Англия прогнози

Онлайн Казино

Футболни залози

1xBET Регистрация

Футболни прогнози за Понеделник, 17 Април, 2017

Англия Англия – Премиършип
22:00 Мидълзбро – Арсенал 2 7/10 1.57
Англия Англия – Чемпиъншип
16:45 Фулъм – Астън Вила 1 6/10 1.82
17:00 Барнзли – Брентфорд X2 7/10 1.40
17:00 Бирмингам – Бъртън Албион 1X 8/10 1.36
17:00 Блекбърн – Бристъл Сити 1X 7/10 1.38
17:00 Ипсуич – Нюкасъл 2 6/10 1.73
17:00 Кардиф – Нотингам Форест 1X 8/10 1.38
17:00 Куинс Парк Рейнджърс – Шефилд Уензди X2 7/10 1.30
17:00 Лийдс – Уулвърхямптън 1 6/10 1.83
17:00 Престън – Норич 1X 7/10 1.48
17:00 Рединг – Родъръм Юнайтед 1 7/10 1.40
Англия Англия – Първа Лига
14:15 Шефилд Юнайтед – Брадфорд Сити 1X 7/10 1.29
17:00 Бристол Роувърс – Олдъм 1 6/10 1.90
17:00 Нортхямптън Таун – Шросбъри Таун 1X 7/10 1.36
17:00 Оксфорд Юнайтед – Порт Вейл 1 5/10 1.91
17:00 Рочдейл – Ковънтри 1 7/10 1.48
17:00 Саутенд – Милтън 1 6/10 1.85
17:00 Скънторп – Честърфийлд 1 7/10 1.32
17:00 Уолсол – Суиндън -2.5 6/10 1.75
17:00 Флийтууд Таун – Милоул 1X 7/10 1.53
17:00 Чарлтън – Джилингам 1X 7/10 1.29
Англия Англия – Втора Лига
15:00 Челтнъм Таун – Гримсби Таун +2.5 6/10 1.80
17:00 Акрингтън Стенли – Кроули Таун 1 6/10 1.68
17:00 Барнет – Уикъмб X2 7/10 1.53
17:00 Донкастър – Блекпул +2.5 5/10 1.80
17:00 Йоувил – Крю Александра +2.5 6/10 1.80
17:00 Карлайл – Стивънидж Бороу 1X 7/10 1.53
17:00 Кембридж Юнайтед – Екзитър 1X 7/10 1.42
17:00 Лейтън Ориент – Хартлипул X2 7/10 1.35
17:00 Мансфийлд Таун – Лутън Таун X2 8/10 1.45
17:00 Моркамб – Колчестър X2 7/10 1.50
17:00 Нотс Каунти – Портсмут 2 5/10 1.75
17:00 Плимут – Нюпорт Каунти 1 7/10 1.62
Англия Англия – Национална Лига
17:00 Алдършот Таун – Доувър Атлетик 1X 7/10 1.38
17:00 Бароу – Норт Фериби Юнайтед 1 7/10 1.36
17:00 Гайзли – Транмиър Роувърс 2 7/10 1.62
17:00 Гейтсхед – Линкълн Сити 2 6/10 1.83
17:00 Дагенъм и Редбридж – Сътън Юнайтед 1 6/10 1.83
17:00 Ийстли – Бромли 1X 7/10 1.32
17:00 Йорк Сити – Рексъм 1 6/10 1.62
17:00 Макълсфийлд Таун – Солихъл Муурс 1 6/10 1.62
17:00 Мейдстоун Юнайтед – Боръм Ууд 1 4/10 2.10
17:00 Саутпорт – Форест Грийн Роувърс +2.5 8/10 1.50
17:00 Торки Юнайтед – Брейнтри Таун 1 4/10 2.00
17:00 Честър – Уокинг 1X 8/10 1.53
Германия Германия – Втора Бундеслига
21:15 Арминия Билефелд – Щутгарт 2 5/10 2.07
Испания Испания – Примера Дивисион
21:45 Алавес – Виляреал X2 7/10 1.38
Испания Испания – Сегунда Дивисион
21:00 Леванте – Реус Депортиу 1 7/10 1.67
Италия Италия – Серия Б
13:30 СПАЛ – Трапани 1 6/10 1.68
16:00 Бреша – Беневенто 2 3/10 2.30
16:00 Верона – Читадела 1 6/10 1.67
16:00 Виртус Ентела – Тернана 1 6/10 1.77
16:00 Виченца – Про Верчели 1 5/10 2.05
16:00 Карпи – Бари 1 5/10 2.20
16:00 Перуджа – Асколи 1 8/10 1.52
16:00 Салернитана – Латина 1 7/10 1.55
16:00 Фрозиноне – Новара 1 5/10 1.75
19:00 Пиза – Авелино -2.5 7/10 1.38
21:30 Чезена – Специя 1X 7/10 1.24
Франция Франция – Лига 2
21:45 Страсбург – Аячо 1 6/10 1.59
Австрия Австрия – Ерсте Лига
19:30 Блау-Вайс Линц – ЛАСК Линц 2 6/10 1.65
Норвегия Норвегия – Типелиген
19:00 Бран Берген – Хаугесунд 1 5/10 1.80
19:00 Молде – Волеренга Осло 1 6/10 1.69
19:00 Олесунд – Лилестрьом 1 4/10 2.30
19:00 Сандефьорд – Кристиансунд 1X 8/10 1.35
19:00 Согндал – Стрьомгодсет X2 7/10 1.40
19:00 Стабек – Сарпсборг 08 X2 7/10 1.40
21:00 Викинг Ставангер – Розенборг 2 7/10 1.45
21:00 Од БК – Тромсьо 1 7/10 1.58
Норвегия Норвегия – Адеколиген
16:00 Санднес – Фредрикстад 1 7/10 1.52
19:00 Бодо Глимт – Елверум 1 8/10 1.36
19:00 Ранхайм – Арендал 1 6/10 1.72
19:00 Старт Кристиансанд – Осане 1 7/10 1.44
19:00 Тромсдален – Конгсвингер X2 8/10 1.45
19:00 Уленсакер Киса – Стрьомен 1X 8/10 1.33
19:00 Флурьо – Левангер 1X 8/10 1.41
Полша Полша – Екстракласа
16:30 Легия Варшава – Корона Келце 1 7/10 1.25
16:30 ЛКС Нечеча – Пяст Гливице 1 6/10 1.90
19:00 Висла Краков – Заглембие Любин 1X 7/10 1.29
19:00 Лехия Гданск – Арка Гдиня 1 8/10 1.55
Португалия Португалия – Примейра Лига
22:00 Насионал Мадейра – Морейрензе -2.5 7/10 1.60
Русия Русия – Първа Дивизия
11:00 СКА-Хабаровск – Зенит Санкт П. 1 6/10 1.57
14:00 ФК Тамбов – Волгар Астрахан -2.5 7/10 1.44
15:00 Сибир Новосибирск – Динамо Москва 2 6/10 1.68
15:00 Спартак Москва 2 – Луч-Енергия В. 1 6/10 1.70
18:00 Мордовия Саранск – Енисей Красноярск -2.5 7/10 1.52
18:00 Сокол Саратов – Нефтехимик Нижнекамск 1 5/10 2.00
18:00 ФК Тосно – Спартак Налчик 1 8/10 1.40
19:00 Кубан Краснодар – ФК Тюмен 1 5/10 1.75
19:00 Факел Воронеж – Шинник Ярославл 1X 7/10 1.35
19:00 ФК Химки – Балтика Калининград 1 3/10 2.25
Словения Словения – Първа Лига
17:00 Алуминий Кидричево – Копер -2.5 6/10 1.71
19:00 Домжале – Кръшко 1 7/10 1.29
21:15 Олимпия Любляна – Радомлие +2.5 7/10 1.49
Финландия Финландия – Вейкауслига
16:00 КуПС Куопио – Интер Турку -2.5 6/10 1.57
16:00 РоПС Рованиеми – ВПС Вааса 1 4/10 2.45
Холандия Холандия – Ерсте Дивизи
15:30 Ваалвийк – Алмере Сити 2 4/10 2.15
15:30 ВВВ Венло – Еммен 1 7/10 1.34
15:30 Волендам – Ахил ’29 1 9/10 1.20
15:30 Де Граафшап – МВВ Маастрихт 1 6/10 1.91
15:30 Дордрехт – Телстар +2.5 8/10 1.55
15:30 Йънг ПСВ – Йънг Аякс 1 3/10 2.40
15:30 Йънг Утрехт – Камбур 2 8/10 1.44
15:30 НАК Бреда – ФК Айндховен 1 7/10 1.68
15:30 Фортуна Ситард – ФК Ос 1 7/10 1.62
15:30 Хелмонд Спорт – Ден Бош +2.5 6/10 1.57
Чехия Чехия – Първа Лига
18:30 Славия Прага – Храдец Кралове 1 7/10 1.25
Швейцария Швейцария – Суперлига
14:45 Йънг Бойс – Грасхопърс 1 7/10 1.55
14:45 Лугано – Тун 1X 7/10 1.36
17:00 Люцерн – Санкт Гален 1 7/10 1.57
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
16:00 Волен – Шафхаузен 1 6/10 1.85
16:00 Ксамакс – Киасо 1 7/10 1.48
16:00 Цюрих – Аарау 1 8/10 1.35
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
16:00 АИК Стокхолм – Хамарби 1 7/10 1.57
16:00 Калмар – Йонкьопинг Содра 1 5/10 1.85
18:30 ИФК Гьотеборг – АФК Ескилстюна 1 7/10 1.33
18:30 Норкьопинг – Сириус 1 7/10 1.50
Швеция Швеция – Суперетан Лига
16:00 Фрей Тебю – Йостерс 1X 7/10 1.43
16:00 Хелзинборг – Йефле 1 6/10 1.59
18:00 Фалкенберг – Дегерфорш 1 5/10 1.87
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
00:15 Бока Хуниорс – Патронато Парана 1 7/10 1.40
00:20 Килмес Буенос Айрес – Колон Санта Фе 1X 7/10 1.36
02:15 Тигре Виктория – Ривър Плейт X2 7/10 1.32
02:30 Унион Санта Фе – Дефенса и Хустисия 1 4/10 2.15
Боливия Боливия – Професионална Лига
00:15 Сан Хосе Оруро – Насионал Потоси 1X 7/10 1.30
02:30 Ориенте Петролеро – Боливар Ла Пас X2 8/10 1.40
Бразилия Бразилия – Кампеонато Паулища
01:00 Сао Пауло SP – Коринтианс SP 1X 8/10 1.30
Еквадор Еквадор – Серия А
01:30 Емелек Гуаякил – Барселона Гуаякил -2.5 6/10 1.71
Колумбия Колумбия – Примера А
00:00 Алианса Петролера – Атлетико Уила -2.5 7/10 1.61
01:15 Америка де Кали – Онсе Калдас 1 6/10 1.90
02:00 Рионегро – Индепендиенте Меделин -2.5 7/10 1.70
Мексико Мексико – Примера Дивисион
02:00 Пуебла – Крус Асул X2 8/10 1.35
Чили Чили – Примера Дивисион
00:00 Антофагаста – Универсидад де Чили +2.5 6/10 1.72
02:30 Аудакс И. – Универсидад К. 2 5/10 2.15
Може да прогнозирате и да залагате на избрани от вас букмейкъри.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство