Залози на Живо

Бонус 195 лева

Казино

Слот игри

Футболни прогнози за Петък, 28 Април, 2017

Германия Германия – Бундеслига
21:30 Байер Леверкузен – Шалке 04 +2.5 6/10 1.75
Германия Германия – Втора Бундеслига
19:30 Бохум – Динамо Дрезден 1X 6/10 1.40
19:30 Санкт Паули – Хайденхайм -2.5 6/10 1.65
19:30 Унион Берлин – Зандхаузен 1 7/10 1.55
Германия Германия – Трета Лига
20:00 Фортуна Кьолн – Падерборн 1X 8/10 1.40
Италия Италия – Серия А
21:45 Аталанта – Ювентус X2 8/10 1.30
Франция Франция – Лига 1
21:45 Анже – Лион +2.5 5/10 1.65
Франция Франция – Лига 2
21:00 Амиен – Аячо 1 6/10 1.58
21:00 Бурж-Перона – Сошо 1X 8/10 1.40
21:00 Газелек Аячо – Валансиен 1 5/10 1.75
21:00 Ним – Оксер 1 6/10 1.75
21:00 Орлеан – Ред Стар Париж -2.5 7/10 1.72
21:00 Страсбург – Льо Авър 1 7/10 1.60
21:00 Тур – Клермонт Фут 1 5/10 1.85
21:00 Шамоа Ниор – Реймс X2 8/10 1.28
Франция Франция – Лига Национал
21:00 Белфор – Седан -2.5 6/10 1.58
21:00 Булон – Париж ФК -2.5 8/10 1.50
21:00 Епинал – Шатору X2 7/10 1.35
21:00 КА Бастия – Авранш -2.5 7/10 1.65
21:00 Конкарно – Кретей-Луситанос -2.5 6/10 1.73
21:00 Лез Ербиер – Безие -2.5 7/10 1.65
21:00 Лион-Дюшер – Дюнкерк X2 7/10 1.40
Австрия Австрия – Ерсте Лига
19:30 Блау-Вайс Линц – Хорн 1 5/10 2.05
19:30 Капфенберг – Аустрия Лустенау 2 4/10 2.02
19:30 Флоридсдорфер АК – Лиферинг Залцбург X2 8/10 1.48
21:30 Винер Нойщат – ВСГ Ватенс 1 4/10 2.13
Белгия Белгия – Група за Изпадане
21:30 Оуд Хеверле Льовен – Ломел Юнайтед 1 4/10 2.15
21:30 Серкъл Брюж – Тубиз 1X 7/10 1.44
Белгия Белгия – Група А за Лига Европа
21:30 Стандарт Лиеж – Унион Сент Жилоаз 1 5/10 1.45
България България – Група за Титлата
17:30 Дунав Русе – Локомотив Пловдив 1 6/10 1.75
България България – Група Б за Изпадане
20:00 Нефтохимик Бургас – Пирин Благоевград X 3/10 3.20
Дания Дания – Група А за Изпадане
19:00 Одензе – Хорсенс 1 7/10 1.67
21:15 Рандерс – Есберг 1 7/10 1.70
Ирландия Ирландия – Висша Дивизия
21:45 Бохемианс – Фин Харпс 1X 7/10 1.38
21:45 Голуей ФК – Дъндолк 2 7/10 1.41
21:45 Дери Сити – Сейнт Патрикс 1X 8/10 1.31
21:45 Дрогеда Юнайтед – Слиго Роувърс X2 8/10 1.34
22:00 Шамрок Роувърс – Лимерик -2.5 5/10 1.82
Ирландия Ирландия – Първа Дивизия
21:45 Уотърфорд Юнайтед – УК Дъблин 1 8/10 1.50
21:45 Шелбърн – Коб Рамблърс 1 6/10 1.83
22:00 Уексфорд Ютс – Кабинтили X2 7/10 1.42
Полша Полша – Първа Лига
20:00 Знич Прушков – Стал Мелец -2.5 6/10 1.72
20:00 Хробри Глогов – Гурник Забже X2 7/10 1.50
21:45 Подбескидзе – Миедж Легница -2.5 8/10 1.52
Полша Полша – Група за Титлата
21:30 Лех Познан – Корона Келце 1 8/10 1.33
Полша Полша – Група за Изпадане
19:00 Арка Гдиня – Пяст Гливице 1X 7/10 1.22
Португалия Португалия – Примейра Лига
22:30 Витория Сетубал – Витория Гимараеш -2.5 7/10 1.62
Румъния Румъния – Група за Изпадане
20:30 Конкордия Кяжна – Студентеск Яш 1X 8/10 1.38
Словакия Словакия – Суперлига
19:00 Тренчин – Жилина 1 5/10 2.05
Словения Словения – Първа Лига
21:00 Домжале – Рудар Веление 1 7/10 1.45
Турция Турция – Супер Лига
20:00 Газиантепспор – Кардемир Карабукспор 1 4/10 2.00
Финландия Финландия – Вейкауслига
20:00 Сейняйоен ЯК – ХИФК Хелзинки 1 7/10 1.52
Холандия Холандия – Ерсте Дивизи
21:00 Ваалвийк – Фортуна Ситард 1X 8/10 1.42
21:00 ВВВ Венло – Йънг Аякс 1 6/10 1.72
21:00 Волендам – МВВ Маастрихт +2.5 7/10 1.69
21:00 Де Граафшап – Ахил ’29 1 8/10 1.22
21:00 Дордрехт – Еммен X2 8/10 1.40
21:00 Йънг ПСВ – Телстар 1 8/10 1.38
21:00 Камбур – ФК Айндховен 1 7/10 1.44
21:00 НАК Бреда – ФК Ос +2.5 8/10 1.35
21:00 Хелмонд Спорт – Алмере Сити X2 8/10 1.39
Чехия Чехия – Първа Лига
19:00 Височина Ихлава – Збройовка Бърно -2.5 6/10 1.67
21:15 Прибрам – Спарта Прага 2 7/10 1.65
Чехия Чехия – Национална Лига
19:00 Сигма Оломоуц – Баник Соколов +2.5 7/10 1.71
19:00 Чешке Будьовице – Графин Влашим 1X 8/10 1.36
Швейцария Швейцария – Суперлига
20:45 Люцерн – Базел X2 8/10 1.29
Швеция Швеция – Суперетан Лига
20:00 Фалкенберг – ГАИС Гьотеборг 1 3/10 2.40
Шотландия Шотландия – Премиършип
21:45 Рос Каунти – Инвърнес КТ 1X 8/10 1.25
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
23:00 Индепендиенте – Естудиантес Ла Плата 1 5/10 1.88
23:00 Килмес Буенос Айрес – Талерес Кордоба -2.5 6/10 1.57
Египет Египет – Висша Лига
17:00 Танта – Замалек Кайро 2 7/10 1.50
19:30 Исмаили Исмаилия – Ал Масри Порт Саид 1X 7/10 1.40
22:00 Ал Ахли Кайро – Ел Ентаг Ел Харби 1 9/10 1.18
Индонезия Индонезия – Суперлига
11:00 Мадура Юнайтед – Митра Кукар 1 7/10 1.53
14:30 Семен Паданг – Персипура Джаяпура 1 6/10 1.82
Китай Китай – Супер Лига
14:35 Гуанджоу РФ – Гуейджоу Хенфен Чжичен 1 8/10 1.44
Колумбия Колумбия – Примера А
03:45 Америка де Кали – Санта Фе Богота 1 5/10 2.10
Мароко Мароко – Първа Дивизия
21:30 Олимпик Сафи – Кавкаб Маракеш 1 5/10 1.75
ОАЕ ОАЕ – Премиер Дивизия
19:45 Ал Насър Дубай – Бани Яс 1 8/10 1.55
Сингапур Сингапур – С-Лига
14:30 Хоум Юнайтед – Гейланг Интернешънъл 1 7/10 1.53
Тунис Тунис – Лига 1 Група Б
17:00 Габес – Ла Марса 1 5/10 1.78
Южна Африка Южна Африка – Висша Лига
21:00 Ламонтвил Голдън Ероус – Мамелоди С. 2 5/10 1.75
21:00 Хайлендс Парк – Бидвест Уитс 2 5/10 1.85
Копа Либертадорес Копа Либертадорес
01:30 Насионал Монтевидео – Чапекоензе SC 1 6/10 1.80
01:30 Сулия – Ланус 2 7/10 1.72
03:45 Гремио RS – Гуарани Асунсион 1 7/10 1.50
03:45 Спорт Бойс Уорнес – Годой Крус X2 8/10 1.38
Може да прогнозирате и да залагате на избрани от вас букмейкъри.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство