Англия прогнози

Онлайн Казино

Футболни залози

1xBET Регистрация

Category Archives: Прогнози

Футболни прогнози за Събота, 29 Април, 2017

Англия Англия – Премиършип
17:00 Сток Сити – Уест Хям 1X 7/10 1.25
17:00 Съндърланд – Борнемут X2 8/10 1.40
17:00 Уест Бромич – Лестър 1X 7/10 1.42
19:30 Кристъл Палас – Бърнли 1 6/10 1.75
Англия Англия – Чемпиъншип
17:00 Барнзли – Бъртън Албион 1X 7/10 1.38
17:00 Бирмингам – Хъдърсфийлд -2.5 7/10 1.68
17:00 Блекбърн – Астън Вила -2.5 7/10 1.73
17:00 Дарби Каунти – Уулвърхямптън -2.5 6/10 1.76
17:00 Ипсуич – Шефилд Уензди -2.5 6/10 1.69
17:00 Куинс Парк Р. – Нотингам Форест 1X 7/10 1.43
17:00 Лийдс – Норич 1X 8/10 1.34
17:00 Престън – Родъръм Юнайтед 1 8/10 1.50
17:00 Рединг – Уигън 1 5/10 1.90
17:00 Фулъм – Брентфорд 1 8/10 1.53
19:30 Брайтън – Бристъл Сити 1 7/10 1.60
Англия Англия – Втора Лига
17:00 Акрингтън Стенли – Лутън Таун -2.5 6/10 1.75
17:00 Барнет – Гримсби Таун 1 5/10 2.04
17:00 Донкастър – Екзитър +2.5 6/10 1.75
17:00 Йоувил – Стивънидж Бороу X2 8/10 1.35
17:00 Карлайл – Нюпорт Каунти 1X 7/10 1.30
17:00 Кембридж Юнайтед – Кроули Таун 1 8/10 1.48
17:00 Лейтън Ориент – Колчестър 2 8/10 1.53
17:00 Мансфийлд Таун – Портсмут X2 7/10 1.44
17:00 Моркамб – Уикъмб 2 6/10 1.75
17:00 Нотс Каунти – Блекпул X2 8/10 1.28
17:00 Плимут – Крю Александра 1 6/10 1.75
17:00 Челтнъм Таун – Хартлипул 1X 7/10 1.25
Англия Англия – Национална Лига
14:15 Алдършот Таун – Брейнтри Таун 1 6/10 1.80
14:15 Бароу – Доувър Атлетик 2 4/10 2.38
14:15 Гайзли – Солихъл Муурс 1 6/10 1.80
14:15 Гейтсхед – Бромли 1 5/10 2.00
14:15 Дагенъм и Редбридж – Уокинг 1 6/10 1.91
14:15 Ийстли – Рексъм 1 4/10 2.18
14:15 Йорк Сити – Форест Грийн Роувърс 1X 8/10 1.42
14:15 Макълсфийлд Таун – Сътън Юнайтед 1 6/10 1.90
14:15 Мейдстоун Юнайтед – Транмиър Роувърс X2 8/10 1.40
14:15 Саутпорт – Линкълн Сити +2.5 6/10 1.57
14:15 Торки Юнайтед – Норт Фериби Юнайтед 1 7/10 1.36
14:15 Честър – Боръм Ууд 2 3/10 2.50
Германия Германия – Бундеслига
16:30 Борусия Дортмунд – Кьолн +2.5 7/10 1.40
16:30 Вердер Бремен – Херта Берлин +2.5 6/10 1.80
16:30 Дармщат 98 – Фрайбург X2 7/10 1.34
16:30 Майнц 05 – Борусия М’Гладбах +2.5 6/10 1.75
16:30 РБ Лайпциг – Инголщат 1 7/10 1.50
19:30 Волфсбург – Байерн Мюнхен 2 8/10 1.40
Германия Германия – Втора Бундеслига
14:00 Арминия Билефелд – Гройтер Фюрт 1 5/10 2.15
14:00 Карлсруе – Кайзерслаутерн -2.5 7/10 1.60
14:00 Нюрнберг – Щутгарт +2.5 6/10 1.75
Испания Испания – Примера Дивисион
14:00 Реал Сосиедад – Гранада +2.5 8/10 1.36
17:15 Реал Мадрид – Валенсия 1 9/10 1.18
19:30 Лас Палмас – Атлетико Мадрид 2 7/10 1.65
Италия Италия – Серия А
21:45 Торино – Сампдория 1 6/10 1.65
Италия Италия – Серия Б
16:00 Бари – Пиза 1 6/10 1.58
16:00 Латина – Асколи -2.5 7/10 1.67
16:00 Про Верчели – Перуджа -2.5 7/10 1.68
16:00 Специя – СПАЛ -2.5 7/10 1.57
16:00 Тернана – Карпи 1X 7/10 1.38
16:00 Трапани – Виртус Ентела 1 6/10 1.88
16:00 Читадела – Чезена 1X 7/10 1.28
Франция Франция – Лига 1
18:00 Монако – Тулуза 1 7/10 1.22
21:00 Бастия – Рен -2.5 8/10 1.52
21:00 Метц – Нанси 1X 5/10 1.45
21:00 Монпелие – Лил 1X 7/10 1.28
21:00 Нант – Лориен +2.5 6/10 1.83
Франция Франция – Лига 2
16:00 Троа – Брест 1X 8/10 1.33
Австрия Австрия – Бундеслига
17:00 Аустрия Виена – Щурм Грац 1 5/10 1.81
19:30 Волфсбергер – Матерсбург 1X 7/10 1.40
19:30 Ред Бул Залцбург – Рийд +2.5 8/10 1.53
19:30 Санкт Полтен – Алтах X2 7/10 1.45
Беларус Беларус – Премиер Лига
16:00 Нафтан – Крумкачи Минск -2.5 7/10 1.56
18:00 ФК Минск – Ислоч Минск 1 6/10 1.67
19:00 Неман – ФК Витебск 1 6/10 1.88
Ирландия Ирландия – Първа Дивизия
21:30 Лонгфорд Таун – Атлон Таун 1 7/10 1.48
Полша Полша – Първа Лига
18:00 ГКС Катовице – ГКС Тихи 1 7/10 1.67
19:00 Битовия Битов – Олимпия Груджьондз -2.5 7/10 1.62
19:00 Заглембие Сосновец – Висла Пулави 1 7/10 1.72
19:00 Хойничанка Хойнице – Сандеця Нови Сач 1X 7/10 1.42
19:30 Стомил Олщин – Погон Шедълце 1 6/10 1.85
20:00 Вигри Сувалки – Ключборк +2.5 5/10 1.75
Португалия Португалия – Примейра Лига
18:00 Боавища – Тондела 1X 7/10 1.35
18:00 Насионал Мадейра – Рио Аве 2 3/10 2.30
20:15 Бенфика – Ещорил Прая 1 8/10 1.12
22:30 Шавеш – Порто 2 7/10 1.36
Португалия Португалия – Сегунда Лига
13:15 Портимонензе – Лейшоес 1 4/10 2.15
18:00 Витория Гимараеш Б – Спортинг Брага Б 1 4/10 2.15
Русия Русия – Премиер Лига
16:30 Локомотив Москва – Рубин Казан 1 6/10 1.88
19:00 Терек Грозни – Урал Свердловска о. 1 8/10 1.42
Русия Русия – Първа Дивизия
08:00 СКА-Хабаровск – Спартак Налчик 1 6/10 1.70
13:00 ФК Тамбов – Луч-Енергия Владивосток 1 5/10 1.80
14:00 Сибир Новосибирск – Зенит Санкт П. 1 4/10 2.10
15:00 Сокол Саратов – ФК Тюмен 1X 7/10 1.38
16:00 Факел Воронеж – Енисей Красноярск -2.5 7/10 1.57
16:00 ФК Тосно – Спартак Москва 2 1 7/10 1.72
16:00 ФК Химки – Волгар Астрахан 1X 7/10 1.22
16:00 Шинник Ярославл – Нефтехимик Н. 1 8/10 1.45
17:00 Кубан Краснодар – Динамо Москва 1 3/10 2.50
17:00 Мордовия Саранск – Балтика Калининград 1X 7/10 1.36
Словения Словения – Първа Лига
19:00 Горица – Кръшко 1 8/10 1.53
21:30 Олимпия Любляна – Марибор X2 7/10 1.50
Турция Турция – Супер Лига
16:00 Кайзериспор – Аланияспор 1X 7/10 1.29
19:00 Трабзонспор – Генчлербирлиги 1 7/10 1.57
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
15:00 Денизлиспор – Елязъгспор 1 5/10 2.10
15:30 Йени Малатияспор – Гьозтепе 1 5/10 2.00
16:00 Алтънорду – Шанлъурфаспор 1 5/10 1.82
18:30 Адана Демирспор – Бандърмаспор 1 7/10 1.68
Унгария Унгария – НП I
19:00 Диошдьор – Вашаш Будапеща X2 8/10 1.37
19:00 Уйпещ – МТК Будапеща 1 5/10 1.95
19:00 Ференцварош – Мезьокьовешд 1 7/10 1.40
19:00 Халадаш Сомбатхей – Пакш 1X 7/10 1.38
19:00 Хонвед Будапеща – Дюрмот 1 8/10 1.25
21:30 Видеотон Фехервар – Дебрецен 1 6/10 1.57
Финландия Финландия – Вейкауслига
16:00 КуПС Куопио – Илвес Тампере 1 4/10 2.15
16:00 РоПС Рованиеми – Кеми Кингс 1 6/10 1.84
16:00 ФК Лахти – ЮЯК Ювяскюля 1 7/10 1.36
16:00 ХИК Хелзинки – Интер Турку 1 7/10 1.30
Финландия Финландия – Икьонен
17:00 АС Оулу – Гнистан Хелзинки 1 7/10 1.44
17:00 Гранкула ИФК – КПВ Кокола X2 8/10 1.38
17:00 Хака – Хонка X2 7/10 1.28
19:17 ТПС Турку – Екеняс ИФ 1 8/10 1.42
Хърватска Хърватска – Първа Лига
16:00 Динамо Загреб – Цибалия +2.5 7/10 1.47
20:00 Риека – Интер Запрешич 1 8/10 1.16
Чехия Чехия – Първа Лига
18:00 Фастав Злин – Млада Болеслав 1 4/10 2.38
21:15 Виктория Пилзен – Дукла Прага 1 7/10 1.50
Чехия Чехия – Национална Лига
11:15 Виктория Жижков – Баник Острава -2.5 6/10 1.80
11:15 Пардубице – Простейов 1 8/10 1.25
11:15 Тринец – Фридек-Мистек 1X 7/10 1.33
18:00 Варнсдорф – Зноймо 1X 7/10 1.35
18:00 Витковице – Усти над Лабем 1 5/10 2.10
18:00 МАС Таборско – Опава -2.5 6/10 1.75
Швейцария Швейцария – Суперлига
18:45 Лозана Спорт – Вадуц 1 5/10 1.76
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
18:45 Винтертур – Аарау 1 5/10 1.90
18:45 Волен – Ксамакс +2.5 5/10 1.75
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
17:00 Хамарби – АФК Ескилстюна 1 7/10 1.52
Швеция Швеция – Суперетан Лига
17:00 Далкурд – Йефле 1 7/10 1.42
Шотландия Шотландия – Премиършип
14:00 Рейнджърс – Селтик 2 7/10 1.67
17:00 Абърдийн – Сейнт Джонстън 1 7/10 1.40
17:00 Мъдъруел – Дънди ФК 1X 7/10 1.32
17:00 Хамилтън – Килмарнък 1X 8/10 1.35
17:00 Хартс – Партик Тисъл 1 6/10 1.90
Шотландия Шотландия – Чемпиъншип
17:00 Аяр Юнайтед – Хибърниън 2 8/10 1.54
17:00 Дънфърмлин – Грийнок Мортън X2 8/10 1.45
17:00 Сейнт Мирън – Рейт Роувърс 1 4/10 1.95
17:00 Фолкърк – Куин ъф Саут 1 7/10 1.45
19:15 Дънди Юнайтед – Дъмбартън 1 7/10 1.68
Шотландия Шотландия – Първа Лига
17:00 Алоа Атлетик – Странрар 1 7/10 1.73
17:00 Брихин Сити – Албион Роувърс 1 6/10 1.89
17:00 Ийст Файф – Еърдри 1 6/10 1.88
17:00 Куинс парк ФК – Стенхаусмюър 1X 7/10 1.35
17:00 Ливингстън – Питърхед 1 7/10 1.50
Шотландия Шотландия – Втора Лига
17:00 Анан Атлетик – Монтроуз 1X 7/10 1.37
17:00 Арброут – Елгин Сити 1X 7/10 1.34
17:00 Единбург Сити – Стърлинг Албиън 1 5/10 1.91
17:00 Каудънбийт – Форфар Атлетик 2 5/10 1.91
17:00 Клайд – Берик Рейнджърс 1 4/10 2.10
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
22:00 Химнасия Ла П. – Сан Лоренцо д. 1 5/10 1.95
22:00 Хуракан Буенос А. – Нюелс Олд Б. X2 7/10 1.38
22:10 Сармиенто Хунин – Колон Санта Фе X2 8/10 1.40

Футболни прогнози за Петък, 28 Април, 2017

Германия Германия – Бундеслига
21:30 Байер Леверкузен – Шалке 04 +2.5 6/10 1.75
Германия Германия – Втора Бундеслига
19:30 Бохум – Динамо Дрезден 1X 6/10 1.40
19:30 Санкт Паули – Хайденхайм -2.5 6/10 1.65
19:30 Унион Берлин – Зандхаузен 1 7/10 1.55
Германия Германия – Трета Лига
20:00 Фортуна Кьолн – Падерборн 1X 8/10 1.40
Италия Италия – Серия А
21:45 Аталанта – Ювентус X2 8/10 1.30
Франция Франция – Лига 1
21:45 Анже – Лион +2.5 5/10 1.65
Франция Франция – Лига 2
21:00 Амиен – Аячо 1 6/10 1.58
21:00 Бурж-Перона – Сошо 1X 8/10 1.40
21:00 Газелек Аячо – Валансиен 1 5/10 1.75
21:00 Ним – Оксер 1 6/10 1.75
21:00 Орлеан – Ред Стар Париж -2.5 7/10 1.72
21:00 Страсбург – Льо Авър 1 7/10 1.60
21:00 Тур – Клермонт Фут 1 5/10 1.85
21:00 Шамоа Ниор – Реймс X2 8/10 1.28
Франция Франция – Лига Национал
21:00 Белфор – Седан -2.5 6/10 1.58
21:00 Булон – Париж ФК -2.5 8/10 1.50
21:00 Епинал – Шатору X2 7/10 1.35
21:00 КА Бастия – Авранш -2.5 7/10 1.65
21:00 Конкарно – Кретей-Луситанос -2.5 6/10 1.73
21:00 Лез Ербиер – Безие -2.5 7/10 1.65
21:00 Лион-Дюшер – Дюнкерк X2 7/10 1.40
Австрия Австрия – Ерсте Лига
19:30 Блау-Вайс Линц – Хорн 1 5/10 2.05
19:30 Капфенберг – Аустрия Лустенау 2 4/10 2.02
19:30 Флоридсдорфер АК – Лиферинг Залцбург X2 8/10 1.48
21:30 Винер Нойщат – ВСГ Ватенс 1 4/10 2.13
Белгия Белгия – Група за Изпадане
21:30 Оуд Хеверле Льовен – Ломел Юнайтед 1 4/10 2.15
21:30 Серкъл Брюж – Тубиз 1X 7/10 1.44
Белгия Белгия – Група А за Лига Европа
21:30 Стандарт Лиеж – Унион Сент Жилоаз 1 5/10 1.45
България България – Група за Титлата
17:30 Дунав Русе – Локомотив Пловдив 1 6/10 1.75
България България – Група Б за Изпадане
20:00 Нефтохимик Бургас – Пирин Благоевград X 3/10 3.20
Дания Дания – Група А за Изпадане
19:00 Одензе – Хорсенс 1 7/10 1.67
21:15 Рандерс – Есберг 1 7/10 1.70
Ирландия Ирландия – Висша Дивизия
21:45 Бохемианс – Фин Харпс 1X 7/10 1.38
21:45 Голуей ФК – Дъндолк 2 7/10 1.41
21:45 Дери Сити – Сейнт Патрикс 1X 8/10 1.31
21:45 Дрогеда Юнайтед – Слиго Роувърс X2 8/10 1.34
22:00 Шамрок Роувърс – Лимерик -2.5 5/10 1.82
Ирландия Ирландия – Първа Дивизия
21:45 Уотърфорд Юнайтед – УК Дъблин 1 8/10 1.50
21:45 Шелбърн – Коб Рамблърс 1 6/10 1.83
22:00 Уексфорд Ютс – Кабинтили X2 7/10 1.42
Полша Полша – Първа Лига
20:00 Знич Прушков – Стал Мелец -2.5 6/10 1.72
20:00 Хробри Глогов – Гурник Забже X2 7/10 1.50
21:45 Подбескидзе – Миедж Легница -2.5 8/10 1.52
Полша Полша – Група за Титлата
21:30 Лех Познан – Корона Келце 1 8/10 1.33
Полша Полша – Група за Изпадане
19:00 Арка Гдиня – Пяст Гливице 1X 7/10 1.22
Португалия Португалия – Примейра Лига
22:30 Витория Сетубал – Витория Гимараеш -2.5 7/10 1.62
Румъния Румъния – Група за Изпадане
20:30 Конкордия Кяжна – Студентеск Яш 1X 8/10 1.38
Словакия Словакия – Суперлига
19:00 Тренчин – Жилина 1 5/10 2.05
Словения Словения – Първа Лига
21:00 Домжале – Рудар Веление 1 7/10 1.45
Турция Турция – Супер Лига
20:00 Газиантепспор – Кардемир Карабукспор 1 4/10 2.00
Финландия Финландия – Вейкауслига
20:00 Сейняйоен ЯК – ХИФК Хелзинки 1 7/10 1.52
Холандия Холандия – Ерсте Дивизи
21:00 Ваалвийк – Фортуна Ситард 1X 8/10 1.42
21:00 ВВВ Венло – Йънг Аякс 1 6/10 1.72
21:00 Волендам – МВВ Маастрихт +2.5 7/10 1.69
21:00 Де Граафшап – Ахил ’29 1 8/10 1.22
21:00 Дордрехт – Еммен X2 8/10 1.40
21:00 Йънг ПСВ – Телстар 1 8/10 1.38
21:00 Камбур – ФК Айндховен 1 7/10 1.44
21:00 НАК Бреда – ФК Ос +2.5 8/10 1.35
21:00 Хелмонд Спорт – Алмере Сити X2 8/10 1.39
Чехия Чехия – Първа Лига
19:00 Височина Ихлава – Збройовка Бърно -2.5 6/10 1.67
21:15 Прибрам – Спарта Прага 2 7/10 1.65
Чехия Чехия – Национална Лига
19:00 Сигма Оломоуц – Баник Соколов +2.5 7/10 1.71
19:00 Чешке Будьовице – Графин Влашим 1X 8/10 1.36
Швейцария Швейцария – Суперлига
20:45 Люцерн – Базел X2 8/10 1.29
Швеция Швеция – Суперетан Лига
20:00 Фалкенберг – ГАИС Гьотеборг 1 3/10 2.40
Шотландия Шотландия – Премиършип
21:45 Рос Каунти – Инвърнес КТ 1X 8/10 1.25
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
23:00 Индепендиенте – Естудиантес Ла Плата 1 5/10 1.88
23:00 Килмес Буенос Айрес – Талерес Кордоба -2.5 6/10 1.57
Египет Египет – Висша Лига
17:00 Танта – Замалек Кайро 2 7/10 1.50
19:30 Исмаили Исмаилия – Ал Масри Порт Саид 1X 7/10 1.40
22:00 Ал Ахли Кайро – Ел Ентаг Ел Харби 1 9/10 1.18
Индонезия Индонезия – Суперлига
11:00 Мадура Юнайтед – Митра Кукар 1 7/10 1.53
14:30 Семен Паданг – Персипура Джаяпура 1 6/10 1.82
Китай Китай – Супер Лига
14:35 Гуанджоу РФ – Гуейджоу Хенфен Чжичен 1 8/10 1.44
Колумбия Колумбия – Примера А
03:45 Америка де Кали – Санта Фе Богота 1 5/10 2.10
Мароко Мароко – Първа Дивизия
21:30 Олимпик Сафи – Кавкаб Маракеш 1 5/10 1.75
ОАЕ ОАЕ – Премиер Дивизия
19:45 Ал Насър Дубай – Бани Яс 1 8/10 1.55
Сингапур Сингапур – С-Лига
14:30 Хоум Юнайтед – Гейланг Интернешънъл 1 7/10 1.53
Тунис Тунис – Лига 1 Група Б
17:00 Габес – Ла Марса 1 5/10 1.78
Южна Африка Южна Африка – Висша Лига
21:00 Ламонтвил Голдън Ероус – Мамелоди С. 2 5/10 1.75
21:00 Хайлендс Парк – Бидвест Уитс 2 5/10 1.85
Копа Либертадорес Копа Либертадорес
01:30 Насионал Монтевидео – Чапекоензе SC 1 6/10 1.80
01:30 Сулия – Ланус 2 7/10 1.72
03:45 Гремио RS – Гуарани Асунсион 1 7/10 1.50
03:45 Спорт Бойс Уорнес – Годой Крус X2 8/10 1.38

Футболни прогнози за Четвъртък, 27 Април, 2017

Англия Англия – Премиършип
22:00 Манчестър Сити – Манчестър Юнайтед 1 5/10 1.90
Франция Франция – Лига Национал
21:00 По – Шамбли 1X 7/10 1.40
Белгия Белгия – Група за Титлата
21:30 Андерлехт – Шарлероа 1 7/10 1.50
България България – Купа на България
18:00 Литекс Ловеч – Лудогорец Разград 2 9/10 1.20
Гърция Гърция – Купа на Гърция
19:00 ПАОК – Панатинайкос 1 6/10 1.67
Дания Дания – Купа на Дания
20:00 Вендсисел – ФК Копенхаген 2 8/10 1.33
Израел Израел – Група за Изпадане
19:30 Апоел Раанана – Апоел Хайфа 1X 7/10 1.36
19:30 Бней Йехуда – Ирони Кирят Шмона -2.5 7/10 1.65
Норвегия Норвегия – Купа на Норвегия
19:00 Берум – Опсал +2.5 9/10 1.20
19:00 Видар – Хаугесунд 2 8/10 1.33
19:00 Пош Гренланд – Фрам Ларвик 2 7/10 1.50
19:00 Стьордалс Блинк – Нардо +2.5 9/10 1.20
19:00 Фьоде – Флурьо 2 8/10 1.17
19:00 Шайд – Лин Осло 1 6/10 1.75
Румъния Румъния – Купа на Румъния
20:30 Университатя Крайова – Волунтари 1 7/10 1.65
Русия Русия – Премиер Лига
17:00 Амкар Перм – ФК Краснодар X2 7/10 1.28
19:30 Анжи Махачкала – Том Томск 1 8/10 1.17
Словакия Словакия – Суперлига
19:00 ДАК Дунайска Стреда – Сеница 1 7/10 1.40
Турция Турция – Купа на Турция
20:45 Касъмпаша – Коняспор 1 5/10 2.02
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
20:00 АИК Стокхолм – Сириус 1 6/10 1.67
20:00 Калмар – Малмьо 2 7/10 1.60
20:00 Халмстад – Юргорден 2 5/10 1.78

Футболни прогнози за Сряда, 26 Април, 2017

Англия Англия – Премиършип
21:45 Арсенал – Лестър 1 6/10 1.61
21:45 Мидълзбро – Съндърланд 1X 5/10 1.35
Германия Германия – Купа на Германия
21:45 Байерн Мюнхен – Борусия Дортмунд 1 7/10 1.55
Испания Испания – Примера Дивисион
20:30 Барселона – Осасуна 1 9/10 1.03
21:30 Леганес – Лас Палмас 1 7/10 1.68
22:30 Депортиво Ла Коруня – Реал Мадрид 2 7/10 1.35
Италия Италия – Купа на Италия – Лега Про
18:00 Венеция – Матера 1 5/10 1.79
Франция Франция – Купа на Франция
22:05 Пари Сен Жермен – Монако 1 7/10 1.32
Австрия Австрия – Купа на Австрия
19:00 Адмира Вакер М. – Ред Бул З. 2 7/10 1.38
21:30 Рапид Виена – ЛАСК Линц 1 8/10 1.50
Беларус Беларус – Купа на Беларус
18:00 Шахтьор Солигорск – ФК Слуцк 1 8/10 1.30
20:30 БАТЕ Борисов – Динамо Брест 1 8/10 1.36
Белгия Белгия – Група А за Лига Европа
21:30 Мехелен – Сент Трюиден 1X 8/10 1.25
Белгия Белгия – Група Б за Лига Европа
21:30 Ойпен – Генк 2 5/10 1.90
21:30 Роял Ексел Мускрон – Локерен -2.5 5/10 1.80
Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина – Купа на Босна и Херцеговина
19:00 Железничар Сараево – Широки Брег 1 7/10 1.50
България България – Купа на България
18:00 Ботев Пловдив – Верея Стара Загора 1 8/10 1.55
Гърция Гърция – Купа на Гърция
19:00 АЕК Атина – Олимпиакос -2.5 7/10 1.62
Израел Израел – Група за Титлата
19:45 Бейтар Йерусалим – Макаби Петах Тиква 1 5/10 1.85
Литва Литва – А Лига
18:00 Атлантас Клайпеда – Кауно Жалгирис +2.5 7/10 1.62
20:00 ФК Тракай – Лиетава Йонава 1 8/10 1.34
Норвегия Норвегия – Купа на Норвегия
19:00 Алта – Сеня 1 7/10 1.22
19:00 Братвог – Кристиансунд 2 8/10 1.20
19:00 Гроруд – ФК Фолло 1 7/10 1.35
19:00 Дон – Йерв Гримстад 2 8/10 1.14
19:00 Дрьобак-Фрогн – Сарпсборг 08 2 9/10 1.02
19:00 Йовик – Брюмундал 2 7/10 1.33
19:00 Йорн-Хутен – Хьонефос 2 6/10 1.65
19:00 Киелсос – Фриг Осло 1 7/10 1.41
19:00 Льоренског – Стрьомен 2 9/10 1.19
19:00 Мос ФК – Спринт-Елой 1 7/10 1.33
19:00 Сола – Вард Хаугесунд 2 7/10 1.40
19:00 Сторд Сунхордланд – Лисеклостер 2 8/10 1.50
19:00 Стриндхайм – Розенборг 2 9/10 1.01
19:00 Трефф – Ранхайм +2.5 9/10 1.19
19:00 Тьонсберг – Арендал 2 9/10 1.18
19:00 Улерн – КФУМ Осло 2 7/10 1.50
19:00 Флекерьой – Виндбярт 2 6/10 1.75
19:00 ХамКам – Нюбергсунд 1 9/10 1.19
19:00 Холмен – Аскер 2 7/10 1.40
19:30 Мьолнер – Финснес 2 7/10 1.40
19:30 Херд – Олесунд +2.5 9/10 1.20
Русия Русия – Премиер Лига
17:00 ФК Оренбург – Зенит Санкт Петербург 2 6/10 1.57
19:30 Арсенал Тула – Криля Советов -2.5 7/10 1.53
19:30 Рубин Казан – Терек Грозни 1 4/10 2.05
19:30 ЦСКА Москва – Локомотив Москва 1 5/10 1.90
Словакия Словакия – Суперлига
18:20 Спартак Търнава – Слован Братислава X2 7/10 1.35
20:00 Ружомберок – Земплин Михаловце 1 7/10 1.47
20:00 Шпорт Подбрезова – Злате Моравце 1 7/10 1.50
Сърбия Сърбия – Купа на Сърбия
20:00 Войводина – Партизан Белград 2 5/10 2.15
Турция Турция – Купа на Турция
20:45 Истанбул Башакшехир – Фенербахче 2 4/10 2.25
Украйна Украйна – Купа на Украйна
18:00 МФК Николаев – Динамо Киев 2 8/10 1.03
20:00 Шахтьор Донецк – Днипро Днепропетровск +2.5 8/10 1.47
Унгария Унгария – Купа на Унгария
17:00 Вашаш Будапеща – Мезьокьовешд 1 5/10 1.80
Хърватска Хърватска – Първа Лига
17:00 Локомотив Загреб – Истра 1961 -2.5 6/10 1.75
19:00 Интер Запрешич – Цибалия 1 8/10 1.55
21:00 Хайдук Сплит – РНК Сплит 1 8/10 1.15
Черна Гора Черна Гора – Купа на Черна гора
17:30 Гарбал Радановичи – Рудар Плевля -2.5 7/10 1.60
Чехия Чехия – Купа на Чехия
18:00 Млада Болеслав – Опава 1 7/10 1.30
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
20:00 АФК Ескилстюна – Йостерсунд 2 6/10 1.72
20:00 ИФК Гьотеборг – Хамарби 1 6/10 1.62
20:00 Йоребро – Хакен X2 7/10 1.36
20:00 Сундсвал – Елфсборг +2.5 6/10 1.80
Шотландия Шотландия – Чемпиъншип
21:45 Хибърниън – Рейт Роувърс 1 7/10 1.29
Венецуела Венецуела – Примера Дивисион
18:00 Метрополитанос – Трухилянос Валера X2 7/10 1.47
23:00 Арагуа Маракай – Атлетико Сокопо 1 7/10 1.47
23:00 Депортиво Анзоатеги – Депортиво Тачира 1 4/10 2.40
23:00 Естудиантес де М. – Карабобо Валенсия 2 6/10 1.90
23:00 Каракас – Атлетико Венецуела 1 6/10 1.88
23:00 Минерос де Г. – Португеза Акаригуа 1 8/10 1.42
23:00 Монагас Матурин – Депортиво Лара 1 5/10 2.00
Колумбия Колумбия – Копа Колумбия
01:01 Атлетико Уила – Депортиво Перейра 2 3/10 2.40
01:01 Депортес Киндио – Депортес Толима 1 5/10 1.87
23:15 Форталеса – Бояка Чико 1 7/10 1.50
Мароко Мароко – Първа Дивизия
21:00 ФУС Рабат – ИР Танжер 1X 8/10 1.36
Южна Африка Южна Африка – Висша Лига
20:30 Орландо Пайрътс – Барока 1X 8/10 1.20
20:30 Платинум Старс – Фрий Стейт Старс -2.5 5/10 1.80
Япония Япония – Купа на Лигата
13:00 Вегалта Сендай – Шимизу Ес-Пулс 1X 8/10 1.39
13:00 Висел Кобе – Санфрече Хирошима 1X 7/10 1.30
13:00 Джубило Ивата – Токио X2 8/10 1.22
13:00 Консадол Сапоро – Омия Ардижа -2.5 6/10 1.60
13:00 Саган Тошу – Серезо Осака 1X 8/10 1.33
13:30 Йокохама Ф-Маринос – Албирекс Ниигата 1 5/10 1.85
Копа Либертадорес Копа Либертадорес
01:30 Атлетико Тукуман – Хорхе Вилстерман 1 8/10 1.42
03:00 Сан Лоренцо д. – Универсидад Католика 1 7/10 1.65
Шампионска Лига Азия Шампионска Лига Азия
13:30 Улсан Хюндай – Кашима Антлърс X2 8/10 1.47
13:30 Урава Ред Д. – Уестърн Сидни У. 1 7/10 1.22
14:30 Шанхай ШИПГ – Сеул 1 6/10 1.57
15:30 Муангтонг Юнайтед – Бризбейн Роар 1 7/10 1.55

Футболни прогнози за Вторник, 25 Април, 2017

Англия Англия – Чемпиъншип
21:45 Уулвърхямптън – Хъдърсфийлд X2 7/10 1.36
Англия Англия – Национална Лига
21:45 Мейдстоун Юнайтед – Линкълн Сити X2 7/10 1.40
Германия Германия – Купа на Германия
21:45 Борусия М’Гладбах – Айнтрахт Франкфурт -2.5 7/10 1.74
Испания Испания – Примера Дивисион
20:30 Спортинг Хихон – Еспаньол 1X 8/10 1.35
21:30 Гранада – Малага X2 8/10 1.30
22:30 Атлетико Мадрид – Виляреал 1 8/10 1.45
Италия Италия – Серия Б
13:30 Салернитана – Бари 1 5/10 1.82
16:00 Асколи – Авелино 1 4/10 2.25
16:00 Бреша – Тернана -2.5 6/10 1.75
16:00 Виртус Ентела – Латина 1 7/10 1.53
16:00 Пиза – Про Верчели -2.5 8/10 1.31
16:00 СПАЛ – Читадела 1 5/10 1.80
16:00 Фрозиноне – Специя 1X 8/10 1.22
19:00 Чезена – Беневенто -2.5 7/10 1.65
21:30 Карпи – Трапани 1 5/10 1.91
21:30 Перуджа – Верона 1X 7/10 1.40
Франция Франция – Купа на Франция
22:00 Анже – Гингам 1X 7/10 1.35
Австрия Австрия – Ерсте Лига
19:30 Лиферинг Залцбург – Винер Нойщат +2.5 7/10 1.62
Белгия Белгия – Група за Титлата
21:30 Зулте Варегем – КАА Гент X2 7/10 1.38
Белгия Белгия – Група А за Лига Европа
21:30 Унион Сент Жилоаз – Лиерс 1 4/10 2.15
Белгия Белгия – Група Б за Лига Европа
21:30 Рьозеларе – Кортрийк +2.5 5/10 1.78
Израел Израел – Група за Титлата
19:45 Бней Сахнин – Макаби Тел Авив 2 7/10 1.38
21:00 Макаби Хайфа – Апоел Беер Шева 2 6/10 1.60
Ирландия Ирландия – Висша Дивизия
21:45 Дери Сити – Лимерик +2.5 5/10 1.80
Литва Литва – А Лига
18:00 Утенис Утена – Жалгирис Вилнюс 2 8/10 1.13
20:00 Судува Мариямполе – Стумбрас Каунас 1 7/10 1.25
Румъния Румъния – Купа на Румъния
20:00 Астра Гюргево – Поли Тимишоара 1 7/10 1.50
Русия Русия – Премиер Лига
19:30 Спартак Москва – Урал Свердловска о. +2.5 6/10 1.80
19:30 ФК Ростов – ФК Уфа 1 7/10 1.53
Хърватска Хърватска – Първа Лига
19:00 Славен – Динамо Загреб 2 8/10 1.15
21:00 Риека – Осиек 1 8/10 1.18
Чехия Чехия – Купа на Чехия
19:30 Славия Прага – Фастав Злин 1 8/10 1.33
Алжир Алжир – Национален Шампионат
20:00 ЖС Кабилие – УСМ Алжир 1 3/10 2.50
20:00 МК Алжир – МО Бежая 1 7/10 1.44
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
01:00 Патронато Парана – Олимпо Баия Бланка 1 4/10 2.10
03:15 Колон Санта Фе – Тигре Виктория 1X 8/10 1.29
Аржентина Аржентина – Примера Б Насионал
02:00 Ол Бойс Буенос Айрес – Лос Андес 1 4/10 2.10
03:05 Дъглас Хейг – Чакарита Хуниорс 1X 8/10 1.36
04:00 Сентрал Кордоба – Сантамарина 1X 8/10 1.28
Кувейт Кувейт – Висша Лига
17:30 Ал Тадамон – Ал Сахел Абу Халифа 1 7/10 1.57
20:05 Ал Джахра – Кувейт СК 2 7/10 1.26
Парагвай Парагвай – Примера Дивисион
02:10 Генерал Диаз – Индепендиенте ФБК 1X 8/10 1.44
Южна Африка Южна Африка – Висша Лига
20:30 Полокване Сити – Ламонтвил Голдън Е. 1X 7/10 1.32
Шампионска Лига Азия Шампионска Лига Азия
13:00 Гамба Осака – Аделаида Юнайтед 1 7/10 1.34
13:00 Сувон Самсунг Б. – Кавазаки Фронтейл +2.5 5/10 1.83
14:35 Дзянсу Сънинг – Чеджу Юнайтед +2.5 6/10 1.67
15:00 Локомотив Ташкент – Ал Таавон 1 5/10 1.90
18:30 Ал Фатех – Естеглал Хузестан 2 5/10 1.75
18:45 Естеглал Техеран – Ал Ахли Дубай 1X 8/10 1.34
19:00 Ал Джазира Абу Даби – Лехвия Доха 2 5/10 1.98
Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство