10 1.40
21:45 Форест Грийн Роувърс – Солихъл Муурс 1 8/10 1.40
21:45 Честър – Макълсфийлд Таун X2 7/10 1.36
Ирландия Ирландия – Купа на Лигата
21:45 Атлон Таун – Лонгфорд Таун 2 5/10 1.91
21:45 Бохемианс – Кабинтили 1 7/10 1.32
21:45 Дрогеда Юнайтед – Брей Уондърърс 2 4/10 2.00
22:00 Уексфорд Ютс – Уотърфорд Юнайтед 2 8/10 1.44
Северна Ирландия Северна Ирландия – Премиършип
21:45 Балимина Юнайтед – Коулрейн 1 4/10 2.40
Уелс Уелс – Група за Титлата
21:45 Конас Кий – Дъ Ню Сейнтс 2 7/10 1.35
Шотландия Шотландия – Първа Лига
21:45 Албион Роувърс – Ийст Файф X2 8/10 1.35
21:45 Брихин Сити – Алоа Атлетик +2.5 7/10 1.72
21:45 Ливингстън – Стенхаусмюър 1 7/10 1.36
Шотландия Шотландия – Втора Лига
21:45 Клайд – Каудънбийт

Футболни прогнози за Понеделник, 20 Март, 2017

Германия Германия – Втора Бундеслига
21:15 Унион Берлин – Нюрнберг 1 5/10 1.80
Италия Италия – Серия Б
21:30 Виртус Ентела – Салернитана 1X 7/10 1.28
Италия Италия – Лега Про – Група В
21:45 Басано Виртус – Венеция 2 5/10 1.83
Дания Дания – Първа Дивизия
21:00 Роскилде – Хобро X2 7/10 1.42
Израел Израел – Лига Леумит
19:00 Ирони Нешер – Апоел Рамат Ган X2 7/10 1.25
Кипър Кипър – Група за Титлата
19:00 Апоел Никозия – АЕЛ Лимасол 1 8/10 1.44
Португалия Португалия – Сегунда Лига
18:00 Витория Гимараеш Б – Кова Да Пиедаде 1 6/10 1.82
Румъния Румъния – Група за Изпадане
18:00 Поли Тимишоара – Волунтари 1 3/10 2.50
20:30 Пандури – Студентеск Яш 2 5/10 2.00
Северна Ирландия Северна Ирландия – Премиършип
21:45 Крусейдърс – Балинамалард Юнайтед 1 8/10 1.18
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
20:45 Ле Монт – Ксамакс 2 4/10 2.00
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
00:20 Олимпо Баия Бланка – Банфийлд 1 3/10 2.38
00:30 Бока Хуниорс – Талерес Кордоба 1 8/10 1.50
Аржентина Аржентина – Примера Б Насионал
21:00 Клуб Алмагро – Феро Карил Оесте -2.5 7/10 1.45
21:00 Нуева Чикаго – Сан Мартин Тукуман 1 5/10 1.83
Венецуела Венецуела – Примера Дивисион
01:00 Сулия – Замора Баринас 1 4/10 2.40
Колумбия Колумбия – Примера А
00:15 Депортиво Кали – Америка де Кали 1 5/10 2.00
00:30 Депортес Толима – Атлетико Уила 1 7/10 1.62
02:30 Мильонариос Богота – Санта Фе Богота -2.5 8/10 1.44
Коста Рика Коста Рика – Примера Дивисион
00:10 Белен Сигло XXI – Сан Карлос -2.5 6/10 1.72
01:00 Депортиво Саприса – Ередиано 1 5/10 1.91
03:15 Кармелита – Лимон 2 5/10 1.85
Мексико Мексико – Примера Дивисион
02:00 Пуебла – Монаркас Морелия 1 5/10 2.15
Парагвай Парагвай – Примера Дивисион
00:30 Спортиво Лукеньо – Серо Портеньо +2.5 5/10 1.75
01:10 Спортиво Триниденсе – Гуарани Асунсион 2 7/10 1.73
САЩ САЩ – Висша Лига
01:00 Сиатъл Саундърс – Ню Йорк Ред Булс 1X 8/10 1.33
Уругвай Уругвай – Примера Дивисион
01:00 Пенярол Монтевидео – Рампла Хуниорс 1 8/10 1.55
Хондурас Хондурас – Национална Лига
00:00 Олимпия Тегусигалпа – Социал Сол О. 1 8/10 1.31
Чили Чили – Примера Дивисион
00:30 Универсидад де Чили – Унион Еспаньола 1 4/10 1.95
23:30 Депортес Темуко – Аудакс Италяно С. +2.5 7/10 1.72

Футболни прогнози за Неделя, 19 Март, 2017

Англия Англия – Премиършип
14:00 Мидълзбро – Манчестър Юнайтед 2 7/10 1.70
16:15 Тотнъм – Саутхямптън 1 7/10 1.70
18:30 Манчестър Сити – Ливърпул +2.5 6/10 1.65
Германия Германия – Бундеслига
16:30 Майнц 05 – Шалке 04 1 3/10 2.62
18:30 Борусия М’Гладбах – Байерн Мюнхен 2 8/10 1.42
Германия Германия – Втора Бундеслига
14:30 Бохум – Ерцгебирге Ауе 1 5/10 2.00
14:30 Динамо Дрезден – Зандхаузен 1 6/10 1.85
14:30 Карлсруе – Фортуна Дюселдорф 1X 7/10 1.33
Испания Испания – Примера Дивисион
13:00 Леганес – Малага 1X 8/10 1.36
17:15 Атлетико Мадрид – Севиля 1 7/10 1.70
19:30 Депортиво Ла Коруня – Селта Виго 1X 7/10 1.30
19:30 Спортинг Хихон – Гранада 1X 8/10 1.27
21:45 Барселона – Валенсия +2.5 5/10 1.22
Испания Испания – Сегунда Дивисион
13:00 Леванте – Алмерия 1 6/10 1.57
17:00 Алкоркон – Валядолид 1X 8/10 1.34
18:00 Тенерифе – Реус Депортиу 1 5/10 1.83
19:00 Хирона – Кадис 1 5/10 1.83
21:30 Райо Валекано – Реал Овиедо 1X 7/10 1.25
Италия Италия – Серия А
13:30 Емполи – Наполи 2 7/10 1.29
16:00 Аталанта – Пескара 1 8/10 1.28
16:00 Болоня – Киево 1X 7/10 1.30
16:00 Каляри – Лацио 2 7/10 1.54
16:00 Кротоне – Фиорентина 2 7/10 1.65
16:00 Сампдория – Ювентус 2 7/10 1.50
19:00 Удинезе – Палермо 1 7/10 1.62
21:45 Рома – Сасуоло 1 8/10 1.26
Италия Италия – Серия Б
18:30 Чезена – Тернана 1 7/10 1.65
Франция Франция – Лига 1
16:00 Каен – Монако 2 6/10 1.65
22:00 Пари Сен Жермен – Лион 1 7/10 1.48
Австрия Австрия – Бундеслига
17:30 Ред Бул Залцбург – Аустрия Виена 1 7/10 1.33
Беларус Беларус – Купа на Беларус
15:00 ФК Слуцк – Торпедо Жодино -2.5 6/10 1.57
18:00 БАТЕ Борисов – ФК Минск 1 8/10 1.25
България България – Първа ПФЛ
15:00 Нефтохимик Бургас – Черно море X2 7/10 1.35
17:30 Левски София – Ботев Пловдив 1 8/10 1.50
Гърция Гърция – Супер Лига
15:00 ПАОК – Паниониос Атина 1 7/10 1.50
17:15 Астерас Триполис – Пас Янина 1X 7/10 1.22
17:15 Ксанти – Левадиакос 1 6/10 1.57
19:30 Панатинайкос – Олимпиакос 1X 7/10 1.30
Дания Дания – Суперлига
18:00 Брьондби – Лингби 1 7/10 1.69
18:00 Виборг – Олборг X2 8/10 1.44
18:00 Есберг – Хорсенс -2.5 6/10 1.75
18:00 Мидтиланд – Нордселанд 1X 8/10 1.25
18:00 Орхус – Одензе 1X 7/10 1.42
Дания Дания – Първа Дивизия
14:45 АБ Гладсаксе – Вейле X2 7/10 1.30
14:45 Нествед – Фремад Амагер X2 8/10 1.48
14:45 Нюкьобинг – Скиве 1X 7/10 1.32
14:45 Фредериция – Кьоге 1X 7/10 1.35
Полша Полша – Екстракласа
16:30 Корона Келце – Краковия Краков X2 8/10 1.42
16:30 Лех Познан – Гурник Ленчна 1 8/10 1.25
19:00 Лехия Гданск – Легия Варшава X2 7/10 1.36
Португалия Португалия – Примейра Лига
18:00 Маритимо – Ароука 1X 8/10 1.20
18:00 Фейрензе – Шавеш -2.5 7/10 1.45
20:00 Порто – Витория Сетубал 1 9/10 1.13
22:15 Витория Гимараеш – Рио Аве 1X 8/10 1.30
Португалия Португалия – Сегунда Лига
13:15 Пенафиел – Бенфика Б +2.5 5/10 1.80
13:15 Порто Б – Визела 1 7/10 1.73
14:15 Санта Клара – Спортинг Брага Б 1 6/10 1.90
17:00 Лейшоес – Спортинг Лисабон Б 1X 7/10 1.33
17:00 Олянензе – Жил Висенте X2 8/10 1.36
17:00 Портимонензе – Варзин 1 7/10 1.65
17:00 Спортинг Ковиля – Фафе 1 5/10 1.78
17:00 Фреамунде – Авеш 2 3/10 2.50
18:00 Академика Коимбра – Академико Визеу 1 7/10 1.57
18:00 Униао Мадейра – Фамаликао 1 6/10 1.80
Русия Русия – Премиер Лига
13:00 Криля Советов – ФК Ростов -2.5 8/10 1.42
15:30 Терек Грозни – ЦСКА Москва X2 7/10 1.38
15:30 ФК Краснодар – ФК Уфа 1 6/10 1.62
18:30 Зенит Санкт Петербург – Арсенал Тула 1 8/10 1.15
Русия Русия – Първа Дивизия
11:00 ФК Тюмен – ФК Тамбов 1X 7/10 1.30
12:00 Енисей Красноярск – ФК Тосно 2 4/10 2.20
13:00 Нефтехимик Нижнекамск – Волгар А. 1X 8/10 1.44
13:00 Сокол Саратов – ФК Химки 2 3/10 2.62
13:00 Шинник Ярославл – СКА-Хабаровск -2.5 6/10 1.72
15:00 Балтика Калининград – Луч-Енергия В. 1 5/10 1.80
15:00 Спартак Москва 2 – Динамо Москва 2 6/10 1.67
17:00 Кубан Краснодар – Мордовия Саранск -2.5 7/10 1.50
17:00 Факел Воронеж – Сибир Новосибирск 1 4/10 2.15
Словакия Словакия – Суперлига
16:20 ДАК Дунайска Стреда – Спартак Търнава 1 6/10 1.75
18:30 Тренчин – Сеница 1 7/10 1.26
Словения Словения – Първа Лига
16:00 Алуминий Кидричево – Рудар Веление 2 4/10 2.00
17:55 Олимпия Любляна – Копер 1 8/10 1.45
Сърбия Сърбия – Суперлига
16:00 Чукарички – Цървена Звезда Белград 2 7/10 1.55
18:00 Войводина – Младост Лучани 1 7/10 1.50
Турция Турция – Супер Лига
12:30 Генчлербирлиги – Ризеспор 1 6/10 1.83
15:00 Бурсаспор – Аланияспор +2.5 6/10 1.66
15:00 Истанбул Башакшехир – Кардемир Карабук 1 6/10 1.62
18:00 Анталияспор – Бешикташ +2.5 6/10 1.67
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
12:00 Газиантеп ББ – Денизлиспор -2.5 7/10 1.70
12:00 Елязъгспор – Адана Демирспор -2.5 6/10 1.73
15:00 Шанлъурфаспор – Сивасспор 2 5/10 1.91
17:30 Ескишехирспор – Гьозтепе 1 6/10 1.85
Украйна Украйна – Премиер Лига
14:00 Волин Луцк – Заря Луганск +2.5 6/10 1.73
Финландия Финландия – Купа на Финландия
17:00 ИФК Мариехамн – ХИК Хелзинки 2 6/10 1.75
Холандия Холандия – Ередивизи
13:30 Хееренвеен – Фейенорд 2 7/10 1.70
15:30 Го Ахед Игълс – Цволе +2.5 5/10 1.80
15:30 Екселсиор – Аякс 2 7/10 1.24
17:45 АЗ Алкмаар – АДО Ден Хааг 1 8/10 1.38
Холандия Холандия – Ерсте Дивизи
15:30 Волендам – Камбур +2.5 5/10 1.75
Хърватска Хърватска – Първа Лига
16:00 Истра 1961 – Динамо Загреб 2 8/10 1.20
18:00 Риека – Славен 1 7/10 1.25
Чехия Чехия – Първа Лига
16:00 Баумит Яблонец – Височина Ихлава 1 6/10 1.56
16:00 Храдец Кралове – Збройовка Бърно 1X 7/10 1.38
17:30 Карвина – Виктория Пилзен 2 6/10 1.75
18:00 Бохемианс 1905 Прага – Дукла Прага -2.5 7/10 1.65
Чехия Чехия – Национална Лига
11:15 Виктория Жижков – Варнсдорф 1 4/10 1.95
15:30 МАС Таборско – Сигма Оломоуц 2 6/10 1.75
Швейцария Швейцария – Суперлига
14:45 Лугано – Йънг Бойс X2 8/10 1.26
14:45 Тун – Санкт Гален 1 7/10 1.73
17:00 Вадуц – Лозана Спорт +2.5 7/10 1.60
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
16:00 Аарау – Сервет +2.5 6/10 1.75
16:00 Шафхаузен – Волен 1 7/10 1.67
Швеция Швеция – Купа на Швеция
19:30 Норкьопинг – Бромапойкарна 1 8/10 1.35
Шотландия Шотландия – Премиършип
14:30 Дънди ФК – Селтик +2.5 7/10 1.50

Футболни прогнози за Събота, 18 Март, 2017

Англия Англия – Премиършип
14:30 Уест Бромич – Арсенал 2 6/10 1.72
17:00 Кристъл Палас – Уотфорд -2.5 6/10 1.70
17:00 Сток Сити – Челси 2 7/10 1.60
17:00 Съндърланд – Бърнли -2.5 6/10 1.72
17:00 Уест Хям – Лестър 1X 8/10 1.40
19:30 Борнемут – Суонзи 1X 7/10 1.30
Англия Англия – Чемпиъншип
15:00 Блекбърн – Престън 1X 8/10 1.40
15:00 Нотингам Форест – Дарби Каунти X2 8/10 1.36
17:00 Бирмингам – Нюкасъл 2 6/10 1.72
17:00 Бъртън Албион – Брентфорд 1X 8/10 1.45
17:00 Кардиф – Ипсуич 1 6/10 1.84
17:00 Куинс Парк Р. – Родъръм Юнайтед 1 7/10 1.46
17:00 Норич – Барнзли 1 7/10 1.57
17:00 Уигън – Астън Вила X2 7/10 1.30
17:00 Фулъм – Уулвърхямптън 1 6/10 1.75
19:30 Лийдс – Брайтън X2 8/10 1.33
Англия Англия – Първа Лига
17:00 Болтън – Нортхямптън Таун 1 7/10 1.72
17:00 Брадфорд Сити – Суиндън 1 8/10 1.50
17:00 Бристол Роувърс – Честърфийлд 1 7/10 1.49
17:00 Милоул – Бъри 1 7/10 1.60
17:00 Милтън – Ковънтри 1 6/10 1.64
17:00 Оксфорд Юнайтед – Скънторп -2.5 6/10 1.68
17:00 Питърбъро – Олдъм +2.5 6/10 1.82
17:00 Рочдейл – Джилингам 1 7/10 1.67
17:00 Саутенд – Уолсол 1X 7/10 1.29
17:00 Флийтууд Таун – Уимбълдън -2.5 7/10 1.57
17:00 Шефилд Юнайтед – Чарлтън 1 8/10 1.44
Англия Англия – Втора Лига
17:00 Гримсби Таун – Кроули Таун 1X 7/10 1.25
17:00 Йоувил – Акрингтън Стенли X2 8/10 1.30
17:00 Крю Александра – Колчестър 1X 7/10 1.43
17:00 Лейтън Ориент – Донкастър 2 7/10 1.52
17:00 Лутън Таун – Екзитър -2.5 6/10 1.83
17:00 Мансфийлд Таун – Карлайл 1 5/10 1.90
17:00 Нюпорт Каунти – Блекпул -2.5 7/10 1.65
17:00 Плимут – Моркамб 1 6/10 1.60
17:00 Стивънидж Бороу – Портсмут 2 4/10 1.95
17:00 Хартлипул – Уикъмб 2 5/10 2.14
17:00 Челтнъм Таун – Кембридж Юнайтед 1X 7/10 1.40
Англия Англия – Национална Лига
17:00 Алдършот Таун – Сътън Юнайтед 1X 8/10 1.28
17:00 Бароу – Дагенъм и Редбридж -2.5 6/10 1.75
17:00 Боръм Ууд – Гайзли 1X 8/10 1.25
17:00 Брейнтри Таун – Саутпорт 1 6/10 1.90
17:00 Гейтсхед – Уокинг 1 7/10 1.65
17:00 Доувър Атлетик – Бромли 1 7/10 1.72
17:00 Норт Фериби Юнайтед – Солихъл Муурс X2 7/10 1.35
17:00 Форест Грийн Роувърс – Рексъм 1 7/10 1.51
17:00 Честър – Ийстли 1X 7/10 1.40
Германия Германия – Бундеслига
16:30 Аугсбург – Фрайбург 1 3/10 2.45
16:30 Вердер Бремен – РБ Лайпциг X2 8/10 1.28
16:30 Волфсбург – Дармщат 98 1 7/10 1.53
16:30 Кьолн – Херта Берлин -2.5 7/10 1.54
16:30 Хофенхайм – Байер Леверкузен 1 5/10 2.15
19:30 Айнтрахт Франкфурт – Хамбургер 1X 7/10 1.34
Германия Германия – Втора Бундеслига
14:00 Гройтер Фюрт – Щутгарт +2.5 5/10 1.82
14:00 Санкт Паули – Хановер 96 -2.5 5/10 1.83
Испания Испания – Примера Дивисион
14:00 Ейбар – Еспаньол 1X 7/10 1.25
19:30 Алавес – Реал Сосиедад 1X 8/10 1.42
21:45 Бетис – Осасуна 1 7/10 1.45
Испания Испания – Сегунда Дивисион
17:00 Кордоба – Нумансия 1X 7/10 1.38
19:00 Луго – Мирандес 1 5/10 1.79
19:00 УКАМ Мурсия – Хетафе 1X 7/10 1.40
19:00 Хуеска – Майорка 1 5/10 2.05
21:30 Сарагоса – Севиля Атлетико 1 6/10 1.91
Италия Италия – Серия А
19:00 Торино – Интер 2 5/10 1.95
21:45 Милан – Дженоа 1 7/10 1.65
Италия Италия – Серия Б
16:00 Авелино – Новара 1X 8/10 1.40
16:00 Асколи – Читадела 1X 7/10 1.39
16:00 Бреша – Специя -2.5 6/10 1.67
16:00 Карпи – СПАЛ 1X 7/10 1.33
16:00 Пиза – Латина -2.5 7/10 1.36
16:00 Про Верчели – Верона X2 7/10 1.27
16:00 Трапани – Бари 1X 8/10 1.36
16:00 Фрозиноне – Виченца 1 7/10 1.57
Франция Франция – Лига 1
21:00 Анже – Гингам -2.5 6/10 1.60
21:00 Бордо – Монпелие 1X 7/10 1.29
21:00 Нанси – Лориен 1 4/10 2.10
21:00 Тулуза – Рен -2.5 8/10 1.53
Франция Франция – Лига 2
16:00 Реймс – Ланс -2.5 6/10 1.57
Австрия Австрия – Бундеслига
17:00 Рапид Виена – Матерсбург 1 5/10 1.53
19:30 Адмира Вакер Мьодлинг – Щурм Грац X2 7/10 1.35
19:30 Волфсбергер – Санкт Полтен 1X 8/10 1.25
19:30 Рийд – Алтах -2.5 6/10 1.65
Беларус Беларус – Купа на Беларус
19:00 Динамо Брест – Динамо Минск 1 4/10 2.25
Белгия Белгия – Кофидис Къп
21:45 Остенде – Зулте Варегем 2 3/10 2.60
България България – Първа ПФЛ
13:00 Верея Стара З. – Пирин Благоевград 1 4/10 2.25
15:00 Локомотив Пловдив – ЦСКА София X2 7/10 1.37
17:30 Лудогорец Разград – Дунав Русе 1 8/10 1.40
Гърция Гърция – Супер Лига
15:00 Верия – Керкира Корфу 1 7/10 1.50
17:15 Лариса – Панайтоликос 1X 8/10 1.30
19:30 Атромитос – АЕК Атина 2 5/10 1.87
Дания Дания – Други
15:00 Мариенлист – Брабранд 1 3/10 2.50
Ирландия Ирландия – Висша Дивизия
16:00 Лимерик – Фин Харпс 1 8/10 1.33
17:00 Дери Сити – Дрогеда Юнайтед 1 8/10 1.39
21:00 Дъндолк – Сейнт Патрикс 1 7/10 1.33
21:45 Слиго Роувърс – Брей Уондърърс -2.5 6/10 1.62
Ирландия Ирландия – Първа Дивизия
17:00 Коб Рамблърс – Атлон Таун 1 7/10 1.67
21:30 Лонгфорд Таун – Кабинтили 1 7/10 1.27
Полша Полша – Екстракласа
16:30 Пяст Гливице – Арка Гдиня 1X 8/10 1.45
19:00 Заглембие Любин – Рух Хожов 1 5/10 1.78
21:30 Погон Шчечин – Ягиелония Бялисток 1X 7/10 1.48
Полша Полша – Първа Лига
17:00 Битовия Битов – Стал Мелец 1X 8/10 1.25
18:00 Вигри Сувалки – Миедж Легница 1X 8/10 1.40
18:00 Ключборк – Погон Шедълце X2 8/10 1.33
18:00 Олимпия Груджьондз – ГКС Тихи 1 6/10 1.89
18:00 Стомил Олщин – Знич Прушков 1 5/10 1.80
18:45 Хойничанка Хойнице – Подбескидзе 1X 8/10 1.30
19:00 Хробри Глогов – Висла Пулави 1 5/10 1.78
Португалия Португалия – Примейра Лига
18:00 Белененсеш – Спортинг Брага -2.5 8/10 1.55
18:00 Морейрензе – Тондела -2.5 6/10 1.57
20:15 Спортинг Лисабон – Насионал Мадейра +2.5 7/10 1.43
22:30 Пасош Ферейра – Бенфика 2 8/10 1.30
Русия Русия – Премиер Лига
10:30 Том Томск – Амкар Перм 2 8/10 1.12
13:00 Урал Свердловска област – Рубин Казан X2 7/10 1.34
15:30 Локомотив Москва – Спартак Москва -2.5 7/10 1.58
Русия Русия – Първа Дивизия
17:00 Зенит Санкт П. – Спартак Налчик 1X 8/10 1.26
Северна Ирландия Северна Ирландия – Премиършип
17:00 Балимина Юнайтед – Гленторан 1 7/10 1.70
17:00 Гленавон – Коулрейн 1X 7/10 1.45
17:00 Дънганън Суифтс – Клифтънвил 2 5/10 2.05
17:00 Карик Рейнджърс – Портадаун 1X 8/10 1.40
17:00 Линфийлд – Ардс ФК +2.5 8/10 1.42
Словакия Словакия – Суперлига
16:00 Жилина – Ружомберок 1 8/10 1.45
18:00 Слован Братислава – Злате Моравце 1 9/10 1.17
18:00 Татран Прешов – Земплин Михаловце X2 7/10 1.44
Словения Словения – Първа Лига
17:00 Горица – Домжале 2 4/10 2.17
19:00 Радомлие – Кръшко +2.5 6/10 1.75
21:15 Целие – Марибор 2 7/10 1.50
Сърбия Сърбия – Суперлига
15:00 Бачка Бачка Паланка – Раднички Ниш 2 4/10 2.20
15:00 Спартак Суботица – Борац Чачак 1 6/10 1.62
18:00 Партизан Белград – Вождовац Белград 1 7/10 1.25
18:00 Рад Белград – Напредак Крушевац 2 3/10 2.50
18:00 Явор Иваница – Металац 1 6/10 1.83
Турция Турция – Супер Лига
12:30 Касъмпаша – Османлиспор 2 4/10 2.45
15:00 Кайзериспор – Газиантепспор 1 6/10 1.80
18:00 Аданаспор – Акхисар Беледиеспор -2.5 7/10 1.62
18:00 Трабзонспор – Галатасарай -2.5 5/10 1.80
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
12:00 Юмраниеспор – Бандърмаспор 1 5/10 1.80
15:00 Балъкесирспор – Мерсин Идман Юрду 1 7/10 1.45
15:00 Болуспор – Гиресунспор 1X 7/10 1.30
17:30 Манисаспор – Йени Малатияспор X2 7/10 1.33
Украйна Украйна – Премиер Лига
14:00 Стал Каменское – Александрия -2.5 8/10 1.55
17:00 Ворскла Полтава – Зирка Кропивницкий 1 6/10 1.83
Финландия Финландия – Купа на Финландия
14:30 Илвес Тампере – КПВ Кокола 1 7/10 1.55
15:15 Яро – Хонка 1 4/10 2.40
Холандия Холандия – Ередивизи
19:30 Грьонинген – Вилем II -2.5 6/10 1.70
20:45 НЕК Ниймеген – Утрехт 2 4/10 1.95
20:45 ПСВ Айндховен – Витес 1 8/10 1.30
21:45 Спарта Ротердам – Хераклес +2.5 7/10 1.67
Хърватска Хърватска – Първа Лига
16:00 РНК Сплит – Интер Запрешич 2 9/10
18:00 Осиек – Цибалия +2.5 7/10 1.71
Чехия Чехия – Първа Лига
16:00 Теплице – Прибрам 1 8/10 1.30
17:30 Слован Либерец – Славия Прага X2 7/10 1.30
21:15 Словачко – Млада Болеслав 2 5/10 2.04
Чехия Чехия – Национална Лига
11:15 Пардубице – Зноймо +2.5 5/10 1.82
15:00 Опава – Баник Острава X2 7/10 1.42
16:00 Витковице – Тринец 1 4/10 2.45
16:00 Графин Влашим – Усти над Лабем 1 6/10 1.65
16:00 Простейов – Фридек-Мистек X2 7/10 1.28
Швейцария Швейцария – Суперлига
18:45 Люцерн – Сион 1X 8/10 1.42
21:00 Базел – Грасхопърс 1 7/10 1.25
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
18:45 Вил – Киасо X2 7/10 1.40
20:00 Цюрих – Винтертур 1 8/10 1.20
Швеция Швеция – Купа на Швеция
19:30 Хакен – Йостерсунд 1 5/10 1.83
Шотландия Шотландия – Премиършип
14:15 Абърдийн – Хартс 1 6/10 1.73
17:00 Инвърнес КТ – Рос Каунти 1X 7/10 1.45
17:00 Килмарнък – Партик Тисъл X2 7/10 1.35
17:00 Мъдъруел – Сейнт Джонстън -2.5 6/10 1.83
17:00 Рейнджърс – Хамилтън 1 7/10 1.30
Шотландия Шотландия – Чемпиъншип
17:00 Дънфърмлин – Аяр Юнайтед 1 7/10 1.57
17:00 Куин ъф Саут – Сейнт Мирън 1 5/10 1.83
17:00 Рейт Роувърс – Дънди Юнайтед 2 6/10 1.80
17:00 Хибърниън – Дъмбартън +2.5 6/10 1.57
19:15 Фолкърк – Грийнок Мортън +2.5 5/10 1.83
Шотландия Шотландия – Първа Лига
17:00 Албион Роувърс – Питърхед +2.5 7/10 1.73
17:00 Еърдри – Стенхаусмюър 1 5/10 1.85
17:00 Ийст Файф – Алоа Атлетик -2.5 6/10 1.73
17:00 Куинс парк ФК – Брихин Сити 1X 8/10 1.48
17:00 Странрар – Ливингстън 2 6/10 1.90
Шотландия Шотландия – Втора Лига
17:00 Берик Рейнджърс – Арброут 2 6/10 1.88
17:00 Елгин Сити – Форфар Атлетик +2.5 7/10 1.55
17:00 Каудънбийт – Монтроуз 1X 8/10 1.30
17:00 Клайд – Единбург Сити -2.5 6/10 1.80
17:00 Стърлинг Албиън – Анан Атлетик 1X 8/10 1.40
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
02:00 Килмес Буенос Айрес – Росарио Сентрал X2 7/10 1.35
21:00 Унион Санта Фе – Колон Санта Фе 1 4/10 2.00
22:00 Нюелс Олд Б. – Велес Сарсфийлд 1 6/10 1.82
23:15 Тигре Виктория – Химнасия Ла Плата -2.5 7/10 1.45
Мексико Мексико – Примера Дивисион
05:00 Тихуана – Сантос Лагуна 1 6/10 1.87
САЩ САЩ – Висша Лига
20:00 Ню Йорк Сити – Монреал Импакт 1 6/10 1.80
22:00 Атланта Юнайтед – Чикаго Файър +2.5 7/10 1.62
22:00 Ванкувър Уайткепс – Торонто 1X 7/10 1.42
Япония Япония – Джей Лига Дивизия 1
07:00 Вентфорет Кофу – Омия Ардижа X2 7/10 1.35
07:00 Йокохама Ф-Маринос – Албирекс Ниигата 1 7/10 1.60
07:00 Консадол Сапоро – Санфрече Хирошима 2 5/10 1.80
07:00 Шимизу Ес-Пулс – Кашима Антлърс X2 7/10 1.26
08:00 Кашива Рейсол – Вегалта Сендай 1 6/10 1.75
08:00 Серезо Осака – Саган Тошу 1 4/10 2.50
09:00 Висел Кобе – Джубило Ивата 1 5/10 1.80
12:00 Токио – Кавазаки Фронтейл 1 3/10 2.50

Футболни прогнози за Петък, 17 Март, 2017

Англия Англия – Чемпиъншип
21:45 Бристъл Сити – Хъдърсфийлд X2 7/10 1.34
Германия Германия – Бундеслига
21:30 Борусия Дортмунд – Инголщат 1 8/10 1.25
Германия Германия – Втора Бундеслига
19:30 Айнтрахт Брауншвайг – Хайденхайм 1X 7/10 1.28
19:30 Арминия Билефелд – Кайзерслаутерн -2.5 6/10 1.62
19:30 Мюнхен 1860 – Вюрцбургер Кикерс 1 4/10 2.15
Германия Германия – Трета Лига
20:00 Вердер Бремен II – Пройсен Мюнстер 1X 8/10 1.38
Испания Испания – Примера Дивисион
21:45 Лас Палмас – Виляреал 1 3/10 2.62
Испания Испания – Сегунда Дивисион
21:00 Химнастик де Тарагона – Елче 1X 7/10 1.31
Италия Италия – Серия Б
21:30 Перуджа – Беневенто -2.5 6/10 1.59
Франция Франция – Лига 1
20:00 Метц – Бастия -2.5 7/10 1.60
Франция Франция – Лига 2
21:00 Аячо – Льо Авър X2 7/10 1.42
21:00 Брест – Лавал 1 6/10 1.82
21:00 Бурж-Перона – Троа 1 3/10 2.60
21:00 Валансиен – Тур -2.5 7/10 1.62
21:00 Клермонт Фут – Шамоа Ниор -2.5 5/10 1.75
21:00 Орлеан – Газелек Аячо -2.5 7/10 1.50
21:00 Ред Стар Париж – Амиен X2 8/10 1.38
21:00 Сошо – Ним 1X 7/10 1.33
Франция Франция – Лига Национал
21:00 Дюнкерк – Безие 1 6/10 1.85
21:00 Епинал – Седан 1X 7/10 1.33
21:00 Кювили-Руан – Белфор 1 7/10 1.65
21:00 Лез Ербиер – КА Бастия 1 4/10 2.38
21:00 Лион-Дюшер – Кретей-Луситанос 1X 8/10 1.28
21:00 По – Авранш 1X 8/10 1.38
21:00 Шамбли – Консолат Марсилия 1X 8/10 1.22
21:00 Шатору – Париж ФК 1 5/10 1.90
Австрия Австрия – Ерсте Лига
19:30 Аустрия Лустенау – Лиферинг Залцбург 1 6/10 1.87
19:30 Блау-Вайс Линц – Вакер Инсбрук 1X 8/10 1.40
19:30 Винер Нойщат – Флоридсдорфер АК 1 3/10 2.38
19:30 ВСГ Ватенс – Хорн X2 8/10 1.36
21:30 Капфенберг – ЛАСК Линц 2 7/10 1.49
Армения Армения – Висша Лига
12:00 Арарат Ереван – Алашкерт Ереван 2 8/10 1.32
България България – Първа ПФЛ
17:30 Монтана – Берое X2 7/10 1.42
Естония Естония – Мейстрилига
19:30 Таммека Тарту – Нарва Транс +2.5 8/10 1.46
Израел Израел – Лига Леумит
15:00 Апоел Бней Лод – Апоел Акре 2 5/10 2.10
15:00 Апоел Рамат Х. – Апоел Ришон Л. 2 3/10 2.50
15:00 Бейтар Тел А. – Апоел Петах Т. 1 4/10 2.30
15:00 Макаби Назарет – Апоел Афула 1 4/10 2.15
15:00 Макаби Нетаня – Апоел Катамон Й. 1 7/10 1.64
Ирландия Ирландия – Висша Дивизия
19:00 Шамрок Роувърс – Корк Сити 2 5/10 1.85
21:45 Бохемианс – Голуей ФК -2.5 6/10 1.65
Ирландия Ирландия – Първа Дивизия
21:45 Шелбърн – Уотърфорд Юнайтед 2 8/10 1.53
22:00 Уексфорд Ютс – УК Дъблин +2.5 6/10 1.80
Исландия Исландия – Други
19:30 Тротур Рейкявик – Гриндавик X2 7/10 1.38
21:00 Викингур Рейкявик – Грота Селтярнарнес 1 9/10 1.15
Латвия Латвия – Вирслига
19:00 Йелгава – ФК Лиепая -2.5 8/10 1.54
Молдова Молдова – Национална Дивизия
14:00 Динамо-Авто Тираспол – Петрокуб Хинчещ -2.5 6/10 1.80
Полша Полша – Екстракласа
19:00 ЛКС Нечеча – Шльонск Вроцлав -2.5 7/10 1.67
21:30 Висла Краков – Висла Плоцк 1 6/10 1.77
Полша Полша – Първа Лига
20:00 Гурник Забже – Сандеця Нови Сач -2.5 6/10 1.62
21:45 Заглембие Сосновец – ГКС Катовице X2 7/10 1.37
Португалия Португалия – Примейра Лига
22:30 Ещорил Прая – Боавища 1X 8/10 1.37
Румъния Румъния – Група за Титлата
20:30 Клуж – Астра Гюргево 1X 8/10 1.34
Русия Русия – Премиер Лига
18:00 Анжи Махачкала – ФК Оренбург 1X 7/10 1.40
Турция Турция – Супер Лига
19:00 Фенербахче – Коняспор 1 7/10 1.41
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
17:30 Алтънорду – Самсунспор 1 3/10 2.30
Уелс Уелс – Група за Титлата
21:45 Бангор Сити – Бала Таун 1X 8/10 1.45
Уелс Уелс – Група за Изпадане
21:45 Кевн Друидс – Рил 1 5/10 2.12
Украйна Украйна – Премиер Лига
17:00 Днипро Днепропетровск – Карпати Лвов -2.5 7/10 1.57
19:00 Динамо Киев – Черноморец Одеса 1 8/10 1.10
19:00 Шахтьор Донецк – Олимпик Донецк 1 8/10 1.11
Финландия Финландия – Купа на Финландия
16:00 Сейняйоен ЯК – Интер Турку 1 5/10 1.95
Холандия Холандия – Ередивизи
21:00 Рода – Твенте X2 8/10 1.34
Холандия Холандия – Ерсте Дивизи
21:00 Ахил ’29 – Алмере Сити 2 7/10 1.48
21:00 Ден Бош – Ваалвийк 1X 8/10 1.40
21:00 Дордрехт – ВВВ Венло 2 8/10 1.33
21:00 Еммен – ФК Ос 1 8/10 1.42
21:00 Йънг ПСВ – Хелмонд Спорт 1 7/10 1.60
21:00 Йънг Утрехт – ФК Айндховен +2.5 7/10 1.60
21:00 НАК Бреда – Йънг Аякс 1X 8/10 1.44
21:00 Телстар – МВВ Маастрихт 2 5/10 1.85
21:00 Фортуна Ситард – Де Граафшап X2 7/10 1.27
Хърватска Хърватска – Първа Лига
19:00 Локомотив Загреб – Хайдук Сплит 2 4/10 2.25
Чехия Чехия – Първа Лига
21:15 Спарта Прага – Фастав Злин 1 8/10 1.40
Чехия Чехия – Национална Лига
19:00 Чешке Будьовице – Баник Соколов 1 8/10 1.40
Алжир Алжир – Национален Шампионат
17:00 МО Бежая – УСМ Ел Хараш -2.5 8/10 1.44
19:00 ЕС Сетиф – НА Хюсеин Дей 1 7/10 1.34
Бахрейн Бахрейн – Висша Лига
17:30 Ал Ахли Манама – Ал Мухарак 2 5/10 1.75
Боливия Боливия – Професионална Лига
02:00 Насионал Потоси – Университарио Сукре 1 6/10 1.80
Бразилия Бразилия – Купа на Бразилия
00:30 Витория Салвадор B. – Васко да Г. 1 5/10 1.88
00:30 Коринтианс SP – Лувердензе MT 1 8/10 1.40
02:30 АСА Арапиракуенсе AL – Парана Клуб PR X2 7/10 1.48
02:30 Куяба MT – Гояс GO 2 4/10 2.40
Виетнам Виетнам – В-Лига
12:00 Куанг Нам – Кан Тхо 1 7/10 1.33
Египет Египет – Висша Лига
15:00 Петроджет Суец – Танта 1 4/10 2.10
17:15 Ел Джаиш Кайро – Ал Мокавлон Ал Араб 1 3/10 2.30
17:30 Ал Итихад Александрия – Асуан 1 6/10 1.80
Еквадор Еквадор – Серия А
22:00 Ривър Плейт Еквадор – Фуерса Амария 1 6/10 1.80
23:00 Делфин Манта – Макара Амбато 1 7/10 1.65
Колумбия Колумбия – Копа Колумбия
02:00 Хагуарес де Кордоба – Реал Картахена 1 8/10 1.55
02:30 Бояка Чико – Форталеса 1 3/10 2.30
Чили Чили – Примера Дивисион
23:30 Сан Луис Килота – Палестино Сантяго 1X 7/10 1.42
Южна Африка Южна Африка – Висша Лига
20:00 Аякс Кейптаун – Фрий Стейт Старс 1 5/10 1.91
Копа Либертадорес Копа Либертадорес
00:30 Чапекоензе SC – Ланус 1 5/10 2.20
02:00 Пенярол Монтевидео – Атлетико Тукуман 1 4/10 2.15
02:45 Санта Фе Богота – Спортинг Кристал 1 8/10 1.36
02:45 Сантос SP – Стронгест Ла Пас +2.5 6/10 1.75

Херта – Борусия Дортмунд

Байерн Мюнхен – Айнтрахт

Интер – Аталанта 12.03

Реал Сосиедад – Атл. Билбао 12.03

Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство