Англия прогнози

Онлайн Казино

Футболни залози

1xBET Регистрация

Футболни прогнози за Неделя, 14 Май, 2017

Англия Англия – Премиършип
14:00 Кристъл Палас – Хъл Сити 1 4/10 2.08
16:15 Уест Хям – Ливърпул 2 6/10 1.68
18:30 Тотнъм – Манчестър Юнайтед 1 6/10 1.77
Англия Англия – Втора Лига – Плейофи
20:30 Блекпул – Лутън Таун 1X 7/10 1.35
20:30 Карлайл – Екзитър 1X 8/10 1.42
Англия Англия – Чемпиъншип – Плейофи
14:00 Хъдърсфийлд – Шефилд Уензди 1X 7/10 1.30
Германия Германия – Втора Бундеслига
16:30 Арминия Билефелд – Айнтрахт Брауншвайг X2 7/10 1.44
16:30 Вюрцбургер Кикерс – Зандхаузен 1 5/10 2.05
16:30 Ерцгебирге Ауе – Кайзерслаутерн 1 5/10 2.10
16:30 Карлсруе – Динамо Дрезден +2.5 5/10 1.80
16:30 Мюнхен 1860 – Бохум 1 6/10 1.60
16:30 Нюрнберг – Фортуна Дюселдорф -2.5 5/10 1.75
16:30 Санкт Паули – Гройтер Фюрт 1 6/10 1.80
16:30 Унион Берлин – Хайденхайм 1 7/10 1.50
16:30 Хановер 96 – Щутгарт 1 4/10 2.40
Испания Испания – Примера Дивисион
17:00 Алавес – Селта Виго 1 7/10 1.69
21:00 Атлетик Билбао – Леганес 1 7/10 1.40
21:00 Бетис – Атлетико Мадрид 2 6/10 1.62
21:00 Ейбар – Спортинг Хихон +2.5 6/10 1.57
21:00 Лас Палмас – Барселона +2.5 9/10 1.11
21:00 Реал Мадрид – Севиля 1 9/10 1.18
21:00 Реал Сосиедад – Малага 1 6/10 1.57
Италия Италия – Серия А
13:30 Интер – Сасуоло 1 7/10 1.45
16:00 Болоня – Пескара 1 7/10 1.45
16:00 Каляри – Емполи X2 7/10 1.42
16:00 Кротоне – Удинезе 1 6/10 1.80
16:00 Палермо – Дженоа 2 6/10 1.65
16:00 Сампдория – Киево 1 5/10 1.78
16:00 Торино – Наполи 2 7/10 1.52
21:45 Рома – Ювентус 1X 8/10 1.45
Италия Италия – Серия Б
16:00 Бари – Асколи 1X 7/10 1.34
Франция Франция – Лига 1
22:00 Бастия – Лориен X2 8/10 1.40
22:00 Бордо – Олимпик Марсилия +2.5 7/10 1.69
22:00 Дижон – Нанси +2.5 5/10 1.80
22:00 Каен – Рен 1 5/10 1.81
22:00 Монако – Лил +2.5 7/10 1.30
22:00 Монпелие – Лион X2 7/10 1.45
22:00 Нант – Гингам 1X 8/10 1.25
22:00 Ница – Анже 1 7/10 1.73
22:00 Сент Етиен – Пари Сен Жермен 2 8/10 1.36
Австрия Австрия – Бундеслига
17:30 Алтах – Щурм Грац 1X 8/10 1.44
Беларус Беларус – Премиер Лига
15:00 Динамо Минск – Динамо Брест 1X 7/10 1.30
17:00 ФК Слуцк – БАТЕ Борисов 2 7/10 1.44
19:00 ФК Витебск – ФК Минск 1 4/10 2.05
Дания Дания – Първа Дивизия
14:45 АБ Гладсаксе – Нюкьобинг 2 4/10 1.95
14:45 Кьоге – Нествед 1 3/10 2.30
14:45 Роскилде – Фремад Амагер 1 5/10 1.78
14:45 Скиве – Вейле X2 8/10 1.45
14:45 Фредериция – Хобро 2 5/10 1.80
14:45 Хелзингор – Вендсисел 1X 7/10 1.50
Португалия Португалия – Примейра Лига
18:00 Маритимо – Ещорил Прая 1 7/10 1.73
18:00 Шавеш – Рио Аве 2 4/10 2.20
20:00 Порто – Пасош Ферейра +2.5 7/10 1.44
22:15 Спортинг Брага – Насионал Мадейра 1 8/10 1.31
Португалия Португалия – Сегунда Лига
13:15 Портимонензе – Олянензе 1 9/10 1.17
17:00 Спортинг Ковиля – Санта Клара 1 5/10 1.85
18:00 Бенфика Б – Спортинг Брага Б 1 4/10 1.95
18:00 Визела – Фреамунде -2.5 7/10 1.67
18:00 Пенафиел – Лейшоес X2 7/10 1.42
18:00 Спортинг Лисабон Б. – Академика Коимбра 1 7/10 1.67
18:00 Униао Мадейра – Жил Висенте 1 5/10 1.78
18:00 Фамаликао – Академико Визеу 1 6/10 1.70
18:00 Фафе – Варзин 1 8/10 1.53
Русия Русия – Премиер Лига
12:00 Том Томск – Терек Грозни 2 8/10 1.37
16:30 ФК Уфа – Анжи Махачкала 1 3/10 2.30
19:00 ФК Ростов – Рубин Казан 1 6/10 1.65
Русия Русия – Първа Дивизия
11:00 Енисей Красноярск – ФК Тюмен 1 6/10 1.59
11:00 Луч-Енергия Владивосток – Сибир Н. 1 5/10 1.95
15:00 Динамо Москва – Шинник Ярославл 1 6/10 1.58
16:00 Балтика Калининград – Сокол Саратов 1 7/10 1.65
16:00 Нефтехимик Нижнекамск – ФК Тамбов 2 7/10 1.53
17:00 Волгар Астрахан – Кубан Краснодар 1 4/10 2.10
17:00 Зенит Санкт П. – Факел Воронеж 1 4/10 2.00
17:00 Спартак Москва 2 – ФК Химки 1 5/10 1.75
17:00 ФК Тосно – СКА-Хабаровск -2.5 7/10 1.65
18:30 Спартак Налчик – Мордовия Саранск 1 3/10 2.35
Словакия Словакия – Суперлига
15:20 ДАК Дунайска С. – Шпорт Подбрезова 1 6/10 1.75
Словения Словения – Първа Лига
17:55 Алуминий Кидричево – Марибор 2 5/10 1.85
Турция Турция – Супер Лига
16:00 Османлиспор – Акхисар Беледиеспор 1 6/10 1.85
19:00 Аланияспор – Кардемир Карабукспор 1 6/10 1.78
19:00 Газиантепспор – Галатасарай 2 6/10 1.88
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
17:00 Адана Демирспор – Сивасспор 2 5/10 1.80
17:00 Елязъгспор – Балъкесирспор 1 7/10 1.55
17:00 Ескишехирспор – Газиантеп ББ 1 7/10 1.36
17:00 Йени Малатияспор – Болуспор 1 5/10 2.00
17:00 Манисаспор – Шанлъурфаспор 1X 7/10 1.25
Холандия Холандия – Ередивизи
15:30 АДО Ден Хааг – Екселсиор 1X 8/10 1.36
15:30 АЗ Алкмаар – Утрехт 1 8/10 1.44
15:30 Вилем II – Аякс +2.5 7/10 1.46
15:30 Витес – Рода 1 5/10 1.80
15:30 Го Ахед Игълс – Спарта Ротердам 2 7/10 1.65
15:30 ПСВ Айндховен – Цволе 1 8/10 1.18
15:30 Твенте – Грьонинген 1 5/10 2.20
15:30 Фейенорд – Хераклес +2.5 7/10 1.31
15:30 Хееренвеен – НЕК Ниймеген 1 7/10 1.52
Чехия Чехия – Първа Лига
19:30 Теплице – Бохемианс 1905 Прага 1 6/10 1.70
Чехия Чехия – Национална Лига
13:20 Фридек-Мистек – Зноймо 1 5/10 1.75
18:00 Чешке Будьовице – МАС Таборско 1 6/10 1.74
Швейцария Швейцария – Суперлига
14:45 Базел – Тун 1 6/10 1.75
14:45 Грасхопърс – Лозана Спорт 1 6/10 1.77
17:00 Йънг Бойс – Люцерн 1 6/10 1.82
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
16:00 Ксамакс – Сервет 1 7/10 1.72
16:00 Ле Монт – Волен X2 7/10 1.37
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
16:00 Сундсвал – Йонкьопинг Содра 1 3/10 2.45
16:00 Халмстад – Хамарби X2 8/10 1.35
18:30 Сириус – Елфсборг +2.5 7/10 1.60
Швеция Швеция – Суперетан Лига
16:00 Йостерс – Дегерфорш 1 6/10 1.75
18:00 Вернаму – Варберг БоИС 1X 7/10 1.40
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
00:00 Хуракан Буенос А. – Сан Лоренцо д. X2 7/10 1.40
01:30 Олимпо Баия Б. – Алдосиви Мар д. 1 4/10 1.95
20:00 Колон Санта Фе – Унион Санта Фе 1 5/10 1.91
21:00 Нюелс Олд Б. – Росарио Сентрал 1 3/10 2.45
23:00 Бока Хуниорс – Ривър Плейт -2.5 7/10 1.74
Бразилия Бразилия – Серия А
01:00 Коринтианс SP – Чапекоензе SC 1 7/10 1.36
17:00 Флуминензе RJ – Сантос SP 1 5/10 1.83
22:00 Авай SC – Витория Салвадор BA 1X 8/10 1.35
22:00 Баия BA – Атлетико PR 1 5/10 1.83
22:00 Крузейро MG – Сао Пауло SP 1X 7/10 1.25
22:00 Палмейрас SP – Васко да Гама RJ 1 7/10 1.38
22:00 Понте Прета SP – Спорт Ресифе PE 1 7/10 1.74
Бразилия Бразилия – Серия Б
01:00 Гояс GO – Фигуерензе SC 1 6/10 1.85
03:00 Пайсанду PA – Оесте SP 1 7/10 1.72
САЩ САЩ – Висша Лига
00:00 Монреал Импакт – Кълъмбъс Крю 1X 7/10 1.30
02:00 Ди Си Юнайтед – Филаделфия Юнион +2.5 6/10 1.65
02:00 Орландо Сити – Спортинг Канзас Сити 1 4/10 2.15
02:30 Ню Инглънд Революшън – Реал Солт Лейк 1 7/10 1.55
04:00 Чикаго Файър – Сиатъл Саундърс 1X 8/10 1.29
23:00 Портланд Тимбърс – Атланта Юнайтед 1 6/10 1.70
Япония Япония – Джей Лига Дивизия 1
07:00 Шимизу Ес-Пулс – Саган Тошу 1X 7/10 1.35
08:00 Албирекс Ниигата – Урава Ред Даймъндс 2 8/10 1.38
08:00 Йокохама Ф-Маринос – Вентфорет Кофу 1 6/10 1.60
08:00 Кашима Антлърс – Висел Кобе 1 6/10 1.67
09:00 Джубило Ивата – Кавазаки Фронтейл +2.5 5/10 1.83
09:00 Серезо Осака – Санфрече Хирошима 1X 8/10 1.32
09:00 Токио – Кашива Рейсол -2.5 6/10 1.83
11:00 Омия Ардижа – Вегалта Сендай -2.5 7/10 1.67
13:00 Консадол Сапоро – Гамба Осака X2 8/10 1.31
Може да прогнозирате и да залагате на избрани от вас букмейкъри.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство