Залози на Живо

Бонус 195 лева

Казино на живо

Monthly Archives: юли 2017

Шампионска Лига прогнози 26.07.2017

Шампионска Лига Шампионска Лига
17:00 Астана – Легия Варшава 1X 8/10 1.35  Залог
19:30 Динамо Киев – Йънг Бойс 1 7/10 1.50  Залог
20:00 Апоел Беер Шева – Лудогорец Разград 1 4/10 2.00  Залог
21:00 Виторул Констанца – Апоел Никозия 1X 8/10 1.39  Залог
21:20 Марибор – ФХ Хафнарфьордур 1 7/10 1.33  Залог
21:45 Селтик – Розенборг 1 7/10 1.44  Залог

Футболни прогнози за Сряда, 26 Юли, 2017

Шампионска Лига Шампионска Лига
17:00 Астана – Легия Варшава 1X 8/10 1.35  Залог
19:30 Динамо Киев – Йънг Бойс 1 7/10 1.50  Залог
20:00 Апоел Беер Шева – Лудогорец Разград 1 4/10 2.00  Залог
21:00 Виторул Констанца – Апоел Никозия 1X 8/10 1.39  Залог
21:20 Марибор – ФХ Хафнарфьордур 1 7/10 1.33  Залог
21:45 Селтик – Розенборг 1 7/10 1.44  Залог
Казахстан Казахстан – Висша Лига
16:00 Акжайк – Актобе 1 4/10 2.10  Залог
17:00 Атирау – Окжетпес Кокшетау 1 5/10 2.15  Залог
Литва Литва – А Лига
18:00 Утенис Утена – Атлантас Клайпеда 2 5/10 2.00  Залог
Полша Полша – Купа на Полша
20:00 Енергетик Рибник – Гурник Забже 2 7/10 1.62  Залог
Русия Русия – Първа Дивизия
15:00 Енисей Красноярск – ФК Оренбург 1X 7/10 1.29  Залог
17:00 Динамо Санкт П. – Ротор Волгоград 1 6/10 1.75  Залог
18:00 Авангард Курск – Спартак Москва 2 1 5/10 2.10  Залог
18:00 Волгар Астрахан – Луч-Енергия В. 1 5/10 1.83  Залог
18:00 Зенит Санкт П. – Сибир Новосибирск -2.5 7/10 1.57  Залог
18:00 Криля Советов – Том Томск +2.5 6/10 1.65  Залог
18:00 Олимпиец Нижни Новгород – ФК Химки 1X 7/10 1.29  Залог
19:00 Факел Воронеж – ФК Тюмен -2.5 7/10 1.45  Залог
20:00 Балтика Калининград – ФК Тамбов 1X 8/10 1.29  Залог
20:00 Кубан Краснодар – Шинник Ярославл -2.5 8/10 1.53  Залог
Шотландия Шотландия – Купа на Лигата
21:45 Каудънбийт – Дънди ФК 2 7/10 1.29  Залог
Колумбия Колумбия – Копа Колумбия
23:30 Атлетико Уила – Атлетико Насионал 2 3/10 2.25  Залог
Малайзия Малайзия – Суперлига
16:00 Джохор Дарул Такзим – Перак 1 7/10 1.26  Залог
16:00 Кедах – Келантан 1 7/10 1.40  Залог
16:00 Мелака Юнайтед – Саравак ФА 1X 8/10 1.36  Залог
16:00 Пенанг – Паханг 2 7/10 1.65  Залог
16:00 ПКНС ФК – Т-Тийм 1 4/10 2.15  Залог
16:00 Фелда Юнайтед – Селангор 1X 7/10 1.45  Залог
Перу Перу – Примера Дивисион
21:15 Аякучо – Алианса Атлетико 1 8/10 1.55  Залог
23:30 Мелгар Арекипа – Комерсиантес Унидос 1 8/10 1.40  Залог
Сингапур Сингапур – С-Лига
14:30 Албирекс Ниигата С. – Балестиер Халса 1 9/10 1.15  Залог
Тайланд Тайланд – Други
14:00 Арми Юнайтед – Банкок Юнайтед 2 7/10 1.36  Залог
14:00 Еър Форс Ю. – Тай Хонда Л. 1 5/10 1.88  Залог
14:00 Чайнат – Бурирам Юнайтед 2 7/10 1.40  Залог
15:00 Муангтонг Юнайтед – Банкок Глас 1 8/10 1.50  Залог
15:00 ТТМ Чиангмай – Чонбури 2 7/10 1.45  Залог
15:00 Убон УМТ Юнайтед – Сисакет 1 8/10 1.45  Залог
Япония Япония – Купа на Лигата
13:00 Серезо Осака – Консадол Сапоро 1 6/10 1.65  Залог
13:30 Токио – Санфрече Хирошима 1 5/10 1.91  Залог
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи – Клубни
18:00 СПАЛ – Триестина 1 9/10 1.15  Залог
18:30 Сампдория – Кремонезе +2.5 7/10 1.45  Залог
19:00 Акхисар Беледие – Халадаш Сомбатхей 1 7/10 1.50  Залог
19:00 Шалке 04 – Нефтчи Баку 1 8/10 1.15  Залог
19:00 Щутгарт – Касъмпаша 1 6/10 1.67  Залог
20:00 Монпелие – Сент Етиен X2 8/10 1.36  Залог
20:00 Хъдърсфийлд – Удинезе +2.5 6/10 1.60  Залог
21:00 Реус Депортиу – Виляреал 2 7/10 1.50  Залог
21:30 Аталанта – Лил 1 5/10 1.91  Залог
21:30 Брадфорд Сити – Нюкасъл 2 8/10 1.53  Залог
21:30 Донкастър – Шефилд Уензди 2 5/10 1.91  Залог
21:30 Скънторп – Съндърланд X2 7/10 1.44  Залог
21:45 Бъртън Албион – Уест Бромич 2 6/10 1.91  Залог
21:45 Кидерминстър Хариърс – Бирмингам 2 7/10 1.28  Залог
21:45 Лутън Таун – Лестър 2 6/10 1.60  Залог
22:00 Естремадура – Бетис +2.5 7/10 1.43  Залог

Футболни прогнози за Вторник, 25 Юли, 2017

Шампионска Лига Шампионска Лига
20:00 Карабах Агдам – Шериф Тираспол  1 6/10 1.50
20:00 Славия Прага – БАТЕ Борисов  1 7/10 1.45
20:30 АЕК Атина – ЦСКА Москва  +2.5 6/10 2.60
20:30 ФК ФКСБ – Виктория Пилзен  -2.5 8/10 1.55
21:00 Вардар Скопие – ФК Копенхаген  2 7/10 1.74
21:45 Партизан Белград – Олимпиакос  +2.5 5/10 2.50
Естония Естония – Купа на Естония
18:00 Силамае Калев – Левадия Талин 2 7/10 1.50
Исландия Исландия – Висша Лига
22:15 Викингур Олафсвик – Валур Рейкявик 2 7/10 1.50
Литва Литва – А Лига
18:00 Кауно Жалгирис – Жалгирис Вилнюс +2.5 6/10 1.62
Шотландия Шотландия – Купа на Лигата
21:45 Албион Роувърс – Хамилтън 2 7/10 1.52
21:45 Берик Рейнджърс – Куинс парк ФК 2 6/10 1.77
21:45 Дъмбартън – Анан Атлетик 1 8/10 1.55
21:45 Единбург Сити – Мъдъруел 2 7/10 1.22
21:45 Еър Юнайтед – Клайд 1 8/10 1.40
21:45 Еърдри – Партик Тисъл 2 8/10 1.53
21:45 Ийст Файф – Елгин Сити 1 6/10 1.80
21:45 Монтроуз – Алоа Атлетик 2 8/10 1.40
21:45 Странрар – Ливингстън 2 6/10 1.60
21:45 Стърлинг Албиън – Брихин Сити 2 5/10 1.76
21:45 Фолкърк – Форфар Атлетик 1 7/10 1.38
21:45 Хибърниън – Арброут 1 7/10 1.25
22:00 Питърхед – Хартс +2.5 7/10 1.42
Аржентина Аржентина – Примера Б Насионал
03:05 Хувентуд У. – Спортиво Е. 1X 7/10 1.25
Бразилия Бразилия – Серия А
02:00 Сао Пауло SP – Гремио RS -2.5 6/10 1.67
Бразилия Бразилия – Серия C – Група А
02:30 Конфианка SE – Куяба MT 1 4/10 2.05
03:00 Ремо PA – АСА Арапиракуенсе AL 1X 7/10 1.33
Колумбия Колумбия – Примера А
02:00 Енвигадо – Атлетико Букараманга 1X 8/10 1.38
Перу Перу – Примера Дивисион
23:30 Универсидад де К. – Унион Комерсио 1 7/10 1.53
Сингапур Сингапур – С-Лига
14:30 Хоум Юнайтед – Уориърс ФК 1 5/10 2.00
Други Международни Турнири Други Международни Турнири
14:35 Челси – Байерн Мюнхен +2.5 7/10 1.53
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи – Клубни
18:00 Беневенто – Ал Хилал Рияд 2 7/10 1.53
18:30 РБ Лайпциг – Коняспор 1 8/10 1.47
19:00 Аланияспор – Астерас Триполис +2.5 7/10 1.65
19:00 Судтирол – Бурсаспор 2 5/10 1.80
19:30 Хамбургер – Спарта Ротердам 1 7/10 1.67
20:00 Волфсбергер – Хановер 96 2 5/10 1.97
20:00 Реал Сосиедад – Генчлербирлиги 1 7/10 1.68
20:00 Тубиз – Шарлероа +2.5 9/10 1.14
20:00 Хераклес – Гранада 1 4/10 2.15
21:00 Валядолид – Бешикташ 2 6/10 1.83
21:00 Олот – Еспаньол 2 9/10 1.18
21:00 Понтеведра – Депортиво Ла Коруня 2 8/10 1.05
21:00 Шросбъри Таун – Кардиф X2 7/10 1.30
21:30 Милтън – Брентфорд 2 5/10 2.05
21:30 Питърбъро – Уулвърхямптън 2 6/10 1.80
21:30 Рочдейл – Барнзли X2 8/10 1.50
21:30 Хъл Сити – Нант X2 7/10 1.50
21:45 Нортхямптън Таун – Дарби Каунти +2.5 7/10 1.70
21:45 Нотингам Форест – Хирона +2.5 7/10 1.70
21:45 Саутенд – Брайтън 2 5/10 1.80
21:45 Чарлтън – Норич 2 6/10 1.68
21:45 Шефилд Юнайтед – Сток Сити 2 4/10 2.00

Футболни прогнози за Понеделник, 24 Юли, 2017

Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина – Висша Лига
21:30 Железничар Сараево – ГОШК Габела 1 7/10 1.40
България България – Първа ПФЛ
20:30 Дунав Русе – Берое -2.5 5/10 1.75
България България – Втора ПФЛ
18:00 Локомотив Горна Оряховица – Поморие 1 7/10 1.40
Дания Дания – Суперлига
20:00 Хелзингор – Одензе 2 6/10 1.62
Латвия Латвия – Вирслига
17:30 Вентспилс – Метта ЛУ Рига 1 8/10 1.34
19:00 ФК Лиепая – Рига ФК X2 8/10 1.39
Молдова Молдова – Национална Дивизия
18:00 Сперанца Ниспорен – Заря Белци 2 5/10 2.00
Полша Полша – Екстракласа
19:00 Заглембие Любин – Шльонск Вроцлав 1 4/10 2.05
Румъния Румъния – Лига I
21:00 Волунтари – Астра Гюргево 1X 7/10 1.44
Финландия Финландия – Икьонен
18:30 Хонка – Гранкула ИФК 1 9/10 1.15
Финландия Финландия – Каконен Група С
18:30 ГБК Кокола – Еркулес Оулу 1 8/10 1.36
19:00 ЯБК Якобстад – КаяХа Каяани 1 6/10 1.65
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
21:00 Шафхаузен – Раперсвил-Йона +2.5 7/10 1.40
Швеция Швеция – Суперетан Лига
20:00 ГАИС Гьотеборг – Йостерс 2 8/10  3.10

 

Футболни прогнози за Неделя, 23 Юли, 2017

Австрия Австрия – Бундеслига
20:00 Щурм Грац – Санкт Полтен 1 7/10 1.60
Беларус Беларус – Купа на Беларус
16:15 Динамо Минск – Днепър Могилев 1 7/10 1.33
17:00 ФК Витебск – ФК Слуцк 1X 8/10 1.40
17:30 Динамо Брест – Гомел -2.5 6/10 1.60
България България – Първа ПФЛ
18:45 Славия – Ботев Пловдив 1X 7/10 1.35
21:00 Локомотив Пловдив – Левски София X2 7/10 1.28
Дания Дания – Суперлига
13:00 Хорсенс – Лингби -2.5 7/10 1.65
15:00 Олборг – Сьондерийске 1X 7/10 1.28
19:00 Мидтиланд – Силкеборг 1 7/10 1.52
Ирландия Ирландия – Висша Дивизия
19:00 Дъндолк – Шамрок Роувърс 1 8/10 1.48
Норвегия Норвегия – Адеколиген
19:00 Осане – Левангер +2.5 6/10 1.67
19:00 Санднес – Мьондален +2.5 7/10 1.64
19:00 Старт Кристиансанд – Конгсвингер 1 6/10 1.73
19:00 Стрьомен – Йерв Гримстад 1 3/10 2.50
19:00 Тромсдален – Арендал 1 6/10 1.73
19:00 Уленсакер Киса – Елверум 1 5/10 1.90
19:00 Флурьо – Фредрикстад 1 5/10 1.83
Полша Полша – Екстракласа
16:30 Висла Плоцк – Лех Познан -2.5 5/10 1.75
19:00 Ягиелония Бялисток – Гурник Забже 1 6/10 1.68
Португалия Португалия – Купа на Лигата
18:00 Кова Да Пиедаде – Насионал Мадейра X2 7/10 1.30
18:00 Лейшоес – Академико Визеу 1X 7/10 1.33
18:00 Спортинг Ковиля – Униао Мадейра 1X 8/10 1.28
18:00 Фамаликао – Санта Клара 1X 7/10 1.37
19:00 Пенафиел – Оливейрензе 1 7/10 1.67
20:00 Варзин – Жил Висенте 1X 7/10 1.30
21:30 Академика Коимбра – Ароука -2.5 6/10 1.57
Румъния Румъния – Лига I
18:30 Политехника Яш – Газ Метан Медиаш 1X 8/10 1.35
21:00 Динамо Букурещ – Ботошани 1 8/10 1.42
Русия Русия – Премиер Лига
15:00 ФК Уфа – Спартак Москва 2 7/10 1.70
17:30 Динамо Москва – Урал Свердловска о. 1 7/10 1.74
20:00 ФК Ростов – Ахмат Грозни -2.5 8/10 1.44
Словакия Словакия – Суперлига
19:30 Сеница – Тренчин 2 8/10 1.55
20:00 Злате Моравце – Ружомберок +2.5 7/10 1.72
20:00 Татран Прешов – Слован Братислава 2 7/10 1.38
Словения Словения – Първа Лига
19:00 Домжале – Целие 1 8/10 1.40
21:20 Горица – Олимпия Любляна 2 3/10 2.30
Сърбия Сърбия – Суперлига
20:00 Цървена Звезда Белград – Раднички Ниш 1 8/10 1.17
Украйна Украйна – Премиер Лига
17:00 Карпати Лвов – Ворскла Полтава 1 4/10 2.20
19:30 Заря Луганск – Иличивец Мариупол 1 7/10 1.36
19:30 Зирка Кропивницкий – Олимпик Донецк 1X 8/10 1.35
Унгария Унгария – НП I
19:00 Балмазуйварош – Вашаш Будапеща X2 8/10 1.33
19:00 Пушкаш Академи – Видеотон Фехервар 2 4/10 2.00
19:00 Уйпещ – Ференцварош X2 7/10 1.42
Финландия Финландия – Вейкауслига
18:30 ВПС Вааса – ЮЯК Ювяскюля +2.5 7/10 1.62
18:30 РоПС Рованиеми – Сейняйоен ЯК X2 7/10 1.30
18:30 ХИК Хелзинки – Кеми Кингс +2.5 8/10 1.53
Финландия Финландия – Икьонен
17:00 КПВ Кокола – АС Оулу 1 6/10 1.70
Хърватска Хърватска – Първа Лига
20:00 Интер Запрешич – Хайдук Сплит 2 6/10 1.83
22:00 Истра 1961 – Осиек -2.5 6/10 1.62
Швейцария Швейцария – Суперлига
17:00 Грасхопърс – Цюрих X2 8/10 1.42
17:00 Люцерн – Лугано 1 6/10 1.75
17:00 Тун – Сион +2.5 7/10 1.64
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
16:00 Юргорден – Йостерсунд 1 5/10 1.83
18:30 Калмар – АФК Ескилстюна 1 6/10 1.85
Швеция Швеция – Суперетан Лига
16:00 Фрей Тебю – Далкурд 2 6/10 1.70
18:00 Сирианска Сьодертале – Вернаму 1X 7/10 1.30
Шотландия Шотландия – Купа на Лигата
17:00 Дънди Юнайтед – Каудънбийт 1 9/10 1.20
Бразилия Бразилия – Серия А
17:00 Сантос SP – Баия BA 1 6/10 1.76
22:00 Авай SC – Крузейро MG X2 7/10 1.32
22:00 Спорт Ресифе PE – Палмейрас SP 1 4/10 2.10
22:00 Флуминензе RJ – Коринтианс SP -2.5 7/10 1.57
Мексико Мексико – Примера Дивисион
20:00 Пумас УНАМ Мексико – Пачука 1X 8/10 1.42
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи – Клубни
15:00 Малага – Херта Берлин +2.5 7/10 1.22
16:30 Айнтрахт Брауншвайг – Кьолн +2.5 9/10 1.14
18:00 Ренате – Торино 2 9/10 1.05
Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство