Залози на Живо

Бонус 195 лева

Казино на живо

Category Archives: Прогнози

Футболни прогнози за Неделя, 23 Юли, 2017

Австрия Австрия – Бундеслига
20:00 Щурм Грац – Санкт Полтен 1 7/10 1.60  Залог
Беларус Беларус – Купа на Беларус
16:15 Динамо Минск – Днепър Могилев 1 7/10 1.33  Залог
17:00 ФК Витебск – ФК Слуцк 1X 8/10 1.40  Залог
17:30 Динамо Брест – Гомел -2.5 6/10 1.60  Залог
България България – Първа ПФЛ
18:45 Славия – Ботев Пловдив 1X 7/10 1.35  Залог
21:00 Локомотив Пловдив – Левски София X2 7/10 1.28  Залог
Дания Дания – Суперлига
13:00 Хорсенс – Лингби -2.5 7/10 1.65  Залог
15:00 Олборг – Сьондерийске 1X 7/10 1.28  Залог
19:00 Мидтиланд – Силкеборг 1 7/10 1.52  Залог
Ирландия Ирландия – Висша Дивизия
19:00 Дъндолк – Шамрок Роувърс 1 8/10 1.48  Залог
Норвегия Норвегия – Адеколиген
19:00 Осане – Левангер +2.5 6/10 1.67  Залог
19:00 Санднес – Мьондален +2.5 7/10 1.64  Залог
19:00 Старт Кристиансанд – Конгсвингер 1 6/10 1.73  Залог
19:00 Стрьомен – Йерв Гримстад 1 3/10 2.50  Залог
19:00 Тромсдален – Арендал 1 6/10 1.73  Залог
19:00 Уленсакер Киса – Елверум 1 5/10 1.90  Залог
19:00 Флурьо – Фредрикстад 1 5/10 1.83  Залог
Полша Полша – Екстракласа
16:30 Висла Плоцк – Лех Познан -2.5 5/10 1.75  Залог
19:00 Ягиелония Бялисток – Гурник Забже 1 6/10 1.68  Залог
Португалия Португалия – Купа на Лигата
18:00 Кова Да Пиедаде – Насионал Мадейра X2 7/10 1.30  Залог
18:00 Лейшоес – Академико Визеу 1X 7/10 1.33  Залог
18:00 Спортинг Ковиля – Униао Мадейра 1X 8/10 1.28  Залог
18:00 Фамаликао – Санта Клара 1X 7/10 1.37  Залог
19:00 Пенафиел – Оливейрензе 1 7/10 1.67  Залог
20:00 Варзин – Жил Висенте 1X 7/10 1.30  Залог
21:30 Академика Коимбра – Ароука -2.5 6/10 1.57  Залог
Румъния Румъния – Лига I
18:30 Политехника Яш – Газ Метан Медиаш 1X 8/10 1.35  Залог
21:00 Динамо Букурещ – Ботошани 1 8/10 1.42  Залог
Русия Русия – Премиер Лига
15:00 ФК Уфа – Спартак Москва 2 7/10 1.70  Залог
17:30 Динамо Москва – Урал Свердловска о. 1 7/10 1.74  Залог
20:00 ФК Ростов – Ахмат Грозни -2.5 8/10 1.44  Залог
Словакия Словакия – Суперлига
19:30 Сеница – Тренчин 2 8/10 1.55  Залог
20:00 Злате Моравце – Ружомберок +2.5 7/10 1.72  Залог
20:00 Татран Прешов – Слован Братислава 2 7/10 1.38  Залог
Словения Словения – Първа Лига
19:00 Домжале – Целие 1 8/10 1.40  Залог
21:20 Горица – Олимпия Любляна 2 3/10 2.30  Залог
Сърбия Сърбия – Суперлига
20:00 Цървена Звезда Белград – Раднички Ниш 1 8/10 1.17  Залог
Украйна Украйна – Премиер Лига
17:00 Карпати Лвов – Ворскла Полтава 1 4/10 2.20  Залог
19:30 Заря Луганск – Иличивец Мариупол 1 7/10 1.36  Залог
19:30 Зирка Кропивницкий – Олимпик Донецк 1X 8/10 1.35  Залог
Унгария Унгария – НП I
19:00 Балмазуйварош – Вашаш Будапеща X2 8/10 1.33  Залог
19:00 Пушкаш Академи – Видеотон Фехервар 2 4/10 2.00  Залог
19:00 Уйпещ – Ференцварош X2 7/10 1.42  Залог
Финландия Финландия – Вейкауслига
18:30 ВПС Вааса – ЮЯК Ювяскюля +2.5 7/10 1.62  Залог
18:30 РоПС Рованиеми – Сейняйоен ЯК X2 7/10 1.30  Залог
18:30 ХИК Хелзинки – Кеми Кингс +2.5 8/10 1.53  Залог
Финландия Финландия – Икьонен
17:00 КПВ Кокола – АС Оулу 1 6/10 1.70  Залог
Хърватска Хърватска – Първа Лига
20:00 Интер Запрешич – Хайдук Сплит 2 6/10 1.83  Залог
22:00 Истра 1961 – Осиек -2.5 6/10 1.62  Залог
Швейцария Швейцария – Суперлига
17:00 Грасхопърс – Цюрих X2 8/10 1.42  Залог
17:00 Люцерн – Лугано 1 6/10 1.75  Залог
17:00 Тун – Сион +2.5 7/10 1.64  Залог
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
16:00 Юргорден – Йостерсунд 1 5/10 1.83  Залог
18:30 Калмар – АФК Ескилстюна 1 6/10 1.85  Залог
Швеция Швеция – Суперетан Лига
16:00 Фрей Тебю – Далкурд 2 6/10 1.70  Залог
18:00 Сирианска Сьодертале – Вернаму 1X 7/10 1.30  Залог
Шотландия Шотландия – Купа на Лигата
17:00 Дънди Юнайтед – Каудънбийт 1 9/10 1.20  Залог
Бразилия Бразилия – Серия А
17:00 Сантос SP – Баия BA 1 6/10 1.76  Залог
22:00 Авай SC – Крузейро MG X2 7/10 1.32  Залог
22:00 Спорт Ресифе PE – Палмейрас SP 1 4/10 2.10  Залог
22:00 Флуминензе RJ – Коринтианс SP -2.5 7/10 1.57  Залог
Мексико Мексико – Примера Дивисион
20:00 Пумас УНАМ Мексико – Пачука 1X 8/10 1.42  Залог
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи – Клубни
15:00 Малага – Херта Берлин +2.5 7/10 1.22  Залог
16:30 Айнтрахт Брауншвайг – Кьолн +2.5 9/10 1.14  Залог
18:00 Ренате – Торино 2 9/10 1.05  Залог

Футболни прогнози за Събота, 22 Юли, 2017

Австрия Австрия – Бундеслига
17:00 Рапид Виена – Матерсбург 1 8/10 1.40
19:30 Волфсбергер – Ред Бул Залцбург 2 8/10 1.50
България България – Първа ПФЛ
18:45 Пирин Благоевград – Септември София 1 7/10 1.73
21:00 ЦСКА София – Лудогорец Разград X2 7/10 1.38
Дания Дания – Суперлига
17:00 Рандерс – ФК Копенхаген -2.5 6/10 1.62
Ирландия Ирландия – Висша Дивизия
20:30 Лимерик – Слиго Роувърс 1X 6/10 1.32
Норвегия Норвегия – Адеколиген
19:00 Бодо Глимт – Ранхайм 1 8/10 1.53
Полша Полша – Екстракласа
16:30 Пяст Гливице – Погон Шчечин 1X 8/10 1.32
19:00 Лехия Гданск – Краковия Краков 1 7/10 1.57
21:30 Легия Варшава – Корона Келце 1 8/10 1.25
Румъния Румъния – Лига I
18:30 Университатя Крайова – Конкордия Кяжна 1 7/10 1.37
21:00 Клуж – Виторул Констанца -2.5 7/10 1.60
Русия Русия – Премиер Лига
17:30 Зенит Санкт Петербург – Рубин Казан 1 8/10 1.45
20:00 ФК Краснодар – ФК Тосно 1 7/10 1.35
Русия Русия – Първа Дивизия
13:00 Динамо Санкт П. – Факел Воронеж 1X 8/10 1.31
13:00 Сибир Новосибирск – Енисей Красноярск X2 7/10 1.30
14:00 ФК Тюмен – Зенит Санкт Петербург 2 1 5/10 1.85
15:00 Том Томск – Олимпиец Нижни Новгород 2 5/10 1.86
16:00 ФК Тамбов – Спартак Москва 2 -2.5 6/10 1.57
16:00 ФК Химки – Луч-Енергия Владивосток 1X 7/10 1.27
16:00 Шинник Ярославл – Ротор Волгоград 1 5/10 1.80
17:00 ФК Оренбург – Балтика Калининград 1 6/10 1.85
18:00 Волгар Астрахан – Кубан Краснодар X2 8/10 1.36
18:00 Криля Советов – Авангард Курск 1 8/10 1.44
Словакия Словакия – Суперлига
19:30 Нитра – Жилина 2 8/10 1.52
20:00 Спартак Търнава – Земплин Михаловце 1 7/10 1.43
21:30 ДАК Дунайска С. – Шпорт Подбрезова 1 7/10 1.53
Словения Словения – Първа Лига
17:50 Триглав – Марибор 2 7/10 1.62
21:00 Рудар Веление – Анкаран Хрватини 1 7/10 1.44
Сърбия Сърбия – Суперлига
20:00 Партизан Белград – Мачва Шабац +2.5 8/10 1.48
21:00 Вождовац Белград – Радник Сурдулица 1 7/10 1.70
21:00 Младост Лучани – Земун 1 7/10 1.45
21:00 Напредак Крушевац – Рад Белград 1 8/10 1.55
21:00 Спартак Суботица – Бачка Бачка П. -2.5 7/10 1.55
21:00 Явор Иваница – Борац Чачак 1 6/10 1.75
Украйна Украйна – Премиер Лига
17:00 Верес Ровно – Александрия -2.5 7/10 1.53
17:00 Черноморец Одеса – Стал Каменское 1 6/10 1.73
19:30 Шахтьор Донецк – Динамо Киев 1 6/10 1.60
Унгария Унгария – НП I
19:00 Мезьокьовешд – Пакш 1 4/10 2.25
19:00 Хонвед Будапеща – Диошдьор 1 6/10 1.65
21:30 Халадаш Сомбатхей – Дебрецен 1 4/10 2.30
Финландия Финландия – Вейкауслига
16:00 ИФК Мариехамн – ХИФК Хелзинки 1 6/10 1.80
17:00 КуПС Куопио – ФК Лахти 1 5/10 1.88
Финландия Финландия – Икьонен
17:00 Гнистан Хелзинки – Екеняс ИФ 2 4/10 2.15
17:00 ОПС Оулу – Хака X2 7/10 1.36
17:00 Яро – ТПС Турку X2 8/10 1.38
Хърватска Хърватска – Първа Лига
20:00 Славен – Локомотив Загреб -2.5 7/10 1.57
22:00 Риека – Рудеш Загреб 1 9/10 1.14
Швейцария Швейцария – Суперлига
20:00 Йънг Бойс – Базел 2 3/10 2.30
20:00 Лозана Спорт – Санкт Гален +2.5 6/10 1.72
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
20:00 Винтертур – Волен 1 5/10 2.15
20:00 Сервет – Киасо 1 7/10 1.57
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
17:00 Малмьо – Йонкьопинг Содра 1 8/10 1.32
19:00 Сириус – Хакен +2.5 6/10 1.80
Швеция Швеция – Суперетан Лига
17:00 Атвидаберг – Бромапойкарна 2 6/10 1.75
17:00 Варберг БоИС – Йефле 1 7/10 1.73
17:00 Дегерфорш – Трелеборг 1X 7/10 1.35
17:00 Норбю – Фалкенберг 1 4/10 2.40
19:00 Хелзинборг – Йоргрите 1 6/10 1.71
Шотландия Шотландия – Купа на Лигата
17:00 Анан Атлетик – Килмарнък 2 7/10 1.29
17:00 Арброут – Монтроуз 1 7/10 1.55
17:00 Дънфърмлин – Питърхед 1 7/10 1.29
17:00 Инвърнес КТ – Фолкърк 1 4/10 2.05
17:00 Клайд – Дъмбартън X2 7/10 1.36
17:00 Куинс парк ФК – Единбург Сити 1 6/10 1.62
17:00 Ливингстън – Еърдри 1 7/10 1.40
17:00 Мъдъруел – Грийнок Мортън 1 8/10 1.53
17:00 Партик Тисъл – Сейнт Мирън 1 6/10 1.80
17:00 Форфар Атлетик – Стърлинг Албиън 1 7/10 1.65
17:00 Хамилтън – Куин ъф Саут 1 6/10 1.68
17:00 Хартс – Ийст Файф 1 9/10 1.08
САЩ САЩ – Висша Лига
21:00 Ню Йорк Сити – Чикаго Файър 1 5/10 1.85
23:00 Минесота Юнайтед – Ню Йорк Ред Булс 2 5/10 1.91
Япония Япония – Джей Лига Дивизия 1
13:00 Серезо Осака – Урава Ред Даймъндс X2 8/10 1.36
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи – Клубни
13:00 Уест Бромич – Кристъл Палас +2.5 5/10 1.83
14:40 Арсенал – Челси 2 4/10 2.20
15:30 Лестър – Ливърпул 2 5/10 1.80
18:30 Фиорентина – Бари 1 8/10 1.01

Футболни прогнози за Петък, 21 Юли, 2017

Германия Германия – Трета Лига
21:30 Карлсруе – Оснабрюк 1 5/10 1.82
Австрия Австрия – Ерсте Лига
19:30 Блау-Вайс Линц – Вакер Инсбрук 1X 7/10 1.50
19:30 ВСГ Ватенс – Хартберг +2.5 5/10 1.80
19:30 Капфенберг – Лиферинг Залцбург +2.5 6/10 1.61
19:30 Флоридсдорфер АК – Аустрия Лустенау 2 6/10 1.88
21:30 Рийд – Винер Нойщат 1 7/10 1.67
България България – Първа ПФЛ
18:45 Верея Стара Загора – Черно море X2 7/10 1.45
21:00 Витоша Бистрица – Етър Велико Търново 1X 7/10 1.42
Дания Дания – Суперлига
20:00 Орхус – Хобро 1 7/10 1.73
Естония Естония – Мейстрилига
19:00 ФКИ Талин – Вапрус Пярну 1 8/10 1.01
19:30 Левадия Талин – Нарва Транс 1 9/10 1.14
Ирландия Ирландия – Висша Дивизия
21:45 Голуей ФК – Дрогеда Юнайтед 1 7/10 1.65
21:45 Сейнт Патрикс – Брей Уондърърс +2.5 6/10 1.62
Ирландия Ирландия – Първа Дивизия
21:45 Кабинтили – Шелбърн 2 3/10 2.60
21:45 УК Дъблин – Атлон Таун 1 7/10 1.29
22:00 Уексфорд Ютс – Лонгфорд Таун 2 5/10 1.75
Полша Полша – Екстракласа
19:00 Сандеця Нови Сонч – Арка Гдиня -2.5 6/10 1.65
21:30 Висла Краков – ЛКС Нечеча 1 6/10 1.74
Румъния Румъния – Лига I
18:30 Сепси Сфънту Георге – Ювентус Букурещ X2 7/10 1.42
21:00 Поли Тимишоара – ФК ФКСБ 2 6/10 1.71
Русия Русия – Премиер Лига
19:30 Анжи Махачкала – Амкар Перм 1X 8/10 1.36
Словения Словения – Първа Лига
19:00 Алуминий Кидричево – Кръшко -2.5 6/10 1.68
Сърбия Сърбия – Суперлига
21:00 Войводина – Чукарички 1X 7/10 1.36
Финландия Финландия – Каконен Група В
18:30 ТПВ Тампере – ЕсПа Еспоо 1 9/10 1.19
Хърватска Хърватска – Първа Лига
21:00 Динамо Загреб – Цибалия +2.5 8/10 1.48
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
21:00 Ксамакс – Аарау 1 8/10 1.52
Шотландия Шотландия – Купа на Лигата
21:45 Рос Каунти – Хибърниън X2 7/10 1.44
Аржентина Аржентина – Примера Б Насионал
03:10 Чакарита Хуниорс – Хувентуд Унида Г. 1 7/10 1.30
Бразилия Бразилия – Серия А
01:30 Флуминензе RJ – Крузейро MG 1X 7/10 1.40
02:00 Спорт Ресифе PE – Атлетико GO 1 7/10 1.44
03:00 Атлетико PR – Ботафого RJ -2.5 7/10 1.55
Индонезия Индонезия – Лига 1
11:00 Бхаянгкара ФК – Митра Кукар 1 7/10 1.44
14:30 Семен Паданг – Арема Маланг 1 6/10 1.80
Колумбия Колумбия – Примера А
00:30 Депортес Толима – Алианса Петролера 1 5/10 1.80
02:10 Рионегро – Атлетико Насионал 2 6/10 1.90
02:30 Хуниор Баранкиля – Америка де Кали 1 6/10 1.85
04:30 Атлетико Букараманга – Мильонариос Б. -2.5 8/10 1.55
Перу Перу – Примера Дивисион
21:15 Спорт Уанкайо – Комерсиантес Унидос 1 7/10 1.47
23:30 Универсидад де К. – Спорт Росарио 1 8/10 1.48
Сингапур Сингапур – Купа на Лигата
14:30 Албирекс Ниигата СИНГ – Уориърс ФК 1 8/10 1.48
Голд Къп Северна и Централна Америка Голд Къп Северна и Централна Америка
02:30 Ямайка – Канада -2.5 7/10 1.41
05:30 Мексико – Хондурас 1 8/10 1.45
Други Международни Турнири Други Международни Турнири
04:30 Манчестър Юнайтед – Манчестър Сити +2.5 7/10 1.70
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи – Клубни
14:00 Интер – Шалке 04 1X 8/10 1.38
19:00 Камбур – Спарта Ротердам 2 5/10 2.00
19:00 Нанси – Амиен X2 8/10 1.36
20:00 Арминия Билефелд – Норич X2 8/10 1.40
20:00 Мехелен – Роял Ексел Мускрон 1 7/10 1.53
20:00 Страсбург – Сошо 1 6/10 1.85
20:30 Ваасланд-Беверен – Оуд Хеверле Льовен 1 6/10 1.73
21:00 Ланс – КАА Гент X2 7/10 1.36
21:00 Плимут – Кардиф -2.5 6/10 1.60
21:00 Троа – Оксер 1 5/10 2.10
21:30 Бетис – Витория Сетубал +2.5 6/10 1.80

 

Футболни прогнози за Четвъртък, 20 Юли, 2017

Лига Европа Лига Европа
18:00 Динамо Минск – Работнички Скопие 1 8/10 1.42
19:00 ВПС Вааса – Брьондби 2 7/10 1.36
19:00 Млада Болеслав – Шамрок Роувърс 1 8/10 1.35
19:00 Судува Мариямполе – ФК Лиепая -2.5 7/10 1.65
19:00 ФК Тракай – Норкьопинг 2 6/10 1.90
19:30 Динамо Брест – Алтах X2 7/10 1.38
20:00 АЕК Ларнака – Корк Сити 1 6/10 1.65
20:00 АИК Стокхолм – Железничар Сараево 1 7/10 1.40
20:00 Бней Йехуда – Тренчин X2 7/10 1.25
20:00 Бран Берген – Ружомберок 1 8/10 1.48
20:00 Заря Белци – Аполон Лимасол 2 7/10 1.30
20:00 Зира Баку – Астра Гюргево X2 8/10 1.40
20:00 Левски София – Хайдук Сплит 1X 8/10 1.44
20:00 Мидтиланд – Ференцварош 1 7/10 1.53
20:30 Ботев Пловдив – Бейтар Йерусалим X2 7/10 1.42
20:30 Галатасарай – Йостерсунд 1 8/10 1.33
20:30 Утрехт – Валета +2.5 8/10 1.45
20:30 Фола Еш – Интер Баку 1 4/10 2.15
20:45 Люцерн – Осиек 1 5/10 2.13
21:00 АЕЛ Лимасол – Прогрес Нидеркорн 1 8/10 1.15
21:00 Домжале – Валур Рейкявик 1 6/10 1.62
21:00 Лех Познан – Хаугесунд 1 7/10 1.40
21:00 Скендербеу Корча – Кайрат Алмати X2 7/10 1.36
21:30 Младост Подгорица – Щурм Грац 2 6/10 1.60
21:30 Цървена Звезда Б. – Иртиш Павлодар 1 8/10 1.27
21:30 Ягиелония Бялисток – Габала 1 6/10 1.90
21:45 Горица – Паниониос Атина X2 8/10 1.42
21:45 Широки Брег – Абърдийн -2.5 8/10 1.50
22:00 Видеотон Фехервар – Номе Калю 1 8/10 1.21
22:15 КР Рейкявик – Макаби Тел Авив 2 7/10 1.68
Исландия Исландия – Първа Дивизия
22:15 Филкир Рейкявик – Грота Селтярнарнес 1 7/10 1.28
22:15 Хаукар Хафнарфьордур – Фрам Рейкявик 1 5/10 1.80
Аржентина Аржентина – Копа Аржентина
01:00 Архентинос Хуниорс – Институто Кордоба 1 6/10 1.83
Бразилия Бразилия – Серия А
01:30 Витория Салвадор BA – Гремио RS -2.5 5/10 1.76
01:30 Сантос SP – Чапекоензе SC 1 6/10 1.57
03:00 Авай SC – Коринтианс SP 2 5/10 1.97
03:00 Понте Прета SP – Коритиба PR 1 6/10 1.89
03:45 Атлетико MG – Баия BA 1 7/10 1.59
03:45 Сао Пауло SP – Васко да Гама RJ 1 8/10 1.50
03:45 Фламенго RJ – Палмейрас SP 1 5/10 1.90
Колумбия Колумбия – Примера А
00:00 Ла Екуидад Б. – Хагуарес де К. 1X 7/10 1.23
02:00 Индепендиенте Меделин – Атлетико Уила 1 8/10 1.37
04:00 Депортиво Кали – Онсе Калдас 1 7/10 1.67
04:00 Санта Фе Богота – Енвигадо 1 7/10 1.40
Перу Перу – Примера Дивисион
03:00 Спортинг Кристал – Алианса Лима 1 6/10 1.91
САЩ САЩ – Висша Лига
02:30 Монреал Импакт – Филаделфия Юнион 1X 7/10 1.29
02:30 Ню Йорк Р. – Сан Хосе Е. 1 8/10 1.55
02:30 Ню Йорк Сити – Торонто 1 6/10 1.78
03:00 Минесота Юнайтед – Хюстън Динамо X2 7/10 1.40
05:30 Лос Анджелис Г. – Ванкувър Уайткепс 1 5/10 1.81
05:30 Портланд Тимбърс – Реал Солт Лейк 1 6/10 1.58
05:30 Сиатъл Саундърс – Ди Си Юнайтед 1 8/10 1.53
Голд Къп Северна и Централна Америка Голд Къп Северна и Централна Америка
01:00 Коста Рика – Панама -2.5 7/10 1.45
04:00 САЩ – Ел Салвадор 1 7/10 1.22
Други Международни Турнири Други Международни Турнири
03:00 Рома – Пари Сен Жермен 2 6/10 1.78
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи – Клубни
20:30 Сомосас – Депортиво Ла Коруня +2.5 7/10 1.22
22:30 Бенфика – Бетис +2.5 8/10 1.44

Футболни прогнози за Сряда, 19 Юли, 2017

Шампионска Лига Шампионска Лига
19:00 Ф91 Дюделанж – Апоел Никозия X2 7/10 1.25
20:15 Розенборг – Дъндолк 1 8/10 1.44
20:30 ФК Копенхаген – Жилина 1 7/10 1.25
21:00 Лудогорец Разград – Жалгирис Вилнюс 1 8/10 1.21
21:30 Ред Бул Залцбург – Хибърниънс 1 8/10 1.07
21:45 Легия Варшава – ИФК Мариехамн +2.5 7/10 1.34
21:45 Селтик – Линфийлд 1 9/10 1.03
22:15 Хонвед Будапеща – Апоел Беер Шева 2 5/10 2.15
Финландия Финландия – Икьонен
18:30 АС Оулу – ОПС Оулу 1 7/10 1.53
18:30 Екеняс ИФ – Хонка 2 7/10 1.45
18:30 ТПС Турку – Гранкула ИФК +2.5 7/10 1.46
18:30 Хака – Гнистан Хелзинки 1 7/10 1.40
Финландия Финландия – Каконен Група С
19:00 ГБК Кокола – ПК-37 Иисалми 1 7/10 1.40
Индонезия Индонезия – Лига 1
14:30 Сривиджая Палембанг – Бали Юнайтед 1 6/10 1.68
Китай Китай – ФА Къп
13:00 Тиендзин Цюендзиен – Шанхай ШИПГ +2.5 7/10 1.60
15:00 Гуанджоу РФ – Гуанджоу Евъргранде 2 6/10 1.80
15:00 Шандун Лунен – Шанхай Грийнланд 1 7/10 1.58
Южна Корея Южна Корея – К-Лига Класик
13:00 Сангжу Сангму – Чеджу Юнайтед +2.5 7/10 1.70
13:00 Чонбук Хюндай Моторс – Куанджу 1 8/10 1.35
13:30 Инчхън Юнайтед – Сеул 2 6/10 1.91
13:30 Кануън – Улсан Хюндай 1X 8/10 1.40
13:30 Сувон Самсунг Б. – Чуннам Драгонс 1 7/10 1.57
13:30 Тегу – Поханг Стийлърс -2.5 6/10 1.75
Други Международни Турнири Други Международни Турнири
14:20 Байерн Мюнхен – Арсенал 1 6/10 1.73
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи – Клубни
12:00 Морейрензе – Пасош Ферейра 1X 7/10 1.36
13:00 Лестър – Уест Бромич +2.5 6/10 1.75
14:50 Шалке 04 – Бешикташ X2 7/10 1.47
15:00 Персия Джакарта – Еспаньол +2.5 9/10 1.13
15:30 Ливърпул – Кристъл Палас 1 7/10 1.62
16:00 Спарта Ротердам – Клуб Брюж 2 6/10 1.57
19:00 Каен – Лориен 1X 7/10 1.29
19:00 Удинезе – Ал Ахли Джеда 1 6/10 1.62
19:00 Фрайбург – Коняспор 1 7/10 1.57
19:30 Алавес – Тулуза 1X 7/10 1.37
19:30 Бохум – Грьонинген X2 7/10 1.38  отл.
19:30 Цюрих – Шафхаузен 1 6/10 1.60
20:00 Баракалдо – Ейбар 2 7/10 1.30
20:00 Вилем II – ФК Айндховен 1 6/10 1.57
20:00 Дуисбург – Норич X2 8/10 1.35
20:00 Жил Висенте – Рио Аве +2.5 5/10 1.75
20:00 Монако – Фенербахче 1 7/10 1.60
20:00 Сент Трюиден – Вестерло 1 5/10 1.80
20:00 Спортинг Брага – Анже 1 5/10 1.90
20:00 Твенте – Евертън 2 6/10 1.67
20:00 Холщайн Кил – Хамбургер 2 6/10 1.67
20:30 АЕК Атина – КАА Гент 1X 7/10 1.29
20:30 Кортрийк – Лил +2.5 6/10 1.75
20:30 Ойпен – Метц +2.5 7/10 1.65
21:00 Портимонензе – Шефилд Уензди X2 7/10 1.38
21:30 Акрингтън Стенли – Престън 2 5/10 2.00
21:30 Гихуело – Спортинг Хихон 2 7/10 1.25
21:30 Мансфийлд Таун – Мидълзбро 2 6/10 1.62
21:45 Нотс Каунти – Нотингам Форест 2 5/10 1.80
21:45 Оксфорд Юнайтед – Брентфорд 2 5/10 2.10
Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство