Залози на Живо

Бонус 195 лева

Казино на живо

Daily Archives: май 31, 2017

България прогнози: 31.05.2017

България - Група за Титлата България – Група за Титлата
20:00 Дунав Русе – ЦСКА София 2 5/10 7.00  Efbet
20:00 Левски София – Черно море 1 8/10 1.33  Efbet
20:00 Лудогорец Разград – Локомотив Пловдив 1 6/10 1.85  Efbet

Футболни прогнози за Сряда, 31 Май, 2017

България - Група за Титлата България – Група за Титлата
20:00 Дунав Русе – ЦСКА София 2 5/10 7.00  Efbet
20:00 Левски София – Черно море 1 8/10 1.33  Efbet
20:00 Лудогорец Разград – Локомотив Пловдив 1 6/10 1.85  Efbet
Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи – Национални
20:30 Кот д’Ивоар – Бенин 1 7/10 1.28
20:30 Мароко – Холандия -2.5 6/10 1.76
Италия Италия – Плейофи
19:30 Ливорно – Реджиана 1 6/10 1.73
21:30 Лече – Алесандрия -2.5 6/10 1.62
21:30 Парма – Лукезе 1 8/10 1.42
21:30 Порденоне – Козенца 1 6/10 1.75
Армения Армения – Висша Лига
16:00 Арарат Ереван – Алашкерт Ереван 2 7/10 1.25
16:00 Бананц Ереван – Пюник Ереван X2 7/10 1.26
16:00 Ширак Гюмри – Гандзасар Капан 1X 8/10 1.40
Белгия Белгия – Първа Дивизия – Плейофи за Лига Европа
21:30 Остенде – Генк 2 3/10 2.38
Гърция Гърция – Група за Европейските турнири
20:30 Паниониос Атина – АЕК Атина 2 7/10 1.67
20:30 ПАОК – Панатинайкос 1 5/10 1.80
Дания Дания – Плейофи
19:00 Хорсенс – Вендсисел 1 6/10 1.83
21:00 Хелзингор – Виборг X2 8/10 1.28
Исландия Исландия – Купа на Исландия
20:30 Вестманаейяр – Фьолнир Рейкявик 1 4/10 2.38
22:15 ИР Рейкявик – КР Рейкявик 2 9/10 1.14
22:15 ФХ Хафнарфьордур – Селфос 1 9/10 1.20
23:00 Валур Рейкявик – Стярнан Гардабаер 1 4/10 2.10
Казахстан Казахстан – Висша Лига
15:00 Ордабаси Шимкент – Иртиш Павлодар -2.5 7/10 1.50
16:30 Кайрат Алмати – Астана 1X 7/10 1.36
Литва Литва – А Лига
18:00 Лиетава Йонава – Стумбрас Каунас 1X 7/10 1.30
20:00 ФК Тракай – Судува Мариямполе -2.5 6/10 1.57
Македония Македония – Първа Лига
17:30 Брегалница Щип – Работнички Скопие 2 6/10 1.67
17:30 Вардар Скопие – Силекс Кратово 1 7/10 1.27
17:30 Победа Прилеп – Ренова Джепчище 1 5/10 1.90
17:30 Шкендия 79 Тетово – Пелистер Битоля 1 7/10 1.42
17:30 Шкупи Скопие – Македония Гьорче П. 1 7/10 1.64
Норвегия Норвегия – Купа на Норвегия
19:00 Бодо Глимт – Елверум 1 8/10 1.33
19:30 Айерсун – Хаугесунд 2 7/10 1.25
19:30 Йорн-Хутен – Волеренга Осло 2 7/10 1.25
19:30 Киелсос – Олесунд 2 7/10 1.22
19:30 Конгсвингер – Сарпсборг 08 2 6/10 1.67
19:30 Левангер – Розенборг 2 8/10 1.14
19:30 Нест-Сотра – Бран Берген +2.5 8/10 1.26
19:30 Нутоден – Стабек 2 7/10 1.29
19:30 Ранхайм – Кристиансунд +2.5 8/10 1.54
19:30 Уленсакер Киса – Лилестрьом 2 6/10 1.70
19:30 Флурьо – Согндал 2 7/10 1.62
20:15 Флекерьой – Од БК 2 9/10 1.18
Румъния Румъния – Група за Изпадане
21:00 Студентеск Яш – Волунтари 1X 7/10 1.28
Словения Словения – Купа на Словения
21:30 Домжале – Олимпия Любляна 1 3/10 2.60
Турция Турция – Купа на Турция
21:30 Истанбул Башакшехир – Коняспор -2.5 6/10 1.60
Украйна Украйна – Група за Титлата
19:00 Александрия – Шахтьор Донецк 2 7/10 1.67
19:00 Динамо Киев – Черноморец Одеса 1 8/10 1.30
19:00 Заря Луганск – Олимпик Донецк 1 8/10 1.52
Украйна Украйна – Група за Изпадане
17:00 Днипро Днепропетровск – Волин Луцк 1 8/10 1.35
17:00 Карпати Лвов – Зирка Кропивницкий 1 7/10 1.72
17:00 Стал Каменское – Ворскла Полтава 1 5/10 1.97
Унгария Унгария – Купа на Унгария
20:00 Вашаш Будапеща – Ференцварош 2 5/10 2.05
Финландия Финландия – Вейкауслига
18:30 ВПС Вааса – ХИФК Хелзинки 1 6/10 1.80
18:30 Илвес Тампере – Кеми Кингс 1 7/10 1.45
18:30 Интер Турку – ФК Лахти -2.5 6/10 1.57
18:30 ИФК Мариехамн – РоПС Рованиеми 1 6/10 1.65
Финландия Финландия – Каконен Група А
18:30 Култсу – ПЕПО Лапеенранта 1X 7/10 1.50
Финландия Финландия – Каконен Група В
18:30 НуПС Нумела – ЕсПа Еспоо 1X 8/10 1.48
Хърватска Хърватска – Купа на Хърватска
21:15 Динамо Загреб – Риека 1 5/10 1.95
Черна Гора Черна Гора – Купа на Черна гора
21:30 Сутиеска Никшич – Гарбал Радановичи 1 5/10 2.19
Индонезия Индонезия – Суперлига
16:30 Бали Юнайтед – Персиб Бандунг 1X 7/10 1.42
Колумбия Колумбия – Апертура – Плейофи
23:15 Хагуарес де К. – Атлетико Насионал 2 5/10 1.85
Перу Перу – Други
22:30 Универсидад де К. – Мелгар Арекипа 1X 7/10 1.30
Япония Япония – Купа на Лигата
13:00 Албирекс Ниигата – Висел Кобе 2 5/10 2.10
13:00 Вентфорет Кофу – Саган Тошу -2.5 8/10 1.50
13:00 Джубило Ивата – Омия Ардижа 1 4/10 2.05
13:00 Йокохама Ф-Маринос – Санфрече Хирошима -2.5 6/10 1.67
13:00 Консадол Сапоро – Кашива Рейсол -2.5 7/10 1.62
13:00 Шимизу Ес-Пулс – Токио X2 8/10 1.35
Шампионска Лига Азия Шампионска Лига Азия
13:30 Урава Ред Даймъндс – Чеджу Юнайтед 1 7/10 1.57
15:00 Дзянсу Сънинг – Шанхай ШИПГ X2 8/10 1.30
Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство