Залози на Живо

Бонус 195 лева

Казино на живо

Футболни прогнози за Петък, 12 Май, 2017

Англия Англия – Премиършип
22:00 Уест Бромич – Челси 2 8/10 1.36
Франция Франция – Лига 2
21:30 Амиен – Лавал 1 8/10 1.28
21:30 Бурж-Перона – Брест 2 6/10 1.87
21:30 Валансиен – Оксер X2 7/10 1.31
21:30 Газелек Аячо – Ланс 2 5/10 1.80
21:30 Ним – Аячо 1 7/10 1.49
21:30 Орлеан – Клермонт Фут 1X 7/10 1.28
21:30 Ред Стар Париж – Сошо 1 7/10 1.73
21:30 Троа – Реймс 1 6/10 1.75
21:30 Тур – Льо Авър -2.5 6/10 1.72
21:30 Шамоа Ниор – Страсбург 2 6/10 1.67
Франция Франция – Лига Национал
21:00 Авранш – Конкарно 1X 7/10 1.40
21:00 Белфор – Консолат Марсилия 2 7/10 1.57
21:00 Булон – Безие -2.5 7/10 1.70
21:00 КА Бастия – Париж ФК X2 8/10 1.25
21:00 Кретей-Луситанос – Седан 1X 7/10 1.38
21:00 Кювили-Руан – Дюнкерк 1 4/10 2.10
21:00 Лез Ербиер – Шамбли 1X 7/10 1.40
21:00 Лион-Дюшер – Шатору -2.5 6/10 1.65
21:00 По – Епинал -2.5 6/10 1.60
Австрия Австрия – Ерсте Лига
19:30 Вакер Инсбрук – Блау-Вайс Линц 1 4/10 2.10
19:30 ЛАСК Линц – Капфенберг 1 7/10 1.33
19:30 Хорн – ВСГ Ватенс 1 4/10 2.00
21:30 Флоридсдорфер АК – Винер Нойщат 1X 7/10 1.36
Белгия Белгия – Група А за Лига Европа
21:30 Стандарт Лиеж – Мехелен 1 4/10 2.00
България България – Група за Титлата
17:30 Дунав Русе – Лудогорец Разград 2 7/10 1.35
20:00 Локомотив Пловдив – Левски София 2 6/10 1.75
Дания Дания – Група за Титлата
15:00 Сьондерийске – Мидтиланд 2 6/10 1.80
17:00 Лингби – Нордселанд 1X 8/10 1.38
Естония Естония – Мейстрилига
19:00 Таммека Тарту – Пайде Линнамеесконд X2 7/10 1.35
19:30 Номе Калю – Левадия Талин 2 3/10 2.25
Израел Израел – Група за Промоция
16:00 Апоел Бней Лод – Макаби Назарет 1 6/10 1.75
Израел Израел – Група за Изпадане ЛЛ
16:00 Апоел Афула – Апоел Назарет Илит 2 4/10 2.10
16:00 Апоел Ришон Л. – Апоел Рамат Х. X 3/10 2.88
16:00 Макаби Херцлия – Ирони Нешер 1 4/10 2.55
16:00 Макаби Шаараим – Апоел Йерусалим 1 3/10 2.45
Ирландия Ирландия – Висша Дивизия
21:45 Бохемианс – Шамрок Роувърс 2 5/10 1.80
21:45 Голуей ФК – Корк Сити 2 8/10 1.39
21:45 Сейнт Патрикс – Дрогеда Юнайтед 1 6/10 1.64
22:00 Фин Харпс – Брей Уондърърс 2 6/10 1.75
Ирландия Ирландия – Първа Дивизия
21:45 Шелбърн – Атлон Таун 1 7/10 1.40
22:00 Уексфорд Ютс – Уотърфорд Юнайтед 2 7/10 1.36
Латвия Латвия – Вирслига
19:00 Спартакс Юрмала – Ригас 1 6/10 1.88
Норвегия Норвегия – Типелиген
20:00 Олесунд – Волеренга Осло +2.5 7/10 1.62
Полша Полша – Първа Лига
18:45 ГКС Катовице – Сандеця Нови Сач -2.5 7/10 1.63
20:00 Миедж Легница – Заглембие Сосновец -2.5 7/10 1.72
20:00 Хробри Глогов – Олимпия Груджьондз -2.5 7/10 1.73
20:30 Знич Прушков – Погон Шедълце 1X 7/10 1.42
Полша Полша – Група за Изпадане
19:00 Заглембие Любин – Пяст Гливице 1 5/10 2.00
21:30 Арка Гдиня – Гурник Ленчна 1X 7/10 1.35
Португалия Португалия – Примейра Лига
22:30 Белененсеш – Морейрензе X2 8/10 1.40
Португалия Португалия – Сегунда Лига
20:45 Порто Б – Витория Гимараеш Б 1 5/10 2.00
Румъния Румъния – Група за Изпадане
20:30 Газ Метан Медиаш – Волунтари 1 4/10 1.95
Русия Русия – Премиер Лига
19:30 ЦСКА Москва – Арсенал Тула 1 7/10 1.25
Северна Ирландия Северна Ирландия – Плейофи
21:45 Балимина Юнайтед – Гленавон 1 5/10 2.15
Словакия Словакия – Суперлига
20:00 Слован Братислава – Татран Прешов 1 9/10 1.18
Словения Словения – Първа Лига
18:00 Радомлие – Копер 2 8/10 1.50
20:00 Целие – Кръшко 1 8/10 1.48
Турция Турция – Супер Лига
20:00 Кайзериспор – Коняспор 1 6/10 1.60
20:00 Касъмпаша – Ризеспор X2 7/10 1.32
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
18:30 Гьозтепе – Самсунспор 1 6/10 1.58
Украйна Украйна – Група за Изпадане
19:00 Волин Луцк – Стал Каменское X2 7/10 1.32
Финландия Финландия – Вейкауслига
18:30 Интер Турку – ВПС Вааса 1 5/10 1.91
18:30 ИФК Мариехамн – Кеми Кингс 1 7/10 1.57
18:30 КуПС Куопио – ХИФК Хелзинки 1 6/10 1.72
18:30 РоПС Рованиеми – ФК Лахти X2 7/10 1.40
20:00 Сейняйоен ЯК – ЮЯК Ювяскюля 1 8/10 1.33
Холандия Холандия – Ередивизи – Плейофи
19:30 Еммен – Ваалвийк 1 5/10 1.78
21:45 Алмере Сити – Хелмонд Спорт 1 7/10 1.60
Хърватска Хърватска – Първа Лига
19:00 Истра 1961 – Цибалия 1 5/10 1.84
21:00 РНК Сплит – Динамо Загреб 2 8/10 1.13
Чехия Чехия – Първа Лига
19:15 Виктория Пилзен – Млада Болеслав 1 7/10 1.65
21:15 Карвина – Спарта Прага 2 5/10 1.80
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
20:00 АФК Ескилстюна – Норкьопинг 2 7/10 1.55
Швеция Швеция – Суперетан Лига
20:00 Сирианска Сьодертале – Атвидаберг +2.5 5/10 1.75
Шотландия Шотландия – Премиършип
21:45 Абърдийн – Селтик 2 7/10 1.69
Шотландия Шотландия – Чемпиъншип – Плейофи
21:45 Дънди Юнайтед – Грийнок Мортън 1 6/10 1.66
Алжир Алжир – Национален Шампионат
18:00 МО Бежая – УСМ Бел-Абес 2 4/10 2.50
Китай Китай – Супер Лига
14:35 Гуанджоу РФ – Хъбей Чайна Форчън 1X 8/10 1.30
Колумбия Колумбия – Примера А
02:00 Депортес Толима – Рионегро 1 7/10 1.72
04:00 Атлетико Насионал – Тигрес 1 7/10 1.42
Сингапур Сингапур – С-Лига
14:30 Тампайнс Роувърс – Хоум Юнайтед 1 4/10 2.15
Тайланд Тайланд – Таи Висша Лига
16:00 Чонбури – Чианграй Юнайтед X2 8/10 1.38
Хондурас Хондурас – Клаусура – Финална Фаза
04:00 Реал Еспаня – Мотагуа Тегусигалпа 1 6/10 1.85
04:30 Хондурас Прогресо – Олимпия Т. 2 4/10 2.50
Южна Африка Южна Африка – Висша Лига
21:00 Хайлендс Парк – Чипа Юнайтед -2.5 7/10 1.58
Копа Судамерикана Копа Судамерикана
01:15 Арсенал Саранди – Хуан Аурих 1 7/10 1.38
01:15 Каракас – Серо Портеньо 2 3/10 2.30
03:45 Данубио Монтевидео – Спорт Ресифе PE 1 6/10 1.91
03:45 Сао Пауло SP – Дефенса и Хустисия 1 7/10 1.44
Може да прогнозирате и да залагате на избрани от вас букмейкъри.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство